Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Uklid chodniku kocourek 09.01.2008 19:14
Ztoho vyplívá,že kdo chodí pěšky ať se stará o chodníky a kdo jezdí autem tak o silnice?
Reagovat na tento příspěvek

Uklid chodniku kocourek 09.01.2008 19:10
O majitelích panelových bytů a vlastně i cihlových raději ani nemluvte,protože to co předvádějí nebo spíše nepředvádějí je hrůza.Ty si sotva zametou před vlastním vchodem a když se člověk podívá na zvonky kolik je tam bytů tak nenachází slov.Samozřejmně nejsou všichni stejní,ale ti co něco dělají okolo svých bytů je tak zanedbatelné procento,že je hamba o tom mluvit.Já jsem také pro, aby se o chodníky staral majitel.Když neuklízet tak všichni.

Sídliště U Stadionu chrudimacka 09.01.2008 16:22
Co bude dál se sídlištěm, na to se musíte zeptat na magistrátě. Od té doby,co lidi odmítli zprůjezdnění sídliště a vytvoření parkovišť uvnitř sídliště a dětských hřišť a zeleně na kraji sídliště, za obrovské peníze nic se neděje.... Přeci se magistrát nebude zabývat akcemi jako je vybudování, nebo oprava dětských hřišť,které by přišlo jen na statisíce...Nikdo z investorů a dalších zúčastněných by z toho nic neměl...Bohužel, je to tak

Platby u lékařů - proč bez vyjímek em 09.01.2008 10:31
Aby nekdo neprudil, ze lekar MUSEL provest vysetreni. Nemusel. Jsou to zkusenosti z diskusi mezi lidmi.

Platby u lékařů - proč bez vyjímek em 09.01.2008 10:30
Jeste pripominka - Zkusenosti nekolika lidi - V ordinaci vam nezmerili tlak ani na pozadani (to dela normalne sestra). Dnes vam koukne do krku a zmeri tlak lekar, protoze kdyz provede "vysetreni", ma 30 kacek - jedno maslo.

Uklid chodniku em 09.01.2008 10:27
To je sice pravda, ale zase by to nemeli delat vzhledem ke svemu stari nebo zdravi. Ja jsem rano snih uklidil (na rozdil od podnikatelu) jeste nez jsem v pet odjel do prace. Po ostatnich jsem vzdy zdedil uslapany snih a led nekolik tydnu stary. - Upozornuji, ze je to par metru pred vchody do panelaku. Lidi na Vysocine take rano vyhazi binec, aby mohli odjet s autem.

Sídliště U Stadionu Jana Machová 09.01.2008 09:59
To by mě také zajímalo. Je mi smutno, když se vidím, jak po celé Chrudimi rostou dětská hřiště, někde jsou i tři na malém kousku a naše sídliště jen pustne. Na celé sídliště je tu jen jedno hřiště a na to nemáme šanci se s malým dítětem odpoledne dostat, jelikož jsou tam pubertální děti, kteří by malému dítěti ublížili a když jim něco slušně řeknu, tak mi odpoví sprškou nadávek .... :o(

Uklid chodniku Mexiko 08.01.2008 23:34
nic proti důchodcům, ale chodník mají čistý asi proto, že na to mají čas. Ti ostatní jsou ve víru této uspěchané doby. A třeba taky, že pěšky nechodí a tak je zajímá jen stav silnic, nikoliv chodníků.

Uklid chodniku shot 08.01.2008 22:39
Chodník, ale i jakýkoliv jiný majetek, by měl udržovat ten, kdo jej vlastní. Může si to zajistit za úplatu od někoho jiného. Je to celem logické. Proč mají chodník uklízet majitelé přilehlých nemovitostí a jiný majitel nemovitosti, který bydlí přes ulici a má to štěstí, že chodník je na druhé straně nic uklízet nemusí. Majitelé panelových bytů si zametou pouze před svým vchodem (většinou tam žádný chodník není)a majitelé domů a zahrad jsou povinni uklízet cizí chodník? A to dle vyhlášky v celé šířce a nesmí shrnout sníh do ulice. Pěkný nesmysl. Proč musí vstávat v zimě o hodinu dříve, aby chodník zametli a až přijdou z práce, musí mnohdy zametat a sypat znovu? Kdo jim platí za údržbu cizího majetku, kdo jim platí posyp a nářadí na shrnování a zametání? Proč také nemusí rovnou udržovat třeba i přilehlou ulici?

Uklid chodniku em 08.01.2008 22:16
Ackoli je to v zakone, vlada vyda narizeni, kdo ma uklizet chodnik. Neni to smesne, ze nase slavna demokracie nedovede vymoci ani tak jednoduche pravo ?

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA beni 08.01.2008 20:26
Milý strážníku! Podrazákovi p.Kudrnkovi a jeho ovečkám dát šanci,toto rovnou můžem v našem městě zabalit.Já jsem pro úplně nové vedení.P.Kudrnka by měl od městské ihned odejít do starobního důchodu a věnovat se něčemu jinému.On sám na sebe psát petici jistě nebude.Tento člověk by neměl být ani občanem tohoto města,ke strážníkům a civilákům se vyjadřovat ani nebudu.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA AIKO 08.01.2008 19:18
Dle mého názoru MP Chrudim prospěje: 1. výměna velení (což se z části stalo) 2. zastání u vedení města a né Řezníčkův alibismus (dejme Čechloj šanci), strážník se nesmí bát zakročit proti drbanoj byť to je něčí známý nebo vlivný podnikatel 3. Strážníci musí být motivováni a musí svoji práci chápat jako službu lidem,tzn.chci být strážníkem, nedělám to proto, že jsem jinou práci nesehnal, chci chránit a sloužit, baví mě to,.... 4. velitel musí sledovat novinky v práci MP, zejména novely zákonů a výroky ústř.správ.orgánů,apod. a seznamovat s tím podřízené. 5.velitel musí umět prodat práci MP,tzn. pravidelně informovat veřejnost o práci a zajímavých zákrocích. 6. zpětná vazba. Velitele musí zajímat veřejné mínění, kde,kdy a co občany trápí, kde se necítí bezpečně,apod. Věřím (ačkoli ODS nefandím), že si je tohoto Mgr.Čechlovský vědom a že to bude po Josefovi vyžadovat. Pepek je zkušený strážník. Dejme jim šanci a bilancujme za rok.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA AIKO 08.01.2008 18:51
for Jojo: Ve které psychiatrické léčebně jste četl tyto informace? Můžete mi napsat ve kterých městech ruší městskou policii? Pokud vím tak v jednom v ČR a to jenom díky finanční krizi onoho města.Jinak se MP spíše posiluje. Např. v Rychnově nad Kněžnou je zrušili a cca po 3 měsících za těžké peníze znovu zakládali. Ať si říkaté co chcete (lístečkama za stěračem mě taky štvou), ale bez MP to už nejde. Dal bych Kudrnkovi šanci ať se předvede. Např. začal psát do Chrudimského zpravodaje, to za Červenky 6 let nešlo.

Sídliště U Stadionu quido. 08.01.2008 17:47
Chtěl bych se zeptat zda někdo neví co se bude dít s dětským hřištěm na tomto sídlišti?Je v hrozném stavu.Prolézačky které tam byly jsou dávno zničené a je tam pouze špinavý písek.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA coyote 08.01.2008 06:52
Hezký názor, ale máš asi nějaké divné informace o městských policiích v jiných městech, dej mi příklad, v kterých městech je během posledních několika měsíců zrušili. Osobně si myslím, že rušit městskou policii je blbost, státní policie, kde odcházejí lidé, už teď moc nestíhá. A pokud píšeš že se strážníci zašívají na kafíčku, ruku na srdce, ty si v práci neuděláš čaj nebo kafe? Já ano.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA shot 07.01.2008 22:31
Vždy MP už ani neřeší to co jim ukazují kamery.

Silvestr 2007 Boban 07.01.2008 21:11
Bublino, mýlíte se. Jen velmi málo lidí brblá, že se ve městě nic neděje (ve smyslu obecních maškarád). Většina lidí neočekává od města, že jim bude vymýšlwet a organizovat nějaká povyražení. V tom smysl samosprávy nespočívá. Normální svéprávný dospělý člověk tráví volný čas dle svého zájmu, času a prostředků a město jako pořadatele k tomu vůbec nepotřebuje. Projděte si, prosím, tento a jiné weby a zjistíte, co lidi trápí. Bez osmičkových kašparád se obejdeme. Bez fungující policie ne. Podívejte se na stav komunikací, dětských a školních hřišť, parkovací plochy, bytovou výstavbu, nezabezpečení městských částí proti přívalové vodě...Projděte si bronx, o němž se tu píše, autobusové nádraží, věčně pozvracenou myší díru... Spočítejte investory v průmyslových zónách...Mýlíte se, že chrudimský občan je ovce čekající, až dostane příležitost k jásání. Nikdo nic takového neočekává a vymýšlení takových bejkáren je zastírání opravdových problémů a mrhání městských prostředků. Chléb a hry, to jste měl na mysli?

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA jojo 07.01.2008 19:07
Oni by tam stejně pod vedením p.Kudrnky nic neudělali.Já bych se připojil taky ke zrušení a radši bych dal peníze na chodníky po,kterých stejně nešlapou a jsou zašitý na služebně nebo na kafíčku.P.Červenka ten jim prej pěkně šlapal po krku,taky proto na něj napsali petici.Vyhnal bych je všechny bičem ze služebny.V jiných městech taky pomalu ruší měšťáky,tam jsou rozumní zastupitelé.Udělejme petici pro zrušení Městské policie.Věřím,že se připojí i ostatní občané tohoto města ovládaném likvidátorem p.Čechlovským a p.kecalem Řezníčkem.

Silvestr 2007 Bublina 07.01.2008 12:54
Musím reagovat neboť pisatel mne "nadzvedl".Ohňostroj byl záměrně posunut,protože si každý přinese svoje rachejtle a velký ohňostroj pak zaniká.Ale vzhledem k tomu,že tentokrát si moc lidí své vlastní nedoneslo,muselo se to operativně řešit.A k těm "8": bezvadné je,že lidi jako Vy brblají,že se nic ve městě nedělá a když se dělá,tak zase brblají,že si někdo něco pořád vymýšlí.Tak já vlastně nevím,jak byste to chtěl vyřešit.....Možná nejlepší sedět ve své hospůdce a starat se jen o sebe...

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Edward 07.01.2008 11:41
POŠLETE TY MĚŠŤAKY JEŠTĚ NA AUT.NÁDRAŽÍ, ABY TAM UDĚLALI POŘÁDEK NEŽ JE ZRUŠÍTE.!!!!

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA ANO 06.01.2008 19:58
Co vám brání, člověče? Vždyť tu petici klidně sepište!

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA jojo 06.01.2008 19:02
Myslím,že je to nad slunce jasné.Prsty v tom má tady výstižně napsaný popravčí kat p.Kudrnka za pomocí strážníků a civilistů,kteří napsali petici.Špindíra starosta p.Čechlovský a jeho černá ruka místostarosta Řezníček.Oba doufám po vlbách skončí.Všem u p.Červenky vadila maturita a teď tam jsou zase lidi,kteří maturitu prostě nemají a mít jí nikdy nebudou leda,že by si v tomto státě koupili což odpovídá myšlení p.Kudrnky a jeho zástupce p.Hlavinky.Pan Hlavinka se pokoušel o maturitu,kde vyhodili hned v prváku.Oba si ve vedení policie můžou podat ruce.Jak může starosta s místostarostou tak hluboce klesnout a nechat vedení lidem,kteří jsou na tom s myšlení velice špatně.Za tohoto vedení a s těmito lidmi,kteří nás v našem městě hlídají jsem pro zrušení Městské policie v Chrudimi.Jsem proto napsat petici našim snad lepším zastupitelům,aby se touto otazkou zabývali na řádném zastupitelsvu.ZRUŠTE MĚŠŤÁKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Blb roku Dizzy 06.01.2008 13:33
Neopomenut byl minimálně ještě www.dokumentarista.cz. Tak přidávám.

Silvestr 2007 Mexiko 06.01.2008 09:37
Koukám na fotky z náměstí od tří lidí a ohňostroj je tam zaznamenaný někdy mezi 0:02 až 0:12 (plus mínus jak kdo má nastavený čas ve foťáku). Takže se fakt trochu netrefili. Ale v naší bandě žádné časofily nemáme - koukali jsme na ten ohňostroj, dna našich lahví a bylo nám fajn. Dokonce jsme si i lahve odnesli, narozdíl od okolních prasat, co je s gustem rozbíjeli o zem. A poslouchat nějaké projevy? Jestli ti chybí, tak si nějaký vymysli - možná najdeš nějaké posluchače. Ale já to určitě nebudu, protože mi nechybí.

Autobusové nádraží a okolí Edward 05.01.2008 18:25
PŘESNĚ U HESEL ZUSTALO STEJNĚ JAKO BORDEL NA NÁDRAŽÍ ..

Autobusové nádraží a okolí občanka 05.01.2008 17:26
Třeba takhle má podle názoru radnice vypadat Beverly Hills Pardubic, aneb " Město, kde chce každý žít". ( viz trapná předvolební hesla). Několik Pardubáků se mi vysmálo, neboť jako Beverly Hills se jim jeví spíše Bohdaneč a oblasti kolem Kuňky, a ne Chrudim.

Platby u lékařů - proč bez vyjímek Boban 05.01.2008 16:23
Lidé by mohli přetloukat choroby, ale z docela jiného důvodu. Má-li někdo horečku a je mu opravdu šoufl, dá klidně a rád i víc než jen třicet korun, jen aby se mu ulevilo. Větší problém je ten, že lidem, kteří jsou závislí na zaměstnaneckém platu, neschopenka pořádně ukousne z výplaty. Problém notorických zašíváků, co dlouhodobou nemocenskou prodlužují výpovědní lhůtu nebo dobu pobírání podpory v nezaměstnanosti, řeší problémy v zaměstnání a tak podobně, tak ten to nijak nevyřeší. Biti budou ti, co si nechali napsat právě jen ty tři dny, aby je prodloužili o víkend a rychle se doma vypotili z virózy... Proto se budou nemoci přecházet, ne pro 30 korun. Už dnes mnoho lidí praktikuje, že si na menší chorobu raději vezme dovolenou (znám osobně velkou firmu, která svým lidem platí očkování proti chřipce a nemají-li celý rok neschopenku, dostanou pět tisíc odměny). A k tomu poplatku: "Tato částka odpovídá ceně jedné tyčinky, kterou důchodci kupují pro své psy." (Z časopisu Týden, výrok týdne, autor senátor Kubera.)

Silvestr 2007 Boban 05.01.2008 15:53
Bylo pořadatelem ohňostroje vůbec město? Na chrudim-city jsem nešel předem ani zmínku (jestli jsem špatně hledal, tak beru zpět). Pouze na vademecu jsem našel, že ohňostroj začne 15 minut po půlnoci, no ale ani tomu čas skutečného neodpovídal. Kdyby v tom mělo prsty (peníze) město, je mi divné, že by žádný z (místo)starostů nepronesl řeč k mým národům...Účast lidí byla značná, o to víc překvapila absence stánků. Kdo si prozíravě nepřinesl z domu, nepřipil si ani kafem. Ale to bych městu nevytýkal, to je spíše laxní přístup našich podnikatelů v pohostinství. Konečně, zavřené hospody po půlnoci jenom svědčily o tom, že hospodští už asi měli vyděláno... S netrpělivostí jsem očekával, jakou mrtvolu budeme oslavovat letos. Jsem spokojený ;=), městské oslavy zase budou! Budeme slavit osmičky. Lepší oslí můstek si nemohli najít. Podle Zpravodaje se sice ještě moc neví, co a jak vlastně budeme oslavovat, jisté však je, že určitě bude třeba někam zajet (vloni "jsme" jeli domlouvat oslavy smrti Ressela do Slovinska), vyjednat, poklonit se památce a přivézt pozdravy chrudimskému lidu...Tak ať žije Chrudim ***8!

Platby u lékařů - proč bez vyjímek em 05.01.2008 15:16
Jednodussi je vybirat vzdy. Lide nebudou chodit k lekari a vzdycky to pretlucou. Driv bylo plno v cekarne v pondeli, dnes ve ctvrtek a v patek (aby byly aspon dva dny volne). A na pohotovost a na kontrolu po doleceni se chodit vubec nebude. Kvuli platbe. Pohotovosti se zrusi, protoze nebudou vyuzivany, a nemocnice budou nadavat, ze jim chodi lide s horeckou a ne s urazama.

Uklid chodniku em 05.01.2008 15:14
Vsimli jste si, ze duchodci maji chodnik neustale cisty, ale podnikatele a doktori maji na chodniku dlouhodobe led? Myslim napr. jiz nekolik let Opletalovu ulici. Za prvni republiky take musel uklizet (nebo zaridit) majitel. Stacilo upozorneni straznika. Dnes kazdy na vse kasle - hlavne nekteri...

Autobusové nádraží a okolí Edward 05.01.2008 14:09
TAM BY SE MĚL FOTIT A ZVIDITELŇOVAT PAN ŘEZNÍČEK A DALŠÍ Z MĚSTA.ABY LIDI VIDĚLI JAK SE BYDLÍ I V JÍNY ČÁSTI CHRUDIMI.TEN NEPŘEDSTAVITELNÝ BORDEL, POBLITÝ CHODNÍKY ,VŠUDE HROMADY ODPADKŮ ,HRŮZA DĚS BĚS A NIKOHO TO NEZAJÍMÁ.LITUJU TY SLUŠNY LIDI CO TAM BYDLÍ.

Silvestr 2007 Jirka L. 05.01.2008 11:36
Nevím jak ostatní, ale mě Silvestr na náměstí poněkud zklamal. Před několika lety se vše odehrávalo před divadlem a bylo to o něčem jiném. Velké stany s hudbou, občerstvením atd. K Silvestru 2007 se radnice zřejmě postavila dle zásady: " ....tady máte ohňostroj a polibte nám p...l" Musím uznat, že ohňostroj byl opravdu působivý a profesionální. Až na poněkud opožděný začátek. Už jsem chtěl organizátorům položit nějakou taktní otázku např: "Nevíte, prosím, kolik je hodin?" Ale až na tento drobný detail musím pyrotechniky pochválit. Nezbývá než doufat, že Silvestr 2008 bude lepší. Myslím, že Chrudim není zas tak malé a bezvýznamné město. A silvestrovské oslava na náměstí by měla být na vyšší úrovni.

Blb roku shot 04.01.2008 22:26
Je vidět, že na naší radnici je mnoho velmi vytížených úředníků. Domnívám se, by již bylo záhodno vytvořit prostor pro další funkci, nejlépe místostarosty. Vždyť ti stávající chudáci to opravdu nemohou vše stihnout.

Psí útulek Administrátor 03.01.2008 09:52
Dobrý den, útulek by měl normálně fungovat. V prvním tel. čísle je chyba, správně je: 469 623 333 Pracovní doba je vyvěšena přímo na dveřích útulku Ok? až půjdu kolem tak ji zde potom uvedu. Nabídka psů z útulku je na stránce: http://www.chrudim.info/utulek/

Psí útulek Kvetinka 03.01.2008 09:05
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jestli ještě stále funguje psí útulek na Střelnici. Zkoušela jsem tam volat, ale jedno číslo vůbec nefunguje a to druhé mi nikdo nebere. Nevíte případně nějakou pracovní dobu kdy bych tam někoho zastihla?

Blb roku Yuki 03.01.2008 04:27
No, to je bomba. Zacina to vypadat na diagnózu. Mladík, Surfař, Pozorovatel, Místostarosta ... Nevěřím vlastním očím. To opravdu není vtip. Hele jeste je volna domena Blbec.org . Neslozime se, aby mel tu nejvýstižnější do sbírky?

Blb roku rozára 02.01.2008 23:21
Jestli se vám líbil kalendář, tak to se vám budou líbit i tyto weby Úsměv www.roman-malek.cz www.maldik.cz www.roman-malek.eu www.kandidat.cz www.mistopredseda.cz www.surfar.cz www.mistostarosta.cz www.pozorovatel.cz Zajímalo by mě, jestli už někdo Romanovi řekl, že zhruba polovina vilčů upřednostňuje kvalitu nad kvantitou HAHAHA!

Autobusové nádraží a okolí shot 02.01.2008 22:30
Ale za tu služební cestu s "překladatelkou" to zcely jistě stálo.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA shot 02.01.2008 22:27
Díky pane K. Konečně vím k čemu je dobré chrudimské MP napojení na internetovou síť.

Blb roku shot 02.01.2008 22:25
Ten kalendář mi opravdu nevadí. Někdo se nechá fotit na bilboardy, jiný slibuje veřejné záchodky zdarma a p. Málek rozdává kalendáře. Ano, je to zcela jistě druh politické reklamy. No, dal se na politiku. Spíše mi vadí, že od něj není slyšet žádný rozumný návrh, žádný vlastní názor. Že neumí praštit do stolu a prosazovat něco rozumějšího, hlasů ve volbách dostal hodně. Prosazuje rozhlednu. Ta zřejmě Chrudimi zcela jistě pomůže, náklaďáky budou jeztit kolem ní a ne přes Chrudim. Mám dojem, že je na radnici jen do počtu, takový rádní s hlasem poradním, k ničemu jej nepustí. Něco jako praktikant.

Obědy, večeře ANO 02.01.2008 22:00
Stojí to za vyzkoušení - zejména v době oběda, jinak jsou tam poněkud "nadstandardní" ceny. ;) A pokud pijete presso, tak si dopřejte - modrá Lavazza za 21kč nemá chybu. :)

Obědy, večeře Bolek 02.01.2008 20:18
Na Borzně v bovlingu již nikdy!Před vánoci nám při předem zadaném posezení nabídli jen jednotné jídlo.Jaké bylo překvapení,když vepřový steak 200g stál 155Kč a 300g stál 265kč.A při dalším, zase předem zadaném posezení na druhou hodinu,nám bylo nám bylo řečeno, že jídlo nám udělájí mezi 6-7hodinou.Co k tomu dodat?

Blb roku Boban 02.01.2008 01:32
Filku, díky za ten link. To je opravdu počteníčko. V.I.P. Málek. To je také krásné... Přidávám svůj hlas do ankety. Shotovi: Věřím tomu,že si tu vlastní sexuální pomůcku hradil ze svého a nedivil bych se, kdyby se (samospouští) vyfotil při výběru hotovosti na zaplacení tiskárně. I to je součástí imáááága. Odpověď těm, kdo se mu chtěli skládat na nějakou profesionálku: Jak vidno, není toho třeba, jemu stačí zrcadlo (nebo kalendář, a ten si zaplatil sám). Toto je jediná volba, při které doporučuji dát tomu zakomlexovanému hajzlíkovi hlas.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA kwaj 01.01.2008 23:02
Tak pojď blít ty ubožáku, střídaj v sedm ráno a kolem půl osmý jsou na přechodech tak prosím přijď na přechod u speciální školy, chci tě vidět:)

Blb roku shot 01.01.2008 21:51
Vydal-li si p. Málek tento kalendář za své peníze, nic proti tomu. Je to opravdu jen jeho věc. Byl-li ovšem vydám za peníze města či jiné organizace (kromě politické strany) žijící z veřejných zdrojů, to je jiná. A právě odpověď na způsob financovánív tomhle příspěvku postrádám. A navrhovaný titul? Na to bych viděl jiné osoby. Postačí se podívat do radničního občastníku a dát si některé věci do souvislostí. Jen namátkou z prosincového - rada scválilila změnu smlouvy na opravu opěrné zdi - v červenci se uzavírá smlouva a v říjnu se již navyšuje cena a posouvá termín dokončení. Podle mne na navrhovaný titul je aspirantem buď ten, kdo tu smlouvu připravoval, nebo ten, kdo souhlasil se změnou ceny a termínu dokončení.

Autobusové nádraží a okolí pedroso 01.01.2008 19:21
Opravdu ,,krásné´´prostředí.Vememe to od, nyní vždy, zavřených zelených vrat u divadélka Mír.Tam je zavřen neskutečný bordel.Pak v Rooseweltovce v každém vchodě v zádveří namočeno.Zahneme do Revoluční, která by tu revoluci opravdu potřebovala, tam u kontejnérů do půl pasu naházené odpadky, které pak poletují po celém Bronxu.No pak ještě pár autovraků a nějaký ten fotbálek na ulici a je z toho Řezníčkovo Zdravé město.Jen přijďte na prohlídku pánové, a co zde třeba bydlet? A nápad udělat z toho divadélka Spolkový dům, to je nápad.Kdo tam asi bude chodit? Mám strach poslat děti do DDM, natož vedle do dvora.Nejlepší rada je: pozveme strýčka z KFC Pitharta, vždy když má přijet, tak je tady čisto. PS. ten bordel se nedá popsat, přijďte a pokochejte se

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA beni 01.01.2008 14:12
No s tou maturitou je to asi tak,po panu Červenkovi jí stále chtěli.Pan Zahrádka z Novin Chrudimska o tom psal stále.Já jsem spíš z nechucen jak se kat Kudrnka dostal na vrchního strážníka.Dá se říct,že tady souhlasím s názorama proti katovi.No budeme to muset vydržet do června letošního roku.Pak mu skončí zkušební lhůta a snad ho vyhodí.Ovšem největší chudáci v našem městě jsou strážníci,kteří společně civilákama napsali petici.Je mi z nich nablití.Až je potkám tak je pobliju ubožáky.

Autobusové nádraží a okolí Kelly 31.12.2007 14:39
MUSIM DÁT ZA PRAVDU, JE TO OSTUDA CHRUDIMI.TAM BY MĚLI DÁVAT ODSOUZENÝ NA PROSPĚŠNÉ PRÁCE ,KDYŽ DOMÁCÍ NA TO KAŠLOU.!!!NEBO PRAVIDELNY OBCHUZKY MĚSTSKÝCH POLICAJTU A TI Ať DOKAŽOU ŽE SI VYPLATU Z NAŠICH DANÍ ZASLOUŽÍ A POHLÍDAJÍ SI POŘÁDEK V TETO LOKALITĚ.

Blb roku Pepin 31.12.2007 13:36
Ten kalendář je pecka - prosím o další obrázky. Málkovi se v politice zalíbilo, tak začal pracovat - ne na projektech pro město, ale na svém image. Další volby se přece blíží. Mám pocit, že nám tady roste konkurence pro Řezníčka. Ten se to ale za těch 17 let, co je místostarostou alespoň trochu naučil. Populismus, zviditelňování sama sebe za každou cenu ... To je Roman Málek. Já ho jednpoznačně volím, protože myslím, že větší osobnost pro tento titul tady není. Celkově jeho místostarostování je mrhání městskými penězi. Jeho funkce by vůbec nemusela být. Jsem zvědavej, co nám zařídí za projekty, jaké přinese dotace.

Blb roku MIREK 31.12.2007 11:34
S anketou souhlasím.Ale ten kalendář??? Pokročilá duševní porucha.

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194  193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.