Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne? janek 06.02.2007 15:26
Dobrý den, až půjdu nahoru ulicí Širokou a budu míjet sedící občany na plechových "pohodlných" bobkách- snad lavičkách-hluboce smeknu nad osvíceným arch.Kouteckým a jeho vytříbeným smyslem pro design a ukloním se třikrát všem, kteří to schválili.Pokud se mě to nepodaří, a někdo z Vás to uvidí podejte o tom prosím zprávu. Děkuji.
Reagovat na tento příspěvek

Protikuřácká petice pavlicek 06.02.2007 11:39
Myslím, že se blíží osvícená doba, kdy zakážou v hospodách nejen kouřit, ale i chlastat a pak mastit jídla, vařit z vepřovýho, pak z hovězího. Je třeba nás všemožně chránit - díky Velkej Bratře! Ale pozor! Není problém zrušit hospodu a vytvořit soukromý kuřádcký alkoholický přejidací klub. Vstup budou mít jen ti, kteří si u vchodu za korunu koupějí roční legitku. Soukromý majitel sám rozhodne, koho do klubu přijme. To sme to dopracovali.

nový investor - stáčírna piva janek 06.02.2007 10:34
Dobrý den, nějak ten problém průmyslové zony v Chrudimi nesleduji. Mohl byste mi 123 prosím v kostce osvětlit některá základní fakta např. Kolik ten záměr už spolknul peněz z městského rozpočtu? Jak dlouho se realizuje? Kolik už přilákal do Chrudimi investorů? Můžete i něco přidat... Ptám se Vás, protože ve mě budíte dojem zasvěceného. Děkuji mnohokrát.

Protikuřácká petice janek 06.02.2007 10:26
Militatní,netolerantní, nekuřáci přestaňte prosím prudit a dál je to stejné, jako v příspěvku nad tímto. P.S. Přeju krásný den!!!

Protikuřácká petice tea 06.02.2007 00:34
Kuřáci,prosím ,přestaňte kouřit a bude po problému.Možná,že se najde i nějaké smysluplnější téma...Máte naději...HAHAHA! )

Protikuřácká petice shot 05.02.2007 21:01
Jenom o to, aby vaše kuření nešo do mého nosu. O nic víc.

nový investor - stáčírna piva Administrátor 05.02.2007 21:00
iDnes http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?r=Bmfpardubice 5. února 2007 10:53 Ostravská firma Brewer, která vyváží levné pivo, chce v Chrudimi postavit stáčírnu piva a později možná i pivovar. Ve stáčírně by mohlo pracovat až 150 lidí. Firma již požádala chrudimskou radnici o prodej dvou hektarů pozemků v městské průmyslové zóně. Město navíc chce pro firmu rezervovat další tři hektary. Vstup firmy Brewer oznámila chrudimská radnice už loni v září, ale ředitel společnosti Brewer Vladimír Bobek tehdy tvrdil, že stavba stáčírny je nepravděpodobná. Nyní se vyjádřil jinak. "Záměr mohu částečně potvrdit, až bude čas, vše zveřejníme a upřesníme v memorandu," řekl. Podle dříve zveřejněných informací a internetových stránek firmy společnost ve dvou pivovarech, v Jihlavě a Polczyn Zdroji v Polsku, vyrábí a vyváží levná piva zejména do zemí Evropské unie. Mezi významné exportní trhy Breweru patří Itálie, Maďarsko, Polsko a Španělsko. Firma vyrábí značky piva Starovar, Bohemian a Forman ve vratných půllitrových lahvích, netypických skleněných láhvích, plechovkách i plastových láhvích. Do maďarských supermarketů dodává pivo značky Hektor. "Pro Brewer dodáváme pivo asi rok, je to náš významný zákazník," uvedl ředitel jihlavského pivovaru Jan Kylberger. Z celkového množství 280.000 hektolitrů piva ročně, které jihlavský pivovar vyrobí, kupuje Brewer 30.000. Plány Breweru nenechávají lhostejné ostatní pivovary v kraji. "Pro nás bude důležité, zda budou mít v kraji i distribuční centrum a zda se budou chtít agresivním marketingem prosadit i na trhu na Pardubicku," uvedl Miloš Flégr z pardubického pivovaru Perštejn. Odhadl, že plánovaná chrudimská stáčírna by mohla mít kapacitu jako pardubický pivovar, který má 300.000 hektolitrů ročně. Pernštejn ji ale využívá jen z jedné třetiny, loni vyrobil 96.000 hektolitrů. Chrudimští radní již prodej pozemků Breweru doporučili zastupitelstvu. Firma jim hodlá za metr čtvereční zaplatit 320 korun. Brewer by byl vůbec prvním investorem v chrudimské průmyslové zóně. Město doufá, že jeho příchod do zóny přiláká další investory. dp, mb, MF DNES, ČTK

Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne? shot 05.02.2007 20:57
Musím přiznat, že z opravy a rekonstrukce mám rozporuplné pocity. Ano, dlažba se tam více hodí. Ulice je díky ní hezčí. O kvalitě diskutovat nechci, mnoho tomu nerozumím. Lampy by skutečně mohly být stejné a kdyby tam nebyly ony schody, bylo by - dle mého názoru - možno mluvit o vydařené změně. Ovšem celkový dojem by nesměla kazit ta cena. Samozřejmě každý má jiná měřítka, jiný vkus a jiné nároky. A proto tam, kde někdo mluví o umění, jiný mluví o hnusu. Ovšem pravda? Kde je, to ukáže až budoucnost. Proto, kéž by nás radnice a investoři oblažovali jenom takovýmito investicemi namísto plánovaných lodí vplouvajících do náměstí, přeložení pokračování výjezdu z náměstí do míst, kde nikdy nebyl a zástavbou části parku za kostelem a podobně, pak by to byla krása.

Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne? filek 05.02.2007 17:41
Koukám, že chceš opět diskutovat o stokrát přežvýkaném tématu. Prohlédni si diskusi pár měsíců dozadu. Vidím, že sám tušíš, že slovo urbanismus znamená něco uplně jiného, než si myslíš. Do té Wikipedie se tedy raději podívej:) O statice "nájezdů" zde bylo psáno už několikrát. Možná by jsi to mohl přepočítat sám a výsledek dodat na radnici. Ta už zařídí, že najmutí odborníci budou muset vrátit peníze a zrušit živnosti. Hnus je velmi subjektivní a všeobjímající slovo. Co hlavně se ti na té ulici nelíbí?

Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne? filek 05.02.2007 17:31

Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne? Yakobo B 05.02.2007 16:59
Neucelenost? Co tim mam na mysli? Napr. Lampy, Na kazde strane ulice jsou jine, mozna to povazujete za odvazny tah, ale ja bych to nazval neucelenou tvari ulice. Ohledne slovickareni, zda se mi, ze SU byla dana nova tvar a tudiz se nemusim bat pouzit slovo "Urbanismus", ale nechci se nechat umlatit linky z Wikipedie aj. Nemohu se zbavit dojmu, ze projekt SU byl a je velky experiment. To mu odpovidaji i "odpocivadla", ktera nepujdou pouzit v zime ani v lete. Nejsem statik, ale domyslim si, ze budou trpet i domy s nekolikapatrovymi sklepy (z duvodu retarderu). Ale hlavne se nemuzu zbavit pocitu, ze SU je hnus!!!!!!!!

Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne? filek 05.02.2007 16:46
Dobře, nechme stranou tvou gramotnost, kterou dokazuješ svojí účastí na diskusním foru:))) Tedy k věci. Co si mám představit pod pojmem "urbanistický humus" ? Když chceš mluvit o urbanismu, tak věz, že urbanismus Široké ulice byl vytvořen cca před 700 lety a se současnou OPRAVOU to slovo nemá nic společného. "Neucelenost" Široké ulice? Co myslíš tímto pojmem?

Protikuřácká petice Yakobo B 05.02.2007 15:44
Trochu ztracite pudu pod nohami. Vy jako zamstnanec muzete podat impulz k tomu aby se zacal zakonik prace dodrzovat. Ne si stezovat na disk. foru. Co se tyce smradu, pripoustim muze to byt pravda. Ale ja se s vami libat nebudu a v praci nosim zvykacky. Ad. dodrzovani zakazu koureni je prace policie, a vy jako platce dani mate moznost apelovat na vami zvolene zastupitelstvo, aby zakaz byl dodrzovan. Proste pred tim, nez zakazme ci zneprijemnime, 1/4 lidi jejich libustku-zavislost aj, podivejme s co muzeme my samy udelat pro lepsi vzduch.

Protikuřácká petice Yakobo B 05.02.2007 15:40
Tak o co jde v te petici? Koureni na pracovisti upraje zakonik prace. KOureni na zastavkach, v dopravnich prostredcich aj zakazuje stat. Kde se da,zatim, kourit jsou ulice a restaurace. Sam pisete, ze neni reseni prikazovat majitelum hospod, zda maji byt kuracke, nebo nekuracke. Souhlasim at si to ridi trh. Ale pak se musim ptat znovu, o co vam jde? Jaky ma vyznam tento novodoby hon na carodejnice? Jen pripomenu cisla, pred zdrazenim cigeret, rozdil mezi vybranymi penezi s cigeret a investovanymi na lecbu zpusobenou kourenim je -4 Miliardy. Kolik to muze byt po zdrazeni? Navic si platime zdravotni pojisteni. Takze naposledy o co vam jde?

Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne? Yakobo B 05.02.2007 15:33
Dobry den Proc reagujete na mnou nastolene tema, pokud nechcete rici ,nam vsem ostatnim, neco k "veci"? Nemam pocit, ze hlavnim bodem je ma gramotnost. Clovek, ktery zdarne ukoncil ZS vi, ze negramot je nekdo, kdo nemumi psat a cist. Ja uz tim, ze jsem se dostal na toto diskuzni forum, jsem ukazal, ze mam alespon zakladni vzdelani. Takze ostatnim zatrpklym malomestakum vzkazuji: Tema je - Libi se vam Siroka ulice ANO-NE? btw. Ano mam jeste jednu, zapomenutou, identitu. Z*klika, ale heslo jsem zapomnel a napsal jsem pouze 3 prispevky.

Protikuřácká petice ANO 05.02.2007 08:43
Chlupatý zvíře, copak nechápeš, že zdravotnictví se financuje z daní? A kdo asi platí spotřební daň z tabáku a tabákových výrobků? Nápověda: Nekuřáci to nebudou. Ok?

Protikuřácká petice janek 05.02.2007 08:37
Shot, máte krásnej sloh!!!Jen ty vaše myšlenky jsou trochu úchylný...

Protikuřácká petice gun 05.02.2007 07:32
Miluju regulace. Zakažte v hospodách kouřit - to se vám to píše pane Němec. Co takhle - zakázat používání reklamy na Webových stránkách - protože jsou hnusné a otravují. Líbilo by se vám to? Za hry měnit pravidla je dost néfer. Hospoda - (III. cenová) se zakázem kouřeni to může zabalit. To vám asi nevadí. Pokud chce město nařizovat, jak mám využívat svůj soukromý majetek, tak ať si jej nejdřív ode mě odkoupí a pak ať tam je třeba mléčny bar - jistě bude výdělečný. Alkohol totiž taky ohrožuje zdraví. Tak ten by se měl taky zakázat. A ti pijani si pak budou chlastat doma lahváče koupené v Globusu. To bude tedy pokrok. Myslím, že již dnes jsou nekurácké hospody. Bude jich přibývat, pokud bude poptávka. Přeci jako podnikatel mám zájem vzdělat. Takže pokud bude většina nekuřáků, tak rád yakážu kouření ve své hospodě, aby mi kuřáci neodpuzovali klientelu. Můžu to klidně na zkoušku zavést na obědy a večeře, nebo v oddělených prostorách a uvidí se, kde je více hostů. Asi to není zas tak horký. Proto si chcete vybojovat svoje zájmy takto podlou cestou, jako je petice. Když už jsme u toho nařizování, tak by zrovnatak mohla starší generace založit petici, aby se v každé hospodě mohla hrát jenom dechovka, protože to ostatní je hnus a VADÍ JIM TO! Toto má být ta svoboda, za kterou jsme bojovali v roce 1989 ???

Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne? pepe 04.02.2007 20:15
Tak přemýšlej, třeba na něco přijdeš, pak dej vědět Ok?

Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne? kuna 04.02.2007 20:00
Škoda že nevíš co to je.Ale ono vás je tady hodně. Amen.

Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne? filek 04.02.2007 18:11
Ať přemýšlím, jak přemýšlím, stále nechápu, co jsi nám tímto příspěvkem chtěl sdělit. Bojím se, že píšeš, jenom aby jsi psal a jsi dokonce kvůli tomu ochoten se prohlásit za totálního negramota. Škoda.

Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne? ANO 04.02.2007 15:27
Možná přijde i Leto. Ok?

Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne? Max 04.02.2007 15:23
Ne, ta slova jsou pro nej cizi. Cekam, az se tady objevi Pirat a Andrea a zacnou tuhle kunu obhajovat... To bude schyyyza Úsměv

Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne? ANO 04.02.2007 14:20
"kvalitativní posun myšlení"? Bohužel se ti posunulo opačným směrem, než by bylo žádoucí, že? To je sranda :-D

Protikuřácká petice Pavlíček Karel 04.02.2007 14:19
Ale proč že nejsou ty nekuřácké restaurace či bary ?

Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne? ANO 04.02.2007 14:15
Jsi tradičně mimo, že? Ok?

Protikuřácká petice tomaš marny 04.02.2007 13:52
koukám tady je zhrzenej kuřák kterej přestal a ted dělá jak mu to vadí.když už petice tak proč zrouna o kuřákách?proč neděláš petici proti narkomanům??kuřák kouří platí za to ve stánku a má na to.narkoman na to nemá krade,klidně pro to zabyje když na to nemá odhazuje stříkačky všude kde ho napadne na (na pískovišti atd)píchneš se a umřeš v tom nejhorším případě nebo se klepat a čekat na výsledky jestli náhodou nebudeš nakaženej virem HIV a tak.ve finále jak je vidět je to nemoc a choděj na léčení.jenomže stejně jako kuřák a kouřím taky mám podit že on si ničí zdravý tisíckrát huř a za všechno můžou jenom kuřáci.napiš petici na odstranění těhlech lidí a já jí klidně podepíšu.ale tohle je trochu přitažený za vlasy nemyslíš??

Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne? kuna 04.02.2007 13:02
Asi budeš nějaká učitelka prvního stupně.Co opravuje malá a velká písmena.Čárky a háčky. Tady jde o něco jiného.A to je :ekologická gramotnost-kvalitativní posun myšlení.A o tom to je.

Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne? pepe 04.02.2007 12:54
Filku, absulutně nevíš o čem plácáš, mně se Široká až na nějaké mouchy vcelku líbí a přitom jsem totální negramot. Naopak spousta známých je gramotná (mají nato hromadu svědků)a nelíbí se jim, tak se trošku zamysli, než něco napíšeš HAHAHA! HAHAHA!

Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne? cona 04.02.2007 12:21
Jeden z rysů, dle kterého se pozná gramotnost, je schopnost ovládat psanou rodnou řeč. Je to například umění dělat mezery mezi větami či slovy, úhlednost psaného projevu a podobně:)

Protikuřácká petice kuna 04.02.2007 12:04
Zajímavé.Kuřáci platí na zdravotnictví víc? A jdou dřív do kytek?Tak to asi nebude. To že utrácejí za cigára,to je jejich problém. A dřív a více cucaj peníze těch,kteří nejsou nemocní. A tím že kouří,tak pomáhají do kytek pasivním kuřákům. Zdravý nekuřák si zaplatil díky tomu, že jenom vkládal a nebral.Tak klidně může být starý a nemohoucí.A žil dlouho.To je normální.

Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne? kuna 04.02.2007 11:53
Zajímavý pohled na gramotnost.Jestlipak víš ,jak se určuje.Že ne?Nebo ANO?

Protikuřácká petice Stupny 04.02.2007 00:57
Nejsem kuřák, ale prosím Vás je nechte v klidu kouřit. Platíme všichni na zdravotnictví, ale kuřáci platí oproti nám o mnoho víc. Mají to již v ceně cigaret a pak dříve jdou do kytek a tím uspoří další peníze. K čemu je mě zdraví nekuřák co se dožije mnoha let? Pak je stejně starý, nemocný a nemohoucí a jen cucá ze státního a tedy i potažmo z mého. Kolik zdravích pak zbytečnš se přiživuje? Tak ať to těm nemohoucím ti kuřáci alespoň svojím příspěvkem zpříjemní a nejde to z mé kapsy.Stupný.

Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne? ANO 03.02.2007 23:27
Dovolím si drobnou opravu: Široká se nelíbí jednomu negramotovi, jenž zde vystupuje pod mnoha přezdívkami. Úsměv

Protikuřácká petice shot 03.02.2007 23:00
Jak čtu tvůj sloh, tak mám dojem, že se mi to plete zcela jistě méně než tobě. Soudě dle slohu, doba minulá ti asi velmi vyhovovala. Ano, tuto částku platím měsíčně na solidární zdravotnictví, mám ji potvrzenu na výplatní pásce. Vůbec proti tomu nic nemám, ovšem když vidím ty nemocné jak postávají před vchodem nebo v průjezdu nemocnice a hulí, pak je na místě otázka. Proč? Proč mám platit více a mít naprosto stejnou péči, jako ten který si svého zdraví neváží a dokonce si jej vědomě poškozuje? Spousta těch co zde podporují kuřáky se odvolává na tržní prostředí. Dobře, zaveďme je i u zdravotních pojišťoven. Nemáš nadváhu, nekouříš, nedroguješ? Sleva na zdravotním pojištění. Kouříš? O 15% vyšší zdravotní pojištění, kdo holduje alkoholu a kouří o 20% vyšší apod. Vždyť při pojištění motorových vozidel to tak funguje běžně a nikdo se na tím nepozastavuje.

Protikuřácká petice kocourek 03.02.2007 19:48
Zákoník práce se zmiňuje o spoustě věcí,ale stejně jako kouření se jich spousta nedodržuje.Lidích kouřících na zastavkách je spousta.S tím IQ to není pravda,ale že kuřák smrdí to už pravda je a smrdí jim z pusy jak z popelníku.O diskriminaci kuřáku nemůže byt ani řeč,spíše naopak.

Protikuřácká petice kocourek 03.02.2007 19:40
Ty kuřácká chamradi,kuř si doma a neotravuj okolí.

Protikuřácká petice kuna 03.02.2007 14:53
To jsi se rozjel.Choď si kam chceš.Ale neotravuj ostatní kouřením.Už jsi to pochopil?A co se týká toho normální?Normální je nekouřit.A žádné znaky označení mít nemusíš.To si kuřáci dělají sami.Táhne se za nima smrad a kouř.Takže se značkujou sami.A ostatní to musejí snášet.Zatím.Tak si doma klidně zapal a hlavně neotvírej okno.Proč větrat.Vždyť je to laskominka.

Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne? filek 03.02.2007 10:31
Je zajímavé, že Široká se nelíbí negramotům:) Čím to asi bude?

Protikuřácká petice Pavlíček Karel 03.02.2007 00:38
Ještě k tem kuřákům. Mě osobně vadí smrad v restauracích a chodil bych raději do nekuřáckých, proč ale nejsou? Nebo proč jich je tak žalostně málo? Proč Shote? Proč Yakobe? Myslím že řešení není majiteli přikázat jaká jeho hospoda bude.

Protikuřácká petice janek 02.02.2007 23:31
Shot, neznám Vaše libůstky. Možná že je to tykání každému, ale pozor Shot, už je fakt jiná doba. Jak víte, že chce solidární zdr.péči? A těch 5000 je docela dost!Na ten příjem budete mít v klidu na drahé léky..... A dejte pozor na jablka a hrušky nějak se vám to plete.....

nemocnice shot 02.02.2007 22:58
Bohužel, vzdělání nemá vliv na blbost. Je mnoho vzdělaných blbců, rovněž jako je mnoho nevzdělaných, avšak inteligentních lidí. Kdyby vzdělání dokázalo vymýtit lidskou blbost, to by bylo opravdu krásně na světě.

Protikuřácká petice shot 02.02.2007 22:48
Kolik platíš z jedné cigarety to opravdu nevím. Jen vím, že platím každý měsíc na zdravotní pojištění okolo 5000 Kč. Tudíž i na ty kuřáky, kteří potom spotřebují nejvíce, protože protože díky kouření onemocní rakovinou, a i na ty, kteří onemocní z pasivního kouření. Takže klidně choď do zahulené putyky, klidně si plať třebas 10 kaček z cigára, ale nechtěj solidární zdravotní péči. Vůbec nevím proč já mám platit tvé libůstky a v případě když onemocním a budu potřebovat drahý lék, tak si jej zaplatím. Protož peníze na léčení se vyplýtvaly na kuřáky.

Protikuřácká petice Pavlíček Karel 02.02.2007 17:32

Protikuřácká petice Pavlíček Karel 02.02.2007 17:08
Kuna seš normální?????? Promiň ale to jsi mě nasštval, že si snad pujdu zapalit! A to nekouřím již 26 dní. Co tě vede k závěrům že kuřáci jsou tupci a nekuřáci inteligenti? Zakázat jim co?! Jejich závislost? Nebo jejich laskominku? Nebo zakážeme jim chodit na kulečník, a je to! A nelepší by bylo vydat nařízení že kuřáci nesmějí vycházet na ulici bez viditelně umístěného znaku. Třeba nějakou hvězdu na levém rukávu, ne ? At si na ně můžeme mi nekuřáci dávat pozor, že?

Vadí vám tolerantní kuřáci! Pavlíček Karel 02.02.2007 16:46
Tak jsem nějak nepobral co že tím chtěl autor sdělit. ?

Vadí vám tolerantní kuřáci! janek 02.02.2007 15:47
To jsou ti,kteří kouří jen tam kde to mají dovoleno,ochotně plní státní kasu a chovají se mravně.

nemocnice lady 02.02.2007 14:51
A představte si, kdyby nebyli učitelé! To bychom byli všichni blbí, co?

Protikuřácká petice Yakobo B 02.02.2007 14:14
Takze v prvni rade. . .nekuracke pracoviste vam garantuje zakonik prace.Nas spolecnych prostorech jako jsou zastavky autobusu, tramvaji aj. je tez zakazano kourit. Ziji v Brne, takze vim, ze ne vsichni dusledne dodrzuji zakaz. Ale je vzdy se mozno domluvit. A jak pisete, ze nechcete byt obtezovan v dopravnich prostredcich. Kolikrat jste videl nekoho kourit v MHD ci dalkovych autobusech? Ja snad jednou a to slo o asocialniho, opileho spoluobcana. Zkratka je snad jen jedno misto kde na sebe narazi kuraci-nekuraci a to na ulici. Jak chcete donitit 40% obcanu at nekouri na ulicich? A kde toto skonci, uz ted jsou americke pojistovny, ktere nechteji pojistit kuraka ci obezniho pojistnika. Pta se, kde to skonci? Budeme snad pojistovat pouze modrooke blondaky? Co se tyce ekonomickych duvodu pred zdrazenim cigeret rozdil ve vyberu dani a nakldaech na leceni nemoci zpusobene kourenim -4 Miliardy, po zdrazeni se tato castka bude blizit nule. A to si jeste platime zdravotni pojisteni. TAkze O co vam jde? Jako jedine konfliktni misto schledavam ulici a restauraci, pokud pominu nekolik velmi netoleratnich kuraku. Co se tyce ulice povazuji zakaz za neopodstatneny, jelikoz negativni vliv na nekuraky je minimalni. A co se tyce restauraci, povazuji centralni zakaz za chybu a diskrimnaci, protoze pokud funguje tak silna poptavka po nekurackych hospodach, proc nejsou? P.S. Mate pravdu, me napadani nekuraku (chaska aj.) byla pouze prevzana retorika protistrany. Chtel jsem upozornit na fakt, ze argument, kurak smrdi a ma nizsi IQ je city populismus. . . Preji krasny nicim neruseny den....

Protikuřácká petice Blix 02.02.2007 13:42
Co považujete za pouhé osočování? Že jsem Vás zařadil do skupiny netolerantních bezohledných agresivních? Agresivních na základě poslední věty "...táhněte atd.." (nemám předlohu) Vašeho příspěvku, ale je možné, že jste psal v nadsázce. Pokud ne, tak jste tam právem...podobně jako protikuřáci posílající někoho někam "táhnout". Bezohlední v tom, že mě taháte do Vaší záliby-zlozvyku aniž bych o to měl zájem. Alkoholikova záliba mě ničím neobtěžuje (pokud mě konzument neotravuje nebo na mě - s nadsázkou - nezvrací), zdravovýživákova záliba to samé...atd. Tabáková záliba se bohužel dotkne bezprostředního okolí, tím je specifická a proto se proti ní řada lidí snaží nějak bránit. Řekněme, že pominu zmíněné kuřácké hospody - tam jdu dobrovolně. Ale nechci být obtěžován všude tam, kde musím být chtě-nechtě - v práci, ve svém bytě, v jeho okolí, v dopravních prostředcích...a taky se nechci na řadě míst, kde se nesmí kouřit (nebo i jen v čase kdy se nemá kouřit)se neustále domáhat dodržování tohoto u "tolerantních" českých spoluobčanů. Tělesná konstituce mi to celkem dovoluje, přesto mě to unavuje...co potom slabší povahy - radši tiše trpí...uff, nějak mám rozepsáno, stačilo...jo, to podpírání ekonomiky nebudu ani komentovat... Úsměv

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166  165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.