Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
nemocnice Lebduška Josef 31.07.2007 20:01
Je to pěkné, ale do Sedlčan je poněkud daleko. Není něco podobného blíže? Dík za info.
Reagovat na tento příspěvek
 
nemocnice Lebduška Josef 31.07.2007 19:56
Nic proti tomuto vašemu příspěvku, ale proč jste se nepodepsal Vy sám svým skutečným jménem? Tím jste se jenom tedy zařadil mezi onu skupinu lidí, kterou jste tak sugestivně popsal. Mějte se fain.
Reagovat na tento příspěvek
 
a co parašutista? juhele 31.07.2007 14:04
tak si to v hlave preber,jak ti to vyhovuje vic inteligente
Reagovat na tento příspěvek
 
a co parašutista? Stupny 31.07.2007 14:00
Mám dotaz: ten parašutista je chudák, že spadl a nebo je chudák že byl 15 metrů od Tvýho baráku? Napsal jsi to dost nejasně.Dík za odpověď.
Reagovat na tento příspěvek
 
chřipka Jana Machová 31.07.2007 09:02
Na stránkách "chrudimkého deníku" je tato info: krajská hygienická stanice v Pardubicích má už jasno: kachny v náhonu řeky Chrudimky nezabila ptačí chřipka, ale toxická nákaza z bahna.
Reagovat na tento příspěvek
 
nemocnice juhele 31.07.2007 07:00
tak tady má nejspíš největší problém někdo sám se sebou co?? diskuze je od toho aby se lidi vyjadřovali dle svých názorů, když na to nemáš žaludek tak sem ani nelez.!
Reagovat na tento příspěvek
 
chřipka tomaš marny 30.07.2007 21:20
nevíte někdo jak dopadlo vyšetření na ptačí chřipku uhynulých kachen.U Tramontáže jsem slyšel tuhle hlášku a hlásili to na radiu OK ..prej jich bylo 32 kousků na slepým rameni sbírali to hasiči. ve zprávách nikde nic nebylo....že by radši ???
Reagovat na tento příspěvek
 
nemocnice Katatonia 30.07.2007 15:41
Lůza a spodina? Co to má znamenat? Slušný dotaz, který se týká zaměstnávání nebo nezaměstnávání lidí v důchodovém věku ve státní instituci a jejich setrvávání na vedoucích pozicích, osobně vůbec nepovažuji za irelevantní, a to především ve vztahu k efektivitě, výkonnosti, nezaměstnanosti, apod. A nebo že by to někomu šlapalo na kuří očičko???? P.S. Nikoho neobviňuj z anonymity, sám ses podepsal ein, zwei, drei.....chudáčku
Reagovat na tento příspěvek
 
nemocnice 123 30.07.2007 15:01
Nemohu si pomoci. Každá doba má svoji lůzu a spodinu. Byly doby, kdy tato patologická část lidstva rozhodovala svým řevem v aréně či před žhnoucí hranicí, později psala skupinové dopisy vyzývající k popravě jisté poslankyně. Vždy schována v anonymním davu nebo v kolektivních dopisech. Dnes už spodina nemá takový vliv a doufám, že ani k volbám nechodí. Díky Bohu. Dnes je to opravdu trochu jiné, i když podstata zůstává velmi podobná. Ta lůza je skryta v anonymních internetových fórech. A se stejnou vervou, nenávistí a pavlačovou dikcí útočí tahle chátra na všechno a kohokoliv. Bez logiky, argumentace a slušnosti. Prostě potřeba nenávistného plivání zla je v člověku od nepaměti. Zajímavé je, že vždy to byli stejní lidé. Prostoduší, přízemní, neúspěšní a zamindrákovaní. Nevím, jak se tito lidé jmenovali dříve. Dnes znám alespoň jejich přezdívky: Katatonia, Janek, Shot, Leto, Juhele …
Reagovat na tento příspěvek
 
nemocnice Katatonia 30.07.2007 13:14
Pane řediteli, bojíte se veřejně odpovědět na slušně a jasně položený dotaz????????
Reagovat na tento příspěvek
 
Loutkařská Chrudim tea 29.07.2007 14:02
Bohužel, "Loutkařská Chrudim", rovná se mrtvá Chrudim.Je to kulturní festival města, který má svoji dlouholetou tradici a páni konšelé to evidentně nepochopili.Město rozhodně festivalem nežije a kdo přijede "cizí",nepozná, že se vůbec něco děje. S troškou nadsázky bych "loutkárnu" přirovnala k filmovým festivalům, kdy touto akcí vždy žije celé město.Tady se tak bohužel neděje. ....A až se převede "Muzeum loutkařských kultur" na město,či kraj,nebudou peníze a my se máme na co těšit...spíš na nic.Tak to je fakt na ...
Reagovat na tento příspěvek
 
letní kino a zeleň v Chrudimi tea 29.07.2007 13:32
reason a ostatní: Zadarmo bych určitě nepromítala HAHAHA! , ale to,co se předvádí před muzeem na plátýnku, snad dělá i z lidí blbce.Bohužel, škoda Repertoár od Hoří má panenko po Kulový blesk apod. je naprosto skvělý pro retro kino. Ale tady je to směšné.Všichni jsme tyto filmy viděli 100x a kdo je miluje, má je dávno doma. Kdo si tam půjde ve 21 hod. sednout na židličku? Letní kino si představuji jako letní alternativu ke kinu "zimnímu " Svět, s případnou letní chrudimskou filmovou premiérou.Ale to už chci asi moc......A jen tak mimochodem, to promítání před muzeem je zadarmo? Kdopak to asi platí? Já na to teda přispívat nechci!!!...Ale asi se spíš budeme těšit na parkoviště...no,za čas zase budou volby...Ahoj. Tea.
Reagovat na tento příspěvek
 
a co parašutista? MIREK 27.07.2007 17:22
Je to jednoduché.Hrál si na machra.Ale těch je tady víc.Třeba na silnicích.
Reagovat na tento příspěvek
 
plovárna Chrudim breta 27.07.2007 09:52
Ty nevis o ostatnich lidech, kteri si spravuji zahu a sebevedomi a vylevaji zlost na pokladni? Tos jeste nedelal s lidma. Ty ji nastves, odejdes, ale ona nema cas se ani najist ani vycurat.
Reagovat na tento příspěvek
 
plovárna Chrudim Sendy 27.07.2007 06:22
díky za radu,skákat po rožhavený trampolíně mě nebaví,i když je pravda,že ji ten člověk ,co ji má na starosti občas polívá.Plovárna je fajn,ale někdy by chtělo,trošku vyjasnit ty naštvaný obličeje u pokladny.
Reagovat na tento příspěvek
 
plovárna Chrudim jaja32 26.07.2007 23:12
Tak jsem zkusila trampolínu v Červnu se svými drobečky a už měsíc nevím co je bolest hlavy. Někdy si s nima zaskáču a je to děsná psina. Asi by sis to měl taky zkusit. Jo a to dětský hřiště je taky moc fajn ještě tak kolotoč kdyby tam dali. U Hejlů maj ceny v normě tak nevím co se na nich komu nelíbí. Spíš mi tam vadí ty fronty ....
Reagovat na tento příspěvek
 
a co parašutista? Liesta 24.07.2007 19:18
Hezký večer,právě jsem četla zajímavý článek o tomto paraš. na MF dnes na netu. Trošku jiný pohled na věc než má chrudimský deník. Doporučuji přečíst. Jen se ptám,když tento pán prý odmítl bezpečnostní zařízení,proč nebral v úvahu,že mohl ohrozit životy ostatních lidí?
Reagovat na tento příspěvek
 
a co parašutista? juhele 24.07.2007 11:22
 
a co parašutista? juhele 24.07.2007 11:21
kdyby mě někdo naštval tak myslim že to poznáte hned.. mě štve že hned někdo musí kritizovat jaká diskuze se otevře,tak když se mu to nelíbí ať na ní neleze.taky se mě nelíbí trapná diskuze furt o ředitelovi nemocnice.tak tam taky nelezu
Reagovat na tento příspěvek
 
nemocnice Katatonia 24.07.2007 11:16
Zajímavé....nejlepší způsob, jak se zbavit problematického pacienta - něco mu napsat a vyhodit ho z ordinace......náklady na hospitalizaci a důkladné vyšetření jsou přece vedením nemocnice vnímány negativně (ne-li přímo finančním malusem pro šéfa oddělení). Tak proč by se primář, který je již dávno v důchodovém věku a i přesto je na vedoucí pozici, nechal penalizovat, že?
Reagovat na tento příspěvek
 
nemocnice jiruna 24.07.2007 10:50
nevím, jak je v CR výborná nemocnice, ovšem můj poslední zážitek to tedy vůbec nepotvrzuje. S příšernými bolestmi jsem několikrát navštívila neurologickou ambulanci.Musím říct, že při první a druhé návštěvě (v průběhu 3dnů)se ke mě mladá doktorka chovala perfektně. Jelikož se ale můj stav nezlepšil, šla jsem tam potřetí již s tím, že mne přijmou na oddělení (kapačky, další vyšetření apod.). To by ovšem nesměl mít službu PRIMÁŘ MUDr. Dušek. Ten se na mne podíval a se slovy, cituji :" vemte si Valetol a běžte si lehnout" mne nejen nepřijal, ani neposlal na další vyšetření, ale poslal domů, až jsem měla pocit, že obtěžuji.A to podotýkám, že byla plná čekárna lidí a tito mne pustili přednostně (asi jsem vypadala fakticky free!)Manžel bohudík neunesl doma pohled na mne a odvezl mne do Nemocnice v Pcích, kde mne okamžitě přijali, okamžitě začali s vyšetřeními a světe div se - měla jsem zánět mozkových blan!!! při tom všem jsme měli všichni štěstí (pan primář z CR, mí kamarádi a hlavně já), jelikož se jednalo o zánět nehnisavý, tudíž nenakažlivý a hlavně nevratně nepoškozující mozkové buňky. Tudíž jsem dnes O.K. Mohla jsem si ovšem ušetřit nejméně 14dní týrání bolestmi, což mi pan prim. Dušek skutečně neusnadnil. Tak to je můj názor na CR nemocnici a nejsem sama, toto jsem slyšela od mnoha lidí, že CR neurologie je vážně "fajn a na úrovni".
Reagovat na tento příspěvek
 
a co parašutista? breta 24.07.2007 10:27
Mas pravdu, ale ses nekulturni hovado. Spis mam dojem, ze te nekdo nastval a potrebujes si anonymne zchladit zahu. Lidi spis zajima *proc*, kdyz je to mistni udalost a noviny reknou mnoha slovy nic.
Reagovat na tento příspěvek
 
a co parašutista? juhele 24.07.2007 08:54
já se divím tomu,proč tady otevíráte všechny ostatní diskuze,který sou většinou úplně k h... protože ať rozebíráte cokoliv,dycky se to stáčí pořád k tomu samýmu,k čemu diskuze o leťáku když je to hotová věc, k čemu furt řešit debilní nemocnici s kterou stejně nic neuděláte, jen jí zbourat! ale to co se stane neobvyklýho,tak nikdo neřeší,proč taky,je to přece každýho blbost jestli se vyseká v autě, utopí apod.. jen se všichni serte do politiky idioti!
Reagovat na tento příspěvek
 
nemocnice Katatonia 24.07.2007 07:50
Vážený pane řediteli, mohl byste prosím odpovědět, jak v nemocnici Chrudim funguje zaměstnávání lidí, kteři jsou na vedoucích pozicích i přesto, že již dosáhli důchodového věku? Existují ve státním zdravotnictví nějaká pravidla, která by toto upravovala, nebo může takový člověk na své vedoucí pozici setrvat až do smrti, samozřejmě pokud je práceschopný a pracovat jako vedoucí pracovník nadále chce? Pokud je to pravda, potom by mě zajímalo, jak se monitoruje efektivita pracovního výkonu u takovýchto zaměstnanců? Děkuji za Vaši odpověď. K
Reagovat na tento příspěvek
 
nemocnice shot 23.07.2007 22:23
Pane Němečku, domnívám se, že zdravotní pojištění je věc natolik veřejná, že Vaše vyhláška o odkladu operací a omezení určitých výkonů, by měla viset na každém sloupu v nemocnici a u všech lékařů ve spádovém obvodu této. Měla by také minimálně vyjít v místních novinách. A s patřičným komentářem. A Vy se pozastavujete nad tím, že ji měkdo vynesl. Nejprve si prosím, udělejte pořádek v nemocnici. Zkuste se po mí někdy neplánovaně projít, nejlépe s falešným vousem, to aby Vás zaměstnanci nepoznali. Butete se potom možná divit, kolik lidí se kde fláká, jak se poskytují služby, jak dlouho se kde čeká na lékaře, sestru, jak lékaři nemocnice posílají pacienty na předoperační vyšetření do soukromých ordinací, ačkoliv nemocnice umí totéž. Jak dlouho se čeká na vyšetření u memocničního specialisty a za jak dlouho jej dokáže provést soukromý lékař. Pak možná přestanete vše svalovat na systém zdravotního pojištění, i když ten má určitě ještě daleko k dokonalosti. Možná by pro Vás, ale i pro jiné pracovníky chrudimské nemocnice, byla vynikající zkušenost pracovat chvíli na vedoucí pozici v nějaké soukromé firmě.
Reagovat na tento příspěvek
 
nemocnice Master Sun 23.07.2007 22:00
Pro ty, kdo si chtějí udělat představu, jak funguje tzv. VIP program v některých zdravotnických zařízeních (a nechtějí čekat do září), nechť nahlédnou např. na http://www.mediterra-sedlcany.cz/vip.htm či na http://hanakova-gynekologie.wz.cz/12_01.html . Pokud jde o "vyhlášky MUDr. Ratha", ty zde jaksi od 1. 1. 2007 nemáme. Teď zde máme vyhlášky osvíceného MUDr. Julínka, MBA, a tudíž již není žádného důvodu reptat, ne? Viz např. a) vyhláška č. 619/2006 Sb., kterou se stanoví hodnoty bodu, výše úhrad zdravotní péče hrazené ze zdravotního pojištění a regulační omezení objemu poskytnuté péče hrazené z veřejného zdravotního pojištění pro rok 2007, ze dne 20. prosince 2006, b) vyhláška č. 618/2006 Sb., kterou se vydávají rámcové smlouvy, ze dne 20. prosince 2006, c) vyhláška č. 538/2006 Sb.,kterou se stanoví nákladové indexy věkových skupin pojištěnců veřejného zdravotního pojištění pro rok 2007, ze dne 29. listopadu 2006, atd. ...
Reagovat na tento příspěvek
 
a co parašutista? ANO 23.07.2007 17:27
Já se tady už nedivím ničemu...
Reagovat na tento příspěvek
 
a co parašutista? jan. 23.07.2007 16:26
Divím se, že otevíráš takové téma. Tady senzaci neseženeš.
Reagovat na tento příspěvek
 
Park u Wiesnerovy vily breta 23.07.2007 13:07
Ano zrusime stare sochy a objedname nove.
Reagovat na tento příspěvek
 
plovárna Chrudim breta 23.07.2007 13:04
Bez k Hejlovym na brigadu na jeden den a v tom vedru u smazeni chcipnes. Kdyz zavidis ruze, musis videt i kazdodenni praci s rycem....
Reagovat na tento příspěvek
 
a co parašutista? juhele 23.07.2007 07:48
jaký máte názor na to, že někomu kdo od 15 let skáče padákem se najednou padák neotevře? mě ten chudák spadl 15 metrů od baráku..
Reagovat na tento příspěvek
 
plovárna Chrudim Sendy 21.07.2007 17:07
Nikdo neříkal,že plovárna v Chrudimi není pěkná,je super.Pouze mě zaujala investice pěti korun/děti do tří let/ při skákání na rožhavené trampolíně.Lituju pána pod děštníkem,který vybírá vstupný!!!Jo a musím pochválit plavčíky,poslední tři dny opravdu hlídaj.A s tím hlídání dětí na táboře,není to tak strašný,mám několikaleté zkušenosti.Nikdy mě to nějak nepoznamenalo.
Reagovat na tento příspěvek
 
plovárna Chrudim Mitch 21.07.2007 14:15
No WC nezdražej, to si nedovolej, lidi by jim pak chcali do bazénu HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
daruje někdo milion korun českých??? Norei 21.07.2007 11:28
Mj.mne naučil základní prvky finanční gramotnosti a musel jsem přiznat, že to jsou poměrně jednoduché věci ale dosud jsem se s nimi nesetkal. A jsem přesvědčen, že většina populace v této zemi je také nezná. A navrhl mi několik řešení mého problému z nichž jeden byl pro mne přijatelný a vrátil mi naději a životní optimismus.
Reagovat na tento příspěvek
 
daruje někdo milion korun českých??? Norei 21.07.2007 11:23
Někdo, kdo opravdu potřebuje pomoci, vyzkouší každou možnost. Nebo si také myslíš, že je nejlepší čekat s rukama v klíně a věřit, že mi někdo něco dá ?
Reagovat na tento příspěvek
 
plovárna Chrudim Rony 20.07.2007 22:48
Hele, pokud na potraviny a nápoje v "občerstvení bratří Hejlových" nemáte finance a vadí vám vysoké ceny (což mně tedy nepřijde, je to tak všude, nemáme už socialismus!), tak vás nikdo nenutí se u nich občerstvovat (asi nemáte vlastní živnost co...). Navíc správný šetřílek si jídlo a pití přinese z domu a nezaobírá se okolními cenami ;)Dělají to tak hlavně rodiny s dětmi, můžete to zkusit taky. Asi vám nedošlo, že tady máme plovárnu za 60 mega s nerezovými vanami a nějak se městu ty investice musí vrátit. Holt počasí taky není super celé ty 2-3 měsíce a musí se propočítávat výdělky (viz. vstupné a trampolína, atd...) A pokud jde o p. Marouska - zkuste si hlídat kopu dětí 1 týden a pak mi poreferujte o té rádoby dovolené, jo??!! Zjevně nevíte, o čem mluvíte... V dnešní době umí všichni jen nadávat, ale co takhle najít alespoň nějaké klady, hmm?? Mně stačí, když na plovce vidím za pěkného počasí narváno k prasknutí a vím, že zas tak horký (špatný) to s těmi penězi není!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet.operátor-HROCHNET Max 20.07.2007 11:03
...kdyz odesli, tak proc to tady furt rozebirate? Ja neznam zadnej Hrochnet ani toho majitele, jen nechapu, proc tady furt mektate kolem dokola, jak se tam nemuzete dovolat apod. Dejte s tim uz pokoj...prosim...
Reagovat na tento příspěvek
 
daruje někdo milion korun českých??? juhele 20.07.2007 10:02
pěkně trapnej vtip pro někoho kdo potřebuje pomoct,ha ha ha, až umírám smíchy
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet.operátor-HROCHNET Filda 20.07.2007 08:23
Maxi,zapoměl jsi jaksi, na Jirku a Jana.Věř ale,že opavdu hodně zákazníků odešlo jinam a to dokonce za levnější a lepší.Tak se již přestaň zastávat a pomlouvat.Asi z horka?
Reagovat na tento příspěvek
 
daruje někdo milion korun českých??? Glen 20.07.2007 07:29
Také znám jednoho co peníze má, nerozdává a umí si s nimi poradit. Sedí v kanceláři společnosti Omegaplus v Koželužské XYZ. Má telefon ........ To je sranda :-D Hmmm, no nic, přišlo mi to jako dobrý vtip Ok? PS. Jinak fakt díky za reklamu, to by mě fakt zajímalo co Vám poradil.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet.operátor-HROCHNET Max 20.07.2007 07:28
Ja nerozumim lidem, kteri tady laterej nad poskytovatelem pripojeni...! Bohužel, škoda To je v dnesni dobe takovej problem jit k nekomu jinymu, i kdyz treba ne levnejsimu. Jo, to je lepsi tady blejt dokola kraviny jako to dela Pirat=Kuna=Filda (tj. stale jedna a tataz osoba). I kdyz, pro nekoho to muze bejt problem, kdyz se neumi ani pisemne vyjadriti... Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
daruje někdo milion korun českých??? Norei 20.07.2007 06:34
Znám jednoho co sice nerozdává s ale s penězi umí poradit. I mě dobře poradil. Sedí v kanceláři společnosti AWD v Novoměstské 960. Má telefon 603560420.
Reagovat na tento příspěvek
 
nemocnice Filda 19.07.2007 21:23
Tak co p. řediteli.To opravdu nemůžeš odpovědět na aktuální téma.Já se Ti opravdu nedivím a ani bych nechtěl na pár minut být v Tvé kůži.Jaké se Ti zdají sny??Asi hrůza,co,Bude hůř!!
Reagovat na tento příspěvek
 
daruje někdo milion korun českých??? anezka 19.07.2007 21:11
Ahoj,jmenuji se anezka a je mi 25let mam za sebou hrozne roky,dostala jsem se do velkych dluhu nebo spise byvaly manzel me dostal do dluhu.Mam dvouletou holcicku a velke dluhy na krku,kazdou chvili prichazi exekutori a neco zabavuji,mam baracek o ktery asi take prijdu nevim kudy kam,mnohdy pomyslim na smrt asi by to bylo nejlepsi reseni ktere by me z toho dostalo-od trapeni.Kdyby nekomu prebyvali penize nebo nevedel co s nimi tak se mi prosim ozvete.Dekuji za pochopeni
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet.operátor-HROCHNET Filda 19.07.2007 18:22
Jane,nejen Vaše babička,to byla opravdu bomba.Snad ale z rozrušení nad touto pochybnou společností.Ani se nedivím.Co ten pán již dokázal?Prý má již ale konečně /Zaděláno/.
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet.operátor-HROCHNET jan. 19.07.2007 15:39
Moje babička čestiny, by se obrátila v hrobě, kdyby tento výtvor četla. -))
Reagovat na tento příspěvek
 
letní kino a zeleň v Chrudimi reason 19.07.2007 11:35
V Pardubicích je to taky promítání a říkají tomu letní kino. Já v tom nevidím rozdíl.
Reagovat na tento příspěvek
 
letní kino a zeleň v Chrudimi reason 19.07.2007 11:34
Když to jde, aby se promítalo zadarmo, tak proč by se nemohlo promítat zadarmo i v letním kině. Mohlo by dojít ke zmenšení hlediště apod. Ale aspoň by v Chrudimi něco bylo a ne jako teď. Nic se tu neděje, loutkárna už taky nic moc. Ale hlavně, že zde mohou vydělávat pofidérní podnikatelé a jejich starostové a ostatní. Nejde o občany, ale o peníze. Že je to tak?
Reagovat na tento příspěvek
 
nemocnice Vojtěch Němeček 19.07.2007 11:21
Vážený pane, program VIP nemocnice teprve připravuje. Věřím, že během září bude natolik připraven, aby mohl být zveřejněn na našich vebových stránkách. Vojtěch Němeček
Reagovat na tento příspěvek
 
Internet.operátor-HROCHNET jirka73 19.07.2007 11:13
Pro všechny kterym pan hudec z Fy hrochnet nezdvihá mobil Udajnou Hot Lainu pro hlašeni poruch.... Ale dovolat se je víkon hodný medaile. A i v pracovní době.... Skuste to na pevnou linku Telefon: 467 77 12 32 (Po-Pá 8:30-16:00) Informace to je ze stránek hrochnetu. že bych se setkal s aroganci pana hudce to říci nemohu. ba ani s nečim podobnym. Podle nemožnosti se dovolat na mobil a na pevnou to šlo na poprvé. Soudim že asi nem službu identyfikace volajicího. Že neviďel kdo vola. Tak to zvedl. Přístup pana hudce se zmňenil tak před rokem. Nezajem o zakazníka mne zaskočil. No nic Uš si obstarávám Nahradniho ISP. Abych mohl porounat. Zaplať pambu ze neni jedinej v Holicich.
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176  175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.