Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT shot 01.10.2008 22:32
Omlouvám se za hrubky, ale rozčílení bylo opravdu veliké.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT shot 01.10.2008 22:30
Jenom potvrzuji Váš názor, pane Ročku.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT shot 01.10.2008 22:28
No a kdo ji vede dnes? Byli-li lidé vedoucí tehdy chrudimskou ODS šílenci, pak dnes tam jsou opravdu jen ti nejlepší z nejepších, ozářeni našim slunkem jasným, plni morálních zásad, přímého a čestného jednání. Podobně jako Tlustý Morava. Do takové stranické buňy se dobrovolně může přihlási opravdu jen šílenec.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT shot 01.10.2008 22:21
Pokud se týká průmyslové zóny, tak veškeré články ve Vámi vedeném Chrudimském deníku, byly vyloženě tendenční a jednostranné, přímo z nich čišelo vyzdvihiování radnice a schazování oponentů. Totéž v růžovém platilo i v případě chrudimské ODS. A pokud se dobře pamatuji, byl jste to Vy, kdo znemožnil v případě PZ vyjádření protestující straně. Rovněž tak i články v Týdeníku Perštejn daly prostor jen jedné straně. Na jednu stranu kritizujete ty, kteří o různých kauzách píší a hovoří jinak než Vy a na druhé straně si psaním o nich zvyšujete počet výtisků. Takže co vlastně chcete? A k té zahrádce. V souvislosti s PZ jste do Chrudimského deníku napsal něco o jeteli. Někdo Vám docela vtipně odpověděl, možná to bylo i na tomto fóru. Zahrádka k okopávání opravdu nejste, ale kopete-li do jiných, nedivte se, že Vám oplácí. Inu, už i jedno staré přísloví říká: na hrubý pytel, hrubá záplata. Celá tahle Vaše obhajoba poněkud nesedí.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Darth Vader 01.10.2008 14:00
Otázkou je, zda je více žádoucí, aby Chrudim řídila klientelistická pištorovsko-kuštovská parta, nebo vámi zmínění "šílenci". Mimochodem, v roce 1968 jisté konzervativnější kruhy v KSČ pravděpodobně argumentovaly stejně jako vy.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Darth Vader 01.10.2008 13:59
Bravo, pane Zahrádko, teď jste to všem nandal. Nikdo vám nesahá ani po kotníky, máte erudice přímo na rozdávání. Jistě se na vašem nesmírném vzdělání podepsalo též vaše působení ve vysoce renomovaném časopise Astro či u pohotovostních pluků SNB, neřku-li několikaleté angažmá v KSČ. Ale jenom v dobrém, samozřejmě. Pohotovostní pluky i KSČ vám tehdy jistě umožnily profesní i osobnostní růst.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Edward 01.10.2008 10:18
Pánečku to byl skok, přímo loměňákHAHAHA! )))))
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Jan Roček 01.10.2008 09:17
Pány Eduarda Beránka, Josefa Kálese, Ing. Josefa Zitka a JUDr. Aleše Korejtka delší čas znám, jsou to čestní a slušní lidé. Jan Roček
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Jan Roček 01.10.2008 08:53
Článek pro veřejnost: http://chrudimsky.denik.cz/zpravy_region/chrudimska-ods-prisla-o-licenci-prestala-docasne-e.html Výkonná rada ODS na svém pátečním zasedání (25.4.) v Pardubicích zrušila Místnímu sdružení ODS v Chrudimi licenci a organizace strany tak ve druhém největším městě Pardubického kraje dočasně přestala existovat. Na další dotaz, kdy a jakým způsobem bude ODS v Chrudimi obnovena, (předseda oblastního sdružení ODS Ivan Pištora) odpověděl: „My jsme se v pátek večer dozvěděli, jak výkonná rada rozhodla, je to pro nás ještě příliš čerstvé. Musíme se teď poradit o dalším postupu”. Článek pro veřejnost: http://chrudimsky.denik.cz/zpravy_region/ods-v-chrudimi-obnovila-po-vynucene-pauze-svoji-ci.html “V reakci na rozhodnutí Výkonné rady ODS o odebrání licence se část členů bývalé chrudimské ODS rozhodla založit nové místní sdružení a sešla se proto v neděli večer 27. dubna na svém ustavujícím sněmu.“ … „Vedení nového místního sdružení vzápětí požádalo Výkonnou radu ODS o udělení licence. Oblastní rada schválila vznik nového místního sdružení v úterý 29. dubna.“ O čem se veřejnost nedozvěděla: Informace o zrušení MS ODS Chrudim byla druhé části členů chrudimské ODS oznámena až ve středu 30. dubna 2008 (!) e-mailem od oblastního manažera ODS. Z uvedeného datování událostí je zřejmé, že šlo o předem dobře připravenou akci. Ta část členů, která podporovala a za předsedu MS ODS Chrudim volila pana Eduarda Beránka (tj. většina) byla tímto způsobem vyloučena z účasti na “ustavujícím sněmu” 27. dubna 2008. Prachsprostý puč. Lidí, kteří jednají takovým ponižujícím a zákeřným způsobem, si nemohu vážit, ani je nemohu volit. Jan Roček
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT pavlicek 01.10.2008 07:28
Nedá mi to, abych nezareagoval na článek o "nestrannosti" Chrudimských novin. Jestliže totiž skupina lidí, která stála okolo založení Chrudimské volby, chtěla publikovat své prohlášení o tom, že pro příště nechtějí,aby jejich jména byla nadále spojována s Chrudimskou volbou, pak za publikování svého názoru musela odkoupit 700 kusů (!) těchto novin. Následně ve stejně rozsáhlém článku pan Jelínek odpovídá ve stylu, že pan Baborák stejně neplatil příspěvky. Tento Jelínkův článek reagoval na náš (v podstatě insertní) příspěvek, ovšem uveřejněn byl zdarma. Už to naznačuje určitý rozpor v tvrzení pana Korbela. pp.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Toman 01.10.2008 00:00
Buď jste málo pozorně četl nebo máme na text odlišný názor. Já to pochopil tak, že vedoucí zasáhl, aby učinil přítrž Zahrádkovu jednostrannému patolízalství a poskytl prostor i těm stranám, které pan Zahrádka o své vlastní vůli jménem novin vyhodnotil jako špatné a jejichž názor se mu stále "nedařilo" získat. Jinak si ovšem rovněž myslím, že na vnitřní vývoj politické strany neměly Zahrádkovy články žádný vliv, takovou moc dnes tisk nemá, a pan Zahrádka už vůbec ne.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Tleskač 30.09.2008 23:04
Celý ten blábol pana Korbela má jednu vadu- autor ve skutečnosti ví kulový, co všechno se dělo uvnitř chrudimské ODS. Zásah vedení strany nepřišel kvůli pár článkům v chrudimském deníku, ale proto, že se vedení místní organizace v Chrudimi zmocnili skuteční šílenci.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Toman 30.09.2008 22:04
Dalo to trochu práce, ale stála za to. Internet je k nezaplacení. Tak tohle bylo v Chrudimských novinách v pátek 30. května na straně 5. Podepsaný je pod tím opravdu "bývalý nadřízený" pana Zahrádky. Nepřipadá mi to sebemrskačské, spíše "vymrskávající". Pan Korbel prostě musel udělat to, co každý šéf: Vyžrat "sračky" svých podřízených. Dávám to sem proto, že mnozí možná nepochopili jednu z replik pana Romana Zahrádky. Deník si musí zachovat nestranný pohled Chrudim - „Kauza“ nesmiřitelných politických a mocenských bojůvek uvnitř místního sdružení ODS v okresním městě zaměstnávala redakci Chrudimského deníku po několik měsíců. Nutno přiznat, že se nám nepodařilo udržet si pohled nestranného pozorovatele. Chrudimský deník se dokonce nerozpakoval označit dobré a problémové členy ODS, místo toho, aby čtenáři přinesl dostatek kvalitních informací a nechal úsudek na něm. Vše jsme odstartovali zprávou o podrazu a „kudle do zad“ zaražené starostovi Janu Čechlovskému, když se „lidem z okruhu předsedy chrudimské ODS Eduarda Beránka podařilo v primárkách zaříznout starostu“. Jenomže o kandidátce pro podzimní krajské volby rozhodoval Regionální sněm ODS, nikoliv „Beránkovi lidé“. Chrudimský deník pak hovořil o krizi v ODS. Mělo ji způsobit ultimátum a také výhrůžky vyloučením ze strany, pokud starosta Čechlovský neopustí placená místa v dozorčích radách dvou firem. Šlo o soukromé akciové společnosti International Power Opatovice a Vodárenskou společnost Chrudim, v nichž okresní město nemá žádný majetkový podíl. Místní rada ODS skutečně vyzvala Čechlovského k opuštění lukrativních postů. Jenže také přijala usnesení, že jde o morální apel, a potvrdila podporu Čechlovského jako starosty. Ale tato fakta jsme v Deníku nikdy neotiskli. Opakovaně jsme tvrdili, že nelze sehnat vyjádření „lidí okolo Beránka“. Naopak dostatečný prostor dostávali předseda oblastního sdružení ODS Ivan Pištora i starosta Chrudimi Jan Čechlovský. Chyběl nám dostatek úsilí získat informace od „problémových členů“? Možná. Proto jsem se rozhodl zasáhnout. Deník je seriózním médiem a nemíní porušovat novinářskou etiku. Požádal jsem Eduarda Beránka o jeho pohled a v plném znění jej dnes zveřejňujeme. Současně vybíráme z oficiálního dopisu, který členům ODS zaslali předsedové regionálního a oblastního sdružení. Tiskneme také názor poslankyně zaODSAleny Páralové. Předkládáme pouze fakta a názory zúčastněných stran, konečný úsudek je na čtenáři. Šlo o problematické vedení místního sdružení (MS), které si neuvědomovalo svou zodpovědnost? Nebo se jen regionální šéfové prostřednictvím Výkonné rady ODS zbavili nepohodlných lidí, a proto rada vzala licenci místnímu sdružení? Jan Korbel, šéfredaktor Deníku východní Čechy
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT J. Káles 30.09.2008 18:32
No možná by bylo dobré zmínit celou Vaši kariéru (myšlenu i tu předlistopadovou). Mámě se vůbec nedivím, že se brání, když taháte naši rodinu kanálem. Stejně tak očerňujte pana Beránka a Aleše Korejtka - velice slušné a inteligentní pány. Kdo je obeznámen se záležitostmi, o kterých píšete, musí skákat zlostí, jaké lži si dovolíte napsat. Vymýšlíte neskutečné konstrukce. Naznačujete, že jste nestranný. V tom případě by mě zajímalo, kdo byl vaším informátorem nebo kde ty nesmysly berete. Proč neřeknete, kdo byl vaším informátorem v ODS a poskytoval vám tak strašně "nestranné" informace? Proč jste se ani jednou nepokusil sehnat vyjádření mého otce, Josefa Zítka nebo Aleše Korejtka, o kterých jste psal? Asi by se vám takováto vyjádření do vašich tendenčních článků nehodila. Jako novinář byste si měl uvědomovat, že máte určitou zodpovědnost. Však zdá se mi, že vy toho jen využíváte k prosazení svých oblíbenců a jejich "pozitivních a negativních motivací".
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Roman Zahrádka 30.09.2008 11:40
Zdravím všechny čtenáře diskuzního fóra. Jelikož se v něm o mé osobě v několika uplynulých týdnech objevila řada dezinformací a pomluv spojených s tématem průmyslové zóny, mého dřívějšího působení v Chrudimském deníku či současného v Týdeníku Pernštejn i jinde, nezbývá mi než reagovat – a to pouze jednou, možná obsáhleji než je obvyklé a bez dalších reakcí na pokračující debatu. Nemám totiž tolik času tu stále exhibovat jako někteří jiní. Předesílám, že jsem nikdy neměl zájem se do této diskuze zapojit, přestože jsem byl na některé výtky na mou adresu opakovaně dotazován. Zcela opačná situace nastala včera, kdy mi zavolala v reakci na poslední díl o průmyslové zóně v Týdeníku Pernštejn paní Kálesová a bez okolků mi začala vyhrožovat, že nesmím psát o jejím synovi, jinak prý na mě něco „vyšťourá“ – viz. telefonní hovor. Nezlobte se, ale tohle nemá stejně jako řada příspěvků v tomto fóru s politickou kulturou nic společného. Za celou 18letou novinářskou kariéru se mi nestalo, že bych zaznamenal kvůli jedné kauze tolik nenávisti a fanatismu. Čím více se daří věci pojmenovávat, tím zákeřnější šťouchance přicházejí. A jelikož doopravdy nejsem zahrádka k okopávání, zvážím teď všechny dostupné právní prostředky, které by mě před nimi ochránily. Pokud se některý z diskutérů zajímá o moji novinářskou erudici (viz. pisatelé Jannathan, Lord John, Boban, bandita či J. Káles), mám za sebou praxi tiskového mluvčí Policie ČR, člena redakční rady Budovatele (tehdejšího periodika OkÚ Chrudim), redaktora týdeníku Naše Chrudimsko, spolupracovníka rádií Profil, OK, Life (předtím Panag), časopisů Aféra, Vital, Astro či Patriot. Od května 1994 redaktor Novin Chrudimska, od roku 1995 zástupce šéfredaktora Novin Chrudimska a od roku 2005 šéfredaktor Novin Chrudimska, později Chrudimského deníku. Jen pro informaci – po celou tuto dobu jsme v konkurenci 73 regionálních mutací Deníků byli ve čtenosti neustále v Top Ten, tedy mezi deseti nejčtenějšími v pokrytí domácností v ČR, a naše webová prezentace byla úctyhodná – atakovali jsme ve stejné konkurenci první místo Brna. Za to patří dík mým spolupracovníkům. V takovém stavu jsem redakci Chrudimského deníku také předával a na vlastní žádost odešel. Tedy nikoliv, jak se v Chrudimi rádoby šušká, na politický nátlak či na nátlak nadřízených. Byla to moje svobodná volba, kterou jsem avizoval už půl roku dopředu. Práce v Deníku mi totiž nic nového nedávala. A pokud teď někdo prezentuje můj odchod jinak, obhajuje tím svoje „teplé“ místečko, proto musel z mého odchodu udělat odchod „nečestný“. Stačilo si zakrátko na to přečíst v Deníku sebemrskačské vyjádření bývalého nadřízeného a vedle elaborát Eduarda Beránka ve stylu – tak a teď jsme ti, Zahrádko, ukázali! Škoda, že ani jeden z obou pánů k tomu nenašel odvahu za mého působení. Od 1.6. 2008 teď působím v Týdeníku Pernštejn (vychází od roku 1992) a touto prací se bavím. Našel jsem zase ztracenou radost z práce a mám i radost z výsledků, kterých jsme za tak krátkou dobu dosáhli, třeba i zveřejněním seriálu o průmyslové zóně, o který se zajímá čím dál více lidí. A to máme před sebou ještě spuštění webové prezentace. Vedle toho jsem se stal šéfredaktorem celostátního časopisu a chystám se i na svůj soukromý projekt. To by mi práce v Deníku neumožňovala. Takže na nedostatek práce si nestěžuji. Závěrem: Nejsem finančně na nikom závislý, ani na panu Kuštovi. Nejsem nikoho bezmezný obdivovatel, obdivuji pouze ty, kteří v životě něco dokázali a neplkají jen samé hlouposti, jako s prominutím někteří „přizdi[ošklivé slovo]i“ na tomto webu (znovu se omlouvám, říkali jsme jim tak v Deníku). Nehltám ani prostoduše pohádky, jakou byla reportáž ČT o průmyslové zóně v Chrudimi. Podobnou o Chrudimi odvysílala už dříve TV Nova v souvislosti s „neexistujícím“ letištěm. Pokaždé za nimi stály zájmové skupiny lidí. Nesnáším ty, kteří rozeštvávají společnost. Nikomu nestraním, mám například kamarády na obou stranách rozepře o průmyslovou zónu, to ale neznamená, že bych se s nimi kvůli tomu lidsky rozešel. Nemám ani strach, že by se Týdeník Pernštejn nečetl nebo dokonce neprodával. Z toho mají obavu jiní. Nejsem člověk, na kterého, když někdo zadupe, by se lekl. Mám čisté svědomí a věřím, že se mi všichni ti výše uvedení pisatelé dokáží podívat zpříma do očí. A panu Kálesovi mladšímu doporučím, staňte se už dospělým člověkem a nenechávejte se najímat k uličnickým akcím nebo za sebe jednat maminku. Po takovém stylu komunální politiky opravdu netoužím. Poprvé a naposledy na tomto webu s pozdravem Roman Zahrádka
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Boban 30.09.2008 00:54
Toto už nemá charakter informace, tady se jedná o bohapustou reklamu na produkt. Nemýlím-li se, pravidla tohoto webu bezplatnou reklamu komerčních subjektů nepřipouštějí.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT shot 29.09.2008 20:11
Jediný omyl pane Káles. Vaší fotografiíí kauza PZ neskončila.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT J. Káles 29.09.2008 18:46
Pana Zahrádko, myslíte si, že někdo ty vaše lži bude kupovat? Pana Beránka si v "článku" pletete s panem Kobetičem a mou fotografií kauza průmyslové zóny nezačala, ale byla ukončena. To vás všechno naučili při vašem členství v KSČ nebo v Pohotovostním pluku?
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Glen 29.09.2008 18:28
Elektronický přepis dneska nebude?
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Oponent 29.09.2008 16:31
Týdeník Pernštejn 29. 9. - 5. 10. 2008 Kauza průmyslové zóny uzrála politickými rošádami (9. část) - pokračování seriálu o osobách, které hovořily v reportáži ČT (J. Nový, J. Trávníček a spol.) - právě v prodeji - žádejte ve své trafice.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT shot 28.09.2008 21:05
Nic ve zlém. Ale rozhodně mnou na nového tajemníka nic hozeno nebylo. Ani v dobrém, ani v špatném. Zatím není proč.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Nemo kpt 27.09.2008 11:07
Na tvém názoru může něco být. Ale jen proto, že se mi někteří zdají jako habáni, tak je nepomlouvám a neházím na ně špínu.
Reagovat na tento příspěvek
 
Korejtko - soudní čekatel Nemo kpt 27.09.2008 11:05
Ty ses trefil úplně přesně
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT shot 26.09.2008 21:06
Jen jestli to není způsobeno úhlem tvého pohledu. To víš, z hloubky dvacet tisíc mil pod mořem. To se potom ti nahoře zdají pořádní habáni.
Reagovat na tento příspěvek
 
jménem republiky shot 26.09.2008 21:02
Och, zde ani tak nejde o p. Kuštu. Ten to má již za sebou. Zde jde o ty co se vezli s ním a které to vše ještě čeká. P. Kušta byl odsouzen, rozsudek nabyl právní moci a tečka.
Reagovat na tento příspěvek
 
Korejtko - soudní čekatel shot 26.09.2008 20:59
Morální autorita? Tou přeci nemůže být nikdo jiný než bývalý starosta, nyní poslanec, naše slunko jasné.
Reagovat na tento příspěvek
 
Korejtko - soudní čekatel daisy 26.09.2008 13:16
Máš na mysli Lorda Johna?
Reagovat na tento příspěvek
 
jménem republiky Nos 26.09.2008 07:01
Když úporně čistíme skvrnu, může se stát, že způsobíme flek vydřený větší, než bývalá skvrna. To se myslím povedlo všem příznivcům pana odsouzeného i jemu samému.
Reagovat na tento příspěvek
 
jménem republiky shot 26.09.2008 00:39
Inu, to se to podniká. 37 melounků je docela dobrý start. A právě možná proto se o tom zde hodně píše.
Reagovat na tento příspěvek
 
jménem republiky shot 26.09.2008 00:36
Tak nevím. Jsi opravdu tak blbý, nebo chceš dělat blbce z ostatních. Ano, dle platných zákonů má účetnictví věrně odrážet skutečnost. No a účetnictví onoho družstva skutečně odráželo věrně skutečnost, byly v něm zahrnuty podvodné faktury za 37 milónů. To zanamená, že někdo spáchal podvod za 37 miliónů. A pokud nebyly v účetnictví tato faktury vedeny jako nedaňové a byl uzavřen účetní rok, schválena účení závěrka, pak se skutečně někdo pokusil okrást stát na dani z příjmu. Sice neznám tvé vzdělání, ale dle toho jak se snažíš vše bagatelizovat, tak se domnívám, že moc dobře vís o čem píšeš. A ten trest? Je opravdu pozoruhodně nízký.
Reagovat na tento příspěvek
 
Korejtko - soudní čekatel nomura 25.09.2008 21:07
Copak dělá morální autorita - vzor nás ostatních občanů v pracovní době ?
Reagovat na tento příspěvek
 
jménem republiky nomura 25.09.2008 21:04
Já psanému textu sice rozumím, ale té diskuzi už moc ne. Kdyby jste v Chrudimi neměli Kuštu, asi by tady nebylo o čem psát a všem by se žilo skvěle. Jak jsem si přečet i obchvat by už mohl stát. Kdyby udělal něco závažného, tak by za to musel pykat. Jestli se tady jedná o nějaké chyby v účetnictví za které dostal podmínku, tak je to blbost. Mě se spíš líbí, že dělá spoustu věcí. Podívejte se na www.k2investicni.cz
Reagovat na tento příspěvek
 
jménem republiky Nemo kpt 25.09.2008 20:55
Zdá se mi, že tomu rozumíte, tak mi prosím vysvětlete jednu věc. Doposavad jsem si myslel, že vkládání dokladů do účetnictví se řídí zákonem o účetnictví a podle něho je přímo povinností každé jednotky všechny doklady, které se jí týkají do účetnictví vložit. Je potom věcí podání daňového přiznání, jestli jsou tyto náklady považovány za daňově uznatelné, nebo ne. Navíc se uvádí, že státu škoda nevznikla. Jak to tedy je ? A proč tak mírný trest, mluvíte o tolika miliónech. Vždyť soudy posílají sedět za statisíce ? Nebo, že by si naše fenomenální justice nebyla jistá ?
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Nemo kpt 25.09.2008 20:43
Sice nevím, proč byl p. Korejtko st. odvolán, ale vím, že nový tajemním je formát, kterému p. Korejtko nesahal ani po kotníky.
Reagovat na tento příspěvek
 
Rekonstrukce ulice Smatanova Cenzura www.Chrudim.cz 25.09.2008 10:29
Normálně uvažující člověk nad postupen rekonstrukce této ulice musí jen kroutit hlavou a hořce zaplakat.Přestože pan mistostarosta Řezníček veřejně nabízející svůj krk na to,že rekonstrukce bude hotova do konce září,by o svoji chloubu na krku asi přišel.Je tu konec měsíce a práce nejsou ani v polovině.Při pohledu na stavební firmy mě to ani nijak nepřekvapuje.Stylem vykopat-zasypat-znovu vykopat-znovu zasypat...... se ani není čemu divit.Přípojky kanalizace na tříkrát,plyn natřikrát.A ještě zapojíme majitelé domu,ať si také něco užijí.Zavážení výkopů probíhá převážením materiálu z jedné strany ulice na druhou,přitom tahač s návěsem celou ulici pohodlně vedle výkopu projede.Vrcholem šlendrijánství je vytrhání veřejného osvětlení a vykopání bezmezného počtu tím pádem neosvětlených děr a trčících uzávěrů vody a kanálů.Kdo za toto nese zodpovědnost. Čím víc firem se na stavbě nachází,tím větší bordel a tím pádem větší tahanice a svádění chyb jeden na druhého.Touto cestou bych chtěl všem zastupitelů a stavebímu úřadu v čele s panem Zahálkou poděkovat za dobrodružství,které každý den na ulici zažíváme.Při dobré vůli a trochu lepší organizaci práce a stavebního dozoru,by se nechalo mnohým nepříjemnostem předejít.Čest Vaší práci .....
Reagovat na tento příspěvek
 
jménem republiky Uživatel 24.09.2008 11:40
Docela by mne zajímalo, jestli proběhl a jak dopadl soud se subjekty (L. Š., A., s. r. o., O.B.-J., s. r. o.) – neboť ony subjekty do svého účetnictví zahrnuly příjem 37,432,570- Kč, ale protože od Kušty tuto částku nedostaly, resp. dostaly jen „drobnou odměnu“ za podpis na výdajovém dokladu, nikdy z uvedené částky nemohly odvést daň. Jak asi mohli dopadnout tito bílí koníci? Nenajde někde pan „návštěvník cz“ rozsudky z těchto šetření? Zajímavé by bylo i zjištění, jak pan Kušta s oněmi „přebytky“ skutečně naložil a kolik si přilepšilo „slunko jasné“. Vrabci štěbetali něco o dvou melouncích.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Mia Farrow 24.09.2008 02:15
No tak, Alešku, nepiš porád z toho mailu od soudu!
Reagovat na tento příspěvek
 
jménem republiky shot 23.09.2008 21:36
Soud se mýlí. K těm finančním trasakcím došlo, jen ty prachy byly vyplaceny někomu jinému, než je uveden na faktuře. Jinak by to bylo natvrdo a ne podmínka. Takže je jasné, že na daň prostě nezbylo.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT shot 23.09.2008 21:32
Myslím, že by bylo horší, kdyby si tě někdo vzal do ruky.
Reagovat na tento příspěvek
 
jménem republiky Uživatel 23.09.2008 18:41
Myslím, že o úmyslech pana M.K. nejlépe mluví popis činnosti – výňatek z rozhodnutí o nepřípustnosti odvolání: V dané věci je totiž z hlediska naplnění subjektivní stránky trestného činu, za nějž byl dovolatel odsouzen, především stěžejní ta skutečnost, že jeho jednání spočívalo v zařazení takových podkladů do účetnictví ..., které vůbec neodrážely skutečnost, když měly dokládat finanční transakce, k nimž ve skutečnosti nedošlo. Ze skutkových zjištění totiž zcela nepochybně vyplynulo, že výdaje ve výši 37.432.570,- Kč uskutečněny nebyly, když subjekty (L. Š., A., s. r. o., O.B.-J., s. r. o.), kterým provize v této celkové výši měly být určeny, služby, za něž jim stanovené částky měly být vyplaceny, neprovedly... ..., o částky v nich uvedené byl snížen základ daně a konečně takto aby byla vyměřena daň z příjmů právnických osob výrazně nižší,... ...Je tak nepochybné, že s tím, že tyto doklady měly sloužit ke stvrzení transakcí, které se neodehrály (neodrážely realitu) a nemohly proto být za výdaje jako takové vůbec považovány, a přesto je do výdajové stránky účetnictví zařadil, musel být dovolatel přinejmenším srozuměn. ...Podle soudem zjištěného skutkového stavu je zřejmé, že vyhotovování vědomě nepravdivých účetních dokladů (resp. podkladů pro účetnictví) a jejich zahrnutí do penza účetních dokladů Družstva, z nichž mělo vycházet daňové přiznání, nemohlo být posouzeno jinak, než jako jednání úmyslné, včetně rozměru, v němž mělo dojít ke zkreslení daňové povinnosti. Z uvedeného je zřejmé, že pan exzastupitel a veliký přítel pana parlamentního poslance a členů chrudimské městské rady je darebák a toto hodnocení padá logicky i na vyjmenované okolí.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT vilda 23.09.2008 15:05
Co máš bandito pořád s tím Červenkou? To byla opravdu zábavná figurka bez patřičnýho vzdělání a s průmyslovou zónou neměla nic společnýho. Jak mohu soudit z tvých zmatečných úsečkovitých příspěvků seš vedle jak ta jedle...
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT bandita 23.09.2008 14:15
Přátelé,to opravu nevěříte,že s vámi někdo manipuluje??Na tomto Foru.Je to jen komedie-monitorovaná.R.Červenka+další.Je mě moc líto.Jsme asi opavdu stádo b....,.To má asi opravdu někdo moc velkou radost.
Reagovat na tento příspěvek
 
jménem republiky Lord John 23.09.2008 13:01
Tak si to přečti, Jano. Psanému textu snad rozumíš.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Lord John 23.09.2008 12:54
Můžete prosím obsah nějaké z těch SMS zveřejnit? Docela by mě zajímal.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Lord John 23.09.2008 12:51
Opravdu nejsem ten, kdo šíří bludy - tím jste vy. Vězte, že nejsem Korejtko mladší. Úsměv Mimochodem, můžete být prosím konkrétnější ohledně těch "vulgárních SMS"? Můžete zde nějakou z nich zveřejnit, nebo je to jenom vaše manipulace? Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Lord John 23.09.2008 12:49
Bludař jste především vy. Ten, kdo má být vidět, je starosta, nikoli tajemník. Že to náš pan starosta příliš nedokáže, je věc jiná. Tajemník má naproti tomu být právě tím úředníkem v pozadí. Jinak ten váš slovník je vskutku zábavný: "zkrachovalá beránkovsko-korejtkovsko-kálesovská klika". Ano, ano, jen houšť, ještě nějaké "ztroskotance a samozvance". Úsměv A co konkrétního přesně vyžadujete? Konkrétní by měl být spíše ten, kdo pana Korejtka staršího obvinil z absolutní nekompetence.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT johansson 23.09.2008 09:00
Máloco mě tak vadí, jako když si mě bereš do huby
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Borat 23.09.2008 07:04
Dost dobrý příspěvek!
Reagovat na tento příspěvek
 
jménem republiky shot 22.09.2008 22:30
Prakticky za nic. Jen se pokusil ulít pár melounků, o které ono slavné družstvo obralo město Chrudim za tichého přihlížení námi volených zastupitelů. No a možná, být těch pár melounků ve státní kase a k tomu samozřejmě další melounky od podobných vykuků, mohl se již budovat obchvat Chrudimi.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT shot 22.09.2008 22:16
Morning Srar? Spíše Drop Star, johanssone.
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217  216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.