Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
PROGRAMOVÉ PROHLÁŠENÍ RADY MĚSTA CHRUDIM 2011 - 20 J. Káles 02.04.2011 22:33
Mýlíte se. Ze starých e-mailů jsem se dozvěděl, že ani na konci roku 2007 (tedy rok po předchozích volbách) žádné programové prohlášení neexistovalo. Tehdy zvolené vedení místní ODS se programového prohlášení dožadovalo, Čechlovský odepsal, že žádné není. Domnívám se tedy, že dřívější koalice žádný program neměla. Jestli ano, tak velmi dlouho po volbách.
Reagovat na tento příspěvek
 
Poutavý vstup do rekreačních lesů Podhůra pipik 02.04.2011 20:44
Tento ukazatel nás přivítal při vstupu do rekreačních lesů Podhůra. Dlouho jsme se rozhodovali, na kterou stranu se vydáme. Vylezli jsme na rozhlednu a viděli jsme i místo kam příchozí odkazoval i druhý ukazatel SKLÁDKU:http://www.ulozto.cz/8514862/rozhledna-nebo-skladka-jpg
Reagovat na tento příspěvek
 
PROGRAMOVÉ PROHLÁŠENÍ RADY MĚSTA CHRUDIM 2011 - 20 Krmelec 02.04.2011 18:22
Pane Kálesi mladší, předpoládám, že vám minulé programové prohlášení na požádání rád dá pan Beránek. Nebylo to totiž prohlášení rady, ale programové prohlášení celé koalice a on je pod ním podepsán jako tehdejší předseda ODS.
Reagovat na tento příspěvek
 
PROGRAMOVÉ PROHLÁŠENÍ RADY MĚSTA CHRUDIM 2011 - 20 pavlicek 02.04.2011 14:21
Máte Klokocno starost o Shotovo zdraví, ale spíš se sám nechte prohlídnout. Jestli najdete jediný můj text, ve kterém tvrdím, že vedle kostela nestál žádný dům, tak vám přispěju na poplatek za návštěvu psychiatra. Ale koukám na datum, kdy jste svůj příspěvek do fóra psal - třeba je to jen trochu nepovedený apríl... A celé to štvaní na Řezníčka a Málka - to je typická histerie tří lidí, neboli Chrudimské volby. Že by něco nevyšlo? pp
Reagovat na tento příspěvek
 
Rozvoz pizzy až do domu !! Administrátor 01.04.2011 15:44
Dobrý den, děkuji za Váš příspěvek. Prověřil jsem situaci a na základě zjištění stavu, jsem dnes objednávkový systém okamžitě uzavřel. Všem kteří objednávali a svoji objednávku nedostali se moc omlouváme. hezký víkend, Admin
Reagovat na tento příspěvek
 
Cofee shop Štěpán 01.04.2011 15:39
Vřele doporučuji se přijít podívat, třeba se tam zrovna setkáte i se základními školáky, jak přímo vevnitř spolu s prodavačem pokuřují "samuraje" nebo šňupou "saddáma".
Reagovat na tento příspěvek
 
PROGRAMOVÉ PROHLÁŠENÍ RADY MĚSTA CHRUDIM 2011 - 20 klokocna 01.04.2011 14:46
Shote, ty nějak ztrácíš nervy? Nemáš nějaké problémy? Nedaří se?:) Musím souhlasit s Kozou, že o žádném projektování nebyla v případě přeložky na náměstí v době vlády minulé radnice řeč. Pouze nesměle začala diskuze a než se stačila rozjet, byla napadána odborníky typu Pavlíček, který například tvrdil, že žádný dům vedle kostela nikdy nestál a podobné pitomosti. Hřebík do rakve ji zatloukl současný starosta Řezníček, který populisticky vycítil, že je to problémová věc a vypracování studie zabránil. ... To že současná radnice neví jak sehnat peníze, vypovídá jenom o její neschopnosti. Ale mohli to vědět. Místostarosta Málek, který měl za minulé radnice na starost zabezpečování dotací, nesehnal tenkrát za 4 roky ani korunu. Teda až na peníze za kraviny typu Bambiriáda a závody aut na chrudimském náměstí.
Reagovat na tento příspěvek
 
Rozvoz pizzy až do domu !! tomaš marny 01.04.2011 14:19
když to tady čtu tak za těch 40kč mě to dovezete i do choltic?aspon to teda tak chápu.taky bych občas využil něco
Reagovat na tento příspěvek
 
PROGRAMOVÉ PROHLÁŠENÍ RADY MĚSTA CHRUDIM 2011 - 20 Nemo kpt 01.04.2011 12:02
To je Shote výrok roku. Řezníček a málek měli v minulé radnici spíše hlas poradní.... Tak připomenutí: v radě bylo 7 radních, dva měl Řezníček, jednoho Málek. Teď je radních 9, aby se všichni napapali a Řezníček má zase dvě křesla Úsměv Takže když měl dřívě spíš hlas poradní, tak nyní je úplná figurka, že ?
Reagovat na tento příspěvek
 
nový městský architekt pavlicek 01.04.2011 11:13
Dnes Č.R. Pardubice (http://www.rozhlas.cz/pardubice/zpravodajstvi/_zprava/872955)informuje o zrušení smlouvy chrudimskému městskému architektovi. O podvodech, které doprovázely jeho jmenování už bylo v této diskuzi i v dalších médiích (MF Dnes) řečeno dost. Rozsáhlý zápis o ustavení a výkonu této funkce, včetmě konstatování, že městský archtekt účtuje své odměny nad znění smlouvy, pořídila i městská kontrolní komise - zastupitelstvo ovšem tato zjištění odzívlo, pokud se s nimi vůbec seznámilo. Za pár týdnů bude vypsán výběr nového M.A. Myslím, že je právě čas na to, aby se o tématu začalo mluvit. Jaké úkoly by měl M.A. řešit. Zda by měl mít ve své náplni konzultace s občany, za které si ten bývalý naúčtoval hromadu peněz. Zda by to měl být architekt z Chrudimi nebo lépe mimo Chrudim. Atd., atd. pp
Reagovat na tento příspěvek
 
PROGRAMOVÉ PROHLÁŠENÍ RADY MĚSTA CHRUDIM 2011 - 20 shot 31.03.2011 23:13
Lžeš ty. Stačí se podívat co bylo vyprojektováno za zhovadilost, kterou se snažila zastupitelstvem protlačit ODS a ChV. Podle ní měla vést silnice podél bývalého katastru a u kostela měl být postaven dům (hotel). To, že si někteří zastupitelé dodnes myslí jak je výhodné získávat dotace z EU na pochybné projekty jako MBS nezmamená, že jiní nemohli změnit názor. Jen a jenom díky ODS a ChV je dnes městská pokladna prázdná, rozfofrovali vše i těch 400 miliónů rezerv se kterými ji přijali. Město si díky nim musí půjčovat a dluh města je už pořádně vysoký. Mohu se jenom domnívat, proč to vše bylo, proč se vesele vyhazovaly milióny z oken na pochybné projekty, předražené stavby a zbyteční investice. Takže za vše může bývalé vedení radnice kterou vedli pánové Libý a Čechlovský. Dnešnímu vedení nezbývá, než ty předražené a zbyteční projekty nějak dokončit (parčík u kina), nebo vracet dotace, na což město nemá. Ano, máš pravdu na Chrudim přichází bída.
Reagovat na tento příspěvek
 
PROGRAMOVÉ PROHLÁŠENÍ RADY MĚSTA CHRUDIM 2011 - 20 koza2 30.03.2011 23:19
Jako obvykle se mýlíš, shote. Pro Muzeum barokních soch hlasovalo celé zastupitelstvo mimo pana ředitele gymnázia Beránka. Ten zřejmě coby ředitel intelektuální líhně okresu má na kulturu a historii jiný (tělocvikářský) názor:) Hlasovali tedy i Málek s Tejklem. Zdroj: Zápisy ze zastupitelstev města. Stejně tak všichni hlasovali pro předláždění Široké ulice, pro průmyslovou zónu atd. O žádně přeložce na náměstí nevím, to jsi asi spletl s jiným městem. Což je u tebe normální. Tak mě napadá, že ty se nepleteš, ty prostě jenom stále lžeš. Je zajímavé že Řezníček a Málek se tenkrát oba chlubili, jak jsou součástí radnice, která kvalitně investuje a získává desítky miliónů z dotací EU. Dnes oba tvrdí, že s tím neměli nic společného a Málek dokonce vypráví, že tomu chtěl bránit, ale nešlo to. Je to bída ...
Reagovat na tento příspěvek
 
PROGRAMOVÉ PROHLÁŠENÍ RADY MĚSTA CHRUDIM 2011 - 20 shot 30.03.2011 21:57
Pokud se nemýlím, tak tebou vyjmenovaní pánové Tejkl a Beránek seděli v opozici, která byla v menšině a ODS s ChV je vždy přehlasovali. Pánové Řezníček a Málek seděli sice v koalici ale měli tam spíše hlas poradní, proto se divím, že tam vůbec setrvali. Takže shrnuto a podtrženo: ODS pod vedením pana Čechlovského za asistence pana Libého a ruku v ruku v ruce se zastupiteli ChV předkládali a schvalovali akce a projety vyprazďnující kasu města. Projekty typu MBS, předláždění Široké ulice, přeložku na náměsí, rekonstrukce klášterních zahrad, výstavba na Skřivánku, průmyslová zóna a pod.. Tam zmizely peníze ačkoliv tehdejší vedení města se ohánělo dotacemi, a sehnalo jich dost, ovšem zhruba stejnou částku vyplatilo město. V převážné míře čerpáním úvěrů. Přitom při nástupu ODS (tehdejší starosta p. Libý) mělo město rezervu, tuší okolo 400 miliónů. Zeptejte se starostů pana Libého a pana Čechlovského, kam se ty peníze rozkutálely. Pan Libý následně postoupil do PS, kde v díle zdárně pokračoval, takže i díky němu máme všechno dražší a dražší a pan Čechlovský kráčí v jeho stopách. Nedávno zde proběhlo, kolik stojí daňové poplatníky a jak čerpá náhrady. Místo aby prosazoval v PS úspory a šetření, tak sám utrácí jak se dá a schvaluje zákony na zvyšování různých poplatků a daní. Ovšem co se dalo čekat, v funkci starosty také prosazoval utrácení městských peněz. Inu z cizího krev neteče, že ano?
Reagovat na tento příspěvek
 
PROGRAMOVÉ PROHLÁŠENÍ RADY MĚSTA CHRUDIM 2011 - 20 J. Káles 30.03.2011 20:52
Dobrý večer, chtěl jsem to od někoho mnohem informovanějšího :) Nicméně vaši radu využiji. JKml
Reagovat na tento příspěvek
 
PROGRAMOVÉ PROHLÁŠENÍ RADY MĚSTA CHRUDIM 2011 - 20 Pepin 30.03.2011 20:37
Dobrý den, myslím, že by bylo nejlepší požádat o programové prohlášení bývalé radnice pana Řezníčka a Málka. Ti jej podepisovali a určitě ho někde najdou. Navíc k nim máte nyní velmi blízko, tak Vám jistě rádi vyhoví.
Reagovat na tento příspěvek
 
PROGRAMOVÉ PROHLÁŠENÍ RADY MĚSTA CHRUDIM 2011 - 20 J. Káles 30.03.2011 10:50
Dobrý den, zkusím to ještě jednou: Je někde k vidění programové prohlášení minulého vedení radnice a případně kdy bylo vytvořeno? Nemohu ho najít. Děkuji za pomoc. S přáním hezkého dne Josef Káles ml.
Reagovat na tento příspěvek
 
PROGRAMOVÉ PROHLÁŠENÍ RADY MĚSTA CHRUDIM 2011 - 20 koza2 30.03.2011 07:43
No to je hrůza, že vyprázdnili městskou kasu. Kdo že to byl? Neseděli tenkrát náhodou na radnici a v zastupitelstvu dnešní zachraňovatelé města Řezníček, Málek, Tejkl, Beránek a další?
Reagovat na tento příspěvek
 
PROGRAMOVÉ PROHLÁŠENÍ RADY MĚSTA CHRUDIM 2011 - 20 shot 29.03.2011 22:55
Což o to, bývalé vedení zase mělo jen jeden průnik a tím bylo vyprázdnit městskou pokladnu a co nejvíce město zadlužit. A udělalo to opravdu důkladně.
Reagovat na tento příspěvek
 
PROGRAMOVÉ PROHLÁŠENÍ RADY MĚSTA CHRUDIM 2011 - 20 shot 29.03.2011 22:51
Program byl, ovšem tajný. Jeho zveřejnění by mohlo někoho přivést do kriminálu.
Reagovat na tento příspěvek
 
PROGRAMOVÉ PROHLÁŠENÍ RADY MĚSTA CHRUDIM 2011 - 20 shot 29.03.2011 22:50
Stále u stejného zaměstnavatele, který mne platí velice dobře. Asi je se mnou, na rozdíl o tebe, spokojen.
Reagovat na tento příspěvek
 
Rozvoz pizzy až do domu !! Teira 29.03.2011 22:20
Souhlasím s vámi pizzu jsem si objednávala bez problémů ale teď se na mě vážená pizzerie nezlobte ale pizzu ste mi již po druhé nedodali a ani jste nebyli schopni napsat nějakou omluvnou sms a člověk čeká jak ..... a nikde nic dovolat se vám taktéž nejde. Pizzu si u vás již nikdy neobjednám neboť jste velmi nespolehlivý a věřte že vás nikde doporučovat nebudu spíše naopak co se spolehlivosti týče jste nejhorší pizzerie v Chrudimi.Ano stalo se mi že mi nedodali pizzu i z jiné pizzerie neboť se jim neblokovalo posílání přes internet a objednala jsem ji pozdě ale MĚLI TOLIK SLUŠNOSTI ŽE MI ZAVOLALI ŽE TO NESTIHNOU UDĚLAT ŽE SE MI OMLOUVAJÍ ZA CHYBU NA WEBOVCE. O VÁS TOTO ŘÍCI NELZE PROSTĚ TĚŽKÁ IGNORACE ZÁKAZNÍKA!!! Pro ty z vás kdo se chtějí dočkat pizzy když si ji včas a řádně objednáte tuto pizzerii NEDOPORUČUJI!
Reagovat na tento příspěvek
 
Pohřební služba Katatonia 29.03.2011 10:00
Zajímavý postřeh - převzato z mailu: JOSEF VOSTROVSKÝ – pohřební služba, kabaret nebo cestovní kancelář? Vážení spoluobčané našeho regionu, k sepsání tohoto článku nás inspirovala naše nedávná osobní zkušenost, kterou jsme bohužel museli zažít po nečekaném úmrtí našeho nejbližšího člověka. Vzhledem k tomu, že v Chrudimi není velký výběr mezi pohřebními službami a mnozí z vás budou muset podstoupit velice smutný akt objednání pohřbu, chtěli bychom vás dopředu připravit na to, co by jste u slušné a poctivé pohřební služby sotva zažívali. Následující řádky neberte jako humornou nadsázku, je to smutná realita sepsaná se sarkasmem a ironií. Dějství první – objednávka pohřbu: Po příjezdu do sídla firmy u smuteční síně v Chrudimi a příchodu ke vstupním dveřím na vás dýchne atmosféra osmdesátých let. Po otevření oprýskaných vrzajících dřevěných prosklených dveří vstoupíte do tmavé chodby s příšernými kachličkami na zemi. Při troše štěstí narazíte na někoho, kdo se vás nepříliš ochotně a ne příliš zdvořile zeptá „co chcete“. Když to se slzami v očích vysvětlíte, jste posazeni do kanceláře s tím, že někdo přijde. Ovšem ta kancelář, tak to je něco! Zapomeňte na to, že budete objednávat pohřeb v důstojných prostorách. Budete posazeni na staré dřevěné židle k nízkému konferenčnímu stolečku, který vypadá, že pamatuje vpád sovětské osvobozenecké armády v roce 1968, ostatně stejně jako všechno ostatní vybavení kanceláře. Proti vám je velké špinavé akvárium, v kterém světe div se, neplavou barevné, ale černé velké ryby. Nad akváriem na poličce je výstavka vzorů fotografií a rámečků, které se umísťují na náhrobní kámen a mezi nimi portrét usmívající se ženy. Konečně jsme se dočkali, otevírají se dveře a … Vážení čtenáři, nezděste se, pokud do dveří vkročí dáma ve věku zhruba 60 let v oranžových punčochách, nepříliš dlouhé sukni, barevné halence, ověšená zlatými řetízky, prsteny, náušnicemi a hrubým hlasem pozdraví. Vězte, že v momentě, kdy jste se před pár hodinami dověděli o úmrtí své milované osoby a v nemocnici si vyzvedli její osobní věci, je její hlas a zjev jako rána palicí do smutnými myšlenkami zaplněné hlavy. A nemyslete si bláhově, že vám v tento okamžik bude zaměstnanec pohřební služby kondolovat! „Táááák, už jsem tady a jdeme na to.“ Najednou nevíte, zda jste si nespletli firmu a zda si ta pracovnice nemyslí, že si jdete koupit lístky do cirkusu, nebo si snad objednat exotický zájezd. Ale hned vás uvede do reálu – „na stolečku si můžete vybrat ze vzorů rámečků na parte, máte tam verše a hudbu“. Pochopitelně jste upozorněni, že nemáte moc času, protože by se mohlo stát, že přijde někdo další. Když si tedy vyberete rámeček, verš a domluvíte se na obsahu parte, je vám vytisknut vzor. Ovšem pokud by jste chtěli nějaké zásadní úpravy, jako například okrasné písmo, vložit tam fotografii zesnulého, budete zklamáni. Dozvíte se, že počítač má omezené možnosti – můžete se pouze domnívat, že ty omezené možnosti, spíše schopnosti, jsou někde jinde. Nezbude, než se smířit s tím, co jsou vám (ne)schopni vyrobit a objednáte si 40 ks. Po chvíli si uvědomíte, že ještě několika lidem by jste rádi parte poslali, tak ještě přiobjednáte 10 ks. „No vidíte a máte to levnější, padesát je víc než čtyřicet!“ zazní hromovým hlasem z úst pracovnice pohřební služby. To si v ten okamžik připadáte jako při nákupu v Mountfieldu, kdy Béda Trávníček na kole štěstí vytočí 100% slevu a vítězoslavně zvolá: „A máte to zadarmo!“ Domníváte se, že vám před tím pracovnice sdělí cenu parte, kolik stojí 40, 50 100 ks? Nebuďte bláhoví, tady jde o byznys, je potřeba vydělat i na těch pár kouscích parte. To až na faktuře zjistíte, kolik to vlastně stálo a že by bylo lepší udělat jedno a nechat si ho za korunu okopírovat (265 Kč,- za 50 ks). A má to i tu výhodu, že by jste tam mohli zakrýt název této „skvělé“ pohřební služby. Pak si vybíráte hudbu. Je vám předložen seznam skladeb a v ten okamžik, kdy pomalu nevíte, jak se sami jmenujete, vzpomínáte, který interpret a která skladba to vlastně jsou. Je pravda, že jsme se dohodli, že si hudbu dodáme vlastní a pozitivní na tom bylo, že to šlo, takže jsme se nedostali k tomu, že by nám ukázky skladeb byly reprodukovány. Vážně lze však pochybovat o tom, že vám bude tato možnost nabídnuta. Úspěšně jsme se vyhnuli i vnucované nabídce věnců a květin s tím, že si dodáme vlastní. Po celou dobu vyřizování objednávky vám bude do uší a hlavy bušit rachot kladívek s písmenky do válce starožitného psacího stroje, na kterém pracovnice objednávku sepisuje. Na váš vynervovaný stav to opravdu nemá uklidňující účinek, jak si snad na firmě Vostrovský myslí. Slovní doprovod psané objednávky snad už ani nebudeme uvádět, jenom se připravte na „hele…vono by to… ale jóóóó …hele….tak to máme za sebou a jdeme na další papír…“. Je to opravdu otřesné, hanebné, na hranici vaší důstojnosti, ovšem v danou chvíli si to ani pořádně neuvědomíte, myšlenky budete mít úplně jinde. A na to se ze strany pohřebí služby hraje. Možná si zaměstnanci myslí, že objednávka pohřbu je vlastně zábava. Pozitivním je, že po vás nebudou chtít zálohu na pohřeb. Jediný, kdo z firmy zachovává pietu, jsou ty černé ryby. Dějství druhé – pohřeb: Přibližně dvacet minut před začátkem smutečního obřadu dovezete květiny a jdete se zeptat, jak to bude probíhat. Opět s oním „úředním“ odstupem je vám sděleno co a jak a že tedy máte jít čekat do místnosti určené pro nejbližší příbuzné. Ale v duchu si říkáte, že na vzduchu vám bude lépe, přestože s každým přicházejícím příbuzným a známým se Vám čím dál víc klepou končetiny, hlas a přes slzy nevidíte. Přichází dvouminutový akt převzetí a kontroly nazdobení smuteční síně. Chladná pracovnice vyjmenovává a odfajfkovává seznam věnců a ukazuje, že skutečně všechny jsou umístěny v síni. Tato nepodstatná procedura však dobře skryje rozpaky nad úrovní výzdoby síně. K přípravě Vás ovšem nikdo za zavřené dveře nepustí. Odehrává se tam totiž honička s věnci a květinami a nedejbože, aby to někdo viděl, či žádal o vhodnější rozmístění. Stojany na něž se věnce rozmísťují, jistě pamatují první otevření síně, změny scény a rozmístění věnců budou pravděpodobně nemožné. Poté budete mít třeba jako my domluvenu tzv. identifikaci – opět nehezký úřední název pro poslední osobní setkání s milovaným člověkem a tak nevíte, zda být venku, uvnitř..? Není vám totiž sděleno, jak dlouho před obřadem a na jak dlouho se zesnulým můžete být – „Tady stůjte a čekejte, zavolám Vás“. A pak přijde ta „perla“ – přestože pracovnice ví, že k identifikaci jdete jako v našem případě tři, přestože vás několikrát viděla a přestože stojíte bezprostředně u dveří, které otevřela, naprosto úředním, studeným hlasem, který muselo být slyšet až na konci venkovního parkoviště, pronese pozvání k identifikaci. Jelikož jste atmosférou a slzami zcela vyčerpáni, nezmůžete se na sebemenší výhradu vůči tomuto necitlivému přístupu a jdete za pracovnicí – ovšem KUDY?!?! Prodíráte se jakýmsi úzkým skladem, pracovnou, kanceláří snad tam byly šanony, kancelářské židle – zcela přesně to nevnímáte. Nemáte zde šanci jít vedle sebe a vzájemně se podepřít, neboť v tu chvíli máte zcela zhroucený svět a nohy vás nenesou. Jako anděl spásy zapůsobil pravděpodobně řidič pohřebního vozu, který nás s pietou uvedl do místnosti s vystavenou rakví a následně velmi opatrně vyzval k ukončení osobního rozloučení. A na cestě zpět ani vlastně nebudete vědět, kudy jdete….. Potom následuje výzva ke vstupu do rozlučkové síně, pronesená stejným způsobem, jako k identifikaci. To, že před obřadem bylo domluveno, že nejprve vstoupí zvláštním vchodem všichni rodinní příslušníci a až se usadí, otevřou se dveře pro veřejnost a ve své podstatě se otevřely oboje dveře najednou, takže členové rodiny si neměli kam sednout, to už je nepodstatné. Dějství třetí – faktura: Vyvrcholením „služeb“ pohřební služby Vostrovský je zaslání faktury, konkrétně přiloženého výpisu placených, byť některých neobjednaných služeb. Je to pouze písemné potvrzení přístupu této firmy. Dozvíte se zde například že platíte: obřadník 200,- , mzda zaměstnanců 250,- (kterým tedy všem a za co?), čekací doba při převozu 50,- (objednali jste si ji?), úprava zemřelého (kterou jste ani neobjednali) 200,- , poštovné 50,- , stylizace parte (které jste si vlastně nastylizovali sami), telefon, telegram (hádejte kolikrát nám volali a kolik poslali telegramů?) 50,- , identifikace 150,- a tak dále. Procházet si výpis po jednotlivých položkách, to je jen pro silné nátury. Proto se raději domluvte předem, ať vám pošlou pouze fakturu, na které je číslo účtu a částka. Ve finále je totiž jedno, kolik zaplatíte, u posledního rozloučení o tom vůbec nepřemýšlíte a za jiných podmínek by jste rádi zaplatili i více. A ty vypsané položky, kde nevíte co to je a které jste si ani neobjednali, půjdete reklamovat? V duševním stavu, ve kterém jste? Vidíte a o to tu jde. Jaký máte výběr? Pan Vostrovský má vše jistě velmi dobře spočítáno. Proč by se jeho zaměstnanci měli chovat důstojně, proč by měl investovat do slušných prostor, ve kterých nabízí svoje služby? Je to jednoduché – vždyť k němu většina z nás musí. Proto do pohřební služby Vostrovský nepřicházejte v domnění, že zde naleznete porozumění, soucit, důstojné vystupování, pomoc. A až si půjdete pro urnu, nezapomeňte si vzít tašku, neboť pětikorunová položka za slušnou igelitovou tašku, by pana Vostrovského asi zruinovala – ačkoliv, vždyť by si to mohl naúčtovat, jenom tu možnost nenabízí. Jít potom po městě s urnou v náručí vypadá poněkud divně a necítíte se nejlépe. Po sdělení našich zážitků známým, jsme se setkali se stejnými reakcemi. Nelze tedy tvrdit, že tato zkušenost potkala pouze nás. Zůstává tedy zásadní otázkou, jak tyto služby změnit a učinit důstojnými. Nevidíme do pozadí smluv a vztahů mezi vlastníkem obřadní síně (údajně město Chrudim) a vybranou pohřební službou, která si síň pronajímá, neznáme základní parametry výběrových řízení, způsob, jakým jsou tyto služby kontrolovány. Víme však zcela jasně, že firma podnikající v Chrudimské obřadní síni, nemá na konci cesty našich milých co pohledávat. Apelujeme na všechny spoluobčany a zastupitele města, zaměřte pozornost na úroveň služby, která by se o Vás měla přirozeně postarat a pomoci Vám s důstojným rozloučením s milovanými osobami. Jde o kulturu v nás, která nestaráme-li se o ni, upadá.
Reagovat na tento příspěvek
 
PROGRAMOVÉ PROHLÁŠENÍ RADY MĚSTA CHRUDIM 2011 - 20 Nemo kpt 28.03.2011 15:52
A co mají třeba splnit. Napiš mi pár konkrétních bodů. Pro mě je to blábol ....
Reagovat na tento příspěvek
 
PROGRAMOVÉ PROHLÁŠENÍ RADY MĚSTA CHRUDIM 2011 - 20 J. Káles 28.03.2011 10:23
Dobrý den, je někde k vidění programové prohlášení minulého vedení radnice a případně kdy bylo vytvořeno? Nemohu ho najít. Děkuji za pomoc. S přáním hezkého dne Josef Káles ml.
Reagovat na tento příspěvek
 
PROGRAMOVÉ PROHLÁŠENÍ RADY MĚSTA CHRUDIM 2011 - 20 kobliha2 27.03.2011 23:46
To je téměř dokonalá absurdita. Zajímalo mě v které firmě či instituci shot pracuje a koho touto smrtelnou logikou oblažuje. Už to tady někdo psal. Shot je diagnóza.
Reagovat na tento příspěvek
 
PROGRAMOVÉ PROHLÁŠENÍ RADY MĚSTA CHRUDIM 2011 - 20 shot 27.03.2011 21:14
Pokud splní alespoň poloviny svého programového prohlášení, splní o 90% více než bývalé vedení. Takže vývoj vpřed by zde byl.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak dál s Chrudim.cz .... shot 27.03.2011 21:11
No, každý si mohl všimnout, že především byli uráženi ti, kteří si dovolili kritizovat bývalé vedení radnice a některá rozhodnutí zastupitelstva. Zastupitelstva, kde měla většinu ODS a Chrudimská volba, strany, které si prohlasovaly co chtěly. Před volbami zde bylo mnoho sprostoty a urážek, ale naprostá většina byla proti těm, kteří jsou dnes v radniční koalici. Takže tvůj závěr je zcela chybný.
Reagovat na tento příspěvek
 
Pareček u kina shot 27.03.2011 21:05
Ano, je to vyhazování peněz. Ovšem tu zakázku někdo schválil a zadal. Tím bylo bývalé vedení chrudimské radnice v jejímž čele stál p. Čechlovský. Toho se ptejte proč takhle plýtval s našimi penězi. A hlavně se ho ptejte, zda v PS nedělá totéž.
Reagovat na tento příspěvek
 
Pareček u kina pedroso 25.03.2011 20:37
Tak jsem se tam byl podívat. No ta fontánka, co tam byla před tím, byla lepší. Nedokážu si ale představit, že budu ležet cca 10cm od krajnice, kde jezdí a parkují auta a relaxovat. Nechci dávat někomu podnikatelský záměr zadarmo, ale podobných kruháků je v Chrudimi cca 6 a budou určitě další. Co vy na to? Kdo do toho půjde? Rozumní těžko, město určitě. A co založit Hnutí za smysluplné projekty v Chrudimi a začít tak nějak kontrolovat co, kde, proč a zda to není jen vyhazování peněz. Jsou to peníze i z Vašich daní. Tak co Vy na to?
Reagovat na tento příspěvek
 
PROGRAMOVÉ PROHLÁŠENÍ RADY MĚSTA CHRUDIM 2011 - 20 Nemo kpt 25.03.2011 15:09
Dlouho jsem se takhle nepobavil. Už úvod prohlášení - cituji "Díky širokému průniku volebních programů bylo možné vytvořit toto programové prohlášení na období 2010-2014." Přemýšlel jsem, jak ty programy pronikly - socialisti s největšími pravičáky Svobodnými, do toho Řezníček, jehož programem je vydržet ve funkci za každou cenu. Málek se zkušenostmi z Bambiriád a potom několik lékařů a zdravotních sester, kteří nikdy nevěděli, která bije ... Ale už vím, jak to mohlo proniknout. Konkrétní program vlastně nikdo neměl a průnikem množin prázdných je zase množina prázdná Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
PROGRAMOVÉ PROHLÁŠENÍ RADY MĚSTA CHRUDIM 2011 - 20 tohos 25.03.2011 13:43
Přečetl jsem asi 6 řádků a přestal, protože tohle je blábol HAHAHA! ) Jak to kluci a holky chtějí vše stihnout? A k tomu "česan" splečně s "knížecím sluhou"? To bude, vážení zmínění, hoooodně veliká práce a na 1000% tipuji, že nesplníte ani polovinu. Takovýchto prohlášení můžete vydat kolik chcete, ale snad jen člověk s IQ pod 80 vám může věřitHAHAHA! ) Je vidět, že volby v Chrudimi nic nového nepřinesly.
Reagovat na tento příspěvek
 
PROGRAMOVÉ PROHLÁŠENÍ RADY MĚSTA CHRUDIM 2011 - 20 donbas 24.03.2011 10:16
Ale v tom programovém prohlášení není co dodržovat. Jsou to jenom obecné proklamace ve smyslu pokusíme se, zasadíme se, budeme iniciovat apod. No, abych byl spravedlivý, dvě věci tato radnice splnila. Zastavila výstavbu bytové čtvrti na Skřivánku a zrušila projekt revitalizace parku s hracími prvky pro děti místo letního kina. Tedy až na pana Herbsta, který tam v rozporu s programovým prohlášením tuto neděli uklízel a nikdo, ani on sám, neví proč:)
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak dál s Chrudim.cz .... donbas 24.03.2011 10:11
 
Pareček u kina donbas 24.03.2011 10:09
Tuto dezinformaci je nutné upřesnit. Zadání realizoval současný starosta Řezníček (zodpovědný za investice) a současný místostarosta Roman Málek (zodpovědný za dotace), prostřednictvím projektu Zdravé město. Projekt zadalo oddělení investic (Petr Řezníček), realizuje oddělení investic, opět Petr Řezníček. S projektem nesouhlasil nikdo s občanů, na které se radnice odvolává, ba naopak, všichni v okolí jsou zděšeni. To že je to zvěrstvo, je neoddiskutovatelný fakt.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak dál s Chrudim.cz .... vikki 24.03.2011 09:03
To je zvláštní shote, že všechny urážky, pomluvy a nařčení zde skončily v den uzavření radniční koalice. Rozumím tomu tak, že pánové Řezníček, Málek, Tejkl, Beránek atd, už nemají důvod v předvolební kampani pomlouvat a špinit. Je to logické. Už jsou na radnici.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak dál s Chrudim.cz .... shot 24.03.2011 01:19
Spíš mám dojem, že stoku vytvářeli ti, co z radnice byli odejiti.
Reagovat na tento příspěvek
 
Pareček u kina shot 24.03.2011 01:13
Jenomže zadání, projekt a realizaci minigolfu provádělo bývalé vedení radnice. Tedy p. Čechlovský se svými kumpány.
Reagovat na tento příspěvek
 
Pareček u kina Georgina 23.03.2011 22:19
Jako minogolf to teda nevypadá...ta lehátka jsou zarážející. Fakt chci vidět toho exhibicionistu, který si tam půjde vyvalit šunky To je sranda :-D
Reagovat na tento příspěvek
 
Cofee shop Georgina 23.03.2011 22:16
V Chrudimi??? Grrrr...
Reagovat na tento příspěvek
 
PROGRAMOVÉ PROHLÁŠENÍ RADY MĚSTA CHRUDIM 2011 - 20 Bublina 23.03.2011 12:56
Poprvé čtu Programové prohlášení a bavím se: ..."díky širokému průniku volebních programů"...tomu se snad ani nedá věřit,když vidím ten slepenec stran zleva až na krajní pravici "Zaměříme se na personální optimalizaci MěÚ a obchodních společností" ...to se děje vždy při změně obsazení radnice,proč je to přímo v prohlášení ..."bude zohledněn nejen názor občanského sdružení Skřivánky"..čili když si někde něco postavím a nebudu chtít sousedy,založím si občanské sdružení a to bude partnerem radnice při rozhodování? S majetkem města budeme nakládat hospodárně..proboha a jak asi jinak?? "Podpoříme soukromého investora při budování domova pro seniory "...to jako jak? Dál už to snad ani rozebírat nebudu....díky za čas
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak dál s Chrudim.cz .... Pepin 22.03.2011 21:10
Ahoj, já jsem tady. Ale žádná další bohatá diskuze nebude. Ti co psali, jak to tady všechno stojí za H.... jsou na radnici a teď už pát nebudou, protože všechno je skvělý HAHAHA! ))
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak dál s Chrudim.cz .... Léna 22.03.2011 19:35
kampak jste se poděli vy mirci, krmelci, pepini, vildové, pepé a kwajdani, double shoti a veškerá vaše banda? HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak dál s Chrudim.cz .... ANO 21.03.2011 20:31
Někteří jsou pravda na radnici, ale stoka rozhodně neskončila - stále je tu dost těch, kteří více píší, než vědí.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak dál s Chrudim.cz .... anonymX 21.03.2011 20:06
Myslím, že je to zbytečné. Stoka na chrudim.cz již skončila, protože přispěvovatelé jsou teď na radnici ... Všimli jste si?
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak dál s Chrudim.cz .... Administrátor 21.03.2011 16:28
Neznal jsem, pěkný nástroj ...
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak dál s Chrudim.cz .... Administrátor 21.03.2011 16:19
Tak například uživatelé chrudimského poskytovatele, v lepším případě: <jméno ulice+číslo popisné>.chrudim.cz, v horším případě: <jméno zákazníka>.chrudim.cz Takže asi takhle ...
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak dál s Chrudim.cz .... Bohemund 21.03.2011 12:03
Znáte anonymizéry a cibuličku? Velice příjemné https://www.torproject.org/projects/torbrowser.html.en
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim stefanie.com 20.03.2011 11:13
Hm, chvilka zamyšlení... Co takhle lidi, jsou i nejsou. Nekteří jsou již uvědomující si, že takhle už to nejde a snaží se sami,,, dat těm výš trochu na ,,prdel,,. Hrát už můžeme jen každý za sebe, nebo to už také nejde? Nemůžeme si nechávat do nekonečna něco podsouvat, je mile se o tom tady pokochat, ale ruku na srdce, děláme proti těm lžím potom něco i v reálném bytí? NE.. pěkně kulturní setkání uvádím třeba ukládání broučku... těch dětských usměvu, které se těší na průvod, na to že nesou světýlka, jdou bok po boku se svými vrstevníky, z něch si brát příklad..
Reagovat na tento příspěvek
 
No prostě vesnice Chrudim stefanie.com 20.03.2011 11:03
obchvat se prosazuje jen v období volebním, kulturu sice máme dost se o ní staráme ale financování jí samotné? nemám znalosti účetnictví vysokoškoláka, ale zvládám si dopočítat že minimálně třetina se někde vytrácí, přitom ještě někde haprují ty dotace. Loutkárna skomírá, jelikož i účastníci jsou znechuceni organizací, co mají potom dělat návštěvníci když se program mění po minutách???
Reagovat na tento příspěvek
 
beseda, stefanie.com 20.03.2011 10:48
dostávají dotace
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300  299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.