Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Lihovar a jeho štiplavý zápach pepe 12.03.2007 13:27
Ty jsi asi v Chrudimi nový, co? Tento zápach, je zde typický již pár desítek let a většina rodilých Chrudimáků si na něj nejspíš již zvykla. Jednomu kamarádovi kupodivu tento smrad voní. Hodně štěstí, pokud se pokusíš zakročit, ale nějakou velkou podporu asi moc nečekej.
Reagovat na tento příspěvek

Všichni na schůzi aknel 12.03.2007 13:05
Bydlím na tomto sídlišti přes 20 let, tak mohu s odstupem času posoudit, jak se tady žije. Je fajn, když vidíte jak město začalo zvelebovat dětské hřiště uprostřed sídliště na krásném plácku, kam svítí dlouho slunce a na lavičkách si můžou příjemně odpočinout mimo maminek hlídajících své ratolesti i ostatní. Proto nesouhlasím s tím, aby se nesmyslně skrz klidné sídliště vedla průtahová komunikace a naše děti byly ohroženy zraněním, protože by do školy a školky musely zase přecházet nějakou rušnou silnici! A kdo bude potřebovat na nákup do sámošky, ten si tam rád dojde pěšky!!!

Lihovar a jeho štiplavý zápach r_a_d_e_k 12.03.2007 11:34
Taky vám leze na nervy ten štiplavý nepřehlédnutelný zápach z Lihovaru? Na Větrníku je každou chvíli po ránu nebo večer. Dá se s tím něco dělat nebo myslíte, že se to s příchodem léta zlepší? Z čeho vůbec ten líh vařej? Mám chuť tam na ně poslat někoho ze životního prostředí.

novostavby - cena ??? shot 11.03.2007 22:05
To je zase jedna z hovadin vytvořených radnicí. K budoucímu obchvatu Chrudimi se cpou RD k RD v Markovicích se cpe PZ, k Bramacu a letišti se cpou také RD, přes klidné sídliště se naplánuje silnice. Vedle sídliště se naplánuje takový přejezd trati, aby auta jezdila alespoň ve výši 3. patra. Ono to asi bude tím, že zastupitel a městský architekt p. Thér bydlí v blízkosti nádraží a tak hluk a auta pod okny považuje za normální. Tak to plánuje i pro jiné, ať si také užijí. Takže díky tomu dnes nikdo v Chrudimi nemá jistotu, že když si kupí pozemek na RD v klidné zóně a začne stavět, tak, že po dostavení nebude mít před zahrádkou fabriku nebo dálnici.

novostavby - cena ??? aqua 11.03.2007 15:54
Ahoj - nevíte někdo něco bližšího o výstavbě RD na Větrníku ? web site ? cena ? . . . Úsměv . . .

A co říkáte na pouť? ANO 10.03.2007 19:10
Komediante, to byla citace z novin, ne myšlenky a názory páně administrátora. Ok?

A co říkáte na pouť? zu 10.03.2007 14:45
dobrý den mohl by ste mi laskavě napsat něco blíže k tomu(podle vás skandálu)se Spilkovými děkuji

A co říkáte na pouť? zu 09.03.2007 23:17
konečně někdo normální:)

A co říkáte na pouť? zu 09.03.2007 23:15
ahoj,nemůžeš na ně bejt tak hodná voni nás taky odsuzujou a hážou do jednoho pytle s romákama a kádesama.Zuzana H.

A co říkáte na pouť? zu 09.03.2007 23:14
ano přesně tak my se o to staráme my nebo,když odjedeme tak vy chodíte a zbíráte to?

A co říkáte na pouť? zu 09.03.2007 23:12
to snad není vaše starost,pozemek je na určitou dobu zaplacen takže kdyby sme tam kopaly či stavěly v tu dobu mrakodrap je vám do toho hovno,a kam podle vás máme zahodit odpadky,nebo si myslíte že nepotřebujem jíst,tak když vám vadí že vyhazujeme odpad slušně do veřejných popelnic tak napište vši ard. a my vám to tam budem sypat na kytičky

A co říkáte na pouť? zu 09.03.2007 23:08
tak to není pokus o to aby se vám rozskočila hlava a nedokázaly vydržet v těchto prostorech ani půl hodiny,ale pokoušíme se o zábavu ne pro sebe,ale pro VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁS

Všichni na schůzi shot 08.03.2007 23:05
Ty násady si s sebou neberte. Ale sežeňte tisk, televizi, rozhlas. Medií se naši radní bojí víc.

Paradox ? pepe 08.03.2007 20:33
To jen taková slovní hříčka HAHAHA! HAHAHA! Metoděj Ok?

Paradox ? Max 08.03.2007 20:29
Ja nepisu o metodach, ty Metodeji, ale o spojeni "soudruh Hitler..."

Paradox ? ANO 08.03.2007 20:14

Paradox ? pepe 08.03.2007 19:07
Nějak mi vypadávaj písmenka Oh my God! Oh my God! Než mi to někdo začne vytýkat....

Paradox ? pepe 08.03.2007 19:05
Omlouvám se, jestli jsem oslvením soudru urazil Hitlera. Nebo jsem snad urazil nějakého soudrha? Vždyť je to prašť jak uhoď, komunista jak fašista....

Paradox ? buldog 08.03.2007 18:09
Pro Maxe, nejsi náhodou pomatenec Ty, vždyť soudruzi používali úplně stejné metody jako pan Hitler.

Všichni na schůzi buldog 08.03.2007 18:05
VYZÝVÁM VŠECHNY OBYVATELE SÍDLIŠTĚ U STADIONU, ABY PŘIŠLI V PONDĚLÍ 12.3.2007 V 16,00 NA SCHŮZI KDE SE MÁ PROJEDNÁVAT TZV. REVITALIZACE SÍDLIŠTĚ. KLACKY PŘÍPADNĚ NÁSADY OD KRUMPÁČE SEBOU !!!

Paradox ? Max 08.03.2007 18:00
SOUDRUH Hitler...? No ty ses taky peknej pomatenec, vid ze jo!

Paradox ? pepe 08.03.2007 17:51
Básník chtěl asi říci, že nezáleží na tom, co člověk v životě dokáže, ale na tom kolik dokáže zblbnout lidí a získat si díky svým žvástům obdivovatelů. Kdyby měl svůj hrob soudruh Hitler, troufám si tvrdit, že jeho náckovští příznivci by leštili, až by se z nich kouřilo. Komunismus a fašismus z palic zblblých cvoků ještě nejspíš pár generací nevymizí Tak to je fakt na ...

Paradox ? vanver 08.03.2007 14:54
A co tím chtěl básník říci?

Paradox ? Max 08.03.2007 09:49
A co jako? Ctrl+C a Ctrl+V...

Paradox ? 123 08.03.2007 08:36
Šedý autobus zastavuje před velkolepou železnou bránou londýnského hřbitova Highgate. Skupina návštěvníků z Čínské lidové republiky se nedočkavě tlačí ven uctít památku svého mistra. "Vstupné jedna libra prosím" – zastavuje je žena u brány. Hřbitov je v bezvadném stavu. O Marxův hrob je vzorně pečováno, dvě ženy denně leští jeho bustu. Karel Marx, slavný německý filosof a politický ekonom prorokující konec kapitalismu a jeho vystřídání komunismem, muž, který za svého života napsal, že soukromému vlastnictví zvoní hrana, měl po své smrti štěstí. Hřbitov, na kterém odpočívá, je totiž – v soukromém vlastnictví. Vydělává několik desítek tisíc liber zisku ročně. Neviditelná ruka trhu na něm vysbírala i poslední smítka odpadků. Jiný muž, skotský filosof a politický ekonom Adam Smith, leží na hřbitově v Edinburghu. Hřbitov je zanedbán, jeho zdi a některé pomníky připomínají rozvaliny. Na cestičkách se povalují pohozené plechovky a igelitové sáčky. Hrob samotného velkého myslitele je zarostlý rezavým břečťanem. Obhájce kapitalismu a průkopník ekonomického liberalismu, muž, jenž považoval soukromé vlastnictví za základ ekonomické prosperity, nemá po své smrti to štěstí jako Marx. Odpočívá totiž na hřbitově, který je v obecním vlastnictví. ::: R. C. Morraise

parkování NaVětrníku ANO 08.03.2007 07:41
Ono město by mělo zkvalitňovat podmínky pro život svých obyvatel. ;) V tomhle případě by město patrně nemělo být investorem, s tím souhlasím. Leč v mnoha lokalitách, kde by bylo vybudování takových ploch smysluplné, je město vlastníkem pozemků - takže nějaký způsobem by se do toho zapojit mělo (na cizím pozemku nikdo stavět nesmí).

Internet patas 08.03.2007 00:27
Ahoj lidi ctu tady diskuzi o Hrochnetu a muzu vam rici asi toto.Jsem jednim ze zakazniku ktere p.Hudec koupil a nejsem z Chrudimi a do te doby jsem o nejakem Hrochnetu nemel ani paru.Po prejiti pod Hrochnet zacali problemy s pripojenim hlavne s rychlosti a o odezvach ani nemluvim.Ale vrchol vseho nastal nyni kdyz mi Hudec poslal mailem jakousi upominku ze spaltnost fa. uplyne atd...a ze si ji mam vytisknout sam a zaplatit.Dost me to udivilo protoze vzdy jsem ji dostaval postou a najednou si ji mam stanout i tisknout sam a hlavne na to myslet no pokud ze pry ji chci poslat musim zaplatit 15Kč!!!No to uz me dorazilo uplne protoze nikdy u zadne firmy CEZ,VCE,VAK,TELECOM atd. jsem se nesetkal s tim ze by si uctovali jakysi poplatek za vystaveni dokladu!!!Nedalo mi to a spojil jsem se s p.Hudcem a zadal o vysvetleni.Jeho odpoved byla strucna stejne tak jako arogantni a nepripoustejici zadnou diskusi.Stahni si to a zaplat a pokud nezaplatis odpojim ti internet.Fa posilame jen 5%zakazniku tak se podrid a nebo mi za to zaplat.Nikde ani naznak po nejake snaze problem vyresit ci vyjit zakaznikovi vstric.Z tohoto je zcela patrne o co mu jde...o penize.On si totiz zpocital ze by ho postovne stalo cca 20000Kč mesicne a tak to chytre prehral na zakazniky a to ani ne za cenu postovneho 7Kč ale za 15 aby na tom jeste vydelal. A proto tu verejne rikam ...z jednani p.Hudce jsem pochopil ze mu jde pouze o zisk a ne o spokojenost zakaznika!Verim i predchozimu pisateli ze mel s p.Hudcem problemy v komunikaci protoze s nim se mluvit neda.Jeho politika je jasna....zakazniku mam dost tak proc se otravovat s nekym kdo nedela to co chci...jen at si jde ...sezenu jineho pit..mce kterej bude mlcet a hlavne platit.Co vy na to....doufam ze si tohle taky precte a treba nam to vsem vysvetli a presvedci me ze poplatek za doruceni uctu je zcela bezna zalezitost!!!A propos ....setkal se s tim uz nekdo z vas nekde jinde??

parkování NaVětrníku shot 07.03.2007 22:57
Určitě je možné založit družstvo (nebo využít stávajícího) za účelem vybudovat družstevní garáže. Jenomže.. Zastupitelem města je p. Kušta, který jak je známo buduje garáže na náměstí a hodlá další budovat v ulici Škroupova. Bude tedy on hlasovat pro schválení konkurenční stavby, nebo pro prodej městských pozemků konkurenci? Jak je známo, v Chrudimi se neprosadí poslední dobou z investic nic, co nevzbuzuje pochybnosti o čistotě financování. Triumvirát Pištora, Kušta, Libý vše pevně drží v rukou a jim vydatně přisluhuje p. Čechlovský, Řezníček, Kudrnáč a Kobětič. Takže o možnosti výstavby družstevních garáží si musíme jenom zdát a pokud ano, tak mimo katastrální území Chrudimi.

parkování NaVětrníku Mexiko 07.03.2007 22:41
když čtu tento příspěvek, tak mne tak napadlo .... že to město nezajímá .... jaká by ale byla právní analýza, protože předpokládám, že většina domů je vlastnictví nějakého toho sdružení nájemníků, čili takové soukromé vlastnictví. A kdyby město vybudovalo město z veřejných prostředků parkovací dům a pak jej nejlépe zadarmo předalo soukromému sdružení, tak to by byl povyk třeba na opačném konci města. Nebo další varianta-město by vybudovalo parkovací dům a následně by za každé místo v něm vybíralo nějaký ten obolus .... to by byl taky řev - tentokráte těch, kteří bydlí v té lokalitě. Takže co takhle, kdyby se majitelé/nájemníci domluvili, vyjednali odprodej a postavili si tam parkoviště nějrůznějšího rozsahu???? Na závěr předesílám, ať mne hned hromada pisálků neosočuje, že nejsem právník a znalec právní problematiky a ani zastupitel ..... prostě jen tak přemýšlím!!!!

parkování NaVětrníku ANO 07.03.2007 21:22
Komunardi? Co mají společného příslušníci Paříšské komuny s parkováním v Chrudimi mi poněkud uniká. Nemyslím si, že by bylo práve nejšťastnější rušit hřiště a místo nich rozšiřovat parkoviště. Co třeba postavit parkovací (garážový) dům? Jeden takový stojí např. kousek od Sběrného dvora, další "Na Šancích",... I když se to nezdá, Chrudim má ještě stále místa, kam by se ony parkovací plochy daly umístit. Jde o to, že to nikoho z vedení města nezajímá.

sídliště U stadionu chmelařová 07.03.2007 17:05
Nechápu kdo vymyslel vybudování komunikace prostředkem sídliště!! Je to klidné sídliště,kde si děti mohou hrát aniž hrozí jejich zranění autem. To chcete zvýšit počet zranění a eventuelně úmrtí dětí? Průtahová komunikace mezi školou,školkou a dětským hřištěm je holý nesmysl. Pouze se tímto projektem někdo "nahoře" potřebuje zviditelnit a hlavně asi si přijít k penězům tím jak úžasný projekt zpracoval. Doufám že zdravý rozum zvítězí a toto nikdy nebude realizováno!!!!

parkování NaVětrníku Katatonia 07.03.2007 10:15
Tenhle problém je na všech sídlištích v Chrudimi, jelikož komunardi při architektonickém plánování sídlišť jaksi neuvažovali nárůst počtu vozů majitelů bytových jednotek. Situace, kdy jeden byt potřebuje u domu zaparkovat 2 či více aut, jsou již pomalu standardem. Celé je to o radnici, která by tento problém měla řešit inovací a ne perzekucí. Víme, že je jednodušší nedělat nic a na auta zaparkovaná mimo vyhrazená místa posílat MP, ale kde potom jsme? Na co volíme a máme zastupitele na radnici? Aby tolerovali takovou perzekuci a problém neřešili? Proč se prostředky směřují přednostně do dětských hřišť na sídlištích, kde už žádné děti dávno nejsou v takovém počtu jako např. v 80 letech (typické U stadionu před domem 730-734 - hřiště na volejbal a basketbal, které je využíváno minimálně a především lidmi, kteří v této lokalitě vůbec nebydlí). Proč nezmenšit jeho velikost, kolem natáhnout sítě a nevyužít takto uvolněný prostor pro vybudování nových kvalitních parkovacích míst pro obyvatele okolních domů? Počet aut rozhodně klesat nebude!

parkování NaVětrníku done pepe 07.03.2007 08:19
Nevíte někdo jestli se bude něco dělat s parkováním Na Větrníku ? Po 20:00 hod. není možné v okruhu min.500m zaparkovat aniž by si nespáchal přestupek. Nějaký neurodůchodce neustále volá měšťáky. Už mě nebaví běhat s lístečkama.

Internet shot 06.03.2007 21:08
Opravdu se nestačím divit. Jakmile se zde objeví nějaké téma, které je nevhodné pro radnici, ihned se objeví nějaký přispěvovatel s aktuálním tématem. Například chrudimská pouť. To, že reaguje na něco, co bylo pomalu před rokem to nevadí. Přeci účel světí prostředky. Hlavně odvést pozornost od téma, které je nepříjemné. Takže lidi nedejte se a přijďte 12. 3. 2007 do jídelny ZŠ na sídlišti U Stadionu. Bude se zde projednávat osud celého sídliště. Bude se jednat o vás. A nedejte se.

Internet.operátor-HROCHNET nestačím se divit 06.03.2007 20:40
Já s Vama musím souhlasit. Jestli má tech pár lidí nějaké mindráky a vylévá si to na klávesnici,tak je to ěkné ne? Hold někdo má a někdo nemá!! Až si to jednou srovnaj v hlavě,tak bude asi konec světa.

Internet.operátor-HROCHNET nestačím se divit 06.03.2007 20:37
To asi uvidíme v Tv opičáka PS: nezapomenout slunečn brýle na ochranu. Vlezl jsem na vzkazy a Ty seš jedlej s Tebou bych chtěl dvoudomek!!

Internet nestačím se divit 06.03.2007 20:27
D.. kolik máš tak iq? Jen,že jsem se tam koukal a neustále nechápu co nechápeš možná bych nato musel být negramot?? Promin ale je to tak jdnoduchý... Malá lekce s PC by zřejmě prospěla!! Napiš jestli nebudeš ještě něčemu rozumět..

Internet nestačím se divit 06.03.2007 20:23
Piráte můžeš mi prosím zaslat provajdra okterém píšeš! Za tu cenu a rychlost do toho půjde jen jsem vážně nikoho takového nesehnal!! Můžeš sem naněj poslat kontakt? Děkuju jestli jen neke..

gynekolog Vltavský - sponzorské dary Katatonia 06.03.2007 20:22
Ty jo, Mirko, koukal jsem na Tvoje stránky a vůbec jsem Tě na nich nepoznal, na té hlavní fotce s datem narození, to ano, ale v té fotogalerii? To jsi Ty??????

A co říkáte na pouť? Fanatic Piroman 06.03.2007 19:43
Je to PRAVDA!ale ne zase,tak přesně.Vy asi o poutích moc nevíte,já jsem s kolotočáři pár let pracoval,ale jeto trochu jinak!Nejhorší jsou ti stánkaři,s cukrovím,sladkou vatou,a oděvy.Ti vždy v Neděly večer,odjedou a zanechají nejvíce bordelu!!!Jo a za dvacku,poprosí elektřinu na jednu žárovku.A potom zapnou vařič a ten má 2kw.Tak se o ně moc neberte!!!!!

gynekolog Vltavský - sponzorské dary Ester 06.03.2007 12:38
Tak běž k panu doktorovi do ordinace, vlez si k němu na tu kozu a pak můžeš někoho posuzovat a když mu ji náhodou rozbiješ, tak mu ji hned zaplať, abys věděl, co je to podnikání. Zdraví Ester, já se vždycky zasměju, když se na ty Vaše příspěvky dívám, to snad ani není možný, začněte makat a podnikyt jako my ostatní a nepomlouvejte druhé, když na to nemáte. Zdraví Eser. Až chytneš rakovinu prostaty, tak k němu nelez, když mu vyčítáš sponzorské dary, ty chytráku a nech se ošetřit zadarmo v Číně nebo jeď do USA a tam to poznáš a nedoplatíš se. Ty chrudimocentristo.

garáže ve Víta Nejedlého Liesta 05.03.2007 21:29
Hezký večer,nejdříve bych chtěla poděkovat panu kocourkovi a paní Mileně,že projevili zájem.Je opravdu zvláštní,že projekt o garážích probíhá naprosto v tichosti.Máme napsanou petici a většina lidí v našem baráku o tom neměla potuchy.Ale největší pravdu má pan Shot.Většina lidí,např.já,se začíná o plány na radnici zajímat až v momentě,kdy se jich to osobně dotýká.Většinou si řekneme,jsme celý den v práci a nemáme čas.Na Chrudimském zpravodaji krájíme cibuli a je nám jedno,co tam píšou.Asi s tím na radnici počítají,vědí,že se všude podepíše pár lidí a ostatním to je jedno.Ale třeba až tu budou ty garáže,tak vyhrajeme v té soutěži ROZKVETLÉ MĚSTO.

garáže ve Víta Nejedlého shot 05.03.2007 20:08
Ano a jenom se opakuji a dopňuji: Když náš bývalý starosta a nyní poslanec, naše slunko jasné spolu se svými kumpány prosadil s vidinou tučného zisku nesmyslnou průmyslovou zónu markovičákům pod okny, tak petičníky z Markovic a Rozhledny měli mnozí z vás za lidi, kteří nepřejí pokroku. Rejpaly, kteří pro své pohodlí hodlají narušit rozvoj Chrudimi. P. Lebduškovi zde mnozí nasazovali psí hlavu a hledali na něj možné i nemožné. Když byla petice proti zrušení letiště, opět mnozí z vás říkali: nás se to netýká. Podobné to bylo a je s prodejem katastru, předláždění Široké, připravovanými úpravami náměstí, budováním příjezdů do PZ, připravovaným prodejem kláštera, budováním propojení Skřivánku a sídliště u Stadiónu a spoustou dalších rozhodnutí. Nyní chtějí stejní lidé vzít klid i vám a najednou je zle. A lidé z Rozhledny a Markovic zase mohou říkat, že vy nechcete pro trochu hluku a nepohodlí rozvoj Chrudimi. Zkusme prostě pochopit, že pokud budeme říkat tohle nás nepálí, proto nepodpořím ty kterým to opravdu vadí a zhorší jim to život, pak jakákoliv petice nemá smysl. Protože na zastupitelstvu vystoupí jeden, dva křiklouni a ostatní se schovají. Stojí-li Vám to opravdu za to, zburcujte dům, sídliště, přiveďte ty, kterých se to týká na zastupitelstvo, protestujte tam, své zástupce navštivte je osobně, prostě otravujte kdekoliv je potkáte. Spojte s s ostatními, kteří protestují, podpoříte-li je, oni podpoří Vás. Jsou to Markovice, sídliště u Stadionu Rozhledna a jiní. Čeho se bojíte?

garáže ve Víta Nejedlého kocourek 05.03.2007 20:03
Přesně vím kde to je.Tam by to bylo pěkně nahuštěné.Ono to tam vlastně už je.

sídliště U stadionu shot 05.03.2007 19:56
Stačí dát jenom číslo poz. parcely. Určitě je zde možno nějakou silnici, nebo alespoň parkoviště vybudovat. No, tak se nesdyď, nabídni bezúplatný převod městu!

garáže ve Víta Nejedlého milena 05.03.2007 19:39
Podle mě, by se neměla "házet flinta do žita"... možná s tím ještě půjde něco dělat.. jenom je s podivem, že tato studie proběhla skoro v tichosti.. žádné upoutávky na www.stránkách města , nebo ve zpravodaji.. novinách jako u studie týkající se sídliště U Stadionu.., pouze malé oznámení na třetí stránce zpravodaje, že se bude konat veřejné jednání. Podle mě si někdo "vyhlédl další možnost parkování". Je to šílenost - město by parkovací plochy a garáže mělo řešit jinak, než že někde zaberou hřiště! Připomínky je možné podat na úřad do 15.3.07.. jenom doufám, že to je pravda, nebýt pár všímavých lidí, prošlo by to, a jestli to vyselo na úřední desce - to je ve hvězdách.. zatím jsem nenalezla.. Takže to nevzdávejte a pište, že nesouhlasíte.!!!

MHD em 05.03.2007 14:46
Omlouvam se. Mate pravdu. Je to pomerne rovnomerne rozlozene. Ovsem trvam na tom, ze po zarovnani autobusu (2,4) odjizdeji dva na obe strany, zatimco ho clovek nestihne, protoze je posunuty. A cestovat 1kou pul hodiny? To mohu jit pesky. Je to spolehlive a stejne rychle. Tady jde o to dostat se za 10 minut. Prijemne me prekvapila 1 ze stromovky na nadrazi...

Protikuřácká petice Administrátor 05.03.2007 11:11
Řekl bych že anketa je zbytečná. Už několikrát jsem v novinách četl rozhovory s provozovateli restaurací a převažuje 100% názor, že nekuřácká restaurace se nemá šanci uživit. Tomuto názoru odpovídá i počet nekuřáckých restaurací. Možná mají pravdu. Docela bych zkusil nějakou nekuřáckou otevřít, ale minul jsem se oborem Ok? . Mohl by to být zajímavý podnikatelský experiment.

MHD Petr Kolář 05.03.2007 10:14
Asi by to chtělo, abyste se pořádně seznámil s jízdními řády, než budete psát takové nesmysly. Tak v době od 5 do 8 a od 14 do 17 hod. jednou z nádraží každých 15 minut autobusy k vám na Stromovku. Vždy v .00 a v .30 linka č. 1 a v .15 a .45 linka č. 4. Navíc zhruba každou hodinu linky č. 2 a č. 5. V době od 8 do 14 hodin jede vždy střídavě v celou hodinu linka č. 4 a v půl linka č. 1.

MHD em 04.03.2007 21:12
To je jeden clovek. Zajimavejsi je ale tolik let pilovany jizdni rad MHD. Navazuje vam nekomu na spojeni od dalsich spoju? Predposledni zmena zvysila cekaci dobu, posledni ji zrusila: autobus proste nechytite. Navic je zajimava tato situace: jste na nadrazi a ejhle, tri ctvrte hodiny nic. Takze jdu na druhy konec mesta pesky - je to zdrave. Po te trictvrtehodine autobus jede - dokonce do obou smeru 2ka a 4ka, obcas i 5ka, takze tri. Ty same autobusy se potkavaji v okoli Stromovky a Topolské. Kdybych delal JR, prihlednu k prijezdu a odjezdu dulezitych smeru a dam pozor, aby se clovek na druhou stranu mesta dostal bud jednim nebo druhym smerem stridave. A odtud na nadrazi taky.

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169  168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.