Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Kam patří Petr Pithart? Pepin 19.10.2006 07:56
Nevím, jestli nevyháníte čerta ďáblem. Pithart je prospěchář, který pro region nikdy nehnul ani prstem. Ovšem chrudimák Trávníček jako senátor je téměř tragikomedie. Dlouhé roky neúspěšný podnikatel, dále neúspěšný místostarosta, který musel po dvou letech opustit radnici (pamatuju jeho vehementní prosazování Penny marketu). Neúspěšný regionální politik - chrudimské socany dovedl tam, kde jsou. Ne, že by mi to vadilo, ale pár lidí, kteří za něco stáli a viděli svět reálně se na to vykašlalo. Že by se z něho stal skvělý senátor ? Tomu nevěří snad ani jeho spolustraníci. Takže další vyžírka na obzoru.
Reagovat na tento příspěvek

Volební program pana Řezníčka Georgina 19.10.2006 07:50
Tak mně teda přijdou ty záchodky úplně super! Navíc, jestli dobře počítám, tak jsou po celém městě jen troje, tak to asi zase taková pálka za provoz nebude a bude to sloužit všem, nejen turistům. Stejně tak nonstop provoz lékárny. Nevím, jak Vám, ale mně tyhle maličkosti oslovují víc, než nicneříkající fráze zde hojně zmiňovaných pánů. Prostě mám dojem, že někdo myslí i na moje blaho Ok?

Kam patří Petr Pithart? hel 18.10.2006 23:38
Taktéž souhlasím s panem Hoffmanem a budu volit do senátu Chrudimáka. Pithart zná Chrudim jen těsně před volbami a jeho heslo je : Kdo nic nedělá, nic nepokazí. Ať příště oblaží jiný region. Stejně netuším, kde se tu vzal.

Volební program pana Řezníčka shot 18.10.2006 22:22
Viz příspěvky s tématem: Jak se dělá protekce. Začal nový školní rok. Prvňáčci zasedli do školních lavic a paní učitelky je vítaly ve škole. Ovšem ne ve všech třídách to takhle probíhalo. Do jedné z nich vtrhl zástupce starosty p. Řezníček a překvapené paní učitelce řekl, že jde přivítat prvňáčky. Hlavně tedy jednu prvňačku. Ta asi aby paní učitelka věděla jak se má ke komu chovat a asi také ostatním rodičům ukázat koho, že to mají mezi svými dětmi. No prostě, nabubřelost a trapas až na půdu.

Volební program pana Řezníčka Petra Váchová 18.10.2006 21:58
No, a když už můžu se zeptat co je myšleno těmi prominentními prvňáčky?

Volební program pana Řezníčka Petra Váchová 18.10.2006 21:37
Pepine, tak to tam musíš sedět taky? Ale nevím, nevím, já myslím, že to tak nebylo?

Volební program pana Řezníčka Petra Váchová 18.10.2006 21:32
Konečně někdo normální, který věří tomu, co je realita.

Kam patří Petr Pithart? shot 18.10.2006 21:28
Že by na ten inzerát měl souhlas od svého řídícího důstojníka?

Sklípek shot 18.10.2006 21:26
Určitě je škoda zničit kus historie. Ovšem na druhou stranu, proč má někdo (ať občan či podnikatel nebo podnik) platit něco co on nechce. Představte si prosím, že si přestavujete domek a objeví se tam archeolog a chce na vás pár milionů na průzkum. Peníze co jste měli na stavbu jsou fuč a ještě vám nařídí, že místo obýváku budete mít katakomby.Proto si myslím, že v tomhle je třeba zákon změnit. Ano, průzkum umožnit, ale za peníze někoho jiného, někoho, kdo ten průzkum chce. A pak ten, kdo průzkum platí, tomu by měly patřit případné nálezy a ten by je mohl odvézt a třeba i prodat.

Sklípek Bluehaze 18.10.2006 20:36
. . bať bať . . a že výjimka potvrzuje pravidlo :) . . všeználek Johansson a jeho zvonivý příspěvek toho neslavným důkazem . . jen bádej a čti (nejen místní plátek) a opět se poděl o své závěry zde na fóru, o takového "archeologa - motyčkáře" by projevil nemalý zájem i Egyptologický ústav AV, kdyby seznal jeho kvality . . Kam se na takovou "kapacitu" hrabe nějaký pan Frolík . .

Hodnocení stran Glen 18.10.2006 19:30
No, pozitivní hodnocení To je sranda :-D Koho budete volit? Nejspíše nikoho, že?

Už jste někdo počítal bývalé komunisty? kuna 18.10.2006 19:20
Tak už jste začali počítat?Nebo sem píšou samí komanči?Ono to tak asi bude.Tak čest vašemu počítání.

Volební program pana Řezníčka Pepin 18.10.2006 17:45
Mě ty záchodky vůbec neuráží. Je pro mě lepší konkrétní drobnost, než fráze omílané druhé desetiletí panem Řezníčkem. A lid se může ptát kam tečou peníze z kasy stejně tak bez záchodků, jako s nimi.

Volební program pana Řezníčka Pepin 18.10.2006 17:42
Bohužel Vás musím zklamat. Pan Řezníček pro rekonstrukci Široké hlasoval. Jeho současné populistické řeči jsou jen projevem jeho snahy si za každou cenu zachovat teplou židli. Všiml si, že nálada lidí je taková, že bude lepší teď se k tomu nehlásit. Na svoje hlasování si vzpomene až bude hotovo, lidi zapomeno ty zmatky a rekonstrukce se bude líbit. To je celý náš milovaný pan Řezníček.

Volební program pana Řezníčka 321 18.10.2006 17:25
Záchodky? To mi připomíná Zvonokosy HAHAHA! Lidu záchodky a hlavně ať se neptá, kam tečou peníze z městské kasy.

Volební program pana Řezníčka Mara 18.10.2006 16:57
Nic proti tomu, oddávat může i jako řadový zastupitel Úsměv HAHAHA!

Kam patří Petr Pithart? Mara 18.10.2006 16:54
Ačkoliv pan Trávníček není moje ktevní skupina (myslím politicky) budu ho volit . Pro Chrudim už v minulosti dokázal úspěšně lobovat (školní hřiště, plocha pro in line na ZS, skate park, dotace na byty, náhon). Věřím, že i jako senátor (když už ten senát máme co se dá dělat že ???) bude pro Chrudim a celý region bojovat.

Volební program pana Řezníčka Petra Váchová 18.10.2006 16:54
pANE 123. Musím Vám odpovědět na otázku otázkou. A hádejte kam chodí ostatní členové rady o volných sobotách a odpolednech. A představte si, že jsou i lidé, kteří se ptají kdy bude pan Řezníček odávat. A co se týká volebního programu? On totiž pan Řezníček moc dobře ví, že ODS je stranou, kde bohatí podnikatelé budou stát za svými, zuby nehty, těm totiž nic nechybí, na rozdíl od nás normálních. Nám je opravdu milejší tribuna na zimním stadionu,kde se mohou vyblbnout nejen hokejisti, ale i ostatní obyvatelé (děti, školy a pod.)A nebojte se, že jsem nějaká citlivka na mě Ty sladký řeči taky moc neplatí. Ale vezměte si rozumem, i akci jako je vzduchotechnika v radě neodsouhlasil pan Řezníček sám, tak nevím proč neustále taková nenávist. A řekněte mi nakonec co on sám udělá v radě, když většinová část ho stejně vždycky převálcuje (viz Široká ulice. No a co jiného má slibovat ve volebním programu, než to , že se bude snažit v otázkách bydlení a dopravy, pořád lepší nekonkrétnost a podporovat ostatní než když Volba pro Chrudim slibuje občanův WC po celém městě zdarma!!!

Kam patří Petr Pithart? Lebduška Josef 18.10.2006 16:22
Tento inzerát jsem nečetl, ale p.Hoffmanovi za něj děkuji.

Kam patří Petr Pithart? Ing. Luděk Vlk 18.10.2006 14:34
SOUHLAS, DOKONCE MÁM OSOBNÍ PROBLÉM S JEHO VOLEBNÍM SLOGANEM - CHRUDIM POTŘEBUJE ZASTUPOVAT V SENÁTU SICE SLUŠNĚ, ALE NE JIŽ TAK SKROMNĚ, JAKO DOPOSUD.

Kam patří Petr Pithart? johansson 18.10.2006 13:35
Zajímavé je, jak se ten jezevec najednou stydí za KDU-ČSL. Ačkoli dokonce sedí v jejich ÚV a byl spoluautorem toho šíleného lidoveckého pokusu si plácnout s komančema, vůbec nepoužívá název strany ani logo nikde ve svých materiálech. No není divu, ona to je dneska hodně špatná značka.... a pan senátor vždycky uměl vycítit, odkud foká správný vítr. KSČ, OF, OH, Svobodní demokraté, KDU-ČSL.... nezapoměl jsem na nějakou životní zastávku tam, kde to bylo zrovna výhodné? Úsměv

Kam patří Petr Pithart? Katatonia 18.10.2006 13:15
Článek z novin: Poněkud nudnou kampaň před volbami do Senátu na Chrudimsku rozvířil chrudimský podnikatel Ivan Hoffmann. V místním tisku vyšel totiž jeho inzerát, který má příznačný název: Proč nebudu volit do Senátu Petra Pitharta. „Petr Pithart dle mého názoru nehájí naše zájmy, ale zájmy své. Naše volební oblast je pro něj venkovskou farou, neboť v Praze by těžko uspěl,“ napsal Hoffmann, podle kterého Pithart pro Chrudimsko neudělal za deset let prakticky nic. Kandidát KDU-ČSL Petr Pithart si stěžuje, že už je potřetí za sebou terčem negativní kampaně. Ta je podle něj nepravdivá a urážlivá. „Lze snadno dokázat na desítkách případů pomoc obcím a městům v regionu. Veškerá korespondence i osobní kontakty jsou od roku 1997 evidovány pod pořadovými čísly. Do září roku 2006 přesáhl jejich celkový počet 1700,“ uvedl senátor Pithart. O osobě pana Hoffmana si v Chrudimi lidé myslí jistě leccos, ale s touto jeho aktivitou nelze nesouhlasit a vyslovuji mu obdiv a podporu. Neváhal se vložit do boje proti zvolení člověka, který pro Chrudim za celou dobu svého senátorování neudělal absolutně nic a má tu drzost se opět ucházet o hlasy voličů tohoto města s drzým konstatováním, že on tomu rozumí, že ví, co a jak, že to dělá dobře. Věřím, že chrudimští voliči nejsou stádem hluchých a slepých ovcí, které se dá ovlivnit kampaní laciných billboardů a reklam Petra Pitharta. Dámy a pánové, pan Hoffman má pravdu, kdo volí Pitharta, volí proti Chrudimi a její budoucnosti! Je to člověk, který by v Praze, kde žije a která jediná ho zajímá, v žádných volbách neuspěl, a proto kandiduje na venkově, kde je to pro něj (doufám, že ty časy už skončily) mnohem jednodušší. Chrudimáci, volte lidi, kterým jde o budoucnost našeho města, ne prospěcháře, kterým jde o funkce a koryta!

Sklípek hel 18.10.2006 13:04
tož taky mi přišlo divné, že i když všichni víme, že stará část Chrudimi je celá podsklepená, je imrvére ten nejcennější ze všech sklepů právě pod budoucím domem movitého podnikatele )))).

Sklípek johansson 18.10.2006 12:12
Tak se zdá podle dnešního DCH, že bublina se sklípkem splaskla a všechno je normálně v mezích zákona vyřešené. Spíš to vypadá, že pan Frolík si chtěl hlavně bádat a bádat a bádat- no a že by to platil někdo jiný, to ho nejen netrápilo, spíš to měl dobře promyšlené. Taková První Frolíkova Archeologická s.r.o. financovaná Kuštovou Bezednokapsovou o.p.s. Ale hlavně že se tady na fóru našel dostatečný počet všeználků, kteří oč méně o problému vědí, o to vyšší intenzitu jekotu dokázají vyluzovat....

Hodnocení stran Lala 18.10.2006 09:34
Hodnocení stran podle programu? Spíš bych je hodnotila podle odvedené práce. 1/ Chrudimská volba - nic moc a nějak těm pánům nevěřím 2/ Koalice pro Chrudim - tady je to celé postavené na p.Málkovi - on může překvapit, bohužel, jedině on sám za sebe! 3/ SNK-ED - tak to je chrudimská klasika, toho se jen tak nezbavíme. 4/ ODS - vůbec by jim neuškodil odpočinek! Přece jen, takovou dobu na radnici...aspoň budou mít čas vyřešit veškeré spory uvnitř. A kdo ví, za další 4 roky se klidně mohou vrátit... O zbytku nemluvě, pač za tu námahu my tyto strany nestojíÚsměv

hokej a fanousci tohos 18.10.2006 09:20
navstevy sou tuto sezonu podstatne vyssi nez zde pises. nejdriv prid a pak sud! navsteva neklesla pod 500,coz neni malo,ale ani moc. jen me proste zarazila nizka ucast ve Vrchlabi.

Kdo to je? Lala 18.10.2006 09:15
Souhlasím s Vámi. Opravdu uznávám, že pan Málek je dříč. Jem mám obavy z toho, že právě tohoto zneužila určitá skupina lidí, která kandiduje za Koalici pro Chrudim. Prostě vsadili na jméno poctivce, který se snaží v Chrudimi něco tvořit,není zkorumpovaný. On se stane tím, který je tam vytáhne a pak ho šoupnou stranou se slovy: "jsi mladý, tak seď a do ničeho nám nekecej. My Ti ukážeme, jak se to tady dělá, ostatně jsme si vše už dohodli předem....". Doufám, že bude dostatečně silný a nedá se!

Volební program pana Řezníčka Georgina 18.10.2006 08:18
Když už jsme u toho, tak druhý místostarosta oddává taky a myslím, že docela často...ale je fakt, že nechodí vítat prominentní prvňáčky...Ok?

Co je to populismus? shot 18.10.2006 00:03
Ano, ať areál zkusí pronajmout soukromé osobě a pak uvidíme. Takhle propagace žádná, filmy které asi jinde nechtěli na a výsledek je znát. Jen nevím, je-li to z neschopnosti či z úmyslu.

Volební program pana Řezníčka shot 18.10.2006 00:00
Ano Janku. Je to práce. Zejména, když na recepci jeden neví co dříve ochutnat. Nejlépe to předvádá p, Pithart - náš senátor. No a p. Řezníček lídr téměř všech politických stran opravdu mnoho za ty léta v Chrudimi nepředvedl.

Co je to populismus? shot 17.10.2006 23:56
Samozřejmě. Ke každému domu je parkoviště třeba. Možná časem zbouráme i kostel na náměstí.

hokej a fanousci shot 17.10.2006 23:54
Alespoň je vidět jak se zbytečně vyhazují milióny za tribunu na zimáku. Těch fanoušků je skutečně velmi málo. Ať si to ti fanoušci zaplatí, zrovna tak, jak fanoušci třebas Vondráčkové, chtějí-li ji slyšet a vidět. No hlavně, že na tom má lídr téměř všech politických stran p. Řezníček založen volební program.

Kdo to je? Glen 17.10.2006 22:14
To jsou kecy a hnus! Když už se nenajde nějaká špína z minulosti jako defacto na úplně všechny ostatní kandidující (koho tady na chrudimským Spy nechali bez povšimnutí?), tak ho alespoň označíme za Mr. Beana, že? Pan Málek je dříč a poctivec. A navzdory svému věku se jedná o schopného člověka. Kdo ho zná, může potvrdit.

Hodnocení stran Glen 17.10.2006 22:03
Tak jsem si prohlédl stránky jednotlivých stran, zejména jejich volebních programů a moje osobní hodnocení: Nejkonkrétnejší vize - Chrudimská volba (Pavel Pavlíček) - alespoň se bude dobře hodnotit její činnost, tedy pokud v těchto volbách uspěje a bude mít šanci předvést zda to myslí poctivě .... ano, i já mám z tohoto spolku podnikatelů trochu obavy. Ale proč nemít na městě konečně někoho schopného co už něco dokázal. Hned za ní, s nepatrným odstupem - Koalice pro Chrudim (Roman Málek) - velice zajímavá alternativa. SNK-ED (Petr Řezníček) - program klasika, omleté fráze, už si z toho nic nepamatuji. ODS (Čechlovský a/nebo Beránek To je sranda :-D ) - mají vůbec nějaký program? Tím nemyslím těch X nic neříkajících bodů p. Beránka Možná něco přišlo do poštovní schránky, na webu nic Bohužel, škoda ČSSD - jejich web - co to sakra je? KSČM - nic

http://www.chrudim.cz/ods/volby/eduard-beranek.htm Master Sun 17.10.2006 20:47
Nevíme, informuj nás:)

hokej a fanousci Max 17.10.2006 20:31
Uprimne, naposledy jsem tam byl minulou sezonu. Jsou-li v tyhle sezone navstevy vyssi, o to lip...

hokej a fanousci ANO 17.10.2006 20:27
"soude podle navstev v domacim prostredi (max. 200 pers.)" Kdy že jsi to byl naposledy v CR na hokeji?

http://www.chrudim.cz/ods/volby/eduard-beranek.htm Master Sun 17.10.2006 19:50
Myslíš tuhle drtivou porážku?:) Pan Libý 2 538 hlasů, paní Páralová 9 055! 1 Libý Ladislav Ing. 52 2 538 2.78 * 2 2 Čepelka Jiří 52 3 454 3.79 * 3 3 Petruška Daniel 34 2 477 2.71 * 4 4 Nájemník Václav Mgr. 61 1 503 1.64 1 5 Páralová Alena Ing. 57 9 055 9.93 * 1 http://www.volby.cz/pls/ps2006/ps351?xjazyk=CZ&xkraj=9&xstrana=9

Co je to populismus? jan 17.10.2006 19:49
To, že letní kino nemá dostatek návštěvníků je snad na vině toho kdo to řídí. Pamatujete v jakém stavu jsou tam toalety? Nefunkčnost občersvení, filmy které pamatují císaře Klacka. Prodej lísků bez jakékoli kontroli.... no neměli by se spíš kompetentní osoby / nevím kdo to je, asi beseda ?/ zamyslet nad způsobem podnikání. nebo at areál pronajmou ke komerčním účelům k provozování kina. Věřím, že kvalita by se zlepšila.

Volební program pana Řezníčka janek 17.10.2006 19:13
Milý 123, jako prioritu rozhodování o tom koho volit pokládáte program.Rozumím. Asi jste jich dost napsal, tak že víte, že k jejich splnění potřebujete jen takovou maličkost a totiž to, aby vás vůbec někdo zvolil!Usměvavá tvář a milé jednání není populismus. To je to, co se schopní politici učí od nepaměti, ale to vy víte! Oddávat v sobotu na úředě s touto výbavou je přeci práce. Nebo ne? Být jako místostarosta na různých akcích pořadaných městem je také práce! Dávat to jako argument, že jde o populismus je smutné. Ale hodí se vám to. Možná by to tak mohlo být, kdyby se o tuto práci s druhým místostarostou a starostou prali, ale ty druhé jsem tam nikdy neviděl-bohužel.Jinak vám přeju ze srdce, aby se vám povedlo to, oč tu usilujete. Přidat body vašim koňům v nastávajících volbách. Oceňuji vaši energii a vaši manipulaci.Umíte to. Jste fakt dobrej!!!

Co je to populismus? Andrea 17.10.2006 19:03
To snad nemyslíte vážně! To promítání filmů na náměstí není srovnatelé s letním kinem. A prostor pro pořádání různých akcí by ve městě měl být.Jen se o to řádně starat.Když se tam udělá parkoviště bude zase o další auta ve městě více. Ale mohla by to být parkovací místa pro další bytový dům, který by se dal postavit za novým bytovým domem u"Famosu",ne?

Volební program pana Řezníčka Andrea 17.10.2006 18:48
A ty také něco "slybyš"?

Co je to populismus? Pepin 17.10.2006 18:26
Pan Řezníček nám už předvedl, co všechno umí. Jeho slova o tom, co by, kdyby ... Je to k smíchu. Odpovídá za oblast společenského rozvoje ve městě 15 let. Proč už svoje geniální myšlenky neproměnil ve skutky? Je mu to jedno. Stačí teplá židle a lepší výdělek než při učitelování. Za každý rok si může říci SPLNĚNO. Co? No přece to, že na radnici přežil.

hokej a fanousci Max 17.10.2006 15:50
Tohosi, soude podle navstev v domacim prostredi (max. 200 pers.) je "vyjezdni skupina" 27 chrudimskych obcanu ohromujici cislo! At sem nekdo napise, kolik jezdi skalnich fans s Era-Packem ven, a je to nejvyssi liga futsalu...

hokej a fanousci tohos 17.10.2006 15:19
mame na zimaku novou tribunu,hraje se zde slusny hokej,drzime se na prvnim miste. sem proto trochu zklaman,kdyz nasi borci (i kdyz ne odchovanci,ale to uz je v tehle dobe normalni) jedou hrat do Vrchlabi o prvniho fleka ve skupine a s nimi pouze 27 fanousku,coz neni ani cely autobus. mimochodem jizdenka tam a zpet stala 40,- plus vstupne. kde sou fanousci?

Co je to populismus? tohos 17.10.2006 15:14
neni se cemu divit. volby sou za dvermi,kazde gesto je vyhrou. mfDNES cte vic lidi nez tohle forum,to usnadni praci tem stejnym lidem si udrzet zidli pod sebou. ve volebnich listcich je ale velky vyber lidi. je zajimave ze sou u stejnych stran lide,kteri se na verejnosti urazi a nadavaji do kretenu, idiotu a i cu... Úsměv tomu se musim smat.

Vystavba RD/RRD na chrudimsku broskef 17.10.2006 12:49
Nemate nekdo informace, jak je to s developerskou vystavbou RD/RRD na chrudimsku? Projekt www.kupdum.cz v Sobetuchach je uz pryc, o RD na Vetrniku neni zajem, zacina se neco v Markovicich smerem na Tribrichy (BTW: mate nekdo nejake info, co to bude/kdo to stavi/atd.) ... Co treba mesto, nebude se angazovat v nejakem projektu? Diky za info.

Co je to populismus? 123 17.10.2006 12:03
Před několika dny jsem na toto fórum napsal příspěvěk o populismu pánů Řezníčka a Beránka. Netušil jsem, že mi oba usnadní výklad svými prohlášeními v dnešní mdDNES v článku "Volební boj o letní kino". Předesílám, že letní kino bylo zrušeno pro nezájem návštěvníků s tím, že náklady na jeho provoz a údržbu převyšovaly vysoko příjmy. Rada města (včetně pana Beránka a Řezníčka) rozhodla o zastavení jeho činnosti. Po městě se ale objevily hlasy, že v Chrudimi se vše ruší, že letního kina je škoda. I díky těmto názorům byl započata tradice promítání letního kina na Resslově náměstí. Pánové Řezníček a Beránek ale vyhodnotili situaci jinak. Vzhledem k tomu, že jejich "neomylné předvolební váhy" jim napověděly, že by bylo zajímavější vyprávět o letním kinu jako o kulturním centru v Chrudimi, otočili a začínají pronášet následující (zdroj mfDNES): "„Nechceme jen letní kino, měl by tam být prostor pro pořádání nejrůznějších kulturních aktivit, festivalů." Pan Beránek se ve stejném článku přidává: "„Jsem pro společenské, kulturní využití letního kina." Co si o tom myslet? Pan Řezníček se z titulu své funkce snažil o nejrůznější kulturní aktivity v letním kině celých patnáct let. Výsledkem je 33 diváků průměrně na jedno promítání a nezájem pořadatelů a lidí o kulturní akce v letním kině. Že by pan Řezníček dnes našel ten správný recept? Nebojte se. Nemá ho. Jenom populisticky cítí kam fouká vítr a tím směrem běží. A nemějte o něj strach. Ve správnou chvíli zase otočí a přidá se k houfu, který bude směřovat opačným směrem.

http://www.chrudim.cz/ods/volby/eduard-beranek.htm Pirát 17.10.2006 11:08
Pištora?Významný člověk-prý.Když ho ale sleduji v jedné-lepší-hospodě v městě?Špinavé,pomačkané triko,sám u stolu-nedivím se.Kolem sebe plno pomačkaného denního tisku.Asi zrcadlo strany.

Volební program pana Řezníčka Pirát 17.10.2006 10:59
Ano,ví dobře,že hlasy starých lidí-stále něco slybuje,jako mladým.Ale to jste se probudil pozdě.On si na toto hraje celá léta.

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145  144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.