Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Dopravní zácpy Mikeš 29.10.2006 06:58
Bať, bať, pravdu díš! Ale problém těchto stránek ve většině případů je, že tady pisatelé začínají od druhých.Závist, pomlouvání, agresivní neduchaplné příspěvky. Národe český, kam jsi se to dostal?????
Reagovat na tento příspěvek

Dopravní zácpy Norei 28.10.2006 22:32
Princip "zipu" spočívá v tom, že já pustím jednoho a další pustí jednoho. Takře souhlasím s Ondřejem když píše "kdyz nejakej mamlas u parama zastavi a pousti celou kolonu od rosic tak to je na mrtvici.... " ale na druhou stranu je naprosto nepřijatelné, že by měl na to reagovat striktním vyžadováním svého práva přednosti !! To je totéž jako "oko za oko, zub za zub". Kam bychom to dospěli. Kultura lidské rasy spočívá na schopnosti myslet. A do toho se počítá i vzájemná tolerance a ohleduplnost. Kdo je zvyklý jezdit po západoevropských silnicích ví, že je to naprosto normální. Ovšem prapodstata úspěchu v oblasti mezilidských vztahů spočívá v ttom, že začnu od sebe !

na kandidatce nahore,ale zastupitelstvo ne tohos 28.10.2006 09:37
Korejtko Ales,o kterem se zde pise je mlady,chytry,ambiciozni a velice solidni a slusny pan. A hlavne si to pletete,protoze tomuto panovi je 24 let!!!!!

Nové vedení radnice Pirát 27.10.2006 21:28
Kamaráde-Řezníčku,prý Ti asi znovu opravdu vyjde.Abudeš stále u koryta jako Korejtko.Pozor kruh se ale stahuje a již nespoléhej na Ty na které spoléháš.Každý na každého něco má-pozor.

Dopravní zácpy Pirát 27.10.2006 21:17
To co se tady vysvětluje dává jasně najevo to,že se sna řidičáky dávají opravdu za úplaty,jak se říká po městě.Super rady v této rubrice.

ČT 1 - 18:00 Večerníky (Kušta) Pirát 27.10.2006 21:13
Lálo,Vkterém století-době žiješ.To se opravdu nemůže stát a on na to spoléhá.Tedy,právníka má opravdu mizerného,ale má v zádech supermana Libého a ten ho z toho jistě velice rád z prahy vyseké.Ato bude něco určitě navrh stát.Že by ho sám do tohoto průseru dostal??Kdo ví.To by byla bomba-odsouzený Kušta?Zákaz podnikání+další.Proč s ním u soudu jako podvodník nebyl jeho kamarád.Nebo se tam dostane časem.

na kandidatce nahore,ale zastupitelstvo ne Ben 27.10.2006 19:35
Co je ještě velmi zajímavé, že tento slušný pán, který dělá špinavou práci je pravou rukou ambiciózního p. Beránka. Toho, který se za každou cenu dere na místo starosty i když k tomu nemá mandát. Někde jsem dokonce slyšel, že p. Beránek a p. Korejtko jsou příbuzní. Nevíte o tom něco?

Stejně je to jedno. Andrea 27.10.2006 18:03
Když jsme chodili k volbám před rokem 89 dostali jsme jednu kandidátku a kandidát byl zvolen všemi hlasy. Vše bylo už předem rozhodnuto. Teď je kandidátů na stovky,dělá se nákladná volební kampaň,hádají se lidé mezi sebou atd.... a nakonec je stejně všechno dohodnuto předem. Udělají se koalice,různé dohody a jaký je rozdíl? Proč se tedy vůbec počítají hlasy? A proč se vůbec volby pořádají? Je to jenom divadlo.

kušta Administrátor 27.10.2006 16:35
iDnes http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?r=Bmfpardubice O Kuštovi dnes rozhodne soud Chrudimský podnikatel je obviněn z krácení daně Hradec Králové - Krajský soud v Hradci Králové dnes uzavře kauzu chrudimského podnikatele Milana Kušty. Žalobce podnikatele obviňuje, že firma Agrospol, jejímž byl členem, zfalšovala tři faktury v souvislosti s prodejem pozemků pro průmyslovou zónu v Chrudimi. Společnost tak měla na daních stát připravit o 12 milionů. Kušta se však brání, že za případný daňový podvod on sám nenese odpovědnost. Soudní znalec během včerejšího přelíčení skutečně upozornil na nesrovnalosti v účetnictví firmy. To Agrospolu vedla další z Kuštových firem. Samotného podnikatele to ale pravděpodobně nijak neohrozí. „Za nesrovnalosti v účetnictví vždy odpovídá jednatel společnosti, a to i v případě, že účetnictví zpracovává jiná firma,“ uvedl Josef Michálek, soudní znalec oboru ekonomie. I kdyby tedy faktury byly skutečně fiktivní, jak tvrdí žalobce, odpovědnost za vzniklé nedoplatky na daních tak nese jednatel firmy Agrospol. Vté době za firmu jednali Jaroslav Čížek a Martina Vaňourková. Toho se drží také Kuštův obhájce Tomáš Plavec, který poukazoval na to, že účetní těžko rozliší, zda jde o fiktivní doklad, či nikoli. Jeho povinností, pokud je faktura schválena, je ji účetně zpracovat. „Obecně se poznává jen velmi těžko, zda je faktura spojená s účelem podnikání firmy, nebo ne,“ potvrdil Václav Černovský, znalec ekonomie. „Je to absurdní. Jsem viněn za to, že vlastním firmu, která vedla účetnictví jiné společnosti,“ hájil se po včerejším jednání Kušta. „V souvislosti s prodejem pozemků pro průmyslovou zónu v Chrudimi už jsem byl obviněn třikrát, vždycky jsem se odvolal a policie to musela stáhnout,“ dodal. Tentokrát nechá o své vině či nevině rozhodnout soud. Regionální mutace| Mladá fronta DNES - pardubický kraj Autor: (pok)

kušta Administrátor 27.10.2006 16:33
iDnes http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?r=Bmfpardubice Kušta dostal podmínku Krajský soud odsoudil chrudimského podnikatele Milana Kuštu za krácení daně Hradec Králové - Podnikatel a zároveň budoucí zastupitel Chrudimi Milan Kušta dostal včera u Krajského soudu v Hradci Králové podmínečný trest. Soud ho odsoudil ke dvěma letům vězení s odkladem na tři roky. Kušta, který chce postavit vedle chrudimského kostela hotel, se na místě odvolal, a rozsudek tak zatím není pravomocný. Případ bude řešit Vrchní soud v Praze. „Rozsudek je pro mě naprosto nepřípustný, a proto jsem se na místě odvolal,“ řekl po skončení jednání Kušta. Z čeho jej soud viní? Podnikatel se podle soudu pokusil o daňový podvod. Firma Agrospol, jejímž byl členem, měla do účetnictví zařadit tři falešné smlouvy, které souvisely s prodejem pozemků pro průmyslovou zónu v Chrudimi. Společnost tak měla na daních připravit stát o dvanáct milionů korun. Účetnictví vedla družstvu Agrospol právě jedna z Kuštových firem. „Soud došel k závěru, že předmětné smlouvy byly fiktivní a vzhledem ke zmocnění Milana Kušty za ně nese obžalovaný odpovědnost,“ zdůvodnění rozsudek Anna Bímová, předsedkyně senátu. Pokračování na str. C2 Podnikatel Kušta dostal podmínku Pokračování ze str. C1 Kušta svoji vinu na nesrovnalostech v účetnictví firmy důrazně odmítá. „Za chyby v účetnictví odpovídá vedení firmy, a ne já. Kdyby navíc dokumenty nezabavila policie, mohlo se na nesrovnalosti v účtech přijít a včas je vyřešit,“ hájil se Milan Kušta. Za pokus o krácení daně hrozilo Kuštovi až dvanáct let vězení. Podle soudkyně je však podmínečný trest pro podnikatele dostatečný. „Výše trestu je odvozena od toho, že čin byl ukončen ve stadiu přípravy, navíc k němu došlo před šesti lety. Žalovaný je spořádaný člověk a už sám proces na něho měl výchovný vliv,“ zdůvodnila rozhodnutí soudu Bímová. S tím souhlasí i státní zástupce, který proti rozsudku nic nenamítl. Celý případ tak bude od úplného začátku znovu prošetřovat Vrchní soud v Praze. Milan Kušta byl v nedávných komunálních volbách zvolen do zastupitelstva Chrudimi. Svémísto ve vedení města však nebude muset opustit. Regionální mutace| Mladá fronta DNES - pardubický kraj Autor: JAROSLAV POKORNÝ

Nové vedení radnice 123 27.10.2006 14:09
Milá Lalo, ani tak nejde o to, že bych byl závislý na radnici. Spíš mne zaujalo, že dokážete napsat článek uplně o ničem a ještě nakonec napsat, že vlastně ani nevíte, proč to píšete. Říká se tomu "vata" a jak tak koukám obklopuje nás všude čím dál víc.

Dopravní zácpy Ondřej Kopp 27.10.2006 13:57
z parkoviste fakt problem nemam nekoho pustit... ale kdyz nejakej mamlas u parama zastavi a pousti celou kolonu od rosic tak to je na mrtvici.... nepoustim u parama od te doby, co se tam nachazeji vychcankove co jedou od hypernovy..... pojdedou most a otoci se se do protismeru smerem od rosic (na tu vedlejsi) a hned jsou nahore, kde je nejakej mamlas co nevi ze je na hlavni nebo je to Max pusti...

Dopravní zácpy Max 27.10.2006 13:32
Z Tebe musej´mit ridici opravdu velkou radost. Ja ten problem fakt nemam a nema ho posledni dobou vetsina ridicu, kteri napr. zrovna u toho Parama ty zprava/zezdola poustej´(ve jmenovanym "zipu"). Teda krome Ondreje Koppa, kterej kdyz je na hlavni, tak je holt na hlavni Ok? Az budem na silnicich vsichni bezohledni jako on, tak bude urcite liiip.

Nové vedení radnice Lala 27.10.2006 11:38
Já se divím! Zjistila jsem totiž, že když se tady někdo nechvalně zmíní o radnici, okamžitě reaguje 123. Že by zde platilo to o té potrefené huse??? Soběstačnost je skvělá vlastnost, nemyslíte? Tak třeba nebýt závislý pracovně na tom, kdo bude starostou, je totiž úžasná výhoda. Nemusel byste se každé 4 roky bát, jestli to vyjde i tentokrát, že?

na kandidatce nahore,ale zastupitelstvo ne Ing. Luděk Vlk 27.10.2006 11:24
To si asi pletete, JUDr. Aleš Korejtko je mladý - myslím si, že solidní a chytrý mladý muž a onen pan Korejtko, o kterém Vy píšete je nejspíš jeho tatínek na MÚ Chrudim, o kterém nic nevím, takže ho nemohu hodnotit.

Nové vedení radnice 123 27.10.2006 10:45
Milý Lalo, koukám jak jste si pěkně pokecal:) Vy si vystačíte sám. Položíte si otázku, sám si odpovíte ... Otázkou je, zda by člověk, který nemá co říci neměl raději mlčet.

Dopravní zácpy Ondřej Kopp 27.10.2006 10:36
Ovsem uz aby tu krizovatku predelali... neda se tam rozmne jet i kdyz se jede po hlavni...

Dopravní zácpy Ondřej Kopp 27.10.2006 10:34
jasne vsichni budeme stat na hlavni pricemz z vedlejsi jede jednou auto za druhym ... .... protoze MAX nema problem nekoho pustit.... ... a to neni teorie to je zákon... stací jej dodrzovat a bude lip ....

Dopravní zácpy Max 27.10.2006 10:26
...tak pravi teorie a Ondrej Kopp. Rizeni auta ale neni o teorii, je to taky trochu o ohleduplnosti. A i kdyz u Parama jedu od centra (pres most), nemam vubec zadnej problem pustit auto od Rosic. Stejne treba v Chrudimi, kdyz vyjizdi nekdo od Neuperaaku a je tam kolona jak prase, proc bych ho nepustil, a taky vyjizdi jen z parkoviste... Budu rad, kdyz Te na silnicich nebudu potkavat, nastesti je takovejch cim daaaal meeene.

Nové vedení radnice Lala 27.10.2006 09:22
Neklesejte na mysli! Vemte si příklad z historie. Defenestrace jako pojistka - v případě, že to bude stát opravdu za ..... ! A novináři by měli o čem psát,padlo by pár trestních oznámení možná i pár facek a radnice by se konečně pořádně provětrala. A pak bychom mohli na starostu udělat výběrové řízení - dobrý nápad! Ovšem nejsem si jistá, kdo by jako měl sedět ve výběrové komisi. A taky si nejsem jistá, jestli by se ta výběrová komise nenechala uplatit. Pokud ano, pak by bylo vlastně jedno, jestli ten uchazeč má předpoklady na to dělat starostu... Takže je to vlastně všechno jedno.

Dopravní zácpy Ondřej Kopp 27.10.2006 09:18
ZIP se aplikuje kde se ze dvou pruhu stava jeden a ne v místě, kde se napojuje vedlejší na hlavní. a kdo neví jaký je rozdíl mezi hlavní a vedlejší je mamlas a nemá na silnici co dělat, že MAXI

Dopravní zácpy Ondřej Kopp 27.10.2006 09:17
Ten kdo jede po hlavni ma prednost... kdo jede po vedlesi MUSI dat prednost tem co jedou po hlavni... a dát přednost podle § 2 zákona o provozu na pozemních komunikací znamená q) dát přednost v jízdě znamená povinnost řidiče nezahájit jízdu nebo jízdní úkon nebo v nich nepokračovat, jestliže by řidič, který má přednost v jízdě, musel náhle změnit směr nebo rychlost jízdy, tzn. jedu po hlavní a kvuli nekomu z vedlejší nebudu zastavovat... však ať počká až bude mít místo nebude nikoho omezovat....

Dopravní zácpy Max 27.10.2006 09:07
Nevim, pro ty, co chtej aplikovat "zip" jak z hlavni tak vedlejsi jsou mamlasove. Trouba je ten, kterej to nepochopi. A ze jich je, vid Ondreji HAHAHA!

ČT 1 - 18:00 Večerníky (Kušta) Lala 27.10.2006 08:45
Tak to ale brát nemůžeš. Kdyby se soud měl zabývat všemi trestními oznámeními, tak Kájínek dodnes čeká ve vazbě na soud (asi nečeká, protože ve vazbě můžeš být jen určitou dobu). Prostě soud by neměl čas ho odsoudit pro souzení všech ta podezření a trestních oznámení. Já to vidím jinak, když se soud začne zabývat nějakou věcí, tak v tom prostě něco je, jinak by žalobu okamžitě smetl ze stolu jako neopodstatněnou.A že zatím není odsouzen pravomocně? Odvolal se! No, možná to byla největší chyba p.Kušty. Aby nám ho neodsoudili na ještě delší dobu!

Dopravní zácpy Ondřej Kopp 27.10.2006 08:20
A jak často jezdíte přes Pardubice autem ? Kolem 4 hodiny je to naprosto normalní... S tim je potreba pocitat a jet bud pred 3 anebo az po pate Ok? a nejhorsi je to u parama, kde řada lidi neví co je hlavní a co je vedlejsí. Ten kdo je na hlavni tak nesmyslne pousti z vedlejsi v domeni, ze musi davat prednsot zprava a mamlasove z vedlejsi se snazi aplikavat ZIP a ohrozuji ty co jsou na hlavni Bohužel, škoda

Dopravní zácpy LukeD 27.10.2006 08:13
Jak už jsem psal dole, za normálních okolností bych v klidu tu zácpu přečkal. Jenže včera jsem potřeboval bejt v 17 hodin na tréninku.

Dopravní zácpy Pirát 27.10.2006 08:01
Luke,ještě jsi mu měl popřát zácpu na WC Nebo snad to druhé?Lepší je se p..... z něčeho než z někoho!!

Stejně je to jedno. Pirát 27.10.2006 07:55
Pájo,možná tak za dvě volbní období by toto mohl vykonávat,pokud by ještě byl.Je pravda,že děti v 6 letech na rozdíl od arogantního křováka umí zdravit.Ale co byste chtěl-očekával,že bude.Vše bylo již dávno předem dohodnuté a tento krásný,příjemný inteligent je jediný-vychovaný,zaučený Libým.Někdo jiný?tO BY BYLA BOMBA.Hlavně aby to opět dopadlo Pétovi Řeznovi-tolik se už těch pásek nastříhal,je v tom mistr.

Dopravní zácpy Ondřej Kopp 27.10.2006 07:23
A právě kvůli podobným, co než aby postáli 5 minut v koloně a raději vystřídají všechny možné cesty, aby nakonec zjistili, že ta první cesta byla nejlpepší tyhle zacpy jsou větší a větší.... Respektive bez "spěchalků" jako jste vy, kteří jezdí sem a tam a naprosto zbytečne, by byli kolony mmenší Ok?

kušta Pepin 27.10.2006 07:20
Tak tohle je lež jako věž. Já jsem se díval taky a mělo jít o nějaký pokus, který se ale nestal a nikdo nebyl ošizen. A ta částka je nesmyslná. Nejlepší ale je, že kdyby se odstěhoval, tak tohle fórum nemá o čem psát. Já bych to na jeho místě udělal.

Stejně je to jedno. royal_oak 27.10.2006 01:42
Souhlas... taky nesnáším, když se někdo tváří ctnostně. Zvlášť svatouškovství zabalené do plakátů s hesly o jiném politickém stylu mě mimořádně popuzuje.

Kočičí hrádek royal_oak 27.10.2006 01:36
No.... nerad bych vám kazil iluze... ale já bych se radši Chrudimi vyhnul a přijel později... teď se to tady nějak hemží pošukama Úsměv

kušta soptík 26.10.2006 22:40
aby jsi se z toho neposránkoval.ha-ha.aspoň je vidět,že jsi byl ve škole pylným žákem.

kušta Pirát 26.10.2006 21:53
Soptíku,kam se hrabou komanči,Libý-včera zastával svého nejlepšího kamaráda-finance Kuštu a zcela jistě mu zařídí to,že je nevinen.To ale nemůže u Kraj.soudu ale nahoře.Prý je dohodnut.Pokud bys měl z tohoto podnikatele tolik co tento,tak bys dělal to samé.Doufám,že bude vždy při cestě z Prahy včas volat domů!!jINAK JDE POUZE O KOMEDII v tomto městě a pokračování zlatých časů-starostů.Kde je Trávníček-prý také plný podvodů.Musí mlčet??Škoda pro město.

kušta Max 26.10.2006 21:27
Precti si pozorne prispevek "soptika..." Kuju.

Nové vedení radnice Pirát 26.10.2006 21:00
tohos,Chce to klid.To již nikdo nezmění.Je to opravdu hrúza.Ale bohužel to bylo dopředu dohodnuté.Ten kašpárek Čechlovský to má bohužel již dávno jisté.Libý si může oddechnout.Nikdo v ničem nebude hrabat.Věřím,že bohužel také vezmou na milost Řezníčka.Co a kde by učil.Dostal jistě již rozum-je hodný-vděčný a nebude ve svém věku dělat potíže křupanům z ODS.A kamarád Libého-Kušta+soud jistě Libý poslanec hravě vyřeší a bude více provize.Vše prý již dohodnuté.Chrudimáci-čeká nás doba temna.Asistentka-Pelikánová bude opět hvězda-již třetí starosta.Takový had se nenašel.Hvězda.Akoho zajímal její opravdo.život-podnikání rodiny.To se opravdu tolik každý bojí každého.Komunisté-hadr.Policie ČR-CR?

kušta johhan 26.10.2006 20:44
Co sem taháš Komenského,když je řeč o podvodníkovi Kuštovi.

kušta kuna 26.10.2006 20:13
Myslet si můžete co chcete.Já Vám jenom můžu říct,že spoustu podnokatelů v Chrudimi znám a jsou to bývalí soudruzi,kteří patří před soud stejně jako pan Kušta. Amen.

kušta Max 26.10.2006 20:09
Nezlobte se na me, ale tohle se NEDAAAAAAAAA cist, to se Komensky obraci v hrobe... Ok?

kušta soptík 26.10.2006 19:04
ted je právě 18:47 a koukám na tv.se zájmem sleduji str.Chrudimy.Kdysi jsem bydlel v Chrudimy(a to u stadiónu,pamatuju ještě dřevěný most co tam byl)a zaskočila mě ted zpráva co proběhla na Primě v regionálních zprávách,že Pan Kušta je trestně stíhán za daňový delikvent a to v hodnotě 37mil a asi oprávněně.Nevím,ale jak to tady pročítám,tak někteří lidé ho tady brání zuby nehty a někteří zese ne.Nevím neznám ho osobně ale,jako kandidát by měl mít podle mě čisto na svém stole,aby mohl šířit(podle něj čistou pravdu)etiku a to nejlepší pro město,jak měl v úmyslu.Tak nevím co se tam děje,ale je zarážející,že hromadu lidi řve kvůli někomu a ted by mě zajímalo podle toho příspěvku v TV co budou říkat ti co se ho nejvíce zastávali.Nevím co si od toho mám slybovat a co si o tom všem mám myslet.

ČT 1 - 18:00 Večerníky (Kušta) Pepin 26.10.2006 18:32
Jestli tomu dobře rozumím, tak p. Kušta je souzen za to, že zpravovával účto nějaké firmě, která nepodala daňové přiznání, protože jí policie zabavila doklady. Jako to aale pozoruju, tak nejpikantnější je, že se jednalo o přípravu činu. Ten tedy nebyl proveden a škoda nikomu nevznikla. Takže každý, kdo má doma autogen může být podmínečně odsouzen za to, že by mohl vykrást trezor. A autogenem by to jistě šlo!

Kočičí hrádek Agarwal 26.10.2006 17:28

Dopravní zácpy LukeD 26.10.2006 17:11
Dík za radu kolego Karle, moc jste mi pomohl. Věřím vám, že auto nemáte ze zásady a ne z důvodu nezaměstnanosti. Taky vám docela přeju zácpu a buďte v pohodě ;o)

Dopravní zácpy LukeD 26.10.2006 17:05
Za normálních okolností bych v klidu tu zácpu přečkal. Jenže včera jsem potřeboval bejt v 17 hodin na tréninku. Proto jsem vyjel z práce už v 15:45, abych si stihl skáknout nakoupit, najíst se atd... Z toho důvodu jsem vzdal tu první zácpu a snažil se najít jinou cestu. A pak i další zácpu a další a další. Bohužel jsem domů přijel v 17:30 takže nic.

Dopravní zácpy LukeD 26.10.2006 16:58
Přes ty Tuněchody jsem se nakonec do Chrudimi dostal. V Ostřešanech jsem to do leva nevzal z toho důvodu, že jsem byl teprv dole v zácpě mezi Nemošicema a Ostřešanama.

Nové vedení radnice paja 26.10.2006 16:49
To jsem to popletl, zařadil jsem nový příspěvek místo odpovědi, tak prosím za prominutí .

Stejně je to jedno. paja 26.10.2006 16:46
Omlouvám se za nepřesnosti , nicméně vím, že v ranných dobách byli v Chrudimi , respektivě na jejím území i Keltové. Prostě všichni jsme odněkud , jak říkal Švejk. Prostě nemám rád , když se mnou někdo manipuluje a tváří se cnostně. Rád se nechám poučit , rád se nechám přesvědčit. Moje stanovisko k budoucímu nej ve městě vychází i z vlastní zkušenosti - tento na mě zapůsobil prostě jako " buran, který neumí ani pozdravit a jeho názory byly nekompetentní , unáhlené . Myslím , že je čas tuto debatu ukončit a jít si opravdu zaběhat - já na rozdíl ad odpůrce kolektivní sporty nemusím.

Kočičí hrádek Pathe 26.10.2006 15:07
Ďakujem za správu. V sobotu cestujem do Chrudimi na hřbitov a tak sa tam po ceste zastavím.

Kočičí hrádek Ondřej Kopp 26.10.2006 15:00
No existuje .... nachazí se v lesích na Slatinany ... kousek od restaurace Monako

Kočičí hrádek Pathe 26.10.2006 14:37
V mladosti som trávil každé prázdniny u bábinky v Chrudimi. Raz sme boli na výlete na "Kočičím zámku". Bolo to asi pred 55 rokmi. Vie mi niekto napísať či ešte existuje a kde sa nachádza ? Za správu ďakujem vopred. Pozdravujem všetkých Chrudimákov !!!

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149  148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.