Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Lebduška Josef 30.06.2008 08:54
Pane Pepine, kolik peněz do pozemků ještě potom město dalo? Příjezd, silnice uvnitř, kanalizace, nutnost nové trafostanice atd., to samozřejme taktně pomlčujete. Nehovořili náhodou v TV reportáži někteří aktéři, že se jedná o zainvestovaný pozemek s napojením na veškeré sítě? Odhaduji, že dnes jsou náklady na m2 PZ někde okolo tisíc Kč za m2 Cenu pouze odhaduji, protože skutečné náklady jsou velice šikovně schovány v rozpočtu pod různými názvy, takře se těžko dohledávají. A prodává se jen za 550 Kč? Neprodává se pod cenou jenom proto, aby se vůbec nědo v PZ uchytil? Víte, je mi jedno, kdo kolik na PZ vydělal, pokud vše přiznal a zdanil. Ovšem není mi jedno, kde PZ je, jak se k ochraně životního prostředí staví ti, kdo by jej měli chránit především a to, že rozhodnutí zastupitelstva v této věci nikdy nebyla a nejsou příliš šťastná. Také mi vadí, že pozemky jsou prodávány hluboce pod pořizovací cenou. A protože to vše je podivné, je samozřejmě mnoho podivných historek okolo PZ v Chrudimi. Já jsem slyšel jednu z mnohých - údajně z vyšetřovacího spisu - a ta hovoří kdo a kolik miliónů dostal a kdo byl za to vyšetřování odvolán z funkce. No a protože jedno přísloví praví, není kouře bez ohně, nedivte se že tento případ stále hýbe Chrudimí.
Reagovat na tento příspěvek
 
Městské pozemky v lokalitě Skřivánek prodány logo2 29.06.2008 20:59
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT johansson 29.06.2008 20:28
Jsem rád, že jste se zasmál. Přesto věřte, pane Korejtko ml., že v posledních týdnech jsem se pobavil mnohonásobně víc já na váš účet.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT masa 29.06.2008 20:22
ja bych rada vedela jak to bylo po pravde.A aby se k tomu pan Kusta,pan Libej a ostatni postavili celem a rekli pravdu a neschovavali se za dvere jako pan Jelinek.je ti nevychovane a ostudne a i ubohe.
Reagovat na tento příspěvek
 
Spinning ZanyK 29.06.2008 17:18
Ahoj, v lete budu bydlet v CR a rada bych chodila na spinning, vim, ze loni tam nejaky byl, ale presunuli ho do pci, nevite o necem, kde v CR provozuji spinning a bude funkcni hlavne pres leto? Diky
Reagovat na tento příspěvek
 
Ivan Baborák je Janek ! Pecháček 29.06.2008 12:09
Ale podívejme, člověk by neveřil. No jo, takový je život. Nahoře huj a dole fuj ...
Reagovat na tento příspěvek
 
Pardon, minea 29.06.2008 01:22
že rušim, ale mohu dnes vzít příbuzenstvo na pivo do Bohemky? Jako jesi tam zas fotíte, že půjdeme jinam. Díky.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT minea 29.06.2008 01:18
Velmi trefné. Díky.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT ANO 28.06.2008 20:36
Takže připomenu slova p. Pavlíčka: "Příjemným zjištěním je, že o celou transakci se postarala Okresní hospodářská komora v Chrudimi. Lví podíl na úspěchu měli i členové Chrudimské volby v čele s ing. Milanem Kuštou." Po letech to zjištění není tak příjemným. Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT pavlicek 28.06.2008 19:49
Mám pocit, že již ve svém projevu na Zastupitelstvu prohlásil pan starosta, že lidé z Hosp. komory (resp. družstva) už ve chvíli kdy vykupovali první pozemek, postupovali ve shodě s ním. Přeloženo - starosta se se zástupci družstva na výkupu pozemků pro město předem dohodl s tím, že uskutečnění obchodu mezi městem a družstvem v radě a posléze v zastupitelstvu prosadí. Přesné znění projevu je jistě na radnici k dispozici. pp
Reagovat na tento příspěvek
 
Městské pozemky v lokalitě Skřivánek prodány David Zejda 28.06.2008 18:55
Zastupitelstvo města 23. června schválilo prodej pozemků v lokalitě Skřivánek společnosti Parnassius apollo a. s. Ostrava. Společnost patří do skupiny společností spojených osobou pana Martina Chamra. Jedná se o pozemky o celkové výměře 93.526 m2, prodej za cenu 351 Kč/m2 za podmínky vybudovat na vlastní náklady inženýrské sítě.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Pepin 28.06.2008 13:57
Z čeho tak soudíte ? Podle OR mělo družstvo dvě živnosti - obchodní činnost a zemědělská výroba. Myslím, že žádné riziko nenesli. Investice do velkých pozemků v blízkosti města je vždycky výhodná. Mohlo koupit město, nebo nějaká firma. těm co tam staví dneska svoje podniky je jedno od koho kupují. Důležitá je pro ně cena. A město prodává už za 600/m . Tak kdyby neprodali městu, prodali by firmám a mohli vydělat víc. Tak nevím, co je na tom k divení.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT minea 28.06.2008 13:12
Nasypali tudíž větší polovině tehdejších zastupitelů? Ajajaj. Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT minea 28.06.2008 13:07
Pokud vlastním pozemek a chci jej prodat, je mi srdečně jedno, jakým účelem se ohání kupec, hlavní je, že mi zaplatí. Chcete mi tvrdit, že prodávající prodali pod cenou při vidině nejušlechtilejšího zelí na světě? Úžasné. Co tam máte dál?
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Pilař Michal 28.06.2008 11:27
Trošku pravdy? Myslím, že tato záležitost byla, tak zmanipulovaná. Vím o lidech ze zastupitelstva, s kterými ČT natáčela a nakonec je nevložila do pořadu, protože zpochybnily, že za vše může jen pan Kušta. Dle mého mínění byla reportáž na objednávku. Myslím, že by si měl každý položit otázku, kdyby měl stejné možnosti, zda by do toho šel či nikoliv? Kritizovat jde dobře každému, ale jstli by se nechoval stejně???
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT any 28.06.2008 10:05
Pardon, omlouvám se za to tykání, správně mělo být říkáte.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT any 28.06.2008 10:01
Mě je nejvíc divné, že bylo založeno družstvo za účelem ekologického pěstovaní bylinek - za tím účelem nakoupilo pozemky v průměru 80,-Kč/m2, ale na pěstování bylinek nikdy nedošlo. Nebyly dost vysoké předpokládané výnosy? A ten poměrně krátký časový sled mezi záměrem pěstovat bylinky, pak bylinky ne, prodáme pozemky - budeme hodní na město, ani moc nevyděláme protože nabídneme cenu jen 351,-Kč/m2 včetně sítí,a město bude mít průmyslovou zónu. Tím obrovským rizikem je myšleno to, že by muselo v případě nezájmu města začít s pěstováním bylinek? Proč tomu říkáš ohromné riziko? Vždyť to byl prvotní záměr toho družstva. Myslím že i slepý a nezainteresovaný vidí...
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Nemo kpt 27.06.2008 17:38
Od kdy mají bílí koně opravené domy? Ti přece končí na dně přehrad. Navíc ten děda je tchánem p.Chudoby. A ten úplnou náhodou pracoval pro správce konkurzu TRANSPORTY. A byl to právě správce konkurzní podstaty, který porušil smlouvu s městem k napojení na sítě. Ono to je asi zamotanější. Pročpak tedy správce něco sliboval a potom slib porušoval ?
Reagovat na tento příspěvek
 
Hyxovy děti j70 27.06.2008 17:27
Tak to nebojím. naposled, když se podepisovala petice právě u Hyxu, jsem jí také nepodepsala, jednalo se o uličku hned vedle.A jsem tomu ráda, protože by jí stejně hned opotili. Mám takovej pocit, že proti nim se nedá dělat vůbec nic.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Bohemund 27.06.2008 16:31
No jasně. A jen tak mimochodem měl dědula(bílý kůň) právě opravený dům, nový plot. Kušta měl taky nový barák(vždyť z té transakce vydělal jen milión(sic!)). Stejně tak Libý(to v reportáži nebylo, ale kdo nevěří, ať do Novoměstské běží) + ještě nové autíčko a hodinky s vodotryskem. Že je pan Libý osoba rozumu mdlého a inteligence podprůměrné ví asi každý, kdo s ním kdy spolupracoval. S tím se nese i jeho duchaplné vyjadřování, které ani není třeba stříhat. Když opakuje pořád to samé. No nic...
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Bohemund 27.06.2008 16:27
Tak si to rozeberem, co říkáte? "První čirá spekulace je, že to bylo celé domluvené dopředu. Ve skutečnosti hlasování zastupitelstva nelze nikdy (zvlášť v takhle závažné věci) předpovědět." To jistě ne. Ale mně zcela postačilo "nezávislé" doporučení pana Libého a monsieur Kušty. "Podle mě nesli docela slušné riziko" Ach tak. Takže váš subjektivní názor. A podle mě zase riziko nenesli, protože už předem "nasypali" do správné kasičky. Jakou hodnotu má tato výpověď? Vůbec žádnou. "Druhá spekulace je ona fotografie, která má zřejmě dokazovat, že když se znají a chodí spolu na pivo, tak se šábli o 30 milionů. Ta fotka nedokazuje nic jiného, než že se znají a stýkají." No jasně. A jen tak "náhodou" pan Libý doporučí pana Kuštu. Jen náhodou se totiž ti dva o této transakci v hospodě nikdy nebavili. Příště tu o kůzlátkách, ta je podstatně zábavnější. Nikdo neříkal, co v té hospodě dělají, respektive o čem mluví. Ale mám-li v hlavě mozek, je mi to minimálně podezřelé. "Ostatní je spíš manipulace s divákem než kvalitní investigativní žurnalistika" No vida, už jsem se bál, že se "argumentace" ad hominem a psychologisování nedočkáme. To samé platí i tomu vašemu závěru. Máte u mě pivo. Jste zábavný :)
Reagovat na tento příspěvek
 
Včerejší bouřka; Bára :-( Eiffel 27.06.2008 13:53
A tenhle znáte?: Před masnou na chrudimském náměstí (klasické shromaždiště rejpalů) říká jeden důchodce: "Měli by toho architekta Rajniše zavřít!" ... A druhý na to: "Měli by ho zavřít až zčerná. A s ním taky Santiniho Eichla za blbě vyprojektovanou střechu na Zelené hoře" ...
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT johansson 27.06.2008 13:49
První čirá spekulace je, že to bylo celé domluvené dopředu. Ve skutečnosti hlasování zastupitelstva nelze nikdy (zvlášť v takhle závažné věci) předpovědět. Nebo měl Agrospol Eco nějakou záruku, že to zastupitelstvo odmávne? Podle mě nesli docela slušné riziko, že dali 10 mil Kč za pole, které nakonec polem mohlo zůstat. Druhá spekulace je ona fotografie, která má zřejmě dokazovat, že když se znají a chodí spolu na pivo, tak se šábli o 30 milionů. Ta fotka nedokazuje nic jiného, než že se znají a stýkají. Ostatní je spíš manipulace s divákem než kvalitní investigativní žurnalistika, o které si myslím, že jsou jí čeští novináři na hony vzdáleni. Vůbec mi nevadí, že někdo nemá rád starostu nebo zdejší komunální politiky. Ale vadí mi prostoduchost, s jakou si nekladete otázku, co všechno se v televizi odehrává ve střižně a jak selektivně se vybírají obrázky a dialogy do takové reportáže. A kolik novinářů něco takového točí ne proto, že hledají pravdu, ale proto, že jsou na něčí výplatní listině...
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT tijereta 27.06.2008 12:48
To je sranda :-D souhlas s Bohemundem!!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT tijereta 27.06.2008 12:41
johansson - (samo)Libý???
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT tijereta 27.06.2008 12:40
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Yuki 27.06.2008 09:03
Vydržte, legrace bude pokračovat :)
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Bohemund 27.06.2008 08:35
Nepodloženými fakty? Například?
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT johansson 26.06.2008 22:50
Nechoďte tam... prý tam každý pátek teď bude číhat mladý pan Káles s foťákem ukryt ve chcacím kanálku....
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Yuki 26.06.2008 22:49
Ten Lédl už neví, jak by do hospody přitáhl lidi ... :)
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Yuki 26.06.2008 22:47
Nevím, ale nějak nemám důvěru v pseudo reportáže na ČT. Nováckým Na vlastní oči nesahají ani po kotníky, což Reportéři ČT vědí a efektu dosahují sugestivními otázkami k divákovi, manipulací střihem a nepodloženými fakty, kterých bylo ve zmíněné reportáži víc než dost. Krátce - novinařina pláče. Myslím, že kauza chrudimké PZ by si zasloužila poctivější a pravdivější pohled.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Rio Mare 26.06.2008 22:47
Kdybyste KDOKOLI chtěl prodávat pozemky v Chrudimi za 351,- Kč, obracejte se na mě! Rád koupím, obratem je střelím tak za 800,- Kč nejmíň! Jinak pro některé přispěvatele, aby zbytečně nevolali policii - trestný čin spekulace byl zrušen v r. 1989. I když chápu, že někteří lidé se s bolševickým myšlením loučí skutečně těžko....
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT johansson 26.06.2008 22:31
Ano, já jsem tu reportáž viděl- spekulace a dohady paní redaktorky, která udělá z Libého opravdového trotla tím, jak ho sestříhají a on "komicky" opakuje jedno slovo. A jako korunní "důkaz" fotka z hospody, která má zřejmě dosvědčit, že když spolu chodí na pivo, tak se šábli o těch 30 milionů.
Reagovat na tento příspěvek
 
cyklostezka Chrudim - Pardubice rudeek 26.06.2008 21:11
Ach jooo, dyk už se o ní mluví od roku 2004 snad.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hyxovy děti Ondřej Kopp 26.06.2008 21:04
A proč by ji neměl podepsat? Nebo se všichni bojíte podepsat pod svůj názor ?
Reagovat na tento příspěvek
 
Hyxovy děti j70 26.06.2008 20:19
To opravdu nemá cenu volat MP a nejsou to jen banány, jsou to celé tašky. Pak má mít člověk dovolání. Ráno , když jdeme do práce a děti do škol, tak už ani nejde projít po chodníku. Až tam někdo někoho srazí, kdo ponese vinu. Kvůli autům zaměstnanců se nedá projít a MP nic nedělá. Petice asi nemá cenu,kdo se podepíše, když tam každej jde nakoupit.
Reagovat na tento příspěvek
 
cyklostezka Chrudim - Pardubice ANO 26.06.2008 20:19
Inu, vykopávky: http://www.rozhlas.cz/pardubice/zpravodajstvi/_zprava/465861 Jestli takhle půjde i stavba obchvatu, tak to tipuju na dokončení do roku cca 2040.
Reagovat na tento příspěvek
 
cyklostezka Chrudim - Pardubice rudeek 26.06.2008 19:49
Ahoj nevíte jak to s ní vypadá? Jezdit do práce na kole CR - PCE je o život. Přitom, myslím, by mohla být vcelku využívaná.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Pepin 26.06.2008 18:06
Tkže rekapitulace pravdy: - Chrudim koupila pozemky na PZ za 351,- Kč/m2 což je jasně výhodná cena. Jestli víte v okolí Chrudimi o podobně levných pozemcích, okamžitě je kupte. Zájemců bude mnoho - PZ se nyní plní investory a do městské pokladny se vracejí peníze zpět. Poslední prodeje jsou 550,- Kč/m2 (že by spekulace města - levně koupili, draze prodávají) Všechno ostatní je věcí soukromých firem a jejich vlastníků. Jestli mají nějaké problémy s účetnictvím, je to čistě jejich věc a s prodejem pozemků městu to vůbec nesouvisí. Ostatně kdo nemá problémy s finančákem
Reagovat na tento příspěvek
 
Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA buldog 26.06.2008 16:10
Naprostý souhlas s Bublinou, někteří naši spoluobčané by nejraději vjeli se svým autem až do obývacího pokoje. Viz pan Dušan Dvořák a příslušníci jeho rodiny, bylo by křivdou jmenovat pouze jeho protože takových lenochů je mnohem víc. A to si pan Dvořák říká fotbalista - sportovec a je líný udělat 50kroků na parkoviště. On se totiž vymlouvá, že parkoviště je obsazené, ale on v místě kde je parkování zakázáno se svými auty parkuje i v denní době kdy na prkovištích je spousta místa. A co na to naše slavná MP? nic, protože na benzínku kde rodina p.Dvořáka působí jezdí auta MP na kafe a na kus řeči, při které se i to omylem zasunuté oznámení o přestupku za stěrač pohodlně stornuje.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT tijereta 26.06.2008 13:41
žel bohu jen trošku - měli bychom (všichni nespokojení obyvatelé města chrudim) vyraziti v pátek v podvečer na společné (na můj vkus teplé) plzeňské pivo k panu Lédlovi - čti "do Modré Hvězdy" To je sranda :-D
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT crosi 26.06.2008 13:05
Konečně se někdo našel kdo řekl o Chrudimských papaláších trošku pavdy. Jen mě mrzí že nedošlo i na zkurv...u Širokou ulici. Realita je ale bohužel taková že se vlastně nic nestalo a v našem městě bude vše jako dřív Tak to je fakt na ... (
Reagovat na tento příspěvek
 
Včerejší bouřka; Bára :-( johhan 26.06.2008 12:56
Proč na zahradníky a ne třeba na ty po..... ochranáře co chrání každý zhnilý strom?
Reagovat na tento příspěvek
 
Včerejší bouřka; Bára :-( tijereta 26.06.2008 12:27
ještě mě napadá zda tedy nejste zastupitelkou/zastupitelem že jste tak vztahovačná - nemluvil/nepsal jsem o rozdílech mezi kalamitami přírodními a politickými Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Včerejší bouřka; Bára :-( tijereta 26.06.2008 12:25
pardon, ale v této Vámi nepochopené diskuzi končím - -zřejmě Vám dělá problém vícero témat najednou..Velice se omlouvám Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Včerejší bouřka; Bára :-( Zizi 26.06.2008 11:43
Ne jen vám, všem, jen jsem chtěla aby byl příspěvěk dole, jako poslední Ok? Nechápu, proč bych nemohla míchat regiony...to bylo pro příklad... takže ve Žďáru je to přírodní kalamita a u nás je to chyba zastupitelů... hmmm.... Pokud chcete případy od nás, tak byste třeba mohl udělat "ty ty ty" na ty zahradníky, co sázeli stromy tak blbě, že teď spadly To je sranda :-D
Reagovat na tento příspěvek
 
Včerejší bouřka; Bára :-( tijereta 26.06.2008 11:36
Milá Zizi, zda je příspěvek určen mně - lítost jsem projevil a kritika je v určité míře zdravá. pakliže se bavíme o "Báře", bavíme so regionu CR -nikoliv o Žďáru nad Sázavou..Poškozených regionů i památek bylo včerejší pohromou dost Bohužel, škoda Nicméně a nicvíce - nemíchejme hrušky s jablkama..
Reagovat na tento příspěvek
 
Včerejší bouřka; Bára :-( tijereta 26.06.2008 11:23
 
diskuze, politika, chrudim, příspěvky, ....... deserte 26.06.2008 11:03
Kozy,mečíte na nepravý měsíc.Je milé vidět,jak vrána k vráně sedá.
Reagovat na tento příspěvek
 
Včerejší bouřka; Bára :-( Zizi 26.06.2008 10:55
Teda tady dokáže každý akorát kritizovat, místo aby třeba projevil lítost nad tím, že to nadělalo takové škody. Ve Žďáru nad Sázavou jim to na Zelené Hoře poničilo střechu kostela. Všichni jistě víme, o jakou jde památku. Možná byste tedy měli zkritizovat pana Santiniho, že to špatně vymyslel Ok? Možná byste mu to někdo mohl říci i osobně To je sranda :-D Já neříkám, třeba byla Bára opravdu špatně postavená. Jenže dokud nemám důkazy, tak nebudu nikoho obviňovat. Pokud byla zfušovaná, tak ať architekt a stavbaři za své chyby zaplatí.
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209  208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.