Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Volby Telefonista 20.10.2008 14:37
Přesně v tom, v čem lžeš ty. Nikdo v kraji nepřipravuje žádnou privatizaci nemocnic. Naopak pokud ČSSD splní že chce preferovat pardubickou nemocnici, bude ta chrudimská za pár let na částečné nebo úplné zavření... a nebo na prodej Úsměv Zrovna tak americký radar bude podléhat českým zákonům, ne americkým. A to nikdo nemluví o tom, že ty americké jsou ve většině trestných činů přísnější... Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby Kormidelník 20.10.2008 14:01
Zato na tebe se hodí jediná stručná charakteristika - sockomouš....
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby Marten Nový 20.10.2008 13:39
V čem sociální demokracie lhala. Jejich vítězství se dalo čekat, lidé nechtějí poplatky u lékaře, privatizaci nemocnic. Prostě nemít na zdravotní péči. Chtějí v dnešní době nějaké sociální jistoty. A také tím říkají, že tu nechtějí "americký" radar a jejich vojáky, kteří nebudou dodržovat naše zákony. Už mají dost vlády modrého ptáka, za kterého jsou bohatí ještě bohatší a chudí ještě chudší. Jakým právem Pepine tvrdíš, že takové množství voličů jsou "hlupáci", protože mají jiný názor než ty. Oni šli k volbám a projevili svoji vůli a názor. Narozdíl od tebe. Myslím si, že si tam ani nebyl.Takový hrdiny mám rád, co jenom kecají a kritizují. V hospodě ti to možná jde. Je čas na změnu. Poprvé rázně národ ukázal, že k současné vládě nemá důvěru. Tomu tleskám. Už jsem myslel, že jsme jenom ovce.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby Lord John 20.10.2008 13:24
Volby dopadly, jak dopadly. Každopádně se však těším na komentář nadějného investigativce soudruha Zahrádky, který ve své bryskní analýze jistě odhalí pravé viníky této porážky: zapšklého ředitele Beránka, mstícího se za to, že se nestal starostou, zkrachovalou a ztroskotanou rodinu Kálesovu a nezkušeného mladíčka Aleše Korejtka, který se naopak mstí, že mu z úřadu vyhodili tátu. Jen do toho, pane Zahrádko, vy to dokážete.
Reagovat na tento příspěvek
 
Tajemství přírody Edward 20.10.2008 12:17
Omlouvat se nemusíte paní Ivano, ...toje v pořádku, myslím si že omluvit by se tu měli jiní lidé...Hezky den.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby Yamba 20.10.2008 09:30
A ty si myslíš, že v rámci ODS jsou všichni čistí a bez viny? Co třeba Dalík, kterého soud usvědčil z podplácení poslance? Jeho napojení na ODS a potažmo předsedu vlády? To je v pořádku? Dle mého názoru je výsledek voleb pouze odrazem chování vlády k normálním lidem v této zemi - arogance a eliminace jakékoliv opozice, to je Topolánek a jeho parta modrých brachů. Je velice dobře, že dostal pořádnou facku, z té modré barvy v krajích už se mnoha lidem dělalo poněkud nevolno!
Reagovat na tento příspěvek
 
zase ta HYPERNOVA !!! jo 19.10.2008 22:37
Mila Poli ty jsi asi hodne zkusena ze pises mlady nezkuseny ucho ale to ucho tu cenu neovlivni ta je v systemu, a urazet prodavacky a nadavat jim do pipek to je ubohost, pipka jsi ty a kdyz se ti nelibi v hypernove tak tam nechod bez si vedle do kauflandu
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby Jalovec 19.10.2008 22:20
Takže nám tedy budou vládnout ti, co mají kamarády v podsvětí a u kolotočů. Možná se i tady dočkáme toho, se se na dýcháncích ČSSD budou hoši trumfovat, kdo má v kapse milion a pak třeba někdo někoho odbouchne. Myslím, že to jsou skutečně ti nejlepší ochránci práv nemajetných. A voliči opravdu nejsou voli.... už pochopili, že levicoví politici sice milují peníze zřejmě víc než ti pravicoví, ale že při tomhle boji za práva pracujících jim nikdy nezapomenou zaplácnout pusu zvýšením sociálních dávek. Inu, zdroje přece jsou -jen nějak zapomínají dodat, že v našich kapsách...
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby Nos 19.10.2008 20:50
Samozřejmě si za volební debakl může ODS sama-svou arogancí, reformou, kterou platí ti nemajetní a v Chrudimi nedemokratickým vypořádáním se splustraníky, poslušným starostou úzce napojeným na ekonomickou lobby aj. Z výsledku nemám radost, ale voliči nejsou voli-bohudík.....
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby shot 19.10.2008 20:37
To asi bude tím, že prostě část voličů ODS k volbám nepřišla. Prostě nechtějí mít nic společného s těmi, co ODS dnes tak "demokraticky" vedou. A pokud se ODS nepoučí, prohoří jak v ve volbách do parlamentu, tak i v místních volbách. Alespoň já ty, co dnes vládnou městem, volit nebudu. A doufám, že někdo - možná nějaké sdružení - postaví schopnou kandidátku.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby ANO 19.10.2008 19:33
Fakt není. Není nikdo, kdo by byl jiný, než ten dobytek, který už tam sedí. A pokud je, tak o něm zase lidi nevědí, takže platí první věta...
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby pepe 19.10.2008 19:31
Je mi z toho zle,docela chápu lidi, že nevolí ODS,ale jak může někdo volit socanskou mafii absolutně nechápu. Copak tu není někdo jiný než ta pakáž a jejich strany co máme v parlamentu??? Asi se nepoučíme a budme pořád jen vybírt ODS-ČSSD. To je jak vybírat mezi ruskou nebo čečenskou mafií
Reagovat na tento příspěvek
 
pouť 2009 ondráš 19.10.2008 19:19
Bože, pouť snad vůbec není o kolotočích,ne? Navíc o ni je jenom přesunou někam jinam, tak se tam můžeš jít povozit. Ty který nechtějí na kolotoče půjdou za kulturou na náměstí. To zda se bude jednat o kvalitní kulturní zážitek je otázka, ale to je jiné téma.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby Pepin 19.10.2008 16:14
Socani ve volební kampani lhali jako když tiskne a lidi jim uvěřili. Osobně si myslím, že jejich voliči jsou opravdu lidi spíš hloupí. Těď bude zajímavé pozorovat s kým budou vytvářet koalice. Jestli se do toho pustí s komanči, tak se opravdu máme na co těšit. Teď na tom ani tolik nezáleží, ale za dva roky v parlamentních volbách. To budou zákony. Populismus ČSSD s podporou komunistů.... A jestli se na kraji objeví Trávníček, potom je to známka jejich personální nouze a impotence.
Reagovat na tento příspěvek
 
pouť 2009 Janaj 19.10.2008 16:05
Tak jsem se dočetla,že chtějí dát ty nejlepší kolotoče někam jinam,tím zkazí atmosféru Chrudimské pouti,kterou nám závidí široko,daleko.Naše pouť je nejvyhášenější v celém regionu a myslím argumenty typu,lidé si ztěžují jsou nemístné,já osobně si myslím,že lidé kteří provozují atrakce respektují všechny nařízení a nepořádek je po celém městě hlavně od návštěvníků,ale i to k pouti bohužel patří,jakmile se pouť roztrhá do několika míst už to nebude ono.Lidé vzpamatujme se "pouť je jednou za rok".
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby ANO 19.10.2008 15:30
Svádět úspěch socanů na 30kč je jednoduché a ubohé. ODS si za svůj neúspěch může sama. Impotenti ve vedení, ministerstvo financí nechají sežrat Kalouskovi, k tomu přihodí 270 miliard církvím a radar přes odpor většiny společnosti. Co čekali; že s tímhle přístupem vyhrají volby? ps. Ne, nevolil jsem socany ani ods.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby tohos 19.10.2008 14:37
To je kazdyho svobodna volba,koho zvoli. Ty ses modrej ptak, ze se tak rozcilujes??? Úsměv Dyt je to jedno jestli u koryta bude Petr nebo Pavel, furt budou lidi nadavat a v popredi tech nespokojenych budes urcite ty podle tve skvele reakce na vysledek voleb HAHAHA! Holt si byl asi az do ted VELICE spokojen.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby vilda 19.10.2008 14:37
Chrudim není rudá - jen zmatená sliby ČSSD. Ve finále stejně poplatky v krajských nemocnicích zaplatíme všichni akorát jinou formou. Víc flákačů se bude mít líp a některý opravy kvůli tomu odložíme. Strach jde spíš ze socdemácký kandidátky - Trávníček, Tejkl a další neschopný nýmandi... Na co v Chrudimi sáhli to hořelo. Musíme doufat že je přetrpíme a nenapáchají víc škody než užitku, v lepším případě je ti rozumější v jejich straně vyštípají.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby MIREK 19.10.2008 14:13
Já jsem si to myslel.Omlouvám se hlupákům voličům. Ale těch hlupáků na tomhle foru, je daleko více. Prostě bolševický kreténi.A co se týka I.Q? Darmo mluvit.Prostě rudá Chrudim.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby laurent 19.10.2008 12:08
Patrně Tvoje IQ úrovně tykve co??? MIRKU
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby ANO 19.10.2008 11:13
Aby ses <b>ze sebe</b> nepoblil ty občane-voliči Pardubického kraje.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby MIREK 19.10.2008 09:36
Tak Vám to soudruzi zase dopadlo.A příští rok to máte po 20 letech v kapse.Spojte se s tím idiotem Paroubkem a hurá do toho.Čest práci. P.S. Chce se mě z vás zvracet.Občané-voliči Pardubického kraje. Mirek
Reagovat na tento příspěvek
 
Hyxovy děti j70 18.10.2008 17:07
Ten náš výbor je zvolen, je tam p.Hrozen, Sl. Blažková, Hyxa Zdeněk, Hyxová Jaroslava,p.Kůla, dál nevím, sice nevím, kdo a jak je volil, ale je to záruka toho, že se v Medle nic dít nebude. Tady totiž chybí starosta(tka).
Reagovat na tento příspěvek
 
Hyxovy děti medlešák1 16.10.2008 18:33
právě že nic, kdy budoy volby do uličního výboru v Medl. a kde se volí, jak to vlastně funguje??
Reagovat na tento příspěvek
 
Hyxovy děti j70 15.10.2008 17:30
Mohu se zeptat, co se dělo na zastupitelstvu koncem září?
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT vilda 15.10.2008 10:52
Ano pane Pavlíčku, jsem rád že se někdo přidal. Roman Zahrádka měl přesně ten problém o kterým píšete. Uvnitř sekce množil hudební materiál, který vozil z Prahy a Pardubic než ho někdo napráskal a zadrželi ho. Než se to ale stalo mockrát nám pomohl uniknout z různých policejních zátahů a taky na nás nic neřekl, když nás celý den drželi a vyslýchali. On na tom byl stejně a nevěděl jestli vyleze. Vím taky že ho potom do převratu špiclovali a po převratu na něho zase některý policajti žalovali, když jim tam založil odbory a noviny. Jestli si dobře vzpomínám měla policajty potom očistit nějaká komise, v který jste seděl taky a s váma i Zahrádka. Máte tedy pravdu, že vzpomínky blednou. Za svůj názor se tady člověk hned dostane na pranýř a nestačí se divit co všechno některý chorý mozky jsou schopný vymyslet. Jestli má Roman zrovna jiný názor než oni nebo vy je zřejmě jeho věc.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT pavlicek 15.10.2008 10:06
Jo, taky jsem byl členem JS.O řadový lidi se nikdo nezajímal, i když ta organizace nebyla pro své volnomyšlenkářství u orgánů oblíbená a vedení následně i stíháno. Policajti se snažili (prostřednictvím řady špiclů uvnitř sekce, dnes nevím, jestli jich nebylo víc, než těch co nešpiclovali) spíše kriminalizovat ty, kteří věci množili a dál prodávali. Mám pocit, že právě to bylo Romanovým (Z.) malým problémem, ale pravda je, že vzpomínky blednou. Jinak - Romane Zahrádko, plně souhlasím s tím, že by ses měl nad svým nezaujatým psaním o PZ trochu zamyslet, jestli Ti je taková mizérie ve tvým věku zapotřebí. Možná by bylo lepší pod články dát aspoň akronym PR, abys ten obsah trochu ospravedlnil. Zdar - PP.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT filek 15.10.2008 09:46
Koukám shote, že jsi o těch věcech dobře informován. I zpravodajskou techniku máš dobrou - víš přesně co jsem kdy před rokem psal. Na které Správě jsi pracoval ty?
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Jalovec 15.10.2008 01:30
Ber to takhle. To diskuzní fórum umožňuje určitým lidem se tady anonymně vyzvrátit, pomluvit kdekoho a naházet špínu na celé okolí. Určitě se jim pak hodně uleví a ta frustrace v nich odezní... a je to konec konců lepší, než kdyby ji vybíjeli jinak a třeba přepadávali stařenky nebo osahávali malý holčičky...
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT shot 14.10.2008 22:30
Ano, jsem samý mindrák. To jsi zde odhalil už před rokem, opakuješ se. Ale diskuze sklouzla jinam, diskutovalo se o tom, jaký prostor dává v Týdeníku Perštejn (a dával v předchozím působišti) redaktor p. Zahrádka názorům na dění kolem chrudimské PZ. No a většina diskutujících, s nimiž souhlasím, měla názor, že prostor k vyjádření názoru je dáván jen jedné straně. Bohužel celé ty "zážitky na vlastní kůži" jsou poněkud nepřesvědčivé. I ty s tou plackou. Ta tehdy platila na policajta co šlapal. JS měla v "práci" jiná správa a tam policajtská placka nestačila. A JČ nehrál jen na harmoniku. Takže, mnoho ti toho známo není, že ano?
Reagovat na tento příspěvek
 
Tajemství přírody Ivana Roudná 14.10.2008 20:41
Hezký večer, samozřejmě máte pravdu, že zneužívání těchto stránek pro reklamu je neetické. Omlouvám se. Pro vysvětlení uvádím, že webové stránky mi vytvořil můj patnáctiletý syn a nadále se mi o ně stará. Ve svém věku nedokáže ještě odhadnout, co je vhodné a co ne. Ještě jednou se omlouvám Ivana Roudná
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT vilda 14.10.2008 20:07
Shote ty seš normální chudák který si tady léčí nějaký mindrák. Myslím že jsem to popsal dost podrobně a nemám chuť se ti dál zpovídat, aby ses dál otíral o někoho kdo si to nezaslouží. Mohu tě ale uklidnit, houpeš nás akorát ty svejma blábolama takže žádná silná káva, neznám nic z vyprávění, zažil jsem to na vlastní kůži a na Jima Čerta mám názor stejný jako ty a s náma neměl nic společnýho. Jeho opilecký vyřvávání na harmoniku nám nic neříkalo. Zajímali jsme se o ušlechtilejší muziku, za kterou jsme dojížděli. A divil by ses co kolikrát zmohla obyčejná policajtská placka, ale tobě škoda povídat, pokaždý to překroutíš
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT filek 14.10.2008 13:17
Jéžiš shote, to je blití ... Ty musíš mít opravdu velkej problém.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT shot 13.10.2008 21:43
Tak to milý vidlo prostě popiš. Jak a kterou kontrolou tě protáhl, když šlapal v Chrudimi chodník. Dnes už můžeš. Při šlapání chodníku totiž mohl tak nejvýše kontrolovat občanky, nic jiného. K tomu, aby tě protáhl nějakou kontrolou by totiž musel být na trochu jiné pozici. A nebo byl? Já z toho mám spíše pocit, že znáš něco z vyprávění a chceš být hrdinou a také pomoci kamárádovi. Víš malinko zhoupnout, to ještě beru, ale tohle byla poněkud silná káva. Jenom ještě malá poznámka, možná jde v tvém případě úplně vedle. Pokud jsi se v té době otřel o Jima Čerta, tak ten byl práskač a provokatér. No a v tom případě by tvého zachránce sbalili při prvním pokusu.
Reagovat na tento příspěvek
 
Vystavba RD/RRD na chrudimsku bandita 13.10.2008 19:18
Info? Obecní úřad Sobětuchy-p.Klimeš. Ten má potřebné info o všem nutném.Jinak těch pozemků je v této lokal.stále hodně.O všem dá info shora uvedený.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT vilda 13.10.2008 17:22
A hele shot - další "odborník" na dobu před rokem 1989. Nejspíš jen lidový vypravěč, kterýmu neslouží paměť. Stejně jako hudbu poslouchají lidi po celým světě tak i Jazzová sekce měla svoje členy po celý republice, samozřejmě i v Chrudimi. Být členem Jazzové sekce neznamenalo být automaticky disidentem, i když ji komanči potírali kde mohli. A jelikož bylo všude všeho nedostatek, i dobrý muziky museli jsme za dobrou muzikou jezdit. Občas jsme se nevyhli nepříjemným kontrolám a proč nenapsat, že nám Zahrádka pomáhal, když je to pravda. Vím jistě, že to může potvrdit víc lidí. Některé v Chrudimi ještě potkávám. Omezovat se na posměšný poznámky o dechových zkouškách a kontrolách při placení vstupu do vinárny ukazuje na ubohoučky nízký intelekt shota a jemu podobných, kterým je slušnost cizí.
Reagovat na tento příspěvek
 
Vystavba RD/RRD na chrudimsku Filip Souček 13.10.2008 17:07
Nemáte někdo info o tom, co se chystá u Markovic za výstavbu ? Je to když zahnete z Markovic na Sobětuchy, tak kousek po pravé ruce, ale hlavně po levé ruce do pole. Dělaly se tam nějaké výkopy, tak jsem se informoval na městě na stavebním odboru a že ano, že se tam výstavba RD plánuje (nevím zda typová, nebo individuální), ale více sdělit nemohou. Předem díky za info.
Reagovat na tento příspěvek
 
zase ta HYPERNOVA !!! martinc 12.10.2008 22:29
nejen u masa, ale pokladní za nic nestojí konkrétně ta projetá železem a její sestra-asi.jsou protivné víc jak noc.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT shot 12.10.2008 21:40
Tak čtu a nestačím se divit. Asi to bude doopravdy pravda. Co komunistický funcionář nebo policajt, to disident. Takže oni vlastně bojovali každý sám proti sobě. Nešlo by o více rozvést? Zejména to "protáhl nás tolika kontrolama" v souvislosti s tím "jako policajt co šlapal chodník". Jako policajt co šlapal chodník tě totiž mohl protáhnout nejvýše kontrolou placení vstupu do vinárny, případně dechovou zkouškou na alkohol. No a jasně, strašně zapomínám, jazová sekce měla sídlo v Chrudimi. Hele, lidsky rozumím tomu, proč to píšeš, ale zatím mi paměť docela slouží.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Nemo kpt 12.10.2008 17:58
To bezesporu je. Akorát mu pan Korejtko trochu podělal kariéru. Tak to spiknutí není až tak velké.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Boban 12.10.2008 15:19
Už toho nechte, tady už ironie přestává být na místě a člověku se z toho, co z Vás leze, chce blít. Tohle se už nedá sakrasticky nebo uštěpačně komentovat, tohle je už fakt na rozbití držky. Nechte toho.
Reagovat na tento příspěvek
 
Tajemství přírody ANO 11.10.2008 19:54
Ty "stránky" jsou strašné a zneužívání cizích stránek pro vlastní reklamu je neetické. Co tam máte dál?
Reagovat na tento příspěvek
 
Tajemství přírody Petr Roudný 11.10.2008 19:11
http://tajemstviprirody-chrudim.euweb.cz/ Tajemství přírody-dřevěné hračky,přírodní kosmetika,čaje,dárky...
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT vilda 11.10.2008 12:01
Chlape vy to máte v hlavě pěkně pomotaný. Plácáte pátý přes devátý, vůbec nevíte o co tenkrát šlo. Hlavně že to tady komentujete. Ten krmič jste Vy!! Nešlo o žádný disent, tehdy jsem do toho spadl taky a s námi možná dalších 10 - 15 lidí z Chrudimi a Roman Zahrádka už jako policajt co šlapal chodník. Podle toho jak se tehdy choval bylo jasný, že komanče nijak nebaští. Protáhl nás tolika kontrolama a hlavně, když se zavíralo zachoval chladnou hlavu a dokázal se z toho vysekat a nepotopit další. Jednalo se o Jazzovou sekci a paragraf spekulace který nám chtěli přišít. Po sametu onálepkovali slovem spekulant podnikatele Kuštu, kterýho neznám, ale rozumím lidsky Zahrádkovi proč se do toho pustil. Vždycky šel proti proudu i během sametu u té VB jak Vy píšete. Proto ho bývalí kovaní soudruzi u současné státní policie nechtějí ani vidět. A jestli je podle Vás nástroj bolševického režimu řízení křižovatek tak co jsou podle Vás současný dopraváci nebo městský policajti na ulicích? Čí jsou nástroj?? Je vidět že to nemáte v hlavě moc srovnaný a chcete jen ubližovat.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Uživatel 10.10.2008 12:40
Pro Boha pane Zahrádko, kde je Vaše deklarovaná nestrannost? To už je Vám potřeba tolik výnosů ze záhumenky chrudimské volby, že opomíjíte a překrucujete i známá fakta? Fujky, fujky. Píšete, že reportáž české televize „NAŘKLA“ starostu, že byl od prvopočátku ve spojení s družstvem Agrospol Eco a byl zainteresován na prodeji pozemků městu na průmyslovou zónu. Ale tak to prostě je! Chcete- li být dobře informován, pusťte si záznam z magnetofonového pásku ze zastupitelstva. Starosta tam jasně říká, že od počátku ve spojení byl. A vůbec – pokud si kdokoliv přečte ten článek pozorně, zjistí, že není z Vaší dílny, je to jen ubohá snaha o poskytnutí prostoru pro Jelínkovy interpretace běhu chrudimských dějin.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Darth Vader 10.10.2008 11:55
Tak koukám, že toho pan Zahrádka za bolševika, i přes své nesporné mládí, stihl celkem hodně. Nejdřív ho komunisté pro jeho disidentskou činnost zavřou (a za co vlastně?), poté mu ale umožní vstup do KSČ a kariéru u VB, která byla přímo mocenským nástrojem bolševického režimu; pan Zahrádka u té VB ale nakonec udělá sametovou revoluci - možná tedy vstoupil do KSČ, aby ji rozkládal zevnitř, podobně jako mnozí jiní hrdinové. Vskutku bouřlivé mládí. Anebo nás tak trochu krmíte, že? Pro mě osobně je klíčová otázka, proč pan Zahrádka náhle zahodí svou novinářskou erudici (kterou se chlubí) a začne zcela jednostranně nadržovat určitému mocenskému uskupení, k čemuž používá i nehorázné lži. Nedává mi to smysl. Asi nebude hloupý či snadno manipulovatelný, ale proč to tedy dělá? Právě proto uvažuji o té odměně za věrné služby.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Darth Vader 10.10.2008 11:46
Vtip je v tom, že já vás nepotřebuji přesvědčovat. Jsem si celkem jist, že i kdybych takového svědka přivedl, vy budete tvrdit, že si to ten svědek vymyslel, a dál budete šířit zahrádkovsko-pištorovské lži, případně se na jejich vymýšlení přímo podílet. Ale to je jedno. Mně osobně pan Kušta nijak neomezuje, a že jsou mí příbuzní, kteří umožňují páně Kuštově firmě obohacovat se na jejich úkor, to je vlastně jenom jejich věc.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Jalovec 10.10.2008 07:25
Já jsem zase slyšel, jak Beránek prohlásil, že jeho člověk je Korejtko. Zdá se, že se jedná o spiknutí velkého rozsahu Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT Nemo kpt 09.10.2008 20:24
Já zase mohu podat svědectví o tom, že Kušta povídal, že jeho člověk je Beránek. Možná proto, že beránci jsou krotcí.
Reagovat na tento příspěvek
 
průmyslová zona chrudim - reportáž ČT any 09.10.2008 10:55
Jen upozorňuji,že rošt prohrabuje Oponent a jeho jímavé články.Ostatní "jen" reagují.Chcete-li konec této debaty,požádejte o to hlavně Oponenta.I když,k čemu jinému je diskuzní fórum, když ne k diskuzi?
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219  218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.