Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Široká ulice Karel Pavlíček 26.12.2006 18:59
Chrudim má bezesporu krásné historiské jádro. A přiznejme si že asfalt na náměstí a okolí je fakt ošklivost. Dlažbu proto vítám s otevřenou náručí. Schody mi navíc připadají zajímavé. Dovedu si na nich živě představit jezdce na koni dřív i jezdce v automobilu nyní. Navíc se asi opravdu zklidnil provoz (i v dobách těsně předvánočních na únosné míře)a zklidní se ještě více až já a mě podobní, přestanou širokou projíždět jen ze zvědavosti. Stranou ponechávám otázky ceny, termínů, zda si některý z pánů konšelů namastil kapsu a jak, nokolik je práce odvedena kvalitně a jak se bude udržovat. A na závěr, lampy na každé straně ulice jiné....přinejmenším divné. Karel Pavlíček
Reagovat na tento příspěvek
 
nejhorší obchod ve městě - plus - kuna 26.12.2006 18:25
Tragická asi nebude Tereza - dřevěné Tesko Na Rozhledně.Škoda že to zabalil Netušil.Mě připadá,že všichni zapoměli na fronty na banány na Bídě u okénka a na Esa a podobně.I když chování lidí při slevě mandarinek je skoro stejné, jako za komančů. Asi si takový luxus jako je Plus nezasloužíte. Já tam osobně ale nenakupuju.
Reagovat na tento příspěvek
 
nejhorší obchod ve městě - plus - Horys 26.12.2006 18:20
Tos mě pobavil Michale - přijď někdy na Větrník a zajdi si třeba ne Rozhlednu a zpátky , když to ujdeš s kufrem v ruce za půl hodiny, tak Ti koupím nové tenisky - patrně nemáš představu o vzdálenostech ...
Reagovat na tento příspěvek
 
nejhorší obchod ve městě - plus - Karel Pavlíček 26.12.2006 18:01
Docela rád bych věděl který ze supermarketů není tragický.
Reagovat na tento příspěvek
 
nová diskotéka u Aralu jan. 26.12.2006 17:01
co ty jsi za člověka ??? Dokážeš si vůbec předstvit v jakém to tam bylo stavu na začátku ? Co to dalo práce. Koho tam můžou rušit opilci, vždyt tam nikde nikdo nebydlí. To bys radeji mel diskotéku nekde v centru mesta ? Jakou máš představu o tom kam mají mladí chodit se bavit.. Jednalo se o první otevírací den, vše už bude jen lepší.
Reagovat na tento příspěvek
 
nová diskotéka u Aralu kocourek 26.12.2006 12:38
Co o tom víme?Jenom to,že z toho nemá spousta lidí radost.Hned od začátku se dějí přesně ty věci,které jsme čekali.V noci hrozný hluk a poničené značky rozbité dveře atd...od opitých,vylízaných magorů.Doufáme,že to brzy zavřou.
Reagovat na tento příspěvek
 
Tak co je nového? shot 26.12.2006 10:11
Ten problém je jinde. Zastupitelé schválili prodej dle předloženého návrhu, ne výběrové řízení na prodej. Zastupitelé schválili i komu prodat, i když dosud neví jak se ono s.r.o. bude jmenovat, protože dosud neexistuje. A i kdyby bylo nějaké výběrové řízení, pak do něj se dle schválených podmínek může přihlásit pouze jediný zájemce, jiný nemůže existovat. Co to tedy bude za soutěž? Nevím jak tohle koresponduje se zákonem o obcích. K tomu jenom, taková malá úvaha: proč údajně nemůže ona kanadská universita nabývat majetku a musí k tomu jít nepřímo prostřednictvím nějakého s.r.o, když založením s.r.o. jí dojde k nabytí majetku? Navíc jakákoliv s.r.o. je dle zákona společnost, která má za účel dosahovat zisku. To znamená, že město v podstatě dává majetek nějaké soukromé organizaci, která bude dosahovat zisku. Ne pro Chrudim, ale pro svého majitele. Tím budete Vy pane Pavlíčku? A kdo to vše bude platit? No přeci my, občané tohoto města. Vám se vůbec nedivím, že projektu věříte. On zde již jeden podobný byl. Průmyslová zóna. A kdo na něm vydělal? Město Chrudim, pokud vím, jenom platilo. A u tohoto projektu s universitou se opět začíná nestandardním způsobem, a opět se kolem něj objevují stejné tváře jako u projektu s PZ.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet Ivuška 25.12.2006 16:26
Taky mám internet od společnosti Hrochnet a vůbec si nemůžu stěžovat. Žádný výpadky nemám a šlape skvěle.
Reagovat na tento příspěvek
 
nová diskotéka u Aralu roman-roman 24.12.2006 13:07
Total Inferno ...prostor bývalého pivovaru... pohoda - a velký ! - super music ... G12 za 24 nic moc...musí se pařit,jinak je tam kosa HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
plus aqua 24.12.2006 10:56
 
nová diskotéka u Aralu aqua 24.12.2006 10:55
....? co o tom víte ? V pátek tam bylo prý 1500 lidí 8-)
Reagovat na tento příspěvek
 
nejhorší obchod ve městě - plus - michal borecký 23.12.2006 18:15
Děláte si legraci? Vždyť Chrudim projdete za půl hodiny drakrát. To jezdíte autem i z kuchyně do koupelny?
Reagovat na tento příspěvek
 
nejhorší obchod ve městě - plus - tea 22.12.2006 22:36
V Chrudimi je pouze v dalekém !!!!okolí dostatek obchodů. Pokud nemáte na parkovišti auto a jste odkázán/a na MHD ,tak jste v háji a hoďku si postojíte někde na zastávce,než něco pojede.A s nákupem z Plusu,Hypernovy,Kauflandu, dostat se třeba k "bídě"- AŤ ŽIJÍ CHRUDIMŠTÍ TURISTÉ !!
Reagovat na tento příspěvek
 
Tak co je nového? pavlicek 22.12.2006 18:34
Je možné, že 500 000 bude cena k vyjednávání. Osobně se do soutěže zapojím a nabídnu řádově větší sumu. A jsem ochoten celý komplex majetkově vložit do obchodní společnosti s Kanadskou univerzitou, svůj milionový podíl ve vlastnictví sro. odhaduji na zhruba 0,5% ale přesto projektu důvěřuju. Důvěřuju i Shotovi, že o vyvěšení městské nabídky bude na tomto fóru informovat, abych něco neprošvihlÚsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Tak co je nového? Agarwal 22.12.2006 11:49
Zklamal jsi mě. Na shotovi příspěvky tady už v poslední době nikdo nereagoval a já doufal, že to tak v zájmu fóra i zůstane. Shot svoje příspěvky buď myslí vážně a pak je to evidentně nemocný člověk a nebo je to provokatér, který napíše ptákovinu a baví se nad příspěvky lidí, kteří to berou vážně a reagují. V obou případech je nesmyslné na shota jakkoliv reagovat, neřkuli mu něco vysvětlovat.
Reagovat na tento příspěvek
 
Tak co je nového? filek 22.12.2006 10:46
Já se divím, že se divíš. Nepamatuji, že by shot někdy napsal něco přesně tak, jak se věci mají. Jeho jedinou (a dost ubohou) technikou je manipulace. Často píše polopravdy a vyvozuje z nich vítězné závěry. Asi tak, jako kdybych prohlásil: "Obloha je modrá. Takže je nad slunce jasné, že 3,1467 x 1,3876 = 5". Staré a vůči prostším duchem velmi účinné:)
Reagovat na tento příspěvek
 
Tak co je nového? urednik 22.12.2006 10:08
No určitě HAHAHA! !!! Je to jako skoro vždy v tvých příspěvcíchu naprosto jinak než píšeš a než si myslíš HAHAHA! : - Kopecký nic takovýho nepředkládal (netuším proč by to tedy měl i obhajovat) - "výběrové řízení" (jde o nabídku na prodej bude viset na úřední desce a to musí proběhnout dle zákona o obcích Ok? nyní se nic neprodávalo - ZM schválilo záměr prodat kostel s cílem umístit tam vzdělávací zařízení (např. univerzitu) - to nebrání tomu, aby se s nabídkou o nákup ucházel kdokoliv i s jiným záměrem (ZM se pak rozhodne a posoudí komku to prodá) HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice Lajos 21.12.2006 18:09
No na kole to med není, to už jsem si taky zkusil, a co teprve vozíčkáři, když u přechodu od Bídy chybí bezbariérový nájezd, zajímavé je, že na přechodu k muzeu se to povedlo, asi někdo nepřemýšlel.
Reagovat na tento příspěvek
 
Tak co je nového? shot 20.12.2006 21:33
Prodáno! Ano, ačkoliv se předkladatelé – p. Kopecký dušovali, že musí proběhnout výběrové řízení na prodej areálu Kapucínského kláštera, schválili usnesení jímž odsouhlasili jeho prodej předem určenému zájemci. Jím má být neurčená s.r.o. a zřejmě také dosud neustavená, v níž má mít majoritní podíl kanadská universita. Nechápu jak to, že naši zastupitelé odsouhlasí prodej a neví komu, někomu kdo možná v té době ani neexistuje. A to ještě za směšných 500 tisíc. Nebo jsou oslněni tím, že v Chrudimi bude universita a záře té slávy jím zalepila rozum obdobně jako zalepuje rozum vidina zbohatnutí kupcům údajně zlatých prstýnků? Zastupitelé mají přeci za úkol hospodařit s majetkem města a ne jej rozdávat. Také by si měli uvědomit, že kolektivní hlasování je nezbavuje odpovědnosti, zrovna tak jako se odpovědnosti nezbavili zastupitelé Mostu.
Reagovat na tento příspěvek
 
nejhorší obchod ve městě - plus - Mexiko 19.12.2006 23:07
tak to jste asi ještě nebyl v Penis Marketu .... tedy pardon - v Penny Marketu Tam více nežli dvě pokladny současně pracovati viděti ... vánoce jsou častěji ... hlavně ráno, když spěchám do práce - tak už se tam ani nezastavuju a jedu jinam (ikdyž to mám nejblíže).
Reagovat na tento příspěvek
 
Mirka Melicherová všem co mne uráželi!!!!!! Mexiko 19.12.2006 22:55
Nechcete už toho nechat?? mezi mnou a zmiňovanou MM také byla poměrně ostrá přestřelka, ale když tak sleduju ty následné diskuze, tak mám pocit, že skutečně píchla do "vosího hnízda". A protože tenis nehraji, tak nemohu dále hodnotit. Ale z těch příspěvků a hrubých urážek těžkých kalibrů by režiséři na TV Nova určitě dokázali udělat mnohodílný seriál. A když už jsme u toho tenisu - víte, že minulý týden umřel pan Khail, který také do tenisu hodně dělal (alespoň podle toho, jak jsem jej znal).
Reagovat na tento příspěvek
 
Mirka Melicherová všem co mne uráželi!!!!!! TomCR 19.12.2006 22:30
VypatlanÁ, sem vůbec nelez, zbohatlíčku, podělaná Praha, kráv... namachrovaná, ty trubko. KONEČNĚ INTELIGENTNÍ CHRUDIMÁK. JEŠTĚ ŽE NEMÁŠ ŽÁDNÝ KOMPELXY JINAK BYS MUSEL K DOKTOROVI. ÚPLNĚ S TEBOU SOUHLASÍM, JSI NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ. PIŠ SI NA DISKUZI STEJNEJCH CHYTRÁKŮ JAKO JSI TY! TEDA JESTLI SE JEŠTĚ NĚJAKEJ TAKOVEJ NARODIL. PA.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice pepe 19.12.2006 19:19
Tak ony jsou to fakt lavičky Oh my God! ??? Tak to je hustý HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
Nakupujete v Lídlu? kuuuuu.. 19.12.2006 13:59
nevim jak lidl,ale nejhorsi obchod v Chrudimi je podle mě Kubík, tam už ani lidi nenakupujou, měli by to zbourat, já tam chodím jen pro kartony retek, který mi jinde za stravenky nedaj,pouze tam a pokaždý je tam úplně prázdno,tam se prodavačky nuděj!
Reagovat na tento příspěvek
 
nejhorší obchod ve městě - plus - tohos 19.12.2006 10:56
 
Mirka Melicherová všem co mne uráželi!!!!!! kuuuuu.. 19.12.2006 09:34
já se nesnažim narozdíl od někoho někoho zaujímat,to si asi špatně pochopila,v Chrudimi nejsou takoví frajírci jako seš ty si chtěla asi napsat co?tak si radši běz odehrát čtyrku a už sem nelez zdar
Reagovat na tento příspěvek
 
nejhorší obchod ve městě - plus - kokotek 19.12.2006 09:28
dobře si mu to nandala
Reagovat na tento příspěvek
 
plus kokotek 19.12.2006 09:27
dobře jsi mu to nandala !
Reagovat na tento příspěvek
 
nejhorší obchod ve městě - plus - Andrea 19.12.2006 07:29
V Chrudimi i v blízkém i dalekém okolí je dostatek obchodů,abyste si vybral kde budete nakupovat. Je to vaše svobodná volba. Nikdo vás nenutí nakupovat právě v Plusu. Proto tolik nenaříkejte-těch 15 minut strávených ve frontě u kasy jste mohl věnovat opakování shody podmětu s přísudkem-docela byste to potřeboval.Jistě umíte číst,abyste si vybral neprošlou bagetu a na závadu upozornil prodavače. A nezapomeňte-důchodcem možná také budete.
Reagovat na tento příspěvek
 
nejhorší obchod ve městě - plus - roman-roman 18.12.2006 20:56
Plus je podle mě ten nejtragičtější ,,supermarket,, ve městě ! Jediný jeho klad je v tom,že je blízko nemocnice... a důchodci ho milují. Dnes jsem si tam byl koupit bagetu ... fungovala pouze jedna kasa-(a to neni poprve...) další dvě prodavačky stáli opřené u skladu ... když jsem šel ke kase...zhrozil jsem se fronty,která byla dlouhá téměř až na druhý konec obchodu !!! Tak to je fakt na ... stravil jsem tam dobrých 15 minut...čekání .... a před obchodem zjistím,že bageta je 2 dny prošlá Bohužel, škoda
Reagovat na tento příspěvek
 
Nakupujete v Lídlu? Ivuška 18.12.2006 19:12
Do Lídlu chodím nerada je to tam takový divný a zboží je skoro všechno cizý.A kaufland? - viděla jsem letáka tam bylo dámský holící strojek ze 199,- na 149,- tak jsem si ho šla koupit,ale slečna na infu mi řekla že je měli už v minulém letáku a že už je nemaj a nebudou mít - tak proč to do toho letáku sakra dávaj když to stejně nemaj. Byla jsem tam v 7:15 - takže ať žijou slevy.A jestli mám hodnotit Kaufland a Lídl tak kaufland vyhrál.
Reagovat na tento příspěvek
 
Mirka Melicherová všem co mne uráželi!!!!!! tea 18.12.2006 17:51
Pane nebo paní kuuuuu prosím trošku slušnosti a kultivovanosti do Vašeho projevu! Já vím,že tady se to prostě spláchne,ale přece jen je to veřejné vyjádření.Nechce se mi věřit, že právě v Chrudimi žijí takoví frajírci,co si myslí,že tímto projevem někoho zaujmou.Mě teda néééééééééé!!!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Mirka Melicherová všem co mne uráželi!!!!!! kuuuuu.. 18.12.2006 07:07
ty seš ale vypatlaná jako si vždycky byla,piš si na diskuzi prahy a sem už vůbec nelez,měla by ses vůbec zřeknout, že si někdy byla chrudimačka ty zbohatlíčku,nás tvý prachy ani podělaná Praha nezajímá,voni tě tam stejně dřív nebo pozdějc zašlapou do země,kráv... namachrovaná,styď se že si tady někdy vůbec dejchala vzduch ty trubko!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice filek 17.12.2006 22:29
Ráno Širokou ulicí jezdím a zdá se mi že aut je méně než dřív. A myslím, že jejich počet bude ještě ubývat, až si všichni zvědaví ty schody projedou:) Takže dle mého se zklidnění daří.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice Lajos 17.12.2006 21:47
Ty lavičky se opravdu moc nevydařily, holt jsme maloměšťáci a nedovedeme ocenit návrh architekta z velkého světa. Spíš než provedení - na to se snad dá časem zvyknout, mě zaskočilo umístění některých z nich kolmo do dráhy chůze. Jsem zvědavý, za jak dlouzo se o ně někdo přerazí, pokud by byly podél zídky, problém bych s nimi neměl.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice J. Káles 17.12.2006 19:09
Jo aha to jsou lavičky. A já myslel, že jsou to podpěráky pod nohu při zavazování tkaniček :)
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice msoptik 16.12.2006 17:36
Nevím proč bych měl být divnej.Řekl jsem co se mi tam líbí a co ne.Podle te jsou věci jen špatné a dobré?v tvém případě asi jen špatné.Taky ti neberu tvůj názor.Zkus se kapku zamyslet!
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice tea 16.12.2006 16:55
Myslím,že se "široká" docela povedla.Z vlastní zkušenosti vím,že mně spousta novinek leze na nervy a později zjistím,že to ale vůbec není špatný.Dejme tedy čas na usazení i "široké".Pane "kuno" Vy se srovnejte sám se sebou a nenapadejte bezdůvodmě druhé.Co člověk,to názor.Hezký večer.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice kuna 16.12.2006 16:12
Nejseš trošku divnej?Široká se mi líbí.Ale ty lavičky....... stojaany na kolo.To je zrůdnost.Nejdřív si to srovnej a pak něco napiš.Třeba to,že Široká je prostě zrůdnost.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice kuna 16.12.2006 16:07
Jaký argument?Jaké výkřiky?Široká ulice se prostě nepovedla.Je to jako obraz,který namaluje lidoop a prodává se za těžké prachy.A co takhle vánoční stom na náměstí?Ten se povedl.Ale kdo z vás ví,kde ho podřízli?Na jakou koli starou švestku potřebujete povolení.Ale ti komanči podřízli nejhezčí strom v Chrudimi.A ještě si to fotili.Ubožáci.Ale to je ta Chrudim.Čest soudruzi.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice Evžen Nemejovský 16.12.2006 15:47
Mě se Široká ulice líbí a příjde mě skoro škoda po ní jezdit autem.Co se mi nelíbí, tak lampy - mohly zůstat stejné jako na Resslově náměstí s měděnou patinou.
Reagovat na tento příspěvek
 
Mirka Melicherová všem co mne uráželi!!!!!! tea 16.12.2006 14:52
Dobry den pane inženýre, ve všem s Vámi souhlasím. Narodila jsem se v chrudimi a v 19 letech jsem se přestěhovala do Prahy za prací.Žila jsem tam 23 let,pracovala v cestovní kanceláři. V letošním roce jsem se z rodinných důvodů přestěhovala zpátky do Chrudimi. Strašně moc věcí mi tady chybí.Nevlastním auto,takže všechno je komplikovanější. Z toho plyne také můj návrh celoroční tržnice,prostě jsem byla zvyklá na pražský Havelský trh a teď nic.Budu si muset zvyknout na jiný způsob života.Ale proč to vlastně píšu. Praha rozhodně není zlatá loď,jak píše paní Melicherová.Lidé jsou všude stejní,jen v té zatrápené Praze je víc příležitostí. A to,že jsou větší platy? Také jsou větší náklady.Já jsem třeba teď ušetřila 4000,- za roční tramvajenku.Paní Melicherová se opravdu chová jako dítě a myslím,že už na to asi věk nemá.Tak to je všechno a jsem zvědavá, kde seženu čerstvého a vykuchaného kapra.Tady ho nekuchají ,jen zabíjí a je to v ceníku jako "zbavení života" za 10,-Kč.Alespoň vloni.Možná podražili.Tak někdy uvažuji,že bych to koupila.No za 10,-řekněte? A máte to za sebou. Hezký den!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet duisk 15.12.2006 18:28
si myslim,že nežijeme za socialismu,aby nám někdo diktoval kde máme být a co máme dělat,ne?každej má právo si dělat co chcem,takže ať si každej najde poskytovatele netu a ne se pořád do někoho navážet.Viz HN.Já jsem u nich připojen a žádný velký problemy nemám,že to sem tam nejede,tak ať,vždyť s těch compů akorát lidi blbnou.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice msoptik 15.12.2006 17:54
Můj názor na Širokou ulici je docela kladný.Když pominu finance a jiné věci okolo toho nejsem odborník proto nemůžu určité věci soudit tak se mě ulice líbí víc něž s asfaltem.Již několikrát sem tam jel autem a žádný problém jsem taky neměl, uvidíme v zimě ,ale zatím ne.Co mě teda děsí jsou ty lavičky podél soch.To je hrůza větší zrůdnost jsem neviděl a ten stojan na kolo taky.Ale je to jen čistě můj osobní názor.Souhlasím že by ulice měla minimálně navázat na ulici k divadlu a tvořit celek a ne to nechat takhle rozkouskované.
Reagovat na tento příspěvek
 
Mirka Melicherová všem co mne uráželi!!!!!! Lukin 15.12.2006 17:21
Dobrý den, vůbec Vás neznám a tenis mi vlastně ani nic neříká. Pocházím z Chrudimi nyní žiji v Ženevě a pracuji u nejmenované nadnárodní společnosti jako manažer. Vydělávám si poměrně pěkné peníze. Toto píšu jen proto, že občas si pročítám diskuze, abych věděl, co se děje v mém rodném městě. Vaše příspěvky sem tu četl už dříve. Nějak sem necítil potřebu reagovat. Ale nyní mi to už nedalo. Přijde mi, že si myslíte, když bydlíte v Praze a děláte nějakého trénéra tenisu za pár stovek na hodinu, oháníte se tady vystudovanou vysokou školou, že jste jediná vzdělaná a nejvíc vydělávající. V Chrudimi jsou vlastně jen dělníci a lidé, kteří nic nedokažou. To jsem pochopil z Vašich příspěvků. Bohužel pro Vás tomu tak určitě není. Chrudim mám moc rád, velice rád ji navštěvuji a přátel zde mám taky mnoho a napříč sociálním spektrem. A přece se nad nikým nenavyšuji a nechovám se jak malé dítě, když mu nedají to co chce. Zkuste se zachovat jako dospělá žena a nezahlcujte diskuzní fórum příspěvky o tom, jak se máte v Praze dobře a jak jsou zde lidé hrozní. Většinu lidí to tu zajisté nezajímá. A určitě by zde raději porbírali věci týkající se Chrudimi a okolí a ne Vás a vaše problémy! S pozdravem Ing. Petr Simon Ph.D. MBA
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice pepe 15.12.2006 16:52
Náhodou je tady s těmi blázny docela sranda. Je to zábava číst ty jejich věčné nespokojené výlevy zlosti.Zdá se, že je to tady samý expert a odborník. Široká ulice se náhodou docela povedla a nějaké ty mouchy a drobnosti se najdou vždy a všude. Co se mohlo ještě udělat, tak to je vydláždit až ke kruháku a nahoře zároveň s výjezdem z parkoviště, ale to možná až se bude dláždit i náměstí. Ten asfalt okolo muzea je teď po dokončení stavby dost divný. Lampy jsou sice moderní, ale k novému rázu ulice docela padnou. Mimochodem, kamarádi a známí, zrovna tak pokud čtu o Chrudimi někde jinde na netu, kam přispívají nechrudimáci, tak naše město chválí a moc se jim líbí http://www.turisticke-znamky.cz/znamka.php?id=459 Jinak přeji všem hlavně optimismus a pohodu a nerozčilujte se s kravinama jako je nějaká nerovnost někde na chodníku Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice velvet 15.12.2006 09:46
Je to tady banda blázínků, viďte? :o)
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice Jeřábek 15.12.2006 08:50
To je sranda, jak to tady tak čtu, Chrudim je zřejmě jediné město na světě, které si opravilo centrum dlažbou. Co jste těm Pirátům, Letum a Shotům udělali? Že by bývalí vyhození úředníci? :)))
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice Leto 15.12.2006 06:58
Tome,správný názor.Prostě nad celou akcí+cenou zůstává rozum stát a je zcela zjevné,že toto jsou vyhozené finance která se mohli využít na jistě důležitější.Třeba kanalizace v okraj.částí města-Medlešice atd.Je ale po podobném jasné,že se toto mimořádně vyplatilo několika jedincům a nemalé fin.příspěvky v době vánoc??Tedy k Široké ulici-Tento povrch aktuální před několika stoletími:prašnost,hlučnost,vibrace v okolí.Stačí trochu vody a je kluzký-částečky prachu s vodou.Ato nejhorší-pěší+auta v zimním období??Námraza+sníh jediné,neustále chem.posyp a to potom chci vidět tuto ulici na jaře.Pouze vrstva prachu.Jinak posyp-břečka bude ve všech vchodech do domů prodejen.Údržba!!Těším se na to jak budou Tech.služby trhat dlaž.kostky při shrnování sněhu.Nebo má ulice vytápění.Za tuto částku-pokud by byla opravdu prostavěna a z části rozdána by na toto stačila.Hodně krásných zážitků v této super moderní ulici.Věřím,že si radní města a hlavně p. poslanec dají pozor na úraz.Láďo,Petře začne to brzy klouzat!!!A to nejen v této.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice ANO 14.12.2006 22:32
Enem aby nedošlo k mýlce: já si pochvaluji taky - skutečný zážitek! A nejen to - jízdu na kole Širokou nahoru doporučuji každému, kdo si chce dokázat, že je opravdu CHLAP! HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158  157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.