Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Chrudimská politická scéna? janek 21.02.2008 06:52
Mohl byste prosím okomentovat příspěvek Krále? Špinavé prádlo ODS si perte na stranických schůzích!!!!Pokud to je ale místní politika ODS, to co zde předvádíte,tak to teda NAZDAR! Král se ptal na pana Jelínka a na jeho vliv v Chrudimi.Máte k tomu něco?
Reagovat na tento příspěvek

Chrudimská politická scéna? Kora 21.02.2008 01:37
Pane Kálesi (Korejtko), nemusí být paranoiou schopnost "číst" vaše příspěvky. Není to tak těžké, informace, které tu trousíte jsou používané pouze v úzkém kruhu lidí v chrudimské ODS. Z mé zkušennosti vím, že většina těchto lidí je příčetná a na každé schůzi MO je jasně vidět, že pouze skupinka 3-4 lidí je neustále nespokojená. Vy bohužel patříte mezi ně. Když si dosadíte, že pan Káles jr. je redaktor a autor zamindrákovaných textů na iChrudim a pan Korejtko jr. neúnavným mstitelem vyhazovu svého otce z místa tajemníka města, nemusíte mít ani velkou představivost, abyste porozuměl. Nevím jestli se vám podaří dosáhnout instalace pana Beránka na starostu, či jestli vás uspokojí onanie, kterou zde předvádíte. Vím jenom, že mi vás je líto a je mi líto všech, kteří musí vaše fantasmagorie číst. Ještě jedna drobnost. Pan Beránek se chlubí vysokou úrovní vzdělanosti svých studentů - tedy i vás. Je škoda, že význam slova denunciace vás nenaučil. Možná proto, že udávání, nařčení a donášení je pro vás normou, o které vám nemusel nic vykládat.

Chrudimská politická scéna? 20.02.2008 21:58
Copak to tady máme za intelektuálku? Denunciovat? To snad ne:) Pan starosta se už odepsal sám,o čemž svědčí např. i jeho pozice na kandidátce ODS do krajských voleb (http://ods.chrudim.cz/uvod/archiv-aktualit.php). Vypadá to, že je někde na ocásku:) To ale asi jenom hloupí spolustraníci nedokázali patřičně ocenit jeho kvality, že? Pokud jde o kamarády pana starosty, pak je vhodné uvést, že pana starostu pomalu bez pana Jelínka a pana Kušty nevidíte, tak je jasné, s kým peče koláčky, ne? Hlavně, aby ta nová várka koláčků opět nestála tohle město majlant:) No, jinak doporučuji některým jedincům započít s intenzivní léčbou paranoii. Kora může nastoupit léčení jako první:)

Chrudimská politická scéna? rames 20.02.2008 21:29
Co je zajímavé na tom, že jsou kamarádi?

Chrudimská politická scéna? janek 20.02.2008 15:38
Možná to drby zase tak nejsou. Co si pamatuji do zastupitelstva a do rady se dostal vždy jako náhradník. Jak má, nebo nemá omotaného starostu? Kamarádi jsou-to ví každý.....

Chrudimská politická scéna? Kora 20.02.2008 00:24
Řekla bych, že tento příspěvek je spíš součástí primitivní kampaně studenta Kálese. Podobný text se totiž objevil i na jeho blogu, kde s chutí píše příspěvky, sám si na ně odpovídá a diskutuje s nimi. Viz: http://ichrudim.cz/chrudim/blogy/obcane/josef-kales/clanek-karel-ther-rezignoval/ Panu Kálesovi se nepodařilo rozklížit chrudimskou ODS, nepodařilo se mu denunciovat starostu Čechlovského, takže dnes to zkouší s pomluvami koaličních partnerů ODS. Bohužel psychopatické projevy pana Kálese mladšího nejsou v Chrudimi ničím novým. Přeji si pouze, až ten chlapec u nás dostuduje, aby našel smysluplnější činnost, než realizovat v Chrudimi paroubkovsko-ráthovský politický styl.

parkování v topolské ulici masa 19.02.2008 23:58
Ja myslim ze i na Sancich a i jinde je problem.A nekteri ridici jak parkuji ze zabberou misto pro dve auta a maji jen jedno a dalsi se tam nevejde je taky nenormalni.Kdyby kazdy pakoval ohleduplne tak se vsude vejde vic aut.Sice to neni reseni ale ohleduplnost.

Obědy, večeře masa 19.02.2008 21:22
Ucet mame v poradku.Kuchyn taky celkem dobra.Nekdy to je presolene-obedy.Ale ty brigadnice.Ta vysoka snad jse jmenuje Zuzka co jsem zaslechl.Neustale sedi na baru a keca a kazdeho buzeruje.Jsme z znechuceni.Uz aby tam byl normalni personal.

vzhled mesta chrudim masa 19.02.2008 21:12
Souhlasim jen uz neverim ze stim nekdo neco bede delat!Nazory obcanu nikoho nezajmaji.Aspon to tak vypada.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA paparak 19.02.2008 21:10
Souhlas s tím co jsi napsal,ale škoda,že jsi nedokončil celou větu.

Chrudimská politická scéna? Ema 19.02.2008 17:59
Já bych to tady nejdřív poznala ,a pak se teprve někam cpala. Poznávat město a jeho občany podle drbů z kavárny, to je tedy originální. Ale pak je to spíš do rady pavlačových drben. I když.....

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA han 19.02.2008 13:02
Člověk nemusí být agent 007,protože to co se tady píše o p.Kudrnkovi je bohužel pravda.A já bohužel patřím mezi Ty,kteří ho znájí,ale hlavně slyším co on říká a jak pomlouvá p.Červenku.Nejhorší na tom je,že se chlubí jak se dostal na místo vrchního strážníka.Inteligence,už se tady taky o ní mluvilo.On mu ten hřebínek brzo spadne.

Nový web útulku Alík Chrudim dejavu 19.02.2008 12:49
Ráda bych představila nový web útulku Chrudim zde http://www.utulek-chrudim.estranky.cz Je tam nejen podrobná nabídka psů z útulku s popisy a velkými fotkami, ale také info o psech umístěných, nabídka spolupráce, fotky okolí, inzerce ztracených zvířat v okolí, jakož i darovaných zvířat v regionu, kterou si můžete vkládat sami (chceme tak předejít vyhazovaní nechtěných zvířat). Chystají se akce nejen pro pejskařskou veřejnost.

Chrudimská politická scéna? Král 19.02.2008 10:56
Nedávno jsem se přistěhoval do Chrudimi a mám chuť se zapojit do místní politiky. V kavárně jsem se ale dozvěděl, že Chrudim ovládá jakýsi Luboš Jelínek. Nikdy ho prý nikdo nezvolil, ale pokaždé se jako náhradník-(nějakého sdružení) dostane do zastupitelstva a snad i do rady města. Starostu ( ODS ) má prý omotaného okolo ruky.Prý to nemá cenu se angažovat. Jsem pravicově založen a ze skušenosti vím, že se o místní politice nejvíc dozvím na anonymním fóru.Tak co je na tom pravdy!

parkování v topolské ulici vutdream 18.02.2008 11:48
Dobrý den, chtěl bych se maličko zastat MP. Podobný problém je i Na Větrníku. Aut je tu více než parkovacích míst (ano vím objevil jsem ameriku :D) a tak se stojí i tam kde podle předpisů nemá. Dokonce se stojí i v zóně zákazu stání mezi "třema prsty". Auta tu naleznete kdykoliv (přes den pár, v noci je silnice olemovaná...). Jednou jsem se sem tedy taky postavil páč nebylo kde jinde. Ráno světe divse jsem našel lísteček. Na staré radnici jsem tedy byl vypořádat svůj přestupek a nedalo mi a strážníka jsem se zeptal jestli nad tím nejde přimouřit oko, že tam opravdu není kde stát. Bylo mi řečeno, že oni samozřejmě o tomto problému vědí a proto tam nejsou lístečky denně. Problém je jinde. Jde totiž o to, že když někdo zavolá, že tam stojej auta blbě tak oni musejí kůli tomu vyjet a řešit to. Takže není problém jenom v tom, že někdo někdy (nebo i teď) nemyslel na to že je málo parkovacích míst ale i pár individuí, které udávají :( bohužel i tací jsou mezi námi :(

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA han 15.02.2008 09:54
Když městské velí komik p.Kudrnka,tak já ji chci velet také a proto se taky přihlásím do výběrového řízení.Jen nevím,kdy bude snad už brzo.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA paparak 14.02.2008 21:19
Tak to se Ti povedlo,kdy bude výběrovka?

parkování v topolské ulici martinn 14.02.2008 19:12
Problém po komunistech to je ,ale rozšíření ulice a posunutí chodníků by umožnilo příčné parkování místo podélného. Stejně ta cesta za nic nestojí.

parkování v topolské ulici MIREK 14.02.2008 07:29
Policajti za to přece nemohou.To je a bude problém. Za to mohou komančové.Nikdy je nenapadlo,že každá rodina bude mít 2-3 auta.Ale podle toho jak ovládají parlament,tak začnou ty auta znárodňovat.A bude to.

parkování v topolské ulici Zizi 13.02.2008 20:51
Zrovna dneska jsem při návštěvě rodičů v sídlišti v Topolské parkovala půlkou na chodníku - jinde se prostě nedalo. A to bylo dopoledne! Večer je tam parkování zcela nemožné. Divím se, že jim není hanba za tohle dávat pokuty!

parkování v topolské ulici ANO 13.02.2008 20:05
Prakticky každý den tu čtu stesky, jak MO nic nedělá a měla by se zrušit. Jste po dlouhé době první, který zde veřejně napsal, že MP něco dělá. Hodně štěstí při projednávání - mně to posledně stálo 300kč! Úsměv

parkování v topolské ulici martinn 13.02.2008 18:48
Dobrý den, dostal jsem, tak jako mnoho dalších řidičů za stěrač předvolání, k řešení přestupku, za stání na chodníku. Na chodnících v Topolské ulici parkuje každý den cca. 30 aut, protože prostě není nikde u domu jinde místo. Kdyby raději Městská policie řešila možnosti, takto tam může chodit každý den a stejně nic nevyřeší. Byla by možnost udělat nové chodníky,ty staré stejně za moc nestojí, o kus dál a auta by mohla parkovat všude napříč, místo podélně a předešlo by se tak absurdním přestupkům. Co vy na to?

Obědy, večeře Metla 13.02.2008 10:06
A co říkáte na Modrou hvězdu.Taky máte tu zkušenost že na stole jsou dva nápoje ale na účtence se objeví tři? Jinak co se jídla týče nemám co vytknout.Jenom ten účet.A žádná náhoda.Skoro pokaždé a nestalo se to jenom mě.

grafity kokotek 12.02.2008 15:55
co vim tak u Kateřiny a u centralu - u panelaku jsou legal plochy a taky u vlakovy zastavky u starý transporty - tam je to cely sprejovany a jednou rocne se tam dejou nejaky akce.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA jahoda 12.02.2008 15:33
Nejde jen o vzdělání,ale o jeho přirozenou inteligenci,která je na velice nízké úrovni.To,že pan Kudrnka nemá patřičné vzdělání na této funkci se může stát pouze na Městském úřadě v Chrudimi.A to nemluvím o tom jak se do této funkce dostal.A někteří strážníci jsou se svým myšlením hodně hluboko i tady je obrovská propast mezi městskou a Policií.Já se domnívám,že za současného stavu je potřeba od základu změnit celou městskou policii.A k tomu dopomůže pouze vymetení p.Kudrnky jeho zástupce p.Hlavinky a některých strážníků.Řekl bych,že pomůže pouze zkušený policista,ale to už tady řeklo spoustu lidiček.Město by mělo konečně vypsat výběrové řízení na obsazení místa vrchního strážníka.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA MIREK 12.02.2008 09:14
Zajímá mě,co vám vysokoškolákům ten chlap udělal? Vzdělání nemá vliv na inteligenci.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA cherokee 12.02.2008 06:49
S odchodem policistů máš asi zkreslené informace. Odešli proto, že je pro ně nevýhodný nový služební zákon, hlavně ta část co se týká výsluhy, ne proto, že nemají kvalifikované vzdělání(vždy´t si ho mohli dodělat, mají tam tuším do roku 2012) ale prostě a jednoduše pro peníze. Ono je rozdíl jestli po desti letech u PČR budeš mít výsluhu 6 tisíc nebo po novu 2 tisíce.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Kelly 11.02.2008 18:48
Koukám, že se se tady propíra současny velitel MP Chrudim p.Kudrnka , ale já se vrátím zpět ...Co bylo důvodem odchodu inteligenta Červenky??,podle mě to byl neprofesional a neměl na to řidit MP vůbec, ...zajímalo by mě čím se živí teď ex velitel, neměl ani maturitu tak jestli skončil někde na vrátnici nebo se vydrápal někde do kanclíku díky známostem ...

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA jahoda 11.02.2008 12:41
Nikdo tady nikoho neplouvá jsou to holá fakta a ještě přídám,že je to prvotřídní ochlasta.Domnívám se,že Policie ČR je lepší a kvalitnější než zdejší městská policie.Tím chci říct,že vedení je profesionální a to co se stalo z městkou policí teď,by se naopak u Policie ČR nemohlo stát.Od Policie ČR odešlo ke konci roku 2007 mnoho zkušených lidí,protože na stávající funkci nemělo vzdělání.Proto je třeba tady veliký rozdíl mezi Policií a městskou.Po p.Červenkovi chtěli vždy vzdělání a několikrát to proběhlo i tiskem,dokonce to o něm napsali i strážníci a teď je to to samé ba možná ještě horší.Pana Kudrnku hloupost prostě nadnáší a nikdo mě to nevymluví.Na jeho místě by měl sedět a ještě to zopakujito vzdělaný a zkušený člověk.Nejraději by to měl být bývalý nebo současný policajt,který by zvedl morálku strážníků.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA AIKO 11.02.2008 11:24

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA AIKO 11.02.2008 11:17
Tak navrhni konkrétní jména, když ti Kudrnka s Hlavinkou tolik vadí. Mám totiž obavu,že by jste na této diskuzi proprali úplně každého a nikdo by nebyl dost dobrý. Vzdělanost nerovná se chytrost! Žabomyší války jestli je lepší městská nebo republiková jsou zbytečné a trapné. Úroveň MP se od roku 92 značně změnila: vzdělanost,výcvik,vybavení,zkušenosti,pravomoci a v neposlední řadě kvalita strážníků, kdy spousta kvalitních republikových policistů utekla k MP.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA AIKO 11.02.2008 11:07
Milá jahodo, co se týče historie tak městská policie v naší zemi byla skutečně dříve a působyla déle než SNB (PČR).Resp. za Habsburské monarchie v 16.století již něco jako strážníci existovali.Např. ve 4.stol.př.n.l.konali pořádkovou službu skytští lučišníci. Ve starém římě městští kohorty,apod. Četnictvo začalo vznikat ve Francii někdy v 17.století.U nás za Rakouska-Uherska. Na počátku 20.stol. vykonávala městská policie ve větších městech i antropometrická měření a vedla něco jako kriminalistické evidence. V 90.letech 21.století se jenom oprášilo to co tady již dávno bylo.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA cherokee 11.02.2008 09:59
Pomluvy? Holá fakta? Nic jiného to není.Zajímavé je, že ty pomlouváš městskou policii, pan Kundrnku, pana Hlavinku. Opravdu nevím kde jsi přišla na to, že jsem strážník, to mě pobavilo. Ano, souhlasím s tím, že by městskou policii měl řídit vzdělaný ale i zkušený člověk. Stále jen petice, petice, petice. Policie udělala mnoho dobrého i špatného tak třeba zlikvidovaná dopravka za úplatky(bohužel si nevzpomenu v kterém městě), útěk Krejčířě, pátrání po malém Honzíkovi, který byl nakonec zavražděn. atd. atd. Pochop konečně že nezáleží na tom jestli se jedná o policii ČR nebo obecní, jedna bez druhé už nemůže fungovat. Všude je to o lidech. Tak si to přeber jak chceš.

Obědy, večeře stalak 11.02.2008 01:11
Pochopil jsem,už jsem tam taky byl Úsměv

Obědy, večeře Metla 11.02.2008 00:56
Jistě.To bylo obrazně.

Obědy, večeře stalak 11.02.2008 00:44
No bude asi záležet kolik v té peněžence bude,že?

Protikuřácká petice Metla 11.02.2008 00:42
pane Luboši,jsem také kuřačka a naprosto Vám dávám zapravdu.Napsal jste to velice krásně a pravdivě.Souhlasím.

Obědy, večeře Metla 11.02.2008 00:11
Mám nápad.Půjdeme všichni do Nouperáku.Ale bacha.Jedna peněženka Vám nestačí.A hlavně si nedávejte předkrm.Dostali by jste šílený záchvat smíchu.Bacha na bránici.

grafity Metla 10.02.2008 23:46
To opravdu sedí.Řekla bych to samé.Ale alespoň se slušně zeptal kde je to legální.Což po prohlídce Chrudimi se to říct nedá.

vzhled mesta chrudim Metla 10.02.2008 23:35
Největší hrůzou v Chrudimi je autobusové nádraží.Dělá se mi opravdu špatně od žaludku,když musím projít po tomto chodníku.Aby člověk koukal kam šlape.To je vizitka města.Dejte tam kamery a každé plivnutí na zem tvrdě pokutujte.Strážníka jsem tam neviděla ani jednou.Maximálně projedou.A nestačí to zamést.Ale pořádně umýt.A těm chudákům co to uklízí značně přidejte na výplatě.Oni si to skutečně zaslouží.A v tom podchodě u nádraží neodtéká voda.Tam je potopa když zaprší.A jiná cesta na nádraží nevede.Už jsem se taky vykoupala.A bylo nás víc.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA jahoda 10.02.2008 17:58
Ať se nepřechválíš strážníku.Já se domnívám,že na takovém místě jako je vrchní strážník by měl být vzdělaný a chytrý člověk což se o p.KUDRNKOVI a p. HLAVINKOVI nedá říct.Jo a u policie by se nemohlo stát to co udělali strážníci,myslím tím petici.U Policie ČR je nějaký řád což u Vás není a nepomlouvej laskavě práci policistů.Jsou tady déle než vy a udělali mnoho dobrého.

Turnaj středních soukromých škol quido. 10.02.2008 12:00
Nevím jaká byla domluva těchto škol, ale proč za chrudimskou školu Bohemia nastoupili hráči, kteří nikdy do této školy nechodili? Prosil bych jestli o tom někdo neví víc, aby to sem napsal? Nebo prostě Bohemka nechtěla prohrát za každou cenu a neudělat si tak ostudu?

grafity MIREK 10.02.2008 08:28
Nejlepší bude nějaký dům,kde sídlí městská policie.Tam ti to projde.

grafity Kwajdan 09.02.2008 17:14
Nejlépe se to naučíš doma na wc.

grafity stifler 09.02.2008 17:09
zdarec chtel bych začit z grafïtyma a potřeboval bych od nekoho poradit kde jsou legální plochy a proste bych zaučit

Omezení provozu v hernách TomCR 09.02.2008 15:07
To, že "automat" a "terminál" vypadjí stejně, mě jenom utvrzuje v tom, že vyhláška byla poze velký nesmysl, který se zcela míjí účinkem. Jenom má ukazát jak o nás a naší mládež, radnice pečuje. Já si teda myslím, že tohle není zrocvna moc povedené (město prý dostávalo ročne za poplatky z automatů 8.000.000,- Kč, ale od platnosti vyhlášky, už mnoho automatů herny vyměnily za terminály).

Omezení provozu v hernách TomCR 09.02.2008 14:53
Lze jenom souhlasit s tím, že "gemblerství" je problém. Stejný problém ale je také alkohol, cigarety, drogy... Ale řešením přece není je zakázat.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA cherokee 09.02.2008 08:13
Schopný lidi?Od policie??? To si děláš srandu, to bych řekl že je vtip roku. Hele znáš tam všechny strážníky?Když píšeš co to tam je za lidi.Páni, ty se ale musíš mít takovejch známejch u měšťáků. Proboha co se tady řeší? V každé práci jsou lidé se vzděláním a bez něj, všude jsou ti kteří chtějí makat a ti kteří nechtějí. Prostě je to o lidech, nic víc, nic míň. Porovnej si statistiku Policie ČR se statistikou Obecních policií a asi budeš koukat. Mimichodem, víš jak se uměle snižuje kriminalita? Je to jednduché, stačí trestný čin přehodnotit na přestupek, popřípadě to zamést pod stůl a je hotovo. Je to stejné jako s nehodovostí na silnicích, tomu ale nahrává sám zákon. Zvedne se výše škody kdy se nemusí volat policie a je to. pak jen čtěš, že za poslední roky ubyla nehodovost? Hádej, proč asi?

Omezení provozu v hernách masa 08.02.2008 22:04
Byt mnou tak ty automaty zrusim uplne.Je to hnus jak otcove od rodin prohravaji penize a nemaji na obzivu nebo kdyz neplati alimenty a je jim jedno co jejich dite bude jist nosit atd.Ale hlavne ze vse prohrajou.

vzhled mesta chrudim masa 08.02.2008 22:00
Ziji v Chrudimi a vubec se mi nelibi jeji vzhled.V Siroke ulici domy neopravene.Komunikacni cesty v hroznem stavu a sportovni vyziti nic moc.Deckych hrist je taky malo.Chapu vim ze na vse nejsou penize hned ale postupne se da vse zvladnout.

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198  197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.