Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Pavel Machitka 18.03.2008 21:53
Kudrnka lešti jen ty kliky ktere jsou odřene od leštení červenky a to zas takova prace asi neni
Reagovat na tento příspěvek

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Pavel Machitka 18.03.2008 21:49
Když máš před svym barakem 5 mesícu vrak auta....tak si kup neco lepšího....ja mit misto auta vrak tak sem taky nasranej.Hledej si lepší praci a budeš mit před barakem lepší vuz. heslo dne zni...před barakem zaparkovany vrak znamena jedno misto na parkovani teoreticky stale volne.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Pavel Machitka 18.03.2008 21:45
Co ja vim tak i červenka neplatil na placenem parkovišti na namesti a byl to jejich nadřizeny....jak se to kluci naučili tak to delají.....červenka mel byt přikladem.Ja bejt mestkej stražnik tak si listeček za okno sveho auta taky asi nedam

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Pavel Machitka 18.03.2008 21:41
Beni jak mužeš vedet že je Kudrnka podrazak...tebe podrazil?Ty maš nejaky problem ktery nemužeš unest....jestli te kudrnka nejak převezl tak je asi lepší i v jinych smerech.

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Pavel Machitka 18.03.2008 21:34
červenka je fuč a Kudrnka zas tak spatnej nebude když ho řeší stale jen a ten samej človek....mindrak je hold mindrak

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA AIKO 18.03.2008 19:16
Tak tohle je na žalobu. Tuším trestný čin pomluvy ve druhém odstavci, spáchaný věřejně. Doufám človíčku, že svoje tvrzení můžeš dokázat jinak jseš v pěkné kaši.

Bramac alena.nemcova 18.03.2008 14:43
To netuším, zda to krom TS Chrudim občas někdo uklidí. Spíš ne. Ale mě daleko více štvou neukázněný řidiči kamionů, kteří si to krátí přes město okolo hotelovky aby nemuseli čekat frontu a tím blokují dopravu směrem na Sobětuchy. A další věc - totálně rozbitá silnice od Sobětuch do Chrudimi.

Bramac hanz 18.03.2008 11:58
Moc by mne zajímalo,kdo má zodpovědnost za úklid nepořádku,který je do nebe volající u odstavného pruhu pro kamiony a náklaďáky,čekající na vjezd do Bramacu?Je to dost nechutná vizitka pro celou Chrudim!

Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA hel 18.03.2008 09:16
pokud se toho nechopí nějaké občanské sdružení ze sídliště, může přijít developerská firma. udělá průzkum trhu - kolik obyvatel by bylo ochotno dát x tisíc ročně za parkování v parkovacím domě. nebo nějakou firmu můžete oslovit sami. jen pořád nečekejte s nataženou dlaní, že Vám něco spadne do klína. mně když něco u baráku chybí, zkouknu účet, udělám průzkum trhu a buď si to pořídíme nebo ne. ale že bych šla brečet na MÚ mně ještě nenapadlo.

Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA filek 17.03.2008 21:13
Co takhle 10.000,-Kč ročně ?

Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA em 17.03.2008 14:29
A bylo by tam parkovani levnejsi nez pres den ve stredu Pardubic ?

Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA em 17.03.2008 14:28
Kdyz jedes do mesta nebo na navstevu, taky tam chces zaparkovat nebo jedes komunalem ?

Chrpo, diky em 17.03.2008 14:27
Co poslouchas, krome sveho ega, o veliky, jediny znaly?

Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA Josef Jarkovský 17.03.2008 10:35
No a proč ne? Podívejte se např. na nové domy mezi Chrudimí a Markovicemi - chtěli hřiště pro děti, dali se dohromady (samozřejmě ti, co mají děti a tudíž zájem), zašli na městský úřad, sehnali si pozemek, upravili, dovezli písek a mají hřiště. Čili nevidím důvod, proč by to nešlo i jinde a třeba s garážemi. Chce to jen trochu vůle a ochoty a nesedět doma a nečekat, až to někdo udělá za mě. Ale ta iniciativa musí přijít od lidí, ne od města: takže milá(ý)Katatonie, založte občanské sdružení "Garáže u stadionu", obejděte lidi, navrhněte co chcete postavit a pak jděte na městský úřad vyjednávat o pozemku, který si koupíte a za své si na něm postavíte parkovací dům. Jedno stání za sto tisíc, kdo si zaplatí víc míst, může je pak třeba pronajímat. Možností je spousta. A to, že to zatím nikde jako soukromá iniciativa neproběhlo není argument, jen výmluva. Někdo s tím začít musí.

pizzerie balustrada MH 17.03.2008 06:46
Když už jsme u toho, že nestíháte, tak si taky přisadím. Je to sice už nějakou dobu zpět, ale dodnes mi to leží v hlavě.Na přání mých dětí jsme jako odměnu za vysvědčení vyrazili k vám na pizzu. Po téměř 30 min čekání nás servírka odbyla slovy, cituji: "všechno ostatní, jen ne pizzu, protože máme rozvoz, nestíháme". Po tomto jsem se zvedl a už mě u vás neuvidíte. Kde to jsme, když pizzérie není schopna zákazníkovi přímo v restauraci nabídnout pizzu?M.Hájek

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA mistr 16.03.2008 21:08
Zrušme měštáky lecgou p.Kudrnko.Podvratáku a leštiči věčných klik na městském úřadě.Ty jsi p.Kudrnko vždycky leštil,ale maturitu jsi nebyl schopen nikdy udělat.Jsi ta největší nestvůra ,která u městké policie ä vůbec v našem městě je.Nepodepsat petici proti panu Červenkovi byl pěkný tah,já věřím,že na Vás dojde,p.Kudrnko.Jak se vůbec můžete podívat do očí nás občanů města Chrudim.Doufám,že za včas odejdete od městské policie.P.Kudrnka je člověk,který je zadlužený u úředníků a bere peníze z pokut pro svoje vlastní potřeby.Může to dokázat komise která prováděla konktrolu.Běžte do civilu a dejte svoji hlavu do písku.

Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA qpc 16.03.2008 17:40
Je mi divné, že lidi z paneláků by chtěli, aby jim město postavilo garáže, nejlépe bez jejich přispění, a blízko jejich paneláku-nejradši každému před jeho okny, aby to neměl daleko.Ten kdo bydlí v rodinném domě si musel zaplatit jak pozemek, tak stavební materiál, a garáž si musel postavit, nebo nechat postavit, za to taky zaplatil a platí z ní daň. Chtít po městě bezplatné parkování přímo pod okny svého bytu, mi přijde od sídlišťáků trochu neomalené. Na garáž u rodinného domu město také nepřiplácí. Vy požadujete parkování pro svá auta na městském pozemku, bez vlastního přičinění. Co se sami postarat?, zakoupit pozemek a postavit buď garáže, třeba dál od paneláku, tam kde je to možné?(každý svou garáž),nebo parkovací dům, ale za přispění toho, kdo tam bude parkovat, a ne zabrat auty i ty poslední zbytky trávy přímo v sídlišti a ještě to požadovat po městě. Kdo bydlí v rodinném domě a má garáž, se musel také přičinit sám. A že to v Chrudimi ještě neproběhlo jako soukromá iniciativa? 1) Ta auta jsou Vaše soukromá, tak se starejte. 2) Co nebylo - může se stát.Být městem, dám sídlišťákům šanci postavit si za své na pozemku,který si každý koupí garáže. Možná by byly garáže lepší, než další obchodní dům.

Chrpo, diky MIREK 16.03.2008 16:17
Nemám rád kotlíkáře.To nemá s hudbou nic společného.

Nový supermarket u Píšťov Vaklaf 16.03.2008 12:17
Bydlím také na Rozhledně, a také mi chybí obchod na tomto sídlišti. Ale, nutno si dát otázku - kdo by tam chodil??? Kolik lidí denně by obcho navštívilo a co by zde koupilo?? A pokud si na tuto otázku pravdivě odpovíš, tak přijdeš k závěru, že žádný ekonomicky uvažující subjekt na Rozhledně žádnou prodejnu nepostaví. Nikdo nepostaví obchod za pár desítek milionů, do kterého budou chodit lidé nakupovat pouze rohlíky a chleba. Je to smutní, ale bohužel je to tak.

Město Chrudim bude bojovat o republikové vítězství filek 16.03.2008 11:35
Město Chrudim bude bojovat o republikové vítězství (Chrudimské noviny, 16.3. 2008) Chrudim - Město se stalo letošním vítězem krajského kola Programu regenerace městských památkových zón a rezervací. Je tedy jedním ze třinácti měst, která se budou ucházet o celorepublikové vítězství. Chrudim už navštívili zástupci hodnotící komise, jejímž úkolem je do konce března posoudit projekty všech soutěžících a vybrat vítěze. Vedení města nejdříve komisi představilo prezentaci města i projekty realizované s podporou z Programu regenerace od roku 1994. Komise si poté prohlédla centrum města a také některé objekty, například baštu Prachárna nebo Novoměstskou kašnu. ... Nenapadá vás někoho, jak takovou věc zpochybnit? Nějaké ALE, nebo rozkrýt jak to opravdu je, nakonec je tu dalších 13 soutěžících, že :) Vždyť v Chrudimi stojí vše za hovno, ne?

Chrpo, diky em 16.03.2008 10:59
Chrpáci, děkuji vám za hezký večer v divadle. Bylo to príma. Vy jste hráli výrazně lépe než na podzim, Anitu jsem lépe nikde neslyšel - dokonce ani od sebe Úsměv . Šmehydlo se taky zlepšilo, zpívají úžasně a mají moji krevní skupinu, co se týká repertoáru - stará trampská klasika. A teď k Trdlům: I když bych na koncert nešel, byli perfektní, mají pěknou instrumentaci a je vidět, že hrajou rádi - tak dál. Ještě poznámka ke zvukaři: Divadlo je výrazně menší než Sazka aréna - nemusí to být tak nahlas.

Odpadky aneb jak zlepšit Chrudim S@rk@ 14.03.2008 12:28
Vážení spoluobčané, v Chrudimi bydlím teprve půl roku, ale i za tuto krátkou dobu jsem si vytvořila k tomuto malebnému městu vztah. Proto nemohu přenést přes srdce povalující se odpadky kam oko pohlédne. Chápu, že něco má na svědomí vítr, něco havrani a zbytek....? Pokud vím, v každém paneláku fungují tzv. služby, kdy obyvatelé daného domu mají za úkol uklidit nejen společné prostory, ale také okolí popelnic a domu. To ovšem nikdo nedělá. Myslím, že by nebylo od věci, aby se čas od času všnichni obyvatelé domu sešli při společném úklidu okolí, když to nejsou schopni splnit v rámci své služby. Na diskuzním fóru se neustále řeší policisté, kdo je větší debil a podobná nesmyslná témata, nic proti svobodnému projevu... Ale nechcete raději založit diskuzi, jak se zbavit povalujících odpadků? A co Vy, páni radní. Soutěž o nejrozkvetlejší balkón již máte, ale že se pod tím krásně rozkvetlým balkónem povalují odpadky je Vám jedno? Pokud nemáte finanční prostředky na údržbu a úklid Chrudimi, vyhlaste soutěž o nejuklizenější okolí domu. A výhra? Třeba roční odvoz odpadků pro obyvatele domu zdarma. Děkuji všem, kteří si tento text přečetli a alespoň se zamysleli nad tím, jak tuto situaci zlepšit.

Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA filek 14.03.2008 09:52
Souhlasím. Doufám, že si to starosta přečte:)

Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA Katatonia 14.03.2008 09:11
OK, ale pak je to opět o primární aktivitě na straně města, které by mělo po investigaci zájmu s uvedením konkrétních lokalit, kde by parkovací dům měl stát, vypsat výběrové řízení a domluvit se s konkrétní firmou - a následně město uvolní pozemek, firma po domluvě se zájemci postaví parkovací dům, atd.... Není možné očekávat, že takováto aktivita bude evokována pouze občany panelových sídlišť, podpora ze strany města je více než žádoucí!

Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA filek 14.03.2008 09:00
Ale názor pana Jarkovského mi naopak připadá rozumný. Logiku má, pravda je trochu složitý, co se týče schopnosti lidí na sídlišti domluvit se na čemkoliv:) Spíš to vidím na prodej městského pozemku investorovi, který zainvestuje podzemní garáže.

Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA Max 14.03.2008 08:52
Takze podle Vas, pane Jarkovsky, kdyz bude potreba napr. piskoviste pro deti, tak maj´ maminy z cinzaku udelat sbirku, koupit pozemek a objednat si nakladak pisku?

Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA Katatonia 14.03.2008 07:23
Co to je za názor? Už to někdy v Chrudimi proběhlo jako soukromá iniciativa? Tedy to, aby se několik paneláků skládalo na výstavbu parkovacího domu? O ničem takovém nevím a nepředpokládám, že by se to uskutečnilo. Do této doby vždy problémy s parkováním (výstavbu nových míst, údržbu stávajících, perzekuci špatně zaparkovaných vozidel, atd.) kolem paneláků řešila radnice města. Není možné srovnávat majitele rodinného domu s lidmi z paneláku, to je diametrálně odlišná záležitost. Majitel rodinného domu má vyřešený pozemek – je prostě jeho, takže si na něm po získání patřičného stavebního povolení může stavět, co chce. Jaké pozemky patří lidem kolem paneláků????????????????? Dále, jak efektivně se domluví třeba 300 lidí ve vztahu k výstavbě čehokoliv??????????????? Ten to chce, ten to nechce a neví, proč by na to měl jeho dům přispívat, tomu se nelíbí, kde by se to mělo stavět, město neuvolní žádný pozemek, atd….. Velice prosím, abyste, než napíšete takovýto inteligentní názor, hodně přemýšlel o realitě současného stavu, pane Jarkovský!

Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA Josef Jarkovský 14.03.2008 06:50
Jak to tady sleduji, brečíte všichni sice krásně ale na špatném hrobě. Nevím proč by město za naše peníze mělo řešit váš problém s parkováním. Dám jeden příklad: když má někdo rodinný dům a koupí si auto, taky neběží na městský úřad a nechce po něm, ať mu zařídí místo na parkování. Prostě si na svém pozemku postaví garáž. Takže dejte se dohromady z jednoho, dvou paneláků, kupte si pozemek a postavte si parkovací dům. Budete mít parkovací místo jisté, auto chtáněné proti škodám a před panelákem zbyde místo na to, aby tam mohla zaparkovat návštěva. Musíte si uvědomit, že mít auto neznamená jenom platit za benzín. A myslím, že už uplynulo dost času, abyste si uvědomili, že se musíte starat taky sami, nestačí jen křičet: já chci, já chci, úřade, státe, postarej se o mě.

Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA Max 13.03.2008 14:32
Bylo by to fajn, kdyby nekdo z odpovednych lidi uz konecne rekl, co, jak a kdy bude. Treba na sidlisti u Husovky by mohlo byti resenim, mezi panelakama, tam co neni ten basketbalovej plac, vybudovat parkoviste. Zelen tam stejne zadna neni (maximalne kus travniku s psima h*vnama)a prckove s maminama si muzou jit hrat na hriste o blok dal. Tak, a ted se ozvou maminky a zeleni drijacnici, ze je to ouplnej nesmysl, ale s tim se pocita Úsměv

Pozemni digitalni vysilani DVB-T v Chrudimi MN 13.03.2008 14:05
Již jsme to v Chrudimi při spuštění BH zkoušeli (Větrník, Filištýn, Průmyslová). Signál z BH cca 50% a kvalita 85%, což se dá. Problém je akorát v silném dešti. Je třeba anténa se zesilovačem a trošku citlivější přijímač (mám Evolve). Viditelnost není vůbec třeba, mám to asi přes dva odrazy. Takže závěr je takový, že v Chrudimi již lze v pohodě koukat na dvb-t.

Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA Katatonia 13.03.2008 13:35
Opravdu by mne zajímalo, zda se k problému parkování na chrudimských sídlištích vyjádří (i třeba zde na tomto třebaže anonymním fóru) někdo z vedení města. A třeba i oficiálně na stránkách chrudim-city. Nedávno psal Honza Čechlovský odpověď na dotaz nespokojené obyvatelky z centra Chrudimě ohledně perzekuce lidí, kteří zaparkovali vozidla (a běžně je tam takto parkují) takovým způsobem, že jim MP rozdala za stěrače lístečky o přestupku. Takže je zřejmé, že o problému s parkováním na sídlištích ví - ale jak ho chce jako nejvyšší představitel města řešit?

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA arnost 13.03.2008 13:24
Bohužel jsou to holá fakta o městské policii.I já si myslím,že potřebuje radikální řez,aby se změnil pohled na stážníky a vedení.

Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA em 13.03.2008 12:58
V noci to neni umeni, ale drzost zaparkovat. Musite dat auto tam, kde nema nebo nesmi byt. Pak nemuze projet doprava, hasici a osobaky musi vycouvat ulickou hanby.

Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA em 13.03.2008 12:57
Jak jsem psal - kdo bude z mista vedle silnice na silnici projizdet uzkou silnici pulkou sidliste?

Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA em 13.03.2008 12:54
To parkoviste naproti garazim je pitome hlavne z toho duvodu, ze se clovek prodira na silnici serpentinou uzkych ulicek mezi auty a chodci. Chodnik od dopravy k prvnimu vezaku se resil uz pri stavbe nizsich domu ale nikomu asi nevadi, ze deti chodi od dopravy mezi auty. Ostatne, stejne vsude chodi po travniku - to jsme my pionyri nedelali.

Omezení provozu v hernách TomCR 12.03.2008 21:38
Maso, ze všech mých příspěvků je jasné, že mi toto omezení připadá nesmyslné. Nechápu proto Vaší reakci?!

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA Max 12.03.2008 18:05
Tva zasoba nicku je proste nevycerpatelna? Bohužel, škoda

Vrchni stražník ČERVENKA,již civilem ČERVENKA arnost 12.03.2008 13:08
Když je Vám zle tak běžte k panu doktorovi a pokud nemáte 30,-Kč tak já Vám z radostí půjčím.Jinak co se týká strážníků a celého vedení městské plicie tak si osobně myslím,že by si měli přečíst tyto stránky a konečně začít něco dělat nebo je občané města poženou před zastupitekstvo,aby je zrušili.Jo a když jsme u jejich náplně práce,tak strážníci přestali dělat vraky nebo nepojízdné vozidla.Sám mám před domem vozidlo asi pět měsíců,ale nic.No ono tam ještě vydrží než se k nám dostanou.Jinak vidím,že účet pana vrchního strážníka je vrchovatě přeplněn,už mu moc nezbývá.....

Pozemni digitalni vysilani DVB-T v Chrudimi broskef 12.03.2008 11:37
Zadne dalsi polatky za DVB-T jiz nejsou, podle scenare by melo byt Pardubicko pokryto az cca. leden 2010 Bohužel, škoda . Ja jsem si jen najivne myslel, ze by nekdo v CR mohl chytat DVB-T z Bukove Hory, ale asi nechyta. Jedine mozne reseni je tedy zatim DVB-S (pokud pominu DVB-C s hroznym datovym tokem). Nebo ma nekdo jinou zkusenost?

Pozemni digitalni vysilani DVB-T v Chrudimi nicca 12.03.2008 11:18
Nevíte, prosím, od kdy bude v Chrudimi digitální vysílání a zda se budou platit nějaké poplatky kromě klasického placení za televizi a rozhlas? Děkuji

Radar v obci Kočí Miroslav Stříška 11.03.2008 21:24
Děkuji za Vás příspěvek. To, že měří u Vašeho baráku je naprosto v pořádku. To, jak někteří jedinci jezdí v této části obce, se mi rovněž nelíbí a měření jedině vítám. Ale přesto, můj názor na měření na konci obce zůstává stejný. Přeji hezký den.

Radar v obci Kočí Andrea Málková 11.03.2008 15:53
No to koukám, ja může být někdo tak nelidský. Milý pane,možná se vám zdá neuvěřitelné,ale i na začátku a na konci obce bydlí lidé.A jak jste navrhoval třeba zpomalovací pruhy-chtěla bych vidět jak byste na ně reagoval.Zase byste psal do diskuse a nadával na vzniklou situaci. Jo a mimochodem bydlím zhruba ve středu této obce na hl.silnici,a mohu vás ujistit,že "policie" měří téměř u našeho domu.Z toho vyplývá, že neměří na konci. A jestli někdy ano,tak jen dobře,mě to nevadí-naopak.Jsem také řidička a předpisy dodržuji.Mějte se a jezděte opatrně.

Radar v obci Kočí Miroslav Stříška 11.03.2008 13:03
Možná Vážená paní To je sranda :-D

Radar v obci Kočí Miroslav Stříška 11.03.2008 13:02
Já nenadávám na měření rychlosti v obci, ale na jeho umístění. Když měřit, tak na místě, kde to má větší smysl. A pokud je tento úsek tak problematický, tak co třeba pevné radary, popř. zpomalovací pruhy? Ne, radši umístí radar na konec obce. Přecijen, je tam větší pravděpodobnost "úspěchu".

Radar v obci Kočí Miroslav Stříška 11.03.2008 12:48
Tachometry mají odchylku, čili 55 km/h na tachometru je v reálu cca 50 km/h.

Radar v obci Kočí Miroslav Stříška 11.03.2008 12:45
Važený pane PK, určitě je podstatně více a daleko účinnějších možností, jak zabránit těmto nepříjemným záležitostem, než umístit radar na konec obce, kde nehrozí již žádné nebezpečí.

Radar v obci Kočí Miroslav Stříška 11.03.2008 12:42
*..ještě k tomu v kopci.

Radar v obci Kočí Miroslav Stříška 11.03.2008 12:39
to PK: a ty si zopakuj základní školu

Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA Katatonia 11.03.2008 11:32
Jasně, to chápu, politik (ať už lokální nebo na vyšší úrovni), pokud udělá jakékoliv rozhodnutí, bude určitou částí populace vnímán jako špatný. Ale co je ve vztahu k parkování na sídlišti U stadionu lepší? Žádné řešení (tedy stávající stav, kdy parkovací plochy absolutně nekorespondují s rostoucím počtem vozů a tento fakt nutí majitelé vozů parkovat všude - bez ohledu na zeleň, chodníky, bezpečnost silničního provozu, atd.) a nebo alespoň pokus o to, jak špatnou situaci rozumným zásahem zlepšit?

Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA Bublina 11.03.2008 10:27
Pokud si parkoviště u domů "pánové a dámy na radnici" prosadí i přes odpor obyvatel,zase budou ti na radnici špatní,takže jak z toho ven?????

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202  201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.