Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Protikuřácká petice Ema 04.11.2007 18:10
Lidé,co kouří jsou bezohlední vůči svému okolí. My s tím trpíme neustále. Nejhorší je to v létě, kdy si nemůžeme ani vyvětrat. Když to uděláme,je byt plný kouře.Vypadá to u nás,jak v komíně.Domluva se sousedy žádná. Děti jsou astmatické.Nevím,co by tito lidé říkali tomu,kdybychom si jim ulevovali pod nos.To by asi nadávali a častovali nás nadávkami.Myslím,že to za pokus možná bude stát."Volám do zbraně proti kuřákům s použitím boiplynů."
Reagovat na tento příspěvek
 
Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Kelly 03.11.2007 10:37
Každopadně někoho kdo ví jak to chodí na ulici a ne z okna kanceláře,jako to bylo u ostrahy osob p.Červinky, viz .redaktor deniku Chrudimska.
Reagovat na tento příspěvek
 
Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA elpis 03.11.2007 08:59
Jak je vidět vzdělání u MP Chrudim opravdu žádnou roli nehraje. Jednoho bezmaturiťáka se zbaví a druhý ho vystřídal. Jestli někoho od Policie ČR, tak nejlépe nějakého bývalého velitele nebo zástupce obvodního oddělení, který má zkušenosti s velením.Řadového stáťáka,na co?
Reagovat na tento příspěvek
 
Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Bond 03.11.2007 00:33
Ale no tak lidi. Chápu, že vzdělání je určitým předpokladem, ale jistě není všemohoucí. Podle mne na to buď člověk má nebo ne. Nechci hodnotit tuto konkrétní osůbku, ale znám dost lidí, kteří nejsou ani středoškolsky vzdělaní, ale mají to v hlavě srovnané. Zároveň dost vysoškoláků, které nemusím. Pokuste se to překlopit na soukromý sektor, tam o vzdělání jistě nejde. Nechte "Červa" být, i tak ho to musí dost bolet. PS:"S jeho odvoláním souhlasím, ale to ještě neznamená, že do něho budu kopat". Zdar.
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice any 02.11.2007 19:39
Milý pane vám už se asi ten váš mozek úplně vykouřil z hlavy. Bydlím u lesa a jinak je tu docela dobré a zdravé ovzduší, nevím tedy proč bych si nemohla otevřít SVÉ okno SVÉHO bytu když chci. Reagovala jsem na to, jak si ten pán myslí, jaký je ohleduplný, když se vyžene do mrazu na balkon si zakouřit. Ano, je ohleduplný, ale jen sám k sobě a svému bytu. Vůbec ho asi nenapadlo, že vlastně kouří do bytu druhým. Vy také argumentujete tím, že máte malé děti, tak jim přece nebudete doma kouřit. Já mám malé děti také, a ještě k tomu u nás nikdo nekouří, ale v bytě máme nahuleno z toho důvodu, že jsme obklíčeni ohleduplnými sousedy kuřáky, kteří, jak jsem pochopila z příspěvku na který jsem reagovala ani netuší co vlastně dělají. O kouření ve společných prostorech na tomto fóru píši v jiném příspěvku, a jsem vám velmi vděčná za to, že vy ve společných prostorech nekouříte. Do parku krmit ptáčky chodím se svými malými dětmi. Bylo by dobré kdybyste se kromě kouření naučil i číst. Ty vaše dedukce jsou k smíchu. /Nebo k pláči?/
Reagovat na tento příspěvek
 
Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Kelly 02.11.2007 14:06
Tak to buď rád protože pan Č je pěkněj č....!
Reagovat na tento příspěvek
 
Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA kokotek 02.11.2007 11:04
no a diskuze pod článkem je taky zábavná Úsměv neznám p. Č ani p. Z.
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice Blba sila 02.11.2007 09:56
Ha ha ha Pani-slecno, se vam smeji. Tohle je opravdu vyplod choreho mozku. Kurak, ktereho tady propirate si dovoli kourit na SVEM balkone, tedy nekouri ve spolecnych prostorech. Prosim prectete si vas text jeste jednou. Doufam, ze je to nadsazka. S vysokou davkou porozumneni, pochopim, ze si nekdo stezuje na kuraky ve spolecnych prostorech, zastavkach aj. Ale vy zachazite hodne daleko, vam vadi dym, ktery se rozptyli ve vzduchu a nepatrne mnozstvi se vam dostane do bytu. Gratuluji, ze zijete v malem zapadakove jmenem Chrudim, co by jste delala, pokud by jste zila ve vetsim meste, kde je smog, ruch ze silnic aj. Vite, prestoze to nerada slysite, zavrete si okna a mate po problemu. Ja ziji ve velkem meste vedle magistraly, v noci se neda spat u otevrenych oken (kvuli hluku), tak je zaviram. A myslite, ze pisu na ministerstvo zivotniho prostredi at ty hnusna auta zrusi (vzdyt skodi ziv. prostredi a doufam si tvrdit, ze rocne zemre vic lidi pri autonehode nez pri pasivnim koureni. Kazdopadne vam preji jenom vse krasneho a doufam ,ze nejste jedna z duchodkyn, ktere nam zakazovali hrat fotbal pred jejich panelakem, protoze poslapeme travu. Bohuzel vase argumentace me o tom presvedcuje. A ten pohunek co reagoval na vasi odpoved, bude asi soused z vedlejsiho okna s kterym chodite krmit ptacky do parku. Blba sila - Mad Power
Reagovat na tento příspěvek
 
Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA IQ 01.11.2007 21:37
Určitě někdo chytřejší naž p.Červenka :)
Reagovat na tento příspěvek
 
Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA IQ 01.11.2007 21:36
No,jak to tak vidím já, s tou maturitou u měštáků v Chrudimi nemáš pravdu, spousta ji má. Měls někdy tu čest projednávat něco s p.Červenkou? Vždyť nic neví a jen odkazoval na svýho zástupce. konečně se na radnici někdo probral a poznal, že jeho vejplata(p.Červenky) jsou jen vyhozené peníze - jakobys dával romům podporu..A neviděls ho na zápase Erapacku? Jak se tam zadarmo střískal jako pra.. a dělal tam bordel,To má být prosím představitel města respektive policie?
Reagovat na tento příspěvek
 
Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA AIKO 01.11.2007 21:14
Středoškolské vzdělání? Jak kde, např. v Hlinsku mají maturiru takřka všichni měšťáci a ve Skutči pokud vím všichni. Řada státních policistů bere výsluhy a houfně utíkají k MP.
Reagovat na tento příspěvek
 
Co se to děje? Dizzy 01.11.2007 21:05
 
Protikuřácká petice pepe 01.11.2007 20:40
Víte any, myslím, že vysvětlovat tupým kuřákům jaký je rozdíl kazit zdraví sobě například tučným a nezdravým jídlem a kazit zdraví sobě kouřením a zároveň všem v okolí je naprosto zbytečné. Jen pitomec může argumentovat, že příště nám mohou zakázet jíst nezdravě. Představme si, že by například psi zabili za rok tolik lidí jako zabije pasivní kouření. To by seděly věci...brrr A co se děje kolem toho, když psi,ač je to smutné, zabijí za rok, já njevím 3, 5 ikdyby 20lidí....
Reagovat na tento příspěvek
 
Co se to děje? Korupce 01.11.2007 20:15
Tak jsem prohledal web...A nevím, nevím, kdo je nucen pracovat ve stranických sekretariátech:) http://www.ods-pardubice.cz/htmls/ods_v_pardubickem_kraji.htm ODS - Chrudim (oblastní kancelář) Adresa: Městský park 274 537 01 Chrudim IV Předseda: Ing. Ivan Pištora Manažer: Jana Chalupová tel.,fax: 469 620 523 e-mail: ods@chrudim.c
Reagovat na tento příspěvek
 
Co se to děje? Exprow 01.11.2007 19:06
Víte, každý kdo nesouhlasí s radnicí nemusí být hned student gymplu nebo zastánce ředitele Beránka. Asi se nedokážete srovnat s tím, že tento názor může zastávat i prostý občan Chrudimi...
Reagovat na tento příspěvek
 
Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Lebduška Josef 01.11.2007 19:01
A kdo je oním šťastným uchazečem o práci v městské policii?
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice any 01.11.2007 18:49
Tedy pane když si kouří na SVÉM balkonu ať si tam nechá i svůj kouř. Jak si to zařídí je jeho věc. Okna jsou zase MÁ a vy mi neříkejte kdy si mohu které otevřít.(I kdybych použila vaši variantu - zavřít na jedné straně - z druhé strany hulí dalších pár sousedů. Že nesmím otvírat okna vůbec mi snad nutit nebudete.) Ignorant tu budete nejspíš vy, protože své děti před SVÝM kouřem z cigaret chráníte tím, že kouříte do dětského pokoje mým dětem. Nevím z jakého důvodu by to měly mé děti dýchat a vaše ne. Je mezi nimi nějaký rozdíl? Ovšem, že je - u nás nikdo nekouří, a přesto máme v bytě nahuleno díky ohleduplným a inteligentním sousedům kuřákům. Pokud vím, žádnou špínu na nikoho nechrlím, zato z vás se valí plno cigaretového jedovatého kouře.
Reagovat na tento příspěvek
 
Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Filda 01.11.2007 17:56
Vážení,to co napsal o p.Červenkovi MISTR Zahrádka je to čím dosáhl v tomto deníku až tak daleko a za jakou cenu-viz jeho mimořádný charakter+vlastnosti.Také úroveň tisku našeho regionu jsou mimořádné.Vždyť pravidelně jedna redaktorka,každý pátek docházela na město konzultovat jaké info lze další týden psát.A to přímo k p.starostovi.Proč,pokud byl,jak je uváděno viz článek Zahrádky R.Červenka tak mimořádně špatný mimo vzdělání které nicméně nemají skoro všichni M.stražníci.Komu toto má skutečně posloužit?Na jeho místo má nastoupit prý superman policie ČR.Kolik opravdu ještě bude muset odejít schopných prac.města a nebo se mají bát o svá místa.Co se asi právě honí hlavou mistru P.Řezníčkovi když takto obětoval-musel svého chráněnce.Kdo vlastně a proč začal s pož.požadavky na místo M.strážníka.Petře,jsi opravdu takový CHAMELEON-prospěchář jak se říká.To,že se strážníci pod petici museli podepsat??Kdo bude další z funkcí úřadu za podobného.Odpovídá to pouze všemu dění v Městě.Každý na každého něco má,jak říkal p.ing.Kopecký.Hezký konec roku 2007.L.Libý-poslanec ČR.
Reagovat na tento příspěvek
 
Co se to děje? Korupce 01.11.2007 17:48
...pravila knihovnice se základním vzděláním:) Šup do klece.
Reagovat na tento příspěvek
 
Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA MartinkaL 01.11.2007 16:04
Tak tu máme novou udalost v našem městě.Myslím si že vystížně to napsal redaktor rhttp://chrudimsky.denik.cz/k_veci/vrchstraz20071031.html#diskuse JakÁ je ale pravda odchodu civila ČERVENKY?
Reagovat na tento příspěvek
 
Co se to děje? IQ 01.11.2007 14:01
Jen by mě opravdu zajímalo, které lidi máš na mysli,kteří jsou ti schopní, kteří odešli. Nějak mě nikdo nenapadá. Být na jejich místě, nepouštět se ho nebo naopak rychle utéct?
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice Blba sila 01.11.2007 13:00
Ha ha. . . Kolega vyse se snazil vyjit vstric nekurakum a ukazat, ze ne vsichni kuraci jsou bezohledni hajzlici. Takze pane on kouri na svem balkone. pokud vam to vadi zavrete si balkonove dvere a otevrete si okno v kuchyni. Ale spis jste uplnej ignorant, kteremu zena utekla s popelarem a ted musi chrlit spinu anonyme na internetu. Takovym lidem jako vy nejde o nejaky princip, ukazat nam slepym, ze cinime zle. Jste jen ovce ve stade a az za 15 let bude stado bojovat proti sladkostem, protoze ty skodi, tak vy budete zase hrimat jak ti bezohledni tlustosi, zerou cokoladu na zastavce a vas to obtezuje, protoze se na to musite divat. Takze za sebe, kourit budu (treba i na balkone, co kdyz mam dite, kteremu nechci kourit pod nos) , ale hlavne se budu ridit svym zebrickem hodnot. Tedy nebudu prejimat nazor stada, ale budu jednat podle sveho nejlepsiho svedomi. A pokud si budu chtit zapalit na zastavce, tak se zeptam lidi co tam jsou zda jim to nevadi. O to jde o komunikaci a ne o pohodlne zakazy. Protoze tady spolu budeme muset jeste par stoleti zit, tak proc se nedomluvit!!!! P.S. Nejsem vulgarni typ, ale ignorantsvi me rozciluje.
Reagovat na tento příspěvek
 
ZED PROTI CURANI Blba sila 01.11.2007 12:48
Proc ne, jeste by mohli namontovat inteligentni chodnik, ktery hazel po rabiatovi odhozene odpadky a plival zpet hemly. Proc nejit dal, levitujici sondy by davaly vyboje elektriny, lidem co chodi rychleji (vybocovali z prumeru). Nekdo by si zakouril, zadny vyboj, ale setnout hlavu. Mile stado bud te opatrnejsi, tam venku totiz existujou veci, ktere muzou zjednodusit vas zivot, ale take ohrozuji vase osobni svobody. Nemam ted na mysli primo tuto zed.
Reagovat na tento příspěvek
 
MHD Chrudim v mobilu Administrátor 01.11.2007 09:39
 MHD Chrudim do mobilu je program pro zobrazování jízdních řádů MHD na mobilních telefonech. Nepotřebuje přístup na internet či wap, protože má veškerá data uložena u sebe. A je ZDARMA!! Více informací Jak se Vám nový program líbí?
Reagovat na tento příspěvek
 
Co se to děje? filek 01.11.2007 00:09
Koukám, že vosy se slétly. Vám připadá divné, že za rok po volbách odešel tajemník (neschopný) a ze 300 zaměstnanců 2-3 další úředníci? Chápu to jako přirozenou úmrtnost a dle mého gusta by jich mělo být víc. Ale o personální politiku radnice vám přeci nejde, že? Soudím alespoň podle zcela bezzubé argumentace a narážek na funkcionářku ODS, která vám pije krev. Odhaduji vás na zhrzenou mládežnickou kliku ODS, která v čele s ředitelem gymnázia projela volby a neumí se s tím důstojně srovnat. Takže zakládáte směšné weby (iChrudim), chytáte se každé blbosti v této diskusi a nevíte co si s tím vším počít. Mám pro vás návrh. Věnujte se studiu, jinak neuděláte na tom gymplu maturitu a budete se muset nechat zaměstnat ve stranickém sekretariátu. A ten nejstarší z vás by se měl té právničině trochu věnovat, jinak dopadne s odborností a živností jako jeho táta:)
Reagovat na tento příspěvek
 
Co se to děje? shot 31.10.2007 23:50
A proč by to tak mělo být? Proč schopní a šikovní lidé odcházejí (mimo "kameru" se svěřují, že na to už nemají žaludek, lze jim věřit, tak malé peníze tam zase nejsou) a místo nich přicházejí různí známí, kteří mnohdy jinde "zkrachovali". Jak potom má vypadat naše město, když jej vedou lidé takového ražení? Lidé, kteří ani neumí říci dvě souvislé věty, aniž by k tomu použili pár nespisovných výrazů (a to je hodně slabé hodnocení). Arogantní, nafoukaní a nevychovaní neumětelové, kteří mají povětšině jedinou kvalifikaci, umí prohospodařit i nos mezi očima, popřípadě umí dobře žvanit, nejlépe na sklenkou.
Reagovat na tento příspěvek
 
Co se to děje? Korupce 31.10.2007 23:27
Např. Mgr. Uchytilová, Mgr. Kašíková...stačí mrknout na vypsaná výběrová řízení. Ale vy máte být ve své kleci, tak šup tam.
Reagovat na tento příspěvek
 
Fílkova (resp. Fílkové) rubrika aneb Jinam nepište Korupce 31.10.2007 23:22
 
Co se to děje? reason 31.10.2007 23:21
A kolik za to dostáváte? To musí být strašně náročné, sedět před diskusí a čekat na příležitost obhajoby radnice.
Reagovat na tento příspěvek
 
Korumpuje se v Chrudimi? Korupce 31.10.2007 23:18
No, já nevím, kdo ichrudim dělá, ale vím, že vy, paní Chalupová, víte všechno stejně nejlépe, takže s vámi nemá cenu diskutovat. Navrhuji pro paní Chalupovou založit rubriku. Takovou fílkovu klec. Může v ní do nekonečna obhajovat své spolustraníky na radnici, jejich kamarády, jejich všivárničky apod. Už jdu na to....
Reagovat na tento příspěvek
 
Co se to děje? IQ 31.10.2007 22:53
To se děje a bude dít dál. Holt někdo je znamý známého a umí z toho těžit, jiný je "hloupý" a stále bude dřít jako ten vůl. A proto nechápu, proč takové věci řešit a neustále natřásat.
Reagovat na tento příspěvek
 
Korumpuje se v Chrudimi? filek 31.10.2007 22:37
Koukám, že ta "kinderredakce" je už tak zoufalá z nezájmu o iChrudim, že podstrkují své velmi špatné materiály na konkureční web, aby si to alespoň někdo přečetl:)
Reagovat na tento příspěvek
 
Co se to děje? filek 31.10.2007 22:35
Tak se rychle pochlub o kterých řadových pracovnících víš a uháněj do své rubriky:)
Reagovat na tento příspěvek
 
Korumpuje se v Chrudimi? Korupce 31.10.2007 22:32
Dám hlavu na špalek, že na tyhle otázky jim nikdo z těch radničních vykuků vykutálených neodpoví. Na jánabráchismu je totiž politika založena. Takže jedeme dál: Já na bráchu, brácha na mě..... http://www.ichrudim.cz/chrudim/clanky/politika/clanek-korumpuje-se-v-chrudimi-/ Korumpuje se v Chrudimi? Datum vložení: 30. října 2007 ve 23.16 Na tuto otázku jsme se rozhodli zeptat našich představitelů města. Úvodní obrázek k článku „Korumpuje se v Chrudimi?” » Větší obrázek Vedení města Chrudim jsme poslali níže uvedený e-mail. Za 7 dní očekáváme jejich odpovědi. Vážení, dne 26. 9. 2007 zveřejnila Transparency International Index vnímání korupce CPI 2007. Index vnímání korupce (Corruption Perception Index; CPI) vyjadřuje míru korupce, jaká podle názoru představitelů podnikatelské sféry a analytiků panuje mezi politiky a veřejnými představiteli v příslušné zemi. CPI je složený index, který pro hodnocení roku 2007 čerpá ze 14 různých průzkumů mínění provedených nezávislými institucemi v období 2006-2008 (http://www.transparency.cz/index.php?lan=cz&id=16&pom_id=25). Česká republika dosáhla indexu 5,2 (na stupnici 10-0, kde hodnocení 10 označuje zemi téměř bez korupce a hodnocení 0 zemi s vysokou mírou korupce) a přiblížila se tak zemím se spíše nižší mírou korupce. Přesto však politická korupce představuje v České republice závažný problém. Politické strany jsou dokonce hodnoceny jako nejzkorumpovanější instituce v zemi. Jelikož se politickou korupcí na komunální úrovni doposud žádné lokální médium nezabývalo, rozhodli jsme se tak učinit my a dovolujeme si Vás požádat o zaslání odpovědí na níže uvedené otázky. Za Vaši ochotu a vstřícnost předem děkujeme. Vaše odpovědi očekáváme ve lhůtě 7 dnů ode dne doručení tohoto e-mailu. Odpovědi budou zveřejněny v celém rozsahu na www.ichrudim.cz. V případě, že nám v této lhůtě nebude Vaše odpověď doručena, budeme předpokládat, že na položené otázky odmítáte odpovědět. Se srdečným pozdravem Redakce iChrudim.cz Text otázek: 1. Máte povědomost o tom, že některý ze současných či bývalých členů zastupitelstva města využil svého postavení, pravomoci nebo informací získaných při výkonu své funkce k získání majetkového nebo jiného prospěchu nebo výhody pro sebe nebo jinou osobu? 2. Jste (resp. byl jste) statutárním orgánem nebo členem statutárního orgánu, členem řídícího, dozorčího nebo kontrolního orgánu podnikající právnické osoby (bez ohledu na majetkovou účast města)? V případě, že ano, jste (resp. byl jste) za výkon výše vyjmenovaných činností odměňován ? (Pokud ano, uveďte, prosím, formu a výši odměny.) 3. Máte povědomost o tom, že v minulosti (tj. v době předcházející doručení tohoto e-mailu) získala od města Chrudim veřejnou zakázku fyzická či právnická osoba majetkově nebo personálně propojená se členem, resp. členy (event. jejich rodinnými příslušníky) politického subjektu, jehož jste představitelem? 4. Máte povědomost o tom, že v minulosti (tj. v době předcházející doručení tohoto e-mailu) získala od města Chrudim veřejnou zakázku fyzická či právnická osoba majetkově nebo personálně propojená se členem, resp. členy (event. jejich rodinnými příslušníky) politického subjektu, jenž je zastoupen v Zastupitelstvu města Chrudim?
Reagovat na tento příspěvek
 
Co se to děje? shot 31.10.2007 21:14
Co se to děje na naší slavné radnici? Byl odejit tajemník, výpovědi dávají další řadoví zaměstnanci, nyní byl odejít i šéf městské policie. Uvolňují se a vytváří místa pro kamárdy a známé přátel. Tak mi to poněkud přípomíná místa ležící mnohom jižněji, Sicílii, Sardínii a pod. Tam také svého času ovládli radnice přátelé přátel.
Reagovat na tento příspěvek
 
ZED PROTI CURANI ANO 31.10.2007 19:34
Proč policistům???
Reagovat na tento příspěvek
 
ZED PROTI CURANI Era 31.10.2007 19:18
Pánům policistům vůbec nevadí exkrementy a rezavějící stromy a čuraní po městských zdích (např. MYŠÍ DÍRA). Je to Chrudimská ostuda. Je mi z toho spatně.
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice any 31.10.2007 13:29
Nekuřáci nechtějí "osvěžit vzduch" - chtějí jen dýchat vzduch bez vašich zplodin. Pokud musíte kouřit - kuřte si - ale jen vy sami poškozujte si jen SVÉ zdraví. O tom je řeč. Bydlím v paneláku u lesa. Dalo by se říci prima příroda - otevřu okno - v létě, v zimě, ve dne nebo v noci a co se mi valí do bytu??? Čoud mých ohleduplných sousedů kuřáků, kteří, aby neničili vzduch své rodině hulí buď z okna nebo na balkoně. Vystrčím hlavu na chodbu - bohužel bez oken a zase nahuleno. Denně tudy chodíme všichni, včetně děti, alergiků atd. Cedule o tom, že na společných prostorech je Zákaz kouření je tu k smíchu.Chodbou k bytu musí projít každý - u nás je to přímo past. Jen vajglů máme všude dost. Jak už jsem tu jednou říkala, kuřte si, když si chcete sami ničit zdraví, ale neničte ho těm, co o to nestojí.
Reagovat na tento příspěvek
 
Protikuřácká petice any 31.10.2007 12:53
Jsem nekuřák, a vím, že když vy si jdete ohleduplně zakouřit na panelákový balkon, mám vašeho kouře z cigaret plný byt - prostě si můžu zahulit s váma. Buďte prosím tak bezohledný a kuřte si laskavě doma. Tam si to také sám dýchejte a neotravujte ohleduplně vzduch ostatním svou nevědomostí. Existuje heslo : Klidně si kuřte kde chcete a kdy chcete, jenom prosím nevydechujte.
Reagovat na tento příspěvek
 
ZED PROTI CURANI Dizzy 29.10.2007 21:43
Za vyzkoušení by to stálo... :)
Reagovat na tento příspěvek
 
Cena zóny: 200 milionů shot 29.10.2007 21:21
No, a to nám ještě chtějí v Pardubicích postavit spalovnu odpadů. To bude nádhera. Z bioplynky v Chrudimi smrad, ze spalovny v Pardubicích jedy a k tomu nebude možno ani přejít ulici. Prostě, Chrudim - město kde asi už nikdo nebude chtít žít. Děkují vám páni radí v čele s naším slunkem jasným, bývalým starostou a nyní poslancem, který raději také už přebývá v Praze.
Reagovat na tento příspěvek
 
Vyjádření archeologa Frolíka Exprow 29.10.2007 21:18
Myslim, že to nebude příspěvek, který je založen na kritice a zaslepenosti pro idee kuštománie a nepřinášející nového nic krom zesměšňování váženého archeologa.
Reagovat na tento příspěvek
 
Roman Málek dosud panic? Lajos 29.10.2007 20:09
Tak jsem se při brouzdání internetem dostal i na stránky našeho mladého místostarosty Málka (www.roman-malek.cz) a mimo fotek z jeho návštěvy Bruselu jsem narazil i na rozebírání zajímavého problému - je dosud panic. Nic proti soukromému životu pana Málka, to je jeho věc, ale že by to musel řešit veřejně? Až ho potkám ve městě, to je skoro na otázku "Tak co, už jo nebo pořád nic?"
Reagovat na tento příspěvek
 
Vyjádření archeologa Frolíka kyanid 29.10.2007 19:53
Jak vypadá "hodnotný příspěvek" ?
Reagovat na tento příspěvek
 
Vyjádření archeologa Frolíka Exprow 29.10.2007 18:12
Myslim, že seš tupec/á a rozmazáváš to tu jen proto, že rád/a kritizuješ, poučuješ a žehlíš si tu ego. Někdy zkus napsat nestranný a hodnotný příspěvek. A nauč se psát smajlíky. Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Vyjádření archeologa Frolíka Pepin 29.10.2007 17:26
Mně se ne nezdá vyjádření Filka arogantní. Nikdo nepochybuje o tom, že p. Frolík je schopný archeolog. Ale p. Frolík není ani architekt, ani urbanista. Jeho názory jsou tedy hlasem lidu. Hlasem, který nemá v problematice vzdělání, ani odpovědnost za výsledek. Mně se ale nelíbí, jak si pan frolík přihřívá vlastní polívčičku. V závěru svého článku předpovídá problémy s další výstavbou hotelu. A může to být právě on, kdo bude tento výzkum řídit. A bude se tam jednat o velké peníze. A čím větší nálezy, tím vetší problémy pro investora a tím větší penízky na archeologický výzkum. A kdo by u toho nechtěl být. To neodolá ani nezištný archeolog.
Reagovat na tento příspěvek
 
ZED PROTI CURANI kaze 29.10.2007 17:11
V Parizi bude proticuraci zed, a co v Chrudimi? Proticuraci zed odrazi tekutinu zpet na boty. Novinka bude vyzkousena v Parizi, kde se starosta Bertrand Delanoe' rozhodl pro drasticke opatreni:jednu inteligentni zed, dilo architekta Etienne Vanderpooten, fungujici na principu " Konev kropi kropice". Nebylo by to dobre i v Chrudimi?
Reagovat na tento příspěvek
 
MURPHYS BAR jan. 29.10.2007 16:38
Ne, fakt nechci si pokecat o baru ......
Reagovat na tento příspěvek
 
Vyjádření archeologa Frolíka filek 29.10.2007 14:03
Reasone, chápu, že pro samé rozhořčení děláš nejenom chyby, ale i ztrácíš schopnost vidět to podstatné. Takže "arogantně" jenom pro tebe: 1. Pan Kušta postavil místo jednoho bezceného sklípku bydlení a parkování pro desítky lidí. Celé dějiny architektury a vývoj lidského osídlení tímto logickým vývojem postupují. Bezcenné se bourá a nahrazuje se kvalitnějším a potřebnějším. 2. Nesporuji pana Frolíka jako archeologa (přečti znovu a pomalu), mám legraci z archeologa Frolíka jako znalce architektury, urbanismu, developmentu atd. Problém je v úrovni diskuse. Tvá zaslepenost ti nedává možnost vidět věci reálně, v kontextu a s odstupem. I tobě tedy přeji, abys jednou dospěl:)
Reagovat na tento příspěvek
 
nemocnice Katatonia 29.10.2007 13:19
Díky za zprávu, bohužel, nejsmutnějším faktem je to, že pardubická nemocnice skutečně poskytuje nesrovnatelně lepší péči (myslím co se týká její kvality, lidského přístupu, apod.). To, s čím si Chrudim neví nebo nechce vědět rady, většinou skončí a je vyřešeno v pardubické nemocnici. Daly by se zmínit konkrétní případy, nicméně v rámci takovéto diskuse to nemá cenu. Nicméně, proč ne snaha o nový, čerstvý vítr do plachet, oprostěný od primářů důchodců, kteří roky (někteří tam jako členové KSČ seděli již za minulého režimu) sedí na svých místech a mají tzv. "zažité" způsoby léčení a především chování k pacientům. Možná lepší kvalitní LDN než nekvalitní nemocnice!
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185  184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.