Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Radar v obci Kočí shot 28.01.2008 21:38
Ale tady přeci nejde o to, zda měřit či neměřit. Tady jde o to, kde se měří. Např. v Polsku je jedna dopravní značka určující začátek a konec obce a jiná, určující úsek ve kterém se musí jet předepsanou padesátkou. A ta druhá nikdy rozhodně není uprostřed polí, jak bývá v Čechách zvykem. Viděla jsi policii měřit uprostřed obce? Já málokdy, vžda jsou vjezdu či výjezdu, pokud možno pár metrů od značky. Oni jenom číhají na ty, kteří prostě jenom dojíždějí a u prvého domu již jedou předepsanou rychlostí. V tom je problém.
Reagovat na tento příspěvek

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA shot 28.01.2008 21:26
Inu nové koště se musí předvést a tak metlo. Ve Slatiňanech, tam teď MP jezdí měřit. Ono v Chrudimi není co na práci a nakonec by , nedej bože, mohli zase chytit někoho významného. Slatiňany jsou bezpečnější.

Je SPŠS dobrou volbou? Doobby 28.01.2008 16:37
Pondělí uteklo a ty ses ani neozval?:D SEm myslel, že přídeš..

Radar v obci Kočí Ondřej Kopp 28.01.2008 14:39
No hurá a já myslel, že normální lidi už vymřeli. Dokonce na vesnice tohoto typu by byl dobrý úsekový stacionární radar. A hned by se to zlepšilo... Dokud nebude koncentrace policajtů jeden Řehoř na kilomer bude to na silnicích džungle. P.S. Řehoř - viz MP Lázně Bohdaneč

Radar v obci Kočí Andrajicka 27.01.2008 22:34
Dobrý večer,úplně náhodou jsem se dostala na stránky této diskuze, a nestačím se divit. Proč nadáváte na měření rychlosti v této obci??? Jezděte tak, jak se v obci jezdit má, a nebudete s tím mít žádný problém. Chápu, že v obou směrech vede silnice do obce z kopce, a to láká k odvázanější jízdě. Ale co my, kteří u této silnice bydlíme???Člověk se bojí jít třeba jen na nákup,a co teprve děti, když mají jít na autobus do školy.A těm, kteří na radar nadávají nejvíc, bych klidně umožnila najet autem k nám do dvora, a ať si zkusí vyjet autem na ulici. A to je teprv paráda, když vyjíždíte se dvěma malými dětmi v autě a kolem se řítí auta třeba i sto kilometrovou rychlostí za bílého dne. (a to nepřeháním). Policii chválím, jen více takových hlídek.S pozdravem Andrejicka

Je SPŠS dobrou volbou? Max 26.01.2008 21:41
"Můžeme si to říct v pondělí ve škole." ...ve sborovne...HAHAHA!

Je SPŠS dobrou volbou? ANO 26.01.2008 19:59
Tak už toho nech. Pořád plácáš, jak je ti to jedno a už jsi tu o tom nasekal 4 příspěvky. Můžeme si to říct v pondělí ve škole. Ok?

Je SPŠS dobrou volbou? Doobby 26.01.2008 19:33
Za koho mě máš?:D Proč bych si to měl jako zjišťovat? Ve svém okolí nikoho kdo používá tvůj nick neznám a tím to pro mě hasne. Sme na disk. fóru a místo aby sme řešili jeho téma(narozdíl od tebe sem se k němu vyjádřil) tak do mě jen rejpeš a myslíš si jakej nejseš king, když upozorňuješ na moje chyby a znalost mé osobnosti...

Je SPŠS dobrou volbou? ANO 26.01.2008 13:20
Takže je trapné to, že o mě nedokážete zjistit ani tolik, jako já o vás? No nevím, neměl byste na sebe být tak přísný! To je sranda :-D Vy jste mi přece o sobě nic nenapsal, tak proč já bych měl psát něco o sobě? P.S. klidně si můžeme tykat, Blážo.

Je SPŠS dobrou volbou? Doobby 26.01.2008 12:48
A příště si přečti ten příspěvěk pořádně, než na něj budeš chtít reagovat. Nikde sem nenapsal, že posuzuju tvoje názory podle nicku. Napsal jsem a za tím si stojím, že trapný je, dokazovat mi tady že víš kdo sem a sám se schovávat za nick mně nicneříkající.

Je SPŠS dobrou volbou? Doobby 26.01.2008 12:43
tys někde prezentoval svoje názory???..zatim vidim, že pouze pročítáš ty moje a hledáš v nich hrubky. Klidně tady napiš všechno co o mně víš. Já se za svoje názory nestydim a dokážu si je obhájit i osobně, ne jen na fóru pod "anonimním" nickem...to je pak pán hrdina, co?:D

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA ANO 26.01.2008 12:32
Ta nehoda ale nebyla ráno, kdy tam ti strážníci stávali, že? Ok? nicméně s tím, že teď už MP není vidět kromě náměstí a Široké vůbec, souhlasím.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA beni 26.01.2008 11:41
Nedávno byla dopravní nehoda chodce na křižovatce U NEMOCNICE jak je možné,že strážníci přetstali chodit na tento důležitý přechod ráno,když jdou děti do školy.Už jsem si všiml,že máme asi dva strážníky,kteří chodí na dva přechody.Vedení asi chrápe,nebo strážníci jezdí jen na kafe.K čemu Vás máme,když nejste vůbec vidět v ulicích.Na našem sídlišti U Stadionu jsem Vás neviděl ani nepamatuju.Přestaňte ležet a běžte ven a auto zaparkujte.

Řemeslo má zlaté dno Ferda 26.01.2008 09:10
Bohužel k tomu mohu dodat, že mám stejnou zkušenost. A jak na to koukám, bude nás víc. Je to zmetek, který se rád převléká za kamaráda a pak tě oškube.

Obědy, večeře ANO 25.01.2008 18:26
Musím se opravit - presso je za 24kč. Ok?

Obědy, večeře x x x 25.01.2008 18:24
Jako člověk který dělá v pohostinství, bych Vám rád objasnil pár informací. K jednotnému jídlu. Určitě vás byl větší počet, tak to je zcela normální ve všech restauracích že dostanete jednotné jídlo.( např. aby si třeba z 30 osob objednal každý něco jiného,to by se musel ten kuchař který by to vařil rozkrájet aby to zvládnul). Nad čím jste byl překvapený byla to vaše svobodná volba který z těch steaku si dáte. Jestli jste si dal ten nebo onen, tak to nemněni nic na tom že pokud jste si ho objednal tak tím jste zároveň souhlasil s gramáží a z ní vyvozenou cenou. K té vaší další připomínce. Neznám podrobnosti ale dělám v restauraci podobného tipu a před vánoci tam bylo plno firemních večírku které měli předem objednaná pokrmy a chtěli je na určitou hodinu. Tak nám nezbývalo moc času na akce které neměli nic objednané. Tak vycházím z toho že to na bowlingu nebylo jinak. (Omlouvám se pokud se pletu.) Na popud toho všeho co jste napsal sem do té restaurace zašel a dal jsem si tam jídlo, které mě osobně moc chutnalo! Jinak je to váš názor já vám ho neberu.

Obědy, večeře x x x 25.01.2008 18:19
Jako člově který dělá v pohostinství, bych Vám rád objasnil pár informací. K jednotnému jídlu. Určitě vás byl větší počet, tak to je zcela normální ve všech restauracích že dostanete jednotné jídlo.( např. aby si třeba z 30 osob objenal každý něco jíného,to by se musel ten kuchař který by to vařil rozkrájet aby to zvladul). Nad čím ste byl překvapený byla to vaše svobodná volba který z těch steaku si dáte. Jestli ste si dal ten nebo onen, tak to neměni nic na tom že pokud ste si ho objednal tak tím ste zároveň souhlasil s gramáží a z ní vyvozenou cenou. K té vaší další připomínce. Neznám podrobnosti ale dělám v restauraci podobného tipu a před vánoci tam bylo plno firemních večirků které měli předem objednaná pokrmy a chtěli je na určitou hodinu. Tak nám nezbyvalo moc času na akce které neměli nic objednané. Tak vycházím z toho že to na bowlingu nebylo jinak. (Omlouvám se pokud se pletu.) Na popud toho všeho co jste napsal sem do té restaurace zašel a dal jsem si tam jídlo, které mě osobně moc chutnalo! Jinak je to váš názor já vám ho neberu.

Je SPŠS dobrou volbou? ANO 25.01.2008 18:07
Opět jste předvedl zoufalý nedostatek inteligence. Zatímco na jedné straně je podle vás trapné posuzovat názor dle pravopisných chyb, na druhé straně vy posuzujete názor dle přezdívky. Co se týče mé informovanosti - ano, máte pravdu - mám více informací, než tušíte, Martine B.

Blb roku Pepin 25.01.2008 17:48
Myslím, že to je obecný problém. Spousta politiků na sobě pracuje, aby byli vidět. Vždyť další volby se blíží. Bohužel je to na úkor práce pro město. P. Málek je blázen, ale i tak pochopil, že kvůli práci a schopnostem ho nikdo volit nebude. Proto se snaží zblbnout svoji trapnou kampaní ty nejhloupější občany. Bohužel jich je stále dost, tak má šanci.

Je SPŠS dobrou volbou? Doobby 25.01.2008 17:36
Wow, tady je někdo informovanej:D...Víš, mně je to jedno. Trapně spíš působí to, že tady machruješ s tím, že víš kdo jsem a přitom se sám podepíšeš jako ANO..:D Jinak posuzovat názor podle pravopisných chyb a né podle obsahu trapné není?

Je SPŠS dobrou volbou? ANO 25.01.2008 15:35
Proč se omlouváte za jednu chybu příspěvkem, ve kterém jich nasekáte násobně více? Působí to komicky. Přihlédnu-li k tomu, že navštěvujete oktávu E místního GJR, působí to trapně.

Je SPŠS dobrou volbou? Doobby 25.01.2008 13:55
Za svůj překlep se hluboce omlouvám...V redakci ichrudim.cz nejsem, sem jen člověk který reaguje na příspěvky hanobící počin studentů... Hádejte proč lidé dávají svá videa na youtube.com?? A opravdu si myslíte, že kdyby se ten článek nevyšel, tak si toho videa nikdo nevšimne??:D Myslím že slovo bulvár je příliš, ovšem co čekáte na webu přinášející zprávy o děním v chrudimi? Myslím že článek psal o tom, co by napadlo každého samostatně přemýšlejícího člověka po zhlédnutí tohoto videa...

Je SPŠS dobrou volbou? Max 25.01.2008 08:53
No, Tvuj prispevek, mnoheee napovida o redakci ichrudim a jeji politicke orientaci, tak aspon neblbete lidem hlavy, ju! Na jednu stranu se snazite byt seriozni a nestranni (o cemz pochybuju) a na druhy strane bulvarizujete kraviny pubertaku na stredni skole... Dejte si to ve Vasich makovickach trochu do poradku! Ok?

Je SPŠS dobrou volbou? Bond 24.01.2008 23:13
Jen tak pro pořádek - smýšlení ne smíšlení pane inteligente pravděpodobně mírně zprava. To smíšlení nenajdete ani u komančů.

Je SPŠS dobrou volbou? Doobby 24.01.2008 22:44
Tak koukám že tady lidi nadávaj na neinformovanost redaktorů ichrudim.cz a většina z Vás tady následně šíří další fámy.. Zajímalo by mě, jak Vás napadla spojitost mezi tímto webem, gjr a ODS??? Naštěstí žijeme v demokracii a každý člověk bez rozdílu má právo na své názory a je jen na ostatních jak se k nim postaví. Server opravdu spravují studenti gymnázia, ale nejedná se o žádne děti, ale o studenty mat. ročníku tzn. 18-20 let. Myslím si že většina článků na tomto serveru je psána objektivně. Nikde ve článcích ani náznakem nenajdete souvislost s ODS a i kdyby tak každý z nás má právo svobodné volby. Nikdo Vás nenutí ty články číst. Zajímalo by mě, jak by podle Vás vypadal pol. nezaujatý web? Vedení vytvořené z lidí jiného pol. smíšlení?? jestli hledáte články většího soc. cítění, tak si otevřete stránky mladých komunistů.

Řemeslo má zlaté dno Věřitel 24.01.2008 08:07
Mým příspěvkem bych chtěl upozornit chrudimské občany a hlavně řemeslníky na takového malého nepoctivce. Zaroveň bych chtěl znát kolik lidí a řemeslníků se nachalo napálit od pana Antona Bogáně a jeho firmičky Zednictví Bogáň? Pan Bogáň najímá řemeslníky na různé stavební práce, účtuje za ně nemalé peníze, ale tito mají po krátkém čase smůlu. Měl jsem to "štěstí" a určitý čas jsem s ním spolupracoval. Pro všechna má tvrzení mám podklady včetně fotodokumentace, některé jeho výtvory mohu ukázat. Varuji vás, drazí kolegové, zima je příznivá pro stavební činnosti a tak by jste se mohli zařadit do fronty čekatelů na peníze za svoji poctivou práci, neboť jeho firma je pouze ON a lidi na práci si najímá. Panu Bogáňovi přeju, aby si našich peněz užil, aby mu jeho nová černá Octavia dobře sloužila a hlavně, aby ho neopustilo jeho štěstí při hře v automatových hernách.

A co gymnázium?! Bond 23.01.2008 22:37
Zdravím lidičky. A jak jste spokojeni s výukou a přístupem pedagogů na chrudimském gymnáziu? A je jedno zda se jedná o rodiče či studenty.

Je SPŠS dobrou volbou? Yuki 23.01.2008 19:01
A co jsou podle tebe příspěvky na ichrudim ?

Je SPŠS dobrou volbou? Dizzy 23.01.2008 18:21
Prosím, abyste si nejdříve zjistil fakta, než se příště pustíte do psaní příspěvků. Co mne opravdu mrzí jsou útočné a nepodložené komentáře napříč celou diskuzí na Chrudim.cz, a obávám se, že se to bez moderování diskuze do budoucna k lepšímu neposune.

Je SPŠS dobrou volbou? ANO 23.01.2008 16:38
No jasně. Než to dělat takhle blbě, to je asi fakt lepší se na to vys*at.

Je SPŠS dobrou volbou? Yuki 23.01.2008 16:25
Ale Dizzy, ta diskuse se nerozvinula o údajných výstřelcích na průmce, ale diskutuje se zde o amatérských manipulacích tvého webu ichrudim.cz. Z tvých příspěvků to čouhá jako sláma z bot. Nejdřív napíšeš rozesíračské selfpromo na ichrudim a pak se pokrytecky připojuješ k neexistující shodě o diskuzi k tématu šikana ve škole. Myslím, provozování na portálu nemáš. Čeho máš dostatečně jsou ambice a exhibice. Tak to zkus nějak vyrovnat a bude ti líp :)

Je SPŠS dobrou volbou? Dizzy 23.01.2008 14:23
Vidím, že se tu diskuze poměrně rozvinula a jsem rád, že se nakonec ukázalo, tedy aspoň dle toho, co tvrdí autoři, že bylo video pouze recesistické. Nechápu však váš příspěvek - co chcete říci tím, že je smutné, že ten portál vede člověk, který "vám" (nevím přesně, koho tím myslíte, nemám dostatek informací) vnucoval p. Beránka? Kdyby podporoval p. Čechlovského, bylo by to v pořádku? Nerozumím tomu, p. Beránka znám. Nevím ještě, jak jsou slučitelné děti s členstvím ODS. Podle všeho je vstup do polit. strany podmíněn věkem 18 let, nepletu-li se. Nebo že by chrudimská ODS přijímala i mladší členy z důvodu nějaké manipulace při hlasováních? Prosím o vysvětlení, pokud máte více informací.

Je SPŠS dobrou volbou? reason 23.01.2008 12:56
Snažit se něco dělat v Chrudimi je naprosto zbytečné, protože se pak na této diskusi objeví lidi, co všechno zkritizují. Nejlepší je sedět doma na zadku a semtam si jít zakritizovat na toto diskusní fórum, jak je všechno špatné a přitom se nepokusit nic změnit. Jak může "dítě" manipulujícím způsobem vnucovat někomu kandidáta na starostu? To může napsat pouze člen ODS, který se cítí býti ukřivděn. Ubožáku.

Je SPŠS dobrou volbou? Max 23.01.2008 09:26
Nebejt toho prispevku, tak ani nevim, ze nejaka ichrudim.cz existuje. Asi to bude dulezityyy weeeeeb Úsměv A navic plny mladych investigativnich journalistuuuu. HAHAHA!

Je SPŠS dobrou volbou? Yuki 23.01.2008 09:14
Smutné na tom, je, že iChrudim dělají děti a projekt vede mladý člen ODS, který nám ještě před rokem vnucoval na starostu svého kandidáta Beránka. Stejným manipulujícím způsobem. Kde se to v těch dětech bere? Vždyť za sociku ještě nebyly na světě.

Je SPŠS dobrou volbou? pavlicek 23.01.2008 08:59
Myslím, že jsem ten článek pochopil naprosto stejně jako Lawn vysvětluje. A to přesto, že autor v ichrudim fabuloval a textem zaváděl čtenáře jinam, než ke skutečnosti. Navíc si domýšlel co asi je v lahvích atp., snažil se sdělit čtenáři, že toto je obecný stav na spšs panující. Je vidět, že bolševické způsoby informování mu nejsou cizí. pp

Je SPŠS dobrou volbou? Lawn 22.01.2008 20:55
Dobrý den, jsem studentem 3. ročníku oboru strojírenství na SŠPST a VOŠ Chrudim (SPŠS a VOŠ je původní název, již neaktuální). Předem bych rád uvedl na pravou míru podstatu zmiňované videosekvence, kterou dlouhou dobu natáčel a následně upravil / sestříhal můj spolužák. Snímky z videa zmiňovaného v článku na ichrudim.cz samozřejmě vyzněly, jako ostatně ve všech neseriózních médiích, naprosto jinak, než v případě, kdy vidíte vybraný obsah v souvislostech. Ano, opravdu tam dva studenti na začátku záznamu napadli svého spolužáka, byla to však jen nahraná situace, což redaktor ichrudim.cz nezapoměl podotknout. Ano, opravdu tam byla přítomna láhev od piva a PET lahev naplněné ne pivem, či rumem, ale čajem, který dělá, jak je známo, také pěnu. Na tento fakt již ale zbabělý redaktor, který ani neuvedl pod článkem své jméno, zapoměl. Zřejmě si byl dobře vědom svých výmyslů a spekulací a v neposlední řadě také porušování autorských práv (sekce 5./ A, B), kterého se dopustil pořízením "kopie", kterou má celá redakce ichrudim.cz údajně k dispozici, jak v článku napsal. Chtěl bych tedy zdůraznit, jak špatně může zapůsobit takovýto článek, kde autor jednoduše napísě vše podstatné, ale pro nepozorného čtenáře tento vyzní naprosto myslným dojmem, přesně, jak si to sám autor přeje. Jinak abych vám poskytl pár informací z pohledu žáka - nevím, co přesně vás zajímá a ani neumím dost dobře vyjádřit morálku na škole. Jisté je, že morálka ve třídě je určena hlavně kolektivem, např. naše třída má, jak je vidět díky této aféře, velmi dobrý kolektiv a morálku obecně, držíme spolu, děláme úplně normální klukoviny, jako asi všichni chlapci našeho věku. Toto je jasný důkaz toho, že člověk se může vzdělávat a bavit zároveň, respektive že škola nemůsí být nuda.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Bond 21.01.2008 22:15
Kurňa Červajs, necháš toho už?!

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA kecal 21.01.2008 21:38
Souhlasím,pana Kudrnku znám osobně a můžu jen potvrdit to,že je to hloupý člověk,který se neuživil svým řemeslem,pak to zkoušel s různýma maturitama.Prý si chtěl maturitu i koupit,ale zatím se mu to nepodařilo.Studoval za peníze městkého úřadu a pak je musel vracet,protože opět nezvládl učivo.K smíchu nebo ne?Když si vzpomenu jaký to byl rváč a chuligán a teď velí mětstké policii.No,ale toho pana Červenku sundal z vedení pěkně zákeřně.Pan Červenka ho chválil kudy chodil a on se mu takto odvděčil.Za dobrotu na žebrotu.Strážníci mu pěkně pomohli ke spuštění laviny,která udusila p.Červenku pod haldou sněhu.I já bych se přimlouval ke zrušení městské.Rád podepíšu petici je,ale otázkou kdo jí připraví.

Je SPŠS dobrou volbou? Lajos 21.01.2008 21:02
Obávám se, že skutečnosti uváděné v článku je možné zobecnit na většinu současných středních škol, bohužel. Jde jen o to, jak jsou kde "studenti" pitomí, a natáčí si své lumpárny na mobily a kdy a jak tyto nahrávky utečou ven. Samozřejmě, na školách, kde převažují dívky (typu obchodní akademie, zdravotnická škola) tyto problémy s fyzickým násilím spíše nejsou. Pokud se jedná o obor, strojařina určitě není špatná volba, a to jak střední, tak vysoká, ale kluk k tomu musí mít vztah, jestli ho to bavit nebude, tak to je ztráta času pro všechny. Každopádně po škole bude něco umět.

Je SPŠS dobrou volbou? Dizzy 21.01.2008 19:09
Dobrý den, rád bych se zeptal, zda je dobré dávat dítě na SPŠS do Chrudimi. Už jednou jsem zaslechl, že morálka na této škole patří spíše k těm horším. Ale jedná se v první řadě o chlapeckou školu, tak vím, že je třeba trochu pochopení. Dnes jsem si ale přečetl tento článek - http://ichrudim.cz/chrudim/clanky/ostatni/clanek-studenti-prumyslovky-pozivaji-alkohol-ve-skolnich-lavicich/ - a přemýšlím, zda na tom nebude přece jen pravdy. Rád si přečtu vaše názory (nebo lépe - zkušenosti), za které předem děkuji.

Blb roku Boban 20.01.2008 22:52
S tím pozováním před autem jsi mi připomněl: Jestlipak by se to nedalo hodnotit jako zneužívání komunální funkce pro reklamu? Ok? A nemýlím-li se, dává si do papuly i reklamní slogan na jeden velmi tvrdý alkohol... To by se dalo ale přece nááádherně rozmáznout- místostarosta dělá reklamu na konkrétní výrobky a jeden z nich je droga (chtělo by to přidat trochu demagogie, já na to nemám Ok? ). Úplatky, nezdaněné příjmy, propagace alkoholismu ...

kupon shot 19.01.2008 21:52
V naší republice máme zákon o dani z příjmu. A ten říká, že jakékoliv odměny musí být zdaněny (neplatí tak úplně pro politiky). Proto i ten šek, jako mimořádná odměna musel být zdaněn a proběhnout tvou výplatní páskou. To co mi na tvém údivu schází je, zda ti o tuto částku (částku na šeku) byla v daném měsíci zvednuta hrubá mzda. Pokud ano, pak jsi skutečně dostala odměnu a nechápu čemu se divíš.

kupon pepe 19.01.2008 20:09
Jojo, jsou to svině bolševický HAHAHA!

kupon Jiřina Kupecká 18.01.2008 17:30
Zdravím všechny co maji něco společného s řetězcem Ahold..setkala jsem se před nemalou dobou se zajimavou zkušeností, která mi nebyla vůbec příjemna šlo o vanočni šek, ktery jsme ja a me kolegyně obdržely v prodejně. Mělo to byt za odměnu, snahu atd, a také Vánočni dárek šlo o zrovna nemalou částku, když jsme ji však obdrželi byli jsme rádi že můžeme nakoupit za tento dárek, mevyhoda byla v tom, že jen v siti ahold. Po měsicí jsme obdrželi vyplatní pásku a čekalo nás nemile překvapení částka, kterou jsme měli na šeku se promítla i na vyplatní pásce že je stržena z naší vyplaty. Takže asi chápete že tohle je velmi nečestné mrzí mě to, že se vůbec něco takového děje a že si to vůbec někdo v tomhle velkem řetězci dovolil udělat zaměstnancům. Dárek ma byt darovany a né ho strhávat zaměsnancům z platu. Zajimavá zkušenost velmi se tim pobavilo celé širokodaleké okoli. Zdravím všechny tak znechucené a podvedené zaměstnance tohoto slavného řetězce.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Max 17.01.2008 07:39
"Nevím pana Kudrnku NEZNÁM,ale TO CO tady o něm PÍŠOU,tak naněj nevsadil ani zlámanou grešlY. JE TO PODRAZÁK..." Bla bla bla. To Beni+dalsich jeho 12 nicku: Precti si jeste jednou svuj prispevek a zamysli se nad sebou, jestli mas vsech 5 pohromade. A taky se zamysli jestli je normalni, abys na tyhle diskusi mel vice nez 10 nickuuuu a povidal si tady sam se sebou...

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA beni 16.01.2008 20:10
Pokud vím v Rychnově nikdy městkou policii nezrušili,ale bylo tomu v jiných městech jako např.Pelhřimov.Doufám,že brzo tyto města bude patřit i Chrudim.Nevím pana Kudrnku neznám,ale to co tady o něm píšou,tak naněj nevsadil ani zlámanou grešly.Je to podrazák a ještě k tomu ve škole prodal to je úroveň naší městské.Měšťáci umí jen buzerovat,ale na silvestra zase jako vždy pěkně vybouchli.V Chrudimi jsou na ně lidi pěkně naštvaný.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA akio 16.01.2008 19:13
Zrušte Městskou policii v Chrudimi.Rád se pod tuto žádost podepíšu.Použijte peníze raději na dětská hřiště.

Blb roku janek 16.01.2008 16:59
Pan místostarosta Roman Málek není člověk. Pan místostarosta Roman Málek je mimozemšťan.Jeho zvolení je experiment, který se vymkl kontrole. Bohužel.

Blb roku Cenzura www.Chrudim.cz 16.01.2008 11:20
Výborný kalendář ve stylu - Já před autem,Já na túře,Já na plovárně atd.Dík nechci.Jinak to dílko samo o sobě svědčí o inteligenci pana místostarosty.HAHAHA!

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196  195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.