Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA Katatonia 11.03.2008 07:08
Na tom vedlejším poli bude parkovací plocha určitě, když se tam plánuje obchodní centrum s benzínovou pumpou, takže o tom žádná.... A taky by mě zajímalo, kolik lidí si umístí auto na pakrkoviště, které je za hlavní silnicí a tudíž na něj absolutně neuvidí - ráj pro zloděje, vandaly apod. Musí se hledat rozumné řešení kolem jednotlivých domů, není možné nedělat nic s tím, že pár lidí někde na schůzi odmítalo nové parkovací plochy v rámci sídliště. Ta auta tam budou stát stejně, jde jenom o to, jestli budou na k tomu určených parkovacích plochách a nebo kdekoliv bez ohledu na to, jestli jde o chodník nebo trávník. A to je realita, před kterou nelze strkat hlavu do písku, že pánové a dámy na radnici?!
Reagovat na tento příspěvek

Psí útulek Hejzlarová Jana 10.03.2008 22:44
Ahoj Lindo. O kterého pejska máte zájem? Mrkněte na stránky www.utulek-chrudim.estranky.cz a podívejte se, zda-li tam ještě je. Pokud ano, volejte na č. 775011589, nebo na 737552492(Jana Hejzlarová-psí pečovatelka)jsem tam každý den, tak se můžem domluvit a můžete se přijít podívat ;), nebo na 603961558(Karel Boček-odpovědná osoba). Zaregistrovala jsem se teprv teď, tak nevím, zda máte o pejska ještě zájem. Mějte se fajn

Psí útulek Hejzlarová Jana 10.03.2008 21:11
Dobrý den, pokud máte zájem o naše pejsky, můžette se podívat na naše stránky: www.utulek-chrudim.estranky.cz popřípadě volejte na tel.číslo: 775011589, nebo 737552492(Jana Hejzlarová-psí pečovatelka,jsem tam každý den i víkendy. Nebo na: 603961558(Karel boček-zodpovědná osoba)

Radar v obci Kočí Ondřej Kopp 10.03.2008 20:05
No to by tady pan Stříška určitě psal, proč v obci neměřili šmejdi. Čím více "šmejdů" s radarem bude, tím méně bude šmejdů typu pana Stříšky, kteří si myslí, že zákony prostě dodržovat nemusí.

Radar v obci Kočí Ondřej Kopp 10.03.2008 20:04
No to by tady pan Stříška určitě psal, proč v obci neměřili šmejdi. Čím více "šmejdů" s radarem bude, tím méně bude šmejdů typu pana Stříšky, kteří si myslí, že zákony prostě dodržovat nemusí.

Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA masa 10.03.2008 19:16
Tak to doufam ze nepovoli.Je tam vedle pole tak at tam udelaj parkovaci plochu.Te rece a zivocichum i rostlinam to neprospeje.

Omezení provozu v hernách masa 10.03.2008 19:10
Neni ale delat nesmyslne omezeni.To taky neni reseni

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA beni 10.03.2008 18:01
To,že strážníci v čele s p.Kudrnkou parkují na Resselově nám. v denní době zadarmo je prostě holý fakt.Nemá význam to tady dále rozebírat.p.starosta Čechlovský by tomu měl okamžitě zabránit pokud to nedokáže vrchní strážník,ale vlastně proč by jim to zakazoval,když tam sám parkuje.Mě jenom vadí,že nás na silnici peskují a sami nic nedodržují.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA TomCR 10.03.2008 16:57
Mluvíš mi z duše. Až na to, že oni žádné víčitky nemají a když nemůžou donášet, tak alspoň kydaj špínu.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA AIKO 10.03.2008 15:18
Petice My níže podepsaní občané města Chrudim žádáme: 1) Aby všichni strážníci MP platili poplatek za parkování. 2) Aby jim o tuto častku byl navýšen plat. 3) Aby náklady na navýšení platů strážníků byly připočteny Benimu k daním, v případě že daně neplatí strženy mu ze sociálních dávek.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA AIKO 10.03.2008 15:04
Milý Beni alias Keny, 1) Nevzali tě k MP ke které si se hlásil. 2) Odtáhli ti auto. 3) Nelekli se tvého chronického stěžování a udávání. 4) V minulosti jsi dostal opakovaně pokutu. 5)...... Můžeš doplnit další komplexy kterými vůči MP trpíš?!

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA AIKO 10.03.2008 14:47
Tak pro ty pomalejší ještě jednou. 1) Hrušky z jablky pleteš ty neboť vyhláška a nařízení obce je velký rozdíl. Vyhlášku vydává zastupitelstvo v samostatné působnosti, nařízení vydává rada v přenesené působnosti (výkon státní správy). Stání na místní komunikaci za sjednaný poplatek může obec vyčlenit NAŘÍZENÍM obce. 2) Místa pro invalidy jsou sice vyhrazená (špatně v rozporu se zákonem), ale o tom vůbec nemluvím. Mluvím o tom, že invalidé nemusí platit ani na jiných místech než pro ně vyznačených a to musí být skutečně obsaženo v NAŘÍZENÍ obce! Jinak máš pravdu v tom, že to v současné době nařízení strážníkům nedovoluje. Tzn.doporučuji to buď do nejbližší rady dát schválit a nebo vyčlenit dopravní značkou IP12 5x vyhrazené parkoviště pro MP Chrudim. Beni alias Keny jsi velmi hloupý člověk.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA pepe 10.03.2008 13:10
Hele borče, nehledej problémy kde nejsou, přeci strážníci nebudou platit zato, že jsou v práci. Díky takovým jako ty roste v našem státě akorát byrokracie a lidská blbost, když bude takových křiklounů jako ty víc, tak prostě dostanou povolení a kromě dalšího papírování se nic nezmění. Nedostal jsi někdy pendrekem po kebuli, že MP tak nesnášíš? HAHAHA!

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Max 10.03.2008 12:15
Nerozciluj se, nebo te klepne pepka a bude o jednoho "diskutera" min... Ok? At tem straznikum da radnice nejaky ty povolenky (nebo jak se to jmenuje) a bude klid! A muzou si klidne parkovat pred masnou, hned vedle starosty. Ja s tim problem nemam! A ty tady muzes jecet a psat dopisy treba do Strasburku. P.S. Je zajimavy, ze cetnicka uniforma ma na nektery spoluobcany takovej neblahej ucinek HAHAHA!

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA beni 10.03.2008 11:31
Ukažte mě,která vyhláška města Chrudim upravuje to,že soukromá vozidla stážníků v čele s p.vedoucím strážníkem p.Kudrnkou mohou parkovat na Resselově nám aniž by zaplatili parkovné.Nevím proč motáte brambory z hruškama tím myslím invalidy.Ty mají vyhražené svoje parkovací místo a to je zcela správné,ale zatím jsem na náměstí nebo někde jinde neviděl dopravní značení,které umožnuje strážníkům parkovat bez placení.Asi jsem slepý,ale to by byla pěkná drzost,kdyby toto rada povolila.Nechápu jak si to vůbec strážníci dovolí parkovat na náměstí bez zaplacení.Souhlasím s názorem,že než někomu začnou něco vytýkat,tak by měli především začít u sebe.

Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA Bublina 10.03.2008 09:53
Musím opět reagovat.Bydlím v U stadionu a byla jsem na setkání s architekty,kteří chtěli vyřešit parkování třeba i tím,že rozšíří plochy parkovací i z druhé strany domů(vycházeje z toho,že každý chce mít auto v blízkosti bydliště).Kdo jste tam byli,vzpomenete si na absolutně odmítavou reakci lidí.Parkoviště se snad plánuje i podél řeky,pokud to povolí Opatovice a povodí.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA AIKO 10.03.2008 08:25
Beni, píšeš, že by jinde starosta udělal rázný konec. Neznám město v ČR, kde by strážníci ve službě museli za stání u zaměstnání platit! A věř mi znám jich hodně. Když se najde nějaký "zakomplexovaný rypák", tak to řeší viz.níže.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA AIKO 10.03.2008 08:22
Stání na místní komunikaci za sjednanou cenu stanovuje rada města v přenesené působnosti nařízením města. Rada tudiž může rozhodnout kdo na placeném úseku platit nemusí (invalidé, vozidla MP, PČR, záchranná služba, apod.), v případě, že rada města do vyjímek z parkovného např. uvede vozidla strážníků MP Chrudim ve službě. Pak je to legální nikdo se žádného přestupku nedopouští a navíc je to logické. Nezdá se mi logické aby město samo sobě např. z FKSP kupovalo pro strážníky placené karty. TO, ŽE STRÁŽNÍCI VE SLUŽBĚ PARKUJÍ NA NÁMĚSTÍ NEPOVAŽUJI ZA NEETICKÉ!!!

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA AIKO 10.03.2008 08:13
Beni ty jsi neskutečnej. Co tě na tom parkování tak traumatizuje?! Ty když jedeš do kolbenky tak taky platíš za to že jsi v práci? Mají platit za to že nám slouží? Chce to zlegalizovat, stačí když jim rada města odsouhlasí vydat parkovací karty a takový jako ty mají po žížalkách. Nebo mají do práce jezdit jako ty sockou?

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA SEAL 09.03.2008 21:56
Gratuluji, styl se velmi podstatně zlepšil. Táži se, odkud pochází informace, že strážníci parkují na náměstí? Jste schopen vá slova dokázat? O nemístném napadání toho bylo řečeno dost.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA beni 09.03.2008 19:25
Pan vrchní strážník Kudrnka a jeho strážníci jsou lidi jako my,proto se domnívám,že jsou to především oni,kteří by měli dodržovat dopravní předpisy a ne se povyšovat nad nás obyčejné lidi.Vůbec nechápu jak je možné,že si vůbec dovolí parkovat na Resselově náměstí aniž by zaplatili poplatek za parkování. My můžem oni nemůžou.Na co si vůbec městská policie v čele s panem Kudrnkou hraje.Oni nás chtějí vychovávat,když oni sami nemají slušné vychování.Myslí si,že mají služební průkaz tak můžou všechno,no to se může stát pouze v Chrudimi.Jinde by tomu p.starosta udělal rázný konec,ale tady se to ještě podporuje a vysmívají se nám do očí.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Max 09.03.2008 19:12
Paneboze, ty ses ale mimoň...HAHAHA! "...ze,sranda,konciiiii..." No tak pro me teda zrovna zacinaaaa Úsměv Uz nas nenapinej, a vydej seznam svejch nickuuuu!

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Filda 09.03.2008 11:55
Jsem rád,že jsem se v tobě nespletl,tvých nicků je jistě dostatek,ale nejpoužívanější je právě tento-MAX......Jaké bude překvapení z dalších.Jsi jistě suveréní,čestný muž,alespoň se tak stéle předvádíš.Těším se, aby ti to vydrželo pár dní,týdnů?.Podle sebe soudím tebe,že.Víš opravdu snad jediné-nejhorší srážka je z blbcem a to ještě k tomu známým,že?.Je mě tě opravdu moc líto a i admin. se jistě bude moci k podobným příspěvkům vyjádřit.Je zcela zbytečné ti radit.B.... stejně není pomoc.Jedno vím ale určitě,právě proto,že jsem nikdy nepoužíval více nicků jako někteří zde,ono vlastně píše do Fora docela málo fyz.osob,bude to překvapení pro mnohé.A tomuto to jenom pro budoucnost konečně pomůže.Toto je jistě poslední má snaha tě upozornit,že ,sranda, končí.Budu opravdu velice rád až budu s několika poslouchat tvé vysvětlení,ještě někdo?Ty máš ale jmen?Vyznáš se v tom ještě,toho času,vždyť to co děláš mimo toto určitě zabere dost času,nabo to za tebe někdo udělá?Je načase aby ti konečně někdo dokázal,že se podobé nevyplácí,ani v této takzvané demokr. Info-Tvé příspěvky v různých podobách?Pokud o někom něco mluvím,píšu tak musím mít jistotu,že se jedná o pravdu!!Jinak jde o pomluvy a to je opravdu naštěstí vážné!!Věř,že se na tebe-různá jména,ještě někdo další??kamarád těšíme a to osobně.Věřím,že budeš mluvit jako psát toto,zde?Je nás víc a bude určitě zajímavé.Maxi,těšíme se a pozdravuj,doufám,že ti to nezkazí oběd i odpol. procházku,venčení psa.Máš pravdu-jistě, pro tebe již žádná reakce zde,již pouze jinou cestou.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA MIREK 09.03.2008 10:23
No konečně něco rozumného.Chtěl jsem napsat něco podobného.Bravo.Přesný popis čecháčků-bolševíků.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA AIKO 09.03.2008 10:07
Je mi z Vás zle. Za komunistů jste drželi hubu a krok, SNB a režimu jste se poníženě klaněli a teď v rádobě demokracii si na strážnících léčíte své komplexy! Spíte dobře? Máte alespoň výčitky z toho, že jste donášeli na své sousedy a kamarády? Maločeši!

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Max 09.03.2008 08:59
Jasne, tvoje nicky zname skoro nazpamet, proto nas tenhle "velclanek" snad ani nemuze v nicem prekvapit. Jen si sam pro sebe doufam, ze je jednim z tvych poslednich. Ano, admin "pochybil," kdyz ty tvoje "nicky" nezacal mazat hned na zacatku a nezamezil tak siiliiciim projevum tve schyzofrenie.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Filda 09.03.2008 08:12
pane PA3K,nebo další jména??Jsi asi opravdu přesvědčen-snad si i věříš,že víš kdo pod jakým jménem na tomto,v poslední době, opavdu již často ubohém Foru org. zábavu,často ale pouze urážející,jistě odpovídající jeho úrovni.Někdy ale i ta legrace končí.To opravdu věříš,že můžeš kdy chceš,o kom chceš,co chceš psát-spolu s několika podobnými??Že snad dokonce víš kdo pod kolika hesly píše ale přitom se máš za chytrého,že ti to s polu s několika nemůže někdo spočítat.Pánové právě toto téma je příkladem kam se dá až klesnout.Pravidlo však je stejné,jednou přijde chvilka kdy se prostě účet musí zaplatit,jako všude.Nic není zadarmo!! To se opravdu chystá a nebude to zas až takový problém.Věřím,že mimo problémy s tímto urážením spojené si na tuto situaci vzpomenete i na Vánoce 2008.To se potom na tomto Foru teprve zasmějeme.Je pravdou,že nás moc nebude,ale zcela určitě konečně budou mít strážníci kolem J.Kudrnky čas na svoji práci a klid.Již se opravdu rýsuje a to hned několik jmen kteří podobné urážky píší.Můj poslední příspěvek byl před několika týdny odpověď na zase jeden urážející příspěvek na měst.strážníky,J.Kudrnky a zástupce.Dejte jim pokoj,nechte je pracovat.Nemají to vůbec lehké.Někomu asi leží moc v žaludku,že se jejich práce-výsledky zjevně lepší.Asi tím řešíte své problémy s tímto pracovištěm.Dá se opravdu velic dobře poznat když si dáte jedno téma-pod sebe, v kolika jde o stejný slovní obraty tedy stejné jenom pod více jmény.Bylo asi dobře ,že jste již zašli velice daleko a to s urážkami p.Málka.Tedy kostky jsou vrženy a co je psáno je dáno a věříme,když vám všechny ty sprosté řádky někdo předloží,že budete i v tuto chvilku hrdinové-anonymně jiný název.Přeji vaši skupině hezké dny,kolik ještě. Závěrem,velkou vinu dávám na tomtu Foru i ADMIN.za to,že to nechal zajít takto daleko,došlo k vážnému znehodnocení tohoto.Ani se již nedivím,že již několik podobných stránek z obecních úřadů bylo zrušeno.Info-právě proto,že již docházelo na urážky a nechutnosti.Otázka proč na tomto našem se toto nachalo zajít až tak daleko-někdo se chtěl od těch uražených něco dozvědět??Blbost-průměrně chytrý člověk nemluví v takové společnosti.Tedy závěrem postižení muži-ženy alespoň ke konci, před odhalením vás, kteří věříte,že se takto o každém bez následků můžete vyjadřovat,nejde jen o muže,změňte své myšlení,hulvátství a třeba to nebude při placení až tak zlé.Dávno již zmizelo z těchto stánek to proč jistě byly zřízeny.Tedy již opravdu na konec,protože se již dokonce i mé jméno, jedním člověkem,časem zvědavcům popíšu,tak jako bude jistě zábavné číst kolik kdo měl-má hesel.Věřím,že v co nejkatší době se nám již podaří tyhle ubožáčky zveřejnit,napadá mě,jaké mají asi spaní?.Vždyť již toho o tolika lidech napsali,že si to jistě zaslouží.Jedna rada-když si nepamatuju-nepíšu.Když to nemám v hlavě srovnané-nepíšu raději vůbec.Staré přísloví-Když nevíš kdy zavřít hubu?Neotvírej ji nikdy!!!! Právě vám,pro které jsem byl již nucen tento příspěvek napsat přeji super Velikonoce no a potom??Hlavně pozor na slova.Děkuji, P.Dolníček-osobně.Další mé jména,urážky si jistě autor dobře pamatuje Hezký den,příjemnou službu městské policii

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA pa3k 08.03.2008 21:49
Maš pravdu, je to jeden a tentýž tatrman, který si ze zdejšího fóra udělal "one man show". Divím se, že ho to nepřestává bavit i přesto, že víme, kdo to je. Pan Dolníček.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Max 08.03.2008 19:52
Jdi s tim uz do haje! Uz ani nevis, pod jakym nickem tady pises, stridas to jak fusekle a jedinej, kdo tady kviciii, ses ty se svejma 25-ti nickama, tatrmane Bohužel, škoda

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA keny 08.03.2008 17:43
Jak je možné,že si to p.Kudrnka může vůbec dovolit neplatit parkovné na Resselově nám.Já,když jedu do města tak pravidelně platím a městská policie ne!!!!Pane starosto byl bych velice rád,abyste vysvětlil veliteli a strážníkům jak se mají chovat,tím myslím,že chcete po nás abychom dodržovali dopravní značení,když to sami stážníci,ale zejména p.Kudrnka nedodržuje.Jaká je vůbec naše městská policie,vůbec se nedím tomu,že se zde volá po jejím zrušení.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA beni 08.03.2008 16:24
Parkovací karty mohou mít pouze lidé,kteří v centru města mají trvalé bydliště nebo podnikají.Strážníci s p.vrchním strážníkem p.Kudrnkou chodí pouze do práce.Pokud parkují zadarmo,tak by se nad sebou měli zamyslet než začnou opruzovat s lístečkama.Jsou přece veřejní činitelé tak by se podle toho měli chovat.No pokud to porušuje i p.Kudrnka ,tak se nedivím tomu,že zde parkují ostatní strážníci.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA AIKO 08.03.2008 09:55
Koukám, že strážníci dělají svoji práci dobře, když se tady o nich tolik zvrací. Je vidět kolika chudáčkům šlápli na kuří oko. Strážníci můžu vás ujistit, že to co se tady píše není názorem občanů Chrudimi, ale pouze pár pitomců přihlašujících se pod několika nicky. Josef nech si to požehnat radou a vydej strážníkům parkovací karty, aby někteří neměli trauma z toho, že strážníci neplatí parkovné když jsou v práci.

Parkování Husova ulice SEAL 08.03.2008 01:36
Vážená, k parkování v Husově ulici, již podal i na tomto fóru vyjádření i starosta Chrudimi. Věřím, že ve velmi krátkém časovém úseku, bude tento problém vyřešen. Zpracovávaná varianta, pracuje v mantinelech možnosti změny stávajícího dopravního značení, na označení pro obyvatele pro Husovu ulici přínosnou. Jsem pevně přesvědčen o tom, že zcela vyčerpávající informace o daném problému, Vám podá Vrchní strážník Kudrnka, nebo jeho nadřízený starosta pan Čechlovský.

Parkování Husova ulice Andi 07.03.2008 22:29
Dobrý večer, jsem ráda, že tu mohu na téma parkování v ulici Husova reagovat. Nevím co se komu stalo, že mu najednou vadí zaparkovaná auta v ulici směrem od minibazaru k zš Husova (zřejmě někdo, kdo auto nevlastní). Já sem každé ráno vozím syna do školy, a odpoledne pro něho jezdím.Je pravda, že někdy tu auta stojí i na chodníku, ale většinou se všichni vejdou do řady podél cesty, a tam si myslím že nikomu nepřekáží.Nevím kdo těmi anonymy co sleduje,ale já si dost dobře nedovedu představit, kdyby se tu opravdu parkovat nesmělo, co budu dělat.Nejsme místní,do školy dojíždíme(jsme s ní spokojeni),ale pokud nebudu mít kde bezpečně a bez problémů vyložit a naložit své dítě-budeme vážně uvažovat o změně školy(opravdu neradi).Moc prosím,aby se město snažilo situaci vyřešit.Děkuji

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA SEAL 07.03.2008 17:31
Bylo by hezké, kdybych se mohl vyjádřit k Vám. Nemohu a lituji toho. Vaše příspěvky do tohoto fóra (které se stejně dávno vyčerpalo), jsou velmi osobní a navíc daleko přesahující meze lidské slušnosti.Protože NECHCI klesnout na Vaši úroveň, k Vám osobně se tedy nevyjádřím. K tomu co píšete, bych dodal pouze toto.Fórum a diskuze na něm, by měla být korektní, smysluplná a k věci. Ve vašem případě toto splňuje pouze Váš nick!

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA SEAL 07.03.2008 16:22
No zato u Vás je vidět, že jste ředitel zeměkoule.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA SEAL 07.03.2008 16:18
A kdy to bylo? Tipuji tak rok 1998. Povinnost převádět děti přes ulici ze zákona strážníkům nevyplývá.Pokud na přechody chodí, je to proto že MP vychází vstříc obyvatelům.Neumím si představit, jak strážník převádí KAŽDÉ dítě za ruku.Postačuje, že strážník u přechodu stojí, každý řidič, si ho v té vestě všimne, takže dle mého svoji funkci splňuje. Dle toho co píšete, by každé dítě potřebovalo chůvu, nebo osobního ochránce.Pana Červenku jste si měl na tom přechodu vyfotit a tu fotku si dát podepsat.Dnes by měly cenu.....Úsměv

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA SEAL 07.03.2008 16:00
Slyšeli jste slovo Boží.....Úsměv Docela by mě zajímalo, jak Vy, můžete posuzovat inteligenci kohokoli, mimo sebe sama.Dále mi uniká, odkud plyne Vaše zřejmě hluboká znalost myšlení strážníků MP. A propastný rozdíl mezi myšlením MP a Policie? No ten tu skutečně je, ovšem v poněkud obráceném gardu, než je Vámi prezentován. Spoustu lidiček skutečně řeklo hodně, ale mnoho jich je také trochu "mimo mísu". Takže, dle MÉHO názoru, je jakékoli vymetání pouze zbožné přání osob, které o práci strážníka MP neví NIC. Termín "zkušený policista", je zavádějící. Zkušenost, je dána odslouženou dobou, ale nevypovídá nic o kvalitě práce dotyčného. Dle zákona podobnosti, může být policista stejný lempl jako strážník a odsloužit klidně 20 let.......pokud neudělá fatální chybu.Tolik o "zbošštění" Policie...

O co jde Eduardovi Beránkovi ? TomCR 07.03.2008 15:30
Souhlasím, budeme si tykat. Opravdu si myslíš, že když o tom budeš tady psát, něco se zmnění? Rozvoj města už dávno žádný není! Nebo investici do "rekonstrukce" Široké ulice, považuješ za rozvoj města? Podle mě to je rozhazování milionů. Pak je vlastně jedno, jestli do města nějaké peníze přitečou. Třeba je jinde využijí lépe.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA SEAL 07.03.2008 15:23
Slušné lidi nikdo neuráží, na svůj názor má právo každý. Nad čím bych se pozastavil,je obsah těchto názorů. Velmi často jsou to pouze osobní impertinence a výpady.Myslím,že Vy osobně by jste nenapsal ani ten "lísteček", který s popularitou nemá nic společného. Je to pouze Výzva pro nepřítomného pachatele přestupku, aby se dostavil k jeho vyřešení.Psychotesty prošli všichni strážníci, výjimka neexistuje. Á propos, kde by jste se svým myšlením uspěl Vy?! Věčně přetřásané téma Červenka-Kudrnka nekomentuji, i když....dle mého je na rozdíl od Červenky alespoň kompetentní.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA SEAL 07.03.2008 15:10
Vy jste je někde VIDĚL chrápat? Osobně? Tomu nevěřím. " Jedna paní povídala" Prostě jste si zřejmě s kamarády poseděli u piva a teď sem píšete plky. Co se týká vraků, po zjištění vraku, je věc předána Odboru dopravy, takže NENÍ pravda, že si strážníci přestali všímat vraků. Pokud o nějakém víte, můžete to bezplatně na linku 156 oznámit.MP vaše oznámení promptně vyřídí.Vaše výpady na p. Kudrnku považuji za nemístné. Docela by se mi líbilo, kdyby jste mu tyto informace o něm sdělil " in natura ". Jeden z Vás by si na to zachoval příjemnou vzpomínku, ale Vy by jste to asi nebyl.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA SEAL 07.03.2008 14:51
U případu o kterém se zmiňujete, pan Červenka s městem nevyřešil NIC.Pokud si to dobře pamatuji, v minulosti tato situace vznikla díky výstavbě kruhového objezdu u Hotelu Bohemia.Jeden z bývalých představitelů města rozhodl, že parkování se bude "tolerovat".Vedení Městské policie samozřejmě NEZAŘÍDÍ žádné parkoviště. Mohl by jste třeba chtít, abychom vyslali sondu k Jupiteru! Nedostatek parkovacích míst a podněty k řešení podává MP průběžně cca od roku 1998.MP ale ne ten odbor, který o tomto rozhoduje!Dále tvrdíte, že jste v Husově ulici nechal auto a ráno jste ho nepoznal.Následně že jste volal p. Kudrnkovi etc. Nechci zpochybňovat co jste napsal,jenom v průběhu posledního roku nevím o škodě na vozidle většího rozsahu, než propíchnuté gumy a poškrábaný lak.K tomu co strážníci vymýšlí.....jednají dle litery zákona tak, co jim přímo ukládá, tzn. že řeší KAŽDÉ oznámení. I ty z Husovy ulice.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA ANO 07.03.2008 14:02
Máte pravdu. Mimochodem: To, že tamtéž neplatí invalidi a navíc není jejich parkovací místo označeno platnou svislou dopravní značkou tak, jak to vyžaduje zákon, či to, že s auty označenými symbolem "vozíčkáře" jezdí a parkují na vyhrazených místech lidé, kteří takto postižení nejsou a ani osobu tak postiženou nevezou, vám nevadí?

Radar v obci Kočí PK 07.03.2008 13:36
Kdybis te jezdil tak jek je dovoleno nemusíš je nazívat šmejdi!!!Zamysli se nad skutečností že tu před rokem zemřelo mladé děvčátko.,ridič ji prostě přehlédl a ted odmítá zato nést odpovědnost.!!!!!Hájí se tím že odebrání řidičáku na rok a pul je moc!!!Co byste dělal kdyby to bylo z vaší rodiny.???Zamyslete se.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA paparak 07.03.2008 13:06
Když už jsme u toho parkování v ul.Husova nebo v jiných lokalitách,tak by mě teda zajímalo,kde v zákoně o obecní polciii najdu §,kde se píše ,že strážník městské poliicie může parkovat na placeném parkovišti aniž by tento poplatek zaplatil.Toto se děje na Resslově nám.v Chrudimi v denní době,kde strážníci v čele s vrchním strážníkem p.Kudrnkou ignorují dopravní značení a vesele se nám občanům vysmývají do očí a neplatí poplatek za parkování.Chápu,že v dnešní době se jezdí za prací autem,ale když nemají na to,aby zaplatili tak mají chodit pěšky.Nebo oni jsou něco víc než my ????Už takto je i zde málo parkovacích míst a oni zde blokují celý den parkovací místo.Než začnou dávat lístečky,tak by především měli začít u svých vozidlech.Jak chtějí nás lidi učit parkovat,když sami porušují dopravní značení.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA cherokee 07.03.2008 07:45
Ops odpovědi starosty města Chrudim na dotaz parkování v Husově ulici. Dobrý den, na Vaši relativně krátkou otázku rád odpovím, i když asi budu potřebovat více prostoru. Strávil jsem hodně času nad tím, abych (i po řadě telefonátů a emailů) řešil a prověřil, co všechno se v úterý odpoledne a večer v Husově ulici událo. Zjistil jsem, že se během úterního a i středečního dne na městskou policii obrátili anonymně někteří z našich / Vašich spoluobčanů (tedy vícekrát), kteří městské policii nahlásili, že se v Husově ulici špatně parkuje (pikantní byl jeden z pozdějších telefonujících, který dodal, že když mohla hlídka rozdávat lístečky po obědě, tak že je zvědav, jak rychle přijede hlídka MěP na místo tentokrát a jak bude celou věc řešit) a aby to strážníci přijeli vyřešit. Nejde tedy o žádnou změnu postoje vedení města Chrudim ani libovůli ze strany městské policie. Podle zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii, a jejího § 7 je "strážník v pracovní době povinen v mezích tohoto zákona provést zákrok nebo úkon, nebo učinit jiné opatření, je-li páchán trestný čin nebo přestupek či jiný správní delikt, anebo je-li důvodné podezření z jejich páchání". Z výše uvedeného vyplývá, že na základě oznámení (a to v tomto případě bohužel i anonymních) musí strážníci vyrazit a konat. Protože ve Vámi zmiňované ulici (i přes skutečně trvající toleranci ze strany města, která na tom žel nic nemění) mohou auta stát výhradně na místech určených k parkování, dostali řidiči, kteří se dopustili přestupku, za okna lístečky s výzvou k dostavení se na služebnu MěP. Je to v každém případě nejměkčí forma řešení ze strany strážníků MěP a já sám nevím o jediném případu, kdy by byla udělena bloková pokuta. Tedy znovu: město Chrudim se rozhodně nerozhodlo zbytečně šikanovat obyvatele našeho města; vědomi si vážnosti situace a neexistence jednoduchého a rychlého řešení chceme tolerovat parkování aut na sídlištích a dalších místech s komplikovaným parkováním, pokud samozřejmě neohrožují bezpečnost dopravy. Nicméně zdá se, že někteří obyvatelé našeho města se rozhodli narušit poklidný stav věci, o čemž tedy svědčí ony anonymní telefonáty a výzvy strážníkům k řešení. Já sám, neboť řídím městskou policii, určitě nebudu (a nemohu) nabádat strážníky k porušování či nerespektování zákona. Protože se může stát, že se situace bude opakovat, rozhodl jsem po konzultaci s vrchním strážníkem MěP následujícím způsobem: - i přesto, že se s anonymními telefonáty nějak "roztrhl pytel", budou strážníci prioritně řešit především přestupky, které jsou vážnějšího charakteru (např. parkování v křižovatce nebo na přechodech; nemohu si odpustit poznamenat, že stejně přísně bude kdekoliv trestáno stání na zeleni nebo na chodnících z mozaikové dlažby, která není pro auta koncipována) - vrchní strážník spolu s pracovníky Odboru dopravy dostali za úkol co nejrychleji (tedy do konce tohoto týdne) připravit návrh na řešení situace ve vaší ulici Zdá se, že nejrychlejším řešením by mohla být změna dopravního režimu v ulici. Já sám se nebudu pouštět do spekulací, jak by to mohlo vypadat - k tomu si chci nechat předložit již zmiňovaný návrh odborníků. Co ale mohu za vedení města slíbit - budeme chtít, aby ono řešení umožnilo legální parkování maximálnímu počtu aut v sídlišti. Mrzí nás, že k této situaci došlo, ale z výše uvedeného je asi zřejmé, že lavinu spustil někdo jiný. Napadá mne v této souvislosti ono okřídlené české "já nechci krávu, hlavně že chcípla sousedovi". Děkuji Vám za Váš email i za pochopení situace. Je i v našem zájmu najít řešení co nejrychleji, a uděláme pro to maximum. S díky a pozdravem Jan Čechlovský, starosta města Chrudimě

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Bond 06.03.2008 22:49
Tak nějak jsem si nevšiml, že bych urážel slušné lidi. V případě, že by na MP nebyli rozumní lidé, tak to neřeší jen "těma lístečkama", ale každému uloží nějakou tu pokutku. Nevím přesně kolik za nesprávné parkování je, ale určitě nejméně do jednoho tisíce Kč. No, každý ty lupínky rozdat nemůže, přísluší to pouze strážníkům nebo policajtům. Jen abych vás uklidnil, tak ani k jedněm nepatřím, přestože jsem byl vámi jmenován nejméně strážcem městského chrudimského pokladu. Častější školení ani psychologické školení nepotřebuji já, ale přiklonil bych se k proškolení těch, kteří porušují zákon a ještě si stěžují, že to je cestou příslušných orgánů řešeno. Jinak nevěřím, že by se mě Pepík Kudrnků bál. Je nejméně o hlavu větší a já proti němu ani nic nemám. Pokud bych přijal argumentaci člověka nebo těch pár lidiček na zdejším fóru, tak by mi bylo ze sebe dost zle. Tak pa pa paparaku. A jen tak pro pořádek, jak jste na tom vy s psychotestíkama a školením?

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Bond 06.03.2008 22:30
Úsměvné. O jaký systém, že tu jde? Když na sebe práskáte a potom se divíte, že to MP řeší, tak já za to opravdu nemohu. No a jak to řešit s lidmi? Myslím si, že město a MP jsou velmi tolerantní . Nejde o žádné porušení vyhláčky leč zákona. A těch šest metrů jsem si taky nevymyslel já, ale zákonodárci, které jste/jsme si zvolili. To své psaní jsem směřoval všem, kteří si vlastní prohřešky léčí kritikou MP. V této republice je prostě normální, když zloděj vříská:"Chyťte zloděje"! Takže asi tak pane Vidime nebo jak vás nazvat. MP prostě přestupky řeší a ty lístečky nejsou stupidnost, ale zákonný postup. Jen nevím, zda to pochopíte. To vaše provolání je jaksi mimo mísu.Tak ahoj.

O co jde Eduardovi Beránkovi ? Redon 06.03.2008 21:52
Tebe to TomeCR nějak dráždí. Na tomhle webu se do neúnosnosti řeší kdejaká blbost (hlavně v osobní rovině:) a když se objeví příspěvěk, že předseda stranické organizace ODS Beránek organizuje puč proti vlastnímu starostovi a zaviní tak nevyslání starosty do krajského zastupitelstva - tak tobě to připadá NEZAJÍMAVÉ. Obávám se, že pro rozvoj města je tahle kauza jednou z nejhorších za poslední roky a nejvíc poškodí město Chrudim.

Parkování Husova ulice ANO 06.03.2008 21:48

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201  200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.