Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
šraňky Mexiko 10.11.2006 09:52
Tak dneska opět!!! Opět problémy se zdvihnutím závor. Naštěstí už byla obsluha tak proškolená, že vyběhla (ano-byla to žena) ven, otevřela rozvaděčovou bednu a závory zvedla odtamtud ručně.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet.operátor-HROCHNET Mexiko 10.11.2006 09:50
Osobní zkušenosti s nimi nemám, vím je to, co se dozvím od jejich zákazníků při léčení jejich počítačů - dá se říci, že všichni považují změnu k lepšímu. A k PRONETu - několikrát jsem je kontaktoval, když jsem měl pár zákazníků, kteří měli zájem o připojení. A nedivím se, že "šli od válu". Odpovědi žádné, na telefonu záznamník- prostě úspěšnost 0,00%.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nakupujete v Lídlu? roman-roman 10.11.2006 08:39
nejsem z Liedlu,to fakt ne HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet.operátor-HROCHNET Karel Friman 09.11.2006 22:29
HROCHNET každopádně nedoporučuji !! Od doby , kdy nás převedli z PRONETU nám připojení neustále vypadává , někdy nejde celý večer , rychlost je často katastrofa . Uvažuji , že od nich odejdu . I to jejich jednání je prapodivné .
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet.operátor-HROCHNET Leto 09.11.2006 18:57
Jak jste s touto firmou-službou připojení spokojeni? mÁ v novinách Chrudimsko velice lákavou reklamu plnou nej,nej nabídkou služeb.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nakupujete v Lídlu? Andrea 09.11.2006 18:53
Nevím,proč se tady hádáte o ničem. Každý má právo nakupovat kde chce,ne? Co je komu do toho co si koupím.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nakupujete v Lídlu? Tomáš Stolařík 09.11.2006 17:54
Ty jsi z firmy Lidl viď. Jinak máš právo vyjádřit svůj názor a já Ti ho neberu jsem rád, že jsi mi ho sdělil ale příště mi nevstupuj do příspěvku který jsem nechtěně rozdělil. Děkuji za pochopení
Reagovat na tento příspěvek
 
Kdy má být -konečně-dodělaná Široká ulice ? kuna 08.11.2006 20:28
Kdy?To je uplně jedno.Já mám jinou otázku.Kdy za takové paskvily už někdo konečně dostane klackem.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kdy má být -konečně-dodělaná Široká ulice ? Katatonia 08.11.2006 12:11
No kdy asi? Do konce listopadu 2006, oni za to hoši vezmou a začnou makat teprve tehdy, až přijdou pořádné mrazy, to se nejlépe pracuje a kvalita materiálu je nejlepší..... No, a kdyby to náhodou při tom bleskovém tempu čirou náhodou nezvládli, tak se to dodělá v prosinci 2006 (nebo třeba v lednu 2007), času je dost a v těchto měsících je taky krásné počasí.....
Reagovat na tento příspěvek
 
Kdy má být -konečně-dodělaná Široká ulice ? roman-roman 08.11.2006 09:09
Ted jsem tady nějaký čas nebyl.... včera přijedu a vše při starém...akorát u Muzea vyrostla další hromada hlíny... Tak to je fakt na ... A nikoho jsem ted po ránu neviděl pracovat... :-/ Ale jinak super silnice Chrudim-Pardubice-Hradec !!! HAHAHA! konečne...
Reagovat na tento příspěvek
 
Nové vedení radnice Bond 07.11.2006 21:51
Tři místostarostové jsou od toho, aby svými platy snížili štůsky pětitisícovek v městské kase a dále, aby se uspokojili všichni z demokratických stran. Prostě je po volbách a tak názor voličů již není zapotřebí. Musíte si počkat zase čtyři roky, potom vám slíbí opět modré z nebe a vy je prostě zvolíte. Třeba někomu dospěje syn, založí si nějako straničku a tak budete mít místorarostů pět, šest, sedm. Tak nazdááár.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nové vedení radnice logo2 07.11.2006 21:14
...jsem také zděšen...bez ohledu na obsah,proč někteří grafomani musí dávat na odiv své znalosti češtiny...ale možná že naše město své místostarosty skutečně umyje.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kdo to je? vutdream 07.11.2006 10:07
Vy si snad myslite, ze tu kampan si hradil sam pan Malek?! Vzdyt je jednickou na kandidatce Chrudimske koalice a pokud se nepletu vetsinou se objevuji v kampanich na fotkach a ruznych materialech prave volebni lidri. Spise by se melo premyslet o Vasem prispevku ;)
Reagovat na tento příspěvek
 
Nové vedení radnice AIKO 07.11.2006 09:05
Zdravím všechny, čtu vaše příspěvky a jsem zděšen.Nějaký čas jsem měl možnost pány,tzv.zástupce města pozorovat při jejich činnosti. Nikdy jsem nevolil strany, ale lidi, o kterých jsem byl přesvědčen, že jsou férový.To si stále myslím o panu Trávníčkovi. Mám pocit, že ho vyšoupli neboť nechtěl přistoupit na jejich zvěrstva a byl jim nepohodlný. O charakteru (jestli lze ještě o nějakém hovořit)pana Řezníčka vím své. Co mě ale vůbec nejvíc dostalo je to nehorázné rozdělování koryt. Na co má mýt tak malé město tři místostarosty?!
Reagovat na tento příspěvek
 
Kdo to je? vutdream 07.11.2006 07:36
Pripojuji se ke glenovi!!! Panove jestli chcete mit v cele mesta viteze krasy, tak myslim, ze jste mohli kandidovat sami! Zajimalo by me jestli vubec nekdo z vas co na nej kydate nesmysly ho vubec znate! Potvrzuji co bylo napsano nize - je to vyborny clovek, ktery umi sakra tvrde pracovat! Myslim, ze takoveho nase Chrudim potrebuje. Preju mu jen, aby ho korupcni system nesemlel a ustal vsechny takove lidi, kteri mu nesahaji ani po kotniky!!! Btw. Jelikoz je toto diskusni forum pro vsechny, vubec bych se nedivil, kdyby ty hnusy tu na nej kydal nekdo nespokojeny z rad neuspesnych kandidatek a lecil si tu tak svoje mindraky ;) Preju panu Malkovi hodne sily. S nim v cele se nam v nasem meste bude zit urcite lepe - verte mi :)
Reagovat na tento příspěvek
 
Nové vedení radnice shot 06.11.2006 22:44
Neboj. U nás se to nestane. Na to mají přátelé na radnici dostatek přátel. Pitr za stejné problémy to dostal natvrdo, v HK se dávají podmínky. Inu jiný kraj, jiný mrav.
Reagovat na tento příspěvek
 
příspěvky Administrátor 06.11.2006 20:51
Dobrý den, ano, RSS kanál vytvoříme. Již jsem obdržel tuto prosbu z více stran, takže se jistě dočkáte - odhaduji tak do 3-4 týdnů.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nové vedení radnice Kristian 06.11.2006 20:26
Byla to jen střela nebo náš t.č. starosta skutečně pojede na nějaké rovnání do lati? Odkud to víte? A další, ty Vámi stále připomínané městské zakázky do firmy spřízněné per vaginam - můžete konkrétně uvést, o co jde? Já, žel, té jisté firmě nepřeji obchodní úspěch, ježto mě ta jistá dáma svým nedodržením životosprávy druhotně dostala do obchodně velmi prekérní situace a já skrzevá ni málem přišel o dlouhodobého obchodního partnera. Jmenujte, a bude to veřejně hlídáno. Nepochybuji o tom, že i radniční šlechta občas dychtivým okem koukne mezi nás, internetové křiklouny. Jmenuje a nebojte se. Co jí radnice zadává?
Reagovat na tento příspěvek
 
Kdo to je? Kristian 06.11.2006 20:16
Vážená, trpělivě jsem vyčkával výsledku voleb. Žel, moje děsivá vize se naplnila, a to do míry vrchvaté. Stále si ještě myslíte, že pojmenovat lidi a jevy jest projevem bezglancovosti? Trvám na tom, co jsem správnými slovy označil. V čele města nám stojí arogantní nevychovaný klacek, sekunduje mu třtina větrem komíhaná panáčkující před "dámou" dobře známou ve všech putykách a na všech mezích, směšný skautík bez vzdělání a politického zázemí si stále ještě neuvědomil, co se to vlastně stalo, "mokrý brácha" nás reprezentuje v parlamentu. Jak k tomu přijde p.Kobetič, že se náhle ocitl v tom panoptiku, to ví sám Bůh. Asi budete muset zase odejít z mé společnosti.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kočičí hrádek zima 06.11.2006 20:11
Zdravím Glene, díky i za Tvoji radu, všimla jsem si, že někteří ONI mají skutečně zvláštní reakce a že jsou to asi zřejmě "známé firmy" na tomto foru, ale nikdy bych nemyslela, že se na mě tak vrhnou, když pochválím Chrudim...asi chyba,lepší nechválit......a jak píšeš nemá smysl odporovat
Reagovat na tento příspěvek
 
Kočičí hrádek Mexiko 06.11.2006 19:23
Na vysvětlenou - mezi Pardubicemi a Chrudimí není nic, co by se nechalo nazvat bezpečnou cyklostezkou. Jet na kole do Pardubic je trochu hazardování se životem. Pokud vyjedeš po silnici I/37, tak ta není až tak široká, aby se v jednom směru mohl bezpečně minout cyklista, auto a protijedoucí automobil (což v současné hustotě provozu je téměř každovteřinovou záležitostí, teď už to však bude lepší-bude se moci nechat jet přes vesnice). A na silnici přes Ostřešany - tak tam je sice provoz menší, ale silnice uzší, hrbolatější a ty auta tam jezdí ještě o něco rychleji. Nevím za jak dlouho se dostaneš do důchodu, ale pokud to bude dřív, než bude udělaná cyklostezka nebo obchvat města, tak je šance, že stát při vyplácení důchodů hodně ušetří. PS-na kole jsem do Pardubic jezdil hodně, ale teď už se mi nechce jezdit ani na babetě - raději autem - jen proto, abych byl alespoň stejně rychlý jako ostatní.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nakupujete v Lídlu? roman-roman 06.11.2006 15:59
Jiste,že nakupuji v Liedlu ! Je to můj nejoblíbenější obchod a tečka . Doufám,že mi nikdo nebude vnucovat svůj názor s kvalitou,gigantitou,návštěvností,čerstvostí.... nebo čím vším... Vyjádřil jsem názor ... Liedl je levný a pro mne super !
Reagovat na tento příspěvek
 
Nakupujete v Lídlu? Tomáš Stolařík 06.11.2006 15:13
Vím že Lídl je to samí jak Kaufland. A proto se jim snažím vyhýbat a nemyslím si, že do Kauflandu jde jiný zboží než do Lídlu kvalita a úroveň je úplně stejný akorát jedno je důcholand a druhý má akorát název Lídl. Přeji vám všem dobrou chuť co nakupujete v prodejnách bez masného pultu kde nemáte tu šanci si maso prohlédnout bez obalu. Přeji vám to za celý potravinářský průmysl. Protože to maso co je v obalu si nemůžete dost dobře kontrolovat.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kočičí hrádek Agarwal 06.11.2006 13:02
Hmm, to je ale jen 12 km a pořád po rovině. To si nechám až do důchodu. Měl jsem na mysli spíše Chrudim - Hlinsko Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Kočičí hrádek Mexiko 06.11.2006 12:10
hlavně je úžasný cyklovýlet Chrudim-Pardubice Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Nakupujete v Lídlu? LukeD 06.11.2006 08:43
 
Kočičí hrádek Agarwal 06.11.2006 08:38
S tímto názorem naprosto souhlasím. Naštěstí snad většina inteligentních lidí pozná rozdíl mezi kritikou a prezentací mindráků a neuróz. Pak z toho musí každému mimo-chrudimskému návštěvníku fóra vyjít, že v Chrudimi je pár narušených osobností (jako kdekoliv jinde), že tu sem tam něco nefunguje (jako kdekoliv jinde), ale pořád je to krásné město (například) se spoustou úžasných cyklotras v okolí (jako málokde).
Reagovat na tento příspěvek
 
Nové vedení radnice Pirát 06.11.2006 06:56
Opět jsme na zemi? Tedy.Pithart-kouzelný skřítek?Ne pouze mimořádně mazaný podvodník a když se ozve i Hofman,to již musí být vážné.On ale má vše pod kontrolou,natož volby.Město-radnice.??Beránku prý jsi se dohodl,že na radnici Tě nechtějí ale pokud stáhneš ocas mezi nohy ne chají Ti super teplé místečko řed.školy na další léta.Libý Tě asi nemá rád-bojí se Tě? Řezníček?Opět má po čem toužil.Nevěřte tomu,že někdy opravdu chtěl dělat starostu.Jako druhý se má,věřte opravdu mimořádně dobře a střihání pásek umí.Za 16 let funkce na něho již nikdo nemá.A město??Opět bude mít Zorka dost zakázek-práce.A to je již pouze o jednu ulici.A jistě pomohli přátelé-podřízení v městě.Asi o pět věří,že je podrží v době zlé.Snad na jediném místě-Městská policie se budou dít věci!!Co jste občané očekavali-zázrak.Dobrá zpráva,Čachlovskému město již zaplatilo kurz slušného chování!!Žaludek musí mít jistě super.
Reagovat na tento příspěvek
 
příspěvky Corkscrew 05.11.2006 17:40
Chtěl bych se zeptat - neuvažujete o zavedení RSS zdrojů? Posílání výpisu příspěvků na mail je dost nepohodlné a nepřehledné. Děkuji za odpověď.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nové vedení radnice Kelly 05.11.2006 15:50
Kolik těch místostarostu bude? 10?Toje opravdu do nebe volajíci co se tady děje v Chrudimi
Reagovat na tento příspěvek
 
příspěvky Administrátor 05.11.2006 11:01
Dobrý den, v některých poštovních klientech se může takovýto problém vyskytnout. Nic se ale neděje, já Vám to aktivuji ručně. Kdyby měl ještě někdo podobný problém, napište mi sem.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nová atletická dráha Lajos 05.11.2006 10:55
Tak to si všímáš špatně, během dne tam chodí na tělocvik i základní školy, co si pamatuju na svoje hodiny TV, tak ta škvára nebyla nic moc. Byla to v podstatě ostuda, nevím kde bereš údaje o 5 atletech, atletika má v CR docela dlouhou a slušnou tradici. To, že potom ti nejlepší přecházejí na sportovní gympl do Parudubic na tom nic nemění. Zrovna za tuhle akci bych město nekritizoval. Dráha slouží i školám, které spadají pod město, takže toto je v naprostém pořádku, pokud jde o tribunu, nevím, jak je to majetkoprávně, je pravda, že je sešlá a potřebovala by rekonstrukci, ale všechno má svůj čas.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nová atletická dráha quido. 05.11.2006 10:05
Prostě je to na nic...
Reagovat na tento příspěvek
 
Nové vedení radnice Lajos 05.11.2006 01:01
Vemte to z té lepší stránky, ve srovnání se Dvorem Králové, kam si místní ODeSka zvolila za starostu odsouzeného kriminálníka, jsme dopadli ještě docela dobře.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nové vedení radnice Bond 04.11.2006 21:24
Ač se s mladým panem Kálesem zcela jistě neshodneme v politických otázkách (jsme každý někde jinde), musím konstatovat, že demokracie opět zplakala nad výdělkem. Jde o jasné nerespektování výsledků komunálních voleb. Že by ODS nebyla až tak demokratická, jak má v názvu? Osobně jsem fandil panu Beránkovi. Zde je zcela jasně vidět, že strana byla pouze nástrojem k získání moci, vůbec nejde o kvalitu a být schopný. Stačí být všeho schopný. Nazdar modrý ftáci.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nové vedení radnice ANO 04.11.2006 12:57
A to jen proto, že tam není p. Beránek, že? Koukám, že je Eda tvým dětským hrdinou.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nové vedení radnice J. Káles 04.11.2006 12:33
 
Nové vedení radnice Hrůza 04.11.2006 11:41
Proč chodíme k volbám, když pak jejich vítěz není ani v Radě? To se ti pánové na radnici za tento přístup ke svým voličům nestydí? Je mi z toho špatně.
Reagovat na tento příspěvek
 
příspěvky myš 04.11.2006 10:59
chtěla jsem potvrdit požadavek posílání diskuzních příspěvků,klikla jsem na adreu,která byla v mailu, nicméně při odesílání byl hlášen chybný znak v adrese.Co mám dělat?
Reagovat na tento příspěvek
 
Město, ve kterém by každý chtěl žít??? Boban 04.11.2006 10:45
Je fakt neštěstí, že celkový výsledek voleb komentujeme jenom ironií o veřejných hajzlíkách. Mě by spíš zajímala jiná věc. Co bude ten infaltilní cápek dělat jako třetí místostarosta. A zmenší se jim o třetinu platy nebo je město takový grand, že třetího uvolněného bez mrknutí oka utáhne? Ví někdo jak budou mít rozdělené pravomoce? Že by tomu skautíkovi připadla ekonomika když má vyštudovaný obchodní učiliště? Kdopak tohle ví?
Reagovat na tento příspěvek
 
Město, ve kterém by každý chtěl žít??? Pirát 04.11.2006 06:27
shote,věř,že Chrudimská volba má opravdu velký zájem o blaho občanů.Ano budeme jediní kdo si bude moci posedět zadarmo.Ono stará přísloví říká je lepší se pos... z něčeho než z někoho.Ale neraduj se toto místo bude pod dohledem kamer měst.strážníků!!To budou fronty.Ajistě vzorný servis k tomu.
Reagovat na tento příspěvek
 
Město, ve kterém by každý chtěl žít??? shot 03.11.2006 21:50
Bodejť by se nehrnuli. Když na dalším bilboardu slibuje Chrudimská volba městské záchodky zdarma. No, je vidět, že se jedná o vzdělance, někdo z nich zřejmě četl Zvonokosy. Ale ty záchodky zdarma, to nemají ani v Praze. Už se těším.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nové vedení radnice Leto 03.11.2006 14:47
Je to pouze potvrzení toho co před několika měsíci bylo v Super staně ODS dohodnuto.Ten kašpárek-boty od hnoje,zdravit??Neví co to je,Aten jeho obličej-arogance+blbost.Přesto,jsem již přesvědčen,že to mistru Libému vyšlo.Za komančů ? 10 let.Dnes stačí najít náhradu-kašpárka.Řezníček-troska radnice,to z něho udělala rum.pralinka?Co musel potvrdit aby ho tam po 16 letech svého mimoř.zisku nechalo ODS.Totalita-??To co předvádí vedení města-občané,to jste opravdu to za co Vás tito pánové mají.Proč jste hlasovali??Co bude dále v tomto městě.Libý opravdu bude mít svého mimořádného nástupce v těch všech podvodech a věřte,Kušta ze všeho vypluje jako uražený-čistý podnikatel v městě.Libý mu to zařídil v Praze ??.Opravdu super doba.Chudák Beránek-ODS,ale kde je zatracovaný Trávníček-mají na něho tolik,že drží hubu??Chudák.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nové vedení radnice Georgina 03.11.2006 14:06
 
Nové vedení radnice navstevnik 03.11.2006 13:22
 
Město, ve kterém by každý chtěl žít??? Cenzura www.Chrudim.cz 03.11.2006 12:28
A to se podívej jak se sem lidi hrnou.Každý den jich je tolik,že stojím kolikrát až za autobazarem Nika,když se chci dostat domů.A pak máš i dost času na prohlédnutí toho krásného bilboardu.Jinak tenhle nadpis vymyslelo kvarteto Libý,Kušta,Čechlovský a Řezníček a byli přitom totálně sjetý. Úsměv To si dělám srandu,ale to heslo tomu napovídá.
Reagovat na tento příspěvek
 
šraňky Cenzura www.Chrudim.cz 03.11.2006 12:21
Nehledě na to,když volali z ČD Policii i MP,přijeli za 3/4 hodiny.Tak to zase nemohlo být tak horký,co?Nebo možná měli kafe. HAHAHA! Jinak je to jeden z důsledků snižování stavu lidí na Českých dráhach.Zaměstnance starající se o zabezpečovací zařízení z části propustili a zbytek je převeden do Pardubic.Tudíž než se sem dostane chvíli to trvá.A to je teprve začátek,tak se připravte a nakupte si sladkosti na obalení nervů,protože až to odnese přejezd na Pardubice nebo Slatiňany,tak to teprve bude sranda.
Reagovat na tento příspěvek
 
prudiči Boban 03.11.2006 12:21
Ale se mi zdá, že to je stále jen jedna kandidátka. Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Nakupujete v Lídlu? Cenzura www.Chrudim.cz 03.11.2006 12:14
 
Nové vedení radnice Cenzura www.Chrudim.cz 03.11.2006 12:13
Já stále říkám,že Češi jsou národ blbců a vychcánků.A hanba všem blbcům v Chrudimi co zvolili tuhle lůzu do vedení města.Byl jsem tady napaden,že stále vidím všechno černě,na všem něco mám.A co prosím Vás mám vidět pozitivního na veřejném životě v Chrudimi.Všichni si stěžují kdo je na radnici,ale vždyť jste to byli třeba zrovna Vy,kdo jim dal svůj hlas. Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152  151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.