Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Vidim 06.03.2008 18:59
Vážen pane Bonde,nebo jak Vás nazvat.Tady nejde o to zda MP řeší,nebo neřeší přestupky,tady jde o systém.Každý v CR ví jak je to s parkováním v sídlišťích,ale obec to řeší jak?? A toto je pak výsledek-MP-jako nástroj moci dává v noci lístečky.Není to stupidnost asi je,mají kamery k čemu?? Vidět je jen jak dávají botičky např.před KB,ale ostatní asi ne.Myslím,že by než dávat blbé lístečky se měla najít jiná cesta.Chápu sídliště byla stavěna na daleko menší počet vozidel-parkovací místa nejsou dostatečná.Tak to řešme s lidmi a né jim vyhrožovat,že porušují vyhlášku apd.A o 6-ti metrech od parkovacího vozidle volný prostor to jsi snad spadl z měsíce.Zkus to v Husovce se postavit na parkoviště a odměř mě těch tvých 6m.Když je naměříž k okraji chodníku tak ti dám 1.000,-Tak nevím kam jsi to své psaní směřoval.
Reagovat na tento příspěvek

Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA Katatonia 06.03.2008 14:20
To není o 2 min chůze ke vchodu, to je o komplexním řešení parkovací situace na tomto sídlišti, opakuji o komplexním řešení, ne o odkazu na jedno volnější parkoviště (lokace bokem sídliště, zvýšené riziko poškození či krádeže vozu, apod). Samozřejmě, kdo auto nemá a tento problém neřeší, může se vysmívat a používat termíny typu chudáček.

Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA kocourek 06.03.2008 14:07
Máš pravdu bublino,ale lidem se těžka zavděčíš.Vždy se najde někdo komu se to nebude zamlouvat.U stadionu je opradu stále prázdné parkoviště naproti garážím,ale to by někdo musel jít třeba 2 minuty ke svému vchodu.Chudáček.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA paparak 06.03.2008 13:00
Nepochopil jsem proč tady urážíte slušné lidi,když si řekli pouze svůj názor.Kdyby u městské policie byli rozumní lidé tak to řeší jinou cestou a ne těma nepopulárníma lístečkama.Ty umí dát každý,ale zeptat se proč to je,je asi nad lidské síli Vás strážníků.Už to tady bylo řečeno několikrát potřebujete asi častější školení nebo bych Vás všechny poslal na psychologické testy a zajímalo by mě zda by jste s Vašim myšlením uspěli.Ani se tomu nedivím,když Vám velí p. Kurdnka,který se Vás asi bojí,aby jste na něj nenapsali petici jako na bývalého vrchního strážníka p.Červenku.Měli by jste si tady přečíst jak se na současnou městskou policii dívá chrudimská veřejnost.

Chrudimská politická scéna? masa 06.03.2008 09:55
Chodi spolu na pivko kazdy patek do Modre Hvezdy.Vim to od sveho znameho a kdyz to tam stalo za to tak jse tam taky chodili(no ale to je jina vec)tak tam sedavali.Nekdy je poslouchat je fakt vec.A ze spolu chodi na pivo chapu ja jdu taky s prateli na pivko a nikdo to neresi.Jen ze sebe nedelame co nejsme a chovame se normalne narozdil od modrasku.

Chrudimská politická scéna? masa 06.03.2008 09:47
No ono neni mozna co komentovat.Otevrte oci a kouknete jak hrozne vypada mesto.

O co jde Eduardovi Beránkovi ? TomCR 05.03.2008 23:59
Ano, mě to připadá NEZAJÍMAVÉ!!! Možná, kdyby podrazil nohy starostovi strážníka Červenky, pod dohledem blba roku, mohlo by to být zajímavé. Třeba by to vyřešilo nepořádek u nádraží. Rozhodně, ale nic nevyřeší tlachání na netu o jedné věci, furt dokola.

Nový supermarket u Píšťov pepe 05.03.2008 22:30
....a aby toho nebylo v našem městě málo, tak dle nešní MF Dnes se můžeme těšit na další obchoďák mezi Kauflandem a nemocnicí i s fungl novou kruhovou křižovatkou

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Bond 05.03.2008 22:05
Tak vidíte. Jen strážníci začali řešit porušení zákona, je oheň na střeše. No nepatří se na vás v........t! Netvrdím, že je v Chrudimi kde parkovat, ale tady si značná část "nicků" odporuje. Zakročte! Nezakročujte! Proč to děláte!? Proč já, když ne on!? Proč to neděláte!? Blázinec hadr. Jen tak mimochodem. Při stání musí vedle vozidla zůstat šest metrů volného místa. Ta vozidla porušují úplně všechno a nepomůže ani odstranění zóny, ale to prostě všude ve městě. A ještě lepší je hláška:" Zadělejte díry, nedá se tu jezdit. Vy jste to opravili, jezdí tu rychle, namontujte prahy!" Hej blázni, vemte drobný a za MUDr. Křepelou. Ten to léčí. I když ve vašem případě silně pochybuji. Jojojoj, teď to zase od pracujících inteligentů, inteligentních pracujících a jiných různých dostanu.

Parkování Husova ulice čumák 05.03.2008 21:57
Jestli by se taky neměl nad sebou zamyslet člověk, který tam ty MP zavolal na špatně parkující auta, myslím že to z jejich hlavy nebylo.

Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA kareboro 05.03.2008 15:32
Parkoviště U stadinou je opravdu většinou prázdné toho jsem si také všiml, ale asi to má nějaký podstatný důvod. Parkovat auto tam, kde skoro nikdo nechodí a lampy svítí jen sporadicky je docela risk. Auto zaparkované na tomto místě docela jednoduše přijde u újmně( poškrábané, vykradené ). Na Šancích by šlo zvětšit parkovište třeba za poštou, které ještě nedávno mělo nechvalnou pověst, kde se auta vykrádají, ale i přesto tam večer není možné skoro také zaparkovat a musím podotknou, že to nemám zrovna pod oknama!!! Další parkoviště by se mohlo vybudovat třeba podél silnice na Topol. Pravda je, že by se trošku zmenšilo pole, ale další stovky lidí by byli rádi, že mají kde v klidu zaparkovat " i večer ". Na Větrníku by se určitě taky našel prostor na nové parkoviště. ( tedy pokud bude vůle ze strany města )

Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA Katatonia 05.03.2008 15:14
Jen "krátce" reakce na Bublinu: Na sídlišti U Stadionu nepovažuji jedno menší volnější parkoviště za jakýkoliv náznak řešení - pokud by se tam umístila část aut, která v tomto sídlišti parkují po chodnících nebo trávnících, bude okamžitě plné a co s tím zbytkem? Ten opět bude stát na trávnících, chodnících atd....jde o hledání nového dalšího řešení kolem všech domů v rámci tohoto sídliště (i kdyby to bohužel mělo vést ke zmenšení prostoru např. dětských hřišť - počet dětí již rozhodně není takový jako v 70.letech, kdy se toto sídliště stavělo). A neberu řeči o tom, že to takto nejde, nevím, proč mít obrovská hřiště pro pár dětí a kolem auta na chodnících, trávnících bez ladu a skladu! A neberu řešení stavět auto (často nejde o lacinou věc) několik set metrů od bytu a nemít o něm přehled, jak víme, ono se taky krade.......ale to snad nemusím vysvětlovat. K těm Šancím, věřím tomu, že pokud by město na kopci nad Šancemi vystavělo další garážová stání, rozhodně o ně bude zájem a to i přesto, že si lidé ze Šancí budou muset vyšlápnout kopec. Všechno je to o průzkumu radnice, který by se týkal parkování u konkrétních problémových domů. A na bázi takového průzkumu pak realizaci alespoň nějakého řešení. V opačném případě, tedy pokud půjde jenom o perzekuci ze strany MP a žádné řešení těchto rostoucích problémů s parkováním, k čemu je obyvatelům Chrudimě vedení města, které se k problémům takto staví?

Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA Bublina 05.03.2008 14:26
Jen krátce k parkování na sídlištích: V sídlišti U stadionu je stále prázdné parkoviště proti garážím-ale každý chce mít asi auto pod okny,že?! V sídlišti V.Nejedlého chtělo město udělat podzemní garáže a obyvatelé jim to zatrhli Zkuste navrhnout lokalitu na parkování Na šancích-že by v povodňové zóně anebo nahořa na kopci?????

Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA Katatonia 05.03.2008 13:19
Tohle není problém pouze sídliště Na Šancích, to je problém všech chrudimských sídlišť (U Stadionu, Větrník, centrum za Borznou, atd.), tedy míst, kde je velká koncentrace obyvatel na malém prostoru, přičemž okolí při výstavbě vůbec nebylo přizpůsobeno jejich potřebám z hlediska parkování. Komanči totiž při výstavbě paneláků a bytových domů tenhle problém neřešili, auto bylo luxusem a rozhodně ne každá domácnost jej vlastnila. Nicméně máme již skoro 20 let od revoluce a situace se změnila, auto je již běžnou součástí skoro každé domácnosti (někdy i více aut) a nová výstavba musí tento faktor brát v potaz. Omlouvám se, za ten obsáhlý úvod, ale přijde mi, jako když o tom na chrudimské radnici vůbec neví a nebo spíše nechtějí vědět. Jinak by tento zhoršující se problém již dávno (a hlavně rychle) řešili. Výsledkem této nečinnosti je to, že lidé parkují všude, kde se v okolí jejich domů dá – tedy chodníky a trávníky nevyjímaje. Ale ono je pak vlastně jednodušší posílat na problémová místa MP a lidi pokutovat, jistě to vyjde levněji! Perzekuce namísto řešení problému, heslo chrudimské radnice!

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA jojo 05.03.2008 13:13
Dejte si pozor,aby Vám tady nenapsali,že máte šestnáct přezdívek.Jinak co chcete po našich strážníkách vždyť nic jiného neumějí než buzerovat slušné lidi, ale to už tady zaznělo.V Husově ul.mám známé a často tam jezdím,musím s Vámi souhlasit,že se zde parkuje léta stále stejně.S místem na parkování je to tady na štíru,nevím komu to tady může vadit.Hlavně,že tady máme kameru,která má odhalovat poškozování aut a jiné nemravnosti.Kdo a co je obsluhuje asi nikdo jinak by se to v této ulici toto nedělo.Sám jsem tam nechal jednou auto a ráno jsem ho nepoznal,když jsem volal na městskou policii p.Kudrnkovi,tak jeho odpověď byla ve stylu,jako co po mě chcete"zněla,že kamera v tu dobu koukala někam jinam.Čekal jsem spíš vysvětlení a ne nepříjemnou odpověď.Pan vrchní strážník p.Kudrnka mě tak naštval,že už se na něho obracet nebudu.Hlavně,že kamery stály takové milióny.Pan Kudrnka by měl strážníky radši poslat do svých rajonů a nařídit jim,aby měli otevřené oči a ne,aby měli klapky jako závodní koně a nepřemýšleli u své jistě náročné práce.Pamatuji si,že tento případ rozdávání lístečků proběhl už jednou a to za bývalého velitele p.Červenky a ten společně s městem akceptoval naše požadavky.Vedení městské policie by se mělo spíše postarat o to,aby se zde zřídilo parkoviště a pak bych souhlasil s těma Vašima lístečkama za stěrače.Pokud se nepletu tak v zákoně o obecní polici je zmínka,že strážníci upozorńují na zjištěné nedostatky a dále strážníci jistě vědí co se tam dále píše.Mají přece dost náročné psychologické testy,kterýma jen tak nikdo neprojde,jak tady bylo řečeno.Nezbývá se tomu jen,že se zasmát,rozum tady zůstává stát co naši strážníci ještě nevymyslí.

Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA ericson 05.03.2008 12:07
Ano, musím jenom souhlasit, je to opravdu katastrofa na sídlišti Na Šancích parkovat! Co potom parkovat ve večerních (nočních) hodinách, když jedete z odpolední směny, to je potom umění zaparkovat!!!

Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA kareboro 05.03.2008 11:31
Dobrý den rád bych se zeptal i dalších lidí na jejich zkušenosti s parkováním na tomto sídlišti. Zaparkovat po 6 hodině se skoro nedá. Myslím si, že by město mělo už konečně začít řešit tuto krizovou situaci. ( nová parkovací místa )

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA ole 05.03.2008 09:29
Vidím,že jsem píchl do osího hnízda městské policie.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA ANO 05.03.2008 07:42
Včera "ole", dnes "Vidim" - nezbývá, než poblahopřát opět - tentokráte již k šestnácté přezdívce. Ty budeš mimořádně křáplej na kýbl.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Vidim 04.03.2008 22:46
Nevím co ve skutečnosti MP.vykazuje za činnost,ale dnes kolem 20:30hod.se asi někdo u MP zbláznil.V ul.Husova podle domu č.786-789 muž v černém dal všem majitelům aut žijících v těchto domech lísteček s pozváním na MP.Důvod nesprávné parkování-podél domu.20 let se tu takto parkuje,není zde žádná dopravní ani jiná značka.Je to soukromé parkoviště majitelů bytů jež na tomto každý má svůj podíl.A DNES se dostaví čerej agent s lístečky.To už nemá vůbec cenu se o Městské polici snad bavit.Takováto ubohost nad ubohost-to nemůže vymyslet snad normální člověk,ale hloupá hlava.

Parkování Husova ulice Pajko 04.03.2008 22:41
Dnes řádila městská policie v Husově ulici a rozdávali výzvy ohledně parkování. Každý ví, že není kde zaparkovat a tak jedině využívají šance. Proč se Město o to nepostará? Vždyť stačí jenom sundat značky obytná zóna. To z radních na to nikdo nepřišel? Nebo jak chtějí situaci řešit?

Chrudimská politická scéna? filek 04.03.2008 19:10
Janku, tebe ten Jelínek nějak zajímá. Copak ti udělal? :)

Chrudimská politická scéna? Georgina 04.03.2008 18:09
Čistě teoreticky - když se jednou stanu starostou, musím se přestat stýkat se všemi lidmi, se kterými jsem dosud kamarádil? Aby na tom náhodou nebylo něco podezřelého? Nezlobte se na mě, ale to je fakt humus. Pokud je mi známo, pan Čechlovský se s panem Jelínkem znali pěkně dlouho před jejich vstupem do politiky. Takže jestli spolu chodí na pivo nebo kamkoli jinam, je opravdu jejich věc.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Zaba4 04.03.2008 14:52
Slatiňany bezpečenější ? Tak to si tam asi nikdy nebyl, protože lidi jezdí přes město jako hovada, 50 neznají

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA ANO 04.03.2008 12:59
Drahý .ole: blahopřeji k nové přezdívce. To už je tvoje tak cca patnáctá, že?

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA ole 04.03.2008 12:50
Pokud něco takového v autech mají,tak to je jen dobře.Je,ale otázkou jestli,ale nechrápe p.vrchní strážník Kudrnka s nima,jinak by si to asi zkontroloval a třeba by přišel na to,že tady lidí nemluví do větru.No on nemá,ale moc času prý honí dost ženský.A mám ještě jednu věc vadí mě,že si strážníci přestali všímat vraků nebo nepojízdných vozidel.Dále chci jen upozornit,že by si strážníci měli všímat nepořádku po městě a také záboru veřejného prostranství.To by strážníky někdo musel naučit pracovat,že jo p.Kudrnko nebo p.Hlavinko.Hlavně,že mají rozdělené město na rajony.Tak je asi dost možné,že opravdu chrápou nebo si nechtějí všímat.

O co jde Eduardovi Beránkovi ? janek 04.03.2008 07:14
Město Chrudim poškozuje mnoho věcí. Blb roku,předražené městské zakázky aj. To jak si místní straníci z ODS podrážejí nohy je jejich věc-pokud mají touhu to rozmazávat v mediích, zase jejich problém. Voliči nejsou voli, nakonec jim to spočítají....

O co jde Eduardovi Beránkovi ? Redon 04.03.2008 00:14
Vám připadá nezajímavé, že pan Beránek podrazil nohy svému starostovi a navíc poškodil město Chrudim?

O co jde Eduardovi Beránkovi ? TomCR 03.03.2008 23:17
Nemohli byste se sejít někde v hospodě a tam plácat domněnky o co jde Eduardovi Beránkovi? Podle počtu pisatelů to moc lidí nezajímá. A vezměte s sebou borce, kteří už několik týdnů řeší strážníka Červenku a spol. Sice tady nebude žádná diskuze, ale je to lepší, než dostávat každý den kecy na jedno, pardon, dvě, nezajímavá témata.

Chrudimská politická scéna? Král 03.03.2008 12:26
Prý kamarádi, kteří řídí společně město Chrudim.Nasvědčuje tomu i domělý rozkol v ODS. Hoši co spolu chodí. Prý na pivo atd.

O co jde Eduardovi Beránkovi ? em 03.03.2008 10:14
„Čerpání peněz z Evropy není podmíněno účastí představitele obce v krajské samosprávě.“ Chápu to tak, že má Edík jiné páky než oficiální? Už se u mě shodil několikrát.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA kwaj 03.03.2008 09:23
Plně s tebou souhlasím.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA kwaj 03.03.2008 09:23
NO, nevím co máš namysli tím spaním, silně o tom pochybuji, neboť jak proběhlo tiskem, mají v autech monitorovací zařízení(GPS) a zpětně se nechá dohledat kde jezdili, kde a jak dlouho stáli. Pokud někde chrněj, tak si běž stěžovat a pak teprve až projedou záznam můžeš tvrdit že spěj.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Bond 02.03.2008 22:28
Alespoň někdo přemýšlí a vidí věci jako já. Už jsem na toto fórum nechtěl nikdy vstoupit neb smyšlenky o městské policii mě neuvěřitelně štvou. Nejsem městský strážník, ale to, co zde někteří napíší je neuvěřitelné. A věřím tomu, že právě oni zákony a vyhlášky neberou příliš vážně. V této republice je prostě moderní, že zloděj křičí:"Chyťte zloděje"! Na to si prostě nikdy nezvyknu. Víte co vy kritici?! Přihlašte se do výběrových řízení na strážníky MP nebo policisty, možná ani neuděláte psychotesty či neprojdete zdravotně, a potom teprve kritizujte - ŠMEJDI!!!!! A když uděláte a přijmou vás, tak alespoň uvidíte, jak tvrdý je tento chléb - ač také o dvou kůrkách. Až o vás vám podobní budou psát, když zakročíte nebo vyhodnotíte situaci, že zákrok není potřeba. Dokud společnost nepřijme lidi, kteří se mají starat o veřejný pořádek a dodržování zákonů, tak zde žádný nebude a ani si ho lidé nezaslouží. Samozřejmě, že odpůrci mi nyní napíší, že ti, co se mají o pořádek starat nejsou tí praví. TAK SE O TO POKUSTE SAMI - SRÁBCI!!!

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA beni 02.03.2008 17:56
Musím říct,že v některých věcech s jojem souhlasím,třeba to tvrdé spáání v autech,ale to je věc vedení městské p.Kudrnky.Pokud nespí také.A ono,když někdo říká pravdu tak to hned nemusí být mlácení staré slámy.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Marten Nový 02.03.2008 17:16
Vypadá to Jojo, že jsi jedinný kdo platí daně. No s tvojí inteligencí to moc nebude. Jestli vůbec platíš a řadně. Víš životní zkušenosti. Ti co nejvíc křičí jak platí daně, většinou jsou nezaměstnaný, nebo na sociálních dávkách. Samozřejmě činnost MP je služba pro obyvatele města. Oni se neflákají po městě. To je prevence, aspoň nějaký policajt na ulici. Práce mají taky dost, přečti si statistiku činnosti. Takže na flákání asi nemají čas. To, že někde stojí a sedí v autě neznamená, že tam "chrápou". Ty víš za jakým účelem tam jsou. Nevíš! Tak neodsuzuj druhé. Jinak zjišťuji, že diskuze s tebou je "mlácení staré slámy". Takže končím. Nikde to není dokonalý, ani u MP, tak i u mě ,tak ty taky asi nebudeš dokonalej. To bys nebyl člověk. Takže se měj a srovnej si to v hlavě.

O co jde Eduardovi Beránkovi ? Lala 02.03.2008 14:37
Taky jsem to četla. Jak může pár lidí z Chrudimi odstavit starostu na nevolitelné místo při krajských volbách?! Asi prošel v místních volbách, pak prošel i v oblastních volbách a o jeho konečném umístění se rozhodovalo na krajské úrovni. Spíš asi ničím nezaujal "Nechrudimáky"! Prostě to projel. Buď pan starosta nebo jeho Dalík. A teď se hledá způsob, jak vlastní neschopnost co nejrychleji hodit na někoho jiného. Tak starostův Dalík došel za panem redaktorem a poprosil ho o službičku. O nic jiného nejde.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA jojo 02.03.2008 10:16
Jako občan města Chrudim,který platí řádně daně se domnívám,že strážníci jsou zde pro nás a ne proto,aby se jen tak potulovali po ulicích se založenýma rukama a spali v noci ve služebnícha vozidlech.

Blb roku ANO 01.03.2008 17:03
Obávám se, že by tu pak nezůstal takřka nikdo. To je sranda :-D

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Marten Nový 01.03.2008 09:28
Nevím jak si na to přišel. Jestli každý, kdo s tebou nesouhlasí, nebo se dokonce zastane strážníka, je strážník, pak jich je víc než dost. Nechápu jak posuzuješ lidi, kdo jaký je. Vyúční list není dekret na rozum. Vzdělání a inteligence není totéž. V tom případě ty jsi tak přízemní, že můžeš mít tak možná základní školu.Proč mi "cpeš" nějaký moje velení. Já nepracuji u městské policie v Chrudimi. Jenom si vážím jejich práce, protože si dovedu představit, jak by to vypadalo bez nich. To bys teprve nadával, ale nevím pak na koho. No on by se někdo našel.Poznámka na závěr: "Divil by ses jaký mám vzdělání, ale na nikoho "nemachruju" jako ty."

O co jde Eduardovi Beránkovi ? Yuki 01.03.2008 08:58
Beránek odmítá, že hrozí chrudimské ODS rozvrat Chrudimský deník, 1.3. 2008 Starostu města a kandidáta zdejší ODS v primárkách do krajského zastupitelstva Jana Čechlovského překvapivě „potopili“ lidé z okruhu předsedy místní organizace této strany Eduarda Beránka. S jejich přičiněním se ocitl na nevolitelném 19. místě kandidátní listiny. Eduard Beránek na dotaz, co říká nařčení, že jeho lidé neskrývali spokojenost nad tím, že se jim podařilo Čechlovského odsunout na nevolitelné místo, odpověděl: „Oceňuji půvab tajnosti každého voličského hlasu delegátů z celé chrudimské oblasti, kteří volili konkrétní osoby, nikoliv funkce, jež tito lidé zastávají.“ K další otázce, zda se neobává, že tato skutečnost znemožní Chrudimi dosáhnout na řadu evropských dotací, sdělil: „Čerpání peněz z Evropy není podmíněno účastí představitele obce v krajské samosprávě.“ Odpověděl také na spekulaci, že by postup jeho křídla v místní ODS mohl znamenat rozkol v tomto sdružení. „Názorové rozdílnosti a postojové odlišnosti, střetávání a prosazování stanovisek a mínění okořeňují život, jsou pružinou demokracie, dílčí nesoulad neznamená rozvrat,“ řekl Beránek doslova.

Blb roku Max 01.03.2008 08:24
Pozor na ty zmeny nickuuuu. Pak dochazi k trapnym odhalenim, ze Jana K. je vlastne Metla... Admine, nejde tyhlety dublery proste maznout, dyk nam tady diskutujou sami se sebou Ok?

Blb roku Metla 29.02.2008 22:51
Chlapče,chlapče...? Jana K.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA jojo 29.02.2008 19:31
Pane strážníku,nevím co to pletete do této diskuze.Je vidět,že máte pouze výuční list jako Vaše vedení městské policie v Chrudimi.Věřím,že se brzo na radnici najde někdo kdo konečně udělá pořádek na městské policii.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Marten Nový 29.02.2008 17:57
Víš ona je pravda a pravda. Pravda musí být podložená a né, že jedna paní povídala. Nevěřím, že by tě někdo "šikanoval", když neporušuješ zákon. Pokuď ano, tak si to zasloužíš. Víš ona svoboda a demokracie, není anarchie. Není pravda, že si můžeš dělat co chceš,tím bys zasahoval do práv druhých. Musí být řád a zákony, jinak by se společnost zhroutila. Lidstvo by se vrátilo na stromy. Pokuď se ti nelíbí, tak se odstěhuj někam na ostrov a budeš mít klid Tobě vadí, že se někdo zastává strážníků. Asi taky pravda pro , kterou se zlobíš ty! Co? Toto téma začína být ohraný. Ještě, že strážníci tolik práce, že ty vaše "žvásty" nečtou. Myslím, že je ani nezajímají, ani nerozhodí. Všichni procházejí psychotesty a statisticky projde 1 z 10. Takže tuhle práci nemůže dělat každý. Zajímalo by mě,jak bys dopat ty. Určitě by to bylo zajímavý...

Nový supermarket u Píšťov Kwajdan 29.02.2008 15:44
Proč se nový obchodní dům nepostaví místo sladovny,která není v povozu,nemusela by se stavět ani benzinka ta je hned vedle.Pak by zůstala příroda kolem Chrudimky tak jak je.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA paparak 29.02.2008 15:00
Copak vadím Vám,že tady říkají anonýmní lidé pravdu a názor na městskou policii a její vedení.Já se ani nedivím,že jsou anonymní,protože pokud by řekli své pravé jméno tak by je strážníci na ulici šikanovali.Každý se zde může svobodně vyjádřit pod jakoukoli přezdívkou,tak nevím proč se Vám to nelíbí.Pro pravdu se člověk zlobí.

O co jde Eduardovi Beránkovi ? K.S. 29.02.2008 14:41
Ti lidi z ODS už asi šílí. Opojeni mocí!!!!Vaše takzvaná politická roztržka je jen boj o koryta!! O metodách politického boje jsme se my voliči mohli přesvědčit na vlastní oči při volbě presidenta.Vaše nože v zádech, ať už jde o kohokoliv z vás,nikoho nedojímají.Jen nás přesvědčují v názoru-že vaše politika je špinavá práce.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA jojo 29.02.2008 13:50
Je to je pouze pohled na současnou městskou policii a na její vedení,které nechápe a ani nechce chápat problémy lidí,kteří tady o Vás píšou.Ani se nedivím,když v čele s p. Kudrnkou a zástupcem p.Hlavinkou máte pouze výuční list s odřenýma ušima.Měli by jste konečně něco začít dělat pro občany a ne jenom brát peníze za flákání po městě s rukama do zadu.

Nový supermarket u Píšťov Pawouk 29.02.2008 12:02
Uplne s Vami souhlasim. Je mi z toho smutno, jediny misto v Chrudimi kde se dalo relaxovat se zaleje betonem, udela se parkoviste a vypustime duchodce s kosiky, kteri tam mozna koupi maslo o korunu levbeji. Chce se mi blit.

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200  199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.