Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
diskuze, politika, chrudim, příspěvky, ....... Michal Tereska 01.06.2008 11:39
Tato diskuze by byla mnohem věcnější a zajímavější, kdyby jste se všichni přestali schovávat za anonymní jména. Pokud mám nějaký názor na věc (obzvláště politiku a město Chrudim), neměl bych se jako malý spratek schovávat za fiktivní jména. Nebo si tím léčíte komplexy, že na té radnici nesedíte Vy nebo, že soused vydělává víc nebo je úspěšnější, tak ho tady pošpiním ???!!!??? K otázce politiky – pokud nebudou na radnici a v nejvyšších pozicích lidi, kteří budou tahouni, město pomalu zchátrá a vymizí – občas je zapotřebí bouchnout do stolu a nastavit jasnou linii rozvoje. Bohužel se již delší dobu v Chrudimi setkávám s názor, že se všem všechno nelíbí, ale doopravdy nikdo nic pro lepší žití neudělá (takové to hospodské tlachání a nadávání) – je hodně možností jak oficiálně ovlivnit chod města či věcí, které se Vám nelíbí – tak hurá do toho, ale to by jste museli vstát od počítače a svůj čas věnovat jiným. (mimo pracovní dobu !!!!!). Co mně z tohoto mého příspěvku plyne jako výsledek – že mně tu teď anonymové seperou a dál budou tlachat pod svými zkratkami o zášti, nesmyslech a kritizování všeho kolem sebe. Přesto ještě jedna věc na závěr: smekám klobouk před lidmi, kteří se za svůj názor nestydí a vyjádří ho naplno pod svým jménem (byť se mi nemusí líbit a můžu mít na něj opačný názor).
Reagovat na tento příspěvek
 
Pouť v Chrudimi pavouk 31.05.2008 14:12
Kdy je letos pouť???
Reagovat na tento příspěvek
 
Radní Jelínek........ janek 30.05.2008 09:54
Vildo, váš příspěvek je stranický a politický-dost mě pobavil.Čekal jsem ho. Je to pořád stejné a komické. Termín naivkové-za bolšánů se říkalo odpadlíci. Opravdový tahoun, taky dobrý. Role štiky k pousmání. Náš pohled na svět a na místní politiku je rozdílný. V tom je problém. Vy jí chápete jako politický boj. Jak jsem si přečetl příspěvek Pavlíčka i Baboráka, jim jde opravdu o něco jiného-doporučuji si znova přečíst!!!Pavlíček líčí současnou situaci o mnoho věrohodněji, než všichni pozdější přispivatelé, vás nevyjímaje, vy si řešíte směšné problémy místní buňky ODS-Ostatní buď stranicky mlží, nebo odvádějí pozornost jinam.Známe.Baborákovi jde o to, že město přichází o mnoho inspirativních myšlenek bývalých členů, kteří nesouhlasili s tím, co popisuje Pavlíček a odešli, navrhuje, aby současné ŠTIKY, se přejmenovali. Nic víc, nic míň.
Reagovat na tento příspěvek
 
Radní Jelínek........ vilda 30.05.2008 08:31
Myslíte tou většinou jeden hlas navíc v dřívější radě ODS, která se neschopností a pomstychtivostí beránkovců rozpadla?
Reagovat na tento příspěvek
 
Radní Jelínek........ reason 30.05.2008 01:14
Vždyť Chrudimská volba má přece tahouna - Čechlovského z ODS. V pozadí jsou ovšem jiní. Chrudimskou ODS teď znovu ovládla mocná menšina, která si nedokáže představit koalici bez Chrudimské volby. Většina = škůdci (zveřejňovaní v "OBJEKTIVNÍM" Chrudimském deníku) byli odstraněni a vrátila se stará sestava, která si založila novou chrudimskou kádrovací ODS.
Reagovat na tento příspěvek
 
Radní Jelínek........ ANO 29.05.2008 18:41
Tím, že já nebo vy nepůjdeme k volbám přece státu (a tedy sobě) neušetříme ani korunu. Ok? Možná si ušetříme nervy a cestu za důchodci jenž tradičně sedí ve volebních komisích (on to nikdo jiný nechce dělat). Taškařice to je a jistě je dobré být nad věcí, ale to je možné jen do doby, než si uvědomíte, že sponzorem této taškařice jste vy a vaše rodina - stejně jako ostatní daňoví poplatníci. Nevím jak vy, ale já dokážu být nad věcí jen když jde o prachy někoho jiného. Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Radní Jelínek........ vilda 29.05.2008 16:08
Situace v Chrudimi opravdu není Janku tak černobílá, jak si myslíš. Ani to nejsou tak jednoduché počty, jak píšeš. Zaplaťpánbůh, že ODS neovládl Eda Beránek a jeho parta a že se Chrudimská volba zbavila takových naivků, jako Pavlíčka nebo Baboráka. Pavlíček není žádný lídr a tahoun volby, spíš si myslím, že jí nějaký ten hlas v posledních volbách ubral. Chrudimská volba potřebuje získat opravdového tahouna, jako je starosta Čechlovský z ODS. Jinak nebude plnit roli štiky chrudimské politiky, pro kterou byla založena. Další výrazné politiky v Chrudimi, až na trvalku Řezníčka, nevidím. Spíš chaotiky, které si v čele města neumím představit.
Reagovat na tento příspěvek
 
Radní Jelínek........ Ivana 29.05.2008 15:52
....zvolí se sami, mno, tak jo, ale nebude to alespoň stát tolik peněz ze státního rozpočtu, když budou volby jen pro ty, co se sami půjdou volit.... ...a já už si pomohla, sleduji to vše jako taškařici zpovzdálí a netrápím se tím. Každý džbán má své ucho a to nevydrží nekonečné špatné zacházení.... ale to je jen moje jednoduché vidění obyčejné ženské....
Reagovat na tento příspěvek
 
Radní Jelínek........ Bublina 29.05.2008 07:57
Možná mám špatné informace,ale nefiguroval p.Pavlíček v té firmě,jak "zakšeftovala" tu průmyslovou zónu a okradla jak město,tak soukromníky?Potom by to moc čestný muž nebyl.
Reagovat na tento příspěvek
 
Radní Jelínek........ ANO 28.05.2008 21:10
Zvolí se sami. Pomohla byste si?
Reagovat na tento příspěvek
 
Radní Jelínek........ Bohemund 28.05.2008 20:45
Mno, tak to bych si dovolil oponovat. A sice ústy Aristotela. Ten už tehdá říkával, že demokracie je nejhorší způsob vlády. A nemusí to být podmíněno její změnou v ochlokracii, nebo dokonce pornokracii. Pokud budeme stavět na tom, že vláda je z lidu, tak už první generace zvolených na toto zapomene a bude mocí tak zkorumpována, že demokracie přestává existovat. Čistou demokracii vytvořit nelze a nikde na světě neexistuje. Oproti tomu monarchie, kdy je monarcha od malička připravován na svou úlohu, možnost jakéhokoliv uplácení je prakticky nulová...to je něco jiného. Právě proto, že se jedná o profesionálního politka, chcete-li, je zárukou, že jakékoliv jeho negativní vlastnosti a tendece, které by později mohly být na škodu, se dají podchytit už v mládí kvalitní výchovou. Zmiňovat fakt, že monarcha, který si je vědom toho faktu, že jeho moc je mu svěřena Bohem(tak, jak o tom mluví třebas Karel IV.) je myslím v české ateistické společnosti zbytečné. Rozhodně to ale patří k těm nejdůležitějším faktorům, které pozitivně ovlivňují celou vládu.
Reagovat na tento příspěvek
 
Radní Jelínek........ janek 28.05.2008 11:16
Rád se nechám poučit o TOM jak to bylo.Uvidime, kdo má naivní představy.Nemám rád černobílé vidění-natož světa,ale nerad hledám složitosti tam, kde nejsou.Chrudimská politika jsou dost jednoduché počty.
Reagovat na tento příspěvek
 
Radní Jelínek........ Ivana 28.05.2008 06:45
Možná už dnes Chrudimská volba není tím, čím byla na začátku, ale to není dnes už ani ODS....ani naše společnost už není tím, čím byla ve chvílích euforie po listopadu 89. Láska a pravda zvítězí nad lží a nenávistí, ale teprve tehdy,až pravda a láska vymění lež a nenávist v našich myslích a srdcích a na to nejsou žádné medikamenty ani terapie, jen mravenčí tvrdá práce každého na sobě.
Reagovat na tento příspěvek
 
Radní Jelínek........ Ivana 28.05.2008 06:27
Možná je bezpředmětné vést diskuzi na téma kvalit a smyslu parlamentní demokracie. Budhisté říkají: nic jiného kromě sebe nemůžeš změnit. Chcešli změnit svět, změň sebe. A jedno staré přísloví praví: každý národ má takového krále, jakého si zaslouží. Proto když kritizujeme marasmus ve správě našeho města a státu, měli bychom se zahledět do zrcadla a sebekriticky se zeptat, zda "jim" to vlastně neumožňujeme. A umožňujeme "jim" to tím, že je volíme...což takhle zvolit cestu nenásilného odporu, tedy nevolit.....když "je" nezvolíme, bude se muset něco stát...ale co?
Reagovat na tento příspěvek
 
poděkování petr svoboda 27.05.2008 12:52
Děkuji městkým strážníkům při pomoci spadlému mláděti poštolky jejich včasný a profesionální zásach jak doufám pomohl zachránit život chráněnému dravci
Reagovat na tento příspěvek
 
Radní Jelínek........ Lord John 27.05.2008 12:35
Pláčete tu na špatném hrobě. Chování pana Jelínka je známo dlouhodobě, jak je tedy možné, že Chrudimská volba dopadne vždy s tak dobrým volebním výsledkem? Pokud vám to vadí, zasaďte se o to, aby už příště neuspěla.
Reagovat na tento příspěvek
 
Radní Jelínek........ Lord John 27.05.2008 12:33
Máš opravdu naivní představy o světě. Co se týče situace v ODS, bylo to mnohem složitější, než se domníváš. Černobílé vidění světa sice má své kouzlo, ale může tě spoutat do života v bludech.
Reagovat na tento příspěvek
 
Radní Jelínek........ Lord John 27.05.2008 12:31
Přesně tohle se říkalo už někdy ve dvacátých letech dvacátého století. Výsledkem byly různé modifikace, které vedly k dost krvavým diktaturám. Demokracie je ještě stále to nejlepší, co máme, jakkoli je nedokonalá. Nahrazovat ji něčím jiným, "spravedlivějším", "přehlednějším", apod., může být cesta do pekel.
Reagovat na tento příspěvek
 
loutkové divadlo - spolkový dům janek 27.05.2008 05:44
Chrudim, jako taková--------By si zasloužila loutkový soubor takový, který by si zasloužil stálou a slušně vybavenou scénu-nic z toho, ale Chrudim nemá. Tak že si nic nezaslouží! Zdarec....
Reagovat na tento příspěvek
 
Radní Jelínek........ Ivana 26.05.2008 09:51
myslím si, že situace v místní politice v Chrudimi koresponduje se situací v dnešní politice celkově. Systém zastupitelské demokracie je podle mě překonán, byl postaven v době, kdy lidé, ekonomika, vše fungovalo jinak než dnes. Tak jako monarchie v určité době vyčerpala své možnosti, byla vyměněna nejprve za konstituční monarchii a poté za parlamentní republiku...dnešní zastupitelská demokracie vyčerpala své možnosti protože dnešní člověk funguje jinak, jinak přemýšlí, jinak koná, má jiné motivace.Dnešní demokracie dává zvolenému neomezenou moc ale není zde žádná zpětná vazba co se týče odpovědnosti za učiněná rozhodnutí. Jediné co zastupiteli hrozí je jeho případné přístí nezvolení.A navíc si myslím, že funguje Mňačkem dokonale popsaný syndrom "chuti moci". A zastupitel je jen člověk a jak nepodlehnout takovým pokušením.... to by člověk musel být skutečně na hodně vysoké morální úrovni a pokorně jednat v zájmu celku, nikoliv v zájmu svém a v zájmu zájmové skupiny do které se svým společenským postavením dostal... Je něco shnilého ve státě českém, ale já jsem optimista, věřím, že shnilé jablko spadne ze stromu a nová úroda bude zdravá, ale zahradníci jsme my všichni. Jsem přesvědčena, že tento systém je neopravitelný, musí přijít nový, ale doba možná ještě neuzrála...
Reagovat na tento příspěvek
 
Radní Jelínek........ janek 26.05.2008 08:07
Pokud si tuto informaci dám do kontextu s nedávno proběhlou krizí v ODS- ve které šlo jen o to, upevnit za každou cenu postavení současných administrativně dosazených lídrů. Vše najednou zapadá, jak skládací obrázek.Obrázek současného politického marasmu v Chrudimi.
Reagovat na tento příspěvek
 
Lisabonská smlouva cona 25.05.2008 20:28
Největší radost z těchhle akademickejch keců mají Číňani. Už se těšej, jak si Evropu vychutnaj. Na rozdíl od amíků s Čínou vyjednává každej evropskej stát sámostatně. Už vidím např. ty výhodný smlouvy o ochraně duševního vlstnictví:)
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS cona 25.05.2008 20:25
Jak to všechno dopadlo?
Reagovat na tento příspěvek
 
Nový supermarket u Píšťov cona 25.05.2008 20:23
Trocha patosu a lid už běží na barikády. Více vkusu Janku:)
Reagovat na tento příspěvek
 
loutkové divadlo - spolkový dům filek 25.05.2008 20:17
Docela se mi líbí ta architektura, je tam vidět citace z divadla Karla Pippicha. Pěknej nápad.
Reagovat na tento příspěvek
 
loutkové divadlo - spolkový dům kolobezka 25.05.2008 16:53
Zdravím všechny Chrudimáky a vůbec loutkáře - jak se vám líbí návrhy a plány na přestavbu stávajícího divadélka Mír na Spolkový dům ? Já osobně se domnívám že přestavbou se zhorší podmínky pro hraní loutkového divadla v tomto místě, kam docházíme již mnoho desetiletí za kulturou pro děti .. navíc můj názor je že vlastník objektu se o tyto prostory v uplynulém období dostatečně nestaral a že tím nepřímo zavinil úpadek těchto prostor, navíc Chrudim jako taková - honosící se přívlastkem Loutkářská Chrudim - by si určitě zasloužila stálou a slušně vybavenou loutkovou scénu - co vy na to ?
Reagovat na tento příspěvek
 
Radar v obci Kočí Kwajdan 24.05.2008 07:23
ANO radar má smysl kdekoli v obci a to i mimo obec,kde je dopravní značkou omezená rychlost.
Reagovat na tento příspěvek
 
MHD Chrudim v mobilu Administrátor 23.05.2008 16:47
Tak zkuste wapový jízdní řád: http://chrudim.info/wap/ a nebo ještě lépe přes Opera mini prohlížeč přímo internetovou stránku http://chrudim.info/mhd/ Mělo by to být i levnější.
Reagovat na tento příspěvek
 
Radní Jelínek........ IVAN - B. 23.05.2008 14:32
Dobrý den. Pod zakládací listinou ( registrací Chrudimské volby), jsou tři jména. L.Jelínka, P.Pavlíčka a mé. Já jsem rezignoval na členství v okamžiku, kdy jsem zaregistroval směřování k dnešní realitě. Tu přesně popisuje Pavel ve své zprávě. A já nemám důvod mu nevěřit.Znám ho. Je to čestný muž. Vytunelováním Chrudimské volby, z důvodu neukojitelných ambic a touze po moci, město přichází o mnoho inspirativních myšlenek lidí, které jmenuje Pavel.Myslím, že by bylo čestné, kdyby se skupina lidí, kteří dnes představují Chrudimskou volbu vzdali tohoto názvu a založili nové,své sdružení. A tím se definitivně odstřihli od ideálů na kterých Chrudimská volba vznikla a jaké-snad- představovala. Ivan Baborák
Reagovat na tento příspěvek
 
Radar v obci Kočí Cenzura www.Chrudim.cz 23.05.2008 13:24
To je moc slušné oslovení-"pán".Obyčejné hovado v lidské podobě nemající kromě mozku dokonce ani řidičské oprávnění.Takové tvory(záměrně nepoužiji slova lidé)bych bez milosti pověsil na náměstí na pranýř jako ve středověku.Demokracie nedomakracie na taková individua je potřeba hodně tvrdá ruka zákona a né ta parodie co si říká Trestní zákoník.Tak to je fakt na ...
Reagovat na tento příspěvek
 
Radar v obci Kočí Miroslav Stříška 23.05.2008 10:33
Pokud já vím, tak ten člověk snad ani neměl řidičákBohužel, škoda Já jsem rovněž PRO radary, ale na místech, kde to má opravdu smysl!
Reagovat na tento příspěvek
 
Radar v obci Kočí doubleteam 23.05.2008 09:17
Pročetla jsem si celou diskuzi a nevidím nic špatného na tom, aby se dodržovala rychlost v obcích a policie měla v obcích radary. Po včerejším neštěstí v Chrasti se k radarům přikláním víc a víc. Možná, kdyby ten pán v Chrasti nejel jako prase, tak to tak nedopadlo. Možná.
Reagovat na tento příspěvek
 
Radní Jelínek........ pavlicek 23.05.2008 08:19
Nelíbí se mi situace v Chrudimské volbě. Je to dítě, kterému jsem věnoval obrovské množství práce. Rezignoval jsem na vedoucí funkce, nyní rezignuji i na členství - ovšem stejně jsem už rok nedostal pozvánku na žádnou akci. Dnes se základna Ch. V. zúžila na počet kolem pěti osob, stala se jakymsi "eseročkem" sledujicim zejména vliv na ekonomické zájmy dvou či tří členů. Za tím účelem se také přeměnila na béčko ODS. A protože prosazuje i obrovsky nákladný projekt na přeložku silnice nad náměstím a na zastavění plochy vedle kostela frontou domů až k Růžovce, jsem rád, že se takto veřejně mohu od této zrůdnosti distancovat. Myslím, že ze stejných nebo podobných důvodů odstoupili další lidé, kteří stáli u zrodu CH.V., ať se jedná o Ivu Hrochovou, Janu Malou, Ivana Baboráka, MUDr. Trněného či arch. Kopečného. Je mi to líto. pp
Reagovat na tento příspěvek
 
Radní Jelínek........ Pošťák 22.05.2008 12:01
Mohl by mě někdo sdělit kolik zvolených muselo odstoupit, aby se Jelínek dostal do zastupitelstva a do Rady města? Pokud někdo zná poměry ve sdružení Chrudimská volba mohl by napsat kam zmizel její lídr P.Pavlíček a i ti co dlouhou dobu ve volbě pracovali?
Reagovat na tento příspěvek
 
Nový supermarket u Píšťov em 22.05.2008 10:59
Koneckoncu - velkou samosku musite mit u hlavni silnice, aby se lidi chytli s autem, a u velkeho sidliste, aby se tam dalo skocit pesky.
Reagovat na tento příspěvek
 
Nový supermarket u Píšťov em 22.05.2008 10:58
Nejlepsi je, ze jeste loni na dotazy ohledne obchodaku v Pistovech bylo i tady na foru: "Ne, nic se stavet nechysta. Nektere obchodni retezce sice projevily zajem, ale je to jen ve fazi dotazu. " A za pul roku se doctete: "...zahajena vystavba ..." a nejzajimavejsi "...uz nejde nic delat, protoze je to rozhodnuto uz v roce 2005 a vsechno bylo v uzemnim planu a vse se dalo pripominkovat a vsichni o tom vedeli a blableblu..". Takze to bylo upecene davno.
Reagovat na tento příspěvek
 
MHD Chrudim v mobilu em 22.05.2008 10:46
Dik. Vyuzivam ho casto, i kdyz moc nazorny neni.
Reagovat na tento příspěvek
 
Parkování bezohledných našich spoluobčanů em 22.05.2008 10:43
Kdyz ma na takove auto, tak parkovat muze, kde chce. Pred zakonem jsem si vsichni rovni podle vlivu a penez.
Reagovat na tento příspěvek
 
darování krve Lukáš Němec 21.05.2008 19:18
Já tam chodím stále z principu, pro dobrou věc. I když ty časy kdy jsem si na darování krve bral dovolenou místo placeného volna jsou již dávno pryč Ok? Asi stárnu ...
Reagovat na tento příspěvek
 
darování krve potex 21.05.2008 08:50
co vim tak měli problem s pc programem. jo jasne, člověka to otravuje, když se chce objednat a dlouho to trvá. Na druhou starnu si říkám kolik lidí by rádo dostalo snídani, pohlazení po čelíčku, pusinku, starvenku a den doma zaplacený - a to vše za hodinku. To je nadsázka, nebo né? Kolik lidí přizná, že tam chodí kvůli dnu volna a odpisu na daních? Nebo věří tomu, že tam chodí lidi z principu. Já ne. Taky chodím a využívám všech výhod.
Reagovat na tento příspěvek
 
MHD Chrudim v mobilu Administrátor 20.05.2008 16:36
Dobrý den, tak opravená verze je opět ke stažení na http://thorin.wz.cz/ Ještě jednou děkuji za upozornění na chybu.
Reagovat na tento příspěvek
 
Parkování bezohledných našich spoluobčanů Cenzura www.Chrudim.cz 20.05.2008 15:38
 
Parkování bezohledných našich spoluobčanů Cenzura www.Chrudim.cz 20.05.2008 15:37
Takto podobně se úplně běžným způsobem parkuje pod bedlivým dozorem MP.Jak řekl pan Řezníček."Parkování je v Chrudimi problém,tož MP občas přivře oko."Zapoměl dodat nad kým a před čím.Ok? [url=http://www.postimage.org/image.php?v=aVouMpr][img]http://www.postimage.org/aVouMpr.jpg[/img][/url]
Reagovat na tento příspěvek
 
Radní Jelínek........ ANO 20.05.2008 11:22
Jakému jménu?? Dobrému??? To je sranda :-D To je sranda :-D To je sranda :-D mlátím hlavou o stůl! To je sranda :-D To je sranda :-D To je sranda :-D
Reagovat na tento příspěvek
 
Radní Jelínek........ František 20.05.2008 06:20
Myslím, že to stojí za zamyšlení. A určitě to neprospívá dobrému jménu místní politiky a také samotného protagonisty.
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS filek 19.05.2008 20:03
Taky si říkám:)
Reagovat na tento příspěvek
 
pizzerie balustrada filek 19.05.2008 20:02
Škoda té rychlé jízdy po cešnru města :(
Reagovat na tento příspěvek
 
Nový supermarket u Píšťov filek 19.05.2008 19:59
Jdi si prohlédnout územní plán. Pak pochopíš.
Reagovat na tento příspěvek
 
MHD Chrudim v mobilu Administrátor 19.05.2008 11:05
Dobrý den, děkuji za upozornění. Programátora této aplikace jsem již o chybě informoval. Další alternativou je použití jízdního řádu na našich wap stránkách: http://chrudim.info/wap/
Reagovat na tento příspěvek
 
Radní Jelínek........ janek 19.05.2008 08:34
Myslíte, že je legitimní už po několikáté volební období se dostat do zastupitelstva a nyní i do rady města, bez mandátu voličů? Tedy tak, že to nějak zařídím, aby ti, co mandát ve volbách dostali, odstoupili a já nastoupil na jejich místo? Kdyby se to stalo jednou-prosím, ale poněkolikáté? Je to morální? Má potom cenu chodit k volbám? Děkuji za vaše názory...
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206  205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.