Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
TV Prima a regionalni vysilani em 03.01.2007 08:54
Ahoj, sledujete svihle vysilani regionalni RTA misto Primy nebo prepnete/vypnete ? Nevim, kdo to vymyslel, ale prerusit program takovou ptakovinou mi pripada divne. RTA ma starost, co vysilat, divaky asi moc nezajima ujecena zpevacka jako na MTV a dole bezici zpravy, ktere rozhodne nebudu stale cist. Stejne v nich nebylo nic duleziteho o nasem meste. Nebo rozhovor s akrobaty na snowboardu. Rodice prepli na Novu. CO VY ?
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet daswer 03.01.2007 01:09
Jsem připojený u Hrochnetu,nikoho nehodlám urážet jako tady pan Pirát,narozdíl od něj jsem slušný člověk.Nicméně musim říct že spokojenost je tak na 50%.Je to totiž tak,na stránkách Hrochnetu najdete jednu celkem důležitou větu.Cituji:Maximální pokles v kterémkoliv tarifním programu je na 70% vybrané rychlosti (dle zkušeností našich zákazníků).Takže v tom případě je skutečnost taková že moje rychlost 1024kbps jede takhle rychle pouze v noci a přes den je mi 1024kbps na nic,to se děje den co den.Protože jsem naměřil a to opakovaně mezi 15-22 hodinou rychlost kolem 400-500kbps a někdy to spadne dokonce i na 100-200 kbps.A já se ptám,proč mám platit za 1024kbps 460Kč měsíčně když mi tato rychlost jede prakticky jen večer kdy mi to je už na nic,nebo dopoledne když jsem v práci.Myslím že nad tím se stojí zamyslet.A něco s tim udělat.Protože potom je to tak že platíte za něco co nedostáváte.Nechci nikoho poškozovat,je to jen moje zkušenost a můj názor.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice shot 02.01.2007 19:24
Žádné starosti. Až se bude stavět ona vítězná loď vplouvající do náměstí stačí šikovně do kostela něčím bouchnout a on spadne sám. Už mu moc nechybí. Šlo to se sklepem, proč ne s kostelem. Máme jich přeci v Chrudimi dost a v okolních vesnicích jsou také. No a hned budou nové stavební parcely. Ale Husa nedáme, vždyť stačí jen vyměnit cedulku, přejmenovat náměstí a hotovo.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice shot 02.01.2007 19:19
Vzhledem k tomu, že v Široké ulici není žádný přechod, mají v ní jednoznačně přednost vozidla před chodci. Proto je zcela jistě nejlepší jednoznačně vymezit kde má přednost chodec a kde má přednost naopak dát. Z toho důvodu se mi líbí jasně namalovaný přechod, řádně označený a osvětlený za snížené viditelnosti. Ty přechody tam zkrátka měly být, i přes vybudování schodů je to frekventovaná ulice. Víš cono, ona auta nedávají přednost. Přednost dávají řidiči, kteří je řídí. Já tedy neznám žádného řidiče, který by chtěl přejet nějakého chodce. Neznám řidiče, který by jel Širokou ulicí tebou zmiňovanou šedesátkou i před vybudováním schodů a ani mnou nebyl takový viděn.
Reagovat na tento příspěvek
 
pyrotechnika kocourek 02.01.2007 17:09
Kéž by to bylo jenom na Silvestra.Podívejte se třeba někdo do parku u trati ve Víta Nejedlého tam je neskutečný bordel od všeho možného a pyrotechniky nevyjímaje.A to tam je už hodně dlouho.
Reagovat na tento příspěvek
 
pyrotechnika kocourek 02.01.2007 17:03
Také bych byl pro nějaké omezéní při používání pyrotechniky.
Reagovat na tento příspěvek
 
VESNICE OKOLO CR aqua 02.01.2007 13:16
no v pohodě se mi zda Topol .... jinak bych na vesnici nechtěla - zlate ve meste Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
VESNICE OKOLO CR Max 02.01.2007 10:22
Pardubice, to je vesnice...takova mala, strediskova Úsměv Ale bydlet bych tam stejne nechtel!
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet Apofis 01.01.2007 22:11
Tak s tim se neda nez souhlasit. Bohuzel bydlim v bytovce a mame antenu jednu pro vice bytu takze musim drzet krok. jinak bych byl davno u nekoho jineho.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet Apofis 01.01.2007 22:09
Proc ho neustale urazis. Ja s pripojenim problem nemam ale to ostatni o cem pise no v necem s nim musim souhlasit. V nicem ti nevyjdou vstric.
Reagovat na tento příspěvek
 
pyrotechnika ANO 01.01.2007 22:06
Tak můj názor je asi ten, že to jednou do roka přežiju. Ne, sám nic neodpaluju a naopak mě to ruší, ale mám v sobě jistou dávku tolerance - jen ať se vyblbnou, ať to těm statečnějším třeba pracky utrhá, aspoň bude na rok klid.
Reagovat na tento příspěvek
 
pyrotechnika Liesta 01.01.2007 21:26
Ahoj,byla bych pro omezení pyrotechniky.Myslím,že by se mělo vyčlenit určité místo,kam by si to chodili odpalovat.Zajímá mě názor ostatních.Děkuji.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice logo2 01.01.2007 21:18
Souhlasím s Jankem, jen jedna připomínka navíc: jako obvykle v Chrudimi se nepočítá s cyklisty. Dříve byl v Široké ulici ve směru na náměstí alespoň namalovaný pruh, očekával jsem proto od rekonstrukce ještě lepší řešení, tedy úplně oddělený pruh pro cyklisty. Jako obvykle nic, a architekti asi neví, že cyklista jedoucí do kopce má dost práce šlapat, natož aby ještě přeskakoval příčné prahy. Milá radnice, co takhle zajet si do družebního Ede ? Nebo stačí Pardubice...
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet.operátor-HROCHNET Crinos 01.01.2007 18:37
ne nejsem jeho kamarad. jen sem spokojenej s netem kterej provozuje.
Reagovat na tento příspěvek
 
VESNICE OKOLO CR andilegh 01.01.2007 17:43
Co si myslite o stavu vesnic okolo cr, která se vám zdá nejlepší a v které byste nechtěli vůbec bydlet?
Reagovat na tento příspěvek
 
srandovní rozpis bruslení cenda25 01.01.2007 17:37
 
Internet.operátor-HROCHNET Karel Friman 01.01.2007 15:03
Větší hovadinu jsem neslyšel . To jsem si měl přečíst na silvestra , trocha humoru navíc ! Hrozná firma , Hudec - radši nebudu komentovat ! Ty jsi určitě jeho kamarád , viď?
Reagovat na tento příspěvek
 
srandovní rozpis bruslení Lukas Nemec 01.01.2007 12:49
No to mi povídejte Bohužel, škoda Já nebyl na bruslích snad 10 let, klukovi jsem koupil brusličky už před 3 roky, ale nikdy jsem se nedokopal k tomu, abych na kluziště vyrazil. Teď na konci roku jsem se konečně rozhoupal, nenechal nic na náhodě - mrknul na internetu do otevíracích hodin a vyrazil. Pochopitelně zklamán - zavřeno. Tak snad zase za pár let, až se opět rozhoupu Ok? PS. Potkal jsem tam ještě jednu rodinku s cca. 5letým klukem - panečku, ten brečel jak o závod.
Reagovat na tento příspěvek
 
nejhorší obchod ve městě - plus - tea 01.01.2007 12:20
Pane Michale až teď jsem našla Váš příspěvek a v novém roce jste mě velmi rozesmál,tak doufám že mi bude do smíchu celý rok. Asi jste nikdy nenakupoval pro rodinu,tak nevíte, o čem je řeč.Autem nejezdím vůbec,neboť nevlastním,tudíž ani z kuchyně do koupelny.A že projdete Chrudim za půl hodiny dvakrát? A s pořádným nákupem? Sakra to by stálo za vyzkoušení.Že by na apríla?
Reagovat na tento příspěvek
 
srandovní rozpis bruslení ANO 01.01.2007 10:07
To taky nebylo na tebe, draku.
Reagovat na tento příspěvek
 
srandovní rozpis bruslení Leto 01.01.2007 08:32
Bylo nás takto podvedených hodně.Co by jste ale chtěli v tomto zařízení.Z veřejného bruslení nejsou odměny a p.Marousek měl na Silvestra svůj program.Tak ho sakra neotravujte.Ten rozhoduje o tom kdo kdy bude v bazénu+zimáku a to je sakra -banka!Změna?Proč,to by musel Čechlovský bruslit nebo mít děti.Takhle mu stačí chodit po náměstí s cigaretou a říket si-tohle je teď moje město!Jen si vzpomeňte na provozní hodiny koupaliště,také provoz.čas aby někdo nebyl rušen v ranních hodinách.Udělá alespoň letos konečně pořádek v celém zařízení??
Reagovat na tento příspěvek
 
srandovní rozpis bruslení cenda25 31.12.2006 22:46
tak hele já ze sebe nedělám machra jako někdo tady juÚsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
srandovní rozpis bruslení em 31.12.2006 19:48
V plavkach by mu byla ri brusleni zima. Nez zacnes delat machra, precti si to znova, pak se na dva dny zamysli.
Reagovat na tento příspěvek
 
srandovní rozpis bruslení Kwajdan 31.12.2006 17:04
Kamaráde jvhvvhvhv zahoď plavky a vyraž na pivo,tam,se alespoň neutopíš. Jinak všem na diskusním foru Chrudim v novém roce hodně zdraví a optimismu. ahoj Kwajdan.
Reagovat na tento příspěvek
 
srandovní rozpis bruslení jvhvvhvhv 31.12.2006 13:27
Toto se nám nestalo poprvé.Řídili jsme se podle internetu a šli jsme na veřejnost dne 31.12.2006.Přišli jsme tam a bylo zamčeno ,bylo nám řečeno,že bruslení není.A tak bych prosil v tomto udělat pořádek děkuji Čenda
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet.operátor-HROCHNET ANO 30.12.2006 09:38
Tk jsi nám tu sbírku bludů rozšířil, děkujeme.
Reagovat na tento příspěvek
 
příspěvky Administrátor 29.12.2006 15:43
Příspěvek vložen na základě článku Konečně RSS!!: http://www.chrudim.info/zpravy/clanek.php?clanek=367 Konečně se i náš server dočkal a svým návštěvníkům připravil možnost přebírání informací skrz RSS kanály. A cože je vlastně to RSS? Pomocí RSS technologie můžete velice rychle sledovat novinky a aktualizace různých webů bez nutnosti jejich zdlouhávé návštěvy a proklikávání. Do své čtečky můžete přidat desítky svých oblíbených serverů a blogů. RSS je také výborná náhrada zasílaní aktualit do registrovaných emailů, nesdělujete tak nikomu svá osobní data. RSS umožňuje také automatické přebírání novinek na partnerské webové stránky. Dnes již naprostá většina zpravodajských serverů a blogů RSS kanál nabízí, většinou je odkaz na RSS umístěn v zápatí stránky, případně v bočních sloupcích. Často uvidíte ikonku RSS ikona Jak začít RSS používat? Pro využití RSS kanálů potřebujete speciální prohlížeč (čtečku), který tuto technologii podporuje. My Vám můžeme doporučit některý z následujících freeware programů (ke stažení zdarma): Feedreader CZ RSS Point Bloglines.com Naše RSS kanály Zatím jsme pro Vás připravili následující RSS zdroje: Diskusní fórum - http://www.chrudim.info/forum/rss.php Zpravodajství a novinky - http://www.chrudim.info/zpravy/rss.php Kultura - http://www.chrudim.info/kultura/rss.php
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice janek 29.12.2006 09:27
Dobrý den. Radnici se záměr podařil-my co používáme automobily a myslím, že jsme si rovni s chodci-se širokou ulicí ploužíme, vyhýbáme se chodcům a hlavně ZAPARKOVANÝM atomobilům, což je podle mě nejkoliznější situace, která tam byla a je stále. Přibylo zplodin. Soužití těch, co používají automobil a chodců není v retardérech, ale v toleranci která chybí bohužel obecně.Přeju všem diskutujícím hodně tolerance a štěstí v roce 2007.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice msoptik 28.12.2006 17:17
Můžete přecházet!Pokud není v okolí 50metrů přechod můžete přejít vozovku.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice Andrea 28.12.2006 17:15
Co kdyby se zboural i ten,podle vás, zbytečný kostel?Stromy ve městě jsou vlastně také zbytečné a nepřinášejí žádné finanční zhodnocení.Vykácet pár stromů je otázka několika hodin, socha se dá do šrotu(stejně se vám nelíbí).A nakonec na co náměstí? Vždyť je to jen neekonomicky využívaný prostor, nic nevydělává.Navrhuji zastavět to všechno. Ulice umožní příjezd do domů a jejich obyvatelé budou korzovat po Široké ulici,sedat na lavičky a nakupovat v nových obchodech. Průjezd městem bude zklidněný,město oživené - jak to vlastně bude?
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice cona 28.12.2006 16:35
A všiml sis, že auta dávají na Široké ulici lidem, kteří přecházejí křížem krážem přednost? Je to jednoduché, stačí zpomalit rychlost a hned to funguje jinak. Myslím, že máš jiný problém. Tobě se totiž nelíbí nic, co zařídila minulá i současná radnice. Argumenty si vycucáváš z prstu a vaříš z vody. Měl by jsi se vrátit k učebnici vlastivědy a pilně se připravovat na maturitu. Máš na to ještě 3 roky, třeba se něco doučíš:)
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice pavlicek 28.12.2006 16:32
Blok domů co zakreje zbytečnej kostel a uzavře park se sochou Husa je dobrej nápad. Akorát jestli není zbytečnej i ten park. A socha by se měla zrušit, protože pitvoří historii, Hus jak známo byl tlustej a bezvousej chlap. Ten fousatej hubeňour je někdo úplně jinej. A místo Husa ten dům s luxusními byty je fakt dobrej nápad, centrum to hodně oživí!
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice cona 28.12.2006 16:30
Lalo, spíš uč děti dívat se a přemýšlet. Jestli jim budeš vysvětlovat, že na přechodu je bezpečno, tak dopadnou jako mnozí jiní, kteří právě na něm zemřeli.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice pavlicek 28.12.2006 16:26
Milej Pepine, Ještě více by se široká ulice povedla, kdyby se povedla i po řemeslnické stránce. Ona je ale odfláknutá neuvěřitelným způsobem. A kdo říká že ne, tak je slepý. Ale třeba je to zíměr, aby bylo vidět, že to je nedokonalá ruční práce, a ne žádná strojová náhražka...
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice Lala 28.12.2006 15:47
Nikde jsem neviděla 17 přechodů pro chodce. Ano, dokážu pochopit - otočit se vlevo vpravo a znovu vlevo a pokud je bezpečno, tak mohu přejít. Ovšem....už malé děti učíme, že ulici přecházíme zásadně po přechodu pro chodce. Milé děti, na toto pravidlo v Široké ulici zapomeňte a pokud i nadále budete trvat na tom, že tatínek říkal, že se přechází zásadně na přechodu, tak máte asi smůlu! Nedomyšleno!!! Široká ulice není pěší zóna, aspoň jsem tam žádné takové označení neviděla...
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice J. Káles 28.12.2006 14:59
Taky to tak vždycky dělám,a vždycky šlo takhle přecházet i, když tam jezdila auta 60. Ale aspoň tam byly přechody. Teď auta nemusejí brzdit před přecházejícím chodcem, protože nemá na silnici co dělat.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice cona 28.12.2006 11:32
Používej hlavu. Postav se kdekoliv na kraj chodníku, rozhlédni se (nejdříve doprava, potom do leva) a vkroč do vozovky. Pokud nejsi uplný blb a nevkročíš přímo pod kola auta, povede se ti to. Proč je to tak jednoduché? Auta jedou cca 15 km v hodině a pokud nejsi slepý a hluchý snadno odhadneš jestli se dá přejít nebo ne, aniž by jsi se bál. Což se dříve na Široké, kde auta jezdila šedesátkou, nedalo udělat.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice johhan 28.12.2006 09:52
Tak nám vysvětli jak máme přecházet?
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice shot 27.12.2006 21:52
Nemám pocit, že by někdo napadal cenu dlažby a práci. Mám z diskuse pocit, že je napadán zbytečný výdaj a mnoha lidem se nelíbí kvalita provedené práce. Neznám ceny za m2 dlažby a firma Grano je na svých stránkách neuvádí. Uveďte je prosím. Ovšem na návrzích nových domů za kostelem byly tyto zakresleny zhruba na úrovni dnešní silnice a části parku, nová silnice byla zakreslena přímo pod okny školy. Dětem ze školy to zcela jistě prospěje.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet.operátor-HROCHNET Crinos 27.12.2006 20:09
Jak tak pročitám tohle forum, tak sou tu sami bludy, nez p. H.. koupil pronet, tak to byla katastrofa, byvali majitel pronetu, nezvedal telefonaty, net padal kazdou hodinu, den co den, vysokej ping koliasava rychlost, proste net na 2 veci. od doby co net pro net je v rukou p. H... de net v celku v pohode. ze začatku tedy nekdy od dubna/kvetna to byla katastrofa, 3 mesice byl klid net sel perfektne. Na konci srpna, net zacal neustale padat. Parkrat za den sem je informoval o tom na jakem ip net spadl a behem mesice to jelo v pohode. Hrochnet je podle me velice solidni firma, anikdy sem s ni nemel zadne vetsi problemy. To co sem slysel o omeze, tak driv byla lepsi nez je dnes, a hlavne hodne kolisa rychlost.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice filek 27.12.2006 18:18
Popisujete to dost přesně. Až na to, že by se park okolo sochy Jana Husa zvětšil (o silnici, která tam dnes vede), byl by chráněný a komorní (myslím, že by to prospělo dětem z Růžové školy)a v centru městy by vznikly nové byty a obchody. A o to nám přeci všem jde. Oživit (lidmi) a zároveň zklidnit (před auty) centrum. Není to protimluv, ale přesné vystižení potřeb centra. Korzovat se jednou bude i po 17 hodině. Ale musí být důvod. V centru musí nejdříve bydlet lidi (hádejte kolik jich tam bydlí dnes?) a musí tam být důvod jít do obchodu nebo do kavárny. Rekonstrukci Široké chápu jako první přirozený krok. P.S. Moc mne baví, jak se tu žongluje s miliony za rekonstrukci:) Všichni jsou zde totiž velcí znalci investic do opravy silnic. Možná by stačilo někdy si spočítat plochu Široké a násobit jí metrem dlažby včetně práce.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice Andrea 27.12.2006 16:04
To zmiňované "esíčko" je vlastně přitažení vozovky k domům na náměstí t.j.k bývalému katastrálnímu úřadu. A tím vznikne nová ulice mezi bývalým katastrálním úřadem a navrhovanou zástavbou u kostela.To znamená přeložky sítí a další práce s tím spojené.Ulice by procházela podél školy a napojila by se u "Růžku" na křižovatku. Prostor stávající vozovky a pareček u Husa by se mohl zrušit a vznikl by prostor k výstavbě dalšího domu s luxusními byty.Byly by přece v centru.Těch pár stromů je tam přece zbytečných. Předláždění Široké za 17 milionů je myslím zbytečná investice. Jestli přecházení ulice bylo dříve jako o život-to bych se velice divila. Chtěla bych vidět to korsování občanů-po 17.hodině se dají lidé spočítat a zajímal by mě počet lidí,kteří projdou Širokou v sobotu a v neděli. Centrum města bylo a je dostatečně "mrtvé".
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice cona 27.12.2006 13:32
Pravidla jsou pro blbce, inteligent zvládne i chaos:)
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice J. Káles 27.12.2006 12:11
Jestli přecházíte, jak vás napadne, tak asi porušujete pravidla.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice Pepin 27.12.2006 11:15
Široká ulice se jednoznačně povedla. Už teď je jasné, že tam auta jezdí velmi pomalu a celé ulici vládnou chodci. Myslím, že si všichni pamatujeme, jak vypadalo přecházení dříve. Bylo to o život. A teď lidé přecházejí kde je napadne a řidiči v autech to respektují. Podle mě dobrý nápad. Jen je potřeba pokračovat dál. Jestli se radnici záměr povede a ulice se dotáhne až k Růžku a bude mít ono esíčko a bude i nadále úzká, věřím, že budeme mít hezké náměstí, kam pojede jenom ten, kdo potřebuje.
Reagovat na tento příspěvek
 
Tak co je nového? pavlicek 27.12.2006 11:03
No, já mám pocit, že ještě nemůže cizinec (mimo EU?) u nás nabývat nemovitosti. Proto se musí vytvorit obchodní společnost s ceskou účastí. A nebo je tu ještě další zájem, který si musí český účastník prostřednictvím sro ohlídat. Ale jsem přesvědčen, že kriteria pro volnou soutěž musí být zachována, a je to nejenom v zájmu dodržení zákona, ale především věcí cti zastupitelstva. A samozřejmě občanů.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice cona 26.12.2006 23:55
Dle mého je dnes na Široké ulici těch přechodů 17. A chodci je s chutí využívají. Myslím, že panu Koutskému ten nápad vyšel. Pokud si vzpomínám, radnice chce se zpomalením v centru pokračovat - nějakým "esíčkem" u lékárny a stejně zúženou ulicí podél Gabriela až k hospodě Na Růžku. To zúžení jinak na Široké funguje. Auta jedou pomaleji nejenom kvůli schodům, ale také kvůli zúžení vozovky.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice shot 26.12.2006 23:35
To by na chodce ovšem musel někdo myslet. V celé Široké a na náměstí není jediný přechod pro chodce. U Růžovky je, ale poměrně na nebezpečném místě, tam by byl vhodný nějaký schod vzhledem ke škole. Jedoucí řidiči většinou koukají kde je další schod a kdy mají znovu přibrzdit a chodce moc nesledují. Ovšem k nízké rychlosti (i když ani předtím nebylo možno projet nějak rychle)zřejmě žádné kolize nehrozí.
Reagovat na tento příspěvek
 
Široká ulice J. Káles 26.12.2006 21:10
To je pravda, staré kostky jsou kvalitnější, protože jsou štípané a ne řezané. Ale určitě se více kloužou než ty nové, protože jsou už vychozené a tedy "naleštěné".
Reagovat na tento příspěvek
 
nová diskotéka u Aralu kocourek 26.12.2006 20:18
Jsem úplně normální člověk.Já vím moc dobře jak to tam vypadalo.Rozhodně to není žádná samota.Myslel jsem hlavně když ty magoři táhli domů ulicemi.Ty jsi to neviděl co bylo poničené?A o hluku ani nemluvě.To se člověk dokáže bavit jenom na diskotéce?Rozhodně nejsem odpůrce alkoholu.Sám ho rád konzumuji,ale dokáži se ovládat.No,doufejme,že to bude lepší jak píšeš.Mluvil jsem s kamárádem a ten říkal,že je to tam je o ničem.
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159  158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.