Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Morning Star 22.09.2008 22:14
A ty jsi Korejtkova advokátka, že tady mluvíš o žalobách? Já osobně bych za takové smsky dal mladému K. po tlamě. Nehledě na to, že takovýhle zakomplexovaný labilní jedinec nemá v justici co dělat.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT shot 22.09.2008 22:11
Hele a kdo tam je teď, že je tak výrazný a s chutí i zápachem. Ale jinak to na radnici opravdu zapáchá, nic proti stávajícímu tajemníkovi, a to docela hodně. Ale musím ocenit, máš pravdu o té klice. Beránek ji má na dveřích, Káles je jeden čas i prodával, Lord jich bude mít ve svém sídle zcela jistě také plno. Vlastizrada jak vystřižená z humoresek Haška. Sleduj to dál, je to horká stopa.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Morning Star 22.09.2008 22:08
No- Lord John je Korejko ml. a tím je řečeno vše. A má pravdu v jednom Úsměv Jeho otec nebyl odvolán, ale byl mu vší diskrétnosti nabídnut důstojný odchod po vzájemné dohodě. Protože ale jeho synek je magor a pošuk, tak okamžitě rozpoutal kolem odchodu svého otce stranické dusno, ve kterém sehrály roli právě ty vulgární smsky. Takže se všichni dozvěděli, že starého Korejtka vyhodili pro neschopnost. Tomu se říká medvědí služba Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
jménem republiky shot 22.09.2008 22:04
Je to zcela jasné, vždyť šlo pouze o 37 mega. Jak se asi rozdělovaly. Kolik asi připadlo na elko? Ale co, i Nejvyšší soud je omylný.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT vilda 22.09.2008 15:16
Nemůžu si pomoc, Lord je hroznej krmič a šíří bludy. Je zjevný, za koho kope - za zkrachovalou beránkovsko-korejtkovsko-kálesovskou kliku. Tajemník Korejtko byl neviditelný tajemník, bez chuti a bez zápachu. Takhle nevýraznýho úředníka jsem dlouho neviděl. Je dobře, že zmizel z radnice. Myslím, že mu bylo dovoleno odejít se ctí. Je taky nejvyšší čas Lorde, abys nám předložil něco konkrétního, jinak nejseš nic jinýho než mizernej manipulátor.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Lord John 22.09.2008 12:41
Neexistovaly. Nyní pouze blábolíte. Pan Korejtko starší nebyl odvolán a už vůbec ne za svou totální neschopnost. Nicméně bych rád zmínil jiné klientelistické vazby - máme zde jistého pana K. z Muzea, který za svou věrnost (postavil se včas na správnou stranu) obdržel hezkou trafiku, kde nemusí nic dělat, jakožto přilepšení k blížícímu se důchodu, pak je zde jistý pan V. ze Stadionu, tam se též za odměnu přisypalo. Pak je zde pochpitelně též rekonstrukce městských hradeb a takto by se dalo pokračovat. To jsou reálné klientelistické vazby. To, co zmiňujete vy, je jenom vaše fabulace.
Reagovat na tento příspěvek
 
jménem republiky ANO 22.09.2008 10:06
Tohle není rozsudek, nýbrž Usnesení Nejvyššího soudu ČR ve věci dovolání odsouzeného M.K. proti rozsudku KS v HK (spisová značka T 1/2006). Dovolání je zamítnuto z důvodu "Zjevné neopodstatněnosti". Z toho vyplývá, že výrok o vině (Rozsudek) KS v HK zůstává v platnosti.
Reagovat na tento příspěvek
 
jménem republiky cona 22.09.2008 09:04
A pane Korejtko, mohl byste k tomu odkazu přidat i váš krátký právní názor, co v tom rozsudku vlastně je? Za co byl pan Kušta odsouzen a na základě čeho?
Reagovat na tento příspěvek
 
jménem republiky navstevnik cz 22.09.2008 08:35
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT johansson 21.09.2008 23:17
Dneska byl takový den nahouby. Až shot mi pořádně spravil náladu.... pan emeritní tajemník byl tedy první člověk na světě, který dal výpověď tak, že se nechal vyhodit HAHAHA! To je kujón, panečku Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT shot 21.09.2008 22:05
Nevím jaké a od koho má informace krmelec. Asi od vedlejšího pařezu. Ovšem mezi lidem chrudimským se mluví o zcela jiném důvodu odchodu p. Korejtka z radnice. Bylo to cosi o špatném žaludku a o tom, že se nenechá zavřít a proto odchází. Mám dojem , že ona šeptanda je blíže pravdě, než pravda krmelcova. A k těm SMS. Krmelče, zveřejni některou, ať tě může p. Korejtko mladší žalovat za pomluvu.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT shot 21.09.2008 21:58
Andělské jméno je zde jen jedno.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT shot 21.09.2008 21:57
Takoých míst existuje. Například: Sněžka, 15 m vpravo od vrcholu. Na Žákově hoře je také jedno.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Krmelec 21.09.2008 21:42
Tak neexistovaly? (vy asi budete z neobrozené části ODS, že?) Pak asi taky neexistovaly vulgární urážlivé sms, které mladý Korejtko rozesílal kolegům potom, co rada odvolala jeho otce z postu tajemníka pro totální neschopnost. On si totiž myslel, že jeho členství v ODS je pracovní poukázka pro fotra na věky věků. Inu, každý by byl v tomhle beránkovsko-korejtovsko-kálesovském systému uspokojen...
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT cona 21.09.2008 18:02
A co Mrázek? Toho jsi zapomněl:)
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Lord John 21.09.2008 14:54
Jste na omylu. Vámi zmíněné klientelistické vazby zde nikdy neexistovaly a jsou pouze vaší konstrukcí (utvořenou patrně na základě principu "podle sebe soudím tebe" - že by někdo z "obrozené" MS ODS?). Existuje však důvodné podezření na propojení některých místních podnikatelů (z nichž nejvíce na očích je pan Kušta) s některými lokálními politiky. To považuji za mnohem závažnější. Na druhou stranu si uvědomuji, že Chrudim není žádnou výjimkou, koneckonců, proč má např. Česká republika pomalu nejdražší dálnice na světě? Čerstvá je též aférka pana Tlustého, poněkud do zapomnění upadá aférka pana Čunka... A tak by se dalo pokračovat.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Lord John 21.09.2008 14:44
Vážně? Můžete být prosím konkrétní? Který z těch vývodů je dle vás nesprávný a proč? Nebo mě chcete resetovat jenom z toho důvodu, že byste ráda měla příslovečný "klid na práci"?
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Skyscaper 21.09.2008 13:43
Klientelistické vazby tady skutečně existovaly. Každému se slíbilo něco... třeba aeroklubu peníze na rozvoj, krachovalému panu K. nějaké příjemné místo na radnici.. i jeho paninka už by nemusela prodávat řípu a celer a mohla by své pomluvy a drby šířit v pohodlí někde z podatelny na městě. Pe[ošklivé slovo]k by mohl třeba jako novinář-samouk vést městský zpravodaj. Celé by se to zabalilo do nějakých moralistických keců o nutnosti očisty, změny a nové politiky. Zkrátka každý by dostal nějaké to Korýtko Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Uživatel 21.09.2008 13:37
Opět se pan K. pokouší fabulovat. Ano – je pravda, soud nebyl kvůli podvodu. Je složito se ve formulacích práva vyznat. Ale oč jiného než o podvod se jedná, když jsou ve firmě vytvořeny dvě falešné faktury na částku vyšší než 30 milionů, tyto jsou zařazeny do účetnictví, aby se zvýšením výdajů snížil zisk, pak je účetnictví předáno panu Steinerovi (zastupitel za ODS) aby byl vypracován audit, který má zastupitele oklamat a přesvědčit, že družstvo městu prodává pozemky téměř bez zisku? Dá se to porovnat s vyloupením banky, když pachatele chytí, peníze se vrátí, škoda nevznikla? V našem případě peníze z družstva dvěma fakturami odešly. Do této doby se nevrátily. Státu chybí 28 milionů na daních a penále. Ovšem i tato situace je k řešení, např. hoteliérovi Dvořákovi stejně vysokou dlužnou sumu stát odpustil...
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT cona 20.09.2008 22:29
Masaryka, zavřít? Dyť je mrtvej!
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Virgilia 20.09.2008 20:08
Propánakrále, nejde toho Lorda Johna nějak vyresetovat? Tvý vývody svědčí o jediným- že musíš být vůl jak anděl
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Lord John 20.09.2008 19:17
Nechte to být. Vždyť je legrační pozorovat, jak se postupně všichni odkopávají. Tak existuje klientelistická vazba mezi místní normalizovanou buňkou ODS, podnikatelem Kuštou (a dalšími) a snaživým pisálkem Zahrádkou. No a co - ukažte mi nějaké místo v České republice, kde obdobné vazby nejsou. Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Lord John 20.09.2008 19:12
Vidím, pane Zahrádko, že jsem se skutečně nemýlil - vy jste vážně poměrně hloupý člověk. Nejenže moc dobře víte, že doména Chrudim.cz patří panu Kuštovi (ta aférka je dostatečně známa, proč musí město Chrudim užívat doménu Chrudim-city.cz, což poněkud podkopává vámi šířený obraz pana Kušty coby hrdého chrudimského patritota), ale vaše doslovná interpretace mých paralel rovněž svědčí o vašem nízkém intelektu. Nabízí se nicméně ještě jedna možnost: možná svou hloupost jenom hrajete a ve skutečnosti si užíváte zasloužených páně Kuštových penízků. Jisté však je, že nejste nestrannný, objektivně informující novinář. Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Nemo kpt 20.09.2008 11:40
To jako, že už sem nikdy nebudete psát pod svým jménem ?
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Boban 20.09.2008 01:54
Mělo by se tady hodně diskutovat o tomhle článku, ve kterém se píše, o čem se tady diskutuje, protože jinak by se mohlo stát, že příští pernštýnský týdeník nebude mít o čem psát a nevyjde, a to by byla jistě velká škoda.
Reagovat na tento příspěvek
 
Obchvat Chrudimi cona 19.09.2008 18:03
Teda pane Korejtko ml., takhle řezat do vlastní mateřské ODS ... Že vás vyhodili z chrudimské organizace je asi dobře, ale mstít se celé ODS?
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Oponent 19.09.2008 17:02
Týdeník Pernštejn 15. 9. - 21. 9. 2008 Kušta: Lži se paradoxně šíří z mého webu (8. část) Chrudim - Nejvýraznější postava družstva Agrospol Eco, Milan Kušta, je často pranýřována i po osmi letech za prodej pozemků městu na průmyslovou zónu na diskuzním fóru chrudim.cz (8. část seriálu). Čtete tyto přízpěvky? „Ano, čtu. Sice ne pravidelně, ale obsah tohoto fóra znám.“ Takže víte, že jste častým terčem kritiky? „To vím. Kritika mi nevadí. Mrzí mě, že web je spoustou lidí užíván pro šíření lží a pomluv. Jeho význam ale nepřeceňuji. Paradoxem je, že doména chrudim.cz je vlastněna mojí firmou.“ To jsem nevěděl. Nepodlehl jste pokušení dělat nějakou cenzuru, nebo diskuzi zrušit? „To tedy ne. Před mnoha lety jsme udělali dohodu s Lukášem Němcem, který se o obsah webu stará, a já do toho nezasahuji.“ Jste ochoten reagovat na některé příspěvky z webu v našem Týdeníku? „Já se do těchto anonymních diskuzí nechci zapojovat, ale zde v novinách budu pod svým jménem odpovídat rád.“ Třeba příspěvek Uživatele z 5. září oprašuje vaši kauzu tvrzením „Soud nebyl jen kvůli pokusu o krácení daní. Soud byl také kvůli prostému podvodu.“ Co k tomu řeknete? „Už jsem o tom mluvil mnohokrát. Ta kauza nebyla ani o podvodu, ani o pokusu krácení daně. Meritem obvinění byla příprava krácení daně, přičemž k pokusu ani dokonání činu nedošlo a žádná škoda nevznikla.“ V tom článku ale ještě anonym píše o mnohamilionových škodách. „To jsou nesmysly a snaha mě soustavně poškozovat. Kdyby tomu tak opravdu bylo, asi bych teď s vámi nediskutoval v mé kanceláři. Jestli se anonym o věc zajímá, nabízím mu schůzku, aby byl v obraze. Ale musí mít odvahu se sejít.“ Pan Káles mladší 7. září pro změnu píše, že si sehnal spoustu informací o celé kauze a nevěří vám. „Pana Kálese osobně neznám a viděl jsem ho jen jednou. To když přiběhl do hospody, kde jsem seděl se známými, udělal dvě fotky a zase utekl. Snímky potom předal slečně Dobiášové z ČT 1 a ta je použila ve své reportáži jako důkaz jakýchsi nekalostí v našem městě. Kdyby si udělal čas, mohli jsme si v klidu promluvit a třeba by na věci pohlížel jinak. Ne, že by mě to nějak bavilo, ale čas bych si na něho určitě udělal.“ Přispěvatel Lord John, který patří v diskuzním fóru k nejpilnějším, spojuje 12. srpna váš případ s příměrem pokus vraždy. Co tomu říkáte? „To je na celé věci to hrozné. Na anonymním fóru si každý může napsat jakýkoliv nesmysl. Jedna z největších lží je věta, že jsem byl odsouzen za pokus o daňový únik. Můj prohřešek podle soudu ale spočíval v tom, že jsem vytvářel podmínky, aby se tak někdy v budoucnu mohlo stát, což je opravdu citace z rozsudku! Někomu se může zdát, proč se v té věci bráním, když mi byl uložen tak mírný trest. Chtěl bych ale říci, že s touto krátkou podmínkou nesouhlasím, zákon jsem neporušil, a to chci také dokázat.“ (rz)
Reagovat na tento příspěvek
 
Obchvat Chrudimi Lord John 19.09.2008 12:55
Vzhledem k tomu, že k oznámení o dostavbě obchvatu došlo těsně před krajskými volbami, v nichž ODS velmi pravděpodobně čeká hořká porážka, ono podezření zmíněné panem Víškem je celkem nasnadě. Celá kampaň ODS do krajských voleb je vedena stylem, kolik která obec, který projekt, apod., dostal peněz, co se postavilo, co se ještě postaví, když ODS vyhraje, atd.
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS a aféra Morava Bublina 19.09.2008 11:43
Musím reagovat:myslím si,že každý,kdo zakládá novou(a dle jeho mínění tu nejlepší)stranu je posléze"semelen" a stane se z něj to,co z každého jiného(čistého a přesvědčeného)před ním.Jestli to dělá moc(nebo naopak bezmoc?) nebo peníze,netuším.Takže budeme volit ty nejlepší z možných a budeme doufat.....
Reagovat na tento příspěvek
 
Nový klub v Chrudimi Skamanick 18.09.2008 20:42
Tak bývalé Erko, později Zuzzybar na Rozhledně má nová parta...www.pitch.cz...Snad to tu zase trochu ožije a klubík pošlape...
Reagovat na tento příspěvek
 
Obchvat Chrudimi pepe 18.09.2008 20:05
Korando, čemu se divíte? V době kdy je naše politika prolezlá špínou a korupcí a je možné prakticky cokoli se nedivím, že spousta lidí nevěří už ničemu a nikomu. Sice se mi podezření pana Víška zdá přehnané, ale kdyby se časem ukázalo, že má pravdu, tak by mě to v nejmenším nepřekvapilo.A volby, si myslím to ovlivnit nijak nemůže, stejně se chce každýmu z politiky blejt a volí se sebezapřením jen menší zlo, nebo aby nevyhráli komouši.
Reagovat na tento příspěvek
 
Obchvat Chrudimi Koranda 18.09.2008 09:32
Pane Víšku, jak jste na to přišel, že odložení stavby obchvatu a následné pokračování na základě vládního usnesení je divadýlko? Máte pro své tvrzení nějaká fakta? Děkuji P. Koranda
Reagovat na tento příspěvek
 
Obchvat Chrudimi Jan Víšek 18.09.2008 09:16
Je to podobně jako za komunistů. To když se blížil nějaký svátek či výročí, tak hned byly na krámě banány, pomeranče atd. Teď, když se blíží volby, tak ODS, když jí teče do bot, tak sehraje s voliči divadýlko. Jsou to všichni "soudruzi ve zbrani", takže není problém vypustit do etéru falešnou zprávu, že se stavba obchvatu odkládá. Pak přijdou "hrdinové" Čechlovský a Libý a perfektně všechno zařídí. A lide prostý tleskej a buď vděčný za to, jaké máme politiky z ODS, kteří to dovedou tak perfektně zařídit. A hlavně vol nás! Chce se mi z toho blejt velebnosti.
Reagovat na tento příspěvek
 
Česká pošta v Chrudimi vivi 17.09.2008 23:31
Ovlivnila Vás změna otvírací doby hlavní pošty v Chrudimi?
Reagovat na tento příspěvek
 
Obchvat Chrudimi vilda 17.09.2008 19:29
Mně se taky nechce věřit, že takový blábolil jako Nos takhle manipuluje veřejnost. Inu - nakydat co nejvíc bláta a ono něco ulpí, ničemu jinýmu tahle diskuse neslouží...
Reagovat na tento příspěvek
 
Obchvat Chrudimi filek 17.09.2008 19:16
Další, který ví, jaká je pravda. Je možné, že tu je tolik pitomců?
Reagovat na tento příspěvek
 
Obchvat Chrudimi Administrátor 17.09.2008 13:48
 
Obchvat Chrudimi Nos 17.09.2008 13:30
Huráááááááááááááááá -obchvat bude!!!!!! Komedie pro prostý lid. Ani se mi věřit nechce.
Reagovat na tento příspěvek
 
pizzerie balustrada Administrátor 16.09.2008 22:20
Založil jsem dvě nové ankety na téma: - výstavby nového obchodního domu Tesco a zastavění přilehlé lokality (vedle městského obchvatu směr Píšťovy) - výstavby Family centra (naproti Kauflandu přes ulici) Nevím zda budou nějak plodné Ok? , navíc vše je již dávno rozhodnuto ...
Reagovat na tento příspěvek
 
Dnešní regionální předpověď počasí Administrátor 16.09.2008 22:08
Dobrý den, předpověď počasí přebíráme automaticky ze serveru e-pocasi.cz, s obsahem toho moc nenaděláme. Úspěšnost jejich předpovědí považuji za srovnatelnou s jinými zdroji - někdy se trefí, někdy ne. Také bych se tím asi mohl živit Ok? Teploměr v záhlaví stránky je umístěn v Koželužské ulici. Mno, občas má trochu problém, když na něj zasvítí sluníčko (typicky 09-10h). Jinak by měl ukazovat správně.
Reagovat na tento příspěvek
 
pizzerie balustrada Administrátor 16.09.2008 22:03
Máte naprosto pravdu. PS. Konec okurkové sezóny je již za námi, je na čase začít opět něco dělat. Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Obchvat Chrudimi Nos 15.09.2008 15:46
Tak jak to dopadne?????????
Reagovat na tento příspěvek
 
Dnešní regionální předpověď počasí Blix 15.09.2008 13:37
Tak jsem po delší době zavítal na stránky města. Prahnul jsem po regionální předpovědi počasí a ejhle, opravdu tu je. Nadšení mě přešlo po bližším pročtení...je to snad nějaká recese? Předpověď dnes až středa jako vtip dobrá. Zřejmě to nezachrání ani reálný údaj o aktuální teplotě nahoře na stránce, jen to zdůrazní "důvěryhodnost" zdroje předpovědi...no aspoň sem se zasmál... Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Pavel Pavlíček Povaleč 15.09.2008 00:46
Takže ve vašich očích to je ctnost?
Reagovat na tento příspěvek
 
Pavel Pavlíček Lebduška Josef 14.09.2008 20:54
Ani se mu nedivím, že se od některých stran distancoval.
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS a aféra Morava Kwajdan 10.09.2008 19:54
To už je jiná diskuse,dík někdy se tam zastavím.
Reagovat na tento příspěvek
 
Pavel Pavlíček Redon 10.09.2008 18:36
Pavel Pavlíček? Po ODS, Chrudimské volbě je dnes ve Straně zelených. Jak, že se tomu říká? Politický turismus? Nebo je to jeho styl, všude se pohádat a práskat dveřmi? To jsem zvědav, kdy pan Pavlíček začne nesouhlasit "kam se ubírá Strana Zelených" a bude se od ní hlasitě (jak je jeho zvykem) distancovat.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hrozná rána nad městem...? lolek 10.09.2008 14:17
zadne letadlo to 100% nebylo.. leda ze by mu ulitla naka ta raketa.. zdalo se mi ze to slo smerem od slatinan ;)
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS a aféra Morava pepe 10.09.2008 12:58
Řekl bych, že nejlepší má Pizzerie pod náměstím, jsou tu i slušné ceny a výborné pivo, tuším že 11°Litovel s úžasnou "smetanovou" pěnou. A nejlepší medovník široko daleko Ok? Když už jsme u toho jídla a piva, kde mají podle vás nejlepší pivo v Chrudimi?
Reagovat na tento příspěvek
 
ODS a aféra Morava Boban 10.09.2008 01:11
Bodejť, máte recht. A která pizza v Chrudimi vám chutná nejvíce?
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216  215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.