Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Protikuřácká petice any 19.11.2007 17:32
Pane Jeřábku, máte pocit, že nám ten KOUŘ Z CIGARET NÉKDO NAKUKAL?
Reagovat na tento příspěvek

Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 19.11.2007 16:51
Ach jo, proč jsme my lidé tak trapní?! Kouření pomalu stavíme mimo zákon a pak si třeba vyrazíme za přírodou - naložíme děti, zavřeme za sebou dveře svých aut a tváříme se, že se nic neděje a že je všechno "oukej"... Jestli Vám (některým) tohle opravdu přijde normální, tak se svět asi opravdu zmentosil... Ale ne, teď vážně. Pokud je někdo soudný, pak je úplně jedno, jestli je kuřák či nekuřák, a při troše zdravého rozumu musí uznat, že je to minimálně k pozastavení a zamyšlení. Pakliže tady nikdo takový není, tak ani není s kým diskutovat. Jen člověk, který nepřehlíží všechna fakta, totiž dokáže být opravdu objektivní a může vést debatu. To, co tady vedou někteří, je jen tažení s předem daným cílem.

Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 19.11.2007 16:28
Tak tohle nechávám bez odpovědi. Vlastně jsem v tom ani nenašel nic, na co by se dalo reagovat. Je ale zajímavé sledovat, jak graduje agresivita lidí, co tak usilovně bojují proti kouření (a to jen proto, že jim to někdo nakukal), když jim docházejí argumenty a nemají odpovědi na jim kladené otázky.

vděčné téma beni 19.11.2007 16:14
Teda píšeš pěkně výstižně,škoda jen,že nevíme všechno okolo populárního odchodu p.Červenky.

Protikuřácká petice Max 19.11.2007 16:08
Ve sve kuracke paranoie ma pocit, ze po nem nekdo "jde" nebo dokonce "chce ho vymytit" a pod. Pane Jerabku, zacinam z Vas mit pocit, ze nekourite pouze cigarety, ale jedete v necem "ostrejsim," protoze vkladate do ust nebo dedukujete neco, co tady nikdo nerekl... Vazeni diskutujici, Lubose Jerabka nasimi argumenty proste nepresvedcime, ze normalni je nekourit a neotravovat tim zivot jinejm. Natoz abychom ho odnaucili kourit. Vic uz bych ho nerozebiral, nez nam sem zase zacne kopirovat kraviny s netu!

prodej pozemku- Medlešice Max 19.11.2007 15:57
HAHAHA! HAHAHA! HAHAHA! Dyk oni se o blaho staraj´, jen se neboj Ok?

prodej pozemku- Medlešice jan. 19.11.2007 15:46
Tak k čemu je volíme ?? Nemají se starat o blaho obyvatel.

Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 19.11.2007 15:28
Vážený, Vy jste ale těmi pár slovy nevyjádřil absolutně nic ze své hlavy. Kývat jako osel hlavou ze strany na stranu nebo nahoru a dolů na názory ostatních, to dokáže každý. A předpokládám, že víte, že kouřit na veřejných místech se nesmí už nějaký ten pátek, takže o co jiného, než o absolutní vymýcení kouření, podle Vás v tomto tažení za nekuřácké hospody jde?

vděčné téma filek 19.11.2007 12:32
Hezky jste to napsal, pane Červenko ...

vděčné téma jojo 19.11.2007 09:47
To je neuvěřitelné donucený odchod p.Červenky má větší popularitu než kdokoli jiný v tomto městě.Je teda fakt,že u městské vydržel dost dlouho a byl poměrně dost známý. No nazdar to nás občany Chrudimě čekají krušné časy,když mají převzít moc měšťáci v čele s povedeným starostou Čechlovským a chameleonem p.velkým náčelníkem Řezníčkem.Škoda,že už nejsou volby letos.Plně důvěřuji našim poctivým občanům,že tito dva již nebudou sedět na radnici v dalším volebním období.Jo to tedy zírám oni v té petici jedou i civiláci.Vidím,že na povrch vyplouvají pěkné věci.No doufám,že toho vylave víc.Opravdu by si tyto stránky měl přečíst p.Červenka a konečně říct novinářům jak to bylo s jeho odchodem do civilu nebo by ho mohli sami novináři v čele s pořadem Na vlastní oči ho oslovit.Pěkně vzrůstá odchodem p.Červenky nedůvěřivost této složky.Né,že by odešel,každý je nahraditelný,ale jak ho odstavili strážníci a civiláci.Můžu jen souhlasit s názorem co nás to tady hlídá za ubožáky nevzdělance,kteří píší petici a radí starostíkovi jak odstranit vrchního strážníka a připravit pelíšek pro někoho známého.No neuvěřitelné co se děje v dnešní době.Je vidět,že na městské policii ,jestli se tato složka dá vůbec takto nazvat pracují skuteční na slovo vzatí odborníci,kteří jsou schopni odrovnat každého z nás.Měli by si sami na sebe napsat petici a odejít za včasu než je zruší.Měl by si tyto stránky přečíst někdo ze zastupitelsva a pak by měl vyjít jednoznačný hlas pojďme ZRUŠIT měšťáčky a nebo možná zkusit vyhodit všechny peticářě na dlažbu Resselova nám. v čele s nevzdělaným p.KUDRNKOU,který teď vévodí strážníkům.

prodej pozemku- Medlešice Ondřej Kopp 19.11.2007 05:48
Častečně v neschopnosti MP a částečně v tom, že si ti parkující dělají co chtějí.

prodej pozemku- Medlešice shot 18.11.2007 23:43
Právě proto, že se zdá přehledná je jiná. Je matoucí. Je to kombinace horizontu (ano, křižovatka je na horizontu), esíčka a úvalu. Vyjíždíš li z vedlejší od Medlešic, máš schovaná auta v úvalu od Pardubic, vidíš je dost na poslední chvíli. Navíc u většiny osobáků zakrývá výhled levý sloupek. Vjíždíš li na hlavní z druhé strany, máš pocit že jsi stále na vedlejší a už jsi najetý na hlavní, příčné pruhy to poněkud vylepšily. Dělá to ono esíčko s kombinací široké silnice. Auta jedoucí od Chrudimi se zdají daleko, protože nejedou k tobě. Ten kdo jede od Chrudimi nevidí řádně do křižovatky, zvláště když jede rychleji, neboť se soustředí na projížděnou zatáčku a auta v křižovatce vnímá na poslední chvíli. Řidiči jedoucí od Pardubic neví o křižovatce, začnou předjíždět a nemají v pravotočivé zatáčce, která utahuje najednou místo na předjetí. Navíc díky pravotočivé zatáčce a úvalu do křižovatky nevidí. Není to právnický problém o tom kdo má přednost, je to psychologický problém nevhodně řešené křižovatky. A že tam nepřekračují rychlost a nepředjíždí? Jezdím tudy minimálně 6x týdně. Mnohokrát, zejména večer se mi stalo, že při jízdě od Pardubic mne málem smetlo jiné auto jedoucí v protisměru. Týká se to hlavně malých dodávek. Jinak se snažím na silnici dodržovat pravidla a také sem tam provedu nějaký drobný přestupek. Jak je psáno v Bibli - svatí hřešili 99x za den a já se mezi svaté nepočítám, Najedu ročně poměrně dost kilometrů. Potkat hlídku na silnici se mi poštěstilo ař po nástupu nového policejního prezidenta a to po dobu asi 3 týdnů. Mnou u Medlešic byla policie viděna pouze při vyšetřování nehod a za celou dobu existence této křižovatky stálo jednou na silnici do Medlešic policejní auto. A co by měli dělat? Měřit, kontrolovat dodržování pravidel, ale hlavně by tam měli být. Snad do práce policie spadá i řídit provoz na křižovatkách. Mimochodem je s podivem, že počet policistů stoupl( např. oproti r. 1970) a přitom v 70 letech (tj. 60 -70) bylo na silnicích více tehdejších příslušníků VB než dnes policistů. Policejní auto vidím pouze při měření u depa, a nebo jak mne předjíždí (bez jakýchkoliv výstražných znamení) po silnici do HK, přičemž já jedu předepsaných 90. To Tě opravdu tolik štvou ti co mají jiný názor než ty, nebo se ozýváš protože šahají na tvé výdobytky?

prodej pozemku- Medlešice Bond 18.11.2007 22:17
Není odlišná. Je to křižovatka jako každá jiná. Vedlejší komunikace je řádně označena jako vedlejší a hlavní jako hlavní. Jde jen o to, zda řidiči chtějí dodržovat příslušná ustanovení zákona č. 361/2000 Sb. Pokud ne, tak tam prostě něhody budou i kdyby se všichni stavěli na hlavu. Vidět tam je z obou stran až do "alelůja", jenže řidiči vyjíždějící z vedlejších prostě riskují. Tím netvrdím, že se z vedlejší snadno vyjíždí. Je nutno brát v úvahu, že na hlavní je devadesát procent provozu a tak je to těžké, ale dá se. Stačí půl minuty (minutu) počkat, ale to se prostě nikomu nechce. Jinak republikovou policii jsem v těch místech již několikrát viděl, ale co tam mají dělat. Ukazovat, že po hlavní nic nejede a z vedlejší mohou vyjet?! Podle mne tam ani řidiči moc nepřekračují rychlost, protože se to zkrátka nedá, zejména od Pardubic. Je to prostě v lidech, ale to nikdo nechce vidět a hlavně ne ty "Šoťáku"! S těmi svými názory a kritikou všeho kolem tebe se už jdi vycpat do té své rubriky. Tebe by musel v Chrudimi každý poznat podle té svatozáře, která ti musí nad hlavou svítit. Jen jestli ty dodržuješ všechny zákony?! Zdar a teď se do mne můžeš pustit. Jen tě musím upozornit, že si vyhrazuji právo odpovědět jen pokud budu chtít neb čím víc se hrabe člověk ve s.....ch, tím víc smrdí. Hezký večer.

prodej pozemku- Medlešice shot 18.11.2007 21:08
Pěkné a vyčerpávající. Jenon mi chybí to, že tam občas bude stát hlídka policie ČR a sbirat řidičáky těm co tam předjíždí na plné a nedodržují rychlost. Nebo tam snad již stát policejní hlídku viděl? Pokuď na této silnici měří, tak u depa, skoro na nic, v tom místě byla snad nehoda naposledy za císaře pána. A ten pán co odpovídá, Martin Klimek, vedoucí Odboru dopravy ten tam někdy byl? Jinak by snad nemohl napsat "Přestože tato křižovatka svým charakterem není odlišná od jiných,..". Je odlišná, velmi odlišná a proto nebezpečná.

prodej pozemku- Medlešice shot 18.11.2007 20:57
Zajímavá odpověď pana Kudrnky. MP takovéto případy řeší velmi promtně, stačí se jet podívat kterýkoliv den do Husovy ulice. Rovněž obytná zóna, auta stojí dokonce v křižovatce s ulicí Roosweltova a na přechodu pro chodce (je to již mimo obytnou zónu), nad tím visí kamera MP, asi hlídá, aby těm špatně parkujícím autům někdo nedal botičku a jinak se nic neděje. Proč? Je tedy chyba v té kameře, nebo jen její obsluze, nebo v MP?

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA beni 18.11.2007 20:33
Drbům se nedá věřit,vrchní sám musí vědět proč to podepsal.Ve městě se šušká,že mu vyhrožovali než měl podepsat tu dohodu.Prý měl strach,aby se mu stážníci neobuli i do jeho rodiny.V minulosti tomu bylo pamatuji si,když na něj psali anonym a náš plátek to vytiskl.V kolektivu našich povedených strážníků,stěžovatelů a křiváků bych teda nechtěl dělat ani,kdybych měl dvě maturity.Jak nás můžou takovýto strážníci hlídat.To,abych měl strach sám o sebe.Divím se starostovi,že si nechal diktovat podmínky strážníků.No Čechlovský co po něm chceta,dřív se zašíval na okrese,teď řejžuje na městě.Jo Řezníček to se nedívím ten už převlékl tolik kabátů a potopil tolik lidí jen,aby se sám zachránil.Věřím,že pokud tu chátru měšťáků nezruší zastupitelstvo,tak snad přijde někdo kdo ten plevel vyhází.Jo ještě jsem se doslechl,že v tom mají prsty i vzdělaní civilisti co jsou na kamerách.Což je úplný vrchol prohnilosti MĚSTSKÉ POLICI V CHRUDIMI.Copak dělá podrazák a teplý had p.Kudrnka doufám,že má hlavu v písku a dodělává si maturitu.Říká se,že dlouho už podrážet nebude.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Bedříšek 18.11.2007 17:05
Myslím, že ten policejní funkcionář (náměstek)by byl pro MP Chrudim ideálním řešením. Vzdělání má vysokoškolské, manažerské i odborné zkušenosti. Spolupráce s vedením OŘ PČR by také byla. Celkově by ji (MP)mohl prospět. Doufám, že si to nerozmyslí.

Roman Málek dosud panic? ANO 18.11.2007 16:53
Taky nefunkční. Jestli ono to nebude chtít z toho odkazu odstranit čárku nad "I". ;)

vděčné téma Bedříšek 18.11.2007 16:48
Jací jsou měšťáci vděčné téma. Musíte si zvyknout, že převezmou roli republikové (uniformované)policie a nebude to dlouho trvat.Stát prostě nemá peníze a přehazuje vše na obce. Kvalita MP stoupá, stoupá jejich vzdělanost a zkušenosti. Je pravda, že k ní houfně prchají republikový policisté s výsluhou. Do roku 2015 budou muset mít maturitu všichni strážníci takže se oddělí zrno od plev. Jo a s tím současným vrchním měšťákem to bude taky aféra až to praskne. Kontrolní výbore zbystři!

prodej pozemku- Medlešice Ondřej Kopp 18.11.2007 14:33
sorry spatný prispevek znova a lepe Ok? Dotaz Příjmení a jméno tazatele Datum zadání dotazu Nadpis (bude zobrazen v seznamu dotazů) Dotaz (po uložení bude dotaz zpracován a v seznamu se objeví až po zadání odpovědi pracovníkem úřadu) Zajímalo by mě, jaký je postup městské policie v případě, když jsou přivoláni ke špatnému parkování.V Medlešicích se to poslední dobou v jednom místě řeší stále.Parkují zde nákladní vozidla v obytné zóně, kde by stát absolutně neměla. Již několikrát byla přivolána městská policie, ale nákladní auta zde stojí dál jako by se nic nedělo. Jsou to nákladní vozidla nad 3,5 tuny. Prosím o sdělení, zda v případě podnikaní - autodoprava, musí mít živnostník upraveno parkování mimo komunikaci a obytnou zónu. Jak se v tomto případě má postupovat a na koho se máme obrátit, aby nákladní auta neparkovala tam, kde nemají.Děkuji. zpět Odpověď Datum zodpovězení Text odpovědi Dobrý den, otázka parkování nákladních aut v Medlešicích se právě řeší. Jinak na vozidlo lze umístit výzvu, udělit pokutu, pokud je řidič v dosahu nebo předat záležitost k řešení správnímu orgánu. Dnes se předává tato záležitost na Odbor dopravy a Živnostenský úřad. Několikrát již byla za toto špatné parkování udělena pokuta, avšak bez dalšího výsledku. Proto bude parkování předáno k řešení správnímu orgánu. Obrátit se můžete na nás, budeme to řešit. Můžete se rovněž obrátit na Policii České republiky. Josef Kudrnka, Městská policie Chrudim Dobrý den, protože mi není známa přesná situace této věci, shrnu odpověď obecně. Dle ustanovení § 9 zákona č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, ve znění pozdějších předpisů, je podnikatel v silniční dopravě povinen dodržovat podmínky, mezi které patří i "odstavení a dlouhodobé stání vozidel, jejichž celková hmotnost přesahuje 3,5 tuny, musí být zajištěno mimo veřejně přístupné pozemní komunikace, v prostorách k tomu určených". Příslušným dopravním úřadem (správním orgánem) je Krajský úřad Pardubického kraje, Odbor dopravy a silničního hospodářství. Pokud se jedná o parkovaní (stání) vozidel v předmětném místě, dochází zde většinou k porušení několika ustanovení zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů. S pozdravem Milan Šikl, ved. oddělení dopravy a komunikací

prodej pozemku- Medlešice Ondřej Kopp 18.11.2007 14:32
asi těžko... prodat to chtějí proto jelikož jistá firma má příliš mnoho náklaďáků Dotaz Příjmení a jméno tazatele Datum zadání dotazu Nadpis (bude zobrazen v seznamu dotazů) Dotaz (po uložení bude dotaz zpracován a v seznamu se objeví až po zadání odpovědi pracovníkem úřadu) Kolik nehod se ještě bude muset stát než se začne něco dělat s křižovatkou u Medlešic? Proč tam ještě nejsou semafory jako na křižovatce u Blata? Snížení rychlosti nic nevyřeší. zpět Odpověď Datum zodpovězení Text odpovědi Dobrý den! K dotazu uvádím, že pokud je nám známo, tak v případě křižovatky u Dražkovic jsou umístěny semafory z toho důvodu, že se nepodařilo vykoupit pozemky pro zřízení mimoúrovňové křižovatky. Dále - současné provedení křižovatky je pouze provizorní, neboť po vybudování obchvatu bude hlavní část dopravy směřována po novém obchvatu Chrudimi. Dále mohu uvést, že se již uskutečnilo jednání hledající řešení k odstranění nehodovosti v křižovatce. Bylo přistoupeno k instalaci dalšího dopravního značení, např. zvýrazněné žlutozelené pozadí dopravních značek, upravující přednost v jízdě na vedlejších komunikacích, velkoplošné dopravní značení, upozorňující na nehodový úsek, úprava vodorovného dopravního značení, např. prodloužením podélné čáry souvislé. Na vedlejších komunikacích byla instalována vodorovná značení - optická psychologická brzda. Ani toto značení nepomohlo. Přestože tato křižovatka svým charakterem není odlišná od jiných, je zde vyšší výskyt dopravních nehod způsobený nedáním přednosti v jízdě. Silnice I/37 je však v kompetenci Krajského úřadu Pardubického kraje, a tak je nutné se obracet s dotazy přímo na tento úřad. S pozdravem Martin Klimek, vedoucí Odboru dopravy

Roman Málek dosud panic? satan 18.11.2007 11:23
Děkuji za upozornění, odkaz je skutečně nefunkční, opravuji, pan Málek ať si pro relevantní informace pro panice klikne na http://choseovo.místo.cz/_MAIL_/den1dil.htm

Protikuřácká petice kocourek 17.11.2007 17:17
Zato Vy jste toho napsal habaděj.Napsal jsem to co jsem uznal za vhodné.Někdy se dá vyjádřit par slovy více než spoustou nic neříkajících vět.Já jsem to o vyhlazování samozřejmně nenapsal,ale ani jsem to nečetl od nikoho jiného.

Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 17.11.2007 11:53
Za ty děti se omlouvám, snažil jsem se co nejrychleji přečíst všechny příspěvky, co se tu za ty měsíce nasbíraly, a tak jsem si to nechtěně smíchal. Ano, kuřáci opravdu škodí nekuřákům. Ale Vy, bojovníci, jste směšní, když si vyberete za nepřítele kouř z cigaret a ostatní Vás nezajímá. Nikdy jsem tady nezpochybňoval škodlivost kouření, jen ten zmanipulovaný slepý boj proti němu. Když chcete bojovat za zdraví, tak důsledně a ne že jen kvůli svým pošramoceným nervům budete deptat kuřáky. Ale pozor, OHLEDUPLÉ kuřáky! Jinak co se týče kuřáků a "JEJICH" rozhodnutí, to je samozřejmě pravda. Je to opravdu JEN naše rozhodnutí. Ale myslíte, že je volbou lidí, kteří bydlí někde na hlavních tazích, u dálnic či tepelných elektráren, čichat kouř ostatních splodin? Vzpamatujte se a nefilosofujte tady o rychlosti mého chápání. Někdy spíš pochybuji o Vaší možnosti či nemožnosti chápání vůbec. A co se týče hospod, Vás někdo nutí tam chodit? V hospodě se odjakživa kouřilo a pilo. Ostatně proč ne, vždyť právě za tímto účelem vznikly. A když nechci čichat kouř, tak tam prostě nepůjdu. Připadá mi skoro jako by jste kuřáky vyhledávala, aby jste jim pak mohla nadávat. Já taky nechci totálně smrdět kouřem a mít vyštípané oči. Takže řešení je jednoduché...nechodím do hospody. Říkáte, že se přece kvůli kuřákům nebudete vyhýbat hospodám, ale proč by se kuřáci měli hospodám vyhýbat kvůli nekuřákům. Víte, že se v hospodě kouří? Víte, takže je zase jen Vaší volbou, zda vstoupíte. Do hospody tedy buď nechoďte, anebo běžte do nekuřácké. Že je jich málo? To je bohužel pravda, ale nesvědčí to o něčem? Ale abych nebyl zas až tak jedovatý - nekuřácké hospody by měly být, už pro tu možnost volby. Ovšem je třeba najít a vyřešit problém, proč je jich tak málo. Ale na druhou stranu typy lidí jako Vy budou neustále hulákat, i když budou mít nekuřáckou hospodu. Pořád by tady byly ty "nenormální" kuřácké, kolem kterých Vy byste museli chodit a toho kouře, co se z nich line... S takovými lidmi už nikdo nic nenadělá...

Protikuřácká petice any 16.11.2007 19:27
Naučte se číst. O astmatických dětech tu psala jiná paní. Ovšem podle Vás je to asi jedno, byla to nekuřačka a chtěla aby se jí nekouřilo do bytu, tak byla ta zlá. Právě, že chci, aby moje děti zůstaly zdravé, nechci, aby mi ostatní kouřili do bytu. Ale to Vám zřejmě nikdy a nikdo nevysvětlí. Jste prostě bezohledný a zabedněný kuřák, který si ještě k tomu stojí na vedení. Všeobecně : Zamyslete se prosím, nad tím, kdo z těchto dvou skupin komu škodí. Škodí kuřáci. O tom snad není sporu. A místo aby se starali o to, aby škodili co nejméně, a pouze sami sobě /kouření je totiž jen a pouze JEJICH volba a rozhodnutí/, přímo ŘVOU na druhou skupinu, která nic takového nedělá, že má držet pusu a nechat si vše líbit. Kouření není nezbytná lidská potřeba, narozdíl od dýchání. Nekuřáci si podle Vás nemohou otevřít okno kdy chtějí, protože kuřáci hulí kde chtějí a kdy chtějí a zřejmě na to mají právo ze zákona, podle toho jak řvou.Nekuřáci nemohou podle Vás do restaurace, protože kdopak to tam hulí? No přece kuřáci se svými právy. Děláte něco, co NENÍ normální, ale nejradši byste měli zákon na to, že můžete všechno. Běžte si s transparentem lehnout někam vy. Vy stále upozorňujete na ostatní škodliviny. Končím dizkuzi s Vámi, díky rychlosti Vašeho chápání bych se musela stále opakovat, a o to už vážně nestojím.

Roman Málek dosud panic? Lajos 16.11.2007 18:29
Jasně, celé téma je opravdu o ničem, ale proč by to tu mělo být neustále vážné? Nebo jinak. Už se tu při nějaké diskusi o vážných věcech něco vyřešilo? Chtěl jsem jenom upozornit na zajímavou osobnost našeho města, že má vůbec potřebu tohle řešit veřejně.

Falešný doktor Blažek polapen Lajos 16.11.2007 17:48
Na stránkách chrudimského deníku (http://chrudimsky.denik.cz/cerna_kronika/blazek20071115.html)se objevila informace, že policie shání další poškozené. Mě osobně "pan doktor" z Tábora oslovil 4x, ale nikdy jsem mu nic nedal. Už se to tu před časem řešilo, takže pokud jste poškození, ozvěte se policii.

Roman Málek dosud panic? satan 16.11.2007 14:21
No, jestli je ten Málek doposud pnic, což mně nijak nepřekvapuje, měl by si kliknout na http://choseovo.míst.cz/_MAIL_/den1dil.htm určitě tam najde řešení, jak se s problémem vypořádat. ph

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA kwaj 16.11.2007 14:13
Rád bych sem napsal kdo jsem, ale měl bych z toho zbytečné problémy.Pokud chceš můžeme komunikovat konkrétněji třeba přes email popř.osobně

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA kwaj 16.11.2007 14:10
ty jsi ale kus debila

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA IQ 16.11.2007 14:06
Jste vůbec dnešní??? Nevěřte všem drbům! On sám, ví moc dobře proč to podepsal a za pár měsíců se to dozvíme i my ostatní.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA IQ 16.11.2007 13:45
Pánové a dámy, to jste všichni tak ukřivdění? Ty co pod Červenkou sloužili nebo s ním jakkoliv spolupracovali ho budou vždy hanět, jelikož on nebyl člověk na svém místě, ale uměl využít svých konexí. A sami vidíte, po výměně vedení neměl dlouhého tvrání. A ti co ho znali jako kamaráda, tak ho budou vždy bránit, protože měl vždy úsměv na tváři a přece ta napsaná petice jeho podřízenými, nikdo nevíme jaký měla obsah, čeho se týkala, ale všichni ji soudíme jako snůžku lží. Je to tak? To se nedovíme. A nevidím důvod proč by sem měl někdo psát své jméno, proč tedy tady je většina lidí pod heslem. Nebuďtě směšní, kdokoliv zveřejní své jméno, tak ho tady properete.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Kelly 16.11.2007 11:23
Kwaji, budeš mít tu odvahu napsat kdo jsi?Pokud máš ovšem šisty štít.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA kwaj 16.11.2007 08:08
Ano, jsem bývalý strážník MP Chrudim a věř tomu, že kdyby tam p.Červenku nedržel p.Řezníek, tak už odešl dávno. A co teprve kdyby strážníci MP měli možnost se vyjádřit do plátku novin chrudimska to by také občané koukali

Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 16.11.2007 07:47
Vy jste to samozřejmě nenapsal. Vlastně jste tu pořádně nic nenapsal. Jen přitakáváte nebo odporujete druhým.

Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 16.11.2007 07:45
No, podívejte se, ve zkratce: říkáte, že máte astmatické děti (což je zlé), takže byste jim okna neměla otvírat vůbec. Ne kvůli sousedovi kuřákovi, ale kvůli ovzduší. Proto neustále mluvím o těch ostatních škodlivinách, které sem podle Vás "nepatří". Zkrátka až si lehnete s transparentem na nějakou dálnici či výpadovku, teprve uvěřím, že Vám jde o zdraví a ne jen o prachsprosté pruzení. Neuvažovala jste někdy nad tím, proč na rakovinu plic umírá víc lidí, než třeba před dvaceti či třiceti lety? Zas až tak drastický přírůstek v řadách kuřáků od té doby není. Tak v čem jiném to asi tak může být, než v okolních vlivech?!?!?! Anebo teď budou následovat kecy typu "...za komunistů se o tom akorát tolik nemluvilo..."?

Protikuřácká petice kocourek 15.11.2007 21:28
Nevím jak Vy,ale já jsem o nějakém vyhlazování kuřáků tady nic nečetl.

Protikuřácká petice any 15.11.2007 20:34
Ne najednou, od začátku mých příspěvků. Já tedy nevím, co jste četl, a na co jste reagoval. Já od začátku píšu jen o tom, že když si jdete ohleduplně zakouřit na balkon, kouříte do bytu ostatním. A o ohleduplnosti píšu skoro ve všech příspěvcích. Zkuste si je znovu přečíst. To vy se stále vymlouváte na něco horšího, než je kouření a kouření tu vehementně obhajujete. Neznal jste mne ani v předešlých Vašich příspěvcích, ale už jste mne tam dávno odsoudil. A odsuzujete mne i v tomto posledním. Něco říkáte a následující větou to popřete. Ano, tato diskuse je o protikuřácké petici, já jsem první svůj příspěvek napsala na základě věty z Vašeho příspěvku, konkrétně o té ohleduplnosti při kouření na balkonu. To vy sem montujete, auta, komíny a ČEZ. Myslím, že kouření na panelákových balkonech do této diskuze patří víc, než vaše vymlouvání se.

Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 15.11.2007 17:51
Najednou je to o domluvě? Když jsem tohle říkal já, stejně tak i ještě jedna paní tady, tak jste oponovala. Ostatně jako všemu, co tady napíše kuřák. A toto fórum je o hospodách atd. Jde přece o protikuřáckou petici, tedy o snahu zakázat kouření v soukromých provozovnách...ehm, pardon...na "veřejných místech". Zákaz kouření ve vlastním bytě (vč. balkonu) nikdo neprosadí, protože to by bylo opravdu už jen pro otrlé. A právě tady jde o normální lidskou domluvu. Tedy o to, co už jsem tady několikrát zmiňoval!!! Pokud se s Vaším sousedem nemůžete domluvit, tak je to dost možná bezohledné hovado. Ale ne proto, že je kuřák, ale proto, že je hovado jako člověk-charakter. Bezohlední lidé jsou přece jak v řadách kuřáků, tak i v řadách nekuřáků. Proto nehažte všechny do jednoho pytle jen proto, že mají v ruce cigaretu. Kouření nedělá z člověka kriminálníka! Ovšem Vaši situaci já nemůžu posoudit, nebydlím u Vás. Možná jste moc přecitlivělá, když si Váš soused zapálí jednu ráno, jednu po obědě a jednu před spaním, ale možná je nezaměstnaný a hulí tam jednu za druhou. Nevím. Neznám Vás, a proto Vás nebudu hned soudit. Neměla byste ani Vy. Znám spoustu hovad, které v životě nevzali cigaretu do pusy, a naopak spoustu neuvěřitelně pokorných lidí, kteří kouří. Jenomže čím víc se Vám, militantním bojovníkům proti kouření, člověk snaží v dobrém úmyslu uhnout a vyhovět, tím víc chcete a tlačíte. Mám dojem, že by Vám váš kouřící soused vadil, i kdyby si na každou cigaretku zajel za město. Proč? Toho kouře, co by za sebou dotáhl...

Protikuřácká petice any 15.11.2007 17:01
Jde mi o normální lidskou domluvu, a o to, abyste alespoň vy kuřáci věděli, že když si jdete zakouřit na balkon, kouříte do bytu druhým. Doufala, jsem, že ti ohleduplní to vezmou na vědomí. Nevšimla jsem si, že bych svými příspěvky chtěla někoho nebo něco vymýtit. Myslím, že toto fórum vážně takovou moc nemá... Zapomněl jste uvést, kam mám utéct, když mi ohleduplný kuřák nakouří do bytu, do místnosti, kde například spí mé děti. Já se totiž nebavím ani o hospodě, ani o veřejné budově. Já píšu o tom, že mi někdo kouří domů, a tvrdí mi, že mi to nemá vadit, dokonce už to asi nesmím říct ani nahlas. To mám tedy asi tu svou nekuřáckou okleštěnou svobodu. Kuřáci mají totiž tu svou. Oni narozdíl od nekuřáků mohou úplně všechno. Asi vůbec nevadí, že ti co mají máslo na hlavě, kážou těm, kteří nekouří. Je to jako kdyby zloději řekli, že oni chtějí krást, a co je komu po tom. A tvrdili by, že je to jen jejich věc, a okradení ať držej pusu. Prosím, moc prosím, zamyslete se nad tím, než zas něco hezkého a dlouhého napíšete.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA jojo 15.11.2007 17:01
No jo oni prý v průmyslové zóně,stejně jako v létě na plovče jsenom chrápou za naše peníze.Uměj jenom buzerovat zrušte je od základu.Měření rychlosti to je jejich hlavní náplň práce,musí se přece zaplatit.JOjo ten Červenka ten jim asi dával,ale jak je vidět tak to bylo málo,když na něj strážníci napsali tu petičkuu.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA beni 15.11.2007 16:24
to kwaj:Tady máme taky bývalého nebo současného strážníka,aby tady za chvilku nebyli všichni bývalí nebo současní strážníci.Napiš petici a třeba zase někoho odvolají starosta a jemu podobní (p. kecálek Řezníček).Ať byl pan Červenka jaký byl,když tam byl tak dlouho tak určitě něco taky dokázal.Škoda toho,že se nechce vyjádřit v místním plátku.Myslím,že by se chrudimská veřejnost nestačila divit.

Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 15.11.2007 16:17
Ještě dodatečně aplaus, příteli. Pozdě, ale přece. =o)

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA beni 15.11.2007 16:13
Nejseš ty taky bývalá nebo dokonce současná strážnice nebo povedený strážník.Nejdřív by jsi se měla zamyslet sama nad sebou a pak tady vymýšlet jeden nesmysl za druhým.Jinak se mě líbí jak tady píšete na odvolání pana Červenky.Neměl to v jeho pozici jednoduché.Ať žije had p.Kudrnka s výučním listem a jemu ostatní v řadách městské policie.Zrušte městskou policii,která je na nic.Stáťáci mají větší zkušenosti.

Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 15.11.2007 16:04
...sakra, chtěl jsem napsat "normální" NEkuřák, samozřejmě. Omlouvám se...

Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 15.11.2007 16:00
Podívejte se, ve veřejných budovách se nesmí kouřit už dnes, do hospody Vás nikdo nenutí a na balkoně nikdy nikdo nikomu kouřit nezakáže. Tak o co jiného Vám jde, než o prosté vymýcení kuřáků?

Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 15.11.2007 15:38
Nemám čas, pracuju od rána do večera a ještě se s přítelkyní střídáme u našich dvou dětí, takže jsem vycvičený dělat dvě a více věcí najednou. A kouření neobhajuju, jen dementuju navýsost trapný boj proti němu.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA kwaj 15.11.2007 14:20
kritizovat umí každý, tak si jejich práci skus dělat. Zajímalo by mě jestli bys měl žaludek na to tahat se s vožralejma, posranejma poblitejma, odchytávat vzteklý psy atd. A státní policie?? Tys snad spadnul z větve, potřebovals je někdy??volal jsi je ??? za jak dlouho přijeli?? a jak to řešili??? Jo a mám tady jeden fakt kterej tě asi bude zajímat: Sposta bývalích státních policajtů jakmile mají nárok na výsluhu přejdo sloužit k měśtákům viz poslední výběrové řízení k MP Hlinsko. Takže si fakt suprově protiřečíš. Sám jsem tam sloužil a sám jsem odtamtud odešel a dneska dělám rukama a bez problému mě vzali. Takže o té levorukosti pravdu nemáš.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA kwaj 15.11.2007 14:12
Jak tak koukám, opravdu zajímavé příspěvky. NO, pracoval jsem u měśtáků v Chrudimi a pod vedením p.Červenky jsem raději dobrovolně odešel dělat něco jiného. Rád bych tady uvedl pár příkladů: 1)někdo si přišel stšžovat na strážníky, p.červenka vyslechl dotyčného, pak si zavolal strážníky na které byla stížnost, je ani nevyslechl a hned jim sebral peníze a vyhrožoval jim vyhozením z práce 2)p.Červenka měl stejné oprávnění strážníka jako jeho podřízení avšak nikdy na ulici nic neřešil, raději mobilem zavolal na služebnu, že mu bylo anonymně oznámeno to a to a´t to tam jedou strážníci vyřešit 3) kdykoliv někdo ze strážníku po něm něco chtěl (např. zjistit něco ohledně novel zákona) nikdy jim nic nezjistil 4)a jeho chování ke strážníkům a i k ostatním občanům skutečně výtečné 5)s příchodem nového starosty se celkem jistě nechal předpokládat konec p.Červenky, to nebylo žádným tajemnstvím Tak to by bylo v kostce vše ohledně bývalého šéfa městské policie Chrudim Dále bych rád reagoval na to zda městskou policii zrušit či nikoliv, především si myslím, že mít jen jednu policii by sice nebylo špatné ale nadruhou starnu pokud vezmeme počty policistů v Chrudimském okrese, tak je to děs a hrůza, nehledě na to, že koncem roku jich několik odchází. městská policie má dle máho názoru smysl a to tehdy, pokud bude mít slušné vedení, proč hned kritizovat p.Kudrnku, který zatím má městskou policii na starost jen krátkou dobu. Ať ukáže co v něm je, jaké mé vedoucí schopnosti a jak zefektivní práci městské policie. myslím si, že v pozici vrchního strážníka je jedno, zda je tam osoba s výučním listem, či vysokou školou. Vždy záleží na člověku co v něm je. Znám spoustu lidí kteří jsou vyučeni a někam to dotáhli a také znám dost lidí s titulem, kteří nic neumí a jejich inteligence je dost nízká. myslím si, že kolem p.Čevenky a městské policie bylo řečeno již mnoho, takže p.červenkovi přeji ať najde jinde dobré uplatnění a a´t se mu daří. A k městské policii, ať čas ukáže kdy fungovala líp a jak s ní občané budou spokojeni.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Bublina 15.11.2007 13:59
Dobrý den.Měla jsem tu čest jednat s p.Červenkou i pracovně a jeho způsob jednání i vyřízení úkolu se mi vůbec nelíbil.Jweho vystupování bylo arogantní a po moc nezdařené akci(kdy měl vypnutý mobil!) vše sváděl na nedostatek lidí.A znám několik bývalých pracovníků MP,kteří kvůli němu odešli.Myslím si,že nad ním držel ochrannou ruku p.Řezníček a teprve p.Čechlovský měl odvahu ho vyhodit.A dobře udělal!

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188  187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.