Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
parkování v topolské ulici Katatonia 09.07.2008 09:12
Proč zabetonujeme a proč všechny volné plochy? Co to je za argumentaci? Takto to nikdo nemyslí, jsou elegantnější řešení, která vhodným způsobem z ploch, na nichž se stejně auta v současné době staví, aniž by tento povrch byl na to připraven (chodníky a zelené plochy), vytvoří nová standardní parkovací místa (přisunout chodníky blíže domům ve prospěch rozšíření komunikací v sídlištích tak, aby bylo možné parkovat auta kolmo, apod.). Primárně je to o tom snažit se vymyslet něco v rámci toho, co již existuje a kde auta stejně již parkují (myslím plochy k parkování neuzpůsobené, ale na kterých auta stejně po večerech stojí). Sekundární věcí je přehodnotit velikosti hřišť, zelených ploch apod. v rámci sídlišť, nicméně to je na širší diskusi....
Reagovat na tento příspěvek
 
parkování v topolské ulici qpc 09.07.2008 08:15
Ano, problém je trošku jinde: zabetonujeme všechny volné plochy a uděláme z nich parkoviště pro auta, protože my ze sídlišť MUSÍME parkovat své auto nejlíp pod svým oknem, a proto město dělej s tím něco a honem.Mě ten přístup připadá nesmyslný.Když mám auto a nemám kde parkovat, musím vyvinout úsilí já, protože to auto je moje - ne ječet na město.A také existují jiní občani,než jen ti kteří mají auta a chtějí veškerý volný prostor schlamstnout pro svou potřebu.Existují chodci a děti.Když si děti budou hrát mezi auty-bude to vadit jak majitelm aut, tak rodičům těch dětí.Nesouhlasím s rušením posledních zbytků zelených ploch a chodníků ve prospěch parkovišť.Doufám,že je to pochopitelné. Demokracie upřednostňuje soukromé vlastnictví - tak ať se také majitelé aut soukromě postarají o parkování svých aut-nevidím v tom nic špatného. PC používáme společně s manželkou, v době, kdy jsem u PC nebyl, přihlásila se ona, chtěla také něco napsat do diskuze, bohužel jsem si nevšiml, že je přihlášena ona, napsal jsem příspěvek a odeslal. Myslím,že to,že používáme dva jeden PC nevadí.
Reagovat na tento příspěvek
 
parkování v topolské ulici Katatonia 09.07.2008 06:34
Já mám taky vyřešené parkování - 2 garáže vlastní a ještě jednu pronajatou, takže mě osobně parkování vůbec netrápí, any nebo qpc nebo kolik máš ještě přezdívek, ale líbí se mi živá diskuse k problémům v Chrudimi a k nim parkování 100% patří. Osobně nevidím důvod zakládat Sdružení pro gráže (zkopírováno), myslím, že jsou levnější a rychlejší řešení, ale diskutovat s někým, kdo za vším vidí jenom teze typu: "co by lidé na sídlištích chtěli, aby jim někdo něco udělal zadarmo a bez přičinění, a lidem z rodinných domů ne, to určitě, to by se jim líbilo, atd"; je naprosto irelevantní! On je totiž trošku problém, že na těch sídlištích bydlí dle mého většina obyvatel Chrudimi..............
Reagovat na tento příspěvek
 
parkování v topolské ulici SKAska 08.07.2008 16:03
Upřímně mě taky dosti děsí představa dětského hřiště obehnaného sítěmi a uvězněného mezi mraky aut... nicméně je také pravda že děti s hrát na hřištích třeba na Šancích jsem už dlouho neviděl.. .Spíš hulící výrostky, po večerech i s flaškou. Nicméně to neznamená, že by se neměli zachovat - děti dnešních obnyvatel jsopu ve věku kdy budou mít vlastní rodiny a ty hřiště budou potřeba... navíc je s prominutím určitě hezčí pohled na zeleň než na vaše auta Úsměv Úpravy sídlišť - proč ne, ale rozumně a s vkusem...
Reagovat na tento příspěvek
 
parkování v topolské ulici any 08.07.2008 15:54
Nemám důvod zakládat sdružení pro garáže,já mám parkování zainvestováno a vyřešeno a nebrečím a nenadávám ani na město ani tobě, na rozdíl od tebe jsem se postaral sám.Pokud chceš dobře parkovat, postarej se taky.Sdružení pro gráže můžeš založit ty, ty máš problém se svým autem.Informací a kuráže máš jak je vidět už dost.
Reagovat na tento příspěvek
 
parkování v topolské ulici SKAska 08.07.2008 15:35
žatravňovací kostky jsou dobrý návrh, ano, kolik lidí žije na sídlištích? A kolik z nich by s tímto souhlasilo? Proč se nedáte dokupy a nedáte tedy na město návrh na takovouto kultivaci sídlištních ploch? Pokud by se připjilo 5 lidí z každého domu, už je to síla dav a můžete to zkusit. garáže se podsouvají, protože máte strach o svá auta, která nechcete nechat parkovat někde mimosvoje okna pod širým nebem... Což mě zase přivádí na myšlenku: pokud takové parkoviště bude - zatravňovací kostky, úpravy v rámci sídlišť, apod... - když nebude pod vašimi okny, ale o dva tři domy dál - budete tam tedy parkovat, když to stejně nevyyřeší to že na auto neuvidíte?
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT ANO 08.07.2008 15:24
Už z první věty, tedy "Kdyby družstvo bylo založeno za účelem podvodu, tak by za ten podvod byl někdo odsouzen" je vidět, že toho máš moc. Nechceš si vzít dovolenou, a pro příště si pořádně rozmyslet, co napsat?
Reagovat na tento příspěvek
 
parkování v topolské ulici Katatonia 08.07.2008 15:22
Fajn, chytrá hlavo, kde je možné se k tvojí iniciativě připojit? Založils sdružení pro garáže? Prosím o informace, v opačném případě držkuješ stejně jako každý jiný!
Reagovat na tento příspěvek
 
parkování v topolské ulici qpc 08.07.2008 15:16
Pro někoho je smysluplné využití ploch parkoviště a pro jiné je to trocha trávy a hřiště.Pokud mohou auta zmizet např. v parkovacím domě poblíž sídliště(nebo uvnitř sídliště), jsem pro zachování trávy, stromů a hřišť.A jsem i pro to,aby se na výstavbě parkovacího domu podíleli ti, kteří tam budou parkovat, s tím,že parkovací místo bude jejich majetkem.Je mi jasné,že sedět, držkovat a čekat až se někdo postará je jednodušší.
Reagovat na tento příspěvek
 
parkování v topolské ulici Katatonia 08.07.2008 15:00
Přesně tak, fešáku, tohle je přesně to, co by se líbilo většině obyvatel sídlišť v Chrudimi, a to si nedělám legraci! Přehodnotit využití ploch v rámci sídlišť a rozumným způsobem je přizpůsobit nově vzniklým nárokům jejich obyvatel (myslím hlavně pracující občany, kteří denně dojíždí za prací)!
Reagovat na tento příspěvek
 
parkování v topolské ulici qpc 08.07.2008 14:54
Právě tím jde městu argumentovat,že na obchoďák se pozemek vždy najde, proč tedy ne na parkovací domy a garáže?Ale v tomto případě,jak je vidět je vše marné.Město zruš trávu,hřiště-my tam budem parkovat auta-hlavně,že to budem mít zadara - jak za komančů...
Reagovat na tento příspěvek
 
parkování v topolské ulici Katatonia 08.07.2008 14:44
Na garáž za 100 tis nikdo nečeká, jde o využití volných ploch na sídlištích ve prospěch parkování - zatravňovací kostky, úpravy v rámci sídlišť, apod.... nevím, proč se zde pořád podsouvají nějaké garáže nebo parkovací domy, to jsou zbytečná a drahá řešení.... zatrav.kostky nejsou mega nákladem a město na ně určitě má, když může podporovat jiné záležitosti (nákup pozemků pro PZ, apod.).
Reagovat na tento příspěvek
 
parkování v topolské ulici qpc 08.07.2008 14:42
Nj,expert na nadávání.Nadávat na město,že se nepostará o jeho auto, a pak se ještě zmůže na nadávání tomu, kdo řekne, že se má každý postarat o své auto sám.Hlavně, že se cítíte na úrovni...Doporučuji hlavu používat na myšlení - ne jen na řvaní.
Reagovat na tento příspěvek
 
parkování v topolské ulici SKAska 08.07.2008 14:41
Ne, nemusí mít dalších 100 tis. na garáž, ale nesmí čekat že mu ji nahradí město z veřejných prostředků.
Reagovat na tento příspěvek
 
Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA Katatonia 08.07.2008 14:38
Jinak, není důvod křičet, tráva a chodníky to jistí naprosto spolehlivě, v klidu a na pohodu dle příkladu ostatních.
Reagovat na tento příspěvek
 
parkování v topolské ulici Katatonia 08.07.2008 14:33
Já jsem tuto "myšlenku" netvrdil, na to jsou tady jiní experti, dle kterých každý, kdo si pořídí auto, musí mít dalších 100 tis na garáž.. Takový "myslitel" je hovado non-plus ultra!
Reagovat na tento příspěvek
 
Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA Katatonia 08.07.2008 14:31
Kecy, kecy, kecy....
Reagovat na tento příspěvek
 
Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA qpc 08.07.2008 14:20
Je lepší křičet na diskuzi:Moje auto nemá kde parkovat,město postarej se!Já pro své auto nic dělat nebudu,bylo by s tím moc práce a ještě by to stálo moje peníze.Pokud nechcete sami nic dělat a investovat pro své auto,tak si nestěžujte.
Reagovat na tento příspěvek
 
parkování v topolské ulici SKAska 08.07.2008 14:18
S prominutím ano, za toho tě začínám považovat...
Reagovat na tento příspěvek
 
Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA SKAska 08.07.2008 14:16
Proč nemá cenu? Za majetek má nést odpovědnost jeho vlastník, ne město nebo kdokoliv jiný...
Reagovat na tento příspěvek
 
Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA SKAska 08.07.2008 14:05
Ano,takhle napsané to beru, narovinu, ale potom ať se nenadává na pokuty. Pokud se za každou cenu bude parkovat jen u svého domu, tak se vždy bude parkovat na trávě, na chodníku. Já osobně vždy parkuji tak, abych měl svoje svědomí čisté. Taky máme dvě auta v rodině, na jedno máme garáž a to druhé holt musí parkovat tam kde je místo... I když je to kousek dál než pod oknem a holt na něj nevidím... ano, garáže nejsou všude, a nejsou vždy volné, ale kdyby o ně byl zájem, on už by se našel někdo kdo by další postavil. Soukromých developerů je dost. Jinak ano, lidé z jednoho paneláku se zřejmě nedomluví, natož z celého sídliště, ale mně vadilo to řvaní že všechno má zařídit město místo přiznání vlastní neschopnosti nějak si to zařídit. Ano, když nebude místo, stůj na trávě nebo na chodníku, ale to místo je, jen ne hned vedle domu... A pokud budeš stát na trávě nebo na chodníku a někdo bude taková svině že zavolá MP i na chodník nebo trávu, počítej s pokutou a nečil se kvůli ní jako ostatí zde... Jsem rád, že je to napsané na rovinu - pokud nebude místo u baráku, vždy ten zákon poruším...
Reagovat na tento příspěvek
 
Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA Katatonia 08.07.2008 13:46
Takže novodobé akce Z? Krásná utopie........ Už vidím tu iniciativu na sídlištích, už vidím nějakého chudáka, jak shání jiné zájemce než se s něčím vůbec odváží na město přijít, dovedu si představit to žebrání prostř. různých výzev nebo obcházení bytů.... Ale to je o ničem, když někdo uvažuje stylem:"na auto máte a na garáž ne????", nemá cenu o čemkoliv diskutovat....
Reagovat na tento příspěvek
 
parkování v topolské ulici Katatonia 08.07.2008 13:41
Na auto zbylo a na garáž nezbylo?????? Pokud myšleno vážně, pak úvaha debila!
Reagovat na tento příspěvek
 
parkování v topolské ulici SKAska 08.07.2008 13:25
A proč by mělo město řešit že máte hypotéky, že nemáte čas na nic jiného než na děti a práci? Nic ve zlém, nejde mi o to že někdo zaparkuje na chodník nebo kouskem na trávu, no bože, svět se neposere, jde mi o ty debily kteří zřejmě bez mozku v hlavě parkují na křižovatkách, na výjezdech, všude tam kde by to rozumného člověka nenapadlo. Ti ať těch pokut dostanou třeba každej den 20.
Reagovat na tento příspěvek
 
parkování v topolské ulici SKAska 08.07.2008 13:22
Vážený pane, jsou plná, neříkám že ne, každý den tam také parkuji. Kolikrát vám tam to auto zničili? Jinak s těmi nepojízdnými křápy naprosto souhlasím, bez vyjímek. Jinak jsem blázen, parkuji tam pravidelně, a pořád ještě mám auto v pořádku a mám ho.
Reagovat na tento příspěvek
 
parkování v topolské ulici SKAska 08.07.2008 13:19
Proč ten kdo s tebou nesouhlasí nemá auto nebo jen křáp? To jsou jen kecy, pořád to samé dokola, jednou jsou tu nějaké předpisy a zákony, tak se musí dodržovat. Je uplně jedno jaký má do auto, parkovat musí všichni. A když to někdo zvládne podle předpisů, proč je jiný tak blbý, že ne?
Reagovat na tento příspěvek
 
Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA qpc 08.07.2008 13:18
Ano,dotlačit město k prodeji pozemků na garáže a parkovací domy by bylo pro sídlišťáky moc složité, to radši budou držkovat na diskuzi a kritizovat město a čekat až za ně někdo parkování jejich aut vyřeší, nejlépe bez jejich finančního zapojení.A ohánět se komárama,kteří debilové už tehdy netušili,že sídlišťáci budou mít spoustu aut a nechuť se o ně sami postarat. Je 20 let po sametu, ale nemohoucnost se stále svádí na doby minulé.Co jste pro svá auta za tu dobu udělali?Byli jste se alespoň zajímat o možnost stavby park. domů a garáží?
Reagovat na tento příspěvek
 
parkování v topolské ulici SKAska 08.07.2008 13:13
Souhlasím, krásná slova... A jak výjimečně pravdivá Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
parkování v topolské ulici qpc 08.07.2008 13:05
Na auto Vám zbylo - na garáž už ne?
Reagovat na tento příspěvek
 
Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA Katatonia 08.07.2008 12:57
Nemá cenu psát pořád dokola, jaké pravomoci, možnosti má město a jaké v porovnání s tím má jednotlivý občan... Na akce Z typu družstev ve prospěch výstavby nějakých parkovacích domů věří leda tak snílek, víme, jak společné podniky na socio-bázi "efektivně" fungovaly za komárů. Na tomto chatu to stejně není o žádném návrhu řešení, tady jsou to jenom takové řeči, stejně nikdo nic neudělá a 99% lidí čeká na to, co "samo" z iniciativy města se stane v okolí jejich bytového domu, to je v Chrudimi jistota! A pronájem garáže? Copak jsou v okolí každého sídliště v Chrudimi vystavěné garáže a pokud ano, tak vždy volné bez problémů k pronájmu? A na rovinu, vyhláška je vyhláška, zákon je zákon, to nikdo nepopírá, ale pokud přijedu ke svému domu a v jeho blízkosti nebude volné místo, ani mě nehne odvézt auto někam do p....e a nemít ho na očích, budu se vždy chovat jako ostatní (tráva, chodník)! Když město nic nedělá a soukromá iniciativa je utopie, není jiná volba, zloděje a vandaly si může podporovat ten, komu to nevadí!
Reagovat na tento příspěvek
 
Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA SKAska 08.07.2008 12:22
Náhodou auto mám, náhodou to není zas takový šrot, náhodou parkuju každý den na Šancích... Pořád neodpovídáš na základní otázku - kde je psáno, že každý musí parkovat u svého domu? No a taky mimochodem, když máš tak skvělý drahý auto, že se o něj musíš tak bát, tak máš určitě taky na pronájem garáže, a třeba i na taxi až domů od té garáže, kdyby to náhodou bylo domů stovky metrů.. Úsměv Má se parkovat tam kde je parkoviště, to je zákon, to je vyhláška. Vyčítáš mi že nepodávám rozumný návrh řešení - kolik jich tu bylo od tebe? Jedno - ať se postará město. ANO, je to řešení, neparkovat na trávě a kolem dětských hřišť.Mimochodem kolik těch aut se tam za noc zničí? Aspoň 20? Že bych si to někdy v nmoci zašel natočit...
Reagovat na tento příspěvek
 
parkování v topolské ulici Katatonia 08.07.2008 09:19
Souhlas, ten, kdo nemá auto (neřeší parkování) nebo jezdí v popelnici za pár tisíc (nebojí se poškození nebo krádeže), může střílet návrhy řešení od boku - stavte garáže, parkujte stovky metrů nebo kilometry od svých domů, porovnání s rodinnými domy,atd.... Kdo vychází ze současné aktuální situace na chrudimských sídlištích, ten ví, že součinnost města je více než nezbytná - vlastní plochy, řeší územní plán, hospodaří s veřejnými prostředky, ze kterých např. udržuje, buduje komunikace apod..... Varianta s čistě soukromou iniciativou ohledně výstaveb dalších parkovacích kapacit v masovějším měřítku je čirá utopie!
Reagovat na tento příspěvek
 
parkování v topolské ulici S@rk@ 08.07.2008 09:12
Vážený pane, nikdo s nataženou rukou nečeká, ale také nečekám pokuty za stěračem. V dnešní době je snad každá rodina zadlužená a tvrdě splácí hypotéku. Čas, který netráví v práci, tráví se svými dětmi.Takže pochybuji, že by mohly investovat do garáže či pozemku. Pouze lidé, kteří si tímhle neprošli, mohou mít takový názor jako Vy.
Reagovat na tento příspěvek
 
parkování v topolské ulici qpc 08.07.2008 08:22
Pořiďte si garáž, založte družstvo, postavte parkovací dům.Čekat s nataženou rukou,až se město postará o Vaše soukromá auta a ještě za to město kritizovat,je nohoráznost.Tlačte na město,ať Vám prodá pozemky vhodné k tomuto účelu,a postarejte se o svá auta sami.
Reagovat na tento příspěvek
 
parkování v topolské ulici S@rk@ 07.07.2008 16:51
Vážený pane, parkoviště jsou plná, jinak by tam lidé parkovali.Bydlím ve zmíněné ulici a je skutečně problém široko daleko zaparkovat, takže není to o lenosti. Jsou tam také minimálně dvě auta, která nejsou schopná provozu a majitel si je tam zkrátka odložil, to se ovšem neřeší. Ale když nějaký agilní člověk nahlásí parkování na chodníku, je zle. A parkovat u obchodu?!! Jste blázen, ráno byste to auto měl vybrané nebo by tam nebylo vůbec.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT vilda 07.07.2008 13:17
Kdyby družstvo bylo založeno za účelem podvodu, tak by za ten podvod byl někdo odsouzen, což se ale za osm let vyšetřování nestalo. Dneska jsem koupil na stánku v Chrudimi týdeník Pernštejn, a tam se píše, že televize fakt všechen natočený materiál nepoužila, jen co se jí zrovna hodilo.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT pavlicek 07.07.2008 10:06
Díky všem, kteří se ozvali s nesouhlasem s bydováním překladiště v PZ západ - pokud se chtějí ozvat další, pak na mejl pavlicek@chrudim.cz Zdravím a děkuji - pp.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Lebduška Josef 07.07.2008 09:24
To tedy podle Vás znamená, že dotace (nevím, bylo-li to 44 milionů)nejsou peníze? A kdo podle Vás ty dodatce zaplatil? My všichni na daních, nebo snad paroubkovi marťané? A co se týče ceny PZ. Ano mohla být vyšší, ale také mohla být nižší a to o oněch 40 milionů, které si přirazilo družstvo. (Je to tedy náhoda, že se ta částka téměř rovná. Nebo se předem kalkulovalo s dotací?) Tedy je zžejmé, že účelově překrucujete fakta Vy.
Reagovat na tento příspěvek
 
Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA Katatonia 07.07.2008 07:00
Prosím, to je pořád dokola, nelze srovnávat majitele RD a lidi, kteří žijí desítky let v bytových domech vybudovaných ještě za komárů bez ohledu na parkování kolem těchto domů.....to prostě nejde a je absolutní stupidita něco takového srovnávat... Ano, souhlas, jedno auto na byt, ale to by musel fungovat trochu jiný systém a hlavně promptní odtahová služba (např. jako v USA) - tedy vydat majitelům bytů jednu parkovací kartu (bez možnosti jejího prodeje nebo půjčení jinému bytu) na parkování kolem jejich domu na jeden byt, tato bude nalepena za oknem vozu a odtahová služba toto bude namátkově a často kontrolovat s tím, že jakmile u takového domu zaparkuje auto bez parkovací karty či pohotov.důvodu (záchranka, havarijní služba apod.), bude okamžitě řešen odtah nebo pokuta a přeparkování (a např. 50 % z pokuty půjde rovnou té odtahovce)..... to by byla změna.....ale to je v našem post-socialistickém uspořádání pro naše príma politiky asi hodně silná kávička, že?
Reagovat na tento příspěvek
 
Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA Katatonia 07.07.2008 06:50
To je jako návrh řešení? (Chcou??????) Aby majitelé vozů neparkovali na trávě a kolem hřišť? A kde se má parkovat? Stovky metrů od bytových domů? Nechat si někde na zastrčeném parkovacím místě obrat, poničit nebo dokonce ukrást auto? To může psát jenom někdo, kdo jezdí ve šrotu a nebo auto nemá..... Potom ovšem nevím, proč takový člověk přispívá do diskuse o parkování.....
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Katatonia 07.07.2008 06:43
Klid, hnědko, v Chrudimi to vždycky fungovalo trochu jinak, víš? Tady se člověk pravomocně odsouzený za podvod mohl (ať už ex ante nebo ex post) stát zastupitelem, tedy dostal důvěru občanů města, tak proč se divit takovému množství obhájců na tomto chatu? Lidem v Chrudimi to nevadí, oni to naopak vítají, že mají mezi sebou takové úspěšné podnikatele, kteří za podpory vedení města umí tak obratně hospodařit.....hlavně s penězi občanů města......to se to pak staví a buduje.....
Reagovat na tento příspěvek
 
Loutkařská Chrudim. TomCR 06.07.2008 00:25
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Triglav 05.07.2008 22:45
Jistě... taxikáři nešidí na jízdném, dopravní policajti neberou úplatky a novináři nenatáčejí reportáže na objednávku. Ty musíš být šťastný člověk Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Bluehaze 05.07.2008 19:40
Výborně Vildo, krásně jsi to řekl. Z místních chlapců, co mají tah na branku, by to určitě žádný nepopsal lépe. Takových podobně otevřených hlav, kdyby bylo více např. v lavicích PS ČR či krajského úřadu, pak nepochybuji bychom se vbrzku dožili blahých dob, kdy by se kromě nově zavedeného státního svátku DNE SPEKULANTů, kupříkladu v Chrudimi konečně přejmenovala významná místa podle novodobých mecenášů a místních dobrodinců, nebojím se stydlivě říci přímo filantropů. A tak by se Resslovo náměstí vbrzku zvalo Kuštovo, a ta světaznámá ulice, nyní Široká či Hopsavá, by jako Libá třída zdobila hlavní tah městem kolem krásné Balustrády. Najust Hradečákům s jejich Gočárovou. Vize docela milá a mnoho lidí u srdce zajisté hřející. Jenom při tom všem nějak neumím vysvětlit drobnou věc, proč se mi neustále na jazyk dere jedna známá průpovídka z dob amerického Divokého západu: "spolu kradli-spolu visí" ?
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Blba sila 05.07.2008 15:06
Dobry den Vy nechcete videt a slyset! Jak jsem psal vyse, tady nejde o celkovou cenu. Tady jde o to, ze jsme byli okradeni! Druzstvo bylo zalozeno s umyslem podvodu, nebo snad se zakladaji firmy s neexistujici kancelari. Nebo snad fungujici firmu, vede bily kun? Reportaz na objednavku? Tohle nemuzete myslet vazne? Nebo ano? Protoze predstava, ze do CT prijde fax s "notickami", podle kterych reporter natoci reportaz, to mi prijde vtipnejsi, nez Kales mladsi s fotakem v kanalku. Ale clovek co slepe obhajuje odsouzeneho zlodeje si najde nejake "pravdive argumenty" aby mi vyvratil co kazdemu, kdo ma selsky rozum prijde jasne. Nebo snad pisete na objednavku? Blba sila alias Hnedka alias Lopuch alias Anonym
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT vilda 05.07.2008 00:27
Ty už radši proti ničemu neprotestuj. Už jsme si toho od tebe přečetli dost a dost. V tomhle městě tě už nikdo nebere vážně.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT vilda 05.07.2008 00:25
Další mystifikátor ten Lebduška - zapomněl jste, že na infrastrukturu v průmyslové zóně získala Chrudim díky Čechlovskému rekordně vysokou dotaci 44 milionů korun. Je potřeba vyslovit celou pravdu, nejen to, co se vám zrovna hodí do krámu.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT vilda 05.07.2008 00:21
Souhlasím, že reportáž byla psaná na objednávku. Nic nového jsme se z ní nedozvěděli. A pokud vím, spekulace není naštěstí v této zemi od roku 1989 trestným činem, ale živností. Pokud jde o spekulace typu, že jsme byli okradeni, tak je to nebetyčná hloupost. Cena 351 korun za metr čtverečný v Chrudimi je velice příznivá cena - mohla být klidně třikrát až pětkrát vyšší. Ale to si všichni ti Korejtkové, Kálesové, Trávníčkové, Beránkové a další závistivci umí snadno spočítat. Jen manipulují s fakty ve svůj prospěch. Moc dobře vědí, proč to dělají. Přesně tenhle účel reportáž splnila - naštvat co nejvíce lidí, kteří nemají dostatek informací.
Reagovat na tento příspěvek
 
Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA SKAska 04.07.2008 18:20
A není to spíš tak, že město má pozemky což je pravda, a tedy s nimi může děla co chce město a ne co chcou majitelé aut? Nestačilo by abychom nebyli prasata a neparkovali na trávě a kolem hřišť, když se nám to nelíbí?
Reagovat na tento příspěvek
 
Parkování na sídlišti Na Šancích - KATASTROFA SKAska 04.07.2008 17:20
Souhlasim, naprosto. Tvrdý postup za parkování - třeba na Šancích mám strach vyjíždět z plácku u baráku, pprotože to jak tam nkteří parkují - to je na odpis. Zavřít, zabavit řidičáky i auta a hned bude kde parkovat. Proč omezovat hřiště? Abyste nemuseli chodit par minut k autu? Neberu ani argumenty o bezpečí aut, když vám ho vykradou, aspoň bude mít MP na práci lepší věci než pokutovat vás za špatný parkování Úsměv Ne že bych vám to přál, i když některým skoro ano když vidim jak stojí...
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211  210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.