Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Nové vedení radnice 123 26.10.2006 13:40
Omlouvám se tedy za tu běžeckou trasu mezi gymplem a letištěm. Ta věta byla určena jen pro ty, kteří jsou v obraze:)
Reagovat na tento příspěvek

ČT 1 - 18:00 Večerníky (Kušta) Bohemund 26.10.2006 13:35
To je jistě pravda a o to se nepřu. Ale soud přece zjišťuje,zda je takové udání, jak píšete, pravdivé, nebo ne. A popravdě daňové úniky nejsou dopravní nehoda. Tady nejde o chvilku nepozornosti, ale o úmyslný čin. Uvidíme, jak soud rozhodne. Pokud se vina panu Kuštovi neprokáže, omluvím se. Pokud ano, tak by on měl nejspíše zvážit svoje působení v zastupitelstvu. A nebojte se, že bych byl podnikatelem. Takové ambice fakt nemám:)))

Dopravní zácpy kuna 26.10.2006 13:27
Chtěl jsem napsat vlak.

Dopravní zácpy kuna 26.10.2006 13:26
Janáku Janáku.Pokud ti stačí vka a jedna igelitka,tak jseš šťastnéj Janák.

Nové vedení radnice Lala 26.10.2006 13:26
Nestačím se divit, jak se tady debatuje. Ani nevím, jestli je to debata... Spíš mi to připadá, že každý si mele svoji a nehodlá se zabývat názory toho druhého. Pánové, zkuste aspoň chvilku přemýšlet o tom, zda ten druhý nemá přece jen v něčem aspoň trochu pravdu. Jinak to skončí vzájemným napadáním a to opravdu k ničemu nevede. Platí to pro Paju i 123. Děkuji.

Ale copak,copak? kuna 26.10.2006 13:22
Asi tomu,že se nás diví málo.

ČT 1 - 18:00 Večerníky (Kušta) Agarwal 26.10.2006 13:12
Podávat neoprávněná trestní oznámení je v této zemi docela populární sport. Chovat se tak, aby se to nestalo, znamená být průměrný, šedivý a nijak nevyčnívající ze stáda.

ČT 1 - 18:00 Večerníky (Kušta) janek 26.10.2006 12:51
Dobrý den,jde tedy o to, za jaký čin se k soudu dostanete. A zda jste odsouzen.Čas ukáže....

ČT 1 - 18:00 Večerníky (Kušta) hel 26.10.2006 12:43
Bohemunde, bohemunde, až jednou budete úspěšným podnikatelem, vemte na to jed, že Vás někdo udá. Třeba anonymně. A několikrát. Pokud se budete chtít bránit, dostanete se až k soudu. Ono k tomu soudu stačí buď úspěch, který Vám hloupí lidé budou závidět nebo chvilka nepozornosti, třeba v autě. Taky třeba soused, který se nudí a prudí, co já vím. Ale určitě slušnost k tomu, abyste se nikdy k soudu nedostal, nestačí.

Nové vedení radnice 123 26.10.2006 12:37
Pájo, ve starém Řecku a od té doby všude, kde se sejde slušná společnost, se respektují pravidla. Jedno z nich praví, že při diskusi se odpovídá na to, co řekl předřečník a ne na to, co nikdo nikde neprohlásil:) Všimněte si, nikdo nepoužil slůvko "normální". Pouze Vy, vědom si své argumentační neschopnosti, jste si toto slovo dal na začátek jako "oslí můstek" a od něj odvodil Vaši hypotézu. Mám pocit, že jste dobrým žákem Shota - on v tomto umění opravdu vyniká. Nebo, že by jeho nový nick? Jak dlouho to trvá, než se z přistěhovalce stane občan Chrudimě? Byly doby, kdy v Chrudimi byla většina obyvatel německého původu a my ostatní se postupně přistěhovávali. Jste z té první vlny v 16. století, nebo z té poslední před rokem? Nezáleží na tom, jak dlouho kde žijete. Záleží jenom na tom co pro své město děláte. Takže jsem se nespletl? Absolvujete tu trasu mezi gymplem a letištěm? Děkuji, neproběhnu se s Vámi. Mám rád kolektivní sporty, kde se pracuje týmově a nepodraží se libero.

Dopravní zácpy hel 26.10.2006 12:34
ČD mají oproti autu a busu jednu velkou nevýhodu - jediné nádraží v obou městech.Takže pokud bydlíte a pracujete na opačných koncích měst a měl byste ještě platit jízdenky za MHD, je auto prostě nejrychlejší a nejlevnější. Vlak považuji za výborný na dlouhých tratích, na dojíždění do práce nikoliv. Ovšem lukášův popis cesty z Pic do CR se mi jeví zbytečně komplikovaný. Náhodou - cestu z Medlešic do CR opravili rychle.

Nové vedení radnice paja 26.10.2006 12:02
To je právě ta tragedie, že už tomu někdo říká normální ..... jasně, normální je to, že ve městě starostuje přistěhovalec, normální je to, že se jeden laskavě vzdá mandátu a nastoupí někdo, kdo nebyl zvolen , normální je to , že ve městě se nedá v dopravní špičce pomalu dýchat a vyhazují se peníze na problematické projekty ...a co bude normální příště. Nelépe normální bude ; občane , hlavně nás zvol a pak už po tom co děláme ti nic není. Myslím , že bychom se na té trase v teplákách mohli klidně potkat agente 123.

Dopravní zácpy Lajos 26.10.2006 11:49
Ano, máte pravdu, vlakem to máte teoreticky 25 minut. Bohužel, ČD své služby provozují naprosto nespolehlivě. Jako spousta dalších chrudimáků dojíždím do PU do práce, neboť v CR, pokud se jedná o nabídku práce pro VŠ, možností mnoho není. 3 roky jsem využíval služeb ČD, ale už to zkrátka nešlo. Jízdní řád je něco, co je naprosto zbytečné, neboť pokud dráhy ve špičce nasadí interval kolem půl hodiny, a mají běžně 15 minut zpoždění, tak to je nanic. Běžně cesta vlakem do CR zabere 45 minut, většinu z této doby strávíte v Rosicích a Medlešicích při čekání na křižování. Pokud máte být v práci na čas, vlakem tu jistotu prostě nemáte, z deseti jízd v týdnu, bylo v průměru 8 jízd zpožděných. V zimě máte na výběr buďto absolutní mráz, nebo přetopený vagon, v létě na výběr nemáte, jedete v pohyblivém skleníku. Okna v hurvínku vám moc nepomohou. Ano, dráha by byla teoreticky ideální dopravní prostředek pro dojízdění do zaměstnání - vlastní trať, nejsou dopravní zacpy, relativně levné jízdné, pokud máte nějakou slevu, bohužel to, co nabízejí ČD na naší trati, lidi spíše odrazuje. V současné době střídám autobus nebo osobní auto. Obojí mi zabere od kliky ke klice cca 30 minut. Pokud jsem jezdil vlakem byla to hodina. Takže pokud jde o čas a spolehlivost, není co řešit (bohužel).

Nové vedení radnice 123 26.10.2006 11:42
Pájo, jestli říkáte klasickému povolebnímu dohadování vrchol arogance, měl byste se trochu nad sebou zamyslet. Až tak dle mých informací dohodnuti nejsou. Jediné na čem se všichni shodli, že starosta bude Jan Čechlovský a místostarosta Pavel Kobetič. Vím, že to nemůžete přenést přes srdce. Udělejte něco pro své zdraví. Vezměte si tepláky a vemte to od gymplu přes letiště, okolo garáže, kde se prodávají magneťáky k prodejně střeliva na Širokých schodech. Ta trasa není nijak zajímavá, ale alespoň si trochu provětráte hlavu.

ČT 1 - 18:00 Večerníky (Kušta) 123 26.10.2006 11:18
Milý Bohemunde, přeji Vám aby jste tuto větu mohl zopakovat až jednou v noci narazíte v autě do opilce, až v práci opomenutím uděláte škodu nebo až na Vás bude nejmenovaný novinář z mfDNES pořádat hon. Všiml jste si dnešních titulků? Pan Kušta s nepravomocnou podmínkou měl palcovými titulky "otvírák" na první straně a brutální vrah Matoch z Moravan, který dostal 23 let se krčil malým písmem kdesi pod ním. Jiné chrudimské noviny a další media se tématu věnovaly okrajově.

ČT 1 - 18:00 Večerníky (Kušta) Bohemund 26.10.2006 10:54
Čestný člověk se chová tak, aby neměl opletačky se soudem vůbec žádné. Takže asi tak;)

Dopravní zácpy Karel Janák 26.10.2006 10:24
Vážený pane, pokud byste jel vlakem, byl byste v Chrudimi za 25 minut a neničil byste životní prostředí provozem automobilu. Docela Vám ty dopravní zácpy přeju. Autem zásadně nejezdím a jsem v pohodě.

Nové vedení radnice paja 26.10.2006 10:06
Taky jsem zaslech "v obvykle dobře informovaných kruzích ",že už jsou supi dohodnutý. Je to vrchol arogance a pohrdání občany města . Jediný , v co můžeme věřit je přísloví , že " na každý prase se už někde vaří voda." Neklesejte na duchu Chrudimáci, třeba bude hezký podzimní počasí a vyjdeme si na prcházku do milé Široké ulice , prohlédneme si otevření památek pod balustrádou a budeme se mít všichni vespolek rádi !!!!!

ČT 1 - 18:00 Večerníky (Kušta) Glen 26.10.2006 09:14
Má pravdu, je za ním vidět práce. A že z toho má prospěch? To je snad logické, on není neziskovka ani žádná nadace. Jeho cílem je tvorba ekonomicky úspěšných projektů. Že městu chybí byty pro mladé rodiny není vůbec jeho problém ani starost. To je nedostatek města a radnice. Ale trochu pozitivněji, ať stále nesypeme na radnici popel .... co třeba výstavba bytů Na Větrníku a Na Rozhledně? Jen je těch bytů jaksi stále nedostatek.

Nové vedení radnice tohos 26.10.2006 09:10
To bude teda nadherna reprezentace naseho mesta. Jeden co ma furt ruce v kapsach a nedokaze se vymacknout,druhej jak prerostlej hurvinek. Nikdo nemuze za svuj vzhled,ale co je moc to je moc. O mozkovnach ani nema cenu mluvit,protoze sou na tom hur nez ksicht. Naplavenina z Bitovan. Driv slapka po meste jako poradce fetaku a o 4 roky nato starosta,no hura,to si mne Chrudimska volba ruce,kdyz bude mit "svyho" starostu a hlavne Jelinek. Nezpaomente udelat alespon jeste 3 siroky ulice.

Nový starosta !! Glen 26.10.2006 09:04
Podle mě to je úplný blázen Ok?

ČT 1 - 18:00 Večerníky (Kušta) Glen 26.10.2006 09:03
Tady je přímo odkaz na Večerník z Čech: http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/24.10.2006/1097177297-vecernik-z-cech/26125.html?from=&ilink=selected Klikněte pak na "Spustit vybrané" a přeskočte na cca 40min. Nebo si zaškrtněte níže přímo reportáž: Obvinění z přípravy 13ti milionového úniku na daních

ČT 1 - 18:00 Večerníky (Kušta) ANO 26.10.2006 08:03
Tak co do toho kecáš, když tomu nerozumíš? Trestný čin může být rozfázován do tří stádií: 1) příprava (vytváření podmínek pro spáchání trestného činu, opatřování prostředků apod.), 2) pokus (jednání bezprostředně směřující k dokonání trestného činu), 3) dokonaný trestný čin (vznik následku souvisejícího s jednáním pachatele). Platí, že příprava a pokus jsou hodnoceny stejně jako dokonaný trestný čin.

ČT 1 - 18:00 Večerníky (Kušta) Pepin 26.10.2006 07:19
Dneska jsem četl noviny a je to jak v Kocourkově. Měl připravovat daňový únik, ale k činu ani ke škodě nedošlo. Tomu vůbec nerozumím. Mě se to zdá jako totální fraška.

výsledek voleb Mexiko 26.10.2006 01:06
no zrovna (dnes psano, cili vcera uz) se mi donesla jedna zajimava zprava.....ale z agentury JPP (jedna pani povidala) .... pro p.Beranka hlasoval temer cely gympl (opravnenych volicu) vcetne rodicu - jen aby se Beranka zbavili .... Kazdy si to preberte jak sami uznate za vhodne ,,,,

Nové vedení radnice volič 26.10.2006 00:31

Nové vedení radnice royal_oak 25.10.2006 23:33
Poměrně hnusná pomluva. Pan Kobetič v KSČ nikdy nebyl.

Nové vedení radnice Hrůza 25.10.2006 23:27
A pak ještě příjde nový radní Kušta, a máme to kompletní. Ať žije Chrudim - město, ve kterém by chtěl žít každý. Příště ani chodit k volám nikdo nebude muset, protože si to tam rozdělí sami mezi sebou a nadále si nebudou všímat názorů voličů.

Nové vedení radnice Master Sun 25.10.2006 23:05
Tak to vypadá, že v čele radnice stane kindermanagement (p. Čechlovský + p. Málek), doplněný bývalým členem KSČ panem Kobetičem (nyní ODS). Možná vezmou do party i pana Řezníčka. Ten snad v KSČ nebyl. Chrudim se má na co těšit.

Dopravní zácpy logo2 25.10.2006 21:40
Ježkovy oči, LukeD, a proč jsi to v Ostřešanech nevzal doleva na Tuněchody ? Anebo - když z Černé za Bory, tak jeď přes Mnětice a Tuněchody rovnou, když už to teď znáš tak dobře v Pardubicích...

Ale copak,copak? johhan 25.10.2006 21:26
Nevím čemu se divíš.

ČT 1 - 18:00 Večerníky (Kušta) 123 25.10.2006 21:13
Zapomněl jsi dodat, že nepravomocně ... Takže s tím hodnocením cti počkej až to potvrdí nebo ho komplet zprostí viny vyšší instance. Do té doby je ta informace pro mne nezajímavá, pro "pavlač" ovšem ano:)

ČT 1 - 18:00 Večerníky (Kušta) Bohemund 25.10.2006 20:18
Čerstvé info přímo z Hradce ;)

ČT 1 - 18:00 Večerníky (Kušta) kuna 25.10.2006 20:17
To snad není možné!Nebo ano?

ČT 1 - 18:00 Večerníky (Kušta) Bohemund 25.10.2006 20:15
Pletu se, nebo ten skvělý a úžasně čestný pan ing. Kušta dostal dva roky podmíněně za daňové úniky. Blééééé no fujky :)

Dopravní zácpy 123 25.10.2006 19:54
Milý Lukáši, jsem v úžasu, co jste dnes musel prožít! Takových zážitků na cestě z Pardubic do Chrudimě. A tolik kilometrů najeto! Jel jsem dnes stejnou cestu také, v klidu jsem se zařadil do kolony, poslechl jsem si v rádiu pár písniček, zavolal několika přátelům, docela mi to uteklo. Myslím, že tak za 30 minut jsem byl v Chrudimi. Zkuste to zítra také, už to nebude jinak:)

Nový starosta !! Agarwal 25.10.2006 19:43
Chápu tě, po přečtení Pirátova příspěvku se mi také začaly plést tvary slov HAHAHA! )

Dopravní zácpy kuna 25.10.2006 19:42
Mám radu.Jeď na koni.Chrudim totiš prodělává zácpu. Ale bude to horší až bude mít prújem.

Dopravní zácpy LukeD 25.10.2006 19:33
Tak dneska už málem můj pohár trpělivosti přetekl. Snažil jsem se dostat z Pardubic (Černá za Bory) do Chrudimi. Jel jsem zadem přes Nemošice. Bohužel přes celý Ostřešany byla zácpa vedoucí ke křižovatce se STOPkou. Nevydržel jsem to a otočil zpátky na Pardubice. Chtěl jsem jet do Chrudimi předem. Ale zavřená křižovatka před Dražkovicema můj plán zhatila. Znovu jsem vjel do Pardubic a naplánoval si jízdu kolem Hypernovy přes rychlodráhu. Rychlodráha byla ucpáná až k tý Hypernově. Řekl jsem si tedy, že to vezmu opačným směrem po rychlodráze směrem Kaufland. Tam mě čekala další zácpa. Jel jsem tedy ke Globusu. Za Intersparem jsem narazil na Tu největší kolonu aut. Hodinu jsem v ní popojížděl. Pak přes Karlovinu zas do Černý za Bory a přes Tuněchody už v pohodě do Chrudimi. Cesta, která mi normálně trvá 10 minut, mi dnes vzala 1 hodinu a 45 minut + několik let života... Už se těším na zejtřek.

Ale copak,copak? kuna 25.10.2006 18:59
Pan Kušta v televizním vysílání?A ještě usoudu? Ale copak copak?Takový poctivý podnikatel?To snad není ani možné!Asi jsem si pustil špatný program. Nojo.Regionální.

Nový starosta !! Max 25.10.2006 18:24
Boze muuuuj, to se vubec neda cist, jak po strance obsahovy tak i stylovyyy... A napsat Y ve slove d..il muze opravdu jen d..il.

Nový starosta !! Boban 25.10.2006 18:11
Oprava: oře a vláčí Řezníčkem.

Nový starosta !! Boban 25.10.2006 18:10
Piráte, tak už mu tu krásnou kuželku fikněte nebo fikejte, ale dejte s ní pokoj. Ta osoba sice Řezníček oře i vláčí, ale do dějin města zaplaťpánbůh nezasahuje. Tak do toho a budete mít pokoj. Zdravím a přeju štěstí.

Nový starosta !! Pirát 25.10.2006 17:12
Vážení spoluobčané.ODS je opravdu v tuto dobu silná jako KSČ v min století.Přesto-pomožte aby nedošlo k nejhoršímu v tomto městě.Toto forum je pouze drbárna ale,snad je alespon k něčemu dobrá.Nedopustme,aby Libý opravdu spolu s Pištorkou-šedou eminencí této strany opět několik let vládl-ždímal toto město.Přitom je paradox,že jde o boj uvnitř strany-ptáka.Pomožme,at vezme do ruky toto město i když ne úplně dokonalý ale rozhodně ještě nezkorumpovaný také ODS Beránek!!Je paradox,že se ho mimořádně -hrozně bojí spolustraníci Libý-Čechlovský,který je již připraven pokračovat v načatém a krýt vše co bylo vykonáno poslancem.Proto ho tak mocně preferuje již dlouhou dobu.Sám si ho vychoval.Ale přesto-dnešní Chrudimsko-str.8-foto Výraz tohoto suveréne s rukama v kapsách a výrazem debyla s arogencí v tváři-já jsem již nej-nej.Ztohoto výrazu jde až strach.Snad podobný Hitlera v začátcích moci.Vždyt on opravdu spoléhá,že má již místo dohodnuté a i odpůrce Řezníček 16 let v místě kde se má mimořádně dobře a prý hodlá opět poslouchat,další období.Kde a co by by tento vyvětralí učitel učil,nebo který p.ředitel školy by to odnesl.Jediné-lepší řešení odpálí svého ,poslušného Marouska-sportoviště a ta jeho kuželka-Zorka,bude ještě krásnější.A dům Řezníčků+agentura-Zorka+Sportoviště města,to vše bude super u sebe a to ještě vše podél jedné řeky.Vše bude mít pod kontrolou a ještě dva byty,nebo další agenturu.Nebo,mu to zase projde a bude střihat pásky-jeho největší prac.námaha volebního období.Hodně štěstí pro toto město a další.

výsledek voleb paja 25.10.2006 13:36
Je to fakt. Špatný bankovní úředník , ještě horší starosta a hádejte jakýho žáka může vychovat ? Je to blbý, ale Chrudim není tak velká , takže ....... odevzdávám se do rukou božích a nezbývá , než věřit, že příště to bude lepší.

na kandidatce nahore,ale zastupitelstvo ne Pirát 25.10.2006 13:11
Jednoduché,tento prý velice slušný pán se stará-kreje záda těm nahoře z druhé strany.Dělá prostě špinavou práci a na pokyny odvolává nepohodlné z města a vyhazuje.Asi má dobrý žaludek a dobře slouží.

ČT 1 - 18:00 Večerníky (Kušta) Pirát 25.10.2006 13:07
Tohosi,Vy jste spadl z hrušky.Proč měnit kamarády a tok potřebného.Zeptejte se Libého,na Kuštu se může na 100% spolehnout.A p.Řezníček,asi dopadne jako Trávníček-už je na čase.Pouze poslouchá i když jak říká by to vzal za jiný konec a radnici vyvětral.Ale jako vždy a ve všem pouze pohádky.A za tolik let by mu to mělo-určitě stačí do důchodu,tak dejte městu nového slušného,nové koště přece lépe mete a ne takový starý smeták.

výsledek voleb Pirát 25.10.2006 13:02
Pajo,správná slova.Je jasné,že ODS v začátcich bylo něco zcela jiného.Ale k věci.Proč na kand.bylo tolik podnikatelů-známá jména v městě Pejcha,Božetický a další.Pouze křoví?Opravdu si Ti nahoře rychle na dobrý přísun peněz,z různého nav.Je pravda co se říká po celém městě,Že je již dávno stejně rozhodnuto.Učedník-žák Libého a nikdo jiný.Co by asi stalo kdyby se stal starostou,také,ODS Beránek??Asi pro starostu a spol živ.katastrofa.To se ale prý nemůže uvnitř ptáků stát.To má pod kontrolou šedá eminence strany Pištora.Tedy vše bude tak jak bylo.Crochtat se bude dále.At se stane nemožné-zázrak a Beránek se stane Beranem!!

na kandidatce nahore,ale zastupitelstvo ne tohos 25.10.2006 12:20
Diky za odpoved. Jen je to tedy spatny model volebniho zakona,s vice hlasy jeste nemas jistotu.

na kandidatce nahore,ale zastupitelstvo ne gun 25.10.2006 11:15
Existuje ještě nějaka 10 procentní hranice preferenčních hlasů. Znamená to to, že nestačí mít více hlasů, ale musí být překročena tato hranice. http://www.volby.cz/pls/kv2006/kv111111?xjazyk=CZ&xid=1&xdz=2&xnumnuts=5301&xobec=571164&xstrana=53 Hranice pro změnu pořadí kandidáta: 2 313.3 10 Korejtko Aleš JUDr. 2 284 4.02 2 tak Judr.Ales Korejtko potřeboval ješte 30 hlasů a pak bz se mu zmenilo pořadi na kandidátce podle počtu získanźch hlasů - to znamená asi na 6-té místo. Význam tohoto moc nechápu.Asi to má posložit lidem napsaným nahoře na kandidátce - aby náhodou nepřišly o koryta. Takhle mohou říkat, že je možné je nezvolit, ale prakticky to je problém - když se na kandidátce nemůže škrtat Úsměv .

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148  147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.