Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Antonín Kopeček 26.11.2007 15:51
Já jsem toho slyšel. Vyhrožovali to jsou silná slova. Doporučili to je lepší Beni. Stalo se mu to co po léta dělal svým podřízeným. Nikdo se o to nezajímal. Petice, pokuď byla pravdivá, tak proti čemu by se bránil.Ty jsi zrno, že druhý považuješ za plevel. To si moc fandíš.Jestli myslíš, že to zvládneš líp. Tak nás hlídej ty. Třeba se přestane krást. Tak se předveď ty tlučhubo. No, ať ji zruší a to uvidíš co nastane. Věřím, že zase bude řvát jako první až ti někdo něco ukradne nebo ti dá přes hubu. Ty to zvládneš, ty MP nepotřebuješ, ale PČR to za ní dělat nebude.Nevím co máš pořád s tou maturitou. Maturita není pečet charakteru člověka - strážníka. Lidí jsou dobrý a špatný. Neznám nikoho, kdo by se změnil z lumpa na poctivého občana po vykonání maturitní zkoušky. Jenom ty seš přízemní primitiv, který si zakládá na papíře. Máš aspoň vyučení nebo jenom základní vzdělání. Třeba po přečtení budeš potřebovat tem papír taky. Abys ses neposr...
Reagovat na tento příspěvek

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Antonín Kopeček 26.11.2007 15:31
To víš! Bude nás víc a víc. A že těch současných i bývalých strážníků je. Tak se boj.Teď napíšem petici na tebe. Budeš odvolaný! Máš stopku i na veřejný WC. Jsi směšný! Přihlaš se do svazu zahrádkářů, tam ti to rytí třeba půjde. To, že Červenka byl velitem MP tak dlouho signalizuje dlouhou ochranu Řezníčka. Sotva odešel, tak Červenka taky. Kdyby něco dokázal dobrého, tak by tam byl i za nového starosty. Jó, dokázal rozvrátit MP a udělat ji skvělou reklamu navenek. Ta má teď vizitku. Vůbec jim to nezávidím. O čem bys chtěl, aby Červenka mluvil? O své neschopnosti a svém " pras.." jednání k podřízeným. Strážníci kdyby mohli mluvit, to by se chrudimská veřejnost nestačila divit.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Antonín Kopeček 26.11.2007 15:05
Koukej se zamyslet ty, že mluvíš o věcech, kterým nerozumíš. Asi máš mindráky! Něco v dětství? Ty píšeš blbosti. Pokuď to Červenka neměl lehký, tak kvůli svoji hlouposti, ale tím trpěli všichni jeho podřízení. Nebylo jich málo. Kdyby mohli vyprávět, tak bys koukal. Ještě bys ses jim omluvil a obdivoval, že to mohli tak dlouho vydržet. A Kudrnka, to má aspoň srovnaný v hlavě a to se ho nezastávám.Strážníci mají zkušenosti, ti jsou na ulici a každý den řeší problémy a různá oznámení i nesmyslná. Třeba i tvoje. Kdyby zrušili MP na koho bys nadával inteligente.Státní by na tvoje blbosti neměli čas.Koho potkávaš na ulici, kdo přijede na oznámení, kdo ti pomůže. Městská nebo státní. Přemýšliš co říkaš. Ty si nevidíš do huby.

vděčné téma AIKO 26.11.2007 14:37
Doporučuji a upřímně přeji, aby někdo z těch co se Romana zastávají mu sehnal práci nebo ho zaměstnal.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Antonín Kopeček 26.11.2007 14:36
Jak je vidět, tak maturitu nemáš žádnou. Nemluv o nějakých drbech, který si údajně někde slyšel , nebo vycucal dokonce s prstu. Ty si zažil Červenku ? Znáš ho? Jednal si s ním? Ty víš o věcech o kterých se nemluví? Vúbec nejde o maturitu- vzdělání neznamená inteligenci.Pan Červenka byl poprůměrný a poznal to každý, kdo s ním jednal. Víš kolik odešlo dobrých strážníku za jeho velení. První rok 8 z 12. Proč? Je lehký odsuzovat lidi, ale nevíš co museli vydržet pod jeho vedením. Není chyba jinde. Hold taky na něho došlo. Takže dopisuj na jiné téma. O tomhle víš ho...

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA AIKO 26.11.2007 14:26
Ty si nás o svých schopnostech také přesvědčil. Jinak v Týništi měl údajně průser a v Chrudimi výběrové řízení, kde porazil vysokoškoláka?! Není to nějaké divné? A kdo celé roky nad ním držel ochranou ruku a proč? Všude jinde by ho vyhodili už dávno!

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA AIKO 26.11.2007 14:20
Jestli to nebude tím,že ti strážníci na těch přechodech nemusí být vůbec. Je to jejich dobrá vůle. Někde to řeší poučenýma důchodcema. Stejně tak nemohou být na všech přechodech. Doporučuji naučit své dítě rozhlížet se na přechodě.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Luboš Jeřábek 26.11.2007 14:19
Děkuji za tento názor. Vážím si toho, že dokážete být nezaujatý a soudný.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA AIKO 26.11.2007 14:14
pro Savo: hlavně že ty máš maturitu, trotle. Cituji: zaryskoval,vypysovat,svejma,....... ty budeš klasická solvina, která se k MP nedostala.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Max 26.11.2007 10:09
Fildo, ac se s p. Jerabkem neshodnu na tematu "Kuracka petice," shoduji se s nim v nazoru, ze Tve myslenkove pochody jsou ve psane forme prakticky nedesifrovatelne. Navic opomijim Tvoji schizofrenii, jako nick "kuna," nekdy nam tady dokonce reagujes na sebe sameho apod.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Luboš Jeřábek 26.11.2007 10:07
Ne, ani genialitou to tedy nebude. Čím se sjíždíte?

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Filda 26.11.2007 09:57
P.Jeřábku, opravdu je již na čase,tak jak zde píšou jiní-ukončit Vaše,již unavující a pouze každého napadající téma KUŘÁCI.Za celý svůj život jsem neměl ani jednu cigaretu,přesto toto podporuji,jen ale když, není cítit kouř,neklepe se popel-hezké Vánoce.Jen mě ještě napadlo,není Vás opravdu škoda v našem městě??Co takhle kand.na našeho p.Prezidenta,mohu zaslat přihlášku-podmínky+Tel.kontakt.Prosím již opravdu s Vámi ani na Vaše nešťastné.nezajimavé téma nehodlám pokračovat.Tak jak uvádějí jiní najhorší srážka je opravdu . ......??Hodně štěstí,rozumu,pohody v duši.Pozdravujte manželku.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA jojo 26.11.2007 08:52
No to teda souhlasím,protože by to opravdu chtělo,aby se konečně zjistilo proč musel p.Červenka donuceně odejít.Ono mu to stejnak nepomůže,ale zjištění by mohlo být zajímavé pro nás obyčejné občany. Kdo je ten papark,který má toho údajného člověka,který ví proč musel vrchní strážník odejít.Nemůžu se dočkat až se to na těchto stránkách dozvíme všichni,když to nebyli schopni zjistit naši povedení novináři CHRUDIMSKA jak si oni říkají.To je povedený hadr včele s p.Zahrádkou.Mají strach z p.Čehlovského.A pravdou je,že p.Zahrádka se vždy v novinách vyjadřoval k osobě p.Červenky neslušně až agresivně.Okolo jeho odchodu je to stále pěkně zamlžené.P.Kudrnka už je psaný jako vrchní strážník,zajímavé.P.Červenka ho vychvaloval kudy chodil,ale asi nevěděl,že si na svoji hruď přitiskl hada,který ho omotal a pak ho uškrtil v čele s p.Čechlovským a Řezníčkem.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Luboš Jeřábek 26.11.2007 08:50
Fildo, možná že nejste tak hloupý, jak jsem si myslel. Možná jste ve skutečnosti geniální a v hlavě Vám neustále rotuje takové množství myšlenek, že se je ne a ne a nedaří poskládat do srozumitelných vět...

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Filda 26.11.2007 08:20
Přátelé,ať tedy konečně někdo uvede něco podloženého!Toto téma je již skoro jako téma-kouření p. umělec Jeřábek.Tedy je asi opravdu nutné a to co nejdříve udělat jasno.Každopádně nejenom na těchto stránkách ale v Tisku,popř.jistě žádný problém v nějakém TV pořadu p.Klíma jistě poradí-zajistí správné info.Na vlastí oči+další podobné.Info-Chrudim tisk jistě nereálné.Např.p.Zahrádka?Ten měl p.Červenku mimořádně rád!!Je pravda-nic nového,že radnice+Chrudimsko jedna rodina.Tedy je špatné,že již i MLADÁ FRONTA uvádí jako vrchního strážníka p.Kudrnku a to jeho vzdělání-nevzdělání jistě není podstatné.Vždyť plní rozkazy.

Dr. Blažek Lukáš Němec 25.11.2007 20:31
Tak už ho mají: iDnes http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=274&r=mfpardubice&c=864659 SOBOTA 24. LISTOPADU 2007 - Policie našla podvodníka, který okradl stovky lidí

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA paparak 25.11.2007 17:56
Neuvěřitelné podařilo se mě najít člověka,který byl u toho,když měli odvolat p.Červenku.Pokud dopadne schůzka s člověkem,který ví o co,ale hlavně o koho se jedná tak to bude pěkný třesk na radnici,kde se musí odcházet schopní lidé z vedoucích funkcích.Kdo vlastně stojí za odvoláním p.Červenky včetně strážníků a civilistů peticářů a jeho povedeného zástupce p.Kudrnky bez vzdělání.Jak takovýto člověk může naše město zastupovat v médiích,ale i v běžném životě.Ptám se sám sebe je to on,kdo ho chtěl odstranit a pak sám usednout do jeho křesla za pomoci špinavých rukou p.Čechlovského.p.Řezníčka na jeho místo.Ruka ruku myje.Věřím,že se mě podaří tohoto člověka přesvědčit,aby promluvil.Deník Chrudimsko je neschopný nebo mají také strach z toho,kdyby po tom šli co by se vlasně provalilo mezi občany.Je fakt,že náš povedený starosta má noviny pěkně omotané okolo prstu.Pane Řezníčku a p .Čechlovský přišla Vaše chvíle odchodu z radnice.Věřím,že brzo odejdete tam kam patříte.

Stávka učitelů em 25.11.2007 17:55
Jeste neco - kazdy dokaze z vnejsiho pohledu kritizovat cizi praci nebo zivot. Protoze ho nezna. Vidi jen ruze, ale nevidi ryc. Zkuste si nekdy ucit, jaky to je zahul. A to neni jen o pripravach, i kdyz se samozrejme daji pouzit kazdy rok nekolikrat. Ale neni to o tom vypit kafe a vcas dojit do tridy a odemlit neco z ucebnice. Zkuste si to...

Stávka učitelů em 25.11.2007 17:53
1) Ucitele uz nekolikrat stavkovali za zmenu ve skolstvi. Od svych detskych let si pamatuji nekolik zmen. Vsechny byly k prdu a zadna reforma. 2) Ucitele by meli byt predevsim osobnosti, ktere umi ucit. A nemeli by premyslet, jestli si maji vzit vedlejsak, aby meli kde bydlet. Na dednu stranu po nich chteji samostatnost a iniciativu, na druhou stranu jim diktuji co a jak maji ucit a hlavne delat spoustu vybarvenych papirovani (jako Dr. Safranek v Basnikach). 3) Ja jsem docela rad, ze neucim, protoze bych (hledam vhodne slusne slovo) deti nechtel ukaznovat. Dnes jim clovek ani nemuze rict, ze se flakaji, aniz by si tatinek nebo pravnik nestezoval. Driv nam ucitel ubalil a byl klid. zbytek toho , co jsem chtel rict, jsem zapomnel, tak priste...

zapůjčení zdravotních pomůcek ANO 25.11.2007 17:47
Dobrý den, pomůcky v Chrudimi zapůjčuje Centrum soc. služeb a pomoci (sídlí v Soukenické ulici - "za Divadlem") a telefon mají: 469 638 209 Bohužel nevím, kdo tam má tuto službu na starosti, ale když zavoláte na to číslo, dovoláte se na recepci a tam Vám jistě poradí. Hezký den a tatínkovi brzké uzdravení!

zapůjčení zdravotních pomůcek milena 25.11.2007 16:35
Moc prosím o poskytnutí informace, zda je v Chrudimi možné "někde" zapůjčit (za úplatu) zdravotní pomůcky. Konkrétně se mi jedná o pojízdné křeslo pro tatínka (72 let), který má zlomenou nohu a bude potřebovat dopravu k lékaři a rehabilitaci. Moc díky za každou zprávu a kontakt....

Stávka učitelů Zdena Novotná 25.11.2007 14:46
No tak teda nevím, ale stávkujícím učitelům o budoucnost školství možná také jde, ale především jde o jejich platy. Ty jsou ovšem úněrné jejich pracovnímu úvazku. Ještě se mi nepodařilo sehnat učitele ve škole po 14.00 hodině.

Stávka učitelů Zdena Novotná 25.11.2007 14:44
Já si naopak myslím, že plat učitelů je úměrný jejich pracovnímu úvazku. Době volna ve školním roce také.

prodej pozemku- Medlešice Bond 23.11.2007 18:13
Máte pravdu, o tom to přesně je. I s těmi policajtíky.

prodej pozemku- Medlešice Daniela 23.11.2007 09:04
Zrovna včera jsem jela od Pardubic směrem ke křižovatce. Jedu asi 80 km/h, ale předjíždí mě asi 5 aut. Takže už se nedivím, že tam dochází k častým haváriím. Není to křižovatkou, je to v lidech. Každý hrozně spěchá a ohrožuje svou jízdou ostatní řidiče. Dala bych tam zákaz předjíždění a občas postavila policistu, místo aby měřil rychlost pod nemocničním kopce směrem nahoru.

Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 21.11.2007 18:51
Jestli někdo kouří v restauraci v době obědů, je idiot. To ovšem nedělá idiota ze mne. Ale to, že si to myslíte, dělá idiota z Vás. Mimochodem všiml jste si, že jste (ač pravděpodobně nevědomky) odpověděl na otázku? Jde opravdu o xy příčin. Takže proč tedy lidí, umírajících na rakovinu, příbývá? Není to tím, že by dřív bylo míň kuřáků. Ba naopak, v dnešní době je trend přestávat. Tzn., že příčiny nejsou jen v kouření samotném. Faktorů, které se na tom podílí, je obrovské množství. Jde jak o životní prostředí, tak i o životosprávu jako takovou. Zářným příkladem toho jsou třeba Kubánci. Jak je možné, že mají nejvyšší poměr počtu (zdravých) stoletých lidí na hlavu? Ví se o nich přece, že holdují jak kávě, tak hlavně cigaretám a doutníkům, a to opravdu ve velkém. Přesto je rakovina neklátí. Stačí, když se pak podíváte třeba na jejich jídelníček a je jasno. A taky prostředí, kde žijí. Ale to je jen jeden příklad. Je to o emisích, modifikovaných potravinách, absenci antioxidantů v těle atd. Pro Vás je ale pod úroveň přiznat něco, co Vám bere vítr z plachet. Ostatně to máte všichni bojovníci proti kouření společné. Vy tady plácáte a když Vás někdo začne ubíjet argumenty/fakty, začnete se ošívat a být rádoby vtipní, viz. "průjem" nebo "...praskne žilka...". Ono možná když jste to použil poprvé...i já jsem zvedl koutky...ale podruhé...? Díkybohu to zachránil aspoň ten smajlík, jako návod - teď se máš zasmát, protože to byl vtip. =o) A mimochodem, jsem velmi rád, že už nebudete reagovat, protože na Vaše bezpředmětné příspěvky se vlastně ani nedá odepsat. Koneckonců není na co, když chybí pravá podstata...

Protikuřácká petice Max 21.11.2007 18:01
Pane Jerabku, zdravi Vase je mi ukradeny, stejne jako otazka (vlastne jenom "navod k zamysleni" nad veci, ktera muze mit xy pricin, hlavne vsak tu, kterou vy tady obhajujete) Jinak, samozrejme, ze se kouri i v restauracich a je jedno, jestli je poledne nebo ne. Proto se podepisu pod vsechno, co to temhle bezohlednejm kryplum zabrani! Vzhledem k tomu, ze nebudu na dalsi prujmy Vasi "mysli" reagovat, preji Vam fajn zivot na tomhle svete plnym bezohlednejch ignorantu! A uz se nerozcilujte nebo Vam praskne zilka a bude... Úsměv

Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 21.11.2007 14:55
Slovo "hospoda" jsem myslel obecně, když už Vám na tom tak záleží. Tzn. hospoda či restaurace. A větu, kterou jste citoval, jsem na mysli neměl. A mimochodem myslíte, že jsem opravdu tak stupidní, že bych kritizoval druhé za vodění dětí do hospody (pozn.=restaurace) a sám je tam vodil? Já myslím, že děti, alespoň ty malé, snad do hospody nepatří vůbec, ne?! Co se týče oběda, pokud jdete do opravdové restaurace, tak se snad v žádné v době oběda nekouří. Ovšem pokud nejde o nějakou čtverku, ale ty jsou tu právě proto, aby se v nich doslova jen hulilo. Do těch vás ale nikdo nenutí a předpokládám, že tam také nechodíte, takže Vám může být úplně šuma fuk, že se tam kouří. A když se ještě vrátím k té větě, pod nos bych nekouřil žádnému dítěti, ani cizímu, ani svému. Říkám to v návaznosti na to, jak mi uživatelka Any chrabře doporučovala, abych kouřil pod nos vlastním dětem ve svém bytě. Tak strašně jí jde o zdraví dětí... No a nakonec, ani jsem nečekal, že mi odpovíte, jestli jste se aspoň zamyslel nad tím, proč na rakovinu v současnosti umírá víc lidí, než v dobách minulých. A nespletl jsem se... =o)

Protikuřácká petice Max 21.11.2007 11:58
Myslite toto?: "Často potkávám netolerantní kuřáky - kouří v restauracích v době oběda, v přítomnosti dětí a je jim úplně jedno že jsou to třeba i jejich vlastní." Napsal L. Němec, 01.03.2007 Je tady řeč o restauraci... Popadnete svoje deti, zajdete si na jidlo a pekne jim k tomu pripalujte, pane Jerabku, jo! To maj´teda tatu k pohledani, fakt ze jo...

Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 21.11.2007 07:36
Chcete snad říct, že tady nikdo nepíše o tom, že kvůli kouři nemůže chodit do hospody s dětma? Jestli ano, tak jste ignorant, který vidí jen to co mu vyhovuje. Co se týče charakteristiky kouření, tak na to jste se mne ani nemusel ptát, protože jeho škodlivost jsem tady nikdy nepopřel. A pochybuju, že by mi tady někdo odpověděl na to, na co jsem se ptal snad už dvacetkrát - další důkaz ignorantství. Váš tah proti kouření je absolutně samoúčelný, proto postrádá smysl. Chcete bojovat za zdraví? Tak bojujte za zdraví a ne proti jedné věci. A už vůbec ne diktátem. Už jste se aspoň zamyslel nad tím, proč na rakovinu umírá víc lidí před léty? Aha, nezamyslel, protože já jsem tady vlastně nic takového nenapsal, že... A víte co, až si to přečtete, tak si udělejte úsudek, nejlépe zase jen sám pro sebe, abyste měl opět výmluvu na to, proč mi neodpovědět.

Protikuřácká petice Max 21.11.2007 07:21
Uz zase mate "pocit", "dedukujete" ze nekdo taha deti do hospody. Vy stale otvirate nova a nova temata, clovece... Dekuji Vam za strucnou odpoved: charakteristika koureni, na kterou si udela usudek kazdy sam a odpovi si na Vami zde neustale dokola pokladane otazky (a odpovedi).

Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 21.11.2007 06:46
Na nevychované a bezohledné kuřáky mám názor stejný jako Vy. A to, že Vám jde o zákaz kouření v hospodách, jsem soudil proto, že tahle diskuse je přece o petici za zákaz kouření na veřejných místech, tzn. vč. hospod. Ale já tady nechci prosazovat nějaký svůj osobní zájem či se stavět na roveň nějakého Nejvyššího. To jsou spíš snahy některých radikálních odpůrců tady, kteří by rádi diktovali. Chci jen říct, že prosazovat si právo na čistý vzduch v hospodě je stejně nesmyslné, jako bych si chtěl prosazovat třeba právo na čistý vzduch na ulici. Chápete? V hospodě se vždy kouřilo a na ulicích vždy jezdila auta. A pokud nechci čichat cigaretový kouř, tak přece nebudu vyhledávat jeho zdroj, kterým hospoda bezesporu je. A to ví už malé dítě. No a když už jsme u těch dětí, z některých příspěvků mám pocit, že někteří z vás mají neustálou potřebu tahat děti do hospody. To vám ostatním už přijde normální?

Protikuřácká petice kocourek 20.11.2007 18:41
Zase jste ukázal,že jiný než Váš názor je špatný.Proč bych měl opisovat celý příspěvek znova,který někdo napsal když s jeho obsahem souhlasím?Snad stačí napsat,že jsem stejného názoru.Ono se občas stává,že lidé mívají stejné názory na stejnou věc.O zákazech kouření na určitých místech vím už dávno z jiných zdrojů.Já jsem někde napsal,že mi jde o nekuřácké hospody?Podle čeho soudíte,že jsem nekuřák?Jenom proto,že sdílím stejný názor na nevychované,bezohledné kuřáky?Tak kdo je tady osel?

Dům č.p. 31, Široká ul. Chrudim II Vratislav Přemysl 20.11.2007 17:01
Tento dům je v majetku obce a existuje darovací smlouva, kde " obdarovaným" je bývalý ministr pro životní prostředí za KDU ČSL Jiří Ambrozek. Nevíte jak tahle věc dopadla a proč mu má být darován?

Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 20.11.2007 15:07
Ale tady přece nejde jen o kouření na balkoně. ANY by nejradši všem nadiktovala, co smějí a co ne. I kdyby kouřili na druhém konci republiky, což by její nos vůbec nemuselo trápit. V čem s vámi ale souhlasím je to, že tahle debata jaksi postrádá smysl vlastně už od samého počátku. Co za ZVÍŘE je ochotno zacházet tak daleko, že se začne ohánět touto větou, která stojí v petici na začátku: "V ČR ZEMŘE KAŽDÝ ROK NĚKOLIK DESÍTEK DĚTÍ DO JEDNOHO ROKU JEJICH VĚKU NA SYNDROM NÁHLÉHO ÚMRTÍ DÍTĚTE, PŘIČEMŽ KOUŘENÍ SE NA TĚCHTO ÚMRTÍCH DĚTÍ VÝZNAMNĚ PODÍLÍ." Dodnes přece nikdo nezná přesné příčiny syndromu náhlého úmrtí kojenců. Právě proto je to syndrom náhlého úmrtí! Tak jak se, sakra, někdo může zaštiťovat takovým prohlášením?! To chce opravdu silný žaludek. Aby bylo jasno, odsuzuju kouřící matky, těhotné či kojící, ale kam až jsou někteří z vás, radikálních odpůrců, zajít, tak to je opravdu síla! Pro jistotu opakuju: hnus jsou ty prostředky, ne boj samotný.

Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 20.11.2007 14:49
Projev společenské prestiže to byl tak v polovině minulého století. Dnes je to jen zlozvyk, droga, vědomé (ne záměrné) ničení si zdraví... Ani jednou jsem přece neřekl, že ne.

Protikuřácká petice pepe 20.11.2007 12:41
Pane Jeřábku, já stále nechápu co nechápete. Any se pouze snaží říct, že kouření na balkoně není nic ohleduplného, jenom místo toho, že přestanete obtěžovat kouřem svoji rodinu, budete obtěžovat své sousedy, takže celkově to vyjde nastejno. A už se na tuto nesmyslnou debatu vykašlete(všichni), stejně to nikam nevede. Howgh!!!

Protikuřácká petice Max 20.11.2007 12:00
"Jste fanatici a z toho, jakým způsobem se snažíte prosadit (ač dobrou) věc, jde strach. Navíc to děláte pod záminkou "zdravého" vzduchu." No, pane Jerabku, ja z Vas taky nemam moc dobrej pocit... Ale to nic. Nechtel jsem na Vase "ulevy" jiz reagovat, ale neda mi to a polozim otazku a prosim o strucnou odpoved (prosim ne na celou stranku, dekuji): Jak byste charakterizoval koureni? Je to zlozvyk, droga, projev spolecenske prestize, zamerne niceni si zdravi...?

Protikuřácká petice any 20.11.2007 09:59
Uvědomujete si svůj fanatismus? Kdybyste tu hystericky neobhajoval kouření, a nenapadal každého, kdo se ozval proti, už by dizkuze dávno skončila.

Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 20.11.2007 08:00
Cesta do hlubin kuřákovy duše? Začínám mít pocit, že být kuřák je jako být Žid nebo Rom. Je to jen další důkaz i Vaší omezenosti. Všichni by si měli uvědomit, že fanatismus (ať už jakýkoli) je nemoc přinejmenším stejně taková jako kouření. U vás to už není jen o zákazu kouření, je to o nenávisti ke skupině lidí, která kouří. Jste fanatici a z toho, jakým způsobem se snažíte prosadit (ač dobrou) věc, jde strach. Navíc to děláte pod záminkou "zdravého" vzduchu. Všichni ale víme, jak pak dopadá cokoli vynucené silou... A co se týká těch zmiňovaných otázek z mého minulého příspěvku, to bylo míněno obecně, ne na jen Vás, Maxi. Šlo mi o to, že mi doteď nikdo neodpověděl, PROČ jste si vy, rádoby bojovníci za zdraví, vybrali právě kouř z cigaret a ostatní vám nevadí? Bojujete jen proti tomu, co sami nezpůsobujete. Což je samozřejmě logické, nebudu přece nadávat na výfukové splodiny, když třeba dojíždím do práce autobusem, nebo na tepelnou elektrárnu, když si sám neodepřu teplou vodu nebo topení. V tom je ta vaše povrchnost! Na boji proti kouření (ale v jiné podobě) by nebylo nic špatného, ale tohle samoúčelné tažení je trochu přefouknutá bublina. A aby bylo jasno, nebojuju za kouření, ale proti blbosti. Navíc říct, že kouřit je nenormální je tak trochu prostoduché. Je to jako říct, že normální je pracovat. Prostě to nedává smysl. Ale to už je asi slovíčkaření.

Protikuřácká petice Max 19.11.2007 19:42
...je k nezastaveni Úsměv

Protikuřácká petice Max 19.11.2007 19:40
Ja jsem ve Vasem prispevku zadnou otazku nenasel... Tak na co bych jako odpovidal? Prispevek je v podstate takova "Cesta do hlubin kurakovy duse".

prodej pozemku- Medlešice Bond 19.11.2007 19:30
Ale tak to není, já žádné výdobytky nemám. Jen mě děsí, jak tady každý potřebuje vodit za ručičku. Všichni chtějí široké a rovné silnice a potom na nich neumějí jezdit (s tou rovnou to v daném případě samozřejmě přeháním). O horizontu bych diskutoval. Jde mi o to, že tady snad nikdo nepoužívá normální rozum. V devadesáti to pohodlně projede každý a troufám si tvrdit, že to je poměrně bezpečná rychlost. No a když to tou devadesátkou nezvládne, tak ať jede pomaleji. Přece nemůže být na každý křižovatce nebo u každýho řidiče policajt nebo u každé nerovnosti značka se sníženou rychlostí. Jsem velmi zvědavý, zda plánované snížení rychlosti bude slavit úspěch. Já jsem v tomto poměrně skeptik. Lidi v naší republice dodržování zákonů moc nebaví a v tom je ten problém. Pravdou je, že dříve bylo "vébáků" asi více a to měření u DEPA je asi taky nejčastější. Jenže on taky nebyl takový šílený provoz. Bez ohleduplnosti a taktu to nepůjde. Jinak všichni někdy hřešíme, jasně že i já a někdy i v tom provozu. Čiže nic ve zlém a rozhodně se nechci snížit k urážení. To se případně každému omluvím. Zdar lidi a s ROZUMEM!!!

Protikuřácká petice any 19.11.2007 19:25
No a zase průjem....

vděčné téma hanyk 19.11.2007 18:48
Vážení diskutující na téma vrchní strážník,přestaňte už diskutovat na toto téma.Nechte p.Červenku v klidu spát.On sám dobře ví proč nechce říct věci,které se týkají jeho náhlého odchodu z řad městké policie.Věřím,že se to časem všechno dozvíme,protože o nekalých praktikách strážníků a představitelů města by si to veřejnost zasloužila vědět.Jinak chci pogratulovat k popularitě p.Červenkovi na těchto stránkách.Přeji mu,aby si našel něco,kde na něj nebudou psát petice a zase jen ty petice.

Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 19.11.2007 18:25
Podívejte, já jsem se se svým kouřením vždycky vyhýbal lidem, i když ostatní ještě vyhulovali po perónech, zastávkách a kanclech. Takže na mé kouření mi nesahejte. Spáchejte třeba rituální vraždu svého souseda, protože to on Vám hulí pod nos, NE JÁ. Jste arogantní ...víte co... a asi bych Vás měl hodit do jednoho pytle s ostatními pomstychtivými kravkami a voly, vehementně bojujícími za to hnusné kouření (jak správný a bohulibý to čin!), stejně jako Vy slepě a omezeně škatulkujete všechny lidi do jedné grupy jen podle toho, že kouří, a to bez ohledu na to, jestli je to slušný a vzdělaný kandidát věd nebo smradlavý uchlastaný bezdomovec. Vypovídá to jen a jen o Vaší stupiditě. Ještě že nemáte v rukou tu moc, abyste s věcmi nějak pohla. To by byla totalitka...

Protikuřácká petice any 19.11.2007 17:46
Vy tady kejháte o106. Jestli se Vám bude lépe spát auto nemám... a nehodlám mít. Ale, vy víte přece všechno... a nelíp! Nehodlám s Vámi rozebírat, co mám, nebo nemám. Vy své kouření považujete JEN za SVOU věc /i když s ním obtěžujete ostatní/, ale druhým byste diktoval co mohou mít, a co si mohou myslet. Začněte už používat mozek a zastavte ten grafomanský průjem.

Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 19.11.2007 17:39
Proč nikdo nebojoval proti kouření třeba před třiceti lety, když se ještě navíc tehdy kouřily sajrajty jako Partyzánky nebo Startky bez filtru? Odpovězte si sama.

Protikuřácká petice Luboš Jeřábek 19.11.2007 17:37
Máte auto, že? A jistě pro něj máte taky pádnou omluvu, že? Koneckonců potrefená husa se vždycky ozve...

Protikuřácká petice any 19.11.2007 17:34

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189  188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.