Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Volební program pana Řezníčka Pirát 17.10.2006 10:55
Super.A jaké by vyhozené peníze-zimní stadion,bylo nákupní středisko ROZHLEDNA ale to by z tohotop.Řezníček neměl tak dobrý POCIT.Toto vše je ale zcela určitě úplně zbytečné.To nikdo nezmění ani náhodou.Každý prý na někoho něco ví??
Reagovat na tento příspěvek

Beseda s lídry Pirát 17.10.2006 10:33
Bene,dobrý názor.Opravdu málo.Aco víc je pouze zásluhou tohoto pána,že úroven škol v městě a to někde až od ředitele je tam kde je.A jeho pucflek Slejška?Prý ho tam pouze drží.A co vše z čeho něco je?To je určitě p.Řezníčka parketa.Má smůlu-Libý+Čechlovský budou první ve finále voleb.Uzavřel jsem již sázku kde začne až na radnici skončí.Třeba sportoviště města??Ředitel s ním dokonce kandiduje!!

http://www.chrudim.cz/ods/volby/eduard-beranek.htm volič 17.10.2006 09:29
Tak ten článek co jsem si přečetl v novinách noromálně lže a nebo jsem mimo(http://chrudimsky.denik.cz/chrudim/zpravodajstvi_cr/VC20061016000011.html). Můj rozbor: "A v komunálních volbách by lidé měli volit především slušnost a odbornost, a to představuje ODS v Chrudimi," uvedl premiér Topolánek - ale přitom řekl: „Volte takové lidi, o kterých si myslíte, že jsou poctiví, že zastávají základní pravidla hry, že mají v sobě elementární lidskou slušnost a že se za ně nebudete muset stydět.“ a to je docela rozdíl, protože ti coteď ODS v Chrudimi vládnou se právě moc slušní nezdají. Ale asi má pan Pištora dobré známosti v novinách ... Podle předsedy oblastního sdružení ODS a jednoho z kandidátů do chrudimského zastupitelstva Ivana Pištory byl sobotní program vyvrcholením předvolebních aktivit ODS. " Naše kampaň je přátelská a nekonfrontační. Chceme v maximální míře vést dialog s voliči a seznámit je s naší vizí. V našem volebním magazínu jsme představili realistický program dalšího rozvoje města a sázíme na to, že Chrudim má v příštích letech šanci získat na různé projekty i významný podíl evropských peněz," - to k té kampani, žádné jsem si nevšiml až na tu podle pana Pištory vyvrcholující akci, která přitom byla první a tedy asi i poslední. Já se snad přestěhuji, protože to co se tady děje, není normální ...

http://www.chrudim.cz/ods/volby/eduard-beranek.htm Max 17.10.2006 07:55
Obavam se, ze politicke dny pana Topolanka jsou se vsi uctou rovnez secteny...

Kušta Pepin 17.10.2006 07:44
Mě už to akorát nebaví. Ale klidně piš dál.

http://www.chrudim.cz/ods/volby/eduard-beranek.htm reason 17.10.2006 00:12
On byl pan starosta potom co se tak trochu připil ještě schopný s někým jednat? Odvážný to člověk ...

http://www.chrudim.cz/ods/volby/eduard-beranek.htm reason 16.10.2006 23:41
Jakápak jednání?

http://www.chrudim.cz/ods/volby/eduard-beranek.htm royal_oak 16.10.2006 23:39
Není Úsměv Vy asi nevíte o jednání Topolánka v Chrudimi? Obávám se, že náš Edoušek- Svatoušek v komunální politice končí...

http://www.chrudim.cz/ods/volby/eduard-beranek.htm reason 16.10.2006 23:24
Hlavně, že si vždy najdete důvod, jak prosadit svou. Jste uplně mimo, jste demagog a vy moc dobře víte, že neříkáte pravdu.

http://www.chrudim.cz/ods/volby/eduard-beranek.htm 123 16.10.2006 23:16
Pouze půjčka za oplátku. Podpora Páralové na Beránkových www není nic jiného než pomsta Páralové Libému za vyřazení při parlamentních volbách.

http://www.chrudim.cz/ods/volby/eduard-beranek.htm Master Sun 16.10.2006 22:23
Mimochodem, nemohla byste svou geniální myšlenku o "jednom vrhu" trochu rozvést?Rád se poučím. http://www.chrudim.info/ods/volby/eduard-beranek.html

http://www.chrudim.cz/ods/volby/eduard-beranek.htm Master Sun 16.10.2006 22:21
Copak, copak, reference od poslankyně PČR Páralové není dost dobrá?

http://www.chrudim.cz/ods/volby/eduard-beranek.htm 123 16.10.2006 22:16
Já jsem se snažil, moc jsem chtěl, ono to nešlo a oni to nechtěli ... Alibismus je ze stejného vrhu jako populismus.

Beseda s lídry Bond 16.10.2006 22:09
Želbohu v dost věcech máte pravdu. Jak to bylo při jejich nástupu, ze západu k nám taky nikdo neutíkal a zboží leckdy nebylo. Pamatuji fronty na jižní ovoce, auta, lednice, barevný televize a různé jiné. Ale ono je vždycky něco za něco (samozřejmě bych to nechtěl vrátit), zase nebyly fronty na pracáku, uhlí, voda, elekřina a potraviny za málo. V tom je ten rozdíl. Kapitál prostě zdraží to, co člověk k životu nejvíc potřebuje, z toho se nechá ždímat. Ale to jsem rozebírat nechtěl, to bychom se mohli dohadovat stále dokolečka. Již v předchozím příspěvku jsem se tomu chtěl vyvarovat (ač se mi to nepovedlo). Mně šlo jen o to, že někdo ostrakizuje určitou skupinu osob (mající své zástupce i v parlamentu a dodržující určitá daná pravidla) a ještě se tváří jako nejsvatější demokrat. Vždyť je to hrůza a mohou to vysvětlovat jak chtějí (stejně nic jiného než shora zmiňované věci nemají - nyní je ta strana asi jako jediná bez velkých průserů)). O to mi jde. A jak jsem již psal, dejme si pozor na přespříliš motivované strany chtějící ovládnout zcela všechny instituce - z toho jde strach. Jinak na závěrem - na schůzi KSČ mě nepočali a ani jsem nevyšel v závěrech nějakého sjezdu. Pravděpodobně se jednalo o normální pohlavní styk. Zdárek.

Kušta shot 16.10.2006 22:01
Jasně. Pro tebe je to Amerika. Protože ty jsi v tom zřejmě jel asi od počátku, že ano?

Kušta shot 16.10.2006 22:00
Takže protože kupující, město, zastoupený naším milovaným starostou a nyní poslancem, našim slunkem jasným p, Libým a prodávající agrodružstvo byli spokojeni a nikdo si nestěžoval, tak je vše v pořádku. Zajímavý názor. Bodejť by si někdo z nich stěžoval. Zisk byl vynikající (údajně sice nic moc ovšem po zjištění co vše dalo agrodružstvo do účetnictví tak se pohyboval okolo 100%), společníci se zřejmě slušně podělili. A město? Vždyť to má přeci peněz, tak proč jej trochu nepumpnout, že ano? Tedy, soudě dle tvého pohledu na věc, pokud by si onen architekt (oprava zámků – v Budišově a Třebíči) nestěžoval, vše by bylo v pořádku. Rejpal jeden, mohl se napakovat a on takhle. Opravdu zajímavá logika. Tedy se jen divím proč tedy má Finanční úřad na zdanění (zahrnutí nákladů do účetnictví) toho případu jiný náhled, vždyť si nikdo nestěžoval, asi tam tedy závidí úspěšným podnikatelům. Pěkně děkuji, ale takové lidi, kteří se podílejí na ochuzování toto města, jako náš milovaný starosta a nyní poslanec, naše slunko jasné p. Libý, lídr téměř všech politických stran p. Řezníček a dobrodinec města (přeji mu hodně zdraví, protože kdyby nedej bože onemocněl, co by bylo s Chrudimí) p. Kušta, já v zastupitelstvu nechci, tací mne reprezentovat nemusí.

http://www.chrudim.cz/ods/volby/eduard-beranek.htm reason 16.10.2006 21:59
No jak tak koukám, tak to tu ještě nebylo, protože je tam nový odstavec s podporou poslankyně Páralové!

http://www.chrudim.cz/ods/volby/eduard-beranek.htm Master Sun 16.10.2006 21:57
No, to volební program typu postavíme-opravíme je na podstatně vyšší úrovni, že? Jednoduchost jest pečetí pravdy!

http://www.chrudim.cz/ods/volby/eduard-beranek.htm 123 16.10.2006 21:52
To už tady bylo. Ale když jinak nedáte, koukněte na to kouzlo. Volební program města s půlmiliardovým rozpočtem na 8 řádků: V příštím volebním období se budu snažit: - odlákat voličské hlasy levicovým programům - nabídnout voličům pro práci na radnici svůj styl, jenž se mi osvědčil při řízení větší příspěvkové organizace - nalézat cesty k evropským financím a také s jejich přispěním vytvářet klima "spokojené a přívětivé" Chrudimě - vyhovět důležitým investičním potřebám místních částí našeho města - získávat adekvátní finanční podporu pro sportovní akce a kulturní podniky - napomáhat v konzervativním duchu rozumné reformě vzdělávání v chrudimských školách - podporovat činnost sociálních služeb, zvláště vzdělávací aktivity seniorů - přispívat k integraci etnických minorit, zejména v oblasti vzdělávání mládeže i dospělých a ve sféře vzájemného multikulturního sbližování

http://www.chrudim.cz/ods/volby/eduard-beranek.htm Master Sun 16.10.2006 21:46

Volební program pana Řezníčka Ben 16.10.2006 21:05
Vy najivko. O to přece místostarostovi Řezníčkovi nejde. Jak píše na svých stránkách, politika je pro něho nástroj jak všem pomáhat. Tak už pomohl hokejistům, přivítal mnoho občánků, oddal nejed novomanželský pár. A už mě skoro nic dalšího nenapadá. Ale asi nejdůležitější je, že tam vydržel už 16 let. A chtěl by více. Přece proto, aby mohl všem pomáhat ...

Volební program pana Řezníčka xx 16.10.2006 20:59
Já jsem si toho všiml také. Třeba jim pan Řezníček nějakou tu kačku navrch přihodil. Přece za sebou potřebuje zástup známých tváří. A takhle je to nejjednodušší. Ještě k tomu volebnímu programu. Pan Řezníček a jeho kolegové povětšinou z institucí přímo řízených jím, nebo závislých na penězích města přece žádný program nepotřebují. Oni se totiž spojí pokaždé s tím, kdo bude tvořit koalici. Ať to budou červení, růžoví, modří. To je přece jedno. A nějaký volební program by mohl být překážkou při usilování o místo ctěného místostarosty.

Beseda s lídry Ben 16.10.2006 20:45
Pan Řezníček právě na obyčejné lidi vašeho formátu sází. Těm totiž stačí, když se na ně při vítání občánků usmívá příjemný člověk. Pro mě je to zoufale málo. A už vůbec si nemyslím, že on a jemu podobní patří do vedení města. Populismus je sice cesta jak se na radnici udržet co nejdéle - už asi páté volební období (což je v ČR asi rekord), rozhodně to ale není vlastnost, která by prospěla občanům Chrudimi.

Volební program pana Řezníčka 123 16.10.2006 20:34
Omlouvám se, ale nedá mi to. Až teď jsem si prohlédl portréty kandidátů podporujících svými tvářemi pana Řezníčka: Jiří Krulich zástupce ředitele ze ZŠ U stadionu, Jiří Loukota ředitel ze ZŠ Školní náměstí, Karel Kincl ředitel ZUŠ, Luděk Marousek ředitel Sportovišť města, Ivana Bohatá ředitelka Centra sociálních služeb ... Všichni šéfové organizací spadajících pod pana Řezníčka a závislí na odměnách, které on navrhuje. Nevkusné.

Volební program pana Řezníčka 123 16.10.2006 20:21
Milý Pepine, všimněte si jak jsou si podobné programy pana Řezníčka a pana Beránka. Všeobjímající, mnohomluvné, nevymahatelné. A všimněte si také, že oba, mají podobný "image". Usměvaví, chápající, dobře oblečení, sportovního ducha. Prostě jsou takoví - sympatičtí. Nedivte se, že jejich volební programy jsou nijaké. Oni je totiž nepotřebují. Ve společnosti, která je postavena na vizuálních vjemech a psaný text ustupuje fotografiím a klipům, nemusíte nic zajímavého vymyslet a napsat. Stačí Vám, když budet dobře vypadat, příjemně se usmívat a přátelsky se zubit na každého, kdo jde okolo Vás. Tímto odpovídám také Petře. Ano máte pravdu. Pro nás obyčejné lidi je možná důležitější, jak říkáte: "že když se mi narodila dcera přivítal jí do života v Chrudimi příjemný člověk". Přesně tak. Takto přemýšlí většina obyvatelstva a díky tomu vytváří živnou půdu pro populisty. Oni dobře vědí, kde jsou maminky nejcitlivější. Dobře také vědí, že lidi volební programy nečtou (na této diskusi též někdo potvrdil) a že je pro ně důležitější osoba, kterou tzv. znají. Petr Řezníček dostal v minulých volbách 3 tisíce hlasů. Tři tisíce lidí dobře znají Petra Řezníčka. Vědí jak pracuje a co pro město vykonal. Myslíte si, že je to možné? P.S. Hádejte, kteří dva kandidáti absolvovali jako oddávající nejvíce svatebních obřadů?

Volební program pana Řezníčka kuna 16.10.2006 19:04
To Vám chválím,že ho volit nebudete.Ale ty další stovky lidí,kteří nemají o této diskusi ani šajnu ho volit budou. A spousta z nich ani neví,že existuje něco takového jako je internet? Tak to je problém.

Volební program pana Řezníčka Kelly 16.10.2006 18:48
A jeho leták privazany kousek od jeho bydliště v ulici Vrchlického ..opravdu ubohý.Fotečka pěkně nasměrovaná,aby byl pan místostarosta vidět pro všechny kdo vjíždí směr Stadion, nebo na zimák..Jedno vím, toho pána volit NEBUDU!!!.

Volební program pana Řezníčka Max 16.10.2006 17:08
Ona ma ta partaj nejakej program? Nevsim´jsem si. Omylani starejch blabolu kolem dokola, stacinaxeroxovat a program je hotovej...

Volební program pana Řezníčka Katatonia 16.10.2006 14:29
A čemu se, milý Pepine, divíš? Proč by byl konkrétní u něčeho, o čem nemá ani páru? A v podstatě neví, jak to řešit. Mnohem lépe se přeci vyjadřuje k tomu, co ho osobně zajímá a co jemu v rámci volnočasových aktivit (a tou hokej v Chrudimi bezesporu je) ulehčí život a zároveň získá popularitu? Proč by řešil neexistenci obchvatu v Chrudimi, rozbité a neopravené ulice např. Na Rozhledně, chybějící parkovací místa např. na sídlišti U Stadionu (kde už je situace naprosto neúnosná, ale město to nezajímá), Na Šancích atd.? A další závažné problémy, které skutečně život lidem v Chrudimi ulehčí? Proč, že ano????????? Lepší je přihrát peníze na stavbu tribuny pro pár lidí zainteresovaných hokejem než vytvořit např. stovky nových parkovacích míst? Takové lidi opravdu volit nelze!

Koho volit? Pepin 16.10.2006 13:13
Už se těším na další učinkování Řezníčka...

Kušta Pepin 16.10.2006 13:11
Shote, zase jste objevil Ameriku. Zkuste něco nového. Předem děkuji za Vaši ohleduplnost k dalším diskutujícím.

Volební program pana Řezníčka Pepin 16.10.2006 13:09
Vážený pane Řezníčku, přečetl jsem si podrobně Váš volební seznam. Zaujala mne nerovnováha mezi Vašimi prioritními vizemi v oblasti dopravy a rozvoje města. Ty řešíte slovy "budeme hledat možnosti, budeme spolupracovat, vyvineme větší úsilí" apod. Tak závažné věci, chcete řešit nekonkrétními frázemi? Naopak jste ale velmi konkrétní v oblasti sportu (vybudujeme novou vzduchotechniku na zimním stadionu, vyřešíme problém hokejového hřiště Na Valše). Promiňte, ale Váš volební program mi připadá nevyvážený. K čemu si zadáváte různé SWOT analýzy? Hlavními problémy města jsou přeci doprava, parkování a bydlení! Na ně jsem nalezl ve Vašem volebním programu pouze slova: budeme hledat možnosti a budeme usilovat. Co si pod tím mám představit? Anebo Vám ta slova umožnují nesplnit sliby a ze všeho se vyvléknout, tak jako to děláte ve své funkci celých 15 let?

Beseda s lídry Petra Váchová 16.10.2006 08:20
No jak to myslím, ono věnovat se oblasti neziskových organizací je vždycky trochu rozporuplné. Možná, že lépe je na tom ten, který se účastní rautů při otevírání průmyslové zóny a nebo jede na pozvání do Kanady se záměrem vybudovat v Chrudimi Universitu. O tom se většina lidí ani nedozví. Ale někdo se musí věnovat i ostatním takzv. populistickým (jak to nazýváte) akcím. Ale pro nás normální a obyčejné lidi je možná důležitější, že když se mi narodila dcera přivítal jí do života v Chrudimi příjemný člověk, ze kterého nevyzařovala faleš a přetvářka. A ať chcete nebo ne někdo už je takový, že to myslí skutečně upřímně. A to, že by si tu funkci zasloužil už právě proto, že mu není zatěžko odpoledne místo domů jít do Pečovatelského domu nebo do Mateřské školy. A jinak Vám mohu říci, že jsem si myslela, že tady probíhá normální diskuse, ale kolem dokola je to samý blábol.

Koho volit? reason 16.10.2006 00:23
Je statisticky prokázáno :), že inteligentní lidé kroužkují. Demokratické strany nejsou ve svém nitru tak demokratické, jak si lidé myslí. A kroužkování vůbec nesouvisí s referendem. Řádně si zvolíte osobu, která Vás pak 4 roky bude zastupovat a o které víte, že ji můžete důvěřovat. Pak nejsou žádná referenda potřeba. Nemáme tu "přímou" demokracii jako ve Švýcarsku. Ale když už jsme u té demokracie, Vy se mi nezdáte jako demokrat.

Koho volit? 123 15.10.2006 23:55
Ano budoucnost je v kroužcích. A také v referendech ke všemu možnému, v přímých volbách starostů a prezidentů. Pak také v sestavování fotbalových reprezentací národem, a posílání SMS pro Superstar a Vyvolené. Lid si volí své hrdiny. Kdo hezky zazpívá, má pěkné šaty a usmívá se když jde po ulici, má šanci. Vydělá si peníze, dostane byt anebo plat místostarosty. Někteří jsme to pochopili už dávno a celou svojí bytostí se věnujeme vytváření obrazu, tak jak by nás lidi chtěli vidět. Nedráždíme jasnými představami, flexibilně měníme názory (vždy podle toho jaký názor převládá na tržnici), nasloucháme drbům a dle nich korigujeme své cíle. Jsme takoví příjemní, bezproblémoví, slušní a ohební. Prostě Plastic People ...

Eduard Beránek - dvojka ODS reason 15.10.2006 23:49
Tak jsme v sobotu všichni mohli vidět, jak nám krásně zazpíval na náměstí p. poslanec Libý společně se svým dvojníkem Čechlovským. Krásné to bylo, krásné ...

Apel na voliče! Mexiko 15.10.2006 23:46
jojo, sorry .... máš pravdu .... pedofilní nekrofil jen v samoobsluze osahává chlazená kuřata ....

Kušta 123 15.10.2006 23:37
Shote, tomu blábolu, který jste napsal, rozumíte už asi jenom Vy sám. Celý Váš příspěvek je "na vodě" - nahrávka z jednání zastupitelstva, výše zisku (všimněte si, že už i Vy říkáte slovo údajně), prodej fragmentu pozemků ... To už tady bylo stokrát, stokrát v novinách i na policii a já nevím kde všude to ti anonymové roznášeli. Zvykněte si na jedno. Opravdu Vám ani nikomu jinému v tomto městě do jejich zisku nic není. Celý obchod byl uzavřen mezi městem a prodávajícími. Za město nákup odhlasovalo 26 zastupitelů (dal jste jim mandát), cena byla obvyklá, prodávající dostali svoji požadovanou cenu. Vím, že se Vám to nelíbí a také vím, že budete do nekonečna vymýšlet konstrukce o spiknutí, ale to je asi tak vše, co proti tomu můžete dělat.

Koho volit? reason 15.10.2006 23:27
Ano, můj názor je stejný. Jediná možnost, jak vyřadit nepoctivce, je kroužkování. Kroužků je dostatek - 27. Například poslankyně Páralová se také dostala do sněmovny pomocí kroužků a většina lidí říkala, že je to nemožné. Budoucnost je v kroužcích :)

Koho volit? shot 15.10.2006 22:01
Osobně se domnívám, že bychom neměli především volit strany. Máme přeci možnost volit jednotlivé osobnosti, napříč politickými stranami, třebas z konce kandidátky. Proto využijme toho. Jak byl mnou pročítán volební list, je téměř v každé straně alespoň 1 člověk, kterého znám jako člověka rozumného a proto jej budu volit. Nevím, bude-li tato strategie mít úspěch, ale zachováme-li se takto všichni, zřejmě vypadnou ti, které tam chce mít pouze jejich strana.

Beseda s lídry shot 15.10.2006 22:00
Bonde, Bonde. Ty jsi se za minulého režimu také narodil, že ano? A jsi tady tedy zásluhou komunistů. Pěkné. Komunisti nejprve sebrali co mohli. Vyháněli lidi z jejich domovů, zavírali. Drobní zemědělci dostávali za úkol takové odvody (kontingenty), které ani při dobré vůli nemohli splnit. Nesplnili = kriminál a pozemky do družstva. Když u krejčího našli pět špulek nití, udělali z něj nepřítele lidu. Zkus si přečíst některé novinové články a soudničky z té doby. Ano, i za komunistů se postavily mosty, silnice, bytovky. Ovšem střídavě nebyly k sehnání: sirky, toaletní papír, dámské vložky a kalhotky, ocet, uhlí…. Na ledničky, televize, šicí stroje a knihy se stály fronty v Široké ulici již od večera. Léky byly jen pro vyvolené, pro mou matku mi je vozili příbuzní z Německa a Rakouska. Ne práce, ale zaměstnání skutečně bylo pro všechny, protože kdo neměl zaměstnání, byl zavřen. A jenom mi odpověz na otázky: Jak to, že např. v Německu, Rakousku a jinde se lidé měli lépe a neutíkali k nám do toho komunistického blahobytu tak, jako lidé od nás k nim? Jak to, že např. v Německu, Rakousku a jinde také stavěli silnice, mosty, bytovky? Kdo je postavil? Jak to, že za komunistů bylo alespoň o polovinu méně aut v Chrudimi, než je dnes? A ten majetek? Byl jim odebrán skutečně všechen? V mnoha věcech s Tebou lze souhlasit. Je to ovšem také dáno onou absencí vlastnického práva za komunistické vlády. Všichni se naučili, že vše je vlastně nikoho. A že vše se dá nějak zaonačit.

Kušta shot 15.10.2006 21:58
Samozřejmě, zisk je podstata podnikání. Zcela jistě nikdo nemluví proti zisku, ovšem mluví o zneužití informací – nejprve byla dohoda o zřízení PZ mezi Okresní hospodářskou komorou a městem – vyplývá to z nahrávky z jednání Městského zastupitelstva schvalujícího PZ, teprve poté byly vykupovány pozemky. A údajně ono družstvo je prodávalo se ziskem několika set tisíc korun, ne se ziskem 40 mil. A o to tady jde. Navíc jak je prosím zcelilo? Jak? Co ony pozemky od Pozemkového fondu? Družstvo prodalo městu pouze fragment pozemků potřebných pro zřízení PZ. Navíc pozemky na které nebyl přístup,pouze přístup za účelem údržby. No a kdo u toho tehdy byl? Kdo přesvědčoval zastupitele? Náš pan milovaný starosta a nyní také poslanec, naše slunko jasné p, Libý a p. Kušta. Oba nyní kandidují.

Eduard Beránek - dvojka ODS shot 15.10.2006 21:56
Je to zajímavé. 123, takový moralista a píše v pracovní době, okrádá svého zaměstnavatele. Nebo je za to psaní placen? A že nemůže najít y konzervativní hodnoty ODS? Vždyť je sám říká: prostě jak z Ladovy české hospody. A to jsou hodnoty staré přes 100 let.

Už jste někdo počítal bývalé komunisty? Bond 15.10.2006 20:30
Stihomamem netrpím, domnívám se, že opatření OSN budou stačit. Vždyť se od nich distancovali i tradiční kamarádi. To přeci už něco znamená. Stačí obklíčit, namířit a držet v šachu. A propó, co s tím mají společného naši příznivci KSČM (já jím nejsem - zatím)? Nestíhám, vám se k diskreditaci hodí opravdu všechno. Chvíli o tom přemýšlejte, pokud tedy chcete. Pro doplnění - od roku 1945 do roku 1989 naši vojáci nikde za hranicemi neválčili a nenutili nikomu tzv. "demokracii", s tím začali až po sametovce a to bez ohledu na Radu bezpečnosti OSN. Není zde něco v nepořádku. PS: Toto zase dostanu.

Beseda s lídry Leto 15.10.2006 20:21
Pepine,nechte čerta spát.Byla by tragedie našich dětí kdyby tento blbeček začal opět po tolika letech učit.Stačí,že je šéfem městských strážníků v čele s kamarádem Mgr.Červenkou.Kde jsou zakázky a kdy konečně začne někdo radnici řešit.??

Beseda s lídry Leto 15.10.2006 20:15
Řezníček,bude jistě rád když končí ale také,pokud mu některý z kamarádů řed.škol dá práci.Ve vztahu k nim si to jistě zaskouží.Bude mít konečně nad ním slovo I.Slejška-bohatý Chrudimský podnikatel?A co rumová pralinka?JELÍNEK-bomba.Vím,že ho miluje p.HOFMAN+DALŠÍ.Tér by mohl dělat archikta i Moskvě,ale to i starosta.Pavlíček-jistě by mohl dělat tajemníka KSČtohoto města.A rumová pralinka?Znám I- jakost super baby bez zábran.!jAK DLOUHO JI BUDE CHUDÁK STAČIT??Pulpán-asi je opravdu moc rád,že odešel tak jak odešel.Jistě super milášek Libého.Sám říkal.Trávníček-chudáček který každému pouze vahrožuje a to jen proto,že na něho tolik vědí.Jistě to bude ještě super komedie.----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Už jste někdo počítal bývalé komunisty? johhan 15.10.2006 16:38
To ano,ale tady jsme v Čechách.

Beseda s lídry Bond 15.10.2006 15:10
Co máte na mysli tou reformací, mají se snad přejmenovat na ODS 2, ČSSD 3 nebo nějak jinak? Pokud vím, tak se lidu omluvili, ale ten to pravděpodobně nepřijal. Majetek jim byl odebrán a předán lidu, kterému nevím, ale já nedostal nic (mám obavu, že došlo k přerozdělení mezi novodobé revolucionáře a jejich souputníky). Hlásí se k tomu co podle nich bylo dobré (ne procesy a buzerování lidí, ale ono se opravdu i za minulého režimu něco vybudovalo - byla práce, školství a zdravotnictví zadara, v zemědělství jsme byli soběstační, fabriky fungovaly - nic není jen černé a bílé). Hlásí se k Marxovi, ale to je jejich věc, že to nebyl žádný magor svědčí i nějaké to ocenění od našich západních bratří (v novodobé historii). Podle mne je rozumné a demokratické mluvit, ne nemluvit, protože to oni dělali čtyřicet let a jak dopadli ví každý. Osobně si vážím víc lidí, kteří se poučili z vlastních chyb, narovnali se a zůstali(vím co od nich mohu čekat) než ta hromada přeběhlíků, kteří zahodili rudé průkazky a rozlezli se po jiných stranách. To jsou pro mě jen prospěcháři a patolízalové. Dokud z nich měli, tak se mohli pos..t a odřít si čela, jak se soudruhům klaněli, teď na ně kydají hnůj - je to IN. Jen tak na okraj, včera jsem obdržel předvolební leták ODS. Pěkný křídový papír (pravděpodobně od neznámého sponzora z Maďarska či odkud) a uvnitř fotky všech povedených staveb v blízkém okolí. Že by je stavěla ODS? Nechlubí se někdo náhodou cizím peřím? Z toho mi je slušně řečeno smutno. Víte, lidi k sobě měli dřív tak nějak blíž. To až nyní prachy a osobní úspěch jsou povýšeny nad lidský život a "obyčejný" člověk se v těch politických proklamacích nevyskytuje (pouze před volbami, kdy mu je slibováno modré z nebe). Neteskním po minulých pořádcích (není mi to potřeba) - jen konstatuji. Můžete mne tedy poučit jak by se měli trasformovat? Kdyby to nebyla strana splňující určité standardy, tak by přece nebyla v Parlamentu. Jo a ještě něco, vpomínám na jedno revoluční heslíčko "Nejsme jako oni!", bohužel to není pravda. Jste! Taky chcete uzurpovat moc jen pro sebe a své příznivce, chcete ovládnout celou republiku a potom to dělat po svém bez ohledu na druhé. Je to pořád stejné. Kdo má moc, chce ji mít ještě víc. Před stranami a lidmi v nich je potřeba mít se na pozoru. Aby z toho nebylo, co? No přeci totalita (a je jedno jakou má barvu). Proto je dobrá opravdová pluralita. Nemluvení je nedospělé. Zatím naschle.

Už jste někdo počítal bývalé komunisty? kuna 14.10.2006 21:13
Pozor pozor!Doufám že takových tady nebude více. Těch voličů KSČM.A jestli ano,tak si přečtěte kam to soudruzi dotáhli třeba v KLDR.Dou fám že to je dost velké varování. http://aktualne.centrum.cz/zahranici/asie-a-pacifik/clanek.phtml?id=259859&tro2_0_0

Už jste někdo počítal bývalé komunisty? johhan 14.10.2006 18:29
Tak jsem chtěl volit komunisty,ale najednou nevím zakterou stranu.

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144  143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.