Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Internet daswer 14.01.2007 23:20
Stačí pozorně číst,já jsem už psal že večer je to funkční.Ale když máte hrát zápas třeba v 17:00 a ono to padá,tak si asi moc nezahraju,jedině tak lagy,lagy a lagy.A ještě jedna věc p. Hudec když jste tak slušný narozdíl od Piráta jak píšete na vašich stránkách,tak proč jste tu zveřejnil moje jméno???Nevadí mi to,jak jsem napsal,za svůj názor se nestydim.Jen se ptám když jste tak slušný.
Reagovat na tento příspěvek

Internet ANO 14.01.2007 23:19
Tady aspoň vidíte, že každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán. Jednou nebo dvakrát zákazníkovi zvednete telefon a on si zvykne. Ok? Naprosto ten váš přístup chápu, dělám to taky tak. Ale právě proto vím, že si za tyhle problémy můžete z části sám.

Zveřejňování IP adres janek 14.01.2007 23:15
Tea souhlasím, nevím přesně, co si mám představit pod pojmem" vášnivá diskuse". Před volbama tady probíhala diskuse, která měla smysl, nechápu proč by se měla omezovat, či korigovat. Pokud se nelíbí místním politikům, to chápu, ale mohli se zapojit - myslím, že to i různou, nebo hrůznou formou dělali. Chrudim je malé město a ze všech známých důvodů je lepší nechat možnost se vyjádřit anonymně.Otázka pro Admina.Umravňovat a korigovat zdejší diskusi je váš nápad? Děkuji.

Internet Robert Hudec, HrochNET 14.01.2007 23:08
Nikdo mě neotravuje, ale každé podnikání má své hranice i v komunikaci s okolím. Nastavili jsme SMS servisní linku a opravdu nehodlám při krmení dětí řešit firemní věci. I kdybych dělal cokoliv jiného budu se chovat stejně, tzn. od - do a vím, že dělám správnou věc!

Internet Apofis 14.01.2007 23:05
Ne nezlobim se za jmeno. Nemam se za co stydet ale pozorne by jste mel cist prispevky. Nenajdete u me jedinou zminku o tom ze hraji hry. Nepsal jsem ani o tom ze to jde pomalu nez ma. Ale o tom ze nevyjdete v nicem nikomu vstric. Zadal jsem vas o navyseni tarifu v prubehu mesice - problem no asi slozite pocty.

Internet ANO 14.01.2007 23:00
Tak když vás ti lidi tak otravujou, změňte činnost. Nebo si najděte někoho, kdo ty telefony bude zvedat. A propos: kdo vás nutí brát telefon?

Internet daswer 14.01.2007 22:55
Ok hezký test,inu ono když se testuje ve 22:15 tak jiný výsledek z toho nemůže ani vypadnout.To snad chápete.Ale jinak se ozvu a můžem se nějak dohodnout.Nejsem proti.Hlavně když to půjde tak jak má a tak jak potřebuji.Já si uvědomuji co mám za tarif,ale ten pokles je opravdu velký a net v tomhle případě nepoužitelný.

Internet Robert Hudec, HrochNET 14.01.2007 22:50
Vážený pane Apofis(Bátovský), objem Vašich přenesených dat je měsíčně v průměru 130GB. Nedivím se že u toho nemůžete hrát hry. Tak možná bude lepší když si najdete partnera, který vám současně s 130GB přenesených dat dodá i kvalitní odevu pro Vaše herní aktivity. Obojí najednou nejde, tak si zkuste při hraní her vypnou DCC apod. Díky

Internet Apofis 14.01.2007 22:33
OK v pohode no neni kazdy podnikatel jako podnikatel.

Internet Robert Hudec, HrochNET 14.01.2007 22:27
Ivuško, děkuji Vám. Rychlost si samozřejmě můžete ověřit na www.dsl.cz. Pokud byste kdykoliv měla problém s připojením, zavolejte na naši servisní linku 776258999. Hezký den!

Internet Robert Hudec, HrochNET 14.01.2007 22:25
Vážený, bylo by dobré se ozvat na servis, dříve než napíšete toto. Při počtu více než 2000 zákazníků je naše kvóta denních servisů menší než 10. Stačí ZAVOLAT na naši servisní linku a Vaše problémy mohou být rychle vyřešeny! Zkuste si to!

letní kino a zeleň v Chrudimi shot 14.01.2007 22:14
Teo, také se mi nelíbí rušení letního kina. Ovšem ekonomika je neúprosná, je to třeba i tím, že v letňáku poslední dobou nepromítali nic, co by zaujalo. Nevím co se s tím dá dělat. Nějaké smysluplné využití by se nalézt mělo. Zcela souhlasím s tím, že rušit parčík za kostelem kvůli pár bytovkám je nesmysl. Ty lze postavit kdekoliv a např. mezi Hypernovou a ulicí Topolská je místa zcela jistě více. Rovněž je nesmysl kvůli tomu přivádět ulici pod okna školy a fary. Ten parčík postačí upravit, je to nyní pěkný kout a nechápu proč by v Chrudimi nemohl být i nadále. Cožpak se nenajde nikdo, kdo se proti této hlouposti postaví? Lidičky, je zde spousta různých sdružení, pro zachování letiště, proti výstavbě nesmyslného mostu přes železnici u Stadiónu a dalších. Nedala by se zorganizovat nějaká petice za zachování parku, nebo přímo požadavek referenda? Nebo je vám všem lhostejné jak naše město vypadá?

Internet Robert Hudec, HrochNET 14.01.2007 22:13
Vážený pane Polívko, vzhledem k tomu že si platíte tarif LIGHT1024, může ve špičce docházet k agregaci, tzn. snížení přenosové rychlosti, o které píšete. Tento tarif má maximálně 1:15. Nikdo Vás nenutí zůstávat v této agregační skupině a můžete si vybrat z tarifů vyšších. Před chvílí jsem dělal test linky vedoucí k vám s následujícím výsledkem: PING 192.168.150.14 (192.168.150.14) 512(540) bytes of data. --- 192.168.150.14 ping statistics --- 100 packets transmitted, 100 received, 0% packet loss, time 19604ms rtt min/avg/max/mdev = 3.980/8.458/48.548/7.318 ms, pipe 2. Z výsledku je patrné, že linka je naprosto v pohodě, bez jakékoliv ztrátovosti. Vyberte si laskavě jiný tarifní program. Dík

Internet Robert Hudec, HrochNET 14.01.2007 22:09
ANO! Náš zákazník náš pán, ale vše má své meze a to Po-Pá 8-17! Pokud se to někomu nelíbí, může zaslat SMS na servisní linku 776258999, a servis neřeším nejdříve do 2 dnů ale nejdéle... . Zkuste si to!

letní kino a zeleň v Chrudimi J. Káles 14.01.2007 22:04
Učit bych se měl. Do kina jsem chodil a často, ale vy asi ne, když ani nevíte, že bylo přístupné i dětem. Město by mohlo někdy podpořit i kulturní "akce", které nevydělávají. A navíc kino se dá využít i na jiné věci a nejen na promítání filmů.

Internet Apofis 14.01.2007 22:00
Nas zakaznik nas pan!!

Internet Apofis 14.01.2007 21:59
no jak jsem psal bydlim v bytovce a mame jednu antenu takze to je problem. Je tu i druhy ale ten je rekl bych asi jeste horsi. Nejde snad o pripojeni ale o servis. U hrochnetu to tedy take neni zlate ale ten druhy v Dasicich je jeste horsi. Ale do 2 mesicu se dockame lepsiho ve smeru servisu tak i ceny a pripojeni.

Internet Robert Hudec, HrochNET 14.01.2007 21:57
Všem, kteří se mnou mají problémy. Já nejsem arogantní ale nestrpím, pokud mi někdo volá mimo pracovní dobu, opravdu nejsem zvědavý na telefonáty po 17té hodině. Telefon zvednu pokud nejsem jinak zaneprázdněn mezi 8-17 hodinou v pracovní den. Zbývající čas věnuji rodině, a tak to míním dělat i nadále!

letní kino a zeleň v Chrudimi filek 14.01.2007 20:33
Měl by jsi se raději učit, a dát už pokoj:)

letní kino a zeleň v Chrudimi filek 14.01.2007 19:59
Chlapče, tvoje prohlášení, že jsi chodil do letního kina nemohu brát váženě. Kdy jsi tam chodil, když se tento rok nepromítalo a v těch minulých letech ti bylo kino díky tvému věku nepřístupné?

letní kino a zeleň v Chrudimi Karel Pavlicek 14.01.2007 18:13
Jóóóó leťák.... to je věc. Já tam chodíval s péřovým spacákem do kterého jsem se zabalil....paráda. A že se má rušit??? No čím to? Nebude to snad tím že tam už prostě lidi nechodějí? Paní TEA, pane Káles! Na férovku, kolikrát jste minulou sezonu byli v letním kině? S hrůzou jsem si uvědomil, že já ani jednou. A tak to mě teda mrzí, že jako jestli kvůli mě se zavírá letní kino. To já tedy slibuju že budu chodit HAHAHA!

Internet duisk 14.01.2007 17:26
hoj vsem,pokud vim,tak va dasicich neni jen hrochnet,tak teda pokud to tam neslape,tak utec,ne.ja bych to teda udelal.proc platit na neco co nejde?

Internet Pirát 14.01.2007 09:35
Thalesi,opravdu Věř mě nešlo o počkozování někoho.Z dalších reakcí mě je špatně.Hrochnet pro naši rodinu byl noční můrou.A ještě ta arogance.Nebylo možné se i několik dní připojit.Nebo rychlost pod 160 Mg ani meily nešly.A tím to začalo.Když jsem na poruchy upozorňoval,byl jsem upozorněn,že ruším a jsem jediný kdo si neustále stěžuje.Že můžeme být v této lokalitě rádi,že p.Hudec tuto síť koupil od FA-Pronet a nás zachránil.Později v době časté poruchy již nebral nikdo z FA-Hrochnet ani tel.Meil-zablokovaný,ověřeno přes centrálu SEZNAM.Tedy začal jsem se zajímat jak a proč dávají licenci pro takové služby obyvatelstvu někomu kdo se zjevně viz.jeho raklama Bohemia noviny pouze snaží získat klienty-zákazníky.Ten pán mě začal již napadat a to nepříjemně.Že on se mnou žádnou smlouvu nepodepsal,neví co chci,ruším ho.Nevolejte,nepište.Odpojuji Vás.Hodně zdraví do zbytku života!!Dnes Vážený Thalesi,připojení za 300,-kč s DPH Rychlost kolem 2 Mg.Bez výpadků!!A to jednání?Ty všechny poruchy,prý VČEse ověřují tak jako další.Tedy opravdu nevím jak na tomto fóro může psát,že je s firmou Hrochnet spokojen.Buďto sám majitel,nebo někdo kdo ještě opravdu nepoznal kval.připojení-služby.Jinak se opravdu již nechci k tomuto tímto vyjadřovat.Je to ubohé a zcela jistě to odpovídá dokazovanému.Hezký den.Věřte-služba je něco úplně jiného.Dám Vám super mimořádný tip na operátora!!

Internet Tommy 13.01.2007 19:58
Rychlost připojení k internetu: 1,245 Mbit/s Rychlost stahování dat: 159,4 kByte/s Rychlost odezvy (ping): min 12,564 ms max 16,689 ms Ø 15,184 ms a tohle je vysledek testu internetu u omegy provedeny v 19:55 - cas kdy je zatizeni internetu da se rici nejvyssi. pozn. A nemyslete si ze si platim 1mbit nebo neco takoveho. Bydlim v panelaku a platim si za 512kbit !

Internet thales 13.01.2007 18:50
Tohle je výsledek měřeni na programu 512 light dle DSL.cz, v sobotu večer myslím dobrý výsledek Rychlost připojení k internetu: 484,94 kbit/s Rychlost stahování dat: 60,6 kByte/s Rychlost odezvy (ping): min 17,509 ms max 19,371 ms Ø 18,448 ms myslím že za 350 dobrý. prosím piráta aby dodal podobnou statistiku.

Zveřejňování IP adres ANO 12.01.2007 21:14
To je pochopitelně ekvivalentní řešení. Ve svém příspěvku jsem vycházel ze zadání "Zveřejňování IP adres". Pokud by mělo jít o zveřejňování "hostname", pak tedy to vámi navrhované "xxx.chrudim.cz".

letní kino a zeleň v Chrudimi tea 12.01.2007 20:48
Agarwal: Víte,ono když kolem Vás doma hlučí několik lidí a pořád někdo něco chce,tak Vám nezbývá nic jiného než ta TV.To nemusíte sledovat.Jóóó chytrá kniha,to je božíhodová záležitost!!Závidím Vám.

letní kino a zeleň v Chrudimi tea 12.01.2007 20:42
J.Káles: Ať si nová bytovka postaví podzemní garáže, nezatěžuje okolí a nezabírá místo. Vždyť tady opravdu není pořádně kam jít trošku do zeleně.Jen tak.Každý nezastavěný kousek dobrý. Sportovci namítnou,ať si jedu někam na Podhůru.Ale jsou lidé,kteří by rádi došli pěšky do parčíku na lavičku, sedli si tam na chvíli s knížkou a pak šli zase domů.Co se dá,to zastavíme.Viz parčík u kostela-proč to zastavovat?Dříve tam stál Modestinův dům-ano,ale dnes-proč?Naopak zrekonstruovat a zvýraznit! Opravdu se zde věci nenormální stávají normálními.A s tím letním kinem se zatím nechytám,ale já nedám pokoj!HAHAHA! ))))

non-stop bary tea 12.01.2007 20:18
Lajos: Souhlasím,městská policie musí být VIDĚT.Musí chodit,ne jezdit v autě.V začátcích Vegáče jsem as 5x za noc volala měst.pol.-byli velmi slušní a velmi slušně mi sdělili,že s tím nemohou nic dělat.Prosím obraťte se na měst.úřad.Následovalo obraťte se na hygienu.No a ta změří hluk a zjistí,že je vše v pořádku a zdravotně netrpíte.Jen nemůžete spát, a to, že Vás budí opilecké zpívání?To je Vaše věc.Borzna je opravdu katastrofa(teda zaplaťpanbůh za potraviny-je to blízko a jde to),celý ten nešťastný objekt je naprosto nevyužitý.To asi nevyřešíme. Nevíte někdo náhodou, co bude v tom zazděném výklenku u restaurace Kateřina(taky objekt na h....),kde byli ti kluci se zeleninou?Já doufám,že tam zase bude zelenina,ale jestli nějaké hamburgery nebo hranolky s kečupem a podobné příšernosti,tak jim tam do toho kopnu...HAHAHA! ))) To už asi neustojím.HAHAHA!

letní kino a zeleň v Chrudimi J. Káles 12.01.2007 18:26
Jo letní kino bylo fajn. Chodil jsem tam častěji než do kina "zimního". V zimním to není ono. Ale letní to byla opravdu romantika :) a byl to větší zážitek, ale tak bohužel. Vedle kina je nová bytovka a tak bude potřebovat nové parkoviště :( ale přitom se na náměstí cesta posune tak, aby parkoviště zmizelo. V Chrudimi se stávají nenormální věci normálními.

letní kino a zeleň v Chrudimi Agarwal 12.01.2007 17:30
Co jiného? Tak co třeba alespoň místo sledování přiblblých pořadů v TV přečíst nějakou tu chytrou knihu? Úsměv

non-stop bary Lajos 12.01.2007 17:30
No on to není snad pouze problém zmíněných non-stop barů, ale pokud se na celý prostor Borzny podíváme v globále, je zřetelný posun k neutěšenosti. Snad z výjimkou potravin, masny, bowlingu a elektra tvoří zbytek vietnamské tržnice a vámi zmíněné provozovny. Na ta non-stop zařízení se samozřejmě nabalují další problémy - opilci, hluk atd. Projekt Borzny rozhodně nepatří k nějakým architektonickým skvostům, ale když si vzpomenu, jak Borzna vypadala v čase otevření, a jak vypadá dnes, nemohu konstatovat, že by současnost představovala nějaký posun k lepšímu. Pokud se mluví o humanizaci sídlišť, se kterými lze bez výhrad souhlasit, možná by stálo za úvahu zamyslet se i nad "humanizací" Borzny, která v současném stavu rozhodně Chrudimi nějakou velkou parádu nedělá. Jinak pokud se jedná o vámi zmiňované negativní jevy, které se na tyto provozovny nabalují, toto by snad mohla být práce pro naši slovutnou městskou policii, která by místo toho, aby po nocích jezdila autem, z něhož stejně není nic vidět, vykonávala klasickou pochůzkovou činnost, Chrudim není tak velké město, aby nemohla mít jednoho strážníka přes noc neustále v ulicích, kterého by v případě složitějšího zásahu doplnila jízdní hlídka. Ale toto stejně diskuse na zdejším foru nevyřeší, přestavitelé města i okázale ignorují, a dokud se lidé nenaučí jednat a chovat se jako občané, a tedy chodit na veřejná zasedání zastupitelstva a vznášet i nepřijemné připomínky, případě se dožadovat zjednání nápravy úřední cestou, nic se neposune. Jinak pokud se jedná o omezení otvírací doby, toto by se dalo teoreticky řešit obecně závaznou vyhláškou, ale k tomu zřejmě nebude politická vůle.

letní kino a zeleň v Chrudimi tea 12.01.2007 17:11
Blix, a Vy jste ten slabší?Odpadáte? A co je to mrak jiných možností?Co tak jako děláte po večerech,když zrovna nejste na dvouměsíční dovolené v Karibiku (nebo na chalupě)?HAHAHA! ))Ráno jdete do práce,večer domu. A jsme zase u telky a DVD,PC,spát a ráno zase do práce.Váš rezignující přístup "tak to bylo, je a bude" je"opravdu velmi inspirativní" a "povzbuzující" pro mladší ročníky(usuzuji,že jste starší ročník,když pamatujete "leťák"Ok? ) ).No nic,já jsem si jen myslela,že když v Chrudimi nechcíp pes,ale celá smečka,tak že bych mohla najít podporu pro alespoň trošku kultury.Je mi z toho smutno.Bohužel úpadek neprodělal jenom leťák,ale celá kulturní společnost v našem městě.To nebývalo.Tak teď uvařím večeři a pustím TV.Co jiného?

Zveřejňování IP adres Agarwal 12.01.2007 15:28
Stále nechápu k čemu je dobré zobrazovat z jaké IP adresy nebo DNS se člověk připojil k internetu? Jak to má pomoc k zamezení zakládání více nicků jedním uživatelem? Jak to má zkvalitnit příspěvky na tomto fóru?

Zveřejňování IP adres Administrátor 12.01.2007 15:01
To zní celkem zajímavě .... díky za názor. Co třeba zobrazování místo IP doménového jména (xxx.chrudim.cz, apod.)?

letní kino a zeleň v Chrudimi Blix 12.01.2007 14:11
...jo, sem zapomenul - info k zámyslu parkoviště bohužel nemám žádné...

letní kino a zeleň v Chrudimi Blix 12.01.2007 14:10
njn, holt jiná doba... :) ...taky jsem pamětníkem největší slávy "leťáku" i jeho postupného úpadku až do úplného upadnutí. Prostě doba přinesla mrak jiných možností...a ti slabší odpadají. Tak to bylo, je a bude... :)

letní kino a zeleň v Chrudimi tea 12.01.2007 13:47
Halo halo!Nikdo se zatím neozval na to mé milované letní kino,ze kterého by mělo být parkoviště!!Mně se tomu ani nechce věřit.Začínám si myslet,že chrudimáci jsou nekulturní, nespolečenští peciválové a už jen doma v křesle, v nově zatepleném paneláčku, sjíždějí DVD s pivkem v ruce.To snad ne!!?HAHAHA!

Zveřejňování IP adres tea 12.01.2007 13:29
Zveřenování IP adres je nesmysl.Volby jsou jednou za čas a "vášnivé" diskuse probíhají všude. A to,že se někdo zaregistruje třeba 100x,to mi je úplně jedno,to je jeho problém,trochu opravdu pro psychiatra.Domnívám se,že veškeré diskuse na těchto stránkách probíhají ve vší slušnosti, a až na vyjímky nikdo nepoužívá vulgarismy tak, jak to vidíme jinde.Případ Melicharová proběhl v trochu drsnějším duchu,ale stále ne vulgárně.Zajímá mne názor úplně každého,ať už je to "myš" nebo "kočka".A s určitou ztrátou anonymity se omezí i chuť se vyjádřit k danému tématu.A člověk,který chce něco říci, a není úplně anonymní,raději se na to vykašle.Tady jsou tak slušný lidi,že je mi to až podezřelý!!HAHAHA! Zatím bych to nechala,jak to je.

non-stop bary tea 12.01.2007 12:57
Romane-romane,díky za tip!Na Větrník se určitě nepostěhuji,to raději utěsním (i nová okna) mechem jako broučci a když to nepomůže,špunty do uší a když ani to ne,budu flámovat s opilcema. Jen ne Větrník.Promiňte,kdo tam bydlíte.Nějak bychom si připadali odstrčeni,no "jako na větrníku",to jméno prostě sedne.HAHAHA! ))Ahoj.

co dělat? logo2 12.01.2007 12:33
Není to tak složité - napíšu to podstatné: Restaurace: projdi si Resslovo náměstí, Filištýnskou a Štěpánkovu ulici, a napočítáš dostatek restaurací a kaváren Kultura - v Chrudimi organizuje většinu Chrudimská beseda, takže třeba na plakátech před divadlem najdeš koncerty, výstavy i divadlo Sport - 25m bazén, zimní stadion, atletický stadion, bowling Na Kateřině a U zbrojnice a fitko + squash proti poliklinice, kurty na tenis a třeba hřiště na petanque v parku. Na koncert bych spíš jel do Pardubic do nějakého klubu ....

co dělat? Ilona 12.01.2007 11:50
Je mi 23 takže raději něco svižnějšího,disko nerada raději konzerty, ve sportu se nebraním ničemu!

co dělat? ANO 12.01.2007 11:04
Kde dobře vaří se tu už psalo, zkus prohledat diskuzi. Co se týká zábavy - disco, nebo raději dechovku? Sport - plavání nebo bowling? Napiš co hledáš.

co dělat? Ilona 12.01.2007 10:54
Ahoj právě jsme se přistěhovali a potřebujem poradit... třeba kde dobře vaří?kde se něco děje o víkendu?na co bacha?kam za sportem?prostě něco o vešem městečku?

Zveřejňování IP adres ANO 12.01.2007 07:48
Nápad je to zajímavý. Jen mi není jasná souvislost zveřejňování IP a "sproštění se od sprostých, urážejících, ničím nepodložených příspěvků". Ale budiž. Co bych ale odmítal zásadně, je zveřejnění CELÉ IP adresy. Pro přehlednost by jistě stačilo použít 3 řady čísel a čtvrtou skrýt - potom by zveřejněná IP vypadala např. takto: "80.250.9.xxx". V případě zveřejnění kompletní IP by měli usnadněnou pozici právě ti praví "anonymové" - lidé píšící z knihovny a dalších "veřejných internetů", zatímco lidé píšící z domova by byli v nevýhodě - dalo by se velmi snadno dohledat jejich bydliště.

Zveřejňování IP adres Lajos 11.01.2007 22:42
Diskusní forum na tomto serveru sleduji celkem pravidelně, občas sem i něco okomonetuji. Dovolím si konstatovat, že v porovnání s diskusemi na různých zpravodajských serverech jsou naše diskuse v podstatě na úrovni. Pokud se jedná o nechutnosti, napadá mě snad jen několik diskusí na téma "Mirka Melicherová", které jsem osobně moc nepochopil, a potom snad útoky na pana Lebdušku při tématech o investici v průmyslové zóně. Nejsem odborník na IP adresy, ale co se objeví, když se přihlásí člověk s neveřejnou IP z nějaké kabelové nebo bezdrátové sítě? Zveřejňování IP adres se nebráním, ale podle mě není zatím nutné. Pokud sem někdo vstupuje pod několika nicky, je to jeho problém a možná je to spíše případ pro docenta Chocholouška. Pokud se jedná o kritiku našich pánů konšelů, s touto se budou muset smířit, jak již několikrát judikoval ústavní soud, politik musí být připraven snést podstatně větší míru kritiky, a to i méně slušné,než "běžný" občan, a to na celostátní i lokální úrovni, a i na to si naši papaláši (volení zástupci) budou muset zvyknout.

Komu svědčí anonymita? shot 11.01.2007 22:37
Máte pravdu, co se týče omezení několika přihlášení jednou osobou, je to problém. To bychom se skutečně museli registrovat osobně a s občankou v ruce. Ovšem prvotním návrhem není odhalování nějakých jmen, je to jen snaha znesnadnit několikanásobné přihlašování a samosobě odpovídání. Vutdream, broskef, kolemjdoucí možná pokaždé píší z jiného počítače, ale jsou jedna a tatáž osoba, je to možná i skupina osob od sebe opisujících. Tvoří stejné chyby, používají stejné obraty, mají velice podobnou skladbu vět a sloh. A protože na to existují srovnávací programy vychází mi že se jedná o stejnou osobu. Je ovšem pravdou, že porovnávané soubory jsou poměrně malé.

Zveřejňování IP adres kuna 11.01.2007 20:32
Já jsem nereagoval na Vás.Ale v současné době je to prostě tak,že někteří pánové v současné a budoucí vládě používají více vášní aq vulgarních slov,než pisatelé tohoto fora. Ale mám pocit,že by se ta tomto foru měli uvádět konkrétní jména a IP těch,kteří opravdu tomuto městu škodí.Doufám že to nejsou právě ti,kteří se účastní tohoto fora.I když to kromě pár pisatelů,nevylučuji. A před volbami? Budou další!!!!!Bohužel.

Zveřejňování IP adres Administrátor 11.01.2007 19:50
Jak jsem již uvedl, hlavním cílem není odhalování pravých identit přispěvovatelů. Většina jmen by nám stejně asi nikomu nic neřekla Ok? Pochopitelně, když nalezení pravé identity bude někomu stát za tu námahu ........ Rozhodně by se tím ale zmenšilo "riziko" násobných nicků jednoho a téhož přispěvovatele - na to je v této diskusi naráženo s železnou pravidelností. K poslednímu dotazu: Každý má právo na prezentaci vlastního názoru (a zatím jsme až na nepovolené reklamy nic necenzurovali), ale mělo by to být v mezích slušnosti. Od zveřejnění IP adresy si také slibuji alespoň částečné umírnění "vášnivé" diskuse, která byla konkrétně před volbami.

Zveřejňování IP adres kuna 11.01.2007 18:14
Mám dotaz.Jaké nicky chcete odhalovat?Potom nevím co je to vulgární nebo sprostý příspěvek.Takových je tady hodně málo.Ale čeho je tady hodně,to jsou žvásty o Široké ulici a podobně.Ještě mě zajímá jedno. Když někdo napíše že jsou všude komančové a vládnou tomuto městu z postu podnikatelů, nebo že cikáni nemakaj kradou a chovaj se jako zvěř,že městem vládne korupce a že Crudim je mrtvé město né jenom co se týká kultůry,že se tady stavělo v korytách řek,že policie není schopná nastolit pořádek,tak to je sprosté a vulgární?Radši si zjistěte IP a jiné údaje o těch,kdo tomuto městu škodí.Nebo zůstaňte u tématu Široká ulice.Tam si můžete pobrečet, ale bohužel na cizím hrobě.Tak si poplačte.

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162  161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.