Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Senátní volby - vítězství 123 22.10.2006 09:21
Milý Kuno, myslím, že pomůže. Minimálně politické kultuře v Čechách. Nedovedu si představit, že by v Senátu měl někdy promluvit člověk, který nedokáže dát dohromady souvislý projev, o psaném ani nemluvě. Přečtěte si prosím pozorně paně Trávníčkův poslední volební leták. Opravdu si myslíte, že by člověk s takovou úrovní měl reprezentovat v Senátu tuto zemi?
Reagovat na tento příspěvek
 
Senátní volby - vítězství ANO 21.10.2006 23:11
Ne tak docela - Kušta, Čechlovský i Libý byli zvoleni do zastupitelstva. Hmmm
Reagovat na tento příspěvek
 
školka shot 21.10.2006 22:10
Asi to tak funguje. Na mnoha případech to dokázali, tak proč ne i zde. Ono tam totiž palatilo, já na bráchu, brácha na mne.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kušta shot 21.10.2006 22:05
Svatá pravda. Všichni Kuštovi závidí, nejvíce Finanční úřad, pak Policie ČR. Vůbec se tak nějak proti němu státní úřady spikly. Jenom si myslím, být vše čisté, pak si jej nikdo ani nevšiml.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kušta shot 21.10.2006 22:00
A co ti ostatní? Ti, kteří nehodlají být ve výkladní skříni?
Reagovat na tento příspěvek
 
Senátní volby - vítězství shot 21.10.2006 21:56
Ale také to vypydá, že Kušta. Libý, Čechlovský a Jelínek to v Chrudimi projeli, že ano? To by skutečně stálo za oslavu.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kušta Pirát 21.10.2006 21:54
Miláčku,zeptej se kamaráda starosty kolik lidí má svoji adresu na radnici města.To je super vizitka.!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Kušta Pirát 21.10.2006 21:51
ARURE,je bohužel velice smutné v tomto státě,že právě p.Kuštovi ještě nikdo nedokázal,že potažmo z dvěmi ODS je opravdu pouze podvodník-není sám v tomto městě.Jistě mu to nemůže dlouho vydržet.To by bylo proti přírodě.Věřte,tento pán nikdy a nic neudělal aby z toho neměl potřebné.
Reagovat na tento příspěvek
 
Senátní volby - vítězství Pirát 21.10.2006 21:42
123,at tě neodveze ARO.ještě není konec Ty mrnavý modrý ptáku.Nejsi sám skrček Libý ???Nbo jeho stín Čechlovský.??
Reagovat na tento příspěvek
 
Sklípek Mikeš 21.10.2006 21:20
Člověče,LETO, to vypadá, že jsi z té hospody přišel právě teď ty.Nějak ti tam ta písmenka divně přeskakují.To bylo rumíčků,viď??? To víš, někdo dádá penízky do rumu, někdo je umí investovat.A ten kdo to neumí jen "čumí", pomlouvá a závidí.Přesto ti přeji hezký alespoň zbytek dne.
Reagovat na tento příspěvek
 
Už jste někdo počítal bývalé komunisty? Bond 21.10.2006 19:12
Netruchli, podívej na výsledky voleb a je to jasný, žádnej rudej, ale modrej.
Reagovat na tento příspěvek
 
Už jste někdo počítal bývalé komunisty? kuna 21.10.2006 18:05
Já to tušil.Ano Chrudim je samej rudej debil.
Reagovat na tento příspěvek
 
Senátní volby - vítězství kuna 21.10.2006 18:02
Tak oslavuj.Ale nikomu to nepomůže.
Reagovat na tento příspěvek
 
volby kuna 21.10.2006 18:00
Kecáš.Nevíš vůbec nic.
Reagovat na tento příspěvek
 
volby Mrkvička 21.10.2006 17:56
už vím koho nebudu volit.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kušta arthur 21.10.2006 17:41
Je přeci jasné, že podzemní garáže musí sloužit obyvatelům nového domu a obchodníkům, kteří zde budou podnikat. Také proto se tento objekt staví. Resslovo náměstí ztrácí význam, vylidňuje se, v jeho okolí začínají převažovat bydlící asociálové. A to přece nechceme. Náměstí musí být výkladní skříní města! Buďme proto rádi, že do něj taková investice přichází.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kušta arthur 21.10.2006 17:31
Nezbývá, než s vámi Glene souhlasit. Za první republiky tvořili zastupitelstvo města lidé, kteří něco znamenali a v životě dokázali, byli finančně zajištění a nebyli závislí jen na příjmech z radnice. Tohle vše by mohl pan Kušta za čas splňovat. Navíc je inteligentní a narozdíl od některých chrudimských podnikatelů žádný narcis!
Reagovat na tento příspěvek
 
Kušta arthur 21.10.2006 17:23
Je evidentní, že Kušta Trávníčkovi překáží. Nejen svými podnikatelskými schopnostmi, vyšším intelektem, ale i hmatatelnými výsledky, které jsou za ním ve městě vidět. Kušta vadí i dalším vlivným politikům. Z celé záležitosti se vyvinula politická kauza, která je uměle držena při životě již několik let. Je s podivem, že v tomto státě existují zákonné lhůty a přesto se policie snaží úporně něco na Kuštu nalézt a proces obnovovat. Bez ohledu na lhůty. A někteří novináři tomu přizvukují.
Reagovat na tento příspěvek
 
školka buldog 21.10.2006 16:58
Je to docela možné, že příbuznému pana starosty který bydlí v č.p. 739 U Stadionu hluk vadí. A to že by pan starosta pro svého příbuzného nedokázal cosi udělat je také možné. Příkladem toho je celkem nedávná rekonstrukce ulice Sokolovská, kde také bydlí někdo z příbuzenstva pana starosty. Zeptejte se obyvatelů ulice J.E.Purkyně, která se právě teď rekonstruuje na podmínky, které měli obyvatelé ulice Sokolovská a J.E.Purkyně, zda se to provádí ne za zcela stejných podmínek, ale alespoň srovnatelných. Já jsem tuto otázku několika obyvytelům ulice J.E.Purkyně položila, a bylo mi sděleno: MILÁ PANÍ V TÉTO ULICI, NEMÁ PAN STAROSTA PŘÍBUZENSTVO!
Reagovat na tento příspěvek
 
Senátní volby - vítězství 123 21.10.2006 16:41
Nevím jak vy, ale já už oslavuji. Šibal Trávníček propadl na celé čáře a jestli to bude v 2. kole paní Fischerová nebo pan Pithart je mi docela jedno. Pěkný den!
Reagovat na tento příspěvek
 
Co je to populismus? kvak1 20.10.2006 21:25
To je jednoduché. Jak nejlépe zesměšnit oponenty? Budu se za ně vydávat a budu psát na fórum dementní příspěvky! Jednak tím zahltím fórum, že rozumné názory zaniknou, jednak si "diskuzi" upravím přesně podle svých představ ... Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Sklípek Leto 20.10.2006 20:50
Mikeši-ty kocoure stará.Asi jsi přebral v té tvé hospodě a stará tě nechce pustit domů.Blbečku chlupatý-nevím o ničem co by Kušta udělal z lásky.Tedy vždy pro peníze.Také on musí a ne málo pletit svýn přátelům z města.Nezáv.mu ale to jeho hrozné sny.
Reagovat na tento příspěvek
 
Sklípek Mikeš 20.10.2006 19:10
Čemu tak říkáte? Tomu rumišti, co se spoustu let nacházelo bez povšimnutí a pozastavovali se nad ním návštěvníci našeho města?Konečně se našel investor, který pro Chrudim něco dělá, a kterého naše mizerné zákony stály "vyhozené peníze" navíc.Nejvíce neoprávněné kritiky na těchto stránkách je právě od lidí, kteří v životě nic nepostavili a nedokázali.Ale kritizovat druhé umí móóóc dobře.Pane Kušto, obdivuji Vaše nervy a cílevědomost. Přeji Vám hodně síly a úspěchů ve Vaší práci.
Reagovat na tento příspěvek
 
školka jan. 20.10.2006 15:41
Tak hošánku, nikde jsem nepsal, že tomu věřím, takže oslovení "idot" jsi poněkud přestřelil. Nauč se číst.
Reagovat na tento příspěvek
 
Sklípek Administrátor 20.10.2006 15:40
iDnes http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?r=Bmfpardubice Spor o středověký sklep skončil Chrudim - Spor o zachování horní části sklepa z patnáctého století pod budoucím obchodním a bytovým centrem v Chrudimi mezi investorem a archeology včera skončil. Postaraly se o to stavební stroje. „Horní část sklepa je už poničena. Teď už nemá cenu usilovat o jeho záchranu,“ řekl Jan Frolík z Archeologického ústavu Akademie věd. Investor Milan Kušta získal souhlas památkářů k tomu, aby vybudoval obchodní centrum i s podzemními garážemi a dostal i stavební povolení. V pondělí poslal na pozemek u chrudimského náměstí stavební stroje s tím, že pro budoucí výzkum zachová spodní část sklepa. Jan Frolík se pokoušel zachránit sklep celý. Požádal krajský úřad, aby souhlasné stanovisko památkářů přezkoumal. A krajský úřad minulý týden stanovisko památkářů, kteří na sklepu tak nelpěli, pozastavil. „Udělali jsme to na základě podnětu památkové inspekce,“ uvedla vedoucí odboru kultury a památkové péče krajského úřadu Naděžda Pemlová. Stavební úřad v Chrudimi už vydané povolení však nezrušil. „To ani nejde. Na základě čeho bychom to udělali? Nikdo nevydal žádné předběžné opatření, nikdo nám to nenařídil. Kdybychom zrušili stavební povolení, vystavili bychom se riziku, že na nás podá investor žalobu kvůli ušlým ziskům,“ uvedl vedoucí stavebního úřadu Vladimír Bálek. „Stavební úřad jde Kuštovi na ruku,“ tvrdí Frolík. „Je to komplikovaná situace. Takové patové stavy zákony neřeší. Stavební úřad má omezenou možnost rychle zareagovat,“ řekl vedoucí oddělení stavebního řádu krajského úřadu Jan Klimeš. Investor Milan Kušta tvrdí, že Frolík je v celé věci ekonomicky angažovaný. „Frolík je totiž zaměstnancem organizace, která ode mě za výzkum inkasovala více než 1,5 milionu korun. Po odborné stránce nejsem schopen vzniklou situaci posoudit. To ale provedli odborníci - archeologové a památkáři z Pardubic. Jejich názor se promítl do vyjádření chrudimských památkářů a byl i podkladem pro vydání stavebního povolení,“ uvedl Kušta. Co se stane se sklepem? Spodní sklep zůstane neporušený. Přístup k němu bude ze spodní podlahy garáží, ke které vede schodiště pro technickou obsluhu. „Proto nebude sklípek běžně přístupný veřejnosti. Horní část sklepa, o jehož zachování se ke konci výzkumu začal zasazovat Jan Frolík, byla navíc zcela zborcená. Z původních zdí zbyly jen některé části a stropní klenba se nedochovala,“ uvedl Kušta. Archeology označené významné fragmenty z této části sklepa investor zakomponuje do budovy obchodního bytového centra. Regionální mutace| Mladá fronta DNES - pardubický kraj Autor: (dp)
Reagovat na tento příspěvek
 
Co je to populismus? Glen 20.10.2006 09:12
To jsem se hned po ránu zasmál. Přirovnávat 123 s Léto Ok? Vždyť na příspěvky od Léta bych potřeboval překladatele, to se fakt nedá číst. Jestli je tady někdo 2x, tak je to Léto a Pirát.
Reagovat na tento příspěvek
 
školka royal_oak 19.10.2006 22:32
Jediné, co je na tom pravdy je to, že asi budeš idiot. To si opravdu myslíš, že svět takhle funguje? Že 27 zastupitelů jsou naprostí vypatlanci, kteří budou stavět silnici proto, že příbuzného p. Libého obtěžují auta? Je mi tě líto.
Reagovat na tento příspěvek
 
Vystavba RD/RRD na chrudimsku jan. 19.10.2006 21:29
pokud chceš mám na prodej pozemek u Rabštejnský Lhoty.
Reagovat na tento příspěvek
 
Co je to populismus? Mexiko 19.10.2006 21:11
no ty jsi tomu pomohl ...... na čtení tvých příspěvků by fakticky bylo zapotřebí věštecké koule
Reagovat na tento příspěvek
 
Vystavba RD/RRD na chrudimsku Mexiko 19.10.2006 21:06
V současné době jsou v prodeji pozemky mezi Markovicemi a Skřivánkem - celkem asi 18 hektarů. Reklamu na to jsem zahlédl tady na tomto webu. A pár pozemků je spekulatvně skoupeno mezi Vrchama a Sobětuchama, ale to patří k Sobětuchům a ty mají jen dluhy. Takže tam sítě určitě budovat nebudou (alespoň co vím z agentury JPP (jedna paní povídala))
Reagovat na tento příspěvek
 
Sklípek Mexiko 19.10.2006 21:01
mám pocit, že tam to ostudné rumiště bylo dostatečně dlouhou řadu let bez povšimnutí. A ačkoliv se mi zrovna moc ta stavba nelíbí, tak tady se kloním k tomu, že za tu dlouhou dobu již mohlo být prozkoumáno několikrát a že současná situace je taháním peněz z kapes soukromníka. A jestli mne paměť neklame, tak je to zhruba měsíc, co se podobná situace probírala i v Ústí nad Labem nebo někde tam v těch končinách.
Reagovat na tento příspěvek
 
školka jan. 19.10.2006 20:46
Něco jsem zaslechl, že se bude budovat silnice mezi školou a školkou u stadionu. Tam u retardéru místo chodníku bude silnice až za školu a spojí se s parkovištěm co je u školy, nělo by se snad i zabrat kus pozemku mateřské školky.A důvod? Někde u příjezdové cesty ke škole / zezadu / bydlí příbuzný pana starosty Libého a hluk přijíždějících aut je obtěžující..... Je na tom něco pravdy ?
Reagovat na tento příspěvek
 
Volební program pana Řezníčka Leto 19.10.2006 20:44
Souhlasím,ten dělá pouze a jenom to co mu sype.Teké ta reklam.agentura Zorky.pro č se stále stěhuje a stále dělá pro město??A co zakázky města pro jeho syna.A co sportoviště měste a diktatura tohoto zařízení.To opravdu nemá nikdo zájem řešit.??To je přeci v této době opravdu super zlatý důl a věřím,že pokud Řezníček neuspěje tak tady skončí.Která škola-kde by mohl učit.Snad pouze Zvláštní.Anebo,že má místo po JUDr Červenkovi.Ato nikomu nebude vadit to,Že i když tento nemá adekvátní vzdělání.tak z tohoto opravdu udělal super firmu.Pouze musí poslouchat Ty kteří vyhrožují-Libého atd.Modrá Hvězda by jiného starostu stála na 100%Funkci-našeho poslance??mÍSTNÍ NOVINY SI S NÍM POUZE KAŽDÝ TÝDEN CHODÍ KONZULTOVAT,CO MŮŽOU TISKNOUT.!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Volební program pana Řezníčka Ben 19.10.2006 20:01
Já mám s panem Řezníčkem také osobní zkušenost. Vyslechl mě, můj názor podpořil a když se rozhodovalo, tak mě podrazil. Není to chlap, ale slizoun. To pro ty, kdo by ho chtěli volit.
Reagovat na tento příspěvek
 
Co je to populismus? Leto 19.10.2006 19:53
Kvaku-chudáčku,Že bys byl ten co novému-skoro starostovi,buranovi Čechlovskému čistil boty.?? Jinak náš miláček starosta Libý mě dnes dopol.Málem sestřelil na kruháči k městu.Jel jako prase-jemu podobné.Mockrát jsem s nim jel.Jak člověk řídí auto,tak žije.Tedy mu přeji pro zbytek života hodně štěstí,zdraví a pokud mu ve volbách nedopadne kašpárek který neumí ani zdravit,omlovám se pokud má dioptrie o 3- než brýle.Jinak se opravdu,jak říkají chová jako křupan a pro naše město ani náhodou nemůže být přínosem.Snad pouze pro Libého člověk který dle dohody nebude v ničem štourat co tento super starosta páchal v tomto městě a na lidech tohoto města.At se přidá k zachránci Beran+Kušta a rychle toto město opustí.Zlatý Hofman-Trávníček.Zítra opravdu mějte rozum a nevolte pouze podvodníky města.Podnikatelé města.Ato ani nepíšu o kamarádovi Libého KOUBOVI který spolu se svým synem je jistě vzor města a co provedl s firmou+zaměstnanci by mu nike v ČR neprošlo zde v městě podvodníků určitě.Super volby.
Reagovat na tento příspěvek
 
Sklípek reason 19.10.2006 18:48
Tak v Chrudimi stál skroro 600 let krásný a zachovalý sklípek, ale teď se objevilo pár s prominutím blbců, teří ho stačili zničit za pár měsíců. Smutné.
Reagovat na tento příspěvek
 
Co je to populismus? kvak1 19.10.2006 17:09
Již delší dobu se nemohu zbavit dojmu, že "leto" je místní šašek alias další z nicků "123". Že by jeho pravá tvář ? HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
Co je to populismus? Leto 19.10.2006 15:29
123,souhlasím.A to jsou další a další akce města.Asi pan učitel nemá na blbosti čas.Musí řešit to co je výnosné,jako další.Proto si pořád nechává svého sluhu,také učitela p.Slejšku.Ten tam je již opravdu zázrakem,ale je jistě poslušný,do ničeho nemluví a má dobrý žaludek.A měst.policie?Ti na něho nedají dopustit.Pokud mu to již neprojde ve volbách?To bude rána-co asi a v která škole bude dělat-školníka?Co vlastně ještě umí z toho slušného.Nebo povede rekl.agenturu?Čert ví ale on určitě.Je to opravdu mimořádně zdatný chlapec.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kam patří Petr Pithart? logo2 19.10.2006 14:23
Můj názor je takový, že pan Trávníček se začal stavět do opozice ve chvíli, kdy byl odstaven od poměrně lukrativních funkcí na radnici. Nepochybuji, že by v Senátu loboval za Chrudim, a jeho příznivcům zde spílat nechci. Pan Pithart si mě však získal ve chvíli, kdy dokázal zajistit zdarma dopravu pro postiženého Pepíka Grofa i s doprovodem na léčení do Dominikánské republiky, což jistě vyžaduje určité úsilí. A o tom, že pro region nehnul prstem, je jistě možné polemizovat. Kdo chce, informace o jeho přínosu regionu si najde, a tím nemyslím pouze Chrudim. Proč se tu vlastně nediskutuje také o volebním programu kandidáta do Senátu pana Pecky ? Ten by jistě loboval za Sobětuchy (a za zrušení letního času samozřejmě také)...:o)))
Reagovat na tento příspěvek
 
Volební program pana Řezníčka Bohemund 19.10.2006 13:53
Víte, co je zajímavé? Že většinou z vás zavrhovaný pan Řezníček(na rozdíl od vás ho osobně znám nějakých 24 let a je to jeden z mála čestných lidí, co jsem potkal), získal v minulých volbávch nejvíce preferenčních hlasů. Bude to tím, že lidé nečtou tu splašku, kterou tady na diskusi předvádíte(123 především)? A nebo to bude tím, že ho lidé na rozdíl od vás hnojokydů znají osobně? Kdo pro tohle město něco udělal? Pan Libý? Pan Trávníček? Pan Čechlovský? Hmmm, kdo? Jediný důvod, proč je Řezňa stále na radnici je ten, že ho lidé chcou. Lidé, chápete?? To je demokracie. Zajímalo by mě, co hodlá například Chrudimská volba(s letáky bohatě dotovanými panem Kuštou) dělat, až budou všechny ty záchodky a jiné "důležité a nezbytné" věci hotovy? Komu z vás kdy Petr Řezníček osobně ublížil? Nesplnil co slíbil? Ono se dost těžko hlasuje proti zkostnatělým ODSákům, kteří nikdy s ničím novým nepřijdou. Je vtipné, jak se tu každý vytahuje s tím, jak kdo hlasoval. Nevíte, že hlasování jsou tajná? Takže jsou jen dvě možnosti. Buď jste to vynesl přímo vy(a tím jste porušil slib, který jako zastupitel skládáte - vaše důvěryhodnost a čest je vážně předmětem na diskusi), nebo to vynesl někdo jiný a platí totéž. Vlastně je ještě třetí možnost a sice, že jste si to vymyslel a jste tedy lhář. Potom je vaše důvěryhodnost hodná odplivnutí si a poslání k šípku.
Reagovat na tento příspěvek
 
Co je to populismus? janek 19.10.2006 13:28
Posledních x let letní kino chátrá.Dnes je v žalostném stavu. Nevšimnul jsem si, že by jakákoliv strana v minulosti nabídla ve volebním programu řešení "CO s ním". Např. rekonstrukci. Vy jako zastánce výběru kandidátů podle programů, nešlápnul jste vedle? Nebo líp, máte řešení? Že by parkoviště?
Reagovat na tento příspěvek
 
Co je to populismus? 123 19.10.2006 12:16
Milý Jene, jasný námět, jasná odpověď. Za oblast kultury (a do té spadá i letní kino) je již 15 let odpovědný pan Řezníček. Pokud chcete někoho vinit z odpovědnosti, vězte, že ryba vždy smrdí od hlavy.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kam patří Petr Pithart? 321 19.10.2006 11:33
Jestli myslíte kandidátku Fischerovou, bývalou členku KSČ a dalších tří stran, tak to je Trávníček vedle ní zlatý hoch. Souhlasím s panem Hoffmannem, Chrudim potřebuje mít v senátu "svého" člověka, Pitharta už bylo dost.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kdo to je? Boban 19.10.2006 09:47
Když ho teda znáte tak dobře, tak třeba víte, kde ten malý, skromný dříč, co žije jen ze zbytků dotací pro neziskové organizace, vzal prostředky na tak nákladnou volební kampaň? Snad se pánové Kopecký a Macela složili, aby mu zaplatili všechnu tu propagaci jeho vlastního "ego"? Právě oni dva? Zkuste o tom přemýšlet...
Reagovat na tento příspěvek
 
Kdo to je? Glen 19.10.2006 09:16
Z jakého důvodu máte pochybnosti? Buďte prosím konkrétní. Nerad bych četl něco ve stylu "Slyšel jsem, že ...", "V hospodě někdo říkal ...". Pana Málka znám relativně dobře a vím, že se jedná o slušného člověka, který chce něco dokázat.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kam patří Petr Pithart? Georgina 19.10.2006 09:09
Já bohužel nebudu volit ani toho Chrudimáka, protože si tuhle figurku opravdu nedovedu jako senátora představit. Je to trapné, ale asi mi nezbude nic jiného, než zvolit někoho za HB, Chrudim se s kandidáty opravdu neblýskla Bohužel, škoda A vím o dalších lidech, kteří hodlají udělat to samé...
Reagovat na tento příspěvek
 
Kdo to je? Anonym 19.10.2006 08:57
Obávám se, že to tak vůbec nemusí být (a podle mého názoru dokonce opravdu není). To, jak vnímáte politickou pozici R. M., to mi připomíná spíše zbožné přání, vycházejicí z idealistických pohnutek a tradičních klišé a škatulek, že mladý člověk rovná se poctivák, dobrák a dříč. Právě u R. M. o tom mám vážné pochybnosti
Reagovat na tento příspěvek
 
Kam patří Petr Pithart? Katatonia 19.10.2006 08:48
Možná máte pravdu v tom, že panu Trávníčkovi (pokud bude zvolen) se nemusí všechny věci, které je pro Chrudim nutné vylobovat, podařit, ale já nevidím jediný důvod podporovat do Senátu (který je mimochodem skutečně pro naši malou zemi naprostým luxusem) člověka, jakým je Pithart. Pan Trávníček má v Chrudimi rodinu, doufám, že alespoň pro tento fakt se bude snažit své rodině a lidem v Chrudimi život ulehčit (přitažením pozornosti na Chrudim, přesměrování financí pro obchvat od jiných obcí směrem k Chrudimi, apod). Pithart zná Chrudim jenom před volbami, nic jiného ho nezajímá, rodinku má v Praze, Praha jediná ho zajímá, na lidi v Chrudimi zvysoka s..e a pomalu se tím ještě chlubí. Pokud bude opět zvolen, je to největší tragedie pro budoucnost Chrudimi. Nejde o negativní kampaň, jde o realitu, která na Chrudimáky opět tvrdě dopadne, pokud vyhraje tenhle "pro sebe" chytrý pán!!!!!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Sklípek Agarwal 19.10.2006 08:13
HAHAHA! No to je ale blbost!
Reagovat na tento příspěvek
 
Hodnocení stran Lala 19.10.2006 08:07
A to já zase volit půjdu. Jenže letos to nebudou strany, ale navolím si nějaké osobnosti. Víc hlav z více stran snad bude vědět více. Může to ale taky dopadnout špatně. Pak tam budou sedět všichni spolu a budou se muset dohodnout. Doufám, že jejich spolupráce neskončí třeba takto: člen SNK-ED říká členovi Chrudimské volby: "tvoje máma neumí jezdit na kole" a on mu oplácí svým: "cos to řekl, že moje máma neumí jezdit na kole?! Vždyť tvoje máma neumí plavat, tak co tady machruješ!"
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146  145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.