Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
cyklostezka Chrudim - Pardubice Ondřej Kopp 01.09.2008 08:22
Pro ty co nevědí jak vypadá zeleň malá ilustrace zde : http://www.medlesice.eu/zelen/
Reagovat na tento příspěvek

cyklostezka Chrudim - Pardubice Ondřej Kopp 01.09.2008 08:21
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na trasu cyklostezky Chrudim-Pardubice... Přes Medlešice by prý by měla být jen pouze vyznačena na silnici...?? Což je dle mě špatná volba,provoz na této silnici opět je velký.Zkracují si tu cestu i velká auta a kamiony.A rozhodně nedodržuji rychlost a ohrožují bezpečnost jak cyklistů,tak lidí,kteří chtějí přejít na přechodu,který je dost neštastně umístěn skoro v zatáčce.... Myslím že by bylo lepší zrušit na jedné straně žívé ploty o které se stejně nikdo moc nestará a navíc zabranují ve výhledu pokud někdo vyjíždí na hlavní silnici. Přeji pěkný den. zpět Odpověď Datum zodpovězení Text odpovědi Dobrý den, podle nejnovějších materiálů by opravdu cyklotrasa měla být vyznačena jen na silnici, nicméně i s dalšími prvky napomáhajícími zklidnění dopravy (ostrůvek, úprava zatáčky). V prvotním záměru bylo odstranit křoví a upravit přilehlé chodníky na cyklostezku, což bylo projednáno a odsouhlaseno osadním výborem Medlešic. Nicméně poté dorazila na úřad petice, která „hájí“ zeleň v podobě křoví a upozorňuje na další problémy (např. výjezdy z domů). Na základě upozornění občanů bylo pro tuto chvíli vybráno řešení umístění cyklostezky do vozovky (po každé straně jiný pruh) a je to tak uvedeno i v dokumentaci Správy a údržby silnic Pardubického kraje, která by měla v budoucnu zabezpečit realizaci (město Chrudim není vlastníkem komunikací). Roman Málek, místostarosta města

průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Boban 01.09.2008 00:28
Souhlasím a dovoluji si opakovat ".....A pak tutéž soudní moc kritizuje coby zmanipulovanou, jestliže jedenkráte v jeho prospěch nerozhodne. Snahu pana Zahrádky dodatečně pana Kuštu očišťovat tudíž považuji za hloupou. Anebo zaplacenou..." Vzpamatujte se, prosím. Zahrádkovi jde jenom o to, aby se zavděčil svým letitým chlebodárcům (nebo aspon chlebíčkodárcům), a aby prodal co nejvíc těch novin, ve kterých ho teď zaměstanávají!!!

průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Pepin 31.08.2008 18:10
Ale jestli dobře čtu, pan kušta nepsal o žádných dalších soudních kauzách. Píše o čtyřech policejních obviněních a stíháních. Všechno v jedné kauze, ale vždycky se mělo jednat o obvinění z něčeho jiného. Soud tedy rozhodoval pouze jednou a jestli dostal podmínku, nejspíš to bylo za nějakou nedbalost. Navíc nestrannosti soudců v naší zemi nevěřím. Jestli je pravda co píše, že jim policie sebrala účetnictví a potom měli problém s nepodaným daňovým přiznáním .... To hovoří samno za sebe. U nás je možný všechno

doprava kif 30.08.2008 15:40
Tak o té bezpečnosti kruháků se dá směle pochybovat. Matně si vzpomínám na smrťák na kruháku u hotelu Bohemia. Samotného mně před Bídou málem přejel náklaďák. Jeho řidič si z té výšky asi vůbec nevšiml přechodu když pozoroval ostatní auta.

průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Lord John 30.08.2008 13:17
Ano, ano. Je to děsivé, jak "ulice" nepříliš významného okresního města dokáže zmanipulovat všechny úrovně soudní moci, od okresní až po celostátní, patrně jen proto, aby se pobavila, ba co hůře - aby učinila zadost své závisti... Anebo obráceně - i kdyby pan Kušta byl vinen, je dost iluzorní přestavovat si, že se najednou přizná, nasype popel na hlavu a slíbí, že už to nikdy neudělá. Ve výrocích pana Kušty lze spatřovat jistou nekonzistenci: na jednu stranu se brání tím, že zpočátku téměř všechna obvinění, která proti němu byla vznesena, byla posléze stažena - tj. soudní moc rozhodla v jeho prospěch. A pak tutéž soudní moc kritizuje coby zmanipulovanou, jestliže jedenkráte v jeho prospěch nerozhodne. Snahu pana Zahrádky dodatečně pana Kuštu očišťovat tudíž považuji za hloupou. Anebo zaplacenou.

průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Oponent 29.08.2008 09:23
Týdeník Pernštejn 25. 8. - 31. 8. 2008 Kušta: Moje obvinění bylo nejspíš na objednávku ulice (6. část) Chrudim - Město je po nedávné reportáži ČT o způsobu prodeje pozemků vedle Transporty městu na průmyslovou zónu družstvem Agrospol Eco rozděleno na dva názorové tábory. Jedni spatřují v transakci výhodný obchod pro město, druzí nenávistně spílají místnímu podnikateli Milanu Kuštovi, který je z celkem šesti družstevníků svými aktivitami nejvíce na očích, že společně s dřívějším starostou a dnešním poslancem Libým město podvedli. Zaklínají se přitom vznesenými obviněními proti Kuštovi a rozsudkem, že se pokusil Připomínají mu zejména, že rozděleno V této kauze jste byl ale obviněn a později i odsouzen. Co k tomu řeknete? „Že je to celé výmysl a ti, kdo to říkají, jsou lháři. Všechny záležitosti, které se týkaly nákupu a prodeje pozemků, byly v pořádku. Tím si můžete být jisti. Vyšetřovala nás totiž několik let republiková policie. Za tímto jednáním jsme viděli snahu najít něco za každou cenu. Nejdříve jsme byli obviněni z nedovoleného podnikání. To byl rok 2001. Nikdo se ale nezabýval tím, že máme všechna potřebná povolení. Myslím, že v té době to bylo jedno, z čeho nás policie obviní. Prostě se něco hledalo. Pamatuji si na palcové titulky v novinách, které nás vykreslovaly jako bandu podvodníků. Asi po roce bylo obvinění zrušeno jako nedůvodné. Ale to nebyl konec. Za další rok jsme byli obviněni z podvodu a šlo znovu o nesmysl. A tak celá věc po dalším roce skončila a obvinění bylo zrušeno. Okamžitě ale následovalo další obvinění mé osoby, že jsem zprostředkovával uzavření nevýhodných smluv. To bylo později také zrušeno. Myslíte si, že to všechno byla náhoda? Neustále nás obviňovali a vlastně ani nevěděli, z čeho. Obvinění nakonec po několika měsících vždy zrušili. Družstvo Agrospol Eco patří zcela určitě mezi nejprověřenější družstva v České republice. A přesto stále někdo jeho podnikání zpochybňuje a vyvolává emoce.“ To je dost zvláštní situace, čím si to vysvětlujete? „Myslím, že to byla práce policie a státního zastupitelství, které pracovaly na objednávku. A to buď na objednávku ulice, protože chtěly vyslyšet momentální nálady ve městě, anebo, což by bylo daleko závažnější, na objednávku někoho konkrétního, kdo usiloval, aby nás poškodil. Na tom všem bylo zajímavé i to, že někteří novináři, konkrétně z MfDnes, o našich obviněních věděli dříve než my. A hlasitě to křičeli do světa. To mi nevadilo, je to jejich práce. Když ale bublina splaskla a obvinění byla zrušena, neobtěžovali se ani jednou o tom napsat. Nebylo to z jejich strany férové jednání.“ Vy jste ale nakonec byl odsouzen za daňový delikt. Nebo to zase není pravda? „Ano, to už pravda je. S prodejem pozemků městu to ale nemá vůbec nic společného. Spousta lidí to motá dohromady. Někteří schválně lžou, aby mohli říkat: Podívejte se, ten prodej nebyl v pořádku, byl to podvod a my to říkali. Spoléhají přitom, že je to složitá kauza a lidé se v ní neorientují.“ Tak nám ji vysvětlete, ale v krátkosti. „Moje firma vedla družstvu na smlouvu ekonomickou agendu. Na začátku roku 2001 nás policie požádala o vydání originálů těchto účetních dokladů. Mělo to být původně na několik týdnů. Nakonec nám je ale po nekonečných urgencích vrátila po neuvěřitelných pěti letech! Jenže náš daňový poradce nemohl bez těchto dokladů podat daňové přiznání. A bez podaného daňového přiznání vyměří finační úřad nulovou daň. V roce 2006 mě proto policie obvinila z přípravy krácení daně právě na základě vykazované nulové daně, přestože podle jejího obvinění nedošlo ani k pokusu krátit tuto daň a nevznikla žádná škoda. Takže Kocourkov, ale takový už je život.“ V čem tedy spočívalo vaše provinění? „To právě nevím. Není mi to jasné ani nyní, kdy se na věci dívám trochu s odstupem. Stejně tak žádný právník, se kterým jsem věc konzultoval, to nechápe. Podstatné ale je, že soud tuto záležitost vyhodnotil jako moje pochybení a dostal jsem podmínku na dva roky.“ Jak to vnímáte nyní? „Nikdy jsem si nestěžoval, ale tohle vnímám jako křivdu a výsledek se budu snažit ještě zvrátit. Vím, že to už bude vlastně zbytečné, protože, i když uspěji, těžko se to veřejnost dozví. Pro média to nebude asi dost zajímavé. Pro mě ale hodně důležité.“ Pokračování za týden. (rz)

průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Lord John 28.08.2008 12:54
Pro mě osobně je to důkazem, že ten obchod s pozemky zase tak čistý nebyl, a právě proto si pan Libý kryl záda. Proto nynějším interpretacím hlavních aktérů nevěřím.

průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Glen 27.08.2008 22:00
Ano, na to si také dobře vzpomínám a přijde mi to jako hodně trapné gesto. Fakt k smíchu. Asi se tehdy snažil krýt si nějak záda.

průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Lord John 27.08.2008 15:29
Výborně. Teď by ještě pan poslanec Libý mohl vysvětlit, proč tehdy coby starosta Chrudimě podával v souvislosti s výkupem pozemků pro průmyslovou zónu trestní oznámení na neznámého pachatele. Ale kdo ví, třeba to byl také jenom předvolební populismus...

skloňování Lord John 27.08.2008 15:21
Obojí je správně (viz http://www.pravidla.cz/hledej.php?qr=Chrudim či http://cs.wikipedia.org/wiki/Chrudim). Tvar "(z) Chrudimě" je původnější a v současnosti je již používán pouze v samotném městě a jeho okolí (viz např. http://www.mestochrast.cz/), zatímco zbytek republiky užívá ten druhý, "(z) Chrudimi". Pod vlivem této převahy druhého tvaru však onen původní rychle ustupuje i z mluvy Chrudimáků (je mnohdy považován za hovorový) a slyšet ho je možno spíše u starších lidí, zatímco mladší a nově příchozí používají "(z) Chrudimi". Mně osobně, jako rodilému Chrudimákovi, zní "(z) Chrudimi" stejně divně jako třeba "(z) Pardubicích".

průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Lord John 27.08.2008 15:13
Myslet si to můžete, faktem však je, že jste rozhodně do černého netrefila. Vaše analytické schopnosti patrně budou horší, než se domníváte. Co se týče anonymity - píšete snad vy pod svým vlastním jménem? Úsměv

průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Oponent 27.08.2008 10:49
Tak si ho kupte v kterémkoliv stánku v Chrudimi.

průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Glen 26.08.2008 16:16
Kdo jste někdy obchodoval s nemovitostmi, tak mi asi dáte za pravdu že se panu Kuštovi a spol. povedl husarský kousek, skoro bych řekl nadlidský výkon. Myslím tím, stmelit několik pozemků od různých vlastníku v jeden, to již vyžaduje velké úsilí a schopnosti. Stát si jej měl najmout pro výkup pozemků pro D11 a další kauzy Ok? Následný prodej městu (ať již za přispění bývalého starosty a nyní poslance pana Libého) je již věc jiná. Ale opět mistrovský kousek. Měl by se ale ještě lépe, kdyby se tenkrát na prodej městu úplně vykašlal - při dnešních cenách by dnes byl ještě ve větším balíku a ani by teoreticky nemusel mít neštastný problém s daněma. A ještě by si ušetřil sedmiletou mediální kampaň. Neštastné je spíš, jak si město následně naběhlo s komunikacema (Onivon) a také hledáním investorů.

průmyslová zona chrudim - reportáž ČT 123 26.08.2008 13:47
Protože jsem pamětníkem uveřejňovaných událostí (obávám se, že mnozí z diskutujících chodili tenkrát ještě do školy:), konstatuji, že seriál uveřejňovaný v Týdeníku Pernštejn, má k pravdě zatím nejblíž. Vzpomínám, jak mnozí dnešní oponenti (ing. Nový, Trávníček) na zastupitelstvu bezproblémově hlasovali pro nákup zóny. Jejich dnešní postoje příliš nechápu, ale v politice je toho k nepochopení víc:)

průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Glen 26.08.2008 13:33
Myslím, že je fajn, že se sem dostanou také informace z druhé strany. Oponentovi děkuji za přetisk, Týdeník Pernštejn jsem neměl v životě v ruce Ok?

průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Glen 26.08.2008 13:27
Reportáž byla naprosto skvělá, vážně jsem se u ní pobavil. Perfektně sestříháno, výborná dokreslující hudba na pozadí. Škoda jen, že jsem k těmto pořadům ztratil veškeré iluze poté co TV Nova odvysílala reportáž o kauze chrudimského letiště (cca 2-3 roky nazpět). I chrudimák, méně znalý místních poměrů, musel tehdy poznat manipulativní reportáž. Obávám se, že také v tomto případě jde pouze o štvavou reportáž na objednávku. Jen mne mrzí, že se k tomu propůjčila Česká televize, která u mě měla vždy vyšší kredit než populalistická Nova.

Obchvat Chrudimi Glen 26.08.2008 13:14
Mám tuhle narážku chápat tak, že vše je již předem dohodnuto a pan poslanec bude za hrdinu až zajistí balík peněz? Sehraná komedie pro prostý lid? Tomu se mi nechce věřit, zavání to paranoiou.

skloňování quido. 25.08.2008 23:17
Obě možnosti jsou správné!

Obchvat Chrudimi Oponent 25.08.2008 13:55
Týdeník Pernštejn (25. 8. - 31. 8. 2008) Chrudim zůstane dál bez obchvatu, chystá protesty Poslanec Libý zprostředkoval jednání s ministrem dopravy a chce bojovat o peníze Chrudim - Vláda snížila v týdnu rozpočet fondu dopravy pro následující tři roky o 21 miliard korun. Pro Chrudim z toho plyne nepříznivá zpráva - plánovaný silniční obchvat se zpozdí o další čtyři roky. Stavět se přitom měl začít už příští rok na jaře. Hotové utrpení Chrudimí projede denně zhruba 27 tisíc vozidel a patří k nejzatíženějším místům v České republice. O naléhavosti zřízení silničního obchvatu se tu proto intenzivně jedná už od 90. let. A situace se nejspíš ještě zhorší. „Jakmile bude u Opatovic nad Labem dokončen sjezd z dálnice D11, přivede k nám na jih do Chrudimi dálniční přivaděč další množství aut. To celé ukazuje, že ne všechny silniční stavby v České republice jsou řešeny koncepčně,“ míní chrudimský místostarosta Petr Řezníček. Pro Chrudim by taková vize znamenala hotové utrpení. Řezníček proto připustil možné protesty. „Patrně bude nutný jiný způsob, jak na kritickou situaci upozornit. Například naučit chodit lidi po přechodu,“ uvedl na čtvrteční tiskovce v narážce na možnou protestní blokádu zacpaného silničního průtahu Chrudimí. Obdobně smýšlí chrudimský starosta Jan Čechlovský, avšak veřejné protesty považuje až za krajní řešení. „Zatím tak neuvažuji, ale dokáži si je představit,“ podotýká. Je spíš pro jednání s odpovědnými úřady. „V pátek mi poslanec Ladislav Libý dojednal na začátek září schůzku s ministrem dopravy a jeho prvním náměstkem, kde se budeme bavit o možnostech financování silničního obchvatu tak, aby nedošlo k jeho zdržení,“ pokračuje Jan Čechlovský. Dříve levnější etapa? Na schůzce chce například rozporovat záměr výboru státního fondu dopravní infrastruktury, který přišel v případě chrudimského obchvatu po zjištění, že dostane méně peněz z rozpočtu, se šalamounským řešením. Výstavba obchvatu je totiž rozdělena do dvou etap a každá za jiné peníze. První počítá s šestikilometrovým úsekem z Medlešic přes řeku Chrudimku a železniční trať na trase Chrudim - Moravany dál kolem Nového Města a Pumberek k mimoúrovňové křižovatce se silnicí I/17 ve směru na Vysoké Mýto. Tuto etapu potřebuje Chrudim co nejdříve, avšak stojí zhruba miliardu. O polovinu méně vyjde druhá etapa procházející mezi Vlčí horou a Vlčnovem, dále pokračuje mezi Slatiňany a obcí Orel a končí napojením na silnici I/37 u odbočky do slatiňanské místní části Kunčí. Právě tuto levnější etapu nyní fond dopravy paradoxně upřednostňuje. „Po zhruba deseti letech jednáních o obchvatu je tento záměr pro mě jako starostu Chrudimi neakceptovatelný,“ podtrhuje starosta Čechlovský. Do záležitosti se důrazně vložil bývalý starosta města a nynější poslanec Ladislav Libý. „S ministrem dopravy i jeho prvním náměstkem jsem hovořil a musím uznat, že mají logické argumenty, proti nimž nelze nic namítat. Na druhou stranu ale nic nevzdávám a jsem připraven za obchvat bojovat. Ne všechny stavby budou totiž v příštím roce plně profinancovány a nějaké peníze z nich určitě zbudou. Mohli bychom je proto použít k tomu, aby obchvat Chrudimi byl zahájen v souladu s plánem, tedy už v příštím roce,“ uvádí Ladislav Libý. Injekce do kruháku Při schůzce s ministrem a jeho prvním náměstkem dokázal ale vytěžit pro Chrudim další finanční injekci do silniční infrastruktury města. „Pokud půjde vše dobře, uvolní se ještě letos v řádu desítek milionů prostředky na výstavbu kruhového objezdu u chrudimské nemocnice,“ uzavírá poslanec. (rz)

Obchvat Chrudimi Nos 25.08.2008 12:36
Pane předsedo, myslím, že sežene a že už to oba víte.

Obchvat Chrudimi cona 25.08.2008 11:11
Vzpomínám, že před časem se pan poslanec Libý nechal slyšet, že prioritou je pro něj obchvat. Teď má příležitost a doufám, že ji pořádně využije.

skloňování Rostislav Vondra 24.08.2008 20:36
Domnívám se, že obojí je správně. To samé platí kupř. i u města Čáslav...

Obchvat Chrudimi Pepin 24.08.2008 20:35
Až půjdete do ulic, vezměte s sebou místostarostu Řezníčka. Ten už se v tomto duchu nechal slyšet. Inu proč se nezviditelnit. Vždycky byl velká huba. Podle mě je to ale na nic. Spíš by se pro obchvat mělo lobovat na vládě. Přece máme poslance zvoleného za chrudim, tak ať pan Libý ukáže, jestli dokáže prosadit zájmy Chrudimi.

skloňování Dominika 24.08.2008 18:49
Jak se skloňuje slovo Chrudim??? Někdo říká že je správně do Chrudimi, Ale ne prý do Chrudimě...jak to tedy je?

Obchvat Chrudimi pepe 24.08.2008 16:22
Tak podle páteční MF Dnes se začne stavět "už" v roce 2011.Asi nezbyde nic jiného než vyjít do ulic trošku ten "plynulý" provoz v Chrudimi zpomalit.

průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Yamba 23.08.2008 14:21
Problém se sebevědomím rozhodně nemám, spíš naopak, nicméně já si naopak myslím, že jsem se trefila do černého, ono zapírat se na anonymním chatu může každý, ale vysledovat se dá hodně! A sebestředný doktor, to je skutečně kapitola sama pro sebe - opravdu zářivá budoucnost "nejlepší" strany v republice!

průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Oponent 22.08.2008 17:09
Týdeník Pernštejn (34. týden) Dokázal starosta zmanipulovat sedmadvacet zastupitelů (5. část) Chrudim - Zmanipuloval bývalý starosta a dnešní poslanec Ladislav Libý všech 27 zastupitelů města, aby koupili od družstva Agrospol Eco pozemky na průmyslovou zónu? Podle nedávné reportáže ČT ano. Podle jednoho z šesti družstevníků Milana Kušty by to byl nadlidský výkon. „Nejdříve, než budeme hovořit o bývalém starostovi, je potřeba si uvědomit, že v roce 2000 byla na Chrudimsku 10procentní nezaměstnanost a současně zkrachoval největší zaměstnavatel v regionu Transporta, kde pracovalo více než čtyři tisíce lidí. Budování průmyslové zóny byla pro město jediná možnost, jak se pokusit tuto situaci řešit. Podle mě udělalo správně. Podobnou cestou se vydala většina měst v České republice. Navíc se Chrudim o vybudování zóny pokoušela už několik let předtím za starosty Nového, avšak neúspěšně. Důvodem, proč se to nedařilo, byly vysoké ceny pozemků. Tehdejší nabídky činily 800 Kč, ale i více než tisíc korun za metr čtvereční v lokalitě Májov.“ Za nákup pozemků je ale teď kritizován bývalý starosta a Nového nástupce Ladislav Libý. Co si o tom myslíte? „Za tou kritikou může stát jenom pokus o útok na jeho osobu nebo hloupost. Starosta, ač to zní absurdně, přece o ničem nerozhoduje. Pouze předkládá materiály radě a potom zastupitelstvu. Navíc tyto materiály ani netvoří. Má k tomu aparát úředníků.“ Jaká byla tehdy situace v zastupitelstvu? „Pro nákup pozemků hlasovalo 26 zastupitelů ze sedmadvaceti. Pouze jeden, doktor Lacina z Unie svobody, se zdržel hlasování. Ta shoda, kdy s koalicí hlasovala i opozice, byla naprosto výjimečná. To je nejpádnější důkaz o tom, že obchod byl pro město výhodný.“ Někteří opoziční zastupitelé ale později tvrdili, že byli uvedeni v omyl. „Ano, vím. Jde ale o obvyklý folklor každé opozice. Snaží se za každou cenu využít jakékoliv téma k získání vlastních politických bodů. Její tvrzení ale neobstojí. S cenami nemovitostí se setkávají všichni na každém kroku. Všichni zastupitelé proto dokáží dost dobře posoudit, včetně těch opozičních, co je dobrá cena a co nikoliv.“ Jak si tedy vysvětlujete změnu postojů lidí, kteří nákup pozemků nejprve odsouhlasili a teď jsou proti? „Výstavba průmyslové zóny a její obsazení investory je vždy běh na dlouhou trať. Jde o velkou investici, všechno se musí tvrdě odpracovat a výsledky se dostaví až po delším čase. Tedy za více než jedno volební období. Myslím, že změna názorů je u mnohých dána populismem. Snaží se zalíbit voličům a přiblížit se tak vlastnímu zvolení. Projevují tím však jenom vlastní slabost a zbabělost. Projekty s delším časovým horizontem pro ně nejsou příliš zajímavé, chtějí okamžitý efekt. A právě v dlouhodobých projektech, jako je zóna, spatřují terč, do kterého se mohou snadno trefovat.“ Pokračování za týden. (rz)

průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Lord John 22.08.2008 13:57
Obávám se, že nikolivěk, Yambo. To jste tedy netrefila. Jsem nicméně přesvědčen, že já jsem se s tím problémem se sebevědomím trefil do černého. Ale nebudeme se v tom dále pitvat. Úsměv

Oprava kruháku na Bídě johhan 21.08.2008 18:35
Nevím odkud jsi,ale o uzávěrce se psalo dost a včas.A otom značení.U Medlešic bylo značení slepá ulice ve vzdálenosti....aobjižd´ka na Vestec.To asi něco znčí ne??Jinak těch co na to sr...li bylo dost.

průmyslová zona chrudim - reportáž ČT bandita 21.08.2008 17:47
Byl jsem dlouho mimo ČR-Chrudim.Zahrádka?Co prováděl? Vrchol nemožného.I Červenka-vrch.str.měst.pol.Již tenkrát málem ukončil svoji super kar.Zahrádka měl prý moc dlouhé ruce-přitom ho v Chrudimi policie neměla ráda. Je pravda,že si měl Korbel najít asi někoho rozumějšího?Jistě si hrál na něco-někoho?Pokud dokáže super,tak to bylo vše kolem Libého-Kušty,pouze pomluva že?Každý pátek-porada+ měst.úřed co bude v novinách??Kde to žijeme?Co dál,

průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Yamba 21.08.2008 13:46
"Sebestředný Doktor" = Lord John = potrefená husa se nám ozvala?

průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Lord John 21.08.2008 13:10
Čili to hádám na nějaké problémy se sebevědomím.

průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Yamba 20.08.2008 14:36
Nemyslela jsem počty, ale označení, to je více než trefné!

průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Lord John 20.08.2008 13:08
Vzhledem k tomu, že nové místní sdružení ODS Chrudim má pouze polovinu členů toho původního, tak vám to jaksi nevychází. Čtyřicet lidí vám nějak přebývá.

průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Lord John 20.08.2008 13:07
Především už není v Deníku pan Zahrádka. On už by byl nějaké škůdce brzy našel. Chrudim si rozvracet nedáme. Úsměv

průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Lord John 20.08.2008 13:06
Chrudimský deník byl nuda vždycky. Pokud tedy za úžasné nepovažujete tendenční články páně Zahrádky oslavující pana Kuštu či odkrývající spiknutí ztroskotanců a samozvanců přímo v chrudimské ODS. Proti gustu ovšem žádný dišputát, že? Úsměv

průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Yamba 20.08.2008 12:12
piloti, Kálesovi nebo Sebestředný Doktor.....dost dobré a pravdivé!

R/C "klub" RC-CHRUDIM hledá nové členy Tommy 19.08.2008 22:53
Jak již nadpis napovídá, náš "klub" hledá nové členy. Jsme parta lidí co jezdí s elektro auty 1:10. Scházíme se nepravidelně 2x - 3x týdně ve 20:00 na parkovišti před penny marketem v Chrudimi. Lepší prostory jsme zatím nenašli. Kdyby měl někdo zájem se přidat, nebo se jen podívat, mrkněte na naše stránky www.rc-chrudim.eu. Tam se vždy domlouváme na dalším termínu "jízd".

průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Sarema 19.08.2008 21:54
No je fakt, že to je dost přestřelený Úsměv Od té doby, co z ODS vyfičeli piloti, Kálesovi nebo Sebestředný Doktor, tak aby radniční škůdce člověk hledal lupou Úsměv

průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Pepin 19.08.2008 20:48
Fakt je, že Chrudimský deník je v posledních měsících těžký propadák. Možná dobře, že p. Zahrádka odešel a nemusí být se současnou prací redakce spojován. Tenhle stav je výsledek dlouhodobého působení pana Korbela. Tak ať si to vyžere sám.

průmyslová zona chrudim - reportáž ČT reason 19.08.2008 18:59
Nejúžasnější jsou nadpisy pana Zahrádky a skvělé je, že když se někdo dotkne vedení Chrudimi hned je v tom vyřizování osobních účtů nebo závist. Poté pokračuje kampaň proti radničním škůdcům apod., prostě objektivní zpravodajství.

Oprava kruháku na Bídě ANO 19.08.2008 17:35
Od Pardubic byla značená slepá ulice už u Medlešic, přesto to některým chytrákům nestačilo a jeli dál.

Oprava kruháku na Bídě Bobo 19.08.2008 15:49
Nevím jakou jste měli zkušenost,ale značení se jim nepovedlo.Dát značku /zákaz/ až za poslední křižovatku před uzávěrou,pak se muset otáčet. Jak jsem slyšel,jěště lepší to prý bylo od Slatinan kdo chtěl jet do Pardubic.

průmyslová zona chrudim - reportáž ČT cona 19.08.2008 12:21
Nevím, co je prestižní zaměstnání. Vím, ale, že Chrudimský deník je po odchodu pana Zahrádky velká nuda a impotence. Zahrádkův týdeník je sice trochu bulvár, na druhou stranu docela vkusnej a s názorem.

průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Lord John 19.08.2008 10:59
Pan Kušta promlouvá dlouhodobě. Pan Zahrádka mu v Deníku vždy dával velký prostor a nevypadalo to, že by k němu přistupoval jako nestranný novinář. Je znát, že ho obdivuje.

průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Lord John 19.08.2008 10:53
Ano, ano. A o erudici pana Zahrádky svědčí i jeho nové, mimořádně prestižní zaměstnání. To je hned poznat, jak se o něj potenciální zaměstnavatelé perou, takže si z mnoha nabídek mohl vybrat tu nejlepší.

průmyslová zona chrudim - reportáž ČT vilda 18.08.2008 20:31
Pokud vím, tak pan Zahrádka odešel z Deníku po dlouhých letech z vlastní vůle, protože se tam necítil svobodný. Nikdo ho nevyhazoval a odejít nemusel. Řada lidí mu jeho krok rozmlouvala. Takže nechápu janathane, kde na takové bláboly chodíte. Věřím, že vybuduje zase dobrý noviny. Dělal je před Deníkem, bude je dělat i po něm. Z vašeho příspěvku čpí zloba a neobjektivnost. O vaší soudnosti ani nemluvím. To, že dal slovo taky Kuštovi, je minimálně zajímavý a jsem zvědavý, jak se to bude vyvíjet. Nečtu to jen já, ale co znám, tak začalo i několik mých známých. Zatímco Deník, kdyby nevycházel, nic by se nestalo. Je v poslední době absolutně nezajímavý.

průmyslová zona chrudim - reportáž ČT filek 18.08.2008 16:45
Já to vidím trochu jinak. Zatím jsem v novinách četl jenom jeden názor, ten proti Kuštovi. Kušta teď poprvé promluvil a je to docela zajímavé. Minimálně proto, že vychází najevo, kdo z celé kauzy mohl mít prospěch a kdo poškodil Město Chrudim.

průmyslová zona chrudim - reportáž ČT janathan 17.08.2008 02:04
Chudáček pan Zahrádka. V deníku ho přestali chtít a on neví, jak prodat noviny, které nikdo nekupuje, protože přinášejí jenom to, co už všichni četli někde jinde. Tak se snaží ohřívat vystydlou kaši a udělat detektivku z toho, o čem má soudný člověk už několim let svůj názor a co v podstatě už nikho nezajímá.

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214  213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.