Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Spokojenost se stavebním úřadem Chrudim Šikula 07.06.2012 12:45
I já mám špatné zkušenosti.Na vlastní kůži jsem poznala,že ne na každého mají stejný metr.
Reagovat na tento příspěvek
 
Když ne Agora tak Opera Míra Svoboda 29.05.2012 17:32
Za totality se hrálo venku, ale třeba si to nepamatuješ. Akorát to bylo pro vyvolené. Což koneckonců v Chrudimi je stále :oDD
Reagovat na tento příspěvek
 
Registrace na Chrudimskenoviny.cz jen pro vyvolené duch63 26.05.2012 11:17
Chtela jsem reagovat na nektere clanky na chrudimskenoviny.cz. Po provedeni registrace se zobrazilo, ze jsem zaregistrována a instrukce zaslány na email. Již po několikáte nic nepřišlo. Po znovu vyplnění údajů se zobrazí, že email již registrován. Mate zkusenosti s registraci?
Reagovat na tento příspěvek
 
Spokojenost se stavebním úřadem Chrudim duch666 26.05.2012 10:40
Někomu dělají potíže, někomu vychází vstříc se vším. Bohužel nejste známý podnikatel, majitel K2 invest. Např. v první etapě výstavby Na Špici blok A a B stavební úřad zkolaudoval přístřešky pro popelnice 22.6.2010, které byly postaveny až v druhé etapě blok C,D a E, tj. až koncem roku 2011-o více než rok déle!!!!. Jediné přístřešky pro popelnice pro všechny bytové domy jsou mezi C/červený/ a D/modrý/. http://www.k2invest.cz/sites/default/files/soubory/chrudim-na-spici/mu-chrudim-kolaudacni-souhlas-blok-b.pdf http://www.k2invest.cz/chrudim-na-spici-c-d-e/postup-realizace
Reagovat na tento příspěvek
 
VÝZVA_vis komu jí poslat?_posílej co nejdříve dál Nezávislý Pozorovatel 26.05.2012 00:59
AKTUÁLNĚ: HLEDÁME RODIČE, KTEŘÍ JSOU NESPOKOJENI NEBO SE CÍTÍ POŠKOZENI JEDNÁNÍM ZÁSTUPCŮ ZÁKLADNÍ ŠKOLY HEŘMANŮV MĚSTEC VŮČI SVÝM DĚTEM, ABY SE OZVALY BEZOBAV SE SVÝMI PODNĚTY CO NEJDŘÍVE! NA EMAIL: skola-hermanak@centrum.cz DĚKUJEME Máte problém na jiné škole? Říkají Vám něco termíny šikana, ponižování a bezmoc? Nevíte co dál a na koho se obrátit? Samozřejmě je nejen emailová komunikace a pomoc i pro Vás...POZOR TOTO NENÍ INZERÁT NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ!! ZAINTERESOVANÍ LIDÉ A ZEJMÉNA NESPOKOJENÍ RODIČE DĚTÍ Z TÉTO ŠKOLY UŽ SNAD VYTUŠÍ.JINÝM ZPŮSOBEM SE NENAJDEME
Reagovat na tento příspěvek
 
Pardubická ulice. Kwajdan 24.05.2012 06:56
V pardubické ulici byl vybubován přechod pro chodce.To byl dobrý nápad. Mělo se ale myslet i na lidi co jdou na finanční úřad a do parku kde úřad sídlí vybudovat přímo naproti přechodu několik schůdků se zábradlím.Starším občanům by to dost pomohlo.
Reagovat na tento příspěvek
 
Když ne Agora tak Opera Sousedi 21.05.2012 08:22
Tak nevím, je mě přes 50 a nic takového nepamatuji. Snad na vesnici, to neznám, ale v Chrudimi byl vždycky v noci klid.
Reagovat na tento příspěvek
 
Když ne Agora tak Opera Cenzura www.Chrudim.cz 18.05.2012 20:21
Kecy,kecy,kecy.Chlape v které rezervaci si žil.Oh my God! Za totáče byly pravidelně celé léto zábavy venku ve Dřenicích,Rozhovicích,Mikulovicích,Přestavlkách Miřeticích atd.Nikdo si nestěžoval.Napřiklad ze Dřenic bylo v Chrudimi slyšet každé slovo zpěváka.V klubu Transporty se konaly zábavy okna dokořán,že to bylo slyšet až u Stadionu a bylo to vše v pohodě.Jesti to nebude tím,že jsou lidi čím dál tím víc agresivnější,netolerantní a závistiví.Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
daň z nemovitosti HP 18.05.2012 12:13
Děkuji za laskavost. Jak to dopadne příští rok - to jsem sama zvědavá.
Reagovat na tento příspěvek
 
daň z nemovitosti Administrátor 18.05.2012 07:46
p. Kušta vždy vlastnil pouze doménu Chrudim.cz, já jsem na této doméně zdarma provozoval tyto stránky. Doménu Chrudim.cz si začátkem letošního roku vzal zpět na svůj vlastní projekt Chrudimský novin, já tedy se svými stránkami přešel na doménu Chrudim.info Jaká bude další budoucnost tohoto obsahu je momentálně těžké říci, já již bohužel nemám čas na další rozvoj.
Reagovat na tento příspěvek
 
daň z nemovitosti Administrátor 18.05.2012 07:42
Bohužel nelze jednoduše odkázat na tento příspěvek a kopírovat obsah ze stránek města raději nechci. Ale najdete to velice jednoduše na odkazu: http://www.chrudim-city.cz/qa/ Zvyšování daně z nemovitostí. 25.04.2012 11:59 Stanislav Šťastný
Reagovat na tento příspěvek
 
daň z nemovitosti Cenzura www.Chrudim.cz 17.05.2012 21:29
Nedivte se,že město zvyšuje daně.Tento stát má vlastně dnes už jen jediný příjem a to jsou daně.Jinak skoro vše co měl politici rozprodali a rozkradli.Městům dali naši zákonodárci pravomoc zvyšoovat domovní daň,tak proč toho nevyužít,že?Pak zase můžou vyhazovat peníze za různé nesmyslné parčíky,nebo může jet ta rezatá pijavice zase na nějaký zahraniční poznávací zájezd....
Reagovat na tento příspěvek
 
daň z nemovitosti Cenzura www.Chrudim.cz 17.05.2012 21:18
Jindřichu,Jindřichu,už to nehul.Halucinace je svinstvo....
Reagovat na tento příspěvek
 
Když ne Agora tak Opera obyvatel chrudime 17.05.2012 09:33
je to tu mrtvy, lidem vsechno vadi, hlavne ze obchodaku je tu jak nasr.no. skoda ze nejsem diskant.
Reagovat na tento příspěvek
 
daň z nemovitosti Jindřich Vader 17.05.2012 09:01
A co s těmito stránkami pan Kušta udělal? On je prodal?
Reagovat na tento příspěvek
 
daň z nemovitosti HP 16.05.2012 10:58
mohl byste sem, prosím, dát odkaz na odpověď Města pro pana Šťastného ? Děkuji
Reagovat na tento příspěvek
 
daň z nemovitosti Administrátor 16.05.2012 00:41
Jen pro pořádek, tohle nejsou stránky p. Kušty, ani oficiální stránky města Chrudim. Pro rychlý dotaz na město můžete použít "Dotazy a odpovědi", viz.: http://www.chrudim-city.cz/qa/ Mimochodem, ten dotaz ohledně zvýšení daně z nemovitosti tam již padl: 25.04.2012 11:59 Stanislav Šťastný a je na něj docela komplexní odpověď od města. Admin
Reagovat na tento příspěvek
 
daň z nemovitosti HP 15.05.2012 10:14
Psala jsem do redakce Chrudimského deníku. Na těchto stránkách v sekci Zpravodajství jsou články z Chrudimského deníku, který vychází i tiskem.
Reagovat na tento příspěvek
 
daň z nemovitosti rudolf 14.05.2012 14:08
Promiňte, ale nějak nechápu, kam že jste to psala? A jaká papírová podoba? Tohle jsou přeci stránky Omegy plus, tedy pana Kušty, ne stránky města. Oficiální doména Chrudimě je www.chrudim.eu.
Reagovat na tento příspěvek
 
daň z nemovitosti Jindřich Vader 14.05.2012 09:55
Já jsem nepsal o naší vládě - to je kapitola sama pro sebe. Já jsem psal o nové politické straně SSO, která se tváří jako "jediná skutečná pravice u nás", její představitelé v nejrůznějších diskuzních fórech opakují, že jejich cílem je snížení daní a omezení rozhazování, kritizují ODS za koalice s ČSSD, ale sami dělají naprosto totéž, když mají možnost.
Reagovat na tento příspěvek
 
daň z nemovitosti pepe 13.05.2012 21:00
Chachá, ty jsi mě rozesmál. A co dělá naše pravicová vláda, ta daně nezvyšuje? Pravice, levice všechno je to jedna verbež!! Jen blbý kecy, ale když se dostanou ke korytům, dělají co se jim zlíbí. Jinak byl dnes nádherný den, který jsem si užil, bez ohledu na politické dění a hodlám tak pokračovat po celý zbytek života. Výlety do přírody.Užívání si krásy železných hor... Na světě je fajn :)
Reagovat na tento příspěvek
 
daň z nemovitosti Jindřich Vader 12.05.2012 12:05
To je přeci logické. Máme na radnici koalici levicových stran - a co je jiného znakem levice než zvyšování daní? Nenechte se zmást pravicovou rétorikou Strany svobodných občanů. Jakmile může, jde do koalice s ČSSD a dělá levicovou politiku.
Reagovat na tento příspěvek
 
Když ne Agora tak Opera Sousedi 11.05.2012 22:16
Dnes byl koncert v letním kině, v 21.00 hod. tam bylo asi 20 lidí, kolik lidí asi tan koncert obtěžoval?
Reagovat na tento příspěvek
 
Když ne Agora tak Opera vytrus733457 11.05.2012 22:00
Nevim sice kolik ti je, ale taky tě mohlo napadnout, že jsou lidi, který na takový akce nejsou dvakrát zvědavý. Né snad proto, že by to byli jak ty říkáš "zabedněný starousedlíci", ale proto, že maj třeba malý děcka, který musej jít spát třeba už v sedm hodin večer a který nemůžou nikam před těma vašima zábavama nikde schovat. Zkus se trochu víc zamyslet - proč asi Chrudimáci schvalujou jako jediný Inferno? no protože Inferno pořádá akce v uzavřených prostorách a navíc za městem, kde nikomu nemůže taková produkce vadit. Nicméně i tyhlety časy možná skončí, protože tam probíhá výstavby domu pro seniory, který budou asi pak v budoucnu dělat samozřejmě taky problémy. Jak říkám - problém není v lidech, ale v těch prostorách, který jsou většinou v nějaký obydlený oblasti, respektive v centru města a který budou vždy někomu vadit! Jinak tvoje narážky na totalitu mě připadaj vážně zcestný. Za totality se hrálo hojně hlavně taky po hospodách a kulturních domech - v uzavřeným prostoru, kde to nikomu z okolí vadit ani nemohlo.
Reagovat na tento příspěvek
 
daň z nemovitosti HP 11.05.2012 12:14
Psala jsem do redakce, s žádostí o informaci a zdůvodnění tohoto navýšení od představitelů města, ale reakce žádná. pravděpodobně je tento server a jeho papírová podoba jen na to, aby se zde psalo o Zdravém městě :-/ - mimochodem, tato sranda, která nemá se skutečností nic společného, nás asi taky stála pěkné peníze. ano, mrzí mně, že si za své peníze postavíme domeček a město nás za to podojí. asi je lepší být nemajetný, o nic se nestarat a chodit s nataženou dlaní na sociálku. upřímně řečeno, zvýšení daně z nemovitosti mně opravdu nijak nemotivuje účastnit se a přispívat na akce města. dostali dost a když jim bude chybět, tak nás zase oberou.
Reagovat na tento příspěvek
 
daň z nemovitosti pepe 11.05.2012 11:53
...a ještě víc mrzí, že ty naše daně naši úžasní představitelé promrhají a rozkradou a nikde není nic vidět...
Reagovat na tento příspěvek
 
daň z nemovitosti Šikula 11.05.2012 06:45
A to můžeme být rádi,že Město Chrudim dalo na daň z nemovitosti koeficient 2,mohl dát až 5 a to by byla daň 5 x větší. Nejvíc mě na této dani mrzí,že si postavím na své náklady baráček a ještě z něho musím platit daně.
Reagovat na tento příspěvek
 
daň z nemovitosti HP 04.05.2012 19:18
Dobrý den, jak se Vám líbí letošní 100%-ní zvýšení daně z nemovitosti?
Reagovat na tento příspěvek
 
Otevřené ohniště Podhůra osiris 02.05.2012 10:54
také se mi nelíbí, ale myšlenka ohniště na podhůře je dobrá
Reagovat na tento příspěvek
 
VRAŽDA? CHRUDIM 26.05.2010 uzivatel 24.04.2012 18:33
Zpřístupnil by jsete mi toto video? Díky za odpověď.
Reagovat na tento příspěvek
 
Otevřené ohniště Podhůra Šikula 23.04.2012 12:17
Byla jsem se podívat před slavnostním zahájením na otevřené ohniště na Podhůře. Ohniště má název létající klacky. Možná se to bude někomu líbit,ale mě se tento způsob řešení nelíbí.Byla bych ráda kdyby se k tomu mohli ostatní lidičky vyjádřit.Děkuji
Reagovat na tento příspěvek
 
Spokojenost se stavebním úřadem Chrudim steveck 21.04.2012 21:56
Je to jen o lidech,naopak s pí.Netolickou(ved)máme zkušenost opačnou.
Reagovat na tento příspěvek
 
Spokojenost se stavebním úřadem Chrudim tobise 18.04.2012 11:43
Děkuji za názor a souhlasím. I když dříve šlo na st.úřadě vše vyřešit ústně a téměř okamžitě. Arogantní a povýšené chování,neochota a nevědomost zodpovědět danou otázku vše jen stupňuje. Navíc místo konkrétního vyjádření dostanete všeobecné informace,které již znáte nebo si můžete přečíst.Víme o dalších,kteří mají podobné problémy,ale bojí se vyjádřit touto cestou.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kultura v Chrudimi HP 15.04.2012 10:04
Pokud vím, když se zdůvodňovala 100 milionová investice do Zimního stadionu, bylo řečeno, že to nebude jen ZS, ale multifunční hala - podobně jako ČEZ Arená v Pardubicích. Neděje se tak. A tak i nadále si tuto velkou investici užívá pár desítek milovníků hokeje a sem tam veřejnost na bruslení.
Reagovat na tento příspěvek
 
Spokojenost se stavebním úřadem Chrudim HP 15.04.2012 09:58
Není to jen v Chrudimi a jen na Stavebních úřadech. Obecně si všímám, že úřední jednání trvají déle a déle a úředníci prudí a prudí čím dál víc - i je straší krize a bojí se o svá místa, proto pracují "kvalitněji". Chápejte, že úředník , který ztratí místo, je pro běžný život nebo nedejbože soukromý sektor nepoužitelný. U Stavebních úřadů je to s podivem, protože staveb ubylo a ubývá, ale úřednic tam sedí pořád stejný počet . Dovolím si poradit pro jednání s úřadem používat písemnou formu nebo alespoň mailovou korespondenci. Pak máte černé ne bílem, co po Vás úřad chtěl a máte aspoň nějakou oporu. A taky je výhodné, když nemusíte na ten který úřad chodit osobně a dívat se, jak tam pilně pracují, protože to mně osobně vždycky spolehlivě vytočí. Na Stavební úřad můžete takto zasílat i výkresové přílohy v .pdf a nechat si je odsouhlasit, než je tam podáte osobně. Písemná forma opravdu dělá divy. Přeji hodně štěstí a pevné nervy..
Reagovat na tento příspěvek
 
Kultura v Chrudimi Mircek 12.04.2012 14:24
Kultura? No ono je to složitější téma. Za muzikanty můžu říct, že v Chrudimi je to od desíti k nule. Jediná akce, kde je možno vidět třeba většinu chrudimských kapel je Yanderov. Do Chrudimi bohužel žádná ze známějších kapel české (nedejbože zahraniční) scény nepřijede. Proč? Protože ji horko těžko pozvu do Agory nebo na Festuňk. Nikde jinde se koncert pořádně uspořádat nedá. Přitom prostor pro tuto činnost by se v Chrudimi dalo nalézt dost, ale to by se o to někdo musel zajímat a neházet pořadatelům klacky pod nohy. Pro pár jedinců jsou přínosné výstavy, případně koncerty klasické hudby. Divadlo taky přispěje ke kulturnímu životu, ale co se týče rockové hudby, je s tím Chrudim na štíru....
Reagovat na tento příspěvek
 
Když ne Agora tak Opera Mircek 12.04.2012 10:20
No a jsme o 8 let dále a v Chrudimi se toho mnoho nezměnilo. Hraju v kapele a člověk si připadá jako za totáče, ještě chybí přehrávky. Když jsme udělali v Agoře koncert, přišlo tam cca 120 lidí. Bylo to narvaný k prasknutí a samozřejmě, že si někdo stěžoval na hluk - a to jsme skončili okolo 23 hodiny, což v Pardubicích je naprosto běžné. Byli jsme nazváni fetkami a kdoví čím ještě. Koncert v Letním kině byl výbornej, nebyl to žádný tvrdý metal, ale spíše rocková melodická muzika. V letním kině bylo ne 50, ale 150 lidí a žádný fetky tam nebyly. Bohužel, koncerty v letním kině budou bez zvukaře, kvůli několika jedincům, kteří chtěli slabší aparaturu, což znamená, že to kapela ohulí na pódiu a bude to vazbit, houkat a bude to falešný, protože se muzikanti se nebudou slyšet. To, že kapela může mít silnější aparát než zvukař, nikoho nenapadá. Když se hraje na Festuňku, pravidelně přijedou prudit měšťáci, protože je to zase nahlas. V Chrudimi není jediný prostor, kde by se dalo pravidelně hrát. Jediná hudební produkce, která je podle zabedněných starousedlíků dostačující, je Inferno - no potěš pánbůh - běžte se do okolí Inferna podívat ve dvě ráno. Zábavy - ten trend skončil už dávno, jezdil jsem se zábavovou kapelou 8 let a hrál jsem na zábavě, kde bylo 780 platících lidí. Ale to jsou moje dávné časy na jižní Moravě...
Reagovat na tento příspěvek
 
obchvat Mircek 12.04.2012 09:40
Prostě celá tato silnice je zakletá. Začíná to u Parama, jede kolem letiště přes nesmyslný světla u odbočky na Blato a pak člověk zůstane stát jak vořech u Agipu, protože zrovna jsou zarvaný oba kruháky. Ten vocas, kdo tohle navrhoval by měl vrátit diplom, protože to, co se děje v Chrudimi je na pováženou. Hlavně, že se pořád řeší nesmysly
Reagovat na tento příspěvek
 
Křižovatka Vrchlického - Na Ostrově Edward 05.04.2012 19:39
Křižovatka Vrchlického -Na Ostrově ....jak dlouho bude ještě trvat než někdo opraví ten rozježděný čtverec štěrku na teto křižovatce??
Reagovat na tento příspěvek
 
Spokojenost se stavebním úřadem Chrudim tobise 01.04.2012 18:17
Možná to napsal někdo známý o nás. Chodíme na stavebí úřad od září 2010 kvůli přístavbě. Špatné zkušenosti máme s ved. p. Netolickou. Sdělí nám informaci, projektanti je zpracují,na další schůzce toto dementuje. A tak pořád dokola. Podáme žádost, vše je v pořádku, máme všechny souhlasy, projektanti se ujišťují, zda je vše OK a....zamítnuto.Časem se rozepíši.
Reagovat na tento příspěvek
 
obchvat Jindřich Vader 01.04.2012 14:35
Všechny české parlamentní strany předvádějí odpudivé věci, výjimku mezi nimi nenaleznete. Tak proč zrovna ty vládní? Ostatně, říká se, že jaká společnost, takoví politici Úsměv .
Reagovat na tento příspěvek
 
obchvat Cenzura www.Chrudim.cz 30.03.2012 19:14
Fajn,ať je tedy po Vašem.Zmínil jsem pouze vládní strany.Ale proč?Pokud bych byl příznivcem vladních stran,tak se zahrabu metr pod zem a budu držet hubu,protože to co ta banda darebáků předvádí nemá jen tak ve světě obdoby.Stačí otevřít noviny,pustit televizi nebo internet a slušným lidem se musí zvedat žaludek nebo adrenalin a světu jsme jen pro smích.
Reagovat na tento příspěvek
 
Spokojenost se stavebním úřadem Chrudim Pe222tr 30.03.2012 15:01
Mám několik známých, kteří se potýkají s neodborností, nadměrnou byrokracií , neochotou., chybováním Stavebního úřadu Chrudim. je někdo další s těmito problémy a špatnými zkušenostmi ?
Reagovat na tento příspěvek
 
obchvat Jindřich Vader 30.03.2012 12:16
Naznačujete tedy, že se zeleň ve všech sídlištích v republice nyní promění ve vybetonovanou plochu, aby se tam vedle sebe mohla vyhnout dvě až tři hasičská auta? Pročpak to v jiných sídlištích jde postaru, ale "U Dukly" vznikla takováto zhůvěřilost?
Reagovat na tento příspěvek
 
obchvat Jindřich Vader 30.03.2012 12:13
O žádných svých kamarádech ve vedení města nevím. Ostatně, je zvláštní, že zbývá dost peněz např. pro Málkovo vícefunkční centrum Rohlík... Nebo už bylo také uloženo k ledu?
Reagovat na tento příspěvek
 
obchvat Josef Jarkovský 30.03.2012 11:11
Hm, a až tam bude hořet, budete hasit kýblem?
Reagovat na tento příspěvek
 
obchvat Max 29.03.2012 11:34
To vim taky, ze tam byli. Jde o to co chteji delat a za co? Tedy hlavne za co? Ono toho v mestsky kase po Vasich kamaradech (budeme-li to brat po jednotlivcich)moc nezbylo, vime? Bohužel, škoda
Reagovat na tento příspěvek
 
obchvat Jindřich Vader 29.03.2012 10:17
Problém je, že na současnou koalici nelze nalézt vůbec nic - nic nedělá. A jinak: pan Málek i pan Řezníček byli již v minulé koalici.
Reagovat na tento příspěvek
 
obchvat Jindřich Vader 29.03.2012 10:17
Tak, ono by parkovacích míst bylo dost - ale zajděte se tam podívat, co za zrůdnost provedli na sídlišti "U Dukly". Chodníky jsou tam široké tak, aby se tam vyhnuly dva kamiony, tam klidně mohla být další parkovací místa.
Reagovat na tento příspěvek
 
obchvat Jindřich Vader 29.03.2012 10:13
Zmínil jste pouze vládní strany, žádnou jinou, ačkoli jich v Chrudimi máme plno. Tudíž do toho vládu taháte vy.
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312  311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.