Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
[smazáno] - potravinové doplňky jan. 10.07.2007 15:54
Moc sem nepíšu, ale takhle tady nabízet jakékoli produkty je ostuda.
Reagovat na tento příspěvek
 
[smazáno] - potravinové doplňky sam 10.07.2007 10:31
Co na to říct? 1. neplacená reklama - je-li to možné a admin to nesmaže, proč ne. Ale chápu, že se to nemusí líbit. Namitku beru. 2. Doufám, že jsem nikde nenapsal, že to "zázračně účinkuje...". Pokud jsem to napsal, prosím o upozornění a okamžitě to smažu. Takže tuto namitku neberu. 3. "jeden lékař na netu psal..." - pokud to vůbec byl lékař Ok? , a pak: jak to je schopen doložit? Asi těžko a hlavně by musel u každého přípravku samostatně. Takže tento argument neberu. [smazáno] - jako každý podobný produkt - musí mít atestaci a schválení k prodeji. A to [smazáno] má a doložit to mohu. Navíc má několik celosvětově uznávaných hodnocení, jako je např. COR 341 - KOSHER (košer), která je po celém světě považována za značku nejvyšší čistoty pěstování, sběru a zpracování produktu. Při výrobě jsou dodržovány standarty GMP a HACCP a Halal. Také získala osvědčení o bezpečnosti užívání pro sportovce od Institutu pro biochemii při Německé sportovní univerzitě (akreditovaný certifikační institut). Takže to asi tak špatný produkt "...zatěžující ledviny a játra..." nebude. 4. Je to i o zdraví i o penězích. Užívám [smazáno] několik let (zdraví) a zadarmo není, takže si na ni musím vydělat (peníze). A to přece není špatně.
Reagovat na tento příspěvek
 
[smazáno] - potravinové doplňky sam 10.07.2007 10:20
Jo, já to zapomněl napsat do toho prvního příspěvku, tak jsem si to pochválil dodatečně Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
[smazáno] - potravinové doplňky tohos 10.07.2007 10:18
Juuu,ty si to sam i pochvalis HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
[smazáno] - potravinové doplňky Liesta 09.07.2007 17:56
Myslím,že neplacená reklama na nějakou [smazáno] na těchto stránkách nemá co dělat. A kdyby to tak všechno vždy zázračně účinkovalo,to by byli všichni najednou zdraví.... Zrovna nedávno jeden lékař na netu psal,že většina potravinových doplnků jsou spíše zátěž pro ledviny a játra. Ale tady jde spíš o peníze než o zdraví....
Reagovat na tento příspěvek
 
[smazáno] - potravinové doplňky sam 09.07.2007 16:10
Zkušenosti sjou skvělé!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
[smazáno] - potravinové doplňky sam 09.07.2007 16:10
[smazáno], to je zdravá výživa obsahující bylinky a léčivé rostliny (směs). Vitamíny, minerály, antioxidanty. Bez alkoholu a chemických přísad. Upevňuje a vrací zdraví. Doplněk léčby i prevence. Jaké jsou vaše zkušenosti?
Reagovat na tento příspěvek
 
nemocnice ANO 08.07.2007 08:06
 
nemocnice broskef 08.07.2007 05:58
Co to je za blbost? Zrovna ja jsem se pred tydnem objednaval na operaci (min. 2 dny v nemocnici) - prelom cervenec/srpen. A uplne bez problemu.
Reagovat na tento příspěvek
 
nemocnice Jiří Skácel 05.07.2007 18:18
Do oznámení, že v době prázdnin nebudou prováděny žádné operace, jsem si to myslel, ba dokonce jsem o tom byl přesvědčen rovněž. Jsem zvědav na příští interní "Opatření ředitele a.s."
Reagovat na tento příspěvek
 
Ztratí Chrudim Muzeum loutek???? janek 05.07.2007 10:35
Mydlářovský dům a v něm Muzeum loutkářských kultur. Pro chrudim to nejvíc co má! Zřizovatel, Ministerstvo kultury už nemá zájem muzeum financovat. Kraj na něj nemá peníze a muzeum nechce a město Chrudim na provoz nemá. Co bude dál se neví. Ztratí Chrudim světoznámé Muzeum loutek??? Co vy na to????
Reagovat na tento příspěvek
 
Pozor na jeskyni v Pivnické rokli PetrZ. 04.07.2007 20:44
varování pro všechny milovníky blízkého okolí - dneska dopoledne jsme byli na návštěvě Pivnické rokle (nedaleko Nových Hradů a Toulovcových Maštalí) a při plazení se známou tamní jeskyní se špatně dýchalo - při jednoduchém testu zapalovač zhasnul, což signalizuje vysokou koncentraci oxidu uhličitého. Nejspíše se to brzy vyvětrá, ale přesto pozor!! Hlavně na oblíbené zapálené svíčky v tomto stísněném prostoru.
Reagovat na tento příspěvek
 
Loutkařská Chrudim medvidek001 03.07.2007 14:46
Nezbývá mi než souhlasit. Všechny tyto negativní změny přičítám našemu novému vedení města. Výstižný byl okamžik, kdy při zahájení "loutkárny" začaly hrát Irisch Dew a lidé se zvedaly a odcházely. Ono i ten zážitk z posezení zády z kopce musí být ohromující. Možná jsem moc krytický, ale bývalý starosta pan Libý měl tuto slavnost vždy dotaženou do konce. Nové vedení se má co učit.
Reagovat na tento příspěvek
 
Loutkařská Chrudim ANO 30.06.2007 18:55
Před chvílí jsem se byl projít v centru. Nebýt 2 cedulí a podia na Resslově náměstí, tak jsem ani nevěděl, že je nějaká Loutkářská Chrudim. Ulice - jindy plné zajímavých osobností - jsou dnes liduprázdné (nepočítám-li p. Jelínka, jenž čistil výlohu) a chodníky - např. před Muzeem - rozkopané (dříve bylo zvykem dát Chrudim před největší kulturní akcí roku do pořádku). Na první pohled se mi zdá, že tenhle festival se blíží konci - opravdu VELMI rád bych se mýlil.
Reagovat na tento příspěvek
 
Loutkařská Chrudim HoFr 29.06.2007 19:05
A můžu se prosím zeptat o jaké interprety se bude jednat?
Reagovat na tento příspěvek
 
Slogan serveru www.Chrudim.cz Lukáš Němec 29.06.2007 09:32
Díky za tip na slogan Ok? Ohledně další výstavby v Chrudimi, přináší informace článek v Chrudimském deníku: http://chrudimsky.denik.cz/zpravy_region/chrudim_sladovna20070627.html
Reagovat na tento příspěvek
 
Depozitář reg. muzea bingi 27.06.2007 21:21
Obávám se, že téma depozitáře regionálního muzea se více-méně podobá tématu výstavby knihovny na Letenském náměstí v Praze a celá rozprava je jen planým výstřelem. S tím rozdílem, že v Chrudimi stojí architektonicky kvalitní stavba, které se zatím nedostává využití a rehabilitace celého areálu... Návrh Depozitáře reg. muzea vypadá promyšleně a srovnávat moderní architekturu s vydařenou architekturou 30.let je jako srovnávat jablka s hruškama... věřím, že autoři moderního projektu přesvědčí objednatele o hrozícím špatném "šachovém tahu". Společně mohou najít architektonickou slabinu tohoto města, což nebude jistě velký problém a mohou se pokusit se o přeměnu tzv. slabiny v úžasné místo tohoto města.
Reagovat na tento příspěvek
 
Loutkařská Chrudim Zaba4 27.06.2007 13:01
Ja osobně se těším na koncerty na náměstí, začátky jsou psány od 19:00 ale už loni začínali vždy kolem 21:00-22:00 a stát pár hodin na náměstí teda nic moc:) No uvidíme letos:)
Reagovat na tento příspěvek
 
Depozitář reg. muzea shot 26.06.2007 20:31
A děje se v Chrudimi poslední dobou něco jiného, než zhovadilosti? Nemocnice, klášter, pozemky, průmyslová zóna, Široká ulice, letní kino, katastr, prodej části VAKu...
Reagovat na tento příspěvek
 
Slogan serveru www.Chrudim.cz shot 26.06.2007 20:28
Navrhuji slogan: Chrudim, město, kde měly být veřejné záchodky zdarma. A nevíte někdo, jak to dopadlo se stavbou paneláků u letiště? Nějak mi poslední zasedání zastupitelů nevyšlo.
Reagovat na tento příspěvek
 
Park u Wiesnerovy vily Lajos 25.06.2007 19:18
Také mě ta zmínka v mladé frontě zaujala, ale jinak se nic neděje. Park je nadále oplocen, tráva snad letos ještě nebyla posečená. Restituce byly určitě užitečné, ale v tomto konkrétním případě to nesvědčí o odpovědném přístupu vlastníka zahrady k vlastnímu pozemku. Pokud by se situace vrátila do původní podoby, určitě by to uvítali obyvatelé Legumy, kterým by se výrazně zkrátila cesta k nádraží. Jako děcka jsme si v tom parku hráli - byl dobře umístěn, nehrozilo prakticky žádné nebezpečí.
Reagovat na tento příspěvek
 
Loutkařská Chrudim quido. 25.06.2007 18:47
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat co říkáte na blížící se Loutkářskou Chrudim...
Reagovat na tento příspěvek
 
Park u Wiesnerovy vily logo2 23.06.2007 13:26
Z přiloženého článku z MF Dnes vyplývá, že snad existuje naděje na znovuotevření parku u Wiesnerovy vily. Máte někdo o něčem takovém informace ? Z MF Dnes 23.6.2007: Chrudim chce novou Masarykovu sochu Poněkud zašlá busta prvního československého prezidenta na náměstí T. G. Masaryka v Chrudimi je dnes zastrčená u rušného kruhového objezdu. Město si chce objednat sochu novou a přesunout ji na vhodnější místo. .............. „Je také možné, že s otevřením Wiesnerova parku by se mohl najít prostor i tam,“ uvedl Řezníček. Park lemuje jeden z konců Masarykova náměstí.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet kocourek 20.06.2007 21:26
Musím podotknout,že když před pár lety jsem si chtěl pořídit internet bylo toto sdružení nejlevnější a pořád jím je a jsem sním spokojen.V té době byla např. Omega asi tak 3 krát dražší než toto sdružení.Samozřejmě za stejnou rychlost připojení.Nehledě na to,není lepší podporovat studenty než podnikatele,kteří mají již slušně vyděláno a nad čistotou jejich příjmů také visí otazník?
Reagovat na tento příspěvek
 
Depozitář reg. muzea tea 20.06.2007 20:28
Ten nový návrh mi velmi připomíná školní výlety do různých bunkrů a pevností z 2.sv války. Toto postavit místo tak nádherné budovy by byla opravdu velká zhovadilost.Moc věřím,že páni konšelé myslí hlavou a jde jim o to, aby Chrudim byla krásné město.....Po dlouhé době jsme se dostala do centra a překvapilo mě další kasino roh Široké a náměstí...Takže pokud budu chtít hrát, užiju si, a také si užiju,když budu stonožka. Bot je tu nepočítaně.HAHAHA! Ale řezník jeden, zelenina(konečně) jedna, potraviny žádné, bydlet bych tu v žádném případě nechtěla, a to jen z těchto důvodů. Jinak je tu moc krásně.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hledáme sponzora - gumy na vlek PetrZ. 18.06.2007 09:31
oprava - gumy 185 R14
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet Filda 18.06.2007 09:21
Pepine,přeji hezký den.Téma INTERNET je asi forma soukromé reklamy a ¨realita je někde jinde.Jsou zde opravdu firmy které pouze lákají na něco co není.Tedy kdo máte zájem opravdu dobré,bezproblémové připojení a to bez poruch a dobrým servisem-ani není potřeba,měs.poplatek 299,-včetně DPH a to Chrudim+okolí,Pardubice-okolí,Holice a další.Kontakt- info@rhnet.cz , www.rhnet.cz , tel.603522326. Hezký den a mimořádné připojení.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hledáme sponzora - gumy na vlek PetrZ. 17.06.2007 23:18
Dobrý den, nenašel by se někdo, kdo by byl ochoten nám věnovat dvě gumy na náš vlek na převoz lodí? Rozměr gum je 180 R14 C. Nemusí být nutně nové, postačují takové, které projdou u policejních hlídek. Ročně s ním najezdíme cca 5000 kilometrů. Na oplátku můžeme poskytnout místo pro vaši reklamu - na vleku či na oddílových lodích. Více o nás na http://www.kaceri-chrudim.info/
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet David Zejda 16.06.2007 20:16
U O2 dejte pozor na upload a datové limity, navíc musíte mít pevnou linku. Porovnejte třeba http://rychlost.cz/poskytovatel-pripojeni/hrochnet/ http://rychlost.cz/poskytovatel-pripojeni/omegaplus/ http://rychlost.cz/poskytovatel-pripojeni/crfreenet/ . Zajímavá je už i ta osa. Zkuste si zjistit, jakou konektivitu mají jiní poskytovatelé a mezi kolik uživatelů ji rozdělují. Nemáme žádný strop - nekupujete si 512 kbps nebo 1024 kbps apod, ale celou konektivitu rozdělujeme mezi všechny připojené, takže na dobrém nodu není problém mít stabilně download i upload třeba dva nebo tři megabity.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet Pepin 16.06.2007 15:33
Díval jsem se na stránky onoho skvělého připojení na internet, které zabezpečuje "nevýdělečné "združení a nestačím se divt. Cituji z ceníku : "Internetu, za poplatek 350,- Kč měsíčně dostanete rychlost 20000 kbps in/out s agregací cca 1:230 v Chrudimské části sítě a rychlost 7168 kbps in/out s agregací cca 1:100 v Křižanovické a Pardubické části sítě." Agregace znamená počet uživatelů na uvedenou rychlost. Ta rychlost je zajímavá, ale když se vydělí 230-ti koncáky, tak to ztrácí kouzlo. A uvedená cena také nepatří mezi nejnižší. Pak tady dělají charitu všichni poskytovatelé, včetně O2 a Hroch Netu, protože srovnatelné rychlosti prodávají za srovnatelné ceny. Hlavně, že se máme všichni rádi.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet David Zejda 16.06.2007 09:00
Diky, treba se nekde bude hodit. Budete-li mit nejaky dalsi napad, dejte klidne vedet.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet ANO 16.06.2007 08:48
Vzal jste to lépe, než jsem čekal. ;) Za to tady máte to samé logo zeštíhlené o 112KB (png 8bit) http://img204.imageshack.us/img204/371/logosuper1ft9.png
Reagovat na tento příspěvek
 
Depozitář reg. muzea Pískle 16.06.2007 08:12
Ahojky tak čtu jednotlivé reakce, musím než souhlasit, pro zachování staré nemocnice, to co má stát místo ní se nedá popsat jako dům. Stará nemocnice je mnohem větší skvost než to co zplodil archytekt novostavby. A pokud se opraví, bude vypadat ještě líp. Ale jak mám možnost sledovat v tomto městě, pokud je možné postavit do staré zástavby novostavbu, která se tluče se starou kulturou, tak se nedivím, že místo nemocnice je možné navrhnout novostavba připomínající garáž. Jen by mě zajímalo, co pak budou ukazovat návštěvníkům, kteří sem jezdí za památkama. Co se týče bývalého pivovaru, je to svým způsobem taky dominanta Chrudimi, pokud se podíváte na staré fotky i ona dle mého by měla být zachována ve své podobě. Neříkejte mi, že není možné sehnat dotace na opravu těchto skvostů, když né tady, co kdyby to naši radní zkusili jinde. A proč se tu přemýšlí nad parkovacími místy, když užitečnější by bylo odlehčit městu z dopravy !!!!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet David Zejda 16.06.2007 01:19
Tak, konečně jsem se dostal k tomu, abych to opravil. Naše úvodní stránka už nebude testovat trpělivost spoluobčanů s pomalým připojením.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet David Zejda 15.06.2007 21:13
Díky za věcnou, konstruktivní připomínku - byť podanou trochu drsným tónem Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet ANO 15.06.2007 17:52
Jak vám šlape internet nevím. Ale logo, které má 169KB, si na hlavní stránku dá jen blbec. http://www.crfreenet.org/logo_super.png
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet David Zejda 15.06.2007 12:11
Ta adresa je http://www.crfreenet.org - bez té tečky na konci.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet David Zejda 15.06.2007 12:08
Jste li v dosahu, můžete vyzkoušet naše neziskové sdružení - viz http://www.crfreenet.org. Založili jsme to, protože nám nevyhovovaly nabídky komerčních poskytovatelů. Zvlášť pokud vidíte na nějaký 5,5 GHz bod, těžko hledat něco lepšího. http://rychlost.cz/sys/result/81.92.145.88/1181901869/a8cc06ca85/
Reagovat na tento příspěvek
 
Depozitář reg. muzea Lukáš Němec 15.06.2007 10:50
 
Depozitář reg. muzea V.Slavík 14.06.2007 11:50
Dobrý den, mě by hlavně zajímal projekt toho nového depozitáře, jak má vypadat a kdo to má projektovat. Nevíte kde se to dá prohlédnou? Díky
Reagovat na tento příspěvek
 
Depozitář reg. muzea filek 14.06.2007 11:17
Zde jsou fotografie kubistického domu, bývalé nemocnice "Na kopečku". http://www.chrudim.info/zpravy/clanek.php?clanek=416
Reagovat na tento příspěvek
 
Depozitář reg. muzea Pepin 14.06.2007 09:07
Jestli v tom nevidíte problém, tak je hlavní problém, že nevidíte. Poděbradova ul. je totálně ucpaná již dnes a po protažení obchvatu a napojení na přivaděč u plynáren se dále zahustí. Mě spíš zajímá, co pana Málka tak silně motivobvalo, že nerespektuje rozhodnutí stavební komise - která toto řešení již 2x zamítla, ani rozhodnutí rady města, která ho zamítla taktéž. Že by připlul nějaký kapřík, pro nadějného kádra ?
Reagovat na tento příspěvek
 
Depozitář reg. muzea Lukáš Němec 14.06.2007 08:34
LDN - nemocnice Na kopečku V Chrudimi se rozvířila diskuse o budoucnosti budovy LDN - nemocnice Na kopečku z roku 1926. Aktuální plán je provést demolici této budovy a na jejím místě postavit budovu novou kde by měl vzniknout depozitář Regionálního muzea Chrudim. V článku LDN - nemocnice Na kopečku naleznete aktuální fotografie budovy.
Reagovat na tento příspěvek
 
Sklizeň okurek!!! Filda 13.06.2007 22:36
Vážení,kdo máte zájem o dobrý výdělek+levná okurky domů volejte na tel.číslo 602435121 jde o zem.podnik v Rokytně-Sezemice.Termín-od 25.6.-14.7.2007.Možnost ubytování,zajištěno.Spěchám,rychlý kontakt. Těšíme se na spolupráci.Omezený počet pracovníků.Dobré podmínky.
Reagovat na tento příspěvek
 
Depozitář reg. muzea V.Slavík 13.06.2007 16:43
Dobrý den, je prosím někde link na projekt toho depozitáře? Jinak se připojuju k tomu, že s demolicí staré nemocnice nesouhlasím neboť mám pocit, že chrudim nemá zas tolik zachovalých budov z 20. a 30. let bez pozdějších necitlivých úprav. Zároveň nevěřím tomu, že zbourání této stavby a výstavba nové kvalitní stavby s arch. hodnotou by vyšla levněji než oprava.
Reagovat na tento příspěvek
 
Depozitář reg. muzea filek 12.06.2007 21:20
Hm. Možná byste si měl prohlédnout projekt.
Reagovat na tento příspěvek
 
Depozitář reg. muzea Rostislav Vondra 12.06.2007 17:28
Znovu opakuji, nevidím zde jediný problém ! Pokud se za Chrudimí-Medlešicemi dá jeden ukazatel doprava pro směr na Čáslav a Havl. Brod a druhý se dá v Dašické ve směru na Vys. Mýto, poděbradovou ulicí nebude muset projet ani jediný kamion ! Nebo snad ne ?
Reagovat na tento příspěvek
 
Depozitář reg. muzea stín 12.06.2007 00:03
Nedá se než souhlasit s reagujícími na tento příspěvek. Hlavní přivaděč přitáhne lidi od Pardubic na kruhák u Liedlu a dále Tovární ulicí a do toho 400aut do hypermarketu - to je snad for a to nemluvím o zásobování kamiony, asi jste tudy dlouho nejel ve špičce. Hlavně mně udivuje, že se (dle mých informací) odborná komise dvakrát zamítavě vyjádřila a přesto si pan Málek tlačí tu svojí. Napadá mně jen výlov rybníka s kapříkama, to mně hlava nebere. Rovněž si myslím, že depozitář je tak rozběhlá akce kraje, že nebudou čekat cca rok (na tolik vidím majetkové řešení směn nového pozemku) na to, aby ho postavili jinde. Je škoda, že při tom chtějí zničit zajímavou stavbu s kubistickými prvky architektury. Za poslední je i fakt, že s kýmkoliv se bavím, tak nikdo z nich už nechce v Chrudimi další obchoďák. Pane Málku je čas zařadit zpátečku, pokud tu jste pro lidi !!!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Depozitář reg. muzea Max 11.06.2007 09:23
No, vono by pak v Chrudimi nemohlo bejt nikde nic, protoze je v urcitej cas totalne zablokovana celaaaa...
Reagovat na tento příspěvek
 
Depozitář reg. muzea filek 11.06.2007 08:39
No, pane Vondro, a v tom je právě ten největší problém. Nový vjezd do města na křižovatce Dašická se otevře, aniž by byl protažen obchvat k obci Kočí. Dovedete si představit ten nárust dopravy v Poděbradově? Dnes díky bohu cca 1/4 aut ještě jede po staré silnici přes Medlešic. Po dostavbě přivaděče Dašická řidiči s chutí projedou celou rychlodráhu a logicky se doprava o tuto část aut zahustí, tedy Poděbradova se ještě více ucpe. A do toho přichází místostarosta Málek s postavením supermarketu s cca 350 parkujícími (přijíždějícími a odjíždějícími) automobily :)
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174  173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.