Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Místostarosta Řezníček - proti zrušení poplatků Boban 05.02.2009 01:49
Rozumím dobře, že jste na rodičovské dovolené (tedy stát Vás platí od toho, že se staráte o dvě děti), a přesto je dáváte do školky, třebaže jsou astmatici a vyžadují zvláštní péči? Rozumím dobře, že si za nějakých 25 korun na den necháváte děti hlídat, vzdělávat a vychovát ve městem(státem) dotovaném předškolním zařízení? Nechávate jim podávat tři jídla denně za nějakých 24 korun (zbytek doplatí město-stát)? Dvě děti dvakrát do měsíce u lékaře, to je 120 korun měsíčně, ne?
Reagovat na tento příspěvek
 
Místostarosta Řezníček - proti zrušení poplatků tapina 04.02.2009 23:00
Asi nemáte děti že. Mé děti jsou astmatici, proto je nemůžu nechat bez shlédnutí lékařkou ani s " pouhou" rýmou či kašlem. Nejsem zdaleka jediná komu děti takto marodí, i v řadách mých kamarádkách jich je spoustu co jsou na tom podobně. Ale stejně nechápu proč mají děti platit když nemají žádný příjem a dnešní rodičovská dovolená dosahuje takové výše jaké dosahuje.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak dál v roce 2009 Česká Země? Mexiko 04.02.2009 22:42
Nebo platit o stovku méně do tý bezedný černý díry a raději ji zaplatit u lékaře, kterému věřím ..... Čímž teda nepopírám fond solidarity s ostatními, kdo ví, kdy ho budu potřebovat já. A je pravda, že chudého lékaře nebo lékárníka fakt neznám.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak dál v roce 2009 Česká Země? Mexiko 04.02.2009 22:38
Tak to máte asi smůlu na doktora. Je teda fakt, že vloni jsem byl jen asi jednou u zubaře a jednou u praktika a letos jednou u zubaře, ale nikde jsem nečekal.
Reagovat na tento příspěvek
 
Místostarosta Řezníček - proti zrušení poplatků MIREK 04.02.2009 17:26
Bude třeba asi věnovat více pozornosti tomu,proč jsou děti v těchto zařízeních dvakrát za měsíc nemocní. V tom bude asi problém.Né v poplatcích.
Reagovat na tento příspěvek
 
Místostarosta Řezníček - proti zrušení poplatků tapina 04.02.2009 16:27
Dobrý den, i já bych ráda přidala svůj názor do diskuze.Jsem mamina dvou dětí předškolního věku, které navštěvují mateřskou školu. CCa dvakrát do měsíce jsou nemocný a když máte platit pokaždé za obě děti 30 Kč tak to docela dost těžce zatěžuje rodinnou kasu, zvlášť při dnešní výšši rodičovské dovolené. A to ani nemluvím o tom že sme hodněkrát platili i 180Kč na pohotovosti. Já jsem jednoznačně pro zrušení poplatků a to hlavně pro děti a to i u pediatra.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak dál v roce 2009 Česká Země? tyrrelll 03.02.2009 20:03
To s těmi klábosícími důchodci je oblíbený argument zastánců "regulačních" poplatků, který se mi zdá dost vedle. Čekací doby u lékařů, které navštěvuji já již několik let se vůbec nezměnily. U zubařky, i když jsem objednán, čekám mezi půl až celou hodinou. U specialisty čekám i přes objednání dvě až tři hodiny. Samozřejmě poslední rok platím při každé kontrole tzv. regulační poplatek.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak dál v roce 2009 Česká Země? Dodo 03.02.2009 13:42
Mexiko, co takhle o stovku platit víc do zdravotního pojištění, aby to šlo do systému-zavést důrazné kontroly v nemocnicích i u lékařů (černé díry ( a nedávat doktorům a lékárníkům třicet kaček do kapsy a urážet je tím. Mimochodem mohl byste mi napsat jedno jméno chrudimského lékaře, či lékárníka, který je chudý a potřebný....Každý z nás si platí zdr. pojištění-tak že, si stele i když je zdravý....někdo celý život nepotřebuje lékaře....a platí...
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak dál v roce 2009 Česká Země? MIREK 03.02.2009 13:20
Touto cestou Vás chci o něco požádat.Kde se nachází ordinace,kde se nečeká.Za takovou službu jsem ochoten zaplatit třeba stovku.Ale jinak souhlasím.
Reagovat na tento příspěvek
 
Místostarosta Řezníček - proti zrušení poplatků Jalovec 02.02.2009 23:10
Slouží mu to ke cti, že nehraje tuhle populistickou socanskou notu. To že díky poplatkům nechodí všemožní simulanti a bolestínci k panu doktorovi pro acylpyrin, znamená, že zbývá víc peněz na léčení skutečně vážně nemocných. Tohle , bohužel, přesahuje duševní obzor podobných trumpetů jako jsi ty. Zbývá už jen chmurně vykreslit představu umírajících důchodů na chodníku před ordinací, kteří neměli 30 Kč...
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak dál v roce 2009 Česká Země? Mexiko 02.02.2009 23:09
PS - tak trochu jsem zapomněl dopsat, že se řídím pravidlem, že jak si kdo ustele, tak si lehne. Aneb každý svého osudu strojvůdcem. Čili je asi jasné, že nepatřím k příznivcům levice, nýbrž "volného trhu" a aktivitě jednotlivců. A raději zaplatím třicetikorunu u doktora, když půjdu "na řadu" hned, než čekat dvě hodiny v čekárně plnou tlachajících důchodců, nemakačenků a študentíků snažících se ulít před písemkou.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak dál v roce 2009 Česká Země? Mexiko 02.02.2009 22:49
Když tak na to koukám, tak tenhle text tady stejně většina diskutujících nepochopí. Něco ve stylu "luštěniny na objekt z cihel postavený házeti". Ty stránky jsem letmo prolétnul, ale vypadá to na další vymývače mozků. Takže pozor - přeci jen v dnešní době nevěřte ani na zázračné a všemocné injekce od státu, jak to prezentuje KSČSSD, ani od všelijakých duchařských společností nabízejících virtualitu (viz ty avizované stránky ao-institut.cz).
Reagovat na tento příspěvek
 
Místostarosta Řezníček - proti zrušení poplatků Bohemund 02.02.2009 19:40
Do Revoluční se dostanu prakticky každý den. Odpadky a nepořadek jsem nezaznamenal.Pokud je někde bordel, tak ve dvorech, kam cikáni vyhazují vše, co se jim nehodí. A co s tím jako má Řezníček dělat? Kam je vystěhovat? Poraďte. Ale tak, aby to nebyla rada ze světa sci-fi. A proč se tak dlouho drží na městě? Inu proto, že jste si ho zvolili, voliči. Máme jakous takous demokracii, víme? Pokud byste někdy seděl ve volební komisi tak víte, že už několik roků po sobě tento vámi nenáviděný politk dostává nejvíce preferenčních hlasů. Nebýt čachrů se stranami, je dávno starostou. Takže VĚTŠINA volících chrudimáků má evidentně odlišný názor od vašeho. Toš tak.
Reagovat na tento příspěvek
 
Místostarosta Řezníček - proti zrušení poplatků Edward 02.02.2009 17:43
Pan Řezníček si to muže dovolit ze svého platu, co se divíte.Však se taky drží na městě uctyhodných let.Jen by mě zajímalo jestli se taky někdy příjde vyfotit do Revoluční ulice nebo kolem autobusového nadraží kde je v keřích a na chodníkách neuvěřitelny nepořádek nemusí lítat ani kolem světa/reaguji na fotky v tisku, kde se pyšnil s cenou nej **** města /.
Reagovat na tento příspěvek
 
Fenomén rvačka potažmo kopání do hlavy??? mikouš 02.02.2009 16:20
Každý než něco takového napíše si má nejdříve uklidit před svým prahem a pak hovořit o druhých.Myslim si,že nikdo není svatý a na každého i na vás se něco najde.Hezký den
Reagovat na tento příspěvek
 
Ceny bytů v Chrudimi zvedavec 02.02.2009 16:01
Příspěvek k naší diskusi a malý příklad ošidnosti statistiky. Na nasl. link máte k dispozici, dle mě pokus o hrubý stat. nezávislý vývoj cen bytů na okrese Chrudim v čase od vašeho úvodního příspěvku resp. od začátku školního roku http://www.realitycechy.cz/informace/statistiky?okres=10043603&switch=&sort=cena Jak vidno, Vaše predikce snížení ceny se v případě průměrných cen bytů nyní tedy ca naplňuje (250 tisíc Kč). Píší, že statistika cen bytů vychází vždy z aktuálních cen prezentovaných nemovitostí. Zkuste si však prosím kliknout na jednotl. typ bytů (1,2)3+1 a překvapivě zjistíte, že jejich ceny stagnují a jen v lednu chybí 4+1. Co to udělá ze statistikou v důsledku malého počtu dat je zjevné. Co vy na to? Na stejný zdroj dat se odvolávají i zde http://ekonomika.idnes.cz/byty-v-praze-loni-poprve-po-trech-letech-zlevnily-fvk-/ekonomika.asp?c=A090202_115245_ekonomika_vem
Reagovat na tento příspěvek
 
Místostarosta Řezníček - proti zrušení poplatků ANO 02.02.2009 09:37
Jen ubožák přeje druhému nemoc. Aspoň si to přečtěte celé: „Důvod je jednoduchý. Domnívám se, že přijaté řešení není správné. Podle mě má být otázka existence či zrušení poplatků ve zdravotnictví řešena v rámci České republiky jako celku. Ne podle jednotlivých krajů. Tedy tak, aby přijaté řešení bylo stejně spravedlivé vůči všem občanům v zemi. A to bez ohledu na skutečnost, ve kterém kraji žijí,“ vysvětluje Petr Řezníček. Co je na tom tak asociálního?
Reagovat na tento příspěvek
 
Zkratka u Marla tyrrelll 02.02.2009 09:33
Zdravím, zdá se mi, že máte docela přehled, můžete zde napsat, které firmy už působí v průmyslové zóně Západ, děkuji
Reagovat na tento příspěvek
 
Místostarosta Řezníček - proti zrušení poplatků crosi 02.02.2009 08:58
Místostarosta Řezníček hlasoval proti zrušení poplatků ve zdravotnictví.Viz Chrudimsko 2.2.2009. Tak takhle se dělá vše pro lidi aby se měli dobře.Děkuji vám všem kdo se takto staráte o naše blaho. Přeji vám dlouhodobou nemoc a hodně specialistů k tomu - ať pocítíte tu radost při každé návštěvě lékaře platit 30kč za otevření dveří.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak dál v roce 2009 Česká Země? MIREK 02.02.2009 08:44
 
Jak dál v roce 2009 Česká Země? milan šupa 01.02.2009 17:09
 
Zkratka u Marla vilda 31.01.2009 18:06
Zase shotovy žvásty - kdyby město nekoupilo za dotaci silnice od Onivonu tak nefunguje průmyslová zóna. Nemůže za to že tyhle silnice zašantročil bejvalej správce konkurzní podstaty Transporty, kterej teď sedí v base a přihrál je Onivonu. Takže shote doporučuju - mokrej hadr na hlavu a počítat do deseti! Jenže tobě stejně nic nepomůže...
Reagovat na tento příspěvek
 
Zkratka u Marla kocourek 31.01.2009 10:03
Ano.Dopravní přestupek to je,ale policie nemůže dát sama od sebe pokutu,protože to je firmy Marlo a ta by se také do toho řízení musela vložit.
Reagovat na tento příspěvek
 
Zkratka u Marla pepe 31.01.2009 01:25
Ve čtvrtek odpoledne již plot odstraňovali, takže zdá se, rozum zvítězil Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Zkratka u Marla MIREK 30.01.2009 20:00
To je málo.Já bych rychle dodělal hradby a město hermeticky uzavřel.Pak už jenom stačí sehnat někoho od Mydlářů a můžeme začít.A co se týká zdraví?Na zdraví. Ať slouží!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Zkratka u Marla shot 30.01.2009 18:45
Hlavně, že město Chrudim koupilo v areálu rozbité silnice od firmy Onivon. A docela lacino, jen pár desítek meloumů. Inu úředníci a zejména p. starosta pěšky po Chrudimi nechodí, tudíž jej tento problém nepálí. Možná to vše zapadá do projektu Chrudim zdravé město, protože chůze prospívá zdraví. Tak už jen přehradit Široké schody, ucpat Myší díru a znovu rozkopat Širokou ulici. A budeme všichni zdrávi.
Reagovat na tento příspěvek
 
Zkratka u Marla logo2 30.01.2009 15:55
Pane Víšku, již to zřejmě není možné. http://chrudimsky.denik.cz/multimedia/galerie/936444.html Kdo přijede na vlakovou zastávku a chce jít do TRANSPORTY, musí jít okolo učiliště,sejít až do Čáslavské ulice a poté na Rozhlednu. Onivon již kdysi zatarasil průchod mezi trafačkou a hřištěm, teď přichází další zátaras.
Reagovat na tento příspěvek
 
Zkratka u Marla pavlicek 30.01.2009 10:47
Jde asi o to, že cesta pro pěší, která vede podél firmy Marlo byla po léta využívaná, je údajně soukromým pozemkem (Onivon?) a bude prý přehrazena pletivem. Asi tak nějak, jako byla přehrazena pěšina směrem od Legumy skrze Wiessnerův park. Lidé, kteří jezdí dopravou na parkoviště u Tra a chodí do práce do ELFRY (nad Depo) tu měli nejkratší cestu. Nyní si stěžují, že tato trasa bude přerušená. Na druhou stranu - stejně by tudy lidé chodit do práce neměli. Nad šraňkama v Pardubické ulici neexistuje žádný přechod pro chodce. Fakticky by se do této části Chrudimi, a tedy do průmyslové zóny SEVER pěšák vůbec neměl dostat. Od kruháku podle bývalého okresu neexistuje směrem nahoru chodník. Na levé straně chodník sice je, ale není přechod pro chodce na stranu pravou. Takže pěší zaměstnanec se do práce dostává vlastně jen ilegálně. Několikrát byl vznesen požadavek na město, aby prostor kde lidé tuto frekventovanou silnici ráno do práce a večer z práce přebíhají, pořádně nasvítili tak, aby pěšáka viděl automobilista z větší dálky. To ale asi nejde, neboť by tím město přiznalo, že o problému ví. A v případě úrazu by zřejmě muselo vysvětlovat, proč problém neřešilo standardními (drahými) postupy. Možná by pak muselo čelit i žalobě, a tomu je třeba se vyhnout. I za cenu vyššího rizika pro chodce?
Reagovat na tento příspěvek
 
Zkratka u Marla MIREK 29.01.2009 18:32
Ano máte pravdu.Dá se tam dojít,aby lidi nechodili po pozemcích MARLA.Ale tudy cesta nevede.Musíte jít směr hotel BOHEMIA.A poučovat lidi o tom co znamenají značky,je docela vtipné.Hlavně jestli je zná pan Víšek. Ale možná si nasadit křídla?
Reagovat na tento příspěvek
 
Zkratka u Marla tohos 29.01.2009 13:32
Je tam sice zakaz vjezdu, ale kdo bydli na rozhledne, tak to preci jen za risk stoji. Ono kdyby to hodne vadilo, tak tam asi policatji stoji furt. Nebo je tam zavolate vy??? Ze se tim tak ohanite.
Reagovat na tento příspěvek
 
Zkratka u Marla Jan Víšek 29.01.2009 10:15
Nechápu oč Vám jde. Z Rozhledny k vlakové zastávce je možné dojít aniž byste musela chodit přes pozemek firmy Marla. Takže vůbec nevadí, když se objekt zavírá. Pokud Vám jde o jízdu autem, tak i v době, kdy je brána otevřená, tak je tam zákaz vjezdu kromě návštěv zákazníků firmy Marlo. Takže kdo tento vjezd používá jako zkratku z Rozhledny k výjezdu na Pardubice a zpět, tak se dopouští dopravního přestupku.
Reagovat na tento příspěvek
 
Zkratka u Marla Cenzura www.Chrudim.cz 28.01.2009 20:03
Pravděpodobně máš na mysli pan ing.Juliše,za jehož působení šla Transporta totálně do kopru.
Reagovat na tento příspěvek
 
SOCIÁLNÍ DEMOKRACIE - změna ke starému. MIREK 28.01.2009 19:31
Já jenom čekám,až si všichni uvědomí jednu skutečnost.Úředníci a úřady tu nejsou pro žádné voliče. A indiáni jsou opálenější a ohnivá voda dražší. Trávníček múže akorát tak vymetat putiky.Ale hlavně leštit kliky.Jako to ostatně dělají všichni zvolení.
Reagovat na tento příspěvek
 
Zkratka u Marla MIREK 28.01.2009 19:25
To je práce jednoho z G.Ř.TRA a jeho rodiny.Ale to přece všichni vědí.Soukromý pozemek.Jo takhle se začínalo v tomhle bordelu podnikat.
Reagovat na tento příspěvek
 
Zkratka u Marla Novotná Milena 28.01.2009 17:23
Nevíte někdo prosím, co se bude dít u firmy Marlo ???? došlo k zatarasení "šikovné" zkratky na vlakovou a autobusovou zastávku od Rozhledny. Domnívám se, že v době kdy je brána firmy zavřená tj. před 7 hod ranní a po 17 hod odpol. stává se tato velmi využívaná cesta skutečně neprůchodnou!!! Díky za info...
Reagovat na tento příspěvek
 
SOCIÁLNÍ DEMOKRACIE - změna ke starému. pavlicek 28.01.2009 10:26
Zeptat se úředníka? Ti čestní lidé za nic nemůžou, jsou řízeni politiky. Takže od nich se dozvíme stejný prd, jako od těch politiků. Čtěte dnešní MF, píší tam jak narůstá byrokracie a platy na Krajích. A tak si vzpomínám na prohlášení pana Trávníčka na schůzi Hosp. komory - "Na kraji je to samej náčelník a žádnej indián. My to tam vymeteme!" Cha cha, jenom zbožný přání. Klidný den - p.p.
Reagovat na tento příspěvek
 
SOCIÁLNÍ DEMOKRACIE - změna ke starému. shot 27.01.2009 22:58
Inu dějí se věci mezi nebem a zemí. Snad konečně i občan 007 pochopí, že když občan 19999 protestuje proti zvůli úřednictva města a volených představitelů, tak by 007 měla uvažovat a pokud je ten protest logiký, tak jej podpořit. Jen proto, aby příště občan 19999 podpořil občana 007 a aby "na městě" pochopili, že Chrudim není žádné léno, které získali ve volbách, ale že ve volbách přijali závazek o město se starat. A ruku na srdce: kolikrát byl občan 007 přítomen na veřejném zasedání zastupitelstava a kolikrát se o něco zajímal? A koho volil? Až nyní, když pod našimi okny...
Reagovat na tento příspěvek
 
Jednosměrná ulice-jak pro koho.... shot 27.01.2009 22:47
Určitě to není nejlepší řešení a zcela určitě je nutno vybudovat obchvat. Ovšem, není to tak dávno, co jeden z nynějších poslanců, tehdy starosta Chrudimi, na předvolebních mítincích žvanil, že pro něj je prioritou obchvat. Nyní má zřejmě jiné priority, kam směřuje své úsilí a rozdělované peníze. Golfové kluby.
Reagovat na tento příspěvek
 
SOCIÁLNÍ DEMOKRACIE - změna ke starému. Miloš Antoch 27.01.2009 14:42
K prodeji pozemku - zkuste dotaz na ing.Pavlovskou Danuši z KÚ Pardubice-oddělení správy majetku, ta Vám odpoví
Reagovat na tento příspěvek
 
Tak jste to soudruzi přece jenom dokázali MIREK 27.01.2009 13:11
 
SOCIÁLNÍ DEMOKRACIE - změna ke starému. MIREK 27.01.2009 13:03
Že by 007 objevil AMERIKU?Pozdě.A bude ještě hůř. Ono už vlastně je.Lidi prostě nejsou hloupí.Jenom jim to pomaleji myslí.V tom je celej problém.Jak jednoduché.
Reagovat na tento příspěvek
 
SOCIÁLNÍ DEMOKRACIE - změna ke starému. OBCAN007 26.01.2009 11:32
Staré praktiky v novém kabátu nám předvedl pardubický krajský úřad, vedený ČSSD. Vedle pozemku dětského hřiště Na Rozhledně je totiž pozemek, který patří jemu. Lidé z občanského sdružení, aby zabránili zastavění sousedního pozemku, požádali o prodej části krajského pozemku, ležícího při vjezdu na dětské hřiště. Nestalo se nic nového pod sluncem. Žádost, kterou doporučeně poslali občané z Rozhledny byla zaregistrována, předána na majetkový odbor. Zde se vzápětí ztratila a ve stejný den se tam objevila stejná žádost, podepsaná panem stavitelem. Pane Radko Martínku, díky Vám za to, že posilujete vědomí občanů o tom, že politici jsou jenom jedna zkorumpovaná banda. A jejich slouhové dělají jen to, co jim oni dovolí. Občan007
Reagovat na tento příspěvek
 
Jednosměrná ulice-jak pro koho.... kocourek 23.01.2009 15:55
Tak je jasné,že ji používají hlavně lidé,kteří bydlí tady a znají to.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jednosměrná ulice-jak pro koho.... kocourek 23.01.2009 15:53
Určitě by se hlavní ulici trochu odlehčilo.Tak každé páte auto přijíždějící od Prahy by určitě jelo kolem nádraží než čekat frontu před kruhákem.I když poslední dobou to docela ujde.Nádraží?Tak tam se snad s provozem počítá obzvláště když tam je vlakové i autobusové.Jedna ulice to možná nevytrhne,ale muže dosti pomoci.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jednosměrná ulice-jak pro koho.... Cenzura www.Chrudim.cz 23.01.2009 07:09
Nepřipadá mi jako nejlepší řešit dopravní situaci v Chrudimi tím,že odkloním provoz do postraních ulic.Dokud nebude radikální řešení a tím je obchvat,nic se nezmění.A jedna postranní ulice to určitě nevytrhne.Jedním z důvodů pro jednosměrku bylo zklidnit provoz okolo nádraží a druhým navyšení parkovacích míst pro obyvatele té krásné architektonické krabičký,co stojí na Čáslavské ulici.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jednosměrná ulice-jak pro koho.... kocourek 22.01.2009 18:05
Ano.Aby se nejezdilo přes nádraží a byla více ucpaná hlavní třída.Lidé co bydlí v sídlišti Víta Nejedlého také chtějí,aby tam byla jednosměrka až se bude ulice předělávat.Ale obávám se,že tam to určitě neudělají je tam daleko větší provoz a běhá tam v sídlišti spousta dětí a stojí tam hodně aut.To by bylo na Chrudim moc logické.Necháme se překvapit.
Reagovat na tento příspěvek
 
Ceny bytů v Chrudimi cordell 22.01.2009 10:38
Souhlasím, pokud se dlouhodobě zadlužit investicí do bytu, tak jedině do nového. Kupovat starý i když předělaný byt v Chrudimi asi dlouhodobě není dobrá investice, jelikož bydlení na klasickém panelákovém sídlišti je o přehuštěnosti a absolutní nedostatečné infrastuktuře kolem domů (hlavně parkování). Pokud někdo chce starý byt, potom je to jenom o ceně. Maximální cena za koupi starého panelákového bytu na přehuštěném sídlišti je dle mého soudu tak do 2mio (hovořím o absolutně předělaném bytu v perfektně udržovaném domě o rozloze 70-80m2). Ale možná, že i taková cena je příliš vysoká, u bytů, které jsou aktuálně v Chrudimi za takové ceny nabízeny, je stejně možné, že konečná cena při realizaci bude o dalších 100tis či více nižší. Kupující by dnes byl blázen, aby přistoupil na prodávajícím nabízenou cenu ihned.
Reagovat na tento příspěvek
 
Fenomén rvačka potažmo kopání do hlavy??? Civis Habitator 22.01.2009 07:48
... "sankce a tresty" z přestupkového zákona jsou dle mého názoru v těchto případech agrese a násilí pouze trapným pokusem "obecní justice" o "potrestání a nápravu pachatele". Tyto sankce a celkově i průběh řízení nemohou vyděsit ani spořádaného občana natož odradit "zkušeného delikventa" od pokračování. Tahle instituce je dobrá leda tak k řešení nočního klidu či nesbírání zvířecích výkalů. Na hrubý pytel zkrátka patří hrubá záplata. Je jen velkou škodou, že dnešní četnictvo již nemůže vyvézt tyto jedince někam za město a dát jim ochutnat jejich vlastní medicínu. Klidně i za použití hmatů, chvatů, úderů a kopů.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jednosměrná ulice-jak pro koho.... quido. 21.01.2009 21:35
No aby se to neobjíždělo přes nádraží to dá rozum.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jednosměrná ulice-jak pro koho.... kocourek 21.01.2009 18:32
To mě nepřekvapuje,že někteří slabomyslní jedinci jezdí v protisměru.Mě by spíše zajímalo na základě čeho se rozhodlo o tom,že bude ulice jednosměrná tímto směrem a ne raději opačně což by bylo určitě lepší a ulehčilo by to hlavní silnici.
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226  225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.