Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!! nika 09.09.2007 08:36
Matina Čapková vyhrála finále Královny věnných měst ve Vysokém Mýtě. Tak to pěkně natřela všem, kteří měli plno negativních řečí k jejímu zvolení. Chtěla bych Vás vidět. Být Vámi se pořádně stydím za vše, co jste dokázala na adresu soutěžící Martiny vyslovit. Přeji Vám krásný den :). Ať žije královna všech věnných měst pro rok 2007 - 2008!
Reagovat na tento příspěvek

VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!! pták oklobák 08.09.2007 23:13
Martinka včera vyhrála královnu všech královen ve Vysokém Mýtě, takže si ty vaše kecy, že nemůže reprezentovat Chrudim, že je to děs apod. strčte třeba za klobouk.

VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!! nika 08.09.2007 20:08
Katka s cislem 2 toho moc nepredvedla. Pokud si myslite, ze poukazani na dulezitost financniho zabezbeceni ze strany partnera je neco vyjmecne, tak vam musim oponovat. Toto jen ukazalo na intelektualni uroven Katky. Zamette si pred vlastnim prahem. S pozdravem!

požár v domě hrůzy as 08.09.2007 19:28
nechat dvoulety dite bez dozoru,muzou lidi jen jako tyhle

požár v domě hrůzy hel 08.09.2007 12:05
zajímalo by mně , kdyby shořel dům někomu z bílých, jestli by taky ihned dostali náhradní ubytování a byl jim samotným městem hledán další byt. asi ne, poslali by je do hotelu nebo k příbuzným a pokud by neměli pojistku, tak by je čekaly veliké problémy. Kdy už skončí tahle diskriminace naruby?

požár v domě hrůzy hana 08.09.2007 12:02

požár v domě hrůzy AIKO 08.09.2007 08:26
Tak co dostanou naši milovaní občané domu hrůzy nové byty, abychom je nedyškriminovali? Pokaždé, když jsem šel okolo, tak tam pálili nějaké smrady, já myslel, že to jsou Pet lahve a oni kabely. Jsem zvědavý jestli budou rodiče toho mrtvého chlapce obžalováni?! Doma jim hoří dítě a oni hrajou u kapličky forbes. Nebo se to zamete jako všechno čeho se tato skupina dopustí?!

VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!! Ondraa 06.09.2007 23:06
Řezňa se ptá, kde bydlíte, chce autogram:)

Jak je to s podnikáním odsouzených Lajos 06.09.2007 20:32
Pročpak se hnedka navážíte do pana Korejtka? Pokud vím, oficiální verze je, že rozvázal pracovní poměr dohodou. Ani vy ani já neznáme detaily a důvody pro tuto dohodu, ale rozhodně bych důvod neviděl v neschopnosti bývalého tajemníka. Pokud bych byl v jeho pozici já, řekl bych si už dávno, zda mám všechno za potřebí, dělat poskoka lidem, kteří o správě města nevědí nic a jenom blbě kecaj, a našel si jiné místo s menším stresovým faktorem za lepší peníze. Pokud se jedná o pana Kuštu, byl pravomocně odsouzen, tudíž je to kriminálník, to mu už nikdo neodpáře.

plovárna Chrudim julie 06.09.2007 15:38
Za radu nemusis nikomu dekovat, ale nikdo te nenuti, abys na plovarnu chodila. Muzes byt doma zalezla v nore a tak neuvidis ani nepracujici plavciky ani nastvany obliceje u pokladny a jeste usetris! a co chrudimka... tam je taky vody dost a zadarmo ! Nebo si to muzes vyzkouset jako brigadnik, poznas jaky jsou lidi ... a vylivaji si zlost na tech, kteri nemuzou za to, ze je 35 ve stinu a fronta jako prase a 55 vstupne. a jeste k tomu panovi pod destnikem u trampoliny, litujes spatneho cloveka - on je sam majitel, jak jsem se od nej dozvedela. kritizovat umi kazdy blbec....

Radar v obci Kočí hel 06.09.2007 11:06
kdyby měl být zákon úplně spravedlivý a objektivní, musel by zohledňovat i druh vozu a schopnosti řidiče. Ona totiž brzdná dráha se při 50 km/h dost liší dle typu a stáří automobilu. Takže tam, kde je max. povolená rychlost 50 km/h by škodovkáři měli jet ak 30.

Solární elektrárna u Topole Kwajdan 06.09.2007 09:33
To bude,asi zas od topoláků nějaká blbost,jako ty vánoce v létě,co odkoukali z televizního seriálu Hospoda.

Radar v obci Kočí Hafan 06.09.2007 09:32
Naprostá pravda s "Divokým Bilem".Bezpečnost provozu na silnicích nespočívá totiž a pouze v bezduchém dodržování předpisů, vytvořených bohužel často ne zcela nesvéprávnými občany, kteří se stali zákonodárci. Má-li být zajištěna i plynulost, je nutno adekvátně reagovat na okamžitou situaci, tedy v místech vhodných pro vyšší rychlost tuto akceptovat, a nikoli jezdit svěřepě způsobem, který vyvolává reakci podrážděnosti a agresivity u ostatních.A k radaru samotnému v Kočí. Je to reakce na připomínky občanů k dopravní situaci po tragické nehodě nezletilé dívčiny, která si však toto zavinila zřejmě sama přebíháním vozovky bez rozhlédnutí, a kdy nehodě nezabránil ani řidič, jedoucí nižší rychlostí než je rychlost maximálně povolená pro jízdu uzavřenou obcí. Co kdyby naopak policie či strážníci věnovali pozornost i počínání chodců-potažmo dětí, co kdyby rodiče dětí, kteří ještě nemohou být samostatnými, těmto věnovali potřebnou pozornost. Situace vyřešená radarem je ve světle těchto skutečností pouze alibismem, jež nepřinese ve svém důsledku nic pozitivního, pouze přinese další negativa k činnosti policie a pochopitelně i strážníků.Tolik ve stručnosti k názorům p.Koppa jemu podobných.

VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!! pepa z depa 06.09.2007 08:40
Holky všichnI nastoupilI, to si myslím opravdu stačí

VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!! pepa z depa 06.09.2007 08:38
Dobrý den, zdá se, že slovo empatie Vám moc neříká, že? Všichni okolo byli z Katky nadšeni? Já osobně proti ní nemám vůbec nic, ale například ve chvíli, nevím přesně jak přesně to Katka říkala, kdy mluvila o tom, jak je pro ni důležité, hlavně to, aby ji partner zabezpečil, celým náměstím proletělo nejedno nelichotivé slovo. Jinak, Katka má určitě spoustu předností, ale jestli z těch dívek, které soutěžily může někdo Chrudim reprezentovat, je to jedině Marťa. Téměř jednohlasně o tom byla přesvědčená nejen porota, ale i například přihlížející pedagogové, se kterými jsem mohl tuto věc probrat. Kulturní zážitek skvělý a se super koncem. Vám se to nezdá, Váš názor. Každopádně z Vašeho písemného projevu vyplývá, že kulturní zážitek na úrovni televize Nova by mohl být tím pravým pro Vás.

Radar v obci Kočí Max 06.09.2007 08:30
Mistre Koppe, Tvuj zivot je bud hodne cernobilej, nebo jsi hodne naivniii. Tak, jak to popsal divokej bill, je realita a chova se tak 99,9% lidi. To, co tady tvrdis Ty, je teoreticke povidani, jak BY TO MELO BYT! Ale nejsem si vubec jistej, jestli kdyby to tak bylo, by to bylo fungovalo... Ok?

Radar v obci Kočí Ondřej Kopp 06.09.2007 07:15
Vážený pane, nikdo nemá právo porušováním zákona ohrožovat ostatní, ať už spěchá či nikoliv a ať už je důvod jeho spěchu jakýkoliv. Pokud jste v takovém stresu, že nejste schopen (ve vašem případě spíše ochoten) dodržovat zákony patříte spíše do ústavu než na silnici. Jsem zvědav, jak budete mluvit, až Vás nebo někoho z Vaší rodiny sestřelí ze silnice magor, který jel jako hovado (například jako Vy, z Pardubic do Opatovic 120), jenom proto, že spěchal, nebo měl pocit, že je to bezpečné. Říkate, že jizda po silnici přináší hodně stresu a není možné chtít aby každý neustále dodržoval zákony (provoz na silnici se neřídí předpisy, ale zákony, a tak mám pocit, že jste slovo předpisy použil z nevědomosti, ale myslel jste zákony). To co říkáte se dá aplikovat i trochu více srozumitelně.... Představte si, že jdete takhle po městě, a najedou máte nůž v zádech (onen kolemjdoucí byl ve stresu a spěchal přeci se nemůže chtít aby každý pořád dodržoval zákony). A třeba měl ten kolemjdoucí pocit, že je to bezpečné.

VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!! klíč 06.09.2007 02:17
Vážená (ach jo, ještě furt se stydím za toto oslovení), přirozená katka, profesionální vystupování? chjo, takovej jste levná, vážená, heh, no jo

VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!! klíč 06.09.2007 02:13
Katka? Ta dívka s plitkým, rádoby vtipným vystupováním? Ta Katka, která chtěla vyhrát tuto soutěž za každou cenu? Lidi hej, co to tady blábolíte? Heh, ale je to sranda

Jak je to s podnikáním odsouzených pix 06.09.2007 00:00
Opět rukopis mladého magistra. To se mstíš za to, že vyhodili z Města pro neschopnost tvýho tátu?

Jak je to s podnikáním odsouzených Lapin 05.09.2007 23:42
http://www.chrudim-city.cz/qa/ -> Všeobecné podmínky provozování živnosti

Jak je to s podnikáním odsouzených Lapin 05.09.2007 23:38

Pouť vutdream 05.09.2007 23:15
no na pouti jsem se raději jen mihnul ale neodolal jsem dat si pivko... to byl taky dobry omyl, kdyz na me ta pani vychrlila cenu a shledla muj pohled okamzite me odkazala na sefa ktery je u langosu :D :D :D lidi to je strasny s temi cenami, faktem je ze nevidim do zakulisi a nevim o nakladech, ale probuh copak je uz toto normalni??? jsem vcelku mlad (21) ale i ja pamatuji kdyz jsem se na autodromu vozil snad za 15 Kc. Letos jsem se radeji na ceny ani nedival... to pivo me priklincovalo dostatecne :D

Solární elektrárna u Topole pepe 05.09.2007 22:44
U obce Topol(viz vývěska v Topoli u prodejny)při příjezdu od Chrudimě má vzniknot v příštím roce solární elektrárna, víte o tom někdo něco bližšího.Kde to bude, jak to bude velké...

Radar v obci Kočí divokej bill 05.09.2007 13:19
Možná, že by bylo nejlepší, kdyby každej nafasoval do auta svýho policajta, kterej by ho pořád kontroloval a pokutoval (pak by musel ale živit ještě jednoho protikorupčního agenta). Jízda na silnici přináší hodně stresu a není možný po každém chtět, aby neustále dodržoval předpisy; ostatně sám jste se spřiznal, že taky jezdíte rychleji. Je magor třeba řidič náklaďáku, který přes plnou čáru, když nic nejede proti předjede cyklistu? Nebo někdo, kdo na plný čáře bezpečně předjede traktor? Je větší magor ten, kdo se neuhne, když ho druhej předjíždí i za cenu, že protijedoucí auto musí skoro do škarpy nebo ten, co zrovna žene do špitálu, protože jeho tátu ranila mrtvice a třeba už ho neuvidí? A je arogantní blbec ten, kterej se v noci vykašle na třicítku, kterou tam zapoměli chlapi po sekání příkopů, nebo ten, kterej to před ním schválně zakápne aby mu dal lekci v dodržování předpisů? Vy na to možná máte jasnou odpověď - zákon nade vše. Ale spousta lidí se denně ocitá v situaci, kdy v tom tak jasno nemá a budete lhát, když budete tvrdit, že vám se to kdy stát nemůže. Nevím, kdo jste, že můžete soudit všechny ostatní a označovat je za blbce a magory, když se vám zrovna nelíbí, co dělají. Já jiné nesoudím, a proto v klidu uhnu tomu co spěchá i na krajnici a udělám tak přestupek, stejně jako v klidu pojedu 120 z Padubic do Opatovic, nebo jinde, když budu mít pocit, že to je bezpečný

Půjčovna šatů Kavalír - hrůza !!! lea 05.09.2007 10:33
Milá Bublino ! U Kavalíra jsem sice nikdy nebyla, zato na volbě královny ano.Když jsem viděla ty hrozné usedlé šaty a pak si přečetla ceduli pod pódiem, bylo mi hned jasno, že tam si šaty půjčit nepůjdu! Jediné šaty , které se mi líbily, byly právě ty zlaté, které měla dívka s č.2. A to, že si je celou dobu přidržovala jim dodalo jen na ženskosti a elegantnosti.Takže mladé dámy a dívky, pokud chcete krásné šaty, doporučuji Patriku U jelena,šaty mají šmrnc a jsou šité z pravých italských luxusních látek. Velice ochotná je i p. Tesařová ve Fibichově ulici, půjčovna Maja.

Radar v obci Kočí Ondřej Kopp 05.09.2007 07:06
Panebože.... Proč si všichni myslí, že ten kdo dodržuje zákony brzdí provoz? Měřit by se mělo všude, na nebezpečných úsecích by měli být úsekové radary. A policie by měla chování těchto arogontních blbců, co musí za každou cenu předjet někoho kdo dodržuje zákony velice přísně stíhat. Ano dost často se mi stane, že mně fůra aut předjíždí a při letmém pohledu na tachometr (bežně ho nesleduji) vidím, že jedu o něco rychleji než je povolená rychlost a přesto mně ty magoři musí předjet. A vůbec nejhorší jsou ti co musí předjiždet bez ohledu na čáry nebo na to, že proti jede auto, které se pak musí uhýbat na krajnici. Nikdo Vás nenutí zrychlovat a porušovat tím zákony, nechť si ty ostatní zpomalí. Já na ně kašlu místo zrychlování a uvolnění cesty magorům, kteří Vás stejně predjedou at jedete 50 nebo zrychlíte na 80, sleduji situaci kolem sebe. Výmluva typu, on se mi lepil na prdel a tak jsem mu chtěl ujet nezabírá. O toho mám závěs a až budu muset prudce zabrzdit má ten magor za mnou smůlu. I tento způsob "donucování" ke zrychlení by měla policie sledovat. Jezdím denně a to co vidím na českých silnich mně občas přivádí do úžasu. Kdy už se konečně česká mentalita změni a všichni pochopí, že zákony se musí dodržovat. Kdz už bude konečně policie pořádně vidět v terénu (nemyslím tím buzerace typu kryštof, kdy Vám na 100 km 5x zkontrolují zda máte lékarničku a žárovky), ale skutečné hlídky sledující provoz a chování řidičů a okamžité trestání. Dokud situace nebude taková, že si každý bude vědom toho, že za porušení zákona následuje trest bude na silnicích stále stejná džungle. Měřit má smysl všude, kde dochází k překračování rychlosti, takže třeba v Chrudimi mezi kruháma to postrádá smysl.

Radar v obci Kočí Miroslav Stříška 04.09.2007 21:31
Děkuji, po dlouhé době opravdu rozumný příspěvěk.

Radar v obci Kočí Ondřej Kopp 04.09.2007 20:56
Co vim, tak letos na této silnici u křižovatky na Medlešice byli už 3. Jinak cca každý týden nějaký pomačkaný plechy

Radar v obci Kočí Glen 04.09.2007 19:44
Podle příspěvků ostatních diskutujících to vypadá, že všichni jezdí poctivě podle předpisů a jediný "magor", který si dovolí jet někdy až neuvěřitelných 61km/h je pan Stříška (a to ještě při výjezdu z obce do kopce Ok? ). Já mám zkušenost bohužel úplně jinou. Zkuste si jet v "normálním" městě 50km/h (v Chrudimi ne, tady se jezdí ve špičkách 20-30km/h max. Ok? ), většina řidičů vás začne předjíždět, často agresivně a nebezpečně, ohrožujíce sebe i ostatní a vám nakonec stejně nezbude než zrychlit abyste zbytečně nebrzdili provoz a nezvyšovali riziko. Závěrem dodávám, já jsem příznivcem omezení na 50km/h v obci a nemá smysl limit zvyšovat - stačí si přečíst pár článku o závislosti délky brzdné dráhy na rychlosti. Ale měřit by se mělo opravdu tam, kde to má vážně smysl.

Radar v obci Kočí Glen 04.09.2007 19:30
Díky za zajímavý rozbor výpadovky na Pardubice. Když jedu v levém pruhu směrem na Pardubice rychlostí 60km/h (celý pravý pruh mám volný), mám slušný přehled o silničním provozu i pravé krajnici. Prostě se domnívám, že se v kraji najdou mnohem nebezpečnější úseky, které by zasluhovaly pozornost. Někdo v diskusi zmínil, že v těchto místech bylo již několik smrťáků. Nemá někdo statistiku?

Radar v obci Kočí ANO 04.09.2007 15:34
Jo, autobus - ostatně ta holčička také jela autobusem, že? ;)

Půjčovna šatů Kavalír - hrůza !!! Daniela-a 04.09.2007 15:33
pro Bublinu já tedy zkušennosti s Kavalírem nemám, ale vzhledem k tomu, že soutěžící dívky byly v šatech od Kavalíra...tak asi podle Vás profesionálové nepracují právě tam:)))

letní kino a zeleň v Chrudimi Bublina 04.09.2007 14:57
Chci jen upozornit na to,že promítání před Muzeem byla akce Chrudimské besedy.Čadící byli na náměstí na přelomu měsíce s novými filmy jen 3 dny.A s tou návštěvností.Je zajímavé číst příspěvky: někdo chce nové filmy,někdo staré;někdo zadarmo,někdo by i zaplatil;někdo 2 akce v celém letním kině;atd.Vzkazuji všem: napište na pořadatele kultury v Chrudimi Chrudimskou besedu,co byste si v Chrudimi představovali za nevšední kulturní zážitek a pokud by to bylo uskutečněno,přijďte si spočítat návštěvníky.Holt se nikdy nezavděčíte všem(nejen v kultuře).

Radar v obci Kočí monyna 04.09.2007 14:45
víš,kdyby jel méně než 50km,3těpánka by nezemřela na místě,jen abys věděl.Stát se to může každému,že jede"RYCHLE",ale ten radar tam patří do té doby než si takoví jako je p.Stříška uvědomí,že je tam 50km,všude spousta dětí,..Vám ditě nezabil tak tu píšete samé ptákoviny a řešíte kam radar dosahne.rozum do hrsti a nohu z pedalu!!!!!A jestli se vám to nelíbi existuje autobus nebo můžete chodit pěšky.Hezký den.

Loutkařská Chrudim Bublina 04.09.2007 14:38
Milý medvídku,zkuste si nejdřív zopakovat gramatiku(to jenom na okraj...).A "posezení z kopce" (ale asi jste tam neseděl,to byste to nenapsal) je myslím si z toho důvodu,aby Vám nesvítilo do očí zapadající slunce.Zkuste občas zapojit myšlení.Jinak chci upozornit,že LCH pořádá Chrudimská beseda,nikoliv město(alespoň to tak bývalo vždy),tudíž osoba starosty nerozhoduje.

Loutkařská Chrudim Bublina 04.09.2007 14:31
Milá teo,Loutkářská Chrudim byla už 56.Nemyslíte si,že kdyby byla tak špatná jak píšete,vydrží její pořádání tak dlouho?A mám pocit,že byste měla zajít do Chrudimské besedy(pořadatel) a dát průchod svým novým neotřelým a vynikajícím nápadům.Jistě Vás rádi uvítají a 57. LCH bude super!!!!!

Půjčovna šatů Kavalír - hrůza !!! Bublina 04.09.2007 14:18
Milá Sabino... několikrát jsem si šaty u Kavalíra půjčila a mám naprosto opačné zkušenosti. Myslím, že lidé, kteří se pohybují v této branži tak dlouho, jako lidé od Kavalíra, mají přehled a tudíž i "právo" mluvit jejich zakázníkům do toho, co jim sluší a co ne... Například dívce vysoké 158 cm přeci neschválí šaty šité na dívku vysokou 185 cm. Já osobně bych upřímnou, profesionální, leč kritickou radu bez problémů přijala. A že vám stojí za zády? ....v každém obchodě si hlídají své zboží, natož když jde o šaty za několik tisíc. Nevím kde si adeptka na královnu Katka Němcová půjčovala zlaté šaty, ale tam asi profesionálové nepracují, když jí zapůjčily šaty, které si celou dobu musela držet, aby po nich nešlapala.

VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!! Bublina 04.09.2007 14:07
Sice byla Katka z holek asi nejatraktivnější, ale Martina bodovala na plné čáře tím, co předvedla. Originální představení královny i volná disciplína. Tato soutěž není jenom o kráse jako soutěže Miss, ale o připravenosti, pohotovosti, vystupování a originalitě...a v tom byla Martina bezesporu nejlepší.

Radar v obci Kočí Ondřej Kopp 04.09.2007 07:06
Vážený pane, Vaše argumetny jsou sice možná dobré, ale úplně scestné. Zákony tu máme od toho aby se dodržovali. A to že je nedoržujete, ba co víc úmyslně je nedodržujte je věc hodná postihu. Neustále se tu dívíte, že jste byl za porušení zákona potrestán. Konečně pochopte, že když je jednou nastavená maximální povolená rychlost tak ostatní předpokládají, že ji ostatní dodržují. Ostatně když máte vjet na hlavní silnici a z té vedlejší silnice máte takový rozhled, že spolehlivě vidíte ty co dodržují zákon (tedy jedou například 90 a nikoliv 120) se lehce dostanete do situace, že prostě toho magora co úmyslně porušuje zákon vidíte až v situaci kdy je skoro pozdě. Argument, že člověk, který zákony dodržuje, může způsobit více škody je Váš alibismus. Nechci zde používat statistiku, protože nikde jsem nenašel údaj o škodách, které jsou způsobeny těmi, kdo dodržují zákon. Na základě Vaší nesmyslené argumentace předpokládám, že tyto údaje máte. Opravdu se těším na to, až bude situace na silnicich taková, že všichni budou zákony dodržovat. Vy si opravdu myslíte, že člověk jedoucí v obci 50 a mimo obec 90 je nebezpečný ? No co k tomu říci? Snad raději nic, nechci Vás urážet.

VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!! em 03.09.2007 21:31
Jako kazdy rok. Radobyzabavna show, kdy nakonec "vyhraje" divka, ktera se jim hodi dizajnove, rodicovsky a vubec. Je zvlastni, jak stejne veci funguji v malem i ve velkem. A nemyslim jen miss-souteze...

Radar v obci Kočí Miroslav Stříška 03.09.2007 21:18
Pane Kopp, to, že někdo nedodržuje v určitých případech dopravní předpisy (stále se bavíme o rychlosti) neznamená, že jezdí nebezpečně!!! Človek, který tyto předpisy dodržuje může způsobit daleko více škody.

Radar v obci Kočí Miroslav Stříška 03.09.2007 21:14
Pane Kopp, to jste pochopil špatně. Účel diskuze nebylo to, že jsem si chtěl postěžovat.Chtěl jsem upozornit ostatní řidiče, kteří jezdí jako já (viz mraky příspěvků nahoře) na radar umístěný na určitém místě. To, že jsem psal o mých pokutách za celou dobu mého ježdění bylo v rámci diskuzeÚsměv Považuji Vás za inteligentního člověka, ale měl byste číst pozorně a postupněÚsměv Jestli najezdíte ročně tento počet km, tak pochybuji, že přesně dodržujete pravidla silničního provozuOk?

Radar v obci Kočí Ondřej Kopp 03.09.2007 15:29
No problém je v tom, že až někoho sejme tak už je pozdě. Rozhodně bych nechtěl a Vy rozhodně taky ne, aby Vás sejmul někdo kdo si myslí, že zákon o provozu na pozemních komunikací je špatný a proto ho nebude dodržovat.

Radar v obci Kočí Ondřej Kopp 03.09.2007 15:26
Vážený pane, jestli jste letos nacouval už cca 60 000 km tak jste dobrý. Zcela určitě ne všechny předpisy jsou v pořádku, ale jsou tu od toho aby se dodržovali. Nicméně jak jsem pochopil, tak si tu od počátku stěžujete na to, že jste porušil předpisy a dostal jste za to pokutu HAHAHA!

VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!! ferdik 03.09.2007 13:52
Tak to jsem chrudimáci ráda, že se vám Kačka líbila, a když vím, že se sotva připravovala, tak odvedla opravdu profesionální výkon.Jako mamka jsem na ni moc pyšná a je mi vážně fuk, že nevyhrála, vám se líbila a já ji fandím odjakživa:O) Třeba jednou pan Řezníček bude stát frontu na její podpis a já se tomu budu smát. Ale nevychováváme přeci svoje děti proto, aby reprezentovali naše města, ale proto, aby byly šťastné. A to Kačka je, i bez korunky. Díky za podporu. J.Němcová

VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!! Max 03.09.2007 11:51
Ale no tak daamy, cemu se divite? Úsměv Stejne jako Vam bylo jasne pri nastupu adeptek, ktera je favoritkou, tak porota mela zajiste jiz tyden dopredu nalajnovano, ktera bude vitezkou... A tim nechci snizovat uroven "volby", ale je to takovej vseobecnej nesvar soutezii "kraaasy" v CZ.

Radar v obci Kočí Miroslav Stříška 03.09.2007 09:47
Ano, souhlasím. Opravdu to nemá smysl tady řešit :o) Jak jsem psal výše, tento článek byl určený pro "magory" (dle pana Koppa), co v Kočí na konci obce v kopci zrychlují. Na tomto místě opravdu málokdo jede stále 50 km/h. Nashle v jiné diskuzi:o)

Radar v obci Kočí Max 03.09.2007 09:42
No, ja bych tu diskuzi ukoncil tim, at si kazdej jezdi podle toho, jak umi a jak chce (tak to stejne funguje, co si budeme namlouvat). Ale az mu na to prijdou policajti nebo az nekoho sejme, tak at nechodi na diskuze polemizovat o vyhlasce. Ta je danaa, a i kdyby stali benga na samote u lesa, 10 cm pred ceduli, tak Vam toho flastra proste dat muzou !!!

Radar v obci Kočí Miroslav Stříška 03.09.2007 09:03
Pane Kopp, to, že někdo překročí rychlost na bezpečném místě, na konci obce, je podle Vás magor? Až Vy za rok najezdíte to, co já nacouvám, tak se můžem bavit o smysluplnosti některých dopravních předpisů. Účelem této diskuze bylo upozornit řidiče na radar umístěný téměř na konci vesnice v kopci, kde téměř každý již přidává plyn.

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180  179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.