Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Jak dopadla trestní věc pana Kušty? filek 13.08.2007 09:26
Hm, lůza opět popravuje ...
Reagovat na tento příspěvek

Jak dopadla trestní věc pana Kušty? shot 12.08.2007 23:26
Jsou soudy, kde se za podvod ve stadiu pokusu jde sedět natvrdo. Ať se jedná o známého obyvatele ze Slatiňan, či žadatele o dotaci pro obec a jiné. U hradeckého se dávají podmínky. Inu je zřejmě mnoho věcí mezi nebem a hradeckým soudem. A p. Kušta by měl soudci ruce líbat. Nyní již více jak podmínku dostat nemůže. Jak odvolání dopadlo mi není známo, protože již o nic převratného nejde. Ale opozice by do toho měla šít. Ovšem, v zastupitelstvu p. Kušta nebo někdo jiný z této stany je prašť jako uhoď.

Jak dopadla trestní věc pana Ing. Kušty II? Guiltík 12.08.2007 20:22
Nevím, o co jde Trumpetovi, ale mě zajímá, zda osoba, která mimo jiné rozhoduje o nakládání s rozpočtovými prostředky obce, nebyla pravomocně odsouzena za pokus o spáchání závažného hospodářského trestného činu. Taková osoba by totiž neměla mou důvěru. I pan poslanec a zastupitel Libý se ostatně ve výše zmiňované reportáži ČT vyjádřil v tom duchu, že "by nebylo vhodné, aby taková osoba dělala zastupitele". Požadavek na zveřejnění výsledku trestního řízení se mi proto jeví být zcela legitimní. Nehledej za tím nic jného, Fildo.

Jak dopadla trestní věc pana Ing. Kušty II? Filda 11.08.2007 15:59
p.Trumpeto, o co Vám vlastně jde.Nebo máte před očima mlhu? Opakujete přispěvky!V dalších jste trapný.Bude lepší se třeba někoho ptát na tomto,proč se takto řešile Fil.ulice.Že by k rázu-styl nového zařízení díla p.Kušty.Odpůrci to tvrdí? Jinak,už opravdu nechte p.podnikatele v klidu a pokoji.

Jak dopadla trestní věc pana Ing. Kušty II? Trump 11.08.2007 15:21
Rozhodnutí v některých mediálně známých trestních kauzách lze taktéž nalézt např. na http://www.spoleksalamoun.com/ , je zde např. rozsudek soudu prvého stupně ve věci pana Mlynáře a spol. + další ( http://www.spoleksalamoun.com/image/topic/Mlynar/RozsudekMlynar240107.html). Zveřejnění rozhodnutí v trestní věci pana Kušty se asi ovšem nedočkáme. A je to škoda, protože např. pan Mlynář se "nebál" zveřejnit ani rozsudek odsuzující ( http://www2.mlynar.cz/kauza-testcom/rozsudek-a-odvolani/ ).Trump, ne Donald

Jak dopadla trestní věc pana Ing. Kušty II? Trump 11.08.2007 12:21
No, věci nejsou tak jednoduché, jak se zdají, Fildo. Jednak je to s tím podnikáním trochu složitější (to by bylo na dlouhý výklad), jednak to stále není odpověď na otázku, zda bylo již trestní řízení proti panu Kuštovi pravomocně ukončeno. Je možné, že stále běží. Pokud bych byl na místě pana Kušty, tak bych případný zprošťující rozsudek zveřejnil na webu, jako to ostatně ve svém vlastním zájmu (samozřejmě pokud se mají čím „chlubit“) dělají veřejně známé osoby (kdo by neznal slavnou "Nemethovu pohledávku" - viz např. JUDr. Nemeth - http://www.nemeth-schwarz.cz/ - sekce rozsudky a rozhodnutí, nebo kauzu "Uzunoglu" - viz http://www.uzunoglu.info/). V takovém zprošťujícím rozsudku není nic tajného, vždyť podle Ústavy (čl. 96 odst. 2 ) je jednání před soudem veřejné a rozsudek se též vyhlašuje vždy veřejně. Navíc takové zveřejnění může pouze posílit pozici pana Kušty (byl-li zproštěn obžaloby) a zabránit případným spekulacím zpochybňujícím jeho morální integritu. Já osobně si myslím, že by pan Kušta měl občany města (jakožto jejich zastupitel) informovat o výsledku trestního řízení. Jak jsem již uvedl, pokud byl zproštěn, bude to jen a jen v jeho zájmu. Navíc by zveřejněním zprošťujícího rozsudku mohl demonstrovat, jak veřejná moc bezdůvodně šikanuje poctivé podnikatele. A on se přece za poctivého podnikatele považuje. Takže si myslím, že se Guiltík ptal zcela správně. Bylo již trestní řízení proti panu Kuštovi pravomocně ukončeno? Pokud ano, jak bylo ukončeno? Byl pan Kušta odsouzen, či zproštěn obžaloby? Otázka tedy zůstává: Jak byla ukončena trestní věc pana Kušty? Trump, ne Donald

Jak dopadla trestní věc pana Kušty? Trump 11.08.2007 12:19
No, věci nejsou tak jednoduché, jak se zdají, Fildo. Jednak je to s tím podnikáním trochu složitější (to by bylo na dlouhý výklad), jednak to stále není odpověď na otázku, zda bylo již trestní řízení proti panu Kuštovi pravomocně ukončeno. Je možné, že stále běží. Pokud bych byl na místě pana Kušty, tak bych případný zprošťující rozsudek zveřejnil na webu, jako to ostatně ve svém vlastním zájmu (samozřejmě pokud se mají čím „chlubit“) dělají veřejně známé osoby (kdo by neznal slavnou "Nemethovu pohledávku" - viz např. JUDr. Nemeth - http://www.nemeth-schwarz.cz/ - sekce rozsudky a rozhodnutí, nebo kauzu "Uzunoglu" - viz http://www.uzunoglu.info/). V takovém zprošťujícím rozsudku není nic tajného, vždyť podle Ústavy (čl. 96 odst. 2 ) je jednání před soudem veřejné a rozsudek se též vyhlašuje vždy veřejně. Navíc takové zveřejnění může pouze posílit pozici pana Kušty (byl-li zproštěn obžaloby) a zabránit případným spekulacím zpochybňujícím jeho morální integritu. Já osobně si myslím, že by pan Kušta měl občany města (jakožto jejich zastupitel) informovat o výsledku trestního řízení. Jak jsem již uvedl, pokud byl zproštěn, bude to jen a jen v jeho zájmu. Navíc by zveřejněním zprošťujícího rozsudku mohl demonstrovat, jak veřejná moc bezdůvodně šikanuje poctivé podnikatele. A on se přece za poctivého podnikatele považuje. Takže si myslím, že se Guiltík ptal zcela správně. Bylo již trestní řízení proti panu Kuštovi pravomocně ukončeno? Pokud ano, jak bylo ukončeno? Byl pan Kušta odsouzen, či zproštěn obžaloby? Otázka tedy zůstává: Jak byla ukončena trestní věc pana Kušty? Trump, ne Donald

kvalifikace MP Gavenda 10.08.2007 20:37
Tak Ti všichni držíme palce ať Ti to dobře dopadne.Nechceš jít někam pracovat?

Jak dopadla trestní věc pana Kušty? Filda 10.08.2007 20:16
Gultíku,jak by asi tento mimořádný podnikatel mohl nadále podnikat,pokud by nebyl ČISTÝ.Jinak zcela zbytečné téma v tomto městě.

Jak dopadla trestní věc pana Kušty? Guiltík 10.08.2007 20:07
Dobrý den. Jistě vzpomínáte na min. rok, kdy byl těsně po obecních volbách Krajským soudem v Hradci Králové pan Kušta odsouzen k trestu odnětí svobody na dva roky s podmíněným odkladem na tři ( http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/25.10.2006/206411030911025-18:00-1-vecernik-z-cech.html - nalistujte min 33, 25 vteřinu). Pan Kušta se dle reportáže ČT na místě proti rozsudku odvolal. Nevíte, zda již bylo rozhodnuto o jeho odvolání? Byl zproštěn obžaloby? Nebo bylo rozhodnutí hradeckého soudu soudem odvolacím potvrzeno?Guiltík

letní kino a zeleň v Chrudimi Liesta 10.08.2007 18:23
Myslím,že tady to s letním kinem lepší nebude. Už to neřeším,ale je to škoda. Za léto jsme s dcerou byli pětkrát v Pardubicích v letním kině a třikrát v multikině. Ono je hezké promítání na náměstí,ale na filmy typu Kulový blesk apod. děti dobrovolně nedostanete. Je důležitý výběr filmů. A tak chrudimáci dál odvážejí Pardubicím korunky.

letní kino a zeleň v Chrudimi Lebduška Josef 10.08.2007 17:29
Ale vážně, víte někdo kolik skutečně stála oprava Široké ulice a jaký je rozpočet na opravu Filištínské a přilehlých prostor? Děkuji za případnou zprávu.

kvalifikace MP Filda 10.08.2007 16:51
Lajosi,jak jsem četl,jsi opravdu velice aktivní-ochotný.Tohle si ale madam může přečíst sama v uvedené přiručce.Ona se ale ptala na něco jiného.Za jakých podmínek se lze ucházet o místo městské policie v městě Chrudim.A to je opravdu asi něco jiného?

kvalifikace MP Lajos 10.08.2007 16:11
Takže toto upravuje zákon č. 553/1991 Sb., o obecní policii, ve znění pozdějších předpisů. Uvádím pouze ustanovení, která se Vašeho dotazu přímo týkají. "Strážníci § 4 (1) Strážníkem se může stát bezúhonný občan České a Slovenské Federativní Republiky starší 21 let, který je tělesně a duševně způsobilý k výkonu povinností a oprávnění podle tohoto zákona. (2) Strážníci jsou v pracovním poměru k obci. (3) Jménem obce jedná v pracovněprávních vztazích strážníků osoba, která řídí obecní policii (§ 3 odst. 1). (4) Strážník smí vykonávat povinnosti a oprávnění podle tohoto zákona, jen má-li platné osvědčení o splnění stanovených odborných předpokladů (dále jen "osvědčení"). (5) Osvědčení podle odstavce 4 vydává krajský úřad. V případě hlavního města Prahy vydává toto osvědčení Ministerstvo vnitra České republiky (dále jen "ministerstvo"). (6) Osvědčení podle odstavce 4 lze vydat s platností nejdéle na dobu tří let. Platnost osvědčení zaniká ke dni skončení pracovního poměru strážníka; to neplatí, navazuje-li na skončený pracovní poměr strážníka bezprostředně znovu pracovní poměr strážníka. Obec je povinna ve lhůtě 15 dnů od skončení pracovního poměru strážníka oznámit tuto skutečnost orgánu, který osvědčení vydal. (7) Ministerstvo stanoví obecně závazným právním předpisem odborné předpoklady strážníků k výkonu povinností a oprávnění podle tohoto zákona, jakož i způsob jejich ověřování. § 4a Bezúhonnost (1) Bezúhonným není občan, a) který byl pravomocně odsouzen pro úmyslný trestný čin, jestliže se na něj podle zvláštního právního předpisu nebo rozhodnutí prezidenta republiky nehledí, jako by nebyl odsouzen, b) který byl v posledních 5 letech pravomocně odsouzen pro trestný čin spáchaný z nedbalosti, jestliže jeho jednání, kterým spáchal trestný čin, je v rozporu s posláním strážníka podle tohoto zákona. (2) Bezúhonnost prokazuje uchazeč o zaměstnání strážníka předložením výpisu z Rejstříku trestů, který nesmí být starší 3 měsíců, a v případě potřeby i předložením příslušného rozsudku. § 4b Spolehlivost (1) Spolehlivým není občan, kterému byla v posledních 5 letech uložena sankce za přestupek nebo jiný správní delikt, jestliže jeho jednání, kterým spáchal přestupek nebo jiný správní delikt, je v rozporu s posláním strážníka podle tohoto zákona. (2) Spolehlivost prokazuje uchazeč o zaměstnání strážníka čestným prohlášením, které nesmí být starší 3 měsíců. Strážník prokazuje spolehlivost čestným prohlášením vždy k 31. prosinci kalendářního roku. (3) Strážník je povinen zaměstnavateli ve lhůtě do 30 dnů od právní moci rozhodnutí, kterým byl pravomocně uznán vinným ze spáchání přestupku nebo jiného správního deliktu, oznámit tuto skutečnost. (4) Čestné prohlášení podle odstavce 2, ve kterém uchazeč přiznává pravomocně uloženou sankci za správní delikt, nebo oznámení podle odstavce 3, obsahují zákonné pojmenování správního deliktu a popis jednání, kterým byl tento delikt spáchán. Podrobnosti stanoví prováděcí vyhláška 88/1996 Sb., - nemám aktuální text, ale obecnou představu si z toho udělat lze: ODBORNÉ PŘEDPOKLADY A ZPŮSOB JEJICH OVĚŘOVÁNÍ § 1 Odborné předpoklady (1) Odbornými předpoklady strážníka1) k výkonu povinností a oprávnění podle zákona České národní rady č. 553/1991 Sb., o obecní policii, ve znění zákona č. 67/1993 Sb., zákona č. 163/1993 Sb., zákona č. 82/1995 Sb. a zákona č. 153/1995 Sb., (dále jen "zákon") je znalost ústavního pořádku České republiky a právní úpravy a)obecní policie, b)obecního zřízení a okresních úřadů, c)shromažďování, d)Policie České republiky, e)trestního práva, f)živnostenského podnikání, g)zbraní a střeliva, h)přestupků, i)správního řízení, j)bezpečnosti a plynulosti provozu na pozemních komunikacích, k)provozování soukromých bezpečnostních činností v rozsahu přiměřeném úkolům obecní policie podle zákona a znalost praktického uplatňování této právní úpravy. (2) Ověřování znalostí stanovených v odstavci 1 (dále jen "zkouška") se provádí před zkušební komisí ministerstva. § 2 Přihláška ke zkoušce (1) Přihlášku ke zkoušce podává ministerstvu obec, k níž je strážník v pracovním poměru (dále jen "příslušná obec"). (2) Přihláška ke zkoušce obsahuje: a)jméno, příjmení a rodné číslo strážníka, b)místo trvalého pobytu strážníka, c)datum ukončení školení a výcviku strážníka k výkonu oprávnění a používání služebních zbraní a donucovacích prostředků podle zákona.2) § 3 Termín a místo konání zkoušky Termín a místo konání zkoušky oznámí ministerstvo příslušné obci nejméně 30 dnů před jejím konáním. Vykonání zkoušky § 4 (1) Zkouška se skládá z písemného testu a ústního přezkoušení. Zkouška musí být uskutečněna v jednom dni. Ústní přezkoušení lze vykonat po splnění písemného testu. Další pravidla způsobu vykonání zkoušky stanoví zkušební řád pro ověřování odborných předpokladů strážníků, se kterým seznámí zkušební komise ministerstva strážníka před vykonáním zkoušky. (2) Zkušební otázky pro písemný test a pro ústní přezkoušení sestavuje ministerstvo. Přehled zkušebních okruhů zašle ministerstvo příslušné obci. § 5 Strážník vykoná úspěšně zkoušku, jestliže splní písemný test a vyhoví v ústním přezkoušení. § 6 (1) Nevykoná-li strážník úspěšně zkoušku, může bez podání přihlášky zkoušku dvakrát opakovat. (2) Termín opakování zkoušky určí ministerstvo tak, aby se konala nejdříve měsíc a nejdéle tři měsíce ode dne jejího konání nebo prvého opakování. (3) Termín a místo konání opakované zkoušky sdělí ministerstvo příslušné obci nejméně 15 dnů předem. § 7 Protokol o zkoušce (1) O průběhu a hodnocení zkoušky sepíše zkušební komise ministerstva protokol o zkoušce. (2) Jedno vyhotovení protokolu o zkoušce zašle ministerstvo příslušné obci. Zkušební otázky viz. http://www.mvcr.cz/bezpecnost/opolicie/otazky.pdf

kvalifikace MP Kelly 10.08.2007 15:00
Mám dotaz,chtěl/a/ bych se stát strážníkem MP, jaké vzdělání je potřeba.

letní kino a zeleň v Chrudimi bertik 10.08.2007 12:29
Hele filku, tak zvedněte na městě zadky a běžte ty sponzoři schánět taky ! Nebo myslíš , že to v Pardubicích dělají jinak ? A pokud pak vyberete zajímavé filmy, možná přijedou i Pardubičáci a lidi z okolí, nejsme zas tak malé město. Je to jenom o tom chtít. A pokud se přesto bojíte, sklopte hlavy a běžte se do Pardubic poradit !

letní kino a zeleň v Chrudimi bertik 10.08.2007 12:15
Letní kino v Chrudimi je nádherný prostor obklopený zelení,navíc v blízkosti centra a výpadovky na Pardubice. Jen barbar může zrušit takové místo! Jeďte se páni radní podívat do Pardubic, jak tam využili prostor obyčejného parku, promítá se zdarma, program je na netu a dá se tu i příjemně posedět.A vám se tu nabízí hotové stálé prostory! A jestli říkáte, že je malá návštěvnost, tak jenom proto, že se vám nechce, aby bylo lidem v tomhle městě příjemně. Zato s přestavbou Široké ulice jste se vytáhli! Investice do téhle akce by vydala za renovaci a provoz několika letních kin...Takže, příště už vás taky nevolím, neumíte naslouchat lidem a vizitka města je vám zřejmě taky ukradená!

Internet.operátor-HROCHNET bogas111 09.08.2007 21:07
mužu ho doporučit, jsem u nich přes rok a všechno v pohodě

letní kino a zeleň v Chrudimi ANO 09.08.2007 14:00
Nedostatek lukrativních pozemků v blízkosti centra? :)

letní kino a zeleň v Chrudimi rada 09.08.2007 13:19
Musím Vám sdělit, že místní jsem. A ráda bych věděla, jaký je hlavní důvod uzavření LK? Pokud to víte...

letní kino a zeleň v Chrudimi ANO 09.08.2007 12:58
Domnívat se, že k uzavření LK došlo kvůli malé návštěvnosti může jen člověk neznalý zdejších poměrů. Nejste místní, že? ;)

letní kino a zeleň v Chrudimi rada 09.08.2007 12:26
Hezký den, reaguji na téma "zrušení letního kina". Včera večer jsem spolu s manželem navštívila promítání Kinematogragu bří Čadíků. Původně jsem měla obavy, jestli tam nebudeme sami a musím konstatovat, že jsem byla opravdu mile překvapená - volných bylo asi jen 5 míst. Většina diváků byla spíše mladší věkové kategorie. Překvapilo mě, že mládež přijde zhlédnout film starý 29 let! Možná měl někdo před zavřením letního kina (z důvodu malé návštěvnosti) zkusit promítat i takovéhle starší české filmy namísto "bezvadných amerických slátanin". Třeba by k uzavření kina vůbec nemuselo dojít, protože lidi by opravdu chodili. Takže: "Díky bří Čadíkové za pěkný včerejší kulturní zážitek!"

letní kino a zeleň v Chrudimi shot 08.08.2007 21:03
Timto směrem asi opravdu neuvažují. Domnívám se, že je to trochu jinak: Když tam nidko nebude chodit, tak ... Co tedy uděláme, aby tam nikdo nechodil? A protože v přítomnosti je obsažena jak minulost, tak i budoucnost, lze se snadno dobrat příčin i následků. Nebo jnak: Komu to bude sloužit, kdo z takového stavu má prospěch?

Pouť shot 08.08.2007 20:53
Milý filku. Musíš se naučit lépe číst. Nebo si více pamatovat. Nebo mi nevkládat do úst, co chceš říci sám. Mnou nikdy nebylo řečeno, že p. Kudrnáč bude tajemníkem. Byly o něm nmou zde napsány jiné věci, ale tohle opravdu ne. Tak nelži. A těch mých blábolů zde opravdu mnoho nebylo, přečti si co píši a srovnej s tím co se pak opravdu stalo, přiznávám něco z toho bylo v nadsázce. O té pouti? No, povíme si to za rok. Jinak, když si přeješ: zahýbá mi stará, protože jsem celý týden v Praze, mám problémy s dětmi, nemohu prosadit v zastupitelstvu co bych rád, jsem stárnoucí, vypadává mi vlas..... No uznej, kdo by z toho neměl flustraci. A to se o mne ještě otírá kdejaký filek, co se cítí minimálně na krále.

letní kino a zeleň v Chrudimi fanw 08.08.2007 19:36
Já se jen divím tomu jak muže někdo uvažovat tak že..Když nám sem nikdo nechodí, tak to tu zbouráme. Podle mého normalní zdravě uvažující člověk o takovýchto městských místech musí preci uvažovat tak že..Když nám sem nikdo nechodí musíme udělat něco aby nám sem začali chodit, prilákat je na nejrůznější akce... Ale bohužel žijeme ve městě které BYLO jedním z nejkulturnějších mněst u nás.

Pouť filek 08.08.2007 08:42
Proč? Protože "shot" ví vždy vše uplně přesně. Ví, že bude Kudrnáč tajemníkem, že se bude letiště rušit a rozprodávat na domy a taky ví, že na náměstí nebude pouť. Zatím vše co napsal jsou bláboly. Co toho hocha nutká k psaní na chrudimském foru? Je frustrovaný, neukojený, zahýbá mu žena? Nevíte jak mu pomoci?

Pouť juhele 08.08.2007 07:35
poslední pouť na náměstí??proč?

Pouť shot 07.08.2007 22:12
Devět tun? To k tomu přibalili i pár střelnic, jinak to snad ani není možné. Ale co, byla to poslední pouť na náměstí, možná i v Chrudimi. Ale jinak slabota co?

Pouť pedroso 07.08.2007 20:12
Tak nám po pouti zůstalo 9 a půl tuny odpadu.Vše je uklizeno a určitě podle hesla ,,Chrudimáku třiď odpad ´´´roztříděno,nebo zase narosla skládka v Nasavrkách o pár centimetrů? Jinak o kvalitách pouti raději nemluvím.Cenou za atrakce počínaje a stánky z masážnímy křesly konče.

Jak se vám líbí? Agarwal 06.08.2007 13:19
Hůř? No vidíš, a mě se daří čím dál tím lépe. Ale asi to bude tím, že své úspěchy a neúspěchy nepřikládám žádné politické straně, ale jen své píli a umu Ok?

nemocnice shot 05.08.2007 23:43
Opravdu nejsem ta potrefená husa. Již v minulosti a i nyní prohlašuji, že do chrudimské nemocnice mne dostanou pouze, budu-li v bezvědomí. Jak měřit výkonnost státních úředníků, učitelů a lékařů? Je to těžké, ale zcela jistě to lze. Proč mají ti dobří lékaři plné ordinace, proč na dobrých školách mají po prvém kole přijímaček plno. Chce to jen ponechat volnější ruku trhu. Např. dát studentům "šekovou knížku" ze které budou platit školné a neomezovat počty přijatých. Ony školy, budou-li mít peníze, tak si poradí. Např. v období Pražského jara (1967) některé vysoké školy nabraly tolik studentů, že se vyučovalo i v tělocvičnách. Byl samozřejmě i velký propad. Během dvou, tří semestrů již učebny stačily. Obdobně lze i ve zdravotnictví platit za práci a ne za kartotéku. Nejhoší je to na úřadech. Jiná cesta než "prosklené dveře", úřední hodiny každý pracovní den, snadnější odvolatelnost (zejména soudci), a veřejná kontrola asi neexistuje.

nemocnice shot 05.08.2007 23:27
Ale no tak. Zadejte si hledání příspěvků osoby 123 a uvidíte, že vždy její příspěvky byly čestné, věcné a s lůzou neměli nic společného. Jenom jako kolektivy pracujích v 50 letech, se i ona chce zavěčit. Věřím, že podobně vystupuje i v osobním životě. Zásadově, vždy na straně ze které kouká nějaký prospěch.

letní kino a zeleň v Chrudimi shot 05.08.2007 23:21
Což o to. Zřejmě žádná sázková kancelář tohle nezařadí do tipování. Výsledek je předem jasný. Zajímavé je také srovnání prací a ceny na předláždění Široké ulice a Filištínské. Rozsahem prací podobné, ceny se liší velmi výrazně. Inu, tenkrát bylo před volbami, že ano? A k tomu parkovišti: údajně tam má být most k nově vybudovaným objektům v Poděbradově ulice. Bude pak přístupné z Lázeňské?

letní kino a zeleň v Chrudimi Gavenda 05.08.2007 22:32
Soutěžní otázka :Kdo,nebo jací lidé dostanou zakázku vybudování parkoviště? 1) Nejprofesionálnější firma ? 2) Firma s podílem řízení města ? 3) Drtivě zvítězivší firma ve vřejné soutěži s nejvyšší nabídkou? 4) Firma zvítězivší ve veřejné soutěži s nejnišší nabídkou,která toto parkoviště bude do roka a do dne znovu budovat na základě oprav ?

nemocnice Gavenda 05.08.2007 22:07
Sáhněte si do Vašeho života.Jste přesvědčen o tom,že jste vždy vystupoval hrdě a charakterně?Jak můžete hovořit o nějaké lůze,když ani v dnešní době toto nelze takto jednoznačně říci.Vulgární v dnešní době jsou bohužel lidé s titulem.Z Vaší dikce cítím,že jste asi nějaký neuznaný politik,nebo adept na nějakou,aspoň malou funkcičku.Jménem lůzy Vás zdravím a přeji mnoho intelektuálního rozkvětu

nemocnice Gavenda 05.08.2007 22:01
Nemáte tak úplně pravdu.Váš příspěvek zní,potrefená husa ......Diskuze o důchodovém věku je nepatřičná,ale na druhou stranu,třeba chirurg asi nemůže ,když má parkinsona operovat v 90 letech.Spíše bych hodnotil KDO bude posuzovat to jak kdo pracuje?Když má někdo výsledky ve výrobní sféře,tak to nikoho ani nenapadne hodnotit,ale jak chcete posuzovat výslednost u učitelů.státních úředníků apod.?Vzhledem,že se jedná o naše město,tak asi zase příbuzní a známí,kteří nemají důvod nic měnit

Kdo to ví, odpoví Gavenda 05.08.2007 21:52
Je to správné,že tu změnu neschválili.Ať si tady z toho nedělají státní úředníci kampeličku do budoucna

Jak se vám líbí? ODS 04.08.2007 09:22
NESNÁŠÍM ODS !!!! -bude hůř-

Kdo to ví, odpoví Lajos 03.08.2007 23:35
No pokud se jedná o budoucího tajemníka, můj osobní tip je pan Kudrnáč, přece jenom do Dvora Králové to má docela z ruky. I když třeba už je vybráno. To, že panu Kuštovi neschválili změnu územního plánu je i pro mě docela slušné překvapení, asi holt mlaskal přes míru přiměřenou poměrům.

Pasťák v Chrudimi ANO 03.08.2007 12:21
Necestuje ti děloha?

Pasťák v Chrudimi hel 03.08.2007 09:34
Hlavně je tento "pasťák", kde jsou děti s kriminálnímu delikty a třeba i drogově závislé, stále radnicí předkládán občanům jako Dětský domov, a to je podle mně velký rozdíl. Že se jedná o zařízení pro děti problémové napovídá i to, že škola se bude nacházet přímo v areálu. A kdo náhodou toto prokoukl, je panem místostarostou nazván xenofobní osobou.

Jak se vám líbí? shot 02.08.2007 22:14
Dotaz: Jaký je rozdíl mezi Paroubkem a leklým kaprem? Odpověď: Oba sice vyvalují nafouklé břicho na břehu, jen s tím rozdílem, že kapr na to doplatil a na Paroubka doplácíme všichni.

Pasťák v Chrudimi ANO 02.08.2007 22:13
Já. A hospic tu měl být taky už dávno. Třeba namísto poloprázdné průmyslové zony...

Pasťák v Chrudimi shot 02.08.2007 22:12
Určitě někde ty děti být musí. Ale proč zrovna v pasťáku? Tam se asi o moc lepší nestanou. Kde je chyba?

Pasťák v Chrudimi filek 02.08.2007 21:45
Já s tím nemám problém.

Pasťák v Chrudimi bobinka 02.08.2007 20:59
At si zůstanou kde jsou a nepřinášíme do Chrudimi další kriminalitu, to si chtějí udělat blíže hnízdečko zaměstnanci, aby nemuseli dojíždět za prací.

Pasťák v Chrudimi Fanny Resslová 02.08.2007 20:46
Kdo souhlasí se stavbou pasťáku na okraji Chrudimi?

Kdo to ví, odpoví shot 31.07.2007 22:33
Nevíte odpověď na pár otázek? Co je skutečným důvodem výměny dlouholetého tajemníka? Kdo bude novým tajemníkem? Půjde svazák Jelínek do zastupitelstva a snad i do rady? Nedude se měnit jeden z místostarostů, nebo se dokonce bude měnit jejich počet? Pročpak neprošel návrh na výstavbu paneláků u letiště? A co se to zase kuje u PZ?

nemocnice shot 31.07.2007 22:21
Jsou státy, kde nějaká hranice pro odchod do důchodu není stanovena. Pouze za komoušů se z vedoucí pozice muselo po dosažení důchodového věku odejít (mimo vedoucích představitelů). Nevím kam svým příspěvkem míříte, ale chce-li někdo pracovat i po dosažení důchodového věku, ať pracuje. Ostatně, co je to ten důchodový věk, před pár lety byl u muže 60, nyní 63 a za pár let 70, 80? Jediným měřítkem má být vykonaná práce. A máte pradu, pokud hodláte naznačit, že v chrudimské nemocnici, ale nejenom tam, obecně ve státním zdravotnictví, je mnohdy laťka nastavena velmi nízko.

nemocnice shot 31.07.2007 22:13
A taky jméno 123, že ano?

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177  176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.