Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Radar v obci Kočí Ondřej Kopp 17.09.2007 14:49
tak nějak a než se uřednící rozhoupou a omezení schválí tak nam nezbývá nic jiného než mít pevné nervy a velmi pozorně sledovat provoz v protisměru a hledat si místo kam se uhnout pokud se vynoří nějaký blázen v protisměru. To jak tu silnici udělali je zase takové řešení napůl podobné tomu co bylo léta u dražkovic (ovšem tam byla zatáčka vidět a byla prudšší)
Reagovat na tento příspěvek

Potřebuje Chrudim skutečně novostavby na náměstí? lui 17.09.2007 13:11
Dobrý den pane Vondro, je možné se s Vámi spojit? Děkuji aol@chrudim.cz

Potřebuje Chrudim skutečně novostavby na náměstí? lui 17.09.2007 13:10
Dobrý den pane Vondro, je možné se s Vámi spojit? Děkuji

Potřebuje Chrudim skutečně novostavby na náměstí? 123 17.09.2007 11:25
Velmi přesné a výstižné.

neznáte dobrého řemeslníka? Liesta 16.09.2007 20:33
Hezký večer,potřebovala bych poradit. Neznáte někdo nějakého šikovného řemeslníka,co by si o víkendech chtěl přivydělat? Šlo by o dlažbu,obklady v koupelně,plovoucí podlahu atd. Předem děkuji,napsat můžete sem nebo na email luciana333 zavináč centrum.cz

VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!! klíče 15.09.2007 19:06
OMG, přirozená holka! Tak to ne a za druhý vím, že to rozhodně nepřála té dívce, která vyhrála (Martina?). Po vyhlášení: "Cože? To vyhrála ta čůza?" Heh, špatnost

Potřebuje Chrudim skutečně novostavby na náměstí? Rostislav Vondra 15.09.2007 17:33
Dotvoření SV prostoru náměstí, vycházející z historických vztahů a souvislostí, se nebojím, ba naopak ho pevně podporuji. Je třeba uzavřít tento prostor, jako tomu bylo kdysi. Co se týká architektury, která by měla stát vedle kostela, je třeba navrhnout stavbu odpovídající potřebám moderního žití, avšak ohleduplnou k okolnímu jedinečnému prostředí. Tím se myslí i to, aby budova byla jak měřítkově, tak i proporčně v souladu s okolím - tzn. např. odpovídající poměry výšek ku šířkám otvorů nebo střecha, využívající šikmin atd., zkrátka atributy typické pro dané prostředí. Jestli jde o otázku vzdálenosti budovy od kostela, neexistuje logičtější a správnější řešení, než otázka tzv. "dominance středobodu". Tím myslím, že dominantou pro pozorovatele je a měl by každopádně zůstat kostel, který leží uprostřed horní části náměstí a vytváří tak, společně se svou monumentalitou, jedinečný dominantní prvek. Jestliže bude kostel podpořen zvýšením středové souměrnosti, tak dojde i k ucelenějšímu a harmoničtějšímu vnímání prostoru pozorovatelem. Takovýto jediný možný a správný výsledek nám přinese pouze a jenom poloha symetrická s opačnou stranou kostela tj. Komenského ulice.

Radar v obci Kočí Miroslav Stříška 15.09.2007 16:37
Cituji Vás: "...při letmém pohledu na tachometr (bežně ho nesleduji) vidím, že jedu o něco rychleji než je povolená rychlost" dále: "Ono je to o tom, že když je někde nějaká maximalní rychlost, tak ti co ji dodržují tak předpokládají (já ne, jelikož vím, že kolem je spousta magorů), že ji všichni kolem dodržují. ". Co si mám o tom myslet? ...že pan Stříška je magor a p. Kopp je úžasný člověk, který striktně dodržuje pravidla silničního provozu. A ještě jedna věc: "Nikdo Vás nenutí zrychlovat a porušovat tím zákony, nechť si ty ostatní zpomalí. Já na ně kašlu místo zrychlování a uvolnění cesty magorům" >>> příklad: povezu ženu s dítětem do nemocnice, porodnice, nebo z jakýchkoli důvodů budu nucen dopravní předpisy porušit (tato vyjímka v zákoně je). Podle toho, jak se zde tváříte, tak pokud by za Váma jelo auto, začlo na Vás blikat abyste jej pustil, tak si pojedete piánko dál, žádné uhybání, přeci "Já na ně kašlu místo zrychlování a uvolnění cesty magorům". Co když jde někomu v autě za Vámi o život????? Tuto situaci jsem již zažil, a jsem velice rád, že jsem po cestě nepotkal magora jako jste Vy.

Radar v obci Kočí Miroslav Stříška 15.09.2007 16:15
Pane Kopp, magor jste Vy. Zamyslete se nad tím, co zde píšete a jaká je realita.

Radar v obci Kočí Miroslav Stříška 15.09.2007 16:05
to monyna: sama píšete ptákoviny

zase ta HYPERNOVA !!! ANO 15.09.2007 14:58
Tady se píše o obchodních domech. Se státní správou jděte do..... vedlejšího tématu. ;) Píšu o přístupu prodavačů, ne o cenách. Lidi se můžou rozhodnout, kde si danou věc koupí.

Radar v obci Kočí em 15.09.2007 13:01
Kdyz mate jet padesat, tak jedte padesat. Az budete davat prednost od nemocnice-Plusu a pririti se zezdola osmdesatkou tirak, taky budete vyzadovat, aby TI OSTATNI jezdili padesatkou. Nebo az bude vase dite prechazet silnici - v Koci treba k autobusu...

VOLBA KRÁLOVNY 2007 em 15.09.2007 12:59
Taky jsem nadaval na Ivu Christovou. Vidite: i po tolika letech ma smrnc. To nektere ostatni ne, byly jen hezke... Stejne se prvni mista rozebiraji podle toho, ktera se hodi pro ktery ucel poradajici agenture. Kdyz se mi do kampane hodi jedna, nemuze byt provni, protoze by nemela cas. Kdyz se hodi k necemu titul Miss, okamzite je favoritkou...

Radar v obci Kočí Max 15.09.2007 12:56
Z principu souhlas, ale ten problem je tentokrat hodne bohuzel i v tom, jak ta silnice vypada a jak je znacenaa ( a to bez alibismu). Pro toho, kdo ji nezna, to muze takhle skoncit pokazdy. Zespodu (od PCE) je prerusovana cara pres horizont az ZA onu osudovou zatacku, navic upozorneni, ze tam nejaka zatacka je, neni pres zminovanej horizont vubec videt... Snizit rychlost, plnou caru a doufat, ze to bude lepsi

zase ta HYPERNOVA !!! em 15.09.2007 12:56
Oni si lidi nemohou jen tak rozhodnout prodat neco levneji - to musi zduvodnit. A navic se i ve statni sprave lide na funkcich boji rozhodnout jednim slovem - protoze dalsi volby / kontrola / cistka je opravi.

Potřebuje Chrudim skutečně novostavby na náměstí? pavlicek 15.09.2007 11:16
Pan Vávra řekl: Tady je jedno z nejhezčích náměstí s dominantním kostelem a v krásně uzavřeném prostoru, který není ničím narušený. Není tolik svébytně zachovalých náměstí. Takže řekl i to co neřekl, pokud tento prostor bude něčím narušený (novostavbou) pak už nemusí být jedním z nejhezčích náměstí. To myslím dojde každýmu, i s průměrným intelektem. To, že balustráda bude zastavěná, to se nechá očekávat. Náměstí by mělo být (a bylo) obstavěné budovami. Záleží na tom, co tam bude postaveno, jistě ne balík slámy. Ovšem pozor! Už se mluví o změně regulačního plánu historického centra. V podtextu slyším snahu o změny na náměstí. A o tlačení budov blíž ke kostelu. Pan Vávra mluví o dominanci krásného kostela. Chraňme si to málo, co v Chrudimi máme, byť by se jednalo i jenom o průhledy na siluety. Bolševici toho mnoho zničili z hlouposti, my ničíme hlavně z chamtivosti. Myslím, že dostavby horní části náměstí (a za náměstím) bude dobré téma pro příští komunální volby. pp

zase ta HYPERNOVA !!! ANO 15.09.2007 09:28
Hlavně, že to dobře dopadlo, ne? ;) není to o Hypernově, je to o lidech - když vám nevyhovuje jejich přístup, jděte tam, kde vám vyjdou vstříc. To právo volby máme všichni - naštěstí.

Potřebuje Chrudim skutečně novostavby na náměstí? ANO 15.09.2007 09:23
Protože kromě Resselova náměstí se pan Vávra vyjádřil i k rekonstrukci Široké. Co je na tom k nepochopení?

Potřebuje Chrudim skutečně novostavby na náměstí? Lord John 15.09.2007 04:12
Ale, pane bolševiku, proč mluvíte o Široké ulici? Řeč je přeci o Resslově náměstí. Nejste vy náhodou stalinův pohrobek?

zase ta HYPERNOVA !!! poli 14.09.2007 23:31
Velice ráda se s Vámi podělím o svou nemilou zkušeností s chrudimskou Hypernovou ! Dlouho jsem tam nezazila nic nepříjemného, ale dnešek me dodělal ! Jdu koupit susák na prádlo za 179 kc . Vidím ho, kontroluju cenu a beru ho do kosíku. V poklidu nakoupím a mířím ke kase... U kasy mladý nezkušený "ucho" ... zahledla jsem nějakou cenu 279 Bohužel, škoda ale ríkala jsem si, ze uz tam nauctoval neco dalsiho. No az me vyzval k zaplacení, optala jsem se znovu na tu cenu susaku ! A ono ejhle !!! Susak mi nauctovali za 279 Kč. Hold seknout se o 100 kc jen tak neprehlednu ! Stornovali jsme susak, zaplatim si to co mam a pak jsem se sla podivat s celkem sympatickou prodavackou na ten susak a jeho konecnou cenu. Cenovka byla zahrabana uuuplne pod temi susaky a opravdu tam bylo 279 - tam na tom míste, kde jsem ho brala ja bylo 179. Mile me prekvapilo, ze se mnou soucitila , uznala chybu ceny a slibila mi, ze mi jej proda za 179 kc ! Preda to jine prodavacce - at mi to nauctuje za 179,- - nemila, hnusna, nesympaticka pipka z informací nakratko ostrhana mi sdeluje, ze teda za 179 ne ! ale hold si priplatim a dam 279 ! Taaak to jsem tedy razantne odmitla ! Mezitim se ta prodavacka, ktera mi slibila nizsi cenu nekam zdejchla... Jinak ta pipka na kratko se mi ani nepoivala do oci. Ze by nejaka omluva.. ??? NIC !!! No do Hypernovi uz jen tak neplachnu ! PS : vedle v Kaufu jsem sehnala vetsi a lepsi susak za 150... no proste no comment ! Poli

Potřebuje Chrudim skutečně novostavby na náměstí? filek 14.09.2007 20:03

VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!! Radimek 14.09.2007 16:43
Pokud byla dívka s č. 2 ta, která roztančila i moderátora,tak ta se mi líbila také nejvíc.Nedokážu vůbec odhadnout, jestli to bylo plánované nebo ne:) Každopádně to pobavilo!

Potřebuje Chrudim skutečně novostavby na náměstí? Pepin 14.09.2007 15:56
Projev pana Vávry jsem sledoval a určitě se nemluvilo o dostavbě náměstí. Vyjádřil se tak, že se mu náměstí líbí. Vkládat mu do úst, že dostavba znamená jeho znehodnocení mi přijde dost laciná. Ještě by chtělo zmínit, že pan Vávra prohlásil, že rekonstrukce Široké ulice je velmi nápaditá. To jen pro připomenutí. Ale Lord John byl určitě přívrženec rekonstrukce Široké a vyjádření autority v architektuře p. Vávry pouze opomněl citovat.

Půjčovna šatů Kavalír - hrůza !!! hermiona 14.09.2007 13:32
Myslím že ne, před týdnem si tam půjcovala šaty a ochotne me poradili a byly příjemný a jak vy píšete, a že by me nutili svůj vkus to jsem si teda nevšimla

Potřebuje Chrudim skutečně novostavby na náměstí? hel 14.09.2007 11:13
no, konečně rozumný názor na toto téma. jenže se obávám, že pozemek vedle kostela je natolik lukrativní, že nezastavěn nezůstane. takže jde jen o to, co tam bude stát. já jen doufám, že to nebude balík slámy nebo loď či truhla nebo co to kristepane bylo.

Potřebuje Chrudim skutečně novostavby na náměstí? Lord John 14.09.2007 10:16
Mnozí jistě postřehli, že v minulých dnech ing. arch. David Vávra, známý např. svým pořadem Šumná města, v němž se divákovi snaží přiblížit zajímavou architekturu 20. století, kterou obdivuje, případně též parodickým pořadem Česká soda, zavítal i do Chrudimě, kde v Galerii Art zahájil výstavu koláží Jiřího Koláře. A takto se vyjádřil o našem Resslově náměstí: * Mluvíme o architektuře Šumných měst, architektuře 20. století. Když se podíváte na Chrudim svýma očima, co vás zaujme? Tady je jedno z nejhezčích náměstí s dominantním kostelem a v krásně uzavřeném prostoru, který není ničím narušený. Není tolik svébytně zachovalých náměstí. A zaujal mne úchvatný až postmoderní Dům U Mydláře. viz http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=214&r=mfpardubice&c=819738 Co na to zdejší skalní obdivovatelé pana Kušty, prosazující na náměstí co nejmodernější architekturu? Není lepší chránit to, o čem píše pan architekt Vávra? Když o to Chrudim přijde, bude mít jen jedno z mnoha tuctových náměstí.

VOLBA KRÁLOVNY 2007 Liesta 13.09.2007 19:13
Tak si myslím,že když Katka dokázala rozpoutat takovouto diskusi téměř o ničem,že nemůže být nevýrazná osobnost. Je určitě lepší lidi naštvat,než být šedá myš. Vzpomínám si jak vypískali miss Christovou a ona vyhrála miss International. Nebo jak kritizovali všichni H.Houdovou a kde dneska je? Tak uvidíme,třeba nás Katka překvapí.

VOLBA KRÁLOVNY 2007 lilu 13.09.2007 18:59
Tady smrdí samochvála. Soutěž pro Vás Katko nebyla sice středem vesmíru, ale z Vašeho příspevku mi přijde, že Vy si myslíte, že Vy jste ten střed Vesmíru. Asi by to chtělo se nad sebou trochu zamyslet a nepovyšovat se nad ostatními.

Kolaudace jan. 13.09.2007 14:36
myslím si, že kolaudace se provádí při dokončení stavby nikoli po rekonstrukci. Ovšem pokud bylo na opravu zábradlí vydáno stavební pvolení měla by následovat kolaudace. Otázkou je kdo provádí stavební dozor. Mám zkušenost z domu,taky U stadinu, tam st. dozor prováděl předseda sdružení nájemníku. No, udělali z kozla zahradníka.

VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!! xxx3 13.09.2007 14:23
Zdravim,vzhledem k tomu,že Kačku znám osobně dovolim si oponovat vzkazům typu,že chtěla vyhrát za každou cenu a jak je strašný,že je pro ni důležité,aby byl její partner zajišťený. Málokdo by to řekl, ale kdo by to nechtěl a neznamená,že když je to pro ni důležité je to pro ni nejdůležitější v životě. K. je přirozená holka,soutěž nebrala nijak vážně a vzhledem k tomu kolik jí je let a co už v životě dokázala,je hrozně fajn,rozumná holka,která si o sobě nemyslí. Kači, nic si nedělej z toho,že tě pomlouvají ti, kteří tě vůbec neznají a buď pořád taková jaká jseš!A víš jak..:) Už tady bylo zmíněno "závist je zlá vlastnost", naprosto souhlasím,ale je to mířeno na jiné osoby..

Kolaudace Bolek 12.09.2007 20:42
Navštivil jsem v Chrudimi kamaráda a podivil jsem se nad tím jak se provádí rekonstrukce v některých domech.Jedná se o dům G2 U stadionu.Vím jaké problémy jsou u nás v Pardubicích se zábradlím,které nesplňují normu v jeho výšce.Proto mě překvapilo,že po generální opravě balkónů v tomto domě je výška zábradlí jen 90 cm.Kdo mohl toto naprjektovat?Kdo takovou opravu provedl?Ale nejvíce mě překvapuje,který pracovník Stavebního úřadu mohl tyto opravvy zkolaudovat?Buďto tento pracovník nezná stavební normy a nebo to zavání korupcí.

Radar v obci Kočí Ondřej Kopp 12.09.2007 18:51

požár v domě hrůzy em 12.09.2007 08:52
Z POZITIVNI DISKRIMINACE si delaji (co se tyce cernochu) srandu i v americkych filmech. Ono je to tezky, kdyz se hned vseho chopi media, politici se zviditelni, EU rekne, ze je zlobime. Nakonec je vic skody nez uzitku, spousta nasranych (s prominutim) bilych a spousta nespokojenych "ostatnich", kterym se dostalo zadarmo malo...

požár v domě hrůzy em 12.09.2007 08:50
... to byla nejemnice ? ...

požár v domě hrůzy Administrátor 11.09.2007 17:53
Chrudimský deník Zatímco v domě hořelo, nájemnice hrála na automatech! 7.9.2007 7:28 CHRUDIM Obyvatelé domu v Malecké ulici jsou prý u hracích automatů jako doma. Peněz není nazbyt, přesto jich nemálo skončí v hlubinách „bedny“, která nikomu ke štěstí nepomůže. http://chrudimsky.denik.cz/zpravy_region/automaty20070906.html "Dům hrůzy" se po požáru dalších oprav asi nedočká 6.9.2007 5:52 CHRUDIM - Ohněm zdevastovaný dům u Stromovky patří městu. Nemovitost je teď neobyvatelná. Pro početnou rodinu zajistila radnice ubytování v noclehárně v Tovární ulici. http://chrudimsky.denik.cz/zpravy_region/ohen20070905.html

Solární elektrárna u Topole Administrátor 11.09.2007 17:28
Chrudimský deník Sluneční elektrárna u Chrudimi? A proč ne! 10.9.2007 5:20 CHRUDIM - Navrhované změny změny územního plánu Chrudimě se mají dotknout také lokality na severním okraji města za železničním přejezdem, kde sídlila po desítky let opravna vojenské techniky. http://chrudimsky.denik.cz/podnikani/elektrarna20070909.html

Konec diskusí o trestné činnosti pana Kušty Administrátor 11.09.2007 17:25
Chrudimský deník Kušta: Humbuk kolem mě je zarážející! 5.9.2007 5:52 CHRUDIM - Nejvyšší soud zamítl dovolání zdejšího podnikatele a zastupitele Milana Kušty proti verdiktu krajského soudu, že se dopustil pokusu o 12 milionový daňový podvod. Poskytl nám proto rozhovor. http://chrudimsky.denik.cz/podnikani/kusta20070904.html

HLEDÁ SE ERIK TESAŘ! MAILOS 11.09.2007 17:20
to je někdo jinej ten klučina dělal sraz , nevěděl jsem, že ho tady taky hledal tak sorry

HLEDÁ SE ERIK TESAŘ! ANO 11.09.2007 15:06
Tohle ti nestačí: http://www.chrudim.info/forum/allmsg.php3?id=8239&pid=0&lang=cz#focus ??? A vyměň si klávesnici, tahle neumí malá písmenka....

HLEDÁ SE ERIK TESAŘ! MAILOS 11.09.2007 14:54
ZNÁTE NĚKDO ERIKA TESAŘE Z CHRUDIMI?? PROSÍM O JAKOUKOLIV INFORMACI. JSEM JEHO KAMARÁD ZE ŠKOLY A VÍM JEN, ŽE BYDLEL V CHRUDIMI.DÍKY

Další mejly pana Pinty Guiltík 10.09.2007 21:38

Další mejly pana Pinty Guiltík 10.09.2007 21:37
Řekl bych, že pan Pinta začíná být citovanější než Masaryk...http://www.blisty.cz/2007/6/1/art34558.html :)

VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!! Katka N. 10.09.2007 16:04
Milá Jančo, to, že moje mamka poděkovala lidem, kterým jsem se líbila já, přeci neřekla nic proti Martině. Já mám plno zájmů a troufám si říct, že už i plno úspěchů a tahle soutěž pro mě nebyla středem vesmíru, ale jen slib naší paní profesorce a celkem dobrá zkušennost. Martino, Tobě gratuluju a doufám, že i Ty stejně jako já bereš tohle fórum s rezervou. Katka Němcová

VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!! fdasfafdaf 10.09.2007 14:02
Plně s vámi souhlasím, ještě bych dodala, že Martina má krásnou tvářičku:)

VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!! janča 10.09.2007 13:25
Tak co tomu říkáte maminko Němcová dnes? Na to, že v porotě byl i tatínek jedné ze soutěžících, si Martina i přesto získala všechny porotce. Tato soutěž opravdu není pouze o pěkné tvářičce, ale hlavně o intelektu a nápadu zaujmout. A to Martina dokázala!!! Jestli chcete autogram, tak věřím, že Vám ho Martina jistě ráda poskytne! A řeknu Vám, závist je zlá věc! Věřím, že se chytnete Vy, i Vaše dcera za nos!

VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!! verona 10.09.2007 12:37
Tak hele ty nádhero, běž se tam sama postavit a předveď co umíš a pak hodnoť ostatní!!! A co se týče intelektuální úrovně Katky, myslím, že nejseš kompetentní, nebo jí snad znáš ? Pak se podepiš vlastním jménem. Asi budeš zhrzená bejvalka Katčinýho kluka nebo snad nějaká zamindrákovaná kamarádka.Chudinko malá...?:O(

Další mejly pana Pinty Max 10.09.2007 12:12
To je v pohode... Aspon by se agitator s. Pinta moh´ naucit cestinu, aby si nedelal zbytecne ostudu. V MFD psali, ze pan inzenyr Liby ma z vychodoceskych zastupcuuuu nejmene projevu v PS. To nas vsechny opravdu mrzi, protoze jeho mluveny projev, to je "narez..."

VOLBA KRÁLOVNY 2007 - OMYL???!!!! Georgina 10.09.2007 09:50
Teď to čtu v MF Dnes a taky si říkám, že tady ty zlé jazyky tak řádily a ona jim to pěkně nandala. HAHAHA! Pokud se nemýlím, je to první reprezentantka Chrudimi, která tuto soutěž vyhrála. Takže Martino, moc a moc gratuluji a hlavně se nikdy nikým nenechej zviklat a jdi si za svým, toto fórum je toho zářným příkladem Ok?

Další mejly pana Pinty Kwajdan 09.09.2007 23:14
Neotravuj o víkendu čtenáře politikou.!!!

Další mejly pana Pinty Lapin 09.09.2007 18:53
Na internetu jsem našel další mejly pana Pinty (oblastní manažer ODS, asistent poslance Libého a chrudimská celebrita): http://broukpytlik.bloguje.cz/581934-modry-komisar-aneb-osud-jednoho-otevreneho-dopisu.php

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181  180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.