Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Nové vedení radnice Lala 01.11.2006 15:10
Tak dle mých informací se nic moc nemění: Čechlovský starosta, Řezníček, Kobetič a Málek místostarosta a rada bude mít 7 členů (původně měla 9 členů)- 3 za ODS, 2 za SNK, 1 za Koalici pro Chrudim a 1 za Chrudimskou volbu. Takže 3 za ODS + 1 za Chrudimskou volbu přehlasují celou radu.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nové vedení radnice Boban 01.11.2006 10:40
Ono z povolevbích vyjednávání opravdu nic neprosákne ven? Piráte, Leto, co dělají Vaši informátoři (-torky)? Shote, žádný komentář k tomu, jak se věci vyvíjejí? 123 - kde jste? Na jednáních? Nemáme žádné nové zprávy, jaký směr to v našem městě bere!
Reagovat na tento příspěvek
 
Kočičí hrádek Andrea 01.11.2006 09:47
Tak si přešlápni-možná se ti uvolní kabel....
Reagovat na tento příspěvek
 
Dlažba v Široké ulici Lajos 31.10.2006 22:01
Vím, že už je to na tomto fóru ohrané téma, ale co říkáte na tempo prací v Široké ulici, obávám se, že takhle to nebude hotovo ani do vánoc. Navíc, jestli začne mrznout, je tu riziko, že se to po zimě bude muset předláždit znova. Už teď mám pocit, že chodníky nejsou dlážděny zrovna moc kvalitně, predpokládám, že to pak ještě nějak zarovnají, ale na dláždění nejsem odborník, takže nevím.
Reagovat na tento příspěvek
 
ČT 1 - 18:00 Večerníky (Kušta) shot 31.10.2006 21:09
K soudu se opravdu může dostat každý. Ovšem je rozdíl, zda se tam dostane za něco co delší dobu připravoval, pokusil se uskutečnit, či vám pod auto skočí opilec. To ale většinou skončí u vyšetřovatele. No a jsme-li u toho rozsudku, zřejmě pro něj existují důkazy. A protože se jednalo o nákup a prodej pozemků pro chrudimskou PZ, pak o tuto částku byly městu prodány dráže. Zde odbočuji, je totiž nutno oddělit účetní a daňovou evidenci. Takže závěr: celá tato transakce, potvrzená rozsudkem (samozřejmě zatím nepravomocným), staví onoho filantropa do poněkud jiného světla. Protože jako družstevník onoho družstva z toho měl zcela jistě prospěch. A tak nechápu co dělá v zastupitelstvu města. Já takové zastupitele nechci.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nové vedení radnice 123 31.10.2006 21:03
 
Nové vedení radnice shot 31.10.2006 20:46
Jenomže já na bráchu, brácha na mne - to není sport.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nové vedení radnice shot 31.10.2006 20:45
V obraze jsme. Tvá trasa je pak tedy mezi radnicí potažmo Novoměstskou), Skřivánkem a Rozhlednou. No to se nalítáš, zvlášť když Skřivánek bude v opozici.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nové vedení radnice shot 31.10.2006 20:42
Ale, ale. Vždyť se se podrážíte sami. Podívej se kdo kolik získal hlasů a přitom cpete dopředu p. Čechlovského. Bez ohledu na názory lidí-voličů, bez ohledu na volební výsledky, bez ohledu na na usnesení vlastní členské základny. Mám pocit, že starostou by měl být ten, kdo získal nejvíce hlasů - to je p. Beránek, místostaroty ti z dalších koaličních stran, to je především p. Řezníček no a někdo z Koalice pro Chrudim. Pak má koalice 16 hlasů, opozice 11. A odpovídá to usnesení ODS i SNK-ED. Za takovou týmovou spolupráci pěkně děkuji.
Reagovat na tento příspěvek
 
Město, ve kterém by každý chtěl žít??? shot 31.10.2006 20:30
Tam jenom tiskovou chybou vypadlo pokračování. to mělo znít: jenom z něj napřed Chrudimská volba musí odejít.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nová silnice-světelná křžovatka shot 31.10.2006 20:27
Ta silnice není hrbolatá jen tam. Od křižovatky u Medlešic směrem na Chrudim je to snad ještě horší. Asi proto je tam ta šedesátka. Možná je to úmysl. Aby každý věděl kam jede, že v Chrudimi toho mnoho na rovinu není. A taky aby se připravil na Kuštovy schody v Široké.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kočičí hrádek Kwajdan 31.10.2006 18:40
Co má Liberec a MHD s Kočičím hrádkem společného to nechápu.
Reagovat na tento příspěvek
 
Město, ve kterém by každý chtěl žít??? janek 31.10.2006 17:06
Jde o předvolební billboardy Chrudimské volby. O jejich účinnosti na voliče svědčí volební neůspěch sdružení. Špatná reklama neprodává.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nová silnice-světelná křžovatka Max 31.10.2006 16:28
Je to presne tak, jak rikas, neni co opravovat. Az bude 4-pruh, bude prej i mimourovnovka... Nevim jak ostatnim, ale me se zda povrch NOVY silnice v useku od semaforu nahoru k Medlesicum jako tankodrom. Proste neco jako roleta. Na durhou stranu, budme radi aspon za to... Tak at nam to jezdi!
Reagovat na tento příspěvek
 
Kočičí hrádek hel 31.10.2006 14:53
Tak jo - Kočičí hrádek je pěknej, jako by nikde poblíž ani nebyla Chrudim )))
Reagovat na tento příspěvek
 
Kočičí hrádek tohos 31.10.2006 13:27
Pozorne si precti k cemu je tema. Ty sem hned pises vse negativni. Asi dost pesimisticka osoba co? HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
Nová silnice-světelná křžovatka hel 31.10.2006 12:49
Mně ani tak nevadí ta světelná křižovatka jako to, že pokračování obchvatu kolem Chrudimi je v nedohlednu.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nová silnice-světelná křžovatka Georgina 31.10.2006 12:26
Když tak mě opravte, přesně si to nepamamtuju, ale v MFD psali, že je tam plánovaná mimoúrovňová křižovatka. Ale ta se bude stavět až při případném rozšíření komunikace na čtyřproudovou. A myslím, že tam psali o nějakém vlastníkovi pozemků, který si tuhle podmínku nadiktoval.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nové vedení radnice Lala 31.10.2006 12:09
Aby tak dlouho nekombinovali, až překombinují. Tak např. SNK se domluví s ČSSD, vezmou do party Koalici pro Chrudim a nepohrdnou ani hlasy KSČM. A v opozici se ocitne ODS + Chrudimská volba. Teoreticky je možné vše.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nová silnice-světelná křžovatka navstevnik 31.10.2006 11:56
Tak jsem taky konečně jel po nové silnici z Pardubic do Chrudimi. Když jsem viděl, kolik se kvůli této silnici vybudovalo mostů, tak jsem nemohl uvěřit, že jsem doopravdy narazil na světelnou křižovatku u Dražkovic. Skoro to na mě dělá dojem, že v Dražkovicích bydlí nějaký vlivný politik a na poslední chvíli si uvědomil, že občas jezdí jiným směrem. Tato kravina mi připadá stejná jako ten "obří" kruhák - opět v Dražkovicích. To se fakt mohlo ušetřit za ty mosty spousta miliónů a udělat tam taky světla se zelenou vlnou.
Reagovat na tento příspěvek
 
Město, ve kterém by každý chtěl žít??? vutdream 31.10.2006 11:10
No pokud se nepletu tak to byly predvolebni billboardy Chrudimske volby (jestli se pletu tak mne prosim opravte). A ten text je proste predvolebni (marketingovy) tahak tohoto sdruzeni. Zamyslim se nad tim, co "tim chtel basnik rici?" Takovy text bych dal spise na billboardy, kdyz by se mesto snazilo nalakat nove pristehovalce, ale jak to melo ovlivnit volice aby zaskrtli jejich stranu to jest mi zahadou :) Preji hezky den
Reagovat na tento příspěvek
 
Nakupujete v Lídlu? vutdream 31.10.2006 11:02
omlouvam se za chybu ... ze jsou kravy .... :)
Reagovat na tento příspěvek
 
Nakupujete v Lídlu? vutdream 31.10.2006 11:01
V Lidlu jsem kdysi pracoval. Kvalita - rekl bych primoumerna cene, ale nerekl bych, ze tu najdete jen "zmetky". Musite umet vybirat. Osobne bych tam rad chodil nakupovat (zvlast sladky :) ), ale take me hodne odrazuje, ze tam nazaplatim kartou. A jeste k "letakove situaci". Ono toho zbozi prijede vzdy relativni dostatek, pruser vsak nastava rano :))) uz od pul sedme tam krepci duchodci aby se mohli vrhnout na levne zbozi (vzpominam na husy :)))) ). Behem 10 minut je vse vtahu a po zbytek dne tam holky poslouchaji, ze jsem kravy a maji jit do pr...e. Nechci tim ani omlouvat fakt, ze kdyz uz je akce tak toho zbozi maji dodat vice, nez jen, aby z ranni dodavky zbozi naplnily mrazak :/ myslim ze je to taky trochu o managementu toho podniku. Do kauflandu zase ja moc rad nechodim (obcas se tam ztracim :))) ). Staci mi projit kolem chladaku s masem a utikam. Jak tam muzou vystavovat toho chlapa vyculeneho od ucha k uchu, pro me je to vzdy des!!! Preji pevne nervy pri nakupovani v nasich super, hyper a jinych superlativ :)
Reagovat na tento příspěvek
 
Nakupujete v Lídlu? navstevnik 31.10.2006 09:05
Taky tam skoro nechodím. Než byl otevřen Kaufland v Chrudimi, tak jsem do Lidlu občas chodil pro ovoce. Také se mi tam líbil výběr jiných sušenek a zmrzlin. Jejich letáky ihned zahazuji. Párkrat se mi stalo, že se mi na letáku něco líbilo ale pak v krámě to samozřejmě nebylo. To mě asi taky trochu odradilo - ta neserióznost. Teď jezdím do Kauflandu a jsem spokojenej.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kočičí hrádek hel 31.10.2006 08:51
A ještě jsem zapomněla dodat, že tady občas potkáte pořádného vola.
Reagovat na tento příspěvek
 
Město, ve kterém by každý chtěl žít??? hel 31.10.2006 08:34
Prosím , může mi někdo vysvětlit, co znamenají billboardy s nápisem : Chrudim, město ve kterém by každý chtěl žít? Je to snad nějaká forma sugesce občanů ze strany radnice? A kdopak to platí? Že bych si objednala nějakou hypnozu, o tom nic nevím.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kočičí hrádek tohos 31.10.2006 08:34
Asi se ti tu moc nelibi co? Tak se sbal a vypadni Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Kočičí hrádek hel 31.10.2006 08:32
Zkuste tady najít práci, zkuste jezdit MHD, která je tu spíš pro okrasu, zkuste ráno odvézt děti do školy zacpaným městem. Zkuste tady najít o víkendu nějaké kulturní nebo sportovní vyžití, ať již pro sebe nebo pro děti. Budete prchat zpět do Liberce.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nakupujete v Lídlu? hel 31.10.2006 08:29
Podle mne je tento obchod plný jakýchsi potravin neznámého původu, neznámých značek a diskutabilní kvality. Včera bylo v tv , že v Lidlu prodávaná židlička je životu nebezpečná. Zřejmě pojali dojem, že za 169,- může být nekvalitní. Mně osobně tam nic netáhne, nemají tam ani výběr pečiva- 1 rohlíku a jeden druh chleba je fakt dost málo. Taky mám pocit, že tam moc lidí nechodí - když jedu kolem, je na parkovišti málo aut.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nové vedení radnice Hrůza 30.10.2006 22:59
Odkud máte tyto informace? Nezdá se mi, že byste zjistil z doslechu, že se před chvílí PRÝ Rada ODS domluvila na něčem. A nebo ta skratka HP znamená Harry Potter?
Reagovat na tento příspěvek
 
Nakupujete v Lídlu? Tomáš Stolařík 30.10.2006 22:27
Promiňte, že jsem příspěvek nedokončil. S kvalitou potravin jsem taky chvílemi na pochybách. Možná je to můj soukromý názor, ale Lídl je obchod v kterém nikdy neseženete to co hledáte. Jestli si myslíte něco jiného tak mě zkuste přesvědčit o opaku.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nakupujete v Lídlu? Tomáš Stolařík 30.10.2006 22:13
Uznávám že Lídl je nejlevnější, ale stále nechápu proč v něm lidé nakupují. Kdyť tam neseženete maso a s kvalitou jejich výrobků jsem taky
Reagovat na tento příspěvek
 
Dopravní zácpy zima 30.10.2006 21:03
nezdá se Ti divné, že jednu věc opakuješ několikrát, co znamená ZIP a konstatovat tu nějaké zákony, které všichni znají? Přeci všichni vědí co je to hlavní a vedlejší ulice a dle mě pustit řidiče z vedlejší ulice snad není takový problém....souhlasím s Maxem, čím mín řidičů jako jsi ty tím lépe
Reagovat na tento příspěvek
 
Kočičí hrádek zima 30.10.2006 20:39
Jsem z Liberce a trávím v Chrudimi každý víkend a měla jsem možnost poznat Vaše město a vážně je moc fajn, takže další názor nestraníka je plus pro Chrudim !!
Reagovat na tento příspěvek
 
Dopravní zácpy Ondřej Kopp 30.10.2006 20:31
tak to jsi uplne vedle, jak ta jedle... a tady nejde o teorii, ale o zakon a bohuzel je ceskou tradici, ze se zakony nerespektuji..
Reagovat na tento příspěvek
 
Nové vedení radnice satan 30.10.2006 20:22
Tak to mame tady. Neuzitecny a neuveritelne liny zastupitel Reznicek, politicky turista, ktery uz kandidoval nejmene za 5 stran, usiluje i o nejvyssi koryto a chce byt nejvetsim starostou. Proslycha se, ze chce vyuzit nejednotnosti ODS a uz jednal o teto variante s Berankem a Travnickem. Zda se, ze se ve meste schyluje k zajimave personalni hre a je velice napinave, jak to nakonec dopadne. Pred chvili se pry rada ODS domluvila na zahajeni rozhovoru s socialni demokracii o moznosti koalice. Nyni se ceka, koho neschopna a prumerne personalne nejstarsi CSSD v budouci koalici nahradi - zda jeste neschopnejsiho Reznicka, nebo chrudimsou volbu a lidovce. A jde take o to, jestli za socialisty pujde do placeneho mista na meste lídr CSSD pan primar Pulpan a opusti svuj primariat, nabo pan Travnicek a opusti sve teple mistecko na ministerstvu. A nebo ze by zabodoval dalsi v rade - agent STB? Nic z toho se mi moc nejevi. HP
Reagovat na tento příspěvek
 
Dopravní zácpy Max 30.10.2006 19:55
Ale no tak, kliiidek. Ty budes nejakej svatecni ridic na lince Hyperbouda Pardubice - Chrudim, vid ze jo. Vyvez se nekdy za hranice a pak tady budeme diskutovat, OK? Uplne si te predstavuju, halda vajec z Hypernovy, svatecni kloboucek z Hypernovy, igelitky z Hypernovy, radost a veseli, ktere nam prece nemuzou zkazit ti otravni hlupaci co jedou po vedlejsiii a nejedou od Hypernovy. Premyslej o sobe...pane teoretiku! HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
Dopravní zácpy Ondřej Kopp 30.10.2006 19:32
Samozrejmne, ze neda, ale mamlasove typu Max to nevedi... a proto se deje to, ze doprava stoji na hlavni az na kruhak k hypernove, jenom proto, ze MAX a ostatni aplikuji ZIP, dekujeme
Reagovat na tento příspěvek
 
Kočičí hrádek msoptik 30.10.2006 18:32
No vidite aspon někomu se tady líbí když člověk čte všechny ty příspěvky tak si připadá jako by žil někde v žumpě.Aspon se sem dostal nějakej nestranej názor.Díky za něj.Hlavně jestli jste našel kočičák!Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Kočičí hrádek Pathe 30.10.2006 13:17
Tak som v sobotu navštívil Chrudim. Vyšlo aj krásne počasie. A tak len pre všetkých chrudimákov : keď moja bábinka hovorila o tom, že "Chrudim vymírá" (1955-65) a tak ja si dnes myslím, že "Chrudim vzkvétá".
Reagovat na tento příspěvek
 
Dopravní zácpy Max 30.10.2006 11:25
Ciste dle teorie samozrejme pri soubehu dvou jizdnich pruhu v jeden, ale prakticky, napr. zrovna u Parama, neni od veci "zipovat" i "z vedlejsi" (kdyz se najdou sobci jako Ondrej Kopp, tak je kolona nikoliv k rosickymu nadrazi, ale az ke Globusu...dekujeme!!!)
Reagovat na tento příspěvek
 
na kandidatce nahore,ale zastupitelstvo ne Ing. Luděk Vlk 30.10.2006 10:08
Nevím pane Tohos, zda reagujete na předcházející příspěvek, nebo na můj. Asi jsem se špatně vyjádřil, skutečně JUDr. A. Korejtko, jak píšete, je mladý (cca 24 let) a není to A. Korejtko z MÚ Chrudim.
Reagovat na tento příspěvek
 
ČT 1 - 18:00 Večerníky (Kušta) Lala 30.10.2006 09:49
Asi jsem naivní, ale stále věřím ve spravedlnost. A proto si myslím, že na každého jednou dojde, dříve nebo později! O Libém si nemyslím, že by byl superman. Vypadá to u nás jako špatné několikapatrové loutkové divadlo: nejslabší článek je veden silnějším, silnější je veden ještě silnějším a ti nejsilnější - ti nejsou na ráně, nejsou to starostové a mediálně známí podnikatelé. Taková malá chrudimská mafie! Ale až to jednou všechno praskne, tak to bude rána.
Reagovat na tento příspěvek
 
Dopravní zácpy pavlicek 30.10.2006 08:23
ZIP - jste si jisti, ze ustanoveni o ZIP se necha pouzit i pri vyjezdu z vedlejsi na hlavni? Mam pocit, ze to funguje jen pri prechodu z dvou pruhu na jeden! Nebo se mylim? pp
Reagovat na tento příspěvek
 
Dopravní zácpy Pirát 29.10.2006 17:10
To co tady píšete je alarmující.Máte řid.opr.nebo se na ně teprve chystáte.Vždyt dnes opravdu jezdí každý blbec.A to je právě to proč je na silnici tolik ages.+karambolů.A jinak stůjte na světelné křižovatce,když jsou světla vypnuta.Zoufalství kolik řidičů vlastně ani neví jak a kdo má projet.A začíná to již v autoškolách,znám i v našem Městě mistra který z žáků má pouze dobrý výdělek a vše další má dobře pod kontrolou.Atěch žáků!A to někteří neumí skoro ani česky.Jde ale o stejné-peníze.
Reagovat na tento příspěvek
 
Dopravní zácpy kuna 29.10.2006 12:58
Ano.MÁte pravdu.Ctěl jsem napsat. Policajta,který ovládá toto řízení dopravy. Je jich málo,ale jsou tací.A co se týká řidičů? Tam je to horší.Asi tak, jako na diskutovatelných křižovatkách zvaných-KRUHÁK.
Reagovat na tento příspěvek
 
Dopravní zácpy Ondřej Kopp 29.10.2006 11:53
no konečně někdo rozumný Ok? Postavit tam policajta by bylo jestě horší 1. policajti neumí správně ukazovat a když už nahodou umí tak 2. spousta lidí neví co ukazují
Reagovat na tento příspěvek
 
Dopravní zácpy kuna 29.10.2006 11:14
Máte pravdu.Zip na takové křižavatce?Koukám že někteří řidiči amatéři, mají bujnou fantazii. Pravidla jsou přece jasná.Ikdyž někdy k ničemu. Ale mám nápad.Co takhle tam postavit policajta. Nemusí stát ani na sudu.Ale nedoporučuji jedno. Když jste na hlavní,nikdy nedávejte přednost. Ta se opravdu nevyplácí.Za Váma bude jistě magor, ktejej to do Vás napálí.
Reagovat na tento příspěvek
 
Dopravní zácpy Ondřej Kopp 29.10.2006 10:23
Ano presne tak ZIP funguje, ovsem tam, kde je ze dvou pruhu jeden (ted napriklad od polabin k mostu) a ne tam kde se krizi hlavni a vedlejsi ... ostastne se drzim pravidla, ze prednost mam tehdy pokud ji dostanu... nejak pocitam s tim, ze nejakej blbec, kterej jede po vedlejsi nevi, ze ma dat prednost na nacpe ce tam
Reagovat na tento příspěvek
 
Dopravní zácpy vutdream 29.10.2006 09:48
Ano dopravni situace je obcas k vytrhani vlasu z hlavy. Mam brigadu v Cerne za Bory, ale situace, kterou jste popsal - ucpana silnice uz skoro od Mnetic - jsem jeste (dikybohu) nezazil. Proc jste to ale nevzla rovnou na ty Tunechody? Ta silnice je vzdy v pohode prujezdna. Pravda drobatko delsi, ale vzdy radeji jedu nez popojizdim (preci jen moje starsi auticko zacne rychleji topit :D ) Vsem ridicum preji pevne nervy a hlavne spoustu ohleduplnosti.
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150  149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.