Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Tak co je nového? shot 14.12.2006 21:58
Jak vidím, je zde spousta znalých lidí. Dokázal by mi někdo z nich vysvětlit, komu se bude prodávat Kapucínský klášter? Údajně má být nabídnut jakémusi sro za 500 tisíc. Co je na tom pravdy? Dále v územním plánu se plánuje výstavby komunikace od sídliště U Stadionu směrem na kasárna a kolem technických služeb směrem na Skřivánek . Komunikace má mít dva nadjezdy, přes železniční trať a přes Sečskou ulici (mezi letištěm a žel. přejezdem) a dva kruháky. Údajně má zabrat část letiště. Toto mají mimo jiné schválit naši noví zastupitelé v pondělí na veřejném zasedání. A jak je to s prodejem nemocnice? Údajně je to opět aktuální téma.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice shot 14.12.2006 21:56
Ale lidičky. Kupte si koně a žebřiňák a neotravujte. Všichni co tam jezdí se žebřiňákem si pochvalují, jak se jim nyní pěkně jede a vy to takhle haníte. Už tam nikdo do bláta nezapadne a navíc má veřejné záchodky zdarma. Tak konečně pokrok dorazil do našeho poklidného městečka. Nyní nejenom v Praze mají středověkou dlaždu na Karlově mostě, ale i Chrudim se jí může pochlubit v zúžené Široké ulici.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet kocourek 14.12.2006 19:30
Já nemám ani jednoho výše zmíněného poskytovatele a jsem spokojený.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet Tommy 14.12.2006 19:21
jo to sem. Ona totiz omega nepripoji neco co neni na 100%, panu hrochnet Hudcovi je to jedno, hlavne kdyz ma platite.Az budete mit par zakazniku a znamych pripojenych u hrochnetu tak poznate jake to je. A to ze jeden clovek ktery jen sedi u IE a prohlizi si porno a myslis si jak mu ten internet slape, porad nic neznamena. Ono par lidi si taky chce zahrat online hru a ono s vypadky nad 20% to opravdu nejde. Obcas take nekdo pracuje na online aukci a sleduje drazbu vterinu po vterine a kdyz se vam pak najednou "objevi" stranku nelze zobrazit, potesi to.. Dam van ukol pane, zjistete si cislo na poruchy u hrochnetu a u omegy, vemte dva mobilni telefony a volejte (pozor na hlasovou schranku u hrochnetu :) Muzete otestovat take emaily. Pro neznale, mrknete se na www.hrochnet.cz do "sekce" kontakty Ok? Nerikam ze omega pokryva cely okres, o tom tu rec nebyla.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice TomCR 14.12.2006 17:56
A jaké argumenty napsala myš??? Fakt si myslíte, že došlo ke zklidnění. Asi si pod tímto slovem představuji něco jiného. Širokou ulicí jezdí stejně aut jako dřív, jenom pomaleji. Toho snad šlo dosáhnout i za méně než 17 mil. korun. V Pardubicích museli odstranit retardér u Zelené brány, protože začala praskat. Jak odstraní, v případě potřeby, retardéry v Široké ulici nevím. Že by nová rekonstrukce?
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice TomCR 14.12.2006 17:46
Honzo, jsem rád, že uznáváš, že výměna asfaltu za dlažební kostky jednoznačně přináší zvýšení vybrací a tak se jejich velmi neblahý vliv musí alespoň trošku zmírnit a taky, že víc kloužou! Investovat 17 milionů do znepříjemnění průjezdu nějakou ulicí je prostě kravina. Omezit provoz jde i levnějším způsobem, například retardéry (ani jich nemusí být 17), které byly původně v plánu (né znepříjemnit průjezd, protože např. zásobování, sanitky nebo hasiči tam prostě jezdit musí). Všechny tvé argumenty jsou jasné a je jedno, že s nimi nesouhlasím, ale nechápu, jaký vliv na ty "prasata" na silnici, jak píšeš, má dlažba na chodnících. Zraví tě Tom.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice ANO 14.12.2006 12:50
Je to zážitek. Zejména ty schody! To je sranda :-D
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice Norei 14.12.2006 11:50
Včera jsem tam jel pozdě večer a tím padem sam a projel jsem celou Širokou rychlostí 35 km/h. Bylo to úplně v pohodě. Myslím, že až se sem vratí všichni řidiči kteří se dozví že je Siroka již průjezdná a nadále zde pojedou 5km/h, bude z toho nekonečný proud ploužícich se aut. Nechci rozhodně nikomu nic radit nebo něco regulovat. Je to na každém z nás.
Reagovat na tento příspěvek
 
Siroka ul.-strihani pasky se odklada tohos 14.12.2006 07:44
Samozrejme,to s tim souvisi. Kdyz mesto zada tak dulezitou praci,proti ktere je sice rada lidi,tak musi vybrat poradnou firmu,ktera se nebude vymlouvat presne jako to je v dnesnim vydani naseho deniku. A to ma firma Grano kliku,ze ji po celou dobu prsela a snezila 2 dny!!! Verim tomu,kdyby se nerozpoutala kampan proti teto akci,tak mesto prevezme stavbu bez problemu. Je to jen muj nazor.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice Josef Jarkovský 14.12.2006 07:20
A zkusil si už někdo vyšlápnout Širokou ulici na kole? To musí být zážitek... A víte, co ta křivá dlažba udělá s podpatky lodiček? Ale hlavně, že máme historizující dlažbu. A na náměstí k tomu postavíme vedle kostela supermoderní prosklenou boudu. Super!
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice filek 13.12.2006 22:08
Kuno, na rozdíl od Myši jsi nenapsal žádný argument a jenom vykřikuješ o pomníku idiotů. Široká je zklidněná a to taky radnice chtěla. Jestli ti vadí, že tam už nemůžeš závodit, máš opravdu problém. Ostatní připomínky k Široké jsou věcí designu a kvality provedení a o tom je tady napsáno dost. Myslím, že design je otázkou vkusu a kvalita práce je věcí technického dozoru stavby. Pokud ji neuhlídá nemělo by mu město zaplatit.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice Mexiko 13.12.2006 21:51
Kopanice - a proč by tam nemohlo jet auto, když nahoře chybí značka zákazu vjezdu, která tam ještě nedávno byla. Dole značka ještě pořád je. Zrovna včera jsem si toho všiml.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet duisk 13.12.2006 21:00
A ty budeš asi nějakej chytrej z Chrudimě,co?Ona totiž celá omega je pokrývá celej okres.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice kuna 13.12.2006 20:08
Máte zvláštní a uchylný způsob vychutnávání. Ale někdo má rád holky a někdo nechutné vdolky. Šíroká je pomník idiotů.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet Tommy 13.12.2006 19:49
Jak muze nekdo spojovat internet s hrochnetem ? Vzdyt to nejde dohromady !! Kdo chce internet at si poridi omegu a kdo chce "pripojeni nekam" at si poridi hrochnet a silny nervy.
Reagovat na tento příspěvek
 
Siroka ul.-strihani pasky se odklada filek 13.12.2006 16:27
A není to spíš o nekvalitně odvedené práci dodavatelských firem a o důsledné kontrole kvality, kterou město při přebírání vyžaduje ?
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice myš 13.12.2006 14:00
Ano.Souhlasím s vámi,chůzi Širokou ulicí si dnes už konečně lze vychutnat,řidiči jezdí přiměřeně situaci a přesto,že nejsou vyznačené přechody,dávají chodcům přednost.Pokud to takhle zůstane,záměr radních splnil účel.Co negativního může přijít je to, co se mi včera stalo,když se v horní části Kopanice proti mě vyřítilo osobní auto-že by si řidiči fikaně našli alternativní průjezdu městem?
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice Max 13.12.2006 11:53
A jakoupak rychlost doporucujes na ten tankodrom, odborniku? Nejlepe rozdelit na rovinku a zatacku, aby bylo vsem jasnyyyy, jak mame v Siroky jezdit...
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet David 13.12.2006 11:51
Ja se takovymu blbu, jako jsi ty musim jen tlemit To je sranda :-D To je sranda :-D To je sranda :-D ... Magore, splachni se do hajzlu
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet Pirát 13.12.2006 11:46
Davide,blbosti nemá opravdu cenu oponovat.Tedy zcela naposledy-Nikdo nikam nepřijel,pouze po nahlášení poruchy se ráčila tato výborná firma ozvat za 24 hod,že mají nahlášenou poruchu.Dále skutečně jiná firma a to za 300 kč měsíčně a to včetně DPH!!!nemá nejenom na rozdíl od Hrochnetu žádné výpadky,slušné chování ale pozor opravdu také 6xrychlejší přenos.To jsou opravdu poslední info.Věřím,že stejně nemůžeš-nechceš toto chápat.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice Norei 13.12.2006 09:54
Chápu, že záměrem města je bezpečnost provozu na hlavní komunikaci a z tohoto pohledu je místní úprava Široké ulice účelná. Když jsem však již dvakrát projížděl směrem dolů, zjistil jsem, že řidiči tento požadavek sami enormně násobí - jezdí zde totiž rychlostí chůze ! Asi se bojí, že jim "schody" zničí auto ?! Myslím, že se jedná o běžnou věc, netřeba se něčeho bát a hlavně není třeba zde jezdit jak podělaný.
Reagovat na tento příspěvek
 
Siroka ul.-strihani pasky se odklada tohos 13.12.2006 09:52
Dnesni clanek v chrudimsku o predavani siroke ulice nam ukazuje pravdu. "Bylo zjisteno ctyriatricet zavad" citace z clanku. Hura do dalsich podobne vyhlizejicich akci. Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet David 13.12.2006 09:02
Nevim kdo poslal techniky hrochnetu nekam, kdyz prijeli a hned vyhrozoval soudy .. To co tvrdim o hrochnetu je realita. Ses spokojenej s internetem? Fajn, tak uz tady prestan otravovat s tema blbejma kecama na Hrochnet!!! PS: Spletl jsi se v rychlosti ... Mas 7x mensi rychlost, ale bez vypadku, hold, takova je vytacena linka, kde se plati za minuty pripojeni ... A jak ze se jmenuje ta super firma? Ze ji tady neuvadis ... Ja vim, ze nejaky firmy nabizej rychlejsi internet, ale ne neomezenej a ne za 460 KC za mesic za 1024kbit/s ...
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet Pirát 13.12.2006 08:57
Davide,to co tvrdíš o kvalitě Hrochnetu je opravdu mimořádné opačné co jsem zažil s touto nechutnou společností Já.Když jsem hlásil poruchy a to velice často,tak jsem byl poslán obrazně někam a ještě Hudcem urážen.Hlášení poruchy?Nikdo nebral tel.Meil viz.ověřeno vypnuté na moje vzkazy.A dnes jsem zjistil,že mě nadále firma napadá a již dokonce pomlouvá.Naštěstí jsem našel opravdu super firmu pro naši rodinu konec problémů!!Připojení-jediný výpadek+7x větší rychlost za menší poplatky.A to nás bylo víc kdo od Hrochnetu utekly.Každáho jen zastrašoval.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet David 13.12.2006 08:19
Ani u jedny spolecnosti jsem nebyl ubozaku. Pro ostatni pridavam realny ping ze site hrochnet. Statistika ping pro 212.80.76.3: Pakety: Odeslané = 32878, Přijaté = 32810, Ztracené = 68 (ztráta 0%), Přibližná doba do přijetí odezvy v milisekundách: Minimum = 10ms, Maximum = 733ms, Průměr = 20ms
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet Pirát 13.12.2006 06:16
shote,argumenty Davida+jeho řádky jsou jasné.Chudák malý.Zřejmě se asi nadávno dostal do civilního světa a neví co je 100% SPOJENÍ.Tady platí jediné,staré přísloví.Nejhorší v životě je srážka s blbcem.Jistě měl mimořádné množství operátorů.Co takhle spojení OMEGA-Kušta a nebo R.Hrstka Ti rozhodně splnují max.služby v tomto.Chudák kdy má pocit,že Hrochnet je super.!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet shot 12.12.2006 21:55
Na stanici BuBu možná. Ale pak tam bude zřejmě vystupovat Broskef, Vuldream, cechomor, kolemjdoucí a další. Jen nevím jak to tam udělají, aby to nebyl pořád jeden a ten samý. Tam totiž na rozdíl od tohoto fóra jsou vidět obličeje.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet kolemjdouci 12.12.2006 20:14
moje jsou nasledujici (seznam.cz): odesláno 521 paketů celkem přijato bylo 467 paketů došlo ke ztrátě 54 (10.4%) paketů Ping: min: 15ms max: 922ms průměr:60ms Jsem zakaznikem HROCHNETu, se sluzbami jsem spokojeny . Agregace pocituji v podvecernich hodinach - down je podstatne lepsi nez up. Cena za poskytnutou sluzbu je rozumna. 2Pirat: Proc nezmenis poskytovatele kdyz je tak hroznej? Jestli se pripravuje porad v TV, tak jsem na nej zvedavej, asi ho budou vysilat na stanici BuBu HAHAHA! BTW: Skoda, ze neni sekce na strankach HN "hlaseni poruch" v provozu, forum by take neuskodilo
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet David 12.12.2006 15:46
A jeste neco ... Zkousel jsem 28 000 ping prikazu (doufam, ze vis co to je --> je to jako pingpong - z myho pc treba na centrum a zpet a kolik se vrati paketu .. --> a z 28 000 prikazu se nevratilo pouze 28 !!! Coz na bezdrat je uplne senzacni a rychlost? Ani nevim, ze sem na lince s nekym (ze mam agragaci) .. Vecne maximalni rychlost .. Tak se vzpamatuj ..
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet David 12.12.2006 15:40
??? Co ??? ... Rochnet mozna, ale hrochnet urcite ne. Ses divnej. Nevim jestli u tebe v ty prdeli kde urcite bydlis je vubec elektrina.. Hold, bez elektriny = vypadek .. Ale ja teda muzu rict za mnoho uzivatelu, ze vypadky a hrochnet, to nejde dohromady.. A p. Hudec mi nic nezaplatil. Nevim proc.. Dej si studenou sprchu magore
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice Pirát 12.12.2006 14:44
Honzo,jsi asi z té pohádky.Ty staré kostky jsou jistě cenné u překupníků.Libý ale toto dohodnul a to s firmou která je problémová a proto také vyplácí to co dala.Pracovníci+kval.práce.Zcela jistě pro 2 století zpět.Doufám,že sám na sobě poznáš jak kloužou.+Zlomená noha.Nebo jsi tam již upadl a proto píšeš takové blbosti.To kdo a jak tam bude jezdit neřeší to,že otřesy budou ničit statiku a +hlučnost,prašnost tak na to se těším.Ale štěstí,že ještě nikdo z tohoto pořadu nedal celou akci přešetřit a mistr Klokočník již jistě nemá charakter-přijede pouze na přání radních.Změnil se za několik let.Široká ulice je jistě největší dílo miláčka Libého na toto nestačí ani jeho další dílo VAK.A to je jistě časovaná bomba.To je imunita na vše-hrůza.??
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice Honza 12.12.2006 12:40
Jen pro informaci.Kostky mají mezi sebou tak velké kvůli statice domů,je to kvůli rozložení vibrací.Další věc:staré použité kostky jsou dnes velmi cený artikel na poli stavebnin, jsou mnohem kvalitnejší než nové protože se tolik nekloužou. Přestavba Široké ulice měla svým způsobem co nejvíce znepříjemnit průjezd, tak to bylo od začátku vykládáno i radnicí.Myslím, že záměr se jim podařil.Šířka ulice je naprosto postačující, holt tam nebudou všichni jezdit jak prasata, ale konečně tam budou hrát prim chodci.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet Pirát 12.12.2006 11:26
Davide,divnej jsi Ty a to asi ne neomezenej.ROCHNET-zcela jistě nejhorší operátor v regionu.Výpadky-mimořádné,časté.Rychlost minimální.Arogance majitele mimořádná.Sleduj tisk+tel.brzy se dozvíš kdo měl pravdu.PS.Na co máš internet??Rozhodně ne na svoji práci.Nebo Ti za tento příspěvek dal majitel Hudec slevu??
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet David 12.12.2006 07:46
??? SES NEJAKEJ DIVNEJ NE ??? Uz jsem vystridal mnoho poskytovatelu internetu, ale o hrochnetu mluvim jako o vysvobozeni. SUPROVEJ INTERNET a to, ze jednou do 2 mesicu ma minutovej vypadek, to je necekane tim, ze jsi pripojenej vzduchem a ne kabelem.. Ale to by jsi tomu musel trosku rozumnet ... SES DIVNEJ a do Hrochnetu mi tady vubec nerej !!! Nikdy ti nedaj lepsi internet a navic NEOMEZENEJ!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Náš pan starosta shot 11.12.2006 21:29
Tak kdo tedy měl pravdu? Pan Lebduška nebo bývalý starosta, nyní poslanec p. Libý a jeho přizvukovatelé Johansson, Agarwal, Beng a jim podobní? P. Lebduška vystupoval proti prodeji části VAK s tím, že to povede ke zdražení vodného a stočného. Tehdejší starosta, nyní poslanec p. Libý, prodej obhajoval s tím že město zdražování nedovolí. A ejhle. Ani se nesešel rok s rokem a vodné se stočným se zdražuje. A rovnou o téměř 7%. Ačkoliv pan Libý sliboval, že nemůže dojít k vyššímu zdražení jak o 2%. Ačkoliv inflace je pod 2%, ačkoliv před prodejem bylo vodné a stočné zdraženo o více jak 10%. Inu není nad to, když se svěří provoz firmě, která si zisk získá tím, že nakupuje ve velkém a nemusí tedy vodné a stočné zdražovat. Kdo nám to tedy lhal?
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice Pirát 11.12.2006 19:22
Tome,opravdu se není v tomto městě čemu divit.Ten hlavní odměněný se tam jistě ani neukázal.Jinak,tento náš pořad je pouze komedie.Avšak pozorovat prac.firmy při dokončování akce??Kde je v tomto městě tak známý p.Klokočník TV.Dnes je jasné,že v tomto městě točí aktuálnosti pouze pro radní,ne proti.To samé zdejší noviny Bohemia.Články každý týden konzultují na radnici.Naučil je to již Libý.Pozor,dočkáme se LEGRACE,hlásí námrazu.To začne šrumec!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice TomCR 11.12.2006 18:08
Tak vidíš Piráte, po Široké už se jezdí, stavba je asi převzata a vše v tichosti vyšumí. Párkrát jsme si pobrečeli a život jde dál. Jenom jsem nějak propásl to přestřižení pásky (tedy jestli nějaké bylo), škoda asi se někteří lidé na radnici přeci jenom bojí postavit za "svojí práci"! Že by se styděli, tomu fakt nevěřím.
Reagovat na tento příspěvek
 
Vyžití mládeže (a dospělých) Tommy 11.12.2006 12:28
ja jsem urcite pro, sam mam subaru impreza 1:10 a neni vcelku kde jezdit;) Radsi bych silnicni drahu nez offroad, ale oboji by nebylo spatne. Podle me by pro zacatek stacilo aby nekdo uelal nejaky RC web pro chrudimaky, pak by byl prehled.
Reagovat na tento příspěvek
 
silniční komunikace v obcích kocourek 10.12.2006 22:44
Rád bych věděl kdo jste,ale na to nemáte odvahu ukázat svoji pravou tvář.A nebo se mýlím?
Reagovat na tento příspěvek
 
Celoroční tržnice tea 10.12.2006 22:21
Na kvalitní trh můžete celý den a nemusíte vstávat.Těm pár človíčkům ve středu na náměstí se musím smát.Jejich často ne příliš kvalitní zboží se povaluje po zemi a s tím mám být spokojená?Mám poněkud jiné představy.No nic.Třeba na to časem někdo prijde, že by to bylo fajn.Nashle.
Reagovat na tento příspěvek
 
Celoroční tržnice ANO 10.12.2006 19:45
To tady bylo. On tak trochu málokdo bude celý týden vystávat na tržnici - pokud chcete bylinky, máte tu středeční a sobotní trhy. Nevím, jestli by tržnice nějak dopňovala kolorit tohoto města.
Reagovat na tento příspěvek
 
Vyžití mládeže (a dospělých) myš 10.12.2006 18:00
Asi by tahle věc mnoho mladých nadchla, ale v parku vedle doprav. hřiště už hrají petang(nebo jak se to píše) a i kdyby ne,pak se obávám, že by park dopadnul stejně jako prostory kolem U-rampy vedle zimáku- mladí tam sice sportují,ale musí si tam nutně co nejblíž dojet autem,s odpadky taky daleko nedojdou,taky podle toho to tam vypadá...
Reagovat na tento příspěvek
 
Celoroční tržnice tea 10.12.2006 16:32
Dobrý den, stále postrádám v Chrudimi jednu důležitou věc doplňující kolorit, živost a atmosféru města a to je celoroční stálá tržnice.Tím myslím zelenina a ovoce místních i jiných pěstitelů,výrobky místních řemeslníků apod.,tak jak to známe ze států trošku jižněji od nás.Líbilo by se mi, kdybych mohla v létě kupovat čerstvé bylinky od lidí, na kterých je vidět,že do toho dali kus své práce a tím i kvalitu nesrovnatelnou se supermarkety.Asi jsem naivní.Co Vy na to?
Reagovat na tento příspěvek
 
Vyžití mládeže (a dospělých) kiwi 10.12.2006 13:30
rc modely jsou modely na dálkové ovládání
Reagovat na tento příspěvek
 
Vyžití mládeže (a dospělých) tea 10.12.2006 12:31
My jako já v tomto směru nevzdělaní nevíme co jsou RC modely aut ale určitě by to bylo fajn.Kdo by to platil teda nevím.Jsem pro aby v Chrudimi bylo co nejvíce těchto pro mládež využitelných věcí neb pro ně "ty fakt milované Úsměv " Pardubice jsou co se týče dopravy špatně dostupné.Až prorazí do Pardubic metroÚsměv tak atˇ si to tam vezmou treba všechno a nebude problém.Ale takhle hurá za vše co je k něčemu dobré.Nojo ty finance!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Vyžití mládeže (a dospělých) kiwi 10.12.2006 10:15
to je právě to financování. myslím že pro město by to byla věc jak přitáhnout nějaký lidi,a nehledě na to, že když postavili skate park, tak to tohle by mohli taky a určitě by to bylo pro větší věkovou skupinu.
Reagovat na tento příspěvek
 
Vyžití mládeže (a dospělých) Tomáš Stolařík 09.12.2006 22:08
Hele myslím, že to není špatný nápad dokonce bych tam i zašel. Ale vidím problém v tom kdo by to financoval a jek by to bylo drahý a tak a nepředpokládám, že to bude zase cálovat Kušta nebo snad radnice. Takže by mě zajímalo komu by se chtělo tohle cálovat, když jsou ty "milované" Pardubice tak blízko.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice jan. 09.12.2006 20:46
Řeknu Vám, kdo dělá stavební dozor v široké ulici by si zasloužil pár na holou. To dláždění je tak amatérsky uděláno, kostky skládané bez mozaiky, ty mezery mezi nima- to až příjde větší déšt tak to vymele.Chodníky s boulema, nebo se už nedělá chodník do roviny ? Obrubáky, jaždý jinak široký... No fakt síla
Reagovat na tento příspěvek
 
Vyžití mládeže (a dospělých) kiwi 09.12.2006 14:20
Mám dotaz, uvítali by jste v Chrudimi volně dostupnou trať pro RC modely aut? Myslím že by to bylo pro mnoho lidí zajímavá možnost trávení vloného času . Nejbližší trať je myslím v Pradubicích. Jakým by jste dali přednost on-road nebo off-road (nebo oboje)? Víte o místě kde by mohla stát? Má se rekonstruovat městský park, co třeba tam vedle dopravního hřiště? Co vy na to?
Reagovat na tento příspěvek
 
silniční komunikace v obcích ANO 08.12.2006 20:07
Mohl. Nicméně bych tento náš dialog uzavřel (neshodneme se, ale to nevadí).
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157  156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.