Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
CHrudim @lias Kuštov shot 30.10.2008 20:16
Souhlas. Když chce a má na to, ať si kupuje. Třebas i kostel. Jen nerozumím tomu "tuhle konkrétní nemovitost viděl před několika měsíci v nabídce na prodej na internetu". Kterou máš na mysli? tuhle nebo támhetu? O jiných totiž nebyla řeč. Takže poněkuď křečovitá snaha o objektivitu.
Reagovat na tento příspěvek
 
CHrudim @lias Kuštov tohos 30.10.2008 15:46
Ale at si klidne kupuje co chce a stavi dal byty v Chrudimi, protoze sehnat v tomhle meste byt je horsi nez kdekoliv jinde. Ale stve me, ze na staveni bytu ma monopol a zadny jiny firmy v Chrudimi stavet nemohou, protoze Kusta je jedna ruka s starostou a bejvalym starostou, kteri proste dalsi stavebni firmy na svuj pisecek nepusti. Pisu tu jen realitu jak to na chrudimskym meste funguje a je to moc smutny.
Reagovat na tento příspěvek
 
CHrudim @lias Kuštov Glen 30.10.2008 12:59
Jestli on nám pan Kušta nehraje s někým hru Monopoly? Ok? Teď trochu vážněji, v čem je problém? Když chce a má na to, tak ať si kupuje. Myslím, že jsem tuhle konkrétní nemovitost viděl před několika měsíci v nabídce na prodej na internetu. Mohl jste si ji koupit pro sebe. Dnešní doba holt přeje aktivním a připraveným.
Reagovat na tento příspěvek
 
CHrudim @lias Kuštov Pepin 29.10.2008 18:08
Ale pořád mi tady chybí konkrétní informace o Kuštovi od Lajose. Napiš něco, třeba co ti udělal, nebo tvým známým ať si na něho my všichni dáme velkýho bacha....
Reagovat na tento příspěvek
 
CHrudim @lias Kuštov vilda 29.10.2008 16:48
Tak na to nemám čas shote, ale ty seš takovej pisálek tak nám tady udělej přednášku.
Reagovat na tento příspěvek
 
CHrudim @lias Kuštov ANO 29.10.2008 10:58
Co je takový "Obdivovatel textů"? To by mě moc zajímalo. Problémem smluv s městem není osoba investora, ale náklonnost úředníků, resp. politiků. Kušta je jen 1 strana mince, na smlouvách s městem není jen jeho podpis, víme? Ok? Mně Kušta nevadí třeba proto, že ve městě buduje výstavbu, kterou město potřebuje (a která je v Územním plánu). To, že mu úředníci jdou na ruku není tak docela jeho starost. Daleko více, než Kušta mi vadí třeba takypodnikatel Beran (aeroklubáci by mohli vyprávět). PS: vlasů mám zatím dost.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby shot 28.10.2008 23:57
No mám pocit, že poňěkud prekrucuješ fakta. Stát nikdy nesypal do zdravotních pojišťoven. Ty (mluvím o velkých) byly vždy v plusu, podívej se na internet. Stát prostřednictvím VZP oddlužoval nemocnice a když je oddlužil, tak nasekaly dluhy nové. To není o reformě, ale o hospodaření. Celá reforma zdravotnictví musí mít jediný cíl. Co nejefektivněni a nejrychleji obsloužit zákazníka - tedy pacienta. A pokud bude reforma nastavena tak, že se vyplatí honit pacienta po všech možných vyšetřeních a dát mu ty nejdražší léky, pak vždy budou náklady vyšší než výběr zdravotního pojištění. A bohužel, tak jak je tato reforma nastavena nefunguje nikde na světě. Především je nutno dát lidem na výběr - jaké služby si ve svém pojištění zaplatí, umožnit bez jakýchkoliv administrativních omezení otevírání lékařských praxí, sanatorií a nemocnic, zavést to, pokud jde pacient k jinému, než smluvnímu lékaři, pak si pacient platí rozdíl, zavést větší kontrolu ZP nad předepisováním léků a kontrolou nezbytnosti úkonů, stanovit co je základní péče, převést výplatu nemocenské na komerční bázi, zrušit povinné členství v lékařských komorách a konečně se nebát přiznat, že provozování lékáren je živnost jako každá jiná a provozování lékařské ordinace je také druh živnosti. A že jak lékárník, tak i doktor mohou zkrachovat. Že není žádnou povinností tohot státu starat se o to, aby lékárník a lékař měli klientelu a stálý příjem.
Reagovat na tento příspěvek
 
CHrudim @lias Kuštov shot 28.10.2008 23:29
Správně vildo, jen do nich. Určitě nejenom, že nepracují, ale určitě užívají výdobytků nás všech pracujících. Jenom mi chybí vysvětlení, kdo je platí. Nemohl bys se toho ujmout?
Reagovat na tento příspěvek
 
CHrudim @lias Kuštov shot 28.10.2008 23:23
Domnívám se, že naše soudy soudí na základě jiných důkazů než jedovatých plivanců. Jinak Landa zpíval i jiné texty a jsi-li jejich obdivovatelem, pak jsi zřejně i prázdná vyholená makovice. Ovšem je pravda, že p. Kušta se o svůj majetek stará velmi dobře a jeho domy vypadají pěkně, opravdu. Konec konců, kdo jiný, než majitel by se o své domy měl starat. Ovšem, když mu katastr dalo naše slunko jasné za hubičku a tu ještě dodnes nezaplatil, to se pak dobře opravuje. Skutečně nemám nic proti p. Kuštovi a je mi zcela jedno kolik domů v Chrudimi vlastní a bude vlastnit. Jediné co mi vadí, to jsou nezvykle (řečeno ústy našeho slunka jasného)"vyvážené" smlouvy s městem.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby shot 28.10.2008 23:08
Vildo , opět jen kecy, kecičky. Nemocnost klesla v době, kdy nemocní nedostávali zaplacenu nemocenskou za prvé tři dny. Na popud socialistů došlo ke změně a nemocnost opět stoupá. U doktorů je stále plno, platba neplatba, speciální vyšetření - čekací doba min. měsíc. Platí se 60 kč za den pobytu v nemocnici a ty se stále topí v dluzích. V té chrudimské nejsou ani schopni dát na WC toaletní papír. Tak co se zlepšilo? Jediný výsledk je, že doktoři - obvoďáci- mají více peněz, které jim nedávají ZP, ale přímo pacienti. Vybrat si nemůžeš nic, jen to zda zaplatíš v drobných, či budeš měnit.
Reagovat na tento příspěvek
 
CHrudim @lias Kuštov vilda 28.10.2008 19:26
Znovu musím souhlasit - ať jdou ti dva pomlouvači a jistě i nemakačenkové na policii a vše ohlásí. Ve skutečnosti žijou z pomluv a drbů a Kuštovi závidí.
Reagovat na tento příspěvek
 
CHrudim @lias Kuštov ANO 28.10.2008 18:41
Jo, držkovat umí každej. Plivnout taky. Napadá mne jen verš z písně Dana Landy: "Jedovatý plivanec se stává důkazem. Ten má tohle a ten má ještě víc! A já to chci taky! se řve z plných plic. Co nás čeká? Kam nás donese řeka? Kam kráčí naše zem?"
Reagovat na tento příspěvek
 
CHrudim @lias Kuštov tohos 28.10.2008 18:31
To vypada jako kdybys pro nej makal nebo si s nim chodil na pivko Úsměv Aby ses z nej nepo... , z podvodnika. HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
CHrudim @lias Kuštov Nemo kpt 28.10.2008 15:51
Jestli není něco košér, tak to ohlas na policii. Je to ostatně tvoje povinnost. A třeba se do kriminálu opravdu dostane a ty tady nebudeš jenom pomlouvat. Navíc budeš mít dobrý pocit z dobře vykonané práce.
Reagovat na tento příspěvek
 
CHrudim @lias Kuštov Nemo kpt 28.10.2008 15:47
Promiňte, ale s čím máte problém. Že je v Chrudimi několik domů, které opravil ? Opravil je dobře. Navíc na proti hotelu Bohemia vznikla docela zajímavá rekonstrukce. Moderní, vkusná, která tam sedí. Teda, nevím jestli je v jeho sbírce, ale na fasádě je OMEGA, tak asi jo.
Reagovat na tento příspěvek
 
CHrudim @lias Kuštov Lajos 28.10.2008 11:11
No ono by se do Kušty lidi strefovali méně, kdyby všechny jeho kšefty byly vůči městu košer. Vzhledem k tomu, že pan Kušta je odsouzený kriminálník a i to šméčko s průmyslovou zónou nebylo zrovna křišťálově čisté, si tu nevůli vůči své osobě dělá sám.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby vilda 28.10.2008 10:24
Stoprocentně s tímhle názorem souhlasím. Socialisti budou z našich kapes sponzorovat lajdáky a simulanty takže si ve finále nikdo nepomůžeme. Nemocnost po dobu poplatků klesla například o polovinu. Takže nás to bude ve skutečnosti stát mnohem víc než jednou za čas 30 korun protože se lidi nechali obelhat. Umožní ČSSD platit její politiku z našich krajských peněz. Prožereme svoji budoucnost!!
Reagovat na tento příspěvek
 
CHrudim @lias Kuštov vilda 28.10.2008 10:13
Je hrozný tady pořád číst jak se kdekdo trefuje do lidí který něco v tomhle městě udělali. Chrudim zůstane Chrudimí i když tady Kušta postaví třeba sto baráků. Určitě to nemá lehký a pokud čtete noviny developeři jako Kušta jsou nejvíc ohrožený druh podnikavců. Zaplaťpánbůh že stihl zastavět tu hroznou díru po granátu vedle policajtů. Jinak by tam dál rostly kopřivy.
Reagovat na tento příspěvek
 
CHrudim @lias Kuštov Edward 28.10.2008 09:30
Tak si tak jezdím po tom našem krásném městě a koukám, tam ta budova je pana Kušty tam a támhle taky a jistě budou i další...nebylo by vzít v uvahu změnit názem města Chrudim, na město Kuštov??
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby Nemo kpt 27.10.2008 21:16
A ty věříš soudu ? Jakpak to asi soudce zdůvodnil. Jeden říká, že ho chtěli uplatit, druhý říká, že nechtěli. Žádní svědci ani důkazy nejsou. Ale soudce je asi vědma.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby Nemo kpt 27.10.2008 21:14
Myslíš, že se nedemokraticky vypořádali se spolustraníky v celé české republice ? Volby totiž projeli všude. Nebo jsi trochu mimo ?
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby Nemo kpt 27.10.2008 21:09
To ti řeknu přesně. 30Kč za návštěvu u doktora jde jemu. Ale ta jedna zbytečná návštěva doktora, která se díky tomuto poplatku neuskuteční zamezí plýtvání - zbytečná vyšetření u specialistů, rentgeny, odběry léky. A tím se skutečně šetří. Ve finále to jsou miliardy jako přebytky na účtech zdravotních pojišťoven. Před čtyřmi lety do nich stát musel sypat peníze navíc. Ale to bylo z našich daní, takže vlastně jako by nebylo, viď. A když mluvíš o té solidaritě, lidem jsou vraceny poplatky na léky nad 5.000 za rok. Letos se bude vracet odhadem 200 tisícům lidí všechno, co utratili za péči nad tento limit. To jsou ti opravdu nemocní. Ne běhat s rýmou k doktorovi. S tím stejně nepomůže.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby Nemo kpt 27.10.2008 21:00
V čem socani lhali ? Třeba v pátečním chrudimsku je na celé straně inzerát maminky s dítětem a je tam napsáno: "Minule jsem nešla k volbám a všchno nám zdražili ...., Nyní bůdu volit ČSSD ....". To je třeba ta lež. Zdražuje se za všech vlád. Navíc řešili celostátní témata a ty nejsou v kompetenci krajů. Pravda je, že měli skvělý marketing, výbornou kampaň a ODS to podcenila. Jinak poplatek 30Kč ve zdravotnictví je nepopulární, ale účinný. Snížil se počet lidí v čekárnách a o to myslím šlo především. Ale co, vyhráli socialisti, tak se budeme mít lépe. Už se opravdu těším.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby Nemo kpt 27.10.2008 20:49
Docela mě zajímá, co Vám pan Kušta udělal. Možná by bylo dobré, aby to všichni věděli.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby morrissey 24.10.2008 08:51
Nechápu pane Korejtko, že se furt držíté své pseudopravicové modré ideologie po tom co s Vámi a Vaším koryfejem Beránkem zametli. To byla politika ods v praxi, [ošklivé slovo]ové napojeni na business ok, idealisté ven. Nebudtě za hlupáka. Chytrý člověk nikdy nesáhne na rozpálený kamna po druhý.
Reagovat na tento příspěvek
 
pouť 2009 Nos 24.10.2008 07:31
Pořádek a toi-budky na ulevování-to není regulace-to je samozřejmost. Pro svou atmosféru je chrudimská pouť vyhlášená a tak hojně navštěvovaná a jistá -divokost a svoboda k tomu napomáhá-regulovat a přemísťovat ji chtěli i bolševici-Pouť je specifický druh zábavy-snad i kultury. Obávám se, že ji regulace uškodí. Myslím tím podium s živou hudbou a stánky se stolečky-to není pouť-Regulovčíci dejte pozor, aby příště někdo přišel.
Reagovat na tento příspěvek
 
pouť 2009 Lajos 23.10.2008 23:27
Máte pravdu, starého letního kina je škoda, ale o tom tu běžela jiná diskuse. Pokud jde o pouť, má tento problém několik rovin. Pokud se jedná o hluk, tak neznám detaily, ale svého času proběhla v médiích informace o zpřísnění zákonů a hygiena vyhrožovala pokutami. No a pokud se přemístí několik atrakcí, stane se něco? Aspoň nebude poničená dlažba od těžkých náklaďáků, kdo se chce vozit, může kousek vedle. Minulý měsíc jsem byl ve Znojmě na vinobraní, v centru pouze stánky a pódia s kulturou, kolotoče byly kousek bokem a myslím, že to tam nikomu z přítomných nevadilo. Každopádně by to chtělo o příští pouti rozmístit pár TOI budek navíc, aby s pozdním večerem nebyl tolik cítit zápach močoviny.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hyxovy děti j70 23.10.2008 20:54
Bohužel, pro nás, to vážné asi bude
Reagovat na tento příspěvek
 
pouť 2009 Nos 23.10.2008 11:26
Po zániku areálu letního kina-do kterého město neinvestovalo, nechalo ho spustnout a pomalu ho přeměňuje na parkoviště-začíná radnice regulovat úspěšnou lidovou zábavu. Pouť. Je to příslovečná chrudimská zaprděnost či strach z mocipánů? Proč a komu vlastně Pouť na naměstí vadí?
Reagovat na tento příspěvek
 
Vystavba RD/RRD na chrudimsku Petrst 22.10.2008 20:13
Dobrý den, nemáte prosím nějaký kontakt na toho p. Klimeše? Stačil by i email. Děkuji PS
Reagovat na tento příspěvek
 
cyklostezka Chrudim - Pardubice Civis Habitator 22.10.2008 13:50
.... dovolil bych si podotknout, že aktuálně navrhovaný a řešený stav vypadá takto: z Pardubic do Dražkovic podél silnice po stezce, přes Dražkovice, Mikulovice a část Medlešic ve vyznačených jízdních pruzích na vozovce. Poté se stezka stáčí po místní komunikaci směrem na Dřenice, aby na křižovatce "u zámku" odbočila vlevo a pokračovala rovně zprvu po místní komunikaci s navázáním na nově vybudovanou 3m širokou a osvětlenou stezku, která bude prozatím ústit na začátku "malé průmyslové zóny". Tato stezka v tomto úseku tedy povede po nynější polňačce. Stavba bude dost možná zahájena v příštím roce. Peníze velmi nedávno byly přiklepnuty. Je to sice poněkud nedořešené, v lecčem diletantské, ale z pohledu mého jakožto obyvatele této části může být oněch pár kilometrů kvalitní osvětlené ztezky místo nynější polňačky místem, kde si budeme moci protáhnou kostru i jiným způsobem než pobíháním po zdejším škvárovém Maracaná. Čož je zde doposud asi tak jediné (a ubohé) místo, kde lze relativně bezpečně provozovat nějakou sportovní aktivitu.... Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Hyxovy děti Civis Habitator 22.10.2008 13:25
...tak on ten "výbor" nakonec existuje a byl myšlen vážně??? Tak to je dost děsivé. Skutečně jsem se domníval, že jde o povedenou taškařici či šprým party recesistů..... Ale konec konců, soudě podle "zvolených reprezentantů" o nic jiného než o dobrý vtip nejde a nepůjde... To je sranda :-D
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby vilda 22.10.2008 09:27
Shote ty seš taky pomýlenej, pokud tady Lord John alias Darth Vader lže o Korbelovi jak když tiskne není k tomu co dodat.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby tohos 22.10.2008 09:24
Alesi, Alesi, znal sem te jako bezva kluka, ale co s tebe udelala politika a prevelika snaha se angazovat uz od plnoletosti do politickyho hnoje, je dost prekvapujici. I kdyz, ted si uvedomuji, ze vlastne kazdej politik je stejny, jen cuchnu ke korytu (neni to narazka na tve prijmeni), hned zeru, zeru a zeru. Ani ja bych nevybocil z rady, to bych byl jedinej a taky zralej pro Chocholouska HAHAHA! To ze vyhrala CSSD je vlastne obrazem chrudimske ODS pred dvema lety. Taky ste se placali do prsou jak ste nejlepsi, pak ste se zacali hadat a pulka vas sla do riti. Na republikovy ODS se zase rozhadali Topol, Langos a dalsi hvezdy s Tlustochem a vysledek zname od soboty. Sam si, Alesi, vedel, ze ODS nevolim a lanaril si me a vsechny svy kamarady, at tam vstoupime a udelame revoluci v chrudimsky ODS, aby sel Cechlovsky pryc a starostoval Beranek. Ted sem zvedav, jak se s timhle pripsevkem poperes HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby shot 21.10.2008 21:24
Od tebe to moralizování o lhaní sedí. Asi tak jako když zloděj křičí chyťe zloděje.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby shot 21.10.2008 21:22
P. starosta Čechlovský bude mít brzy možnost předvést jak se uživí i jinak, bez politiky. Tu příležitost bude mít nejenom on, ale i další hvězdy chrudimského politického nebe.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby shot 21.10.2008 21:16
Což si takhle připustit, že ODS volby prohrála vlastní hloupostí? Vezměme třebas zdravotnictví. Nikdo trochu rozumný nezpochybňuje nutnost spoluúčasti pacientů. Voliči ODS to chápou a byli pro. Ovšem ten výsledek? Dávám příklad: Jdete se dvěmi dětmi do chrudimské nemocnice, zaplatíte 180 Kč. Zde se dozvíte, že musíte do Pardubic, je podezření na.. V Pardubické nemocnici zaplatíte znovu 180 Kč. Lékř vám předepíše lék a v lékárně znovu platíte - každé dítě má svůj recept + doplatek za lék. Pak se dozvíte, u známého lékaře, že ten lék s doplatkem má stejné účinky jako jiný, bez doplatku. Podtrženo a sečteno. Vy zaplatíte cca 600, z toho naprosto zbytečně asi 400 Kč. Pan doktor zřejmě pojede na "školení" zadarmo a zdravotnický personál naříká, že má malé platy. Vskutku vynikající reforma. Reformu udělaná lékaři pro lékaře, ne pro snížení nákladů, ale pro zvýšení zisku. Já osobně, si refornmu představuji docela jinak. A jen závěrěm. Tvrzení, že "chudí, ale mají tu smůlu, že jsou zdraví, tudíž budou ze svých daní dotovat ty, kdo musejí do nemocnice" je hodně zavádějící. Celé zdravotnictví je postaveno na solidárnosti - zdraví chudí, ale i zdraví bohatí, platí na nemocné, s tím, že i ti dnes zdraví mohou být zítra nemocní. A již jen tak na závěr. Můžeš mi říci, co reforma přinesla? Tedy kromě přidání peněz soukromým lékřům a lékárníkům? Kam ty peníze navíc přišly?
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby vilda 21.10.2008 14:15
Lorde opět lžete na celý kolo. Vrátil jsem k Romanovu dopisu, který sem před časem dal a popisuje v něm výsledky za poslední 3 roky v redakci. Ne tedy za dobu kdy byl Korbel v Chrudimi. Po něm jestli mě paměť neklame šéfoval v deníku ještě nějaký rok Marek Hovorka. Bylo by opravdu nejlepší kdybyste dodržel svůj slib a nešpinil tyhle stránky svou jedovatou slinou a pomluvami. Na to jaký je Korbel stratég je nejlepší odpovědí současná tvář deníku. Jak řekl jeden chrudimský srandista, kterýho nechci jmenovat aby neměl potíže jako Roman Zahrádka - když si ho člověk nekoupí o nic nepřijde.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby Lord John 21.10.2008 12:26
http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=248&r=nazorya&c=1070170 Jedna facka nebude ODS stačit MF DNES, Názory, 21. října 2008 Když nějaký rodinný konflikt přeroste v tragédii, říkají tomu policisté „domácí zabijačka“. A přesně to se stalo v ODS ve víkendových krajských volbách. ČSSD vyhráli samozřejmě volby její voliči. Ale byli to voliči ODS, kteří své straně připravili ostudnou porážku. Volil jsem ODS s velkým sebezapřením. Můj protest se smrskl na to, že jsem zakroužkoval poslední čtyři jména na středočeské kandidátce. Ale mnohem víc voličů ODS protestovalo tím, že k volbám nešli, nebo dokonce volili jinou stranu. Za co jsme ODS trestali? Za špatný výkon i umělecký dojem. Nic se nezměnilo na motivech, proč jsme ODS volili v předešlých volbách. Stále jsme pro takovou politiku, která přinese relativně malý a efektivní stát, nízké daně a motivující společenskou atmosféru. Změnilo se to, že jsme přestali věřit, že současná ODS je tím správným vehiklem pro tenhle program. Reálné výsledky jsou slabé. A pak je tu ten zmíněný umělecký dojem. Myslím tím všechny ty drobnosti počínaje Topolánkovým hulvátstvím a konče Bémovým vnitrostranickým záškodnictvím. Tak se nechovají politici strany, k jejíž podpoře by se člověk rád a dobrovolně přiznal na večírku s přáteli. V tom to hodně vězí. Každý žijeme v nějakých sociálních vazbách a souvislostech. Pohybuji se většinu času ve společnosti, kde lidé jako Jiří Paroubek či David Rath budí někdy výsměch, někdy odpor a někdy možná i strach. V této společnosti je mimo diskusi, že by jim někdy dala svůj hlas. Nechuť k Paroubkovi však byla tentokrát slabší než bezradnost a zklamání, které pociťujeme z ODS. Výsledek voleb neukazuje, že by voličský potenciál ODS zmizel. To se nestane přes noc a ani za dlouhé roky. Když v roce 1997 v Británii drtivě zvítězili labouristé, také to neznamenalo, že by z elektorátu zmizeli lidé s konzervativními názory a nechutí k socialistům. Ale seznali, že pokud se za své názory a postoje nemají začít stydět, tak se musí „odstřihnout“ od politické strany, která je už nedokázala důstojně reprezentovat. Špatná zpráva pro ODS zní, že britské Konzervativní straně trvalo přes deset let, než se to začalo měnit. Mluví-li premiér Topolánek o „facce v pravý čas“, pak hloubku odcizení s voliči velmi podceňuje. Stejně jako jejich intelekt a intuici. Doba mobilizací je pryč. Je naivní si myslet, že oranžové vítězství „vystraší“ voliče ODS a přiměje je k tomu, aby ODS dodali svou původní podporu. Ne v tom případě, pokud tato strana neprojde zásadními, zjevnými a srozumitelnými změnami. Jakými? Teď zrovna je ODS v příliš velkém nepořádku, než aby si je bylo možné byť jen představit. Zdá se mi téměř jisté, že ODS čeká prohra i v příštích volbách do Sněmovny. A bude trvat ne jedno, ale možná i dvě obměny vedení, než se stane stranou znovu důvěryhodnou pro své voliče. Sarajevo bylo pro ODS dětskou nemocí, teď zřejmě přichází cosi jako puberta. Nebude to snadné a bude to bolet. Autor: Miloš Čermák
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby Lord John 21.10.2008 11:33
Nech bejt, průmyslová zóna je přeci podle zdejších apologetiků chrudimského vedení v plusu. Město už na ní patrně těch sto milionů dokázalo vydělat. Starosta Čechlovský je zkrátka realitní magnát, v politice je ho škoda.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby Lord John 21.10.2008 11:32
A to pak musím dodržet? Výsledek voleb mě celkem zamrzel (se zapřením jsem to té ODS přece jenom hodil, protože skutečně nechci, aby kraji vládla ČSSD, a stejně tak jsem k tomu přesvědčil nejmíň deset lidí ze svého okolí), tak jsem si dovolil rýpnout. O příbuzné vůbec nejde, beztak mám jiné, než mě podezříváte. Jde o pana Zahrádku. Zrovna o víkendu jsem se o něm bavil s člověkem, který ho dobře zná. Popsal mi ho jako snaživého troubu (těch úspěchů, kterými se chlubil, že "jeho" redakce v Chrudimi dosáhla, beztak bylo dosaženo především pod vedením pana Korbela v době, kdy byl pan Zahrádka jeho zástupcem - téhož Korbela, kterého najednou pan Zahrádka kritizuje). Jeho zanícená obhajoba pana Kušty mi navíc pije krev, neboť zase z jiných zdrojů vím, že je pan Kušta pěkný hajzl (přiznávám, že je v tom i určitá osobní rovina). A psát snad můžu cokoli, máme demokracii.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby Lord John 21.10.2008 11:25
Právě, že to moc nevystihl. Ale to se od něj vlastně ani nečekalo. Pracoval na zakázku, tento popis reality se hodil nové MS ODS Chrudim, tak to tak napsal. Holt volby se blížily, v ODS Chrudim se báli, že by jim jejich puč voliči nemuseli sežrat, tak zapojili pana Zahrádku, aby jim stvořil příběh, který by ukázal, že bylo vlastně všechno v pořádku. A pan Zahrádka se k tomu propůjčil - buď z vlastní hlouposti nebo za nějakou protislužbičku. To je celé.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby Lord John 21.10.2008 11:19
Martínek je neschopný trouba. Připomeňme zpackanou reformu veřejné správy, která zavedla "malé okresy". To je Martínkovo dílo, připravovali ho společně s Grossem. Martínek je evidentně omezen svým patriotismem vůči Moravské Třebové. Na tom v zásadě není nic špatného (sám jsem chrudimský patriot), ale on to zařídil tak, aby Moravská Třebová konečně byla okresním městem, bez ohledu na zájmy ostatních. A když kraj zrušil v Moravské Třebové nemocnici, Martínek to teď vidí, že stačí jedna krajská v Pardubicích a ostatní je možné taky zrušit. Bohužel. Tento člověk bude dělat čtyři roky hejtmana.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby Lord John 21.10.2008 11:16
Sociální demokracie skutečně lhala - vydávala krajské volby za referendum o vládě. Navíc slibovala splnit něco, co není v její moci. Pokud v krajských nemocnicích odpustí poplatky (nezlobte se, ale odpustit i 90 Kč za pohotovost, což omezilo její masivní zneužívání, je naprostá pitomost), poškodí to v hospodářské soutěži nekrajské nemocnice, které poplatky ze zákona vybírat musejí. A na tuto situaci se už chystá antimonopolní úřad - tudíž je možné, že poplatky nakonec zůstanou. Navíc je ČSSD hodlá hradit z krajského rozpočtu, tj. z daní občanů. Někteří z nich mohou být rovněž chudí, ale mají tu smůlu, že jsou zdraví, tudíž budou ze svých daní dotovat ty, kdo musejí do nemocnice. To je kampaň ČSSD. Tato kampaň navíc nepřinášela nic pozitivního - ČSSD pouze slibovala, co všechno zruší, ale nepředvedla žádnou koncepci. ČSSD je totiž populistická strana, která žádných reforem není schopna. Vy tvrdíte, že většina chce mít na zdravotní péči. Já tvrdím, že pokud se neprovede zdravotní reforma (a ČSSD to nedokáže!), tak zdravotnictví zkrachuje a na péči nebude tuplem. A tak by se dalo pokračovat.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby filek 21.10.2008 09:55
Taky bych řekl, že se panu Zahrádkovi podařilo vystihnout podstatu celého problému.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby Yamba 21.10.2008 08:19
Formulace: "zapšklého ředitele Beránka, mstícího se za to, že se nestal starostou, zkrachovalou a ztroskotanou rodinu Kálesovu a nezkušeného mladíčka Aleše Korejtka, který se naopak mstí, že mu z úřadu vyhodili tátu" je naprosto pravdivá, a pokud ji pan Zahrádka podobně specifikoval, pak se pouze trefil do černého! Ale pro pravdu se zlobí každý, to je jasné......
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby shot 20.10.2008 21:56
To tedy bude stát zrovna tolik, co prošustrovalo naše slunko jasné a jeho následovníci jenom v Chrudimi? To zas tak moc drahé nebude.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby vilda 20.10.2008 21:16
Lorde neslíbil jste že už z týhle diskuse vypadnete? To co dlouhodobě předvádíte je ubohoučký a podlý. Tyhle volby neměly s vaši partou (možná příbuznými) nic společnýho. Beránek Káles Korejtko těžko mohli svou "čestností" Mirků Dušínů přidat hlasy socdemákům. Dneska po nich ani pes neštěkne. Mladá fronta Dnes spočítala že nás vítězství ČSSD v Pardubickým kraji bude stát 120 milionů, který zaplatíme všichni za čtyři roky za ostatní ze společnýho krajskýho rozpočtu za odpuštěný poplatky v krajský nemocnici. To je cena za prohru pravice ve volbách. Jestli se v příštích dvou letech najde víc takových jako je Lord John Korejtko Beránek Káles pak to teprve Chrudim projede na celý čáře! Radnici bude řídit parta rudých chaotiků
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby shot 20.10.2008 20:55
No, a kde mají kamarády ti co vládli a vládnou dosud? Zastřelené kmotry, podplácející lobisty a Jamese Bondy samouky, zloděje okrádající stát a města na předražených zakázkách. Víš, ono to nebylo o té třicetikoruně, ono to bylo o systému, aroganci, vlastní neomylnosti a nepostižitelnosti. Jestliže lékárník má přirážku na léku a ještě dostává 30 korun za položku na receptu, pak je to zlodějina, protože ty peníze nejdou do zdravotnictví, ale do kapes lékárníků. (podobně i platba lékaři). Systém tak, jak jej nastavila ODS nevede k úsporám a nefunguje nikde na světě a vede jen k zvyšování výdajů na zdravotnictví. Tedy nemám iluze o tom, že sexy mozek vymyslí něco lepšího ale snad ta prohra přispěje k tomu,že pokud má ODS nějakou sebereflexi, pak si provede vnitřní očistu a např. v Chrudimi vyzve vyhozené členy k návratu. Jinak projede i ty místní volby. A pokud se na párty ČSSD bude střílet? Bude to jen mafiánská záležitost, nás se týkat nebude. Doufám, že alespoň něco pozitivního shledáš. Díky vládě ČSSD bude určitě chrudimská pouť zábavnější, s více kolotoči a stánky, kde si každý občan pobírající sociální dávky bude moci popřát vkusné zábavy.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby Max 20.10.2008 14:52
Ja myslim, ze strucne a jasne ten vysledek popsal nick "ANO." Neni koho volit, a stredovi volici proste tentokrat tahli doleva... Volit "mensi" zlo. =>Pepin: Pri parl.volbach nas obelhala ODS, to jen na okraj. Kormidelnik a jiny kadrovaci at jdou k certu, kdyz neni argument, tak aspon zaskatulkovat. Max
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220  219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.