Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
silniční komunikace v obcích Ondřej Kopp 30.11.2006 14:36
Dobrej pokus o vtip Ok? Ovšem pan Reznicek a jemu podobni tu jsou o to aby se starali o blaho obcanu a ne proto aby se obcane starali o ne Bohužel, škoda
Reagovat na tento příspěvek

silniční komunikace v obcích Pirát 30.11.2006 14:08
p.Koppe, jedna super rada.Dejte u Vás třeba p.Řezníčkovi chalupu+rekl.agenturu a budou se dít zázraky!!To Vám na 100% garantuji.

Dlažba v Široké ulici Pirát 30.11.2006 14:01
Hele, tady není nic k divení.Jednoduché počty.To byla opět jedna ze super akcí a to ještě závěrem své funkce starosty města.Jsou to opravdu utopené peníze.Ale jak pro koho.Byl to jistě super džob.Opravdu to odradí kupující v této lokalitě.A to ještě není zima.Až na toto napedne námraza?To bude mazec.Proč se upustilo dříve od dláždění a přešlo se k povrchům asfaltovým?Právě pro hlučnost,otřesy a prašnost.Náš kamarád Libý žije v domečku nad městem do Prahy jezdí jinudy.Čechlovský-ten také jezdí zhora ale je z vydlákova asi ještě na horší.Pro toto a podobné v tomto městě se právě tento pán stal starostou města-pokračuje v toku načatého.Tedy Beránek již dávno předem odsouzen za svoji drzost ve straně Bohatých-modrých ptáků tohoto města.Proč se tedy stále v tomto seriálu něčemu diví.

obousměrný vjezd na náměstí hel 30.11.2006 12:39
"...Musíme stavět tak, jak nám zobák narostl, nikdo z nás si neobleče barokní šaty ani gotické škorně, nikdo z nás nepojede do města na koni. " V tom případě jaksi nechápu, co dělá na Široké ulici ta žulová dlažba .

silniční komunikace v obcích Ondřej Kopp 30.11.2006 12:32
A rozhodují podle toho co potrebuji sami a nikoliv podle toho co potrebuji obcane Bohužel, škoda

Automobilový vandalismus Yupiik 30.11.2006 12:23
Chci se Vás zeptat, jaké máte zážitky s tímto druhem vandalismu. Nám se stalo, že nám u auta předevčírem kdosi přeřízl benzinovou hadičku a před 2 měsíci odvrtal zámky obou dveří a i spínací skříňku. Takže si fakty "užíváme" zájem těchto tvorů, kteří se plíží tichou nocí a ničí stařičká autíčka a k ničemu jim to není.

silniční komunikace v obcích Andrea 30.11.2006 09:51
Úpravu Široké ulice v takové podobě a rozsahu považuje za zbytečnou více lidí-ale na názory občanů se nehledí,nikdo se neptá. Rozhodují přece nejchytřejší!

silniční komunikace v obcích Ondřej Kopp 30.11.2006 07:42
Ta světlená křižovatka je tam udajně proto, že si majitelé okolních pozemků nepřáli nadjezd. S tím prý souhlasí až tam bude 4 pruh... Takže křivovatka se světly tam bude navěky Bohužel, škoda

silniční komunikace v obcích Ondřej Kopp 30.11.2006 07:40
No mám pocit, že Chrudimští radní najdou peníze jen na nesmyslné projekty jako je Široká ulice apod. Na to jaká je situace na chodnících v medlešicích a dalších obcích ani nevzdechnou. Asi by bylo vhodné, kdyby se pár uřednic sebralo a přijelo se podivat do Medlešic a projít po zdejších chodnících. Pak by jim asi došlo se se po nich moc dobře chodit nedá. Nicméně ješte další poznámka. Medlešice jsou sice součásti města, ale něco jako kanalizace je velká utopie. Hold pánové a dámy na radnici nahrnou penize na zbytečnosti v centru města a na okolní obce už nezbyde. Nedělám si iluze, že by tohle někdo z radnice četl, nebo to řešil. Mají na práci fůru "důležitých" věci.

silniční komunikace v obcích Glen 29.11.2006 16:07
Nový obchvat je výborný! Jen jsem nepochopil tu světelnou křižovatku v polovině obchvatu - to je pak strašná degradace celého řešení. Opravdu škoda. K Vašemu tématu - realitu asi vidíme všichni, není potřeba nijak komentovat. Jsem však pesimistou, že dojde k radikálnímu zlepšení. Vše je o volných financích a těch není nikdy dost.

obousměrný vjezd na náměstí Glen 29.11.2006 16:01
Já se domnívám, že by pana Kouckého měla Chrudim maximálně využít. Jedná se jistě o odborníka na svém místě, viz. jeho další vítěztví v architektonické soutěži na most v pražské Troji: http://www.expresdenik.cz/novy-most-v-troji-ulehci-prazske-doprave-fpq-/en_zpravy.asp?c=A061128_065459_en_zpravy_Hoj Zatím zřejmě rekonstrukce Široké ulice příliš kladného ohlasu nevyvolala, ale počítám že až opadne první hysterie a trochu si na změnu zvykneme, tak zavládne spokojenost.

Dlažba v Široké ulici hel 29.11.2006 12:51
Myslím, že naši předkové ve středověku také používali materiály v té době moderní, dostupné a pohodlné. -Neobraceli se do pravěku, nesypali cestu hlínou ... Proč tedy my nepoužíváme materiály moderní , kvalitní a hlavně pohodlné také? co chci tímto říct - Široká ulice není ulicí používanou převážně turisty, jako např. Pernštýnské nám. v Pardubicích nebo Staré Město v Praze. Je to tepna města, po které denně přejde a přejede mnoho lidí - pokud tedy chceme zachovat náměstí živé. Maminky brzy poznají, jak se po takové dlažbě jezdí kočárkem, dámy pak , jak se zde chodí v podpatcích. Ano, tato rekonstrukce je zde pro turisty, ale pro občany města, kteří zde chodí každý den, už tolik ne. Nebo se zde někdo z Vás chystá jezdit na koni? Znám jiné město, krásné, a zde v žulové dlažbě provedli metrový pás ze zámkové dlažby právě pro výše zmíněné. Ale to už je asi s křížkem po funuse a neunesl by to zřejmě pan architekt, který zde ale, světe div se, vůbec nebydlí.

silniční komunikace v obcích medlenka 29.11.2006 12:12
Mám opravdu velkou radost z nově otevřeného silničního obchvatu, neboť se nám v Medlešicích velmi ulevilo a navíc došlo i k vybudování nové silnice, tedy té původní hlavní ve směru CR-PA. Konečně se dočkáme plynulé jízdy autem bez hrozby karambolu na autě díky vyjetým pruhům v povrchu silnice. Horší to však je, pokud sjedete na vedlejší silnici, třeba ke svému domu, a máte po radosti...záplatované díry a vystouplé kanály v silnici při jízdě několikrát denně Vašemu pohodlí a pocitu z bezpečné jízdy skutečně nepřidají. A tak se ptám - jaké máte zkušenosti v ostatních obcích Chrudimi s údržbou silnic a chodníků? Nemáte pocit, že jsme tak trochu na okraji zájmu našich radních? Nebo se ti nově jmenovaní nechají inspirovat naší diskuzí...připojte se a uvidíme. Pěkný den!

Dlažba v Široké ulici Mexiko 29.11.2006 00:58
tak jak teď vidím dláždění v Široké ulici, tak to nazývám ulicí hodnou středověkých poměrů a kvalit ..... přeberte si to každý jak chcete ......

Široká ulice Max 28.11.2006 14:19
Jojo, tak dlazdeni speje k zaveru, snad to teda do vanoc stihnou, uf... Lampy jsou moderna, snad budou aspon svitit, ty "second hand kostky" na chodnikach jsou snad jen v useku od fotolabu ke Kalesovejm (leva strana smerem dolu). Nejlepe co nejrychleji predlazdit! Jinak, od predlazdeni Siroky jsem za ty prachy cekal trochu vic "mjuuuziky"... Úsměv

Parkování Boban 28.11.2006 14:06
Ano. A rozšíří se počet rodin, kterým vozidla MP slouží jako soukromé taxi.

Široká ulice J. Káles 27.11.2006 19:11
Mám malý dotaz: Široká ulice má prý vypadat starobyle (každý obrubník jiný, použité dlažební kostky, ...), tak proč zde byly umístěny "moderní" lampy? Neříkám že se mi nelíbí, ale moc starobyle nevypadají. Navíc se mi zdá, že použité kostky už došly a teď tam dávají nové.

Dlažba v Široké ulici TomCR 27.11.2006 14:58
Nemám rád nepřející lidi. Mě se jenom nelíbý, že práce která stojí přibližně 20 mil. Kč je tak hrozně odfláknutá a ještě to páni radní klidně zaplatí. Jenom nechápu dy další bláboly o p. Kuštovi. Památkáři se stavbou souhlasili a to je rozhodující. Není potřeba závidět. Jinak Ing. Kušta nemá s ODS nic společného!

17ty listopad kuna 27.11.2006 11:52
Docela fajn příspěvek.Konečně.

Jak jste spokojeni-sportoviště města-bazén- milos 27.11.2006 10:06
Ja mam zpravy z druhe strany od tech "dulezitejch pani". Ty bys to nedelal a z lidi by ti brzo vytekly nervy. Mely by mit moznost nejen prudit, ale obcas i nekoho flaknout.

Jak jste spokojeni-sportoviště města-bazén- kokotek 27.11.2006 08:06
nevim jak vy, ale já bych začal od tech "důležitejch paní" u kasy na bazéně, který prudí stále a stále. jestli nepochopily, že je 21.století a že o zákazníka je dobré pečovat a nééé odrazovat - tak ať si zbalej kufry. p.s. jestli je to soukromej kšeftík tak to konkretizuj, takhle tomu moc nerozumim (Hlavně hodiny na zimáku+placení.!!)

Parkování shot 26.11.2006 22:50
No jo. Řešit. Jak? Vždyť na tom si nikdo nenahrabe. Všichni úředníci města mají svá parkoviště vedle úřadu. Někteří tam parkují i přes noc. Proč ne. Alespoň jim nikdo auto neukradne. A ti ostatní? Jsou úředníkům ukradení, tak ať se taky starají, jako my úředníci, že ano?

17ty listopad shot 26.11.2006 22:44
Pokud jsi v té době pracoval s "lopatou". po šichtě jsi seděl v hospodě, kde jsi budoval socializmus pitím piva a kouřením tvrdejch, pak ti komunisti opravdu nic nezakazovali. Byl jsi totiž jejich. Piva bylo dost, občas ti nahráli tvrdý Sparty a ty jsi byl spokojený, těch svých pár kousků si měl jistých a nic jiného jsi ani nechtěl. Jen kecat u piva a hulit. Nějaký svobody, cestování, vzdělání pcha. Vždyť podívej na toho doktůrka odvedle. Má míň než já s študoval na to 10 let. Takové oni potřebovali. Těch pár šprdlíků utratit za pivo a cigára, v práci to přeházet z jedné hromady na druhou, o nic se nestarat, nic nepožadovat, na lednici vystát frontu, a hlavně chcípnout nejpozději v 65, aby dlouho neujídal z výdobytků socializmu. Tak nějak vypadal ideální příslušník pracující třídy. A takový se opravdu ničeho nemusel bát, ani ho nijak nenutili do průvodů. A máš pravdu. Dnes je to poněkuď jiné. Každý je svého štěstí tvůrcem. Onen bývalý ideální pracovník aby se dnes bál, že ráno nadýchá, že nikdo nebude mít zájem o pracovníka jehož lehce nahradí bagr či jiný stroj. Nutně se musí bát o místo, má málo pěněz (pivo a cigára podražily) všichni sousedi jezdí na Kanáry, no prostě hrůza.

vinárna jan. 24.11.2006 23:49
Nevíte někdo co bude se zavřenou vinárnou v Muzeu ??

Jak jste spokojeni-sportoviště města-bazén- Boban 24.11.2006 18:00
Jestli chod zimáku a bazénu spadá do agendy správy městského majetku, je to věcí místostarosty Řezníčka. Sport ve městě ale asi bude mít místost. Kobetič? Nikde jsem se nedopátral. Každopádně je Kobetič nadřízeným p. Slejšky. Ten s tím nebude mít asi moc společného. Marouskovi bude šéfovat i jeho šéf z volební kandidátky. Čert ví, jak to teď u nás vlastně je. Kdo komu velí? Řezníček má odbor stavební a Málek dohlíží na územní plán? Tedy ho bude plácat přes prsty? A Thér se jim bude smát oběma? Jak to je s těmi pravomocemi, kdo to ví?

Jak jste spokojeni-sportoviště města-bazén- Leto 24.11.2006 17:04
Vážení co říkáte situaci-službám sportoviště města.Zdá se mě,že jde o soukromný podnik a výdělek.Hlavně hodiny na zimáku+placení.!!Kdo je nad tímto panem ředitelem??Unavený-štastný p.Slejška??Zase ho nikdo nevyhodil!!Zimák??Teritorium Řezníčka.Nejdéle sloužící místostarosta v ČR.??To opravdu nedokáže suverén Čechlovský udělat pořádek,a nebo sám neumí plavat+další sporty-sportoviště.

17ty listopad Agarwal 24.11.2006 10:58
Lidi mají hlavně strach ze svobody. Velice pěkně to popisuje Erich Fromm v knize se stejným názvem (Strach ze svobody). Nevím, ale jestli tohle měla Kuna namysli Úsměv .

17ty listopad divokej bill 24.11.2006 10:23
Hmmm... A který lidi se bojej daleko víc? Já žádný takový neznám. A čeho se bojej? Pouč nás nenevědoucí

Dlažba v Široké ulici janek 23.11.2006 21:45
Milá Hano, mrkni na datum- odpověď pro Lajoše....Je to fakt smutné-tolik příspěvků k vydláždění jedné ulice. Někdo práci zadal-někdo ji udělal a někdo ji má převzít. Jak prosté...tak o co jde? Nelíbí se ti to? Zajdi na zastupitelstvo a chtěj odpověď!!! Jinak jsou to keci v kleci..,které nic nezmění. Měj se krásně a dělej věci co mají smysl.

Parkování vutdream 23.11.2006 19:23
Dobrý den pane Marku. Omlouvám, že jsem Vás označil za důchodce, ale z Vašim příspěvků mi to tak přišlo. Ja totiž jezdím autem denně (do školy, do práce) do Pardubic a nedokážuu si představit, jak bych to zvládal bez auta. Plně s Váma souhlasím o ustupování zelene automobilismu - také se mi to nelíbý, ale bohužel :( Ovzdusi, sklenikovy efekt - plne souhlasim (také se moc těším na dobu, až budeme mít konečně auta na elektřinu - ale asi se toho nedožiji, díky ropním šejkům :/ ), ale je tu problém se spoustou aut a málo parkovacích míst a to se musí řešit, protože jinak budou sídliště jenom o betonu, asfaltu a plechu - jakože už pomalu jsou. Omlouvam se za prodlužování s tou statistikou, ale povinosti ve škole a doma mi zatím moc času k tomuto nedali, ale do konce příštího týdne to sem určitě můj výsledek vyvěsím.

17ty listopad kuna 23.11.2006 18:10
Asi jsi byl postřelenej na hranicích a nebo jsi se včera narodil.Potom se boj třeba čerta.Už budou brzo chodit.Nevíš o čem píšeš.Nejsem hrdina.Ale bolševik mě zakazoval co mohl.O tom ti psát nebudu.A co se týká strachu?Dneska se lidi bojej daleko víc.A opakuji.Mají čeho.

17ty listopad divokej bill 23.11.2006 16:28
Co to meleš??? Za komunistů, že se nebylo čeho bát a teď je??? Možná že vězení, mlácení od policajtů, vyhazovy z práce, střelba na hranicích a nekonečná buzerace pro takovýho hrdinu jako ty nic neznamenaj (i když tebe se vlastně netýkaly, ale jiných jo), pak by mě ale zajímalo, čeho se asi tak musíme bát bát dneska.

Parkování Katatonia 23.11.2006 13:49
Tohle není o lenosti, to je o koncepci řešení problému parkování na sídlištích v Chrudimi. Konkrétně co se týká domu 730-734, město před několika lety plánovalo úpravu chodníku ve prospěch parkovacích míst.Tudíž je zřejmé, že o tom problému město ví, ale od plánů se nepřistoupilo k žádné realizaci. Nepřijímám argument, že sídliště U Stadionu má nejlépe vyřešený problém parkování, to není pravda, po 8 hodině večerní je situace kolem domu 730-734 krizová (ve většině případů). Lidé jsou poté nuceni auta stavět na trávníky, na chodníky a nebo na druhou stranu domu, kde není parkování, ale auta stojí po pravé straně silnice dvěma koly na chodníku. Při větším množství takto postavených vozů brání tato ve výhledu těm řidičům, kteří vyjíždějí od domu 730-734 a existuje zde riziko dopravních nehod. Jak to město hodlá řešit???????????????? Nechat to vyhnít s odkazem na to, že nemá žádnou povinnost se o tuto problematiku starat????????????? Jak jsem psal, návrh koncepce řešení již existoval!

Parkování Jiří Marek 23.11.2006 08:07
Zdaleka nejsem důchodce, do důchodu mi zbývá více než třicet let. Mám svoji firmu a žiju si dobře. K spokojenému životu auto nepotřebuji a vadí mi, že v zájmu automobilismu se ruší zelené rekreační plochy, dětská hřiště atd. V důsledku automobilismu se zhoršuje ovzduší a narůstá tzv. skleníkový efekt. Zde v Chrudimi je situace naprosto katastrofální. Pro chodce a cyklisty se absolutně nic nedělá, je problém přejít některou z hlavních ulic. Namísto budování cyklostezek a pěších zón - jak je tomu v jiných městech - tak se dělá všechno pro to, aby město bylo ještě více ucpané automobily. Kácí se stromy a ruší veřejná zeleň, aby mohla být vybudována další parkoviště ( např. Leguma, Romania ).

Dlažba v Široké ulici Max 23.11.2006 08:04
Fajn, kdo naucil tenhle narod flakani vime... Proc se ale firma resp. jeji zamestnanci, ktera je na trhu nejakejch 12 let, nenaucili delat/predat kvalitni praci. To co predvadej v Siroky ulici na chodnikach, to je hruza. Jestli tohle nekdo prevezme a mesto zaplati, tak je to na zamysleni.

Dlažba v Široké ulici kuna 23.11.2006 05:26
Vážený pane.Mám na Vás dotaz.Proč si nikdo nedovolil odfláknout práci v roce 1941 a dneska je to normální? Kdo naučil tenhle národ flákání?Doufám že nikoho nenapadne ,že za to může ODS.Já to vím.Mohu prozradit? Ale to bych se zase opakoval.I když opakování je prý matka moudrosti,tady to nebude moc platné. Přeji hezký a úspěšný den.

Dlažba v Široké ulici Jiří Skácel 22.11.2006 22:50
Vážený pane, dlažba na chrudimském náměstí se pokládala za Protektorátu, tuším, že v r.1941 a pochybuji, že by si byl dovolil v té době někdo práci odfláknout. Rekonstrukce byla prováděna v době, kdy ještě byla jakž takž úcta k lidem a k památkám. Dnes máme spoustu odborníků ale o kvalitě práce si můžeme nechat pouze zdát, a o úctě k památkám by nám mohl hodně povědět pan ing. Kušta, majitel, podnikatel, stavitel a snad i funkcionář za ODS v jedné osobě majitel budovaného domu s podzemními garážemi naproti děkanství, kde byly v rámci archeologického průzkumu zjištěny patrové sklepy a studna ze 14.století ajeho "šetrným" rozhodnutím došlo k totálnímu zničení těchto archeologických nálezů. Že by náš chrudimský kontraverzní podnikatel? To abyhom nezaostávali za republikovým trendem.

Parkování kuna 22.11.2006 20:52
Ještě dovolte dodatek.Když soudruzi náhodou udělali parkování u těchto kotců,tak nejlépe v korytu řeky.Ať si auta zaplavou.Proč ne.

Parkování kuna 22.11.2006 20:43
Já Vám přeji ,aby vám to kladné myšlení zůstalo. Ono je to to nejlepší, co člověk může mít. Ale všichni zvolení zástupci jsou tu hlasvně pro to,aby se měli dobře hlavně oni.O tom nemá cenu diskutovat.To bylo,je a bude v Česku.Nechci se opakovat,ale ti zastupitelé mají bolševické myšlení.A to že jim na to někdo skočí,to je jiná. Tady žádný soudruh nepočítal s tím,še každý kdo přebývá v těch komunistickejch ubytovnách(panelácích),bude mít nekdy v životě vůbec nějaké auto.Nebo aby mohl někde parkovat.Za to můžou opravdu soudruzi.

Parkování shot 22.11.2006 20:21
A dokázal by jste nám říci co má vlastně město za povinnost? Já stále žiji v dojmu, že volení zástupci místní samosprávy jsou zde od toho, aby pracovali pro obyvatele města. Aby řešili problémy týkajících se zde žijcích lidí, aby vytvářeli podmínky pro jejich spokojený život. Ale vlastně máte pravdu. Co chtít na zástupcích, kteří se zmohli na jediné. Veřejné záchodky zdarma. Takže lidi, až nebudete mít kde zaparkovat a cestou od kilometry vzdáleného parkoviště na vás přijde bolení, máte jistotu. Veřejné záchodky zdarma. Tedy pokud to k nim stihnete a budou otevřené.

Internet.operátor-HROCHNET jan. 22.11.2006 20:18
Znám osobně pana Hrstku a mohu jen potvrdit slova chvály.

Internet.operátor-HROCHNET Leto 22.11.2006 17:43
Přátelé,kdo máte také stálé problémy s internetem od FA-HROCHNET mistr R.Hudec tak mám super zprávu!!Pozor je již v Chrudimi konkurence-FA-Radek Hrstka.Tento pán je pravým opakem Hrochnetu-Hudce.Tedy-slušný,příjemný a ted pozor!!Po instalaci jeho sítě ??Za nižší poplatek než Hrochnet rychlost připojení 5x rychlejší.Ato věřím dle předvedenému+jeho chování,že konečně skončily problémy s připojením-natož rychlostí této sítě.Přátelé již nás je více co od FA-odcházíme-přecházíme k možné ale věřte,že se velice p.Hudec spletl ve své filozofii-představě o svém podnikání v tomto.Hlavně se velice spletl co je zákazník a co on-poskytovatel služeb.Již se připravuje i předvánoční pořad na tuto mimořádně slušnou firmu-majitele této.

Parkování kocourek 22.11.2006 16:37
Schválně se půjdu podívat před dům 730-734.

Parkování kocourek 22.11.2006 16:36
V Chrudimi opravdu chcípl pes a když se náhodou něco děje,tak je špatná informovanost,že kolikrát o tom ani nikdo neví.

Parkování kocourek 22.11.2006 16:34
Tak to máš pravdu.

Parkování kocourek 22.11.2006 16:30

Parkování kocourek 22.11.2006 16:27
Počet parkovacích míst určitě není ideální,ale nicméně není kritický. Když budu mít auto pod okny to ještě neznamená,že mi ho nikdo neukradne a nebo neponičí.Konkrétně sídliště U stadionu je podle mého nejlepší ze sídlišť co se týče parkování v Chrudimi.Obzvláště ta část co je u trati jak jste psala. Někteří lidé jsou hlavně líný udělat pár kroku na víc a někdy se jedná o pár kroku doslova.Kolik času může člověk strávit cestou od panelových domů k cihlovým?Když to přeženu tak 4-5 minut.

Parkování myš 22.11.2006 12:41
Ten nově postavený dům na Větrníku nepočítejte-je to tzv. startovací bydlení pro mladé a s nízkými příjmy, nedá se tedy kalkulovat s tím,že každá partaj bude mít auto,potažmo dvě.A když si řidiči myslí,že by každý měl mít možnost parkovacího místa,musela by se plocha měst zdvojnésobit,pokud by to nebylo na úkor hřišť,zeleně.Té je čím dál tím méně,protože mnohým obyvatelům vadí zbýdačený stromek před jejich okny,u chodníku..a těch hřišť taky není dost,když se tu maminka tříletého děcka ptala,co s ním v Chrudimi může podniknout...místo iniciativního hledání parkovacích míst tlačte na CONEX,ať se zapojí do integrované dopravy s Hradcem a Pardubicemi,zlepší propojení,vždyť třeba za kulturou se bez vozu do Pce dnes nedá,není čím jet zpět a v Chrudimi tak trochu chcípl pes...

Parkování Leto 22.11.2006 12:21
hano, ano a to zde bez problémů parkují nejenom auta městského úřadu ale hlavně všech jejich pracovníků a to ještě tam kde potřebují.A to se stále přehlíží.Ještě horší je ale to,že se nikdo z radnice nezajímá,asi nemají čas,jich se toto netýká,tedy někdy si projděte parkoviště po městě-Dukla různé sídliště kolik tam stojí zjevně nepoj.aut-vraků.To by bylo míst?Kdo to má na starosti a konečně se probudí.

Parkování Semma 22.11.2006 11:25
Neví někdo, co se bude dít na Tyršově náměstí od 27.11.? Nikde jsem žádné info nenašel. Díky

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154  153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.