Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Výstavba Na Rozhledně Nemo kpt 30.11.2008 17:59
Dobrý den, při koupi bytu je přece velmi důležité zjistit si, jaký je plánovaný rozvoj území v bezprostředním okolí. A ve městě se budoucí výstavba spíše předpokládá, než nepředpokládá. Není moudré, vymlouvat se na stavební bytové družstvo. A domy do města přece patří. Když píšete o zastupitelstvu, patrně to bude vypadat jako před několika lety, kdy skupina hokejistů přišla křičet na zastupitelstvo. Byli úspěšní. Tak hokejky s sebou.
Reagovat na tento příspěvek

Výstavba Na Rozhledně Jana Velicková 30.11.2008 14:00
Dobrý den, jsem jedna z těch, kteří podepsali petici o výstavbě před domy Rozhledna 859-861. Jak jsem již psala pod značkou Jolana Nova, chceme jen pozastavit výstavbu a zúčastnit se jednání RM. Po přečtení několika příspěvků chci jestě podotknout, že v roce 1996, kdy se změna územního plánu uskutečnila, byly naše domy ve vlastnictví Stavebn. bytového družstva Chrudim a patrně informovanost selhala mezi Sbd a důvěrníky jednotl.domů. Společenství vlastníků byt. jednotek bylo zal. v r. 2003.

Výstavba Na Rozhledně filek 30.11.2008 13:24
Pepine, patřím mezi těch 23 OOO a jedno mi to teda není. Není mi jedno, že pár sobců, kvůli tomu aby se jim nezastínil panoramatický pohled na Chrudim, brání výstavbě domů na místě, kdy byly další domy již dávno plánovány. Žijeme ve městě kde se staví a zastavuje. Jestli chcete mít kolem sebe výhled, přestěhujte se zpátky na venkov. Tak mě napadá. Proč tak bojují, když ten výhled na město mají ze schodišť, záchodků a kuchyní? Trošku kách, ne?

Ceny bytů v Chrudimi Pepin 30.11.2008 11:04
Rodinný dům se dá postavit okolo 3 mil. Když teda nepočítám variantu, že na něm pracuje několik let stavebník s celou rozvětvenou rodinou .... Pozemek s infrastukturou je nejméně 1 mil., takže jsme na 4 mil. Navíc náklady na provoz domu jsou podstatně vyšší, než bytu. A nové domy se už nestaví ani v širším centru měst, takže jsou potřeba dvě auta a všude se musí jezdit. Takže důvodů pro koupi bytu je spousta .....

Ceny bytů v Chrudimi Pepin 30.11.2008 11:00
Ceny starších bytů v panelácích jsou předražené. Myslím, že každý kdo má rozum a trochu peněz by měl panelákový byt rychle prodat, něco připlatit a přestěhovat se do cihlového, nebo nového bytu.

Výstavba Na Rozhledně Pepin 30.11.2008 10:55
K petici se přihlásilo asi 100 lidí, ty jsou proti. V těch domech - podle mých informací bude bydlet také minimálně 100 lidí. Ti by byli asi pro tuto výstavbu. A potom je tu dalších 23.000 obyvatel, kteří už ve městě bydlí a je jim to nejspíš jedno. A nakonec tady jsou politici, kteří od komunistů až po ODS mají v programech rozvoj města. Dost z nich bylo i v minulých zastupitelstvech, kteří o územním plánu rozhodovali. Pochybuju, že ze sebe budou dělat pitomce a hlasovat proti svému původnímu názoru. I když pokušení bude veliké, třeba by dostali 100 hlasů od protestujících . Volby budou už za dva roky.

Zeleň města. masa 29.11.2008 20:55
Ahoj to mas pravdu,mesto Chrudim ema poradny park nebo jakoukoli plochu kam se da zajit do zelene sednout si nechat behat deti prochazet se spejsky.To nase zastupitele nezajma hlavne at kape neco do kapsy.Radci vse zastavej nez udelat poradn park a lavickama prolejzkama atd.Kokneme na Hermanuv Mestec ma nadherny park a krasnou bazantnici tam maj kam lidi chodit ne prochazky.

zvykáme si na komunisty? Uživatel 29.11.2008 18:22
Je to už 19 roků, co okresní sekretariáty strany začaly s likvidací peněz, na které v té době dosáhly. Jako houby po dešti pak vznikaly různé subjekty podnikající ze „zachráněných“ peněz. V Chrudimi to byly namátkou firmy Záruka nebo Seta, kde figurovali osvědčení bolševičtí matadoři, např. církevní tajemník ONV Chrudim M. Hovorka (otec redaktora Chrudimského deníku, nedávno prodělal zasloužený „osobní bankrot“), JUDr. Štursová (dodnes rudá členka a obecní zastupitelka), Jan Vávra – zemědělský tajemník OV KSČ (také on by z dluhů ušil kabát) a mezi nimi mladý, dravý a nadějný svazák, dnes majitel četných realit. Všechny firmy jsou dnes zlikvidovány, všichni jmenovaní přišli skoro o všechno, jen ten jeden má nohy na trnoži. Šušká se, že díky známostem s nejmenovaným poslancem nebude muset zaplatit ani ten 28 milionový dluh, co mu berňák vyměřil za vytunelované ekologické družstvo. Proč ne, co je to 28 melounů, v naší makroekonomice.

Výstavba Na Rozhledně Nos 29.11.2008 16:11
Aha--chápu, je třeba připravit půdu na domluvu o příští vaší povolební spolupráci-vás už NIKDO nezvolí-- s mladými hochy s ČSSD. Průhledná manipulace Vildo.

Výstavba Na Rozhledně vilda 29.11.2008 11:13
Hanba se mnou opravdu netříská. Ty lidi se probrali pět minut po dvanáctý a přitom na to měli 12 roků!! o jejich zastupiteli Půlpánovi kterej je měl o všem informovat ani nemluvím protože ukázal, že na tuhle práci fakt nemá. Jestli je to jeho senilností, leností, zaneprázdněností, nekvalifikovaností nebo jinak nevím, na to si musí opovědět sám ale pořád mi vychází, že by už neměl kandidovat stejně jako řada dalších důchodců z ČSSD, která sedí v chrudimským zastupitelstvu.

Zeleň města. Kwajdan 29.11.2008 09:41
V každém městě,či obci si zeleně váží.V Chrudimi je tomu asi naopak.V sídlišti pod hasičárnou se nechalo vykácet mnoho zdravých a krásných velkých stromů.Důvodem prý bylo,že stíní do bytů nižších pater bytovek.K tomuto důvodu,by stačilo vykácet pouhou třetinu těchto stromů.Nejhorší situace je u bytovek 653-655.Kdo z městského úřadu toto kácení povolil, nemá vůbec cit k přírodě a neměl by tuto zodpovědnou funkci zastávat.

Výstavba Na Rozhledně Lebduška Josef 28.11.2008 16:30
Ač je mi to líto, máte naprostou pravdu. Bude-li se stavět jinde, než pod mými okny, nikoho v protestech nepodpořím. Ale bědy dotýká-li se to mne. Pak křičím, lidičky pomozte. Předpokládám, že alespoň někteří lidé z toho pochopí, že je nutno zajímat se o věci veřejné. Vidět problémy jiných a podpořit je, mají-li pravdu a je-li jiné, méně bolestné řešení. A že zastupitelé - tím byl v dobe změny i p. MUDr Půlpán - musí trvat na projednání změn s dotčenými občany a neschvalovat neprojednané změny. Takový postup by byl zcela jistě náročný, zabral by více času, ale vedl by ke spokojenosti obyvytel v dané lokalitě.

Výstavba Na Rozhledně Lebduška Josef 28.11.2008 16:18
Přiznám se, že mnoho takových stran neznám. Dokonce neznám ani jednu. A jak rád bych takovou stranu volil. Jenom ve skrytu duše doufám, že se najde někdo v Chrudimi, někdo dostatečně známý, aby kolem sebe vytvořil sdružení, které navrhne slušné kandidáty do voleb. Lidi, kterým jde o Chrudim a ne o odrazový můstek do vyšší politiky.

Výstavba Na Rozhledně Jalovec 27.11.2008 18:26
K žádné změně územního plánu v tomto případě nedochází, k té došlo v roce 1996. Dochází k výstavbě bytových domů v souladu s územím plánem. Pozemek byl prodán investorovi v celorepublikové soutěži za dosud nejvyšší realizovanou cenu za stavební pozemek v historii Chrudimi. To jsou fakta. Ostatní jsou- s prominutím- plky. Pokud obyvatelé Rozhledny až te´d zjistili, že pod jejich okny počítá územní plán s výstavbou, je to jen ilustrace jejich občanského zájmu o veřejné věci. Od pana zastupitele Půlpána vyžaduje tato nevědomost opravdu kachní žaludek, když ted podepisuje petici. Celá "aférka" je tisíckrát ohranou písničkou na jedinou notu: postavte si tu silnici, dálnici, elektrárnu, skládku, domy, továrnu, čističku, benzínku ... (doplň dle libosti) kde chcete, jen ne před mým dvorkem.

Ceny bytů v Chrudimi Genius009 27.11.2008 14:53
No jelikož pár měsíců sháním pozemek v Chrudimi a okolí do 3 km,zajímalo by mě,kde se dá sehnat zasítovaný pozemek za 600Kč/m2.Jinak co se týče ceny bytů tak ty už šly dolu,zrovna o jednom vím je za 1,6 mil. a je to 3+1,Na Větrníku,pokud má někdo zájem pište na mail vik75cz@seznam.cz

Výstavba Na Rozhledně Nos 27.11.2008 10:46
Vildo-za tu bandu senilních důchodců a i za jiné tvé arogantní a ubohé výlevy.... by měla s tebou hanba třískat o zem.

Výstavba Na Rozhledně qpc 27.11.2008 10:33
Koukám, že jsme opravdu v Česku. Hamba má fackovat jen toho, který si v r. 1996 NEVŠIML (asi ho nenapadlo, že bude v r. 2008 mít někdo touhu zde stavět). Ten který chce stavět na takovémto místě i proti odporu občanů je svatý. A ti, kteří stavbu podporují neprůhledným a účelovým jednáním jsou také v pořádku. Takto to teď v ČR chodí. Smutné...

Ceny bytů v Chrudimi cordell 27.11.2008 09:22
Je pravda, že pozemek je další položka, ale myslím, že se dají sehnat i levnější než 600 Kč/m2. Každopádně co se týká starých bytů v Chrudimi, tak aktuálně platí - vybrat si konkrétní byt a vydržet 2-3 měsíce nebo přímo zajít za prodávajícím s nabídkou o 200-300 tis nižší a on na 90% povolí....

Výstavba Na Rozhledně MIREK 27.11.2008 09:19
Souhlasím s tím,že lidé mohou rozhodnou u voleb,ktará strana bude u kormidla.Ale mám dotaz.Která strana bude chtít naslouchat a respektovat názory voličů? Odpovím si sám.Žádná.Strany za to nemohou.Ale lidi, kteří se do těchto stran nacpou,za účelem kariéry a moci.A cpou se tam samí parchanti.A lidi je vůbec nezajímaj.Ale to je normální mentalita čechů. JÁ JÁ JÁ JENOM JÁ.Kdo se s lidma bavil za komančů? A všichni drželi hubu.Strachy.

Výstavba Na Rozhledně Katatonia 27.11.2008 08:42
Opět je to o tom, koho si lidé v Chrudimi zvolili a jak se k nim tito lidé poté chovají. Volby v Chrudimi pravidelně vyhrávala ODS a jí spřízněné strany, dále povětšinou tato strana již mnoho let určuje, co a jakým způsobem s v CR děje, tak čemu se lidí diví? Že se s nimi nikdo nebaví a radnice si v podstatě dělá, co chce? Že občané, kterým se po právu nelíbí již schválené řešení, jsou ihned nazývani rebeli, vyvrheli, apod.? Že si prý vše mohli v dostatečném předstihu pod nicneříkajícími názvy dotyčných lokalit přečíst, atd.... To je absurdní...vážení, toto vše si uvědomte u voleb a volte takové strany, které Vám budou skutečně chtít naslouchat a respektovat Vaše názory!

Výstavba Na Rozhledně pavlicek 27.11.2008 07:43
Je to docela ostuda. Město by mělo podobné plácky pro neorganizovaný sport a rekreaci chránit jako oko v hlavě. Pokud je to jeho pozemek, pak je lhostejné, zda se jedná o "stavební" nebo jiný. pp

Výstavba Na Rozhledně shot 26.11.2008 21:36
A nevyhovuje náhodou tento stav některým "zájmovým" skupinám? Změna na změnu, na úřední desce popis takový, aby mu nikdo nerozuměl, při jednání o změně se ve většině případů vůbec nehovoří o tom, co bylo v původním plánu. Mám dojem, že dnes ani nikdo neví co vlastně platí. O změně ÚP se hovoří léta,asi před rokem se shromažďovaly připomínky.Zřejmě nezapadaly do "koncepce" a tak je zase ticho po pěšině. Aby byl kvalitní ÚP tak by muselo být širší projednání a nedej bóže by se mohli ozvat i ti, jejichž se to bezprostředně týká.

Výstavba Na Rozhledně vilda 26.11.2008 17:43
Územní plán je dlouhodobá záležitost - naposledy se v Chrudimi dělal v roce 1996 a teď se píše rok 2008 a je teprve v zadání. Populistický poznámky že se neustále mění jak si kdo pískne neberu. Smůlu mají Rozhledňáci, že na změnu z roku 1996 nezareagoval jejich zastupitel a soused Půlpán. V jeho kůži by mi byla hanba vést nějakou petici.

Ceny bytů v Chrudimi Civis Habitator 26.11.2008 13:23
..."cca kolem 600Kč/m2 v okolí"... smím se zeptat, kde se takto neuvěřitelně levné "okolí" nachází? Zainvestoval bych....

Ceny bytů v Chrudimi cherokee 25.11.2008 13:25
To máš sice pravdu, že za ty peníze postavíš menší RD, ale nezapomeň na pozemek, který musíš koupit. A ceny stavebních parcel(včetně IS) tady v okolí jsou někde cca kolem 600 kč/m2. Takže lehké počty k ceně novostavby připočti pozemek, teréní úpravy popřípadě nějakou přijezdovou komunikaci a rázem jsi skoro o milion výše.

Ceny bytů v Chrudimi cordell 25.11.2008 12:59
Díky za názor. Aktuální realitou je, že starších bytů v Chrudimi je víc než je poptávajících (u bytů nad 50m2 plochy). Tudíž dneska už je možné o ceně smlouvat a sundat ji klidně o 100-200 tis, ne-li o víc...dle mého názoru je např. cena 2,3-2,5 mio za starý byt v Chrudimi (i když předělaný) nerealizovatelná, za ty peníze už se dá postavit menší rodinný domek v okolí, a to je novostavba, která si svou hodnotu udrží....

Ceny bytů v Chrudimi S@rk@ 25.11.2008 10:23
Dobrý den, ceny bytů zkrátka určuje nabídka a poptávka. Z osobní zkušenosti mohu konstatovat, že ceny bytů na jaře 2007 byly cca o 300tis. nižší než v létě 2007 a po té se ještě zvýšily. Pokud nebude na trhu rovnováha mezi nabídkou a poptávkou ceny bytů se určitě nezmění. Jistě je lepší pořídit si nový byt dle svých představ a přání, pokud si můžete počkat na výstavbu. Ale mezonetový byt v Chrudimi stojí i 4mil. Starší byt máte hned, ale většinou vyžaduje úpravy či rekonstrukci. Vše má svá pro i proti. My jsme si koupili starší byt, nechli si udělat rekonstrukci a jsme spokojení. A na zamyšlení proč bydlet v Chrudimi... Nesmrdí tu Paramo ani jiná továrna, je tu bezpečněji, školky a školy jsou bez větších problémů, lékaři i ostatní služby jsou dobré a i sportovní vyžití tu není špatné a do Prahy, Pardubic či Hradce to není daleko a byty jseou levnější než ve větších městech. Ač tu bydlím něco málo přes rok, mám Chrudim ráda, je to malebné město.

Výstavba Na Rozhledně shot 24.11.2008 18:49
Vildo, vildo. Stokrát obehraná písnička. Podklady pro jednání takové, že je napsáno: změna územního plánu č. XX v k.ú. Chrudim p.č. xyz. K tomu max. jakási malůvka tvaru pozemku, případně zvětšenina mapy z katastru tak, aby nebylo k poznání kde to je a ty občane hádej. Je to na náměstí, na Skřivánku, nebo pod tvými okny.

Tváře moci shot 24.11.2008 18:43
Ano, byla by to krása. Všichni udavači z Chudimi a okolí v životní velikosti na náměstí. Jen mi to připomíná výlohu v Široké ulici, kde v padesátých letech seděk kulak - nepřítel lidu - odněkud od Tuněchod. Byl veřejně vysaven za to, že si zabil svoje prase a nechal si z něj sádlo. A zasloužilí revolucionáři plivali na výlohu. Děkuji, nechci. Co by bylo mým přáním, to je dovést konkrétní případ, konkrétního člověka za konkrétní skutek před soud. Dokázat mu co provedl a pak poslat do kriminálu, stačilo by na týden. Do takového, do jakého posílal lidi on.

Výstavba Na Rozhledně shot 24.11.2008 18:32
Vidíš, a není to tak dlouho, co jsi tvrdil, že radnice neprodává pozemky pod cenou. Že ceny okolo 350 kč jsou bv Chrudimi normální.

CHrudim @lias Kuštov shot 24.11.2008 18:29
A tak se filku přiznej. Co jsi provedl? A proč tě jednou bude p. Korejtko soudit? Ulev si duši.

Oprava silnice Chrudim-Hrochův Týnec Max 24.11.2008 13:25
Souhlasim s predchozimi prispevky a ziram, jak se da "hospodarit" s penezma. Zanedlouho to budou opravovat znovu a kricet, ze na opravu NEMAJI penize. Tak to je fakt na ...

Oprava silnice Chrudim-Hrochův Týnec Miroslav Stříška 23.11.2008 21:28
Rovněž jsem nevěřil vlastním očím, když dnes do Hrochova Týnce umisťovali cedule. Zaslechl jsem, že musí "utratit" peníze, nebo by je museli vrátit EU. Co je na tom pravdy, nevím, ale to, že budou nyní dělat silnici mě opravdu zaskočilo.

Oprava silnice Chrudim-Hrochův Týnec Marten Nový 22.11.2008 22:55
Tato informace mě dost zaskočila, nevěřil jsem svým očím. Větší hloupost, jako v mrazu opravovat silnici jsem neslyšel.Jsou to vyhozené peníze daňových poplatníků. Tři týdny to bude komplikovat život řidičům a lidem bydlících na trase. Výsledek bude takový, že za čas se to bude muset znovu předělat. Naši slavní politici by měli používat selský rozum ve prospěch voličů. Měli by přestat lobovat ve svůj prospěch a plnit si kapsy.

Oprava silnice Chrudim-Hrochův Týnec pepe 22.11.2008 17:14
Od pondělka má být kvůli opravě uzavřena tato silnice. Tak mi připadá, že někdo z "kompetentních" má místo mozku cosi... Co je to za nesmysl dělat nový povrch silnice 1. třídy, když začíná zima, je mokro, mráz a sníh? Ta práce bude podle mě i při sebelepší snaze k ničemu.Copak to nešlo udělt jindy? Co vy na to?

Ceny bytů v Chrudimi Civis Habitator 21.11.2008 18:12
..no řekl bych, že v tomhle případě asi nebude platit, že kdo si počká ten se dočká....ceny jsou jaký jsou a lepší to bude jen těžko. Upřímně taky nechápu ceny v Chrudimi. Ruka trhu je zjevně mocnější než by se zdálo a pokud bude nadále trvat poptávka tzn. stále bude dost lidí, kteří (pro mě nepochopitelně) chtějí žít v Chrudimi tak se nic nezmění. Co se týče komparace starý vs. nový tak je to otázka individuálního vkusu a konkrétních představ o místě, dostupnosti služeb atd. Asi se shodneme, že pokud někdo chce mít blízko bus, train, doctora a nějakej ten shop tak si v Chrudimi moc vybírat nemůže, že? Úsměv

Výstavba Na Rozhledně logo2 21.11.2008 16:03
Je velmi nepřesné nazývat územní plán "ústavou města" jestliže právě nyní je v jednání jeho změna č. 15 a mění se téměř neustále podle toho, jak si který investor pískne. Ústava je dokument, který je zásadní a dlouhodobý,ale to bohužel není případ územního plánu města Chrudim. Pro představitele města je nepříjemné ptát se lidí v sousedství nové výstavby, a tak se prostě neptá. A kdo pravidelně nesleduje změny oné "ústavy", má smůlu.

Ceny bytů v Chrudimi cordell 21.11.2008 09:48
Dobrý den, přátelé, zajímalo by mne, jak chrudimští obyvatelé vnímají cenové relace bytů v tomto městě? Má skutečně byt ve 30 let starém paneláku cenu třeba 2,3 mio a vyšší? Není lepší si za ty samé peníze koupit byt nový s kvalitním zázemím a okolím uzpůsobeným k lepšímu bydlení (dostatečný počet parkovacích stání kolem domu či případně v domě, kvalitnější infrastruktura, apod.)? Nevyplatí se třeba 2-3 měsíce počkat a předražené byty spadnou na rozumné ceny? Díky za názory....

Výstavba Na Rozhledně Jolana Nova 20.11.2008 15:02
Dobrý den, nejsme senilní důchodci,plocha o kterou jde, je jediná veřejná zelen na Rozhledně, je zde pískoviště, prolézačky, hřistě, vzrostlé stromy, tuto plochu užívají i ostatní občané z Rozhledny, rádi zde vidíme děti ze školky i ostatní. Jde nám pouze o pozastavení prodeje, pozemek jestě není p. Kuštovi prodán, a doufáme, že se naše petice dostane na pořad jednání zastupitelstva města dne 15.12.2008. V okolí je dost volných pozemků, kterým by zástavba jen prospěla. Na osobní útoky reagovat nebudu, některé z nás znáte a jsou mezi námi mladí lidé. Bohužel, článek v Chrudimském deníku popisuje jednání ze dne l7.ll.2OO8 nepravdivě. Přijdte se podívat, jak pozemek vypadá a zda se na něj bez problému vejdou dva bytové domy, nová příjezdová 6metrová silnice a nová parkovací místa pro 43 bytů bez zásahu do stávající zeleně, těšíme se na vás.

CHrudim @lias Kuštov vilda 20.11.2008 09:58
To je smutný když se adjunkt justice angažuje politicky, naposledy to tak dělali komanči. Vědí to jeho nadřízení? Měl by jít od válu a živit se jako soukromník.

Výstavba Na Rozhledně Nos 20.11.2008 07:35
Tak jo: Byl změněn územní plán? Jsou obyvatelé Rozhledny přizvány ke stavebnímu řízení? Jsou zvolení politici odvolatelní? Vše ostatní- viz Peguy...

Výstavba Na Rozhledně Peguy 19.11.2008 23:49

CHrudim @lias Kuštov filek 19.11.2008 23:26
Vildo, jsi asi jedinej, komu ještě nedošlo, že Gregg Fleishman, Lord John a Darth Vader je právní adjunkt a neúspěšný "obroditel" místní ODS Aleš Korejtko ml. :) Jen je mi líto, že člověk s takovým profilem bude u nás jednou soudit.

CHrudim @lias Kuštov Pepin 19.11.2008 22:46
I vy znalče chrudimských poměrů z velké dálky. Když tomu tak rozumíte, napište nám nějaké rady, atˇpan Kušta ví, jak to má dělat.

Výstavba Na Rozhledně Pepin 19.11.2008 22:35
Vezmu to popořadě: územní plán nikdo neměnil o místě je rozhodnuto 12 let žádné pruhy pozemků se neoddělují a nyní to ve stavebních řízeních stejně nemá smysl radnice provedla veřejnou soutěž inzerovanou celostátně pozemky byly asi nejdražší, jaké se kdy v Chrudimi obchodovaly - cena více než 2.000/m2 A já si budu pamatovat jenom to, že seš lhář a špína.

Výstavba Na Rozhledně vilda 19.11.2008 21:34
Hezká ukázka bandy senilních důchodců který by si nevšimli ani kdyby jim město něco dalo do schránky. Smutný je poslouchat zastupitele Půlpána (ČSSD) jak špatně v zastupitelstvu pracuje a jak trestuhodně nezná ústavu města - územní plán. O té zástavbě je rozhodnuto 12 let a za tu dobu se mohl pokusit územní plán změnit. Pohodlnost, lenost, neschopnost, nevím jak to nazvat. Půlpán by měl rezignovat!! A ještě jedna smutná věc - bývalý chrudimský odéesák Káles mu dělá propagaci. Pomstychtivec.....

CHrudim @lias Kuštov vilda 19.11.2008 21:21
Gregg Fleishman, Lord John, Darth Vader - všichni používaj slovo "dehonestujícím způsobem". Podle mě je to právní formulace a používá ji jeden a ten samej provokatér pod několika jménama. Jako rodilý Chrudimák žádnýho Fleishmana neznám. Židovských jmen tady moc není. Dělat ze sebe že tady nebydlí a důkladně znát architekturu města je hodně nepovedený mimikri!!

Nový Café Bar 141 logo2 19.11.2008 07:13
Přeji majitelům nově zrekonstruovaného Café baru 141 v Široké ulici mnoho úspěchů a spokojených hostů. Je jistě vytvořen v moderním duchu pro moderní lidi, ale pro mne je útulný méně než nádražní bufet. Zamáčkl jsem slzu se vzpomínkou na bývalou kavárnu s útulnou atmosférou a odešel na kávu jinam...

zvykáme si na komunisty? pavlicek 18.11.2008 15:40
Pokud si zvykat nechceme, klikněme na www.viteznyunor.cz a podepišme petici"Na komunisty si zvykat nechceme!" Asi to moc nepomůže, ale aspoň něco. pp.

Výstavba Na Rozhledně Nos 18.11.2008 07:56
Pořád stejná písnička---změněný úzamní plán-pokud možno lze zařídit, aby nebyl přizván nikdo do stavebního řízení-pruh městského majetku-lokalitu nazvat tak, aby si nikdo nevšimnul----a argumentovat, otevřeností radnice,která vše inzerovala--a hlavně je to právně v pořádku. Asi ano-ale je to mafiánský způsob jak se dostat levně, rychle a pohodlně k lukrativním pozemkům ve Městě. Ty co jsme si zvolili odvolat nejdou-bohužel-tak si to alespoň budeme pamatovat a příště jim hlas nedáme.......nebo jo?

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222  221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.