Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT vilda 09.10.2008 10:38
To nejsou sprosté omluvy ani urážky. Přečtěte si poslední dva tři příspěvky co je v nich arogance. Když s nějakým argumentem přijdu, strhne se okamžitě hysterie bez jakýchkoli důkazů. Za tím co jsem řekl si stoprocentně stojím, protože jsem to prožil. Já jen že by to mohlo všechno skončit, nebere to konce a všechny tyhle kecy jsou stejně k ničemu.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Nos 09.10.2008 10:08
Vildo, zajímalo by mě proč tak urputně odhalujete anonymy, ačkoliv jste jeden z nich, proč nepoužíváte agumenty a uchylujete se neustále k sprostým pomluvám či urážkám a vyčítáte to ostatním.Argumenty prosím....
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT dormio 09.10.2008 07:37
To byl přeci dobrý tajemník, nebylo ho vůbec vidět ani slyšet.....
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Boban 08.10.2008 23:41
Uf, ještě týden a dozvíme se, jak (rz) tenkrát se Sášou psal Několik vět, protože měl zkušenosti z toho, když Ludvovi diktoval Dva tisíce slov. Zahrádka revolucionář. Nu, buď se s tou myšlenkou smiřme nebo si opravdu počkejme na další exkurs do historie, jak ji neznáme. Začíná to být ďábelsky napínavé!
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT shot 08.10.2008 22:32
No vida. To by bylo čtivo v Týdeníku. "Jak jsem dělal policajtům revoluci". A ne ty srdceryvné románky jak z červené knihovny, kde chudáky po soudech vláčí, starosta se obětuje pro veřejné blaho a kvůli tomu příjde o místo a práci nalezne až v daleké Praze. Jiní musí bojovat s zavilými nepřáteli o čistotu strany a přestože vyhrají, tak se o ně kde kdo otírá. Další, bez ohledu na své pohodlí, se starají ve dne i v noci aby obyvatelé Chrudimi měli teplo, vodu, podíl na free zóně, shánějí dotace aby prodělek z PZ nebil tak do očí a nikdo jim ani nepoděkuje.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT vilda 08.10.2008 20:38
Souhlasím taky s názorem na týhle diskusi že už toho všeho bylo dost a měli bychom si to někde rozdat z očí do očí. Zesměšňujete někoho za něco o čem vůbec nic nevíte a chytáte se všemožných drbů a pomluv. Chtěl bych vědět jak jste vy budoval reálný socialismus, jestli ve fabrice, na úřadě nebo někde jinde. Pokud jste nebyl zrovna chartista, takbyste měl akorát tak držet víte co..a s váma všichni ti kteří tady víří vášně. Podle toho jak píšete ale nevěřím, že jste nějaký hrdina. Spíš takový malý podlý podrazáček
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT vilda 08.10.2008 20:26
Darth Vader alias Lord John nebo Kecal z Prodaný nevěsty. U vás to vyjde na stejno. Žvásty a zase jenom žvásty. Romča vám asi leží pěkně v žaludku. Když to ale sleduju není vůbec blbej. Hodil vám sem kost a vy se o ní jak pitomečci perete. Jak ho znám, dostal vás kam potřeboval a určitě se tomu směje. Když se ale pořád o něho tak hrdinsky otíráte, měl byste vědět že ho komanči na čas zavřeli, nikoho z nás tenkrát neudal, měl je dál na háku a když dělal policajtům v baráku revoluci, nemohli to rozdejchat. Někteří zasloužilí soudruzi policajti mu to nikdy nezapomněli "ty hrdino"...
Reagovat na tento příspěvek
 
zase ta HYPERNOVA !!! pepe 08.10.2008 18:50
Řekli bysme k tomu, že dobrá masna je na náměstí nebo v Dukle Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
zase ta HYPERNOVA !!! kolousek 08.10.2008 18:45
Jako v Hypernově jsou šílený prodavačky, čekáte 10 minut na maso a pak když se rozhlížíte a pořád nikde nikdo, tak se jdu zeptat, jestli tam někdo obsluhuje a ještě na mě vyjela, že nemá čas... No co byste tomu řekli??
Reagovat na tento příspěvek
 
pmáhat a chránit pepe 08.10.2008 18:37
Máš tomu rozumět tak, že bys mohl zajít na policii a zkusit promluvit s někým kompetentním, pak bys nás zde mohl informovat, jak jsi dapadlOk? . Myslím, že hádání se o tom na fóru je k ničemu.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT filek 08.10.2008 18:15
Sem s tím "ústním" svědectvím! Dávám 1.000,-Kč, jestli mi ukážeš člověka, který to dosvědčí. Pokud ne, tak takovýhle věci raději neotvírej. Mohlo by se začít konkrétně mluvit o "schopnosti" tvýho táty na místě tajemníka města.
Reagovat na tento příspěvek
 
pmáhat a chránit cherokee 08.10.2008 13:42
Je to obec? Máš jezdit v obci 50? Nemáš tam zastávky autobusu a přechody? Vem někdy kolo a projeď se tam, super pocit, když kolem tebe profrčí nějakej dobytek. Jinka se koukni na www stránky a tam máš přesně místa, kde se měří. Jinak také odkazuji na příspěvky radar v obci Kočí.
Reagovat na tento příspěvek
 
pmáhat a chránit TomCR 08.10.2008 13:11
Mam tomu rozumět tak, že si lidi nemají už nikdy všímat toho, kde policie měří, protože už se o tom jednou debatovalo? To si nemyslím. Takový názor by se hodil tak akorát příslovečné "potrefené huse". Jenom tak na závěr, včera tam byli zase. Mezi polema se, podle toho kolik tam stálo aut, blbě dodržuje omezení rychlosti. V obydlených částech obce proti měření fakt nic nemám.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Darth Vader 08.10.2008 10:19
On soudruh Romča tak trochu kecá. O problematickém výkupu pozemků pro průmyslovou zónu se mluvilo dávno předtím, než koalici opustila ČSSD. Sám tehdejší starosta Libý na to reagoval tím, že podal trestní oznámení na neznámého pachatele. Rovněž tak existují ústní svědectví, kdy se pak Kušta chlubil, že pan Čechlovský je "jeho člověk" - což nasvědčuje, že vliv Chrudimské volby na místní ODS není jen imaginární konstrukcí jakéhosi Beránka. Ale hezky to ten soudruh napsal, určitě dostane náležitě zaplaceno.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT shot 07.10.2008 21:44
Líbí se mi část věty: "měl všechny předpoklady - byl rázný, rozhodný, mladý, s investicemi si narozdíl od svého předchůdce Trávníčka s investicemi zakrátko poradil". Rozhodně by stála za hlubší rozbor. Hlavně ta část "s s investicemi zakrátko poradil". Nevím jak je to míněno. Trávníček alespoň postavil bytovky. Pak tomu lze rozumět jen tak, že Čechlovský dotace nepřehledně, nekontrolovatelně a zbytečně rozfofroval. Ovšem, to už uměli i ti před ním, tak jaképak zásluhy. Tedy pokud někdo nepovažuje za zásluhu to, že někdo za město z titulu funkce přijmě dotace o které se postaral někdo jiný. Takže zde se zaměňuje příčina s následkem. Zase překroucení faktu k získání lepšího úhlu pohledu. Také dále nevím, jaký byl náš bývalý starosta a nyní poslanec, naše slunko jasné, dlouholetý bankovní úředník. Mám dojem, že ty dlouhé roky by bylo možno na prstech jedné ruky spočítat. Zase lež.
Reagovat na tento příspěvek
 
pmáhat a chránit pepe 07.10.2008 20:13
Tome, myslím, že tady stačila dlouhá a otravná debata "Radar v obci Kočí" Toto je to samé v bledě modrém Hmmm
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Uživatel 07.10.2008 18:50
Rozpočet v plusu? V plusu je tu jediný subjekt, naše slunce jasné, milionově podplacený Ládík. Diky velikým dluhům možná není v plusu ani náš velkostavitel. A město? To je v minusu tak, že to ani evropské dotace nezachrání.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Oponent 07.10.2008 15:19
Týdeník Pernštejn Kauza průmyslové zóny uzrála politickými rošádami (9. část) Chrudim - Reportáž ČT, která nařkla bývalého starostu a současného poslance Ladislava Libého, že byl od prvopočátku ve spojení s družstvem Agrospol Eco a byl zainteresován na prodeji pozemků městu na průmyslovou zónu, čerpala informace z několika místních zdrojů. Právě jejich využití může být návodem k tomu, kdo má zájem z této obchodní transakce dělat kauzu a držet ji při životě osm i více let. Paní redaktorce se nedá upřít, že si tyto hlasy dokonale zmapovala. Položme si tedy několik otázek a zkusme si na ně zároveň hned odpovědět. Pokusme se v naší fikci přiblížit co nejvíce realitě. Proč dostal v reportáži nejvíce prostoru první polistopadový starosta Chrudimi Jiří Nový? „Jiří Nový přesedlal do křesla starosty z řídící funkce ve stavebnictví. Ve svém oboru byl považován za erudovaného odborníka, radnici řídil energicky a rázně, neměl příliš v lásce dlouhé diskuze v zastupitelstvu, svým oponentům nezřídka bral slovo. Za dvě volební období dokázal ve městě mnohé, Chrudim prodělala za jeho starostování výrazné změny k lepšímu. Usiloval i o průmyslovou zónu, tento záměr však už nestihl realizovat. Do města přivedl například firmu Bramac. Ve funkci ho vystřídal dlouholetý bankovní úředník, naposledy ředitel pobočky tehdejší IPB v Chrudimi Ladislav Libý. Vyznačoval se daleko liberálnějším stylem řízení radnice než jeho předchůdce. Jiří Nový, který v té době přestoupil z ODS do Unie svobody, se zakrátko stal jedním z nejhlasitějších kritiků starosty Libého. Mezi oběma to začalo skřípat, dřívější spolupráce přerostla v otevřenou válku slov. Libý se proto Nového zbavil a na muže, bez něhož se v Chrudimi dříve ani nekoplo, nezbyla v řídících orgánech radnice najednou žádná funkce. Nový zůstal pouze řadovým zastupitelem.“ Kde nastal další zlom? „V době, kdy město kupuje od družstva Agrospol Eco pozemky na průmyslovou zónu v sousedství krachující Transporty, tvoří důležitou páteř koalice na radnici ODS a ČSSD. Za investice a investiční akce je zodpovědný sociální demokrat, ekonom a místostarosta Jaroslav Trávníček. V druhé polovině volebního období se s ním však po řadě pochybení rozchází nejen ODS reprezentovaná starostou Ladislavem Libým, ale i nezávislí v čele s dalším místostarostou Petrem Řezníčkem a KDU-ČSL, kterou tehdy vedl nynější krajský radní Miloslav Macela. ČSSD opouští radniční koalici a nahrazuje ji sdružení Chrudimská volba, jež byla do té doby vždy v opozici. Tomuto kroku ještě předchází podání trestního oznámení na Jaroslava Trávníčka kvůli jedné z nepovedených investičních akcí ze strany Libého a Řezníčka. Trávníček se v tu chvíli stává nejhlasitějším kritikem kroků radnice a poslední chvíle slávy zažívá na Resslově náměstí, kde vedl už jako řadový zastupitel demonstraci několika stovek lidí za zachování chrudimského letiště. Získává si tím řadu sympatizantů z celého politického spektra odleva doprava, kteří byli zklamáni „bezpohlavním“ postojem radnice k letišti.“ Druhým zdrojem byl tedy Jaroslav Trávníček, což je z vývoje událostí pochopitelné. Jak tedy došlo k tomu, že se na stranu kritiků průmyslové zóny přidali i někteří nespokojenci z ODS? „Do fungování radnice vstupuje poprvé Chrudimská volba. Dostojí svému závazku, že nebude požadovat žádné uvolněné místo, tj. křeslo starosty nebo některého z místostarostů, o to aktivněji se ale zapojuje do dění a prosazuje svůj volební program. Postupuje místo zástupce starosty po Trávníčkovi ODS, která jej obsazuje Janem Čechlovským. A tady nastal další kámen úrazu. Na tohle místo si brousilo zuby více starých vlčáků z ODS, například ředitel gymnázia Eduard Beránek, do té doby dlouholetý městský radní, který vyčkával v závětří několik volebních období na svou příležitost. S tím se však nechtěla smířit Chrudimská volba, která nově vstupovala do koalice na radnici. Beránka od začátku považovala za „vyčpělého“ politika, který nemůže přinést městu svým stylem jednání žádný nový progresivní impuls. Za to Čechlovský měl všechny předpoklady - byl rázný, rozhodný, mladý, s investicemi si narozdíl od svého předchůdce Trávníčka zakrátko poradil, získal řadu dotací. Čas tedy ukázal, že to byla pro město správná volba. To se samozřejmě nehodilo do krámu Beránkovi. Nezbylo mu, než se obklopit příznivci a zkusit vnitrostranický puč. Řada členů ODS mu naslouchala, zvláště když zahrál na „nacionalistickostranickou“ strunu, že je potřeba zastavit vliv Chrudimské volby na místní organizaci ODS. Nebylo divu, už jednou mu uštědřila políček. Chtěl jí ho vrátit. Právě Chrudimská volba jako první ve městě prosazovala zřízení průmyslové zóny a její významný člen Milan Kušta byl členem družstva Agrospol Eco. Proto se mladý obdivovatel Beránka Káles mladší propůjčil paní redaktorce k vyfocení Kušty, Libého a spol. U Modré hvězdy. A kauza byla na světě.“ Pokračování za týden. (rz)
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Darth Vader 07.10.2008 13:08
To už se vrátilo těch sto dvacet milionů, které město do průmyslové zóny investovalo?
Reagovat na tento příspěvek
 
pmáhat a chránit TomCR 07.10.2008 12:06
Chci se zeptat všech řidičů kteří jezdí do Chrudimi z Markovic. Vedle areálu Vaňkovy školky si policie rozbila svůj stan a minulý týden tam 4 dny měřila rychlost. Taky si myslíte, že v úseku kde není žádná zástavba nejde o bezpečnos dopravy, ale jenom o to jak VYBRAT HODNĚ PENĚZ?! Tak nevím, jestli městská policie začne znova měřit, jak se tam vejdou? P.S. Omlouvám se všem, kteří se už několik měsíců věnují poze tématu "Průmyslová zóna...", že jsem si dovolil taky něco z jiného soudku.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Edward 07.10.2008 11:10
UŽ SE NA TO VYKAŠLETE ,SEJDĚTE SE V HOSPODĚ DEJTE SI DO ZUBU A JE POKOJ,LUMPOVE ZUSTANOU LUMPY, ..NAPIŠTE RADŠÍ KAM SE DÁ VYRAZIT TADY U NÁS DO PŘÍRODY , CO STOJÍ ZA TO VIDĚT NA NĚDĚLNÍ VÝLET...KAŽDY JISTE MÁ NĚJAKÉ MÍSTO KAM CHODÍ RELAXOVAT...KDE MU BYLO FAJN,TAK SE PODĚLTE.. ...DEJTE KLID ZBRANÍ ..ASPON NA PAR DNÍ ...
Reagovat na tento příspěvek
 
Korejtko - soudní čekatel Yamba 07.10.2008 10:27
Dobrý postřeh, Vildo. Někdo se snaží mlžit, ale rukopis je jasný - neustálá obhajoba stále stejné skupiny lidí stále stejným autorem.....obehraná písnička...
Reagovat na tento příspěvek
 
Korejtko - soudní čekatel vilda 07.10.2008 10:00
Nemůžu si pomoct - Lord John přešel asi na pseudonym Darth Vader. Stačí si přečíst jakým stylem jsou ty příspěvky napsaný a vychází mi že jsou z jednoho hnízda.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Plošinář 06.10.2008 22:40
Tak já to teda taky zkusím... Pe[ošklivé slovo]k je přizdi[ošklivé slovo]. Ovšem že váš otec zdefraudoval MUDr. Pecháčkovi peníze a dostal se tak až před soud, to jste nám nějak při tom tažení za morální očistu zapomněli sdělit Úsměv Inu, nová doba... dřív se defraudanti a bankrotáři zastřelili, dnes kážou o morální zkaženosti druhých. Když jste měli puškařskou dílnu, tak pistoli snad doma máte, ne?
Reagovat na tento příspěvek
 
Korejtko - soudní čekatel Plošinář 06.10.2008 22:33
My víme, Alešku. Asi ti to klikání na chrudim.cz nechtějí uznávat za pracovní činnost.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT shot 06.10.2008 19:01
Zřejmě botanika není tvůj obor. Jalovec není strom. A členem ODS jsem a proč tam jsem, to nech prosím na mě. A takových magorů, jako ty, tam teď máme plno. A mají takovou cenu, že jich je dvacet do tuctu. Doufám, že po prohraných volbách nastane průvan a tací jako ty,vyletí.
Reagovat na tento příspěvek
 
Korejtko - soudní čekatel shot 06.10.2008 18:46
Opravdu jich máš tak málo?
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT shot 06.10.2008 18:45
V Plusu? Prodělek jako hrom. Ovšem jak je vidět, on pan starosta Čechlovský zřejmě mnoho počítat neumí. Protože v Chrudimi bývá zvykem počítat: Jedna dvě, dotace jde. Já na bráchu, brácha na mě. No a při takových počtech sčítání není třeba. Takže součet nákladů a vyvolaných investic, to panu starostovi nic neříká. On jenom dělí.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Oponent 06.10.2008 16:47
Týdeník Pernštejn 6. 10.- 12. 10. 2008 Zisk ze zóny Západ putuje do investic Chrudim - Peníze vložené do velké průmyslové zóny Západ vedle areálu bývalé Transporty se teď začínají městu vracet. „Letos jsme se dostali díky prodeji pozemků v této lokalitě do plusu,“ konstatuje starosta Jan Čechlovský. Jak dodává, stalo se tak po vlně zájmu čtyř investorů, kteří sem přišli, mezi nimi například Dřevovýroba Ficek či společnost Siag vyrábějící obří tubusy pro větrné elektrárny. „Peníze se v tuto chvíli vracejí a my je zapojujeme zpátky do rozpočtu. Jdou do investic města,“ pokračuje Čechlovský. S dalšími možnými investory město podle něj průběžně jedná. Zatím však bez konkrétního výsledku. Prozatím „u ledu“ je podle Čechlovského zájem pivovaru Brewer, který si v zóně zamluvil pozemky, ale nereaguje. „Brewer je nyní mrtvá duše,“ zavtipkoval starosta. Město v současnosti zvýšilo cenu za metr čtverečný v zóně Západ z 550 na 600 Kč. Zamýšlí tu ještě postavit doplňkovou komunikaci, veřejné osvětlení, kanalizaci a vodovod za téměř 14 milionů korun. Tuto investici chce pokrýt získanou dotací. (pav)
Reagovat na tento příspěvek
 
Korejtko - soudní čekatel tohos 06.10.2008 16:36
HAHAHA! to je sranda kdyz ma jeden clovek treba 6 nicku
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT J. Káles 06.10.2008 14:16
Rád bych ještě upozornil na jednu věc - v nechutném příspěvku od Skyscapera se objevilo: Pe[ošklivé slovo]k. A zanedlouho ve "výpovědi" pana Zahrádky: přizdi[ošklivé slovo]i. Třeba je to náhoda. A třeba taky ne.
Reagovat na tento příspěvek
 
Korejtko - soudní čekatel Lord John 06.10.2008 13:47
Znovu podotýkám, že nejsem Aleš Korejtko. Přiznávám nicméně, že se s ním znám, a dokonce přiznávám, že jsem mu slíbil, že již nebudu do této diskuze přispívat, neboť jsou mé příspěvky spojovány s ním, což mu podle všeho škodí. Bylo mi to trochu líto - docela mě to bavilo, čas od času se dopoledne přihlásit a rozčilovat zdejší modré bolševiky a jejich užitečné idioty. Uznávám, že to byl celkem svérázný způsob zábavy, ale budiž. Tuto obskurní diskuzi beztak nikdo normální nečte. Ovšem slib je slib. Tímto již tedy nebudu přispívat. Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
jménem republiky Darth Vader 06.10.2008 13:33
Jedy z Transporty prosakují až k Dřenicům a Medlešicům, přes celé pole. To je všeobecně známo.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Nos 06.10.2008 12:34
Prý ryba smrdí od hlavy-viz. Morava atd.-chrudimská ODS je na ocasu a smrdí taky. Souhlas Yamba!!!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Yamba 06.10.2008 09:59
S poslední pasáží naprostý souhlas, pro pozitivní rozvoj regionu je důležité, aby se tzv. staré vazby už konečně rozbily. Pokud ODS opět zvítězí, je to pouze prodloužení stávajícího zakonzervovaného a zatuchlého stavu na radnici! A nejde pouze o Chrudim, ale v podstatě skoro o všechna města v republice!
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Jalovec 05.10.2008 23:42
Nikoliv, dámo, jalovec je strom. Podívejme se, dokonce členka ODS... dokonce současná. Zřejmě jste vstoupila, abyste tu nenáviděnou stranu rozložila zevnitř, že? Úsměv Já zas zodpovědně prohlašuju, že TAKOVÉHO magora mezi sebou nemáme... a to jsme tam měli všelijaké týpky Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT shot 05.10.2008 22:48
Ale alespoň ty ostatní by jsi o vyjádření požádat mohl, ze ano? Nebo se bojíš?
Reagovat na tento příspěvek
 
jménem republiky shot 05.10.2008 22:30
No, mám dojem, že ty jsi ten marxizmus dokonce vyučoval. Nebo se mýlím?
Reagovat na tento příspěvek
 
jménem republiky filek 05.10.2008 21:48
No to je blábol ...
Reagovat na tento příspěvek
 
Korejtko - soudní čekatel Nemo kpt 05.10.2008 20:51
Ale teď se zlepšil. Že by strach z předsedy, jak se využívá v naší justici fond pracovní doby ?
Reagovat na tento příspěvek
 
jménem republiky Nemo kpt 05.10.2008 20:47
Ať ty oklamaný chudinky dají trestní oznámení a věc se vyšetří. Jde přece o pravdu a spravedlnost. A jaká že je tam ekologická zátěž ? Nepletete si to s areálem Transporty ? Doporučuji konzultaci s panem Moučkou, to je znalec prostředí. Když mu budete sympatický, třeba přihodí ve volné chvilce i něco z marxismu.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Nemo kpt 05.10.2008 20:40
Sehnat Vašeho pana otce je dost složité. Dokonce se to často nedaří ani jeho věřitelům.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT shot 05.10.2008 20:36
Tak především. Jalovec to je od slova jalový, že ano? Tedy neplodný. Skutečně originální jméno, jaké jméno, taková i myšlenka. Dokážu vyjmenovat více ne 3 členy místního sdružení. Jakožto člen ODS mám totiž seznam nejenom těch minulých, ale i těch současných členů. Vždy mnou i mou rodinou byla volena ODS. Ale máš pravdu. Mám chorobnou nenávist ke všem těm, a bohužel v chrudimské ODS je jich většina, kteří jsou opilí mocí, jsou podrazáky, jsou arogantní a hrabiví a mají jediný cíl. Nahrabat si. Platí to nejenom pro část chrudimské ODS, ale i pro část dalších koaličních partnerů na chrudimské radnici. Nevím, co naznačuješ osou Tlustý, Páralová, Beránek. To že Páralová vadí „zdravému jádru“ chrudimské ODS, to je známé. Předpokládám, že jsi stejného ražení jako ten klikař píšící o beránkovsko-korejtkovské klice, který se již dlouho neozval, předpokládám, že sčítá kliky v Chrudimi. No a tobě jen chybí zapracování vazby na Kájínka a Mrázka a jsi také jasný. Jen v jenom máš pravdu. V krajských volbách ODS volit já a předpokládám i má rodina, nebudeme. To proto, že konečně musí volby ODS prohrát, aby se zbavila všech těch vyžírků, co sedí na vedoucích funkcích. Nebude vítězství, nebudou prebendy, nebudou vyžírkové.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Nemo kpt 05.10.2008 20:36
I slušný člověk může být šílenec. To mluvím o p. Kálesovi, Zítkovi a Korejtkovi. Pan Beránek je jiná kapitola. Kromě toho, že může být slušným člověkem je ještě neuvěřitelně neschopný. Sice se vypracoval z tělocvikáře na ředitele, ale podívejte se, kde je po jeho dlouhodobém ředitelování gymnázium dnes. A porovnejte jeho výsledky třeba s integrovanou školou, nebo strojárnou. Na gymnáziu se zastavil čas, neutěšené prostory, chabé vybavení atd. To přece vypovídá o jeho manažerské neschopnosti. A jeho ambice společensky povýšit na starostu by byla katastrofou pro naše město. A jeho zájem o věci veřejné dokládá i účast na zastupitelstvech. Mám pocit, že tam už dlouho nebyl ...
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Darth Vader 03.10.2008 12:37
Ve skutečnosti měly vliv dost zásadní. Jedním z oficiálních důvodů zrušení místního sdružení byla prý mediální kampaň proti starostovi, kterou údajně rozpoutala skupina okolo Eduarda Beránka. Jenže nejvíce se dění v tomto sdružení věnoval Chrudimský deník (jmenovitě pan Zahrádka) a byla to spíš kampaň proti panu Beránkovi. Každopádně to ale byla negativní publicita, která jistě rozhodování výkonné rady ovlivnila.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Darth Vader 03.10.2008 12:34
V KSČ ovšem zvládl být již několik let. Pokud dobře počítám, tak do strany vstoupil někdy krátce po dvacítce. Ale nemějme mu to za zlé. Šlo mu pochopitelně především o kariérní růst. Z téhož důvodu určitě psal i bludy do časopisu Astro - aby poznal, jak nemá pracovat. V Deníku tedy již působil coby ostřílený a rozhodně nestranný a neovlivnitelný novinář.
Reagovat na tento příspěvek
 
jménem republiky Uživatel 03.10.2008 10:09
V oné televizní reportáži se někteří zastupitelé, kteří koupi PZ schválili, vyjádřili, že se cítí oklamáni. A také že byli. 1; Na přání starosty byl vypracován audit (chrudimský zastupitel za ODS pan Stainer), jenž zastupitelům sdělil, že družstvo nákupem a prodejem pozemků vyprodukovalo zisk 18%. 2; Odbor životního prostředí (paní Růžičková) vypracoval posudek pro zastupitele s tím, že na uvedených pozemcích je stará ekologická zátěž. Starosta Libý v panice, že tento dokument může celé jednání zastupitelstva zhatit, zaloboval a ještě v den jednání zastupitelstva dostal nový dokument s opačným zněním. Oba tyto falešné dokumenty přispěly k tomu, že oklamaní zastupitelé nákup schválili.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT vilda 02.10.2008 13:04
Pokud je mi známo pohotovostním plukem SNB prošel každý policajt v týhle republice kterýmu je teď něco kolem čtyřiceti roků a výše. Tedy každý druhý současný policajt včetně některých náměstků ministra, policejního prezidenta, krajskýho a okresního ředitele. Jestli dobře počítám, bylo Zahrádkovi kolem roku 1989 sotva 25 roků. Že by stihl za tak krátkou dobu nějakou kariéru hodně pochybuju. Ale má pravdu v jednom, že je to tady samej pomlouvačnej šmejd.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Boban 02.10.2008 00:36
Podmiňovat zmínku v novinách odběrem výtisků v řádech stovek je běžná praktika tohoto peridika. Dělají to tak i se školami a spolky.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Jalovec 01.10.2008 23:18
Myslím, že tyhle patologicky nenávistné výlevy neusále stejného okruhu jedinců naprosto přesně vystihují jejich zřejmě průběžné duševní rozpoložení. Snad jen poznámku k vám, milá paní shote- podle vašich názorů jste evidentně ODS nevolila ani před Beránkem, ani za Beránka a nebudete ji volit ani po něm. Nevolila jste ji ani do parlamentu, nebudete ODS volit ani v krajských volbách. Cítíte nenávist ke všemu, co ODS dělá a všem, kteří ji reprezentují. Pravděpodobně byste nebyla schopná ani vyjmenovat z 50ti místních členů víc než tři. Tak si nechte od cesty ty vaše zasvěcené rady, jak se má nebo nemá zdejší ODS chovat. Jinak jste trochu šlápla v oné neinformovanosti do hovínka- on pan poslanec Tlusý je největší kamarád s paní poslankyní Páralovou a ta je zase nejlepší kamarád hádejte s kým? No s pány Beránkem, Kálesem a Korejtkem...
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218  217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.