Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Chrudim shot 02.03.2009 19:30
Tedy, vzdělání mám obstojné, nyní pracují v privátní sféře, státu řádně platím daně a ne malé, dopodud |(kromě voleb do krajských zastupitelstev) byla mnou volena ODS. Můj zaměstnavatel mne platí za poměrně širokou orientaci v různých oborech. Bohužel nevím vše nejlépe a ne vždy mám pravdu. Ono totiž pravda je velice ošidný probém, každý přeci máme svou.
Reagovat na tento příspěvek

Chrudim cona 02.03.2009 19:26
Konečně baboráku! Kdyby jsi si odpustil ty patetický řeči a šel přímo na věc, mohli jsme být dávno dál. Takže ty říkáš: "Nelíbí se mě záměr postavit řadu domů od balustrády, po školu Růžovku." To beru. A mohl bys také říct, co tě k tomu vede? Nějaký důvod. Třeba historický, urbanistický, architektonický ... Zkus to:)

Chrudim shot 02.03.2009 19:17
Vzhledem k tomu, že zde vystupuješ pod vlastním jménem a použiji-li přísloví, dle sebe soudím jiné, lze předpokládat, že jsi opsal vlastní diagnózu. Opravdu jsi tak těžce nemocný?

Chrudim shot 02.03.2009 19:08
Domnívám se, že argumetů proti zde zaznělo mnoho. Nejenom, že na všech diskusích zabývajících se touto tématikou, zaznělo od občanů Chrudimi, že si to nepřejí, ale je zde i velmi vážný důvod ekonomický. Pokud pominu to, že celou studii pro soukromého investora platí město a šikovně ji schovává pod jinou studii, pak je zde nemalý problém s přeložením silnice a všemi sítěmi pod ní. Porovnám-li cenu předláždění Široké ulice, kde se pracovalo pouze na povrchu, pak zde se bue muset jít do poměrně značné hloubky. A to znamená poměrně značné náklady, které, jak jinak, bude platit město. Jako mnohokrát v minulosti. Navíc se touto úpravou posune ulice pod okna a před vchod školy. Zlikviduje se, dle mého názoru cenný prostor za kostelem. Výstavbou bytovek dojde k podstatnému problému s parkováním a přehuštěním dopravy v této části města, tomu neodpovídají parkovací plochy a přístupové komunikace, které, opět dle mého názoru, nelze v této části města efektivně řešit. Prostě shrnuto. Zbytečně nákladné a pro město neefektivní řešení. Řešení, kdy pokud by měl investor zaplatit všechny náklady, tak se nedoplatí a byt v této lokalitě bude stejně drahý, jak byt ve staré části Prahy, to je pak v Chrudimi zřejmě neprodejný. Proto město ponese náklady na studii, přeložky a jediný kdo vydělá bude investor. Docela dobře si umím představit vvyužití těch peněz účelněji. Navíc nechápu, proč nelze stavět jinde, kolem Chrudimi je volných ploch dostatek. To by ovšem musely převážit parikulární zájmy nad zájmy veřejnými.

Chrudim MIREK 02.03.2009 18:52
Je to tak.Vážení páni stavitelé a patrioti-rozum bradové.Co jste dělali když se v Chrudimi stavělo za soudruhů? Asi jste chodili s mávátkama na 1.Májea drželi jste hubu.Stejně pláčete na špatném hrobě.Už se to nedá číst.Ale máte aspoň možnost si tady ulevit.Ale to je vše.Dneska je taková moda do všeho kecat.Tas se držte radši svého kopyta.Stejně se tady budou stavět další hrůzy.Ale to je věc názoru.Demokracie není o tom aby KAŽDÝ do všeho kecal.Přeji hezký večer-odborníci.

Chrudim godzila 02.03.2009 15:47
Baboráku, abys z toho samýho volání nezapomněl makat. Jdi už něco pořádnýho dělat a nepruď:)

Chrudim IVAN - B. 02.03.2009 15:10
Dobrý den Vitekk, Vy přeci neodpovídáte na otázky Vestry--Vy dáváte účelově dohromady tři `experty ,kteří vydírají` a navrhujete nechat to odborníkům. Gratuluji-luxusní manipulace........Tak znovu, pan architekt volá po široké diskuzi,město po ni volá i odborná i laická veřejnost i atd. A my tři `vyděrači` , jak vtipně píšešete po ni voláme také-tak o co ti jde? Město Chrudim není radnice, Kušty či Jelínka atd. Přesně tak jak píše Vestra

Chrudim Vitekk 02.03.2009 13:05
Vestro, možná nechtěně, ale o to pikantněji se Ti podařilo oslovit a dát dohromady tři experty v této diskusi. Pana Pavlíčka, Baboráka a Shota. Přiznám se, že celé problematice moc nerozumím. Chápu to tak, že město chce zastavět proluku vedle kostela a chce ji zastavět dál až k Růžovece. Proto tomu tady zásadně bojuje pan Pavlíček s panem Baborákem a Shotem. Zatím jsem od nich neslyšel jedniný argument, proč by to nešlo. Stále jenom provolávají hesla o tom, že občani se nemají nechat manipulovat apod. Já se teda necítím být manipulován (moc mi to jejich vydírání nesedí), rozumím, že se má proluka zastavět a přiznám se, že na to nemám hotový názor. Jsem zvědavý jak se to bude vyvíjet, ale asi bych to nechal odborníkům, co vy na to?

Chrudim Blba sila 02.03.2009 10:30
Souhlasim. Je az s podivem jak se nekteri "investori" v cele s Conou, snazi zadupat jakoukoliv diskuzi o nasich/vasich pozemcich. Neklesneme na jejich uroven a diskutujme fakticky bez osobnich invektiv. Ale Prostacku neboj, treba jednou dojde i na to konopne lano, pokud se nam dale, budou vysmivat do tvare.

Family centrum Chrudim pepe 01.03.2009 21:19
Taky začínám doufat, že Chrudim bude další nákupní škatule ušetřena. A o slavném Tescu u řeky se taky nějak přestalo mluvit a psátÚsměv

Chrudim Civis Habitator 01.03.2009 18:10
Obávám se, že přispěvatel Shot s největší pravděpodobností trpí nějakou lehčí formou obsedantně-kompulsivní poruchy (OCD), která se v jeho případě bohužel manifestuje nepřekonatelným nutkáním a puzením se vyjadřovat ke všemu a neustále. A právě možnost toto puzení ventilovat zde, představuje pro Shota jakýsi rituál, pomocí kterého dochází alespoň ke krátkodobé úlevě nemocného. Jedním z typických rysů pro OCD je vyhýbavé chování a v tomto konkrétním případě i skrývání se ve vlastním bezpečném cyber prostoru, který nemocnému přináší úlevu a pocit jistoty zároveň.Ok?

Výstavba Na Rozhledně lika 01.03.2009 17:22
Mám takový dojem že SIAG již nějaký pátek stožáry větrných elektráren lakuje. Staví-li nyní novou lakovnu, asi bude vůči všem, včetně životního prostředí poněkud šetrnější, než je součastný stav. Takže budeš dýchat toho svinstva méně. Pokud se mýlím, oprav mě.

Chrudim Vestro 01.03.2009 15:16
Vážený I.Baboráku, p.Pavlíčku, milá Shot .. obdivuji vaši trpělivost při polemikách s pouťovými vyvolávači filiálky Cona&comp.- plky všeho druhu. Jak vidno jejich jedinou motivací je otrávit a znechutit faktické diskuze na zdejších stránkách. Ptejme se s klasiky: Qui Bono ? Komu vadí, že si občané přejí diskutovat o tom, jak se má nakládat s JEJICH penězi na JEJICH (obecních) pozemcích. V naprosté většině tomu, kdo má neodbytnou úchylku, si na jejich (tedy NÁŠ) účet namastit svou kapsu. Jenomže v tom už v Chrudimi máme skvělou tradici - s "lukrativním" nákupem pozemků pro PZ . . předpokládám také už skvěle a objektivně popsanou nejen v archivu KS HK, ale i v místní kronice (to pro budoucí generace). Pominu i ty jiné "drobné" kšeftíky na obecní útraty. A s touto místní tradicí tu máme i významného odsouzeného podnikatele, který se v těchto následných zakázkách města opět angažuje . . Koneckonců zákaz činnosti nemá, proč by ne . . Ale v takovém případě už musí být základní snahou radnice (tedy těch, kteří jsou NÁMI placeni) maximálně zprůhlednit výběr a rozhodování v tomto. Tím spíše, pokud se to významně dotýká samotného vzhledu centra města. Bylo by minimálně korektní z jejich strany, nejen vést maximálně otevřenou debatu k tomu, ale i uspořádat i místní referendum (Cono, že se ti - tvým vytříbeným slovníkem - při vyslovení tohoto kouzelného slůvka, a vzpomínce na svou minulost, prorve panděro smíchy . .). Pokud tak dosud neděje, je to hooodně zvláštní a pro veřejnost jednoznačné znamení, být ve střehu ! A to už většina místních je. Sice napohled voda v Chrudimce klidně teče (i ta pronajatá v potrubí . . dobročinnosti se někde meze nekladou :) ). . ale nejen sloní paměť je veliká . . :) Pěkný den všem slušným, a (zatím jen) noční můry těm zbylým :)

Family centrum Chrudim Maxim 01.03.2009 15:09
No bůh ví jstli se to vůbec postaví, už se s tím cicmají pěkně dlouho

Chrudim tohos 01.03.2009 14:50
Shote, prosim te, rekni nam kdo ses, poodhal svoji identitu. Chtel bych te poznat, protoze clovek s takovymhle rozhledem, vedomostma a vseobecnym prehledem by mel minimalne radit nejakymu prezidentovi a nejlip zemekoule To je sranda :-D Ale ted vazne. Skutecne by me zajimalo, co delas nebo v cem podnikas, protoze to co tu v jakekoliv diskusi predvadis je obdivuhodny. Dokazes vse oduvodnit, vse vis nejlip a nikdo jinej nema takovou pravdu jako ty. Proste si nejlepsi!!! A samozrejme cekam, ze se chytnes a odpovis. Jestli ne, tak musis mit palcaky na rukou a jeste oblepeny cely ruce, aby te to tak nelakalo zapnout pocitac a hned neco cvakat na klavesnici HAHAHA!

Chrudim pepe 01.03.2009 13:01
Velká omluva!! S těmi srnkami to měla být nadsázka, přiznávám, že opravdu neumím rozmlouvat se zvířaty, bíleho hada jsem nejedl. Pouze geniální shot mě dokázala na rozdíl od ostatních odhalitHAHAHA! Stydím se, že jsem mnohé uvedl v omyl. Ještě jednou SORRRÁÁÁČ!!!!! Shote jsi machr!!!Máš můj obdivOk?

Chrudim qpc 01.03.2009 10:02
Nick kc, nebude to zkratka od Koucký?

Chrudim IVAN - B. 01.03.2009 09:32
Souhlasím a doplňuji. 4roky je na světě studie, která by výrazným a nevratným způsobem změnila tvář města. Autor studie realizaci podmiňuje širokou diskuzí, zadavatel slibuje diskuzi i politická reprezentace města diskuzi slibuje. A čtyři roky se mlčí a mlží. Investor a jeho vzteklí -anonymní- psi zde štěkají, vrčí a koušou a všichni víme proč....

Chrudim cona 28.02.2009 19:13
Já teda chápu shote přirozený urbanistický vývoj jako něco, co se vyvíjí. Od někud někam. Z centra - náměstí směrem k hradbám. Později přes hradby ven. Z intravilánu do extravilánu atd, atd.. Ale myslím, že v tvém případě je to házení perel sviním ...

Chrudim shot 28.02.2009 17:15
Ale z toho jasně vyplývá, že za kostelem nikdy nic, kromě fary, nestálo. Tak kde p. archtekt nalezl onu historickou stopu a přirozený urbanistický vývoj? Mám z toho dojem, že spíše než o urbanistickou stopu, tak se jedná o šlápotu kapitálu. Nic proti p. architektovi Kouckému, ale ten přeci navrhne to, za co je placen. A placen je za vyřešení výstavby za kostlem. Nikdo nezpochybňuje, že se bude snažit, ale je zpochybňován samotný záměr výstavby za kostelem. A mám pocit že to je předmět diskuze.

Chrudim shot 28.02.2009 16:55
PEPE, ZASE LŽEŠ, JAKO OBVYKLE.

Chrudim shot 28.02.2009 16:52
Ano, to je pravda.

Chrudim shot 28.02.2009 16:50
Velice dobrý nápad.

Chrudim shot 28.02.2009 16:48
Milá cono. Jak historie prokazuje ne každá "uznávaná" osobnost je uznání hodna. A nejhoší je vždy, když od někoho nektiticky přejímáme jeho názory. V demokratické společnosti je přece právem každého vyjádřit svůj názor a přesvědčovat druhé, že je správny. Bohužel ty zde osoby s jiným názorem jen urážíš a pro obhajobu svých názorů nepoužíváš validní argumenty.

Chrudim shot 28.02.2009 16:40
Ono je něco jiného předvést studii zastupitelům a předvést ji chrudimské veřejnosti. Dle mého názoru je to dokonce zásadní rozdíl. Byl by problém zveřejnit studii v chrudimském zpravodaji? Pokud vím, tak na různých besedách s občany byl vždy vyjadřován nesouhlas s zástavbou za kostelem a přemístění ulice. Zřejmě proto ony tajnosti.

Výstavba Na Rozhledně Dark.future 28.02.2009 14:22
Samá voda "hochu", ale jinak díky za uznání. Lakovat stožáry větrných elektráren nemám zapotřebí a lakovnu žádnou nevlastním. Konkurovat velkým lakovnám na SIAGu ani nelze. A ani nechci brát nikomu práci, protože ti lakýrníci si mzdu za "prodej svého zdraví" zaslouží jako nikdo jiný!!! Ale nechce se mně takové svinstvo dýchat!!! Mým cílem je rozhýbat konečně všechny odstatní tak, aby se něco s tím honem udělalo dokud je čas-a je ho hodně málo. Něco maličko obecně o složení barev znám, takže vím, co z toho velmi reálně může být, zvláště když se tady hraje "levá" s čištěním vzduchu "téměř" na všechny strany. Jde totiž o stovky tun barev za rok, takže si to může každý spočítat kolik ředidel půjde do vzduchu!!!

Chrudim kc 28.02.2009 13:05
Pane Pavlíčku, omluvte mne, jestli jsem informace nedokázal napsat srozumitelně. Pokusím se tedy odkázat vás i připadné čtenáře na zdroje mých informací: 1) Nevím jak ty domy počítáte, ale všechny dokumenty ukazují na větší počet domů než dva. Vrtá mi hlavou, proč tvrdíte, že tam byly jen dva, když fotografie, kterou jste sám uveřejnil v Chrudimském zpravodaji ukazuje domy tri. Podívejte se raději ještě jednou:)zdroj: http://kcchrudim.rajce.idnes.cz/Chrudim-fotky_a_mapy_namesti/#005-chrudim-namesti-cca_1880.jpg 2) Píšete, že výška domů zdaleka nedosahovala výše okapů kostela. Je vidět, že jste si neprohlédl pořádně ani tu "Vaši" fotografii. Podívejte se tedy ještě na jinou, kde je vidět, že třetí dům dokonce přesahoval onu výšku: http://kcchrudim.rajce.idnes.cz/Chrudim-fotky_a_mapy_namesti/#009e-fara_u_kostela_1880.jpg 3) Kde jste přišel na to, že ve středověku měl chrudimský kostel obranný charakter? To dejte vědět PhDr. Frolíkovi, ten bude koukat:) 4) S příkopem přímo za kostelem bych byl opatrnější, alespoň staré mapy ukazují, že byl mnohem dál. Ta z roku 1830 ho ukazuje až za osou Širokých schodů, tzn. cca 20 m od kostela. Zdroj: http://kcchrudim.rajce.idnes.cz/Chrudim-fotky_a_mapy_namesti/#004-Chrudim-mapa_1830.jpg 5) Schmoranz "odfláknul" severní část kostela ... Stačí se podívat na obě strany-severní a jižní. Napadne vás totéž. 6) Sporujete moji větu: "kostel byl obestavěn odjakživa". Ano je to tak. Zadní část kostela byla původně hradní kaplí a hrad byl ze obou stran obestavěn domy. Zdroj: vykopávky J. Frolíka a J. Sigla - nemám u sebe, stavte se v Regionálním muzeu. 7) Ptáte se, k čemu jsou tyto informace pro formování dnešního prostoru? V vaší otázce vidím příčinu vašeho nepochopení celého návrhu. Odpověděl by vám velmi jednoduše každý památkář, umělecký historik i urbanista. Je to proto, že arch. Koucký neznásilňuje ve své studii přirozený urbanistický vývoj našeho města, ale hledá a respektuje "historickou stopu", kterou rozvíjí ve prospěch centra města (zvýšení počtu obyvatel, zlepšení servisu, zpomalení dopravy apod). Je mi líto, že mé informace berete jako dezinformace. Nemohu si pomoci, ale fakta jsou fakta a možná, než někdy něco napíšete, zkuste si skutečnosti ověřit.

Výstavba Na Rozhledně tohos 28.02.2009 11:30
Koukam jak tady ve vice diskusich zbrojis proti lakovne. Ty mas nakou malou lakovnu a bojis se konkurenceÚsměv Jen se ptam, o ty lakovne nic nevim, ale jedes proti ni obstojneÚsměv

Chrudim pavlicek 28.02.2009 11:19
Pane KC, zbytečně vše motáte dohromady. Ať počítám, jak počítám, náměstí uzavíraly vedle kostela domy dva. Ten větší zhruba v místě, kde stojí balustráda, druhý menší blíže ke kostelu. Měli bychom se zde přít o tom, kde přesně byly základy? Neblbneme? Píšete dále o výšce oněch domů u náměstí - ale ty ani zdaleka nedosahovaly výše okapů střechy kostela. Viz fotka v únorovém zpravodaji. Říkáte, že kostel byl obestavěn odjakživa - co to je za termín "odjakživa"? Ve středověku měl kostel samozřejmě obranný charakter, celá jeho zadní strana byla součástí opevnění stejně jako domy okolo náměstí s úzkými vstupy (bránami) - pokud vím, tak vedle kostela bylo ještě děkanství, za tím byl mohutný příkop. Ale k čemu tahle informace pro formování dnešního prostoru? Schmoranc odfláknul severní stranu kostela? Protože neočekával z této strany kvalitní pohledy? Tak to už je za úrovní mystifikace a soudný čtenář se jen útrpně zasměje. Myslím že nemá cenu s vámi takto diskutovat. Vy to totiž nechcete, vy tohoto fóra jenom využíváte k tomu, abyste předkládal své dezinformace nebo zpochybnění. Pokud ale Váš zájem o debatu trvá, zastavte se a dáme řeč. pp.

Výstavba Na Rozhledně Dark.future 28.02.2009 09:15
Ani mně není jedno, co se v Chrudimi děje. Zejména jde o "tichou" jedoucí výstavbu nové velké lakovny v býv. Transportě-SIAGu, kde životní prostředí i my nad množstvím emisí "zapláčeme a zaslzíme". Kdyby se raději všichni soustředili na podstatné problémy, což tato nová veliká lakovna je a neřešili "žabomyší" spory.

Chrudim Dark.future 28.02.2009 09:02
A další projekt na voňavé a barevné zkrášlení a zejména na "vylepšení a oživení" chrudimského životního prostředí a ovzduší "ředidly" i na Rozhledně je již v chodu bez velké publicity - nová veliká lakovna v bývalé Transportě-SIAGu.

Chrudim Dark.future 28.02.2009 08:30
Chrudim se mi líbí a myslím, že bude v blízké budoucnosti ještě hezčí, voňavější a především barevnější zejména po výstavbě nové velké lakovny SIAG v bývalé Transportě!!!

Chrudim Dark.future 28.02.2009 08:30
Chrudim se mi líbí a myslím, že bude v blízké budoucnosti ještě hezčí, voňavější a především barevnější zejména po výstavbě nové lakovny SIAG v bývalé Transportě!!!

Výstavba Na Rozhledně Dark.future 28.02.2009 08:19
Je hezké, že se vede mnoho diskusí na téma Výstavby na Rozhledně, které dle mého názoru může vyolávat různé "emoce a pocity", ale víme, že se v bývalé Transportě v SIAGu staví nová veliká lakovna?

Chrudim IVAN - B. 28.02.2009 07:28
Cono-všichni vědí kdo jsi.Tvá nenávist a zloba ti zaslepile zrak. Lituju tě.......

Chrudim cona 27.02.2009 23:56
baboráku, tobě už opravdu hrabe. Tady ti už aspoň deset lidí řeklo, že studie byla zveřejněná už dávno, dokonce ti poslali linky na obrázky a ty stejně řádíš jak pominutej a vykřikuješ o nějakém tajemném spiknutí. Vypadá to na diagnózu, chlapče ...

Chrudim IVAN - B. 27.02.2009 23:54
Děkuji za dodání, kdby si to udělal dříve, ušetřil by si práci s vysvětlováním-tlacháním. Jen letmo-mám málo času-Koucký píše: O definitivní podobě musí jednoznačně rozhodnout širší diskuse.........Na Stavebním foru- se v roce 2OO5 píše: Politická representace města projekt podporuje, záleží však na tom, jak dokáže chystané změny vysvětlit veřejnosti. A tehdejší starosta Libý slibuje besedu....... Pokud na popud pana Pavlíčka tady, či jinde konečně dojde k širší diskuzi nad záměrem, který, pokud bude realizován, nenávratně změní tvář centra našeho města budu rád. i. baborák

Chrudim Vitekk 27.02.2009 22:30
Ale vždyť to je dobrý. Co se Vám na tom nelíbí?

Chrudim pepe 27.02.2009 22:15
Vypadá to zajímavě, ale chtělo by to nějaké konkrétnější obrázky,tato mapka člověku moc neřekne, kromě toho, že tam má stát cosi...

Chrudim kc 27.02.2009 20:38
Nechci obtěžovat, článek pana Pavlíčka jsem četl a odpověděl jsem a pro vás je tady link se záměrem pana Kouckého ... http://www.chrudim-city.cz/public/image/situace_02.jpg ... na Městském úřadě mi řekli, že koncept arch. Kouckého je na webu už 2 roky.

Chrudim kc 27.02.2009 20:34
Pane Pavlíčku, prohlédl jsem si obrázek záměru pana Kouckého http://www.chrudim-city.cz/index.asp?p=20&s=217&id=220&u3=544 a chtěl bych se vás zeptat na několik věcí: 1. Říkáte, že nemáte námitky proti dostavění "dříve zbouraného domu v místech kde je dnešní zvýšený parčík". Víte že ty domy tam ale byly tři (bourané mezi roky 1880-2 až 1950 a jejich počáteční konfigurace byl zhruba blok cca 4 m od kostela 8 m od původních gotických domů v místě dnešního OBC Balustráda a v délce po poslední opěrný oblouk kostela? Vaše věta o "doposud stojících základech" je nepřesná, protože pískovcová balustráda je postavena jinde než byly základy těchto domů. Co vy na to? 2. Píšete, že protestujete proti řadě domů postavených na místě dnešní silnice (doplňuji - z poloviny na původních základech Špalíčku) ... dále vás cituji: "proto že se někomu jeví, že to místo je lukrativní, a tedy přinášející peníze". Také říkáte, že ten prostor má: ... "nejen pro duchovní prostor města, svůj velmi nezanedbatelný význam". Pane Pavlíčku, mohl byste prosím vysvětlit jaký to je význam? 3) Pokud budete mluvit o těch "nových plánovačích", nemohu váš argument přijmout, protože ti plánovačí alespoň podle výše uvedných informací v linku, chtějí domy postavit v místech, kde ty domy odjakživa stály a chtějí zřejmě dostavět další domy za kostelem u růžové školy, kde už snad "duchovní dosah" kostela neplatí. Ta argumentace mi nepřipadá moc rozumná a vaše spojení se 3 údy je s prominutím demagogické a zcela nesouvisející. Už třeba z prostého důvodu, že chrudimský kostel byl odjakživa obestavěn domy. To je prostě fakt. Napadlo vás někdy, proč Schmoranz "odfláknul" severní stranu kostela? - (omítka místo kamene apod). Nenapadlo vás, že právě proto, že kostel i na této straně byl obestavěn domy až do výše římsy (okapu) kostela? (odkaz: cedulka s fotografií na současné faře). Třeba Schmoranz věděl, že žádné kvalitní pohledy zde nebude nikdy očekávat. No, trochu ho z toho bolševici v padesátých letech vyvedli:) Prohlédněte si ještě jednou obrázek na http://www.chrudim-city.cz/index.asp?p=20&s=217&id=220&u3=544, klikněte si na horní mapku (otevře se vám další obrázek) a přemýšlejte zda pan architekt Koucký to nemyslí s naším městem lépe než všichni diskutující tady dohromady, když říká: "Akcent je položen i na pozdvihnutí centrální polohy kašny a morového sloupu a zdůraznění čtvercového charakteru náměstí. Návrh přinesl i alternativně možnost vytvoření nové ulice probíhající v protažení severní strany Resselova náměstí až ke kapucínskému klášteru. Tímto je nastolena možnost vzniku obchodní ulice profilem i charakterem podobné zaniklé historické Husově ulici ústící do nově vymezeného náměstí u kostela sv. Josefa. Jasné vymezení ulice vytváří protiváhu Široké a tím i posunuje vstup do historické části města z východu až ná úroveň Novoměstské ulice. V této variantě řešení dochází zároveň i ke vzniku od dopravy odstíněného parku kolem pomníku Jana Husa na Školním náměstí". Co vy na to?

Chrudim pepe 27.02.2009 19:11
Víš prosťáčku, i prostí lidé by si měli udržet určitou úroveň a když spolu v mnohém nesouhlasí, alespoň se hádat bez vulgarit, tím spíše, když je diskuse(hádka) veřejná. Ale to tvá hlava při tvé inteligenci nejspíš moc nebere Ok?

Chrudim cona 27.02.2009 17:45
Tak co, baboráku, už jsi něco vymyslel? Máš argument, o kterém by se dalo diskutovat? Nebo tě vede jenom tvá slepá víra, že všechno co dělá radnice je špatně a chrudim je město, "kde chcíp pes"?

Chrudim Prosty Chrudimak 27.02.2009 16:53
Ono Pepe nam prostym lidem trocha toho vulgarismu nevadi...akorat to dokresluje pateticnost toho co tu ctu...a toho co vidim kolem sebe, dofam ze sem te nejak mravne neohrozil, to bych samo nerad...

Chrudim pepe 27.02.2009 16:39
Bingo!! ...a "inteligentní" (s)prostý Chrudimák tomu nasadil korunu,však jsme taky královské město HAHAHA! Jen více takových prostých prosťáčkůOk?

Chrudim Prosty Chrudimak 27.02.2009 16:33
Jestli ty ses radni, a provozujes tu to co tu provozujes, byt anonymne, tak mozna abys pomalu sel, ne? "Jsem Chrudimský patriot a takové věci mě zajímají ..." ...s cim prijdete priste to by me zajimalo, patrioti...heh

Chrudim Prosty Chrudimak 27.02.2009 16:26
Ty ses taky dobrej kousek...jestli nerozumis co sem ten clovek napsal tak uz sem prosim te ani nic nepis... Ten clovek zrejme cestoval a i pres to miluje svoje rodiste a neni mu jedno co se tu deje...nenachazim v tom zadnej paradox ani nic cemu bych nerozumnel...ani nic co by z toho cloveka delalo cvoka... Jen doufam za kazdej normalni clovek je schopnej udelat si o lidech v tyhle diskusi roznumnej a objektivni obrazek... A jinak me fakt pripada ze Janek ses tu mozna ty, jen se modlim aby jedinej radni tu byl ten Cona, protoze jestli je vas tu vic tak sme v ty Chrudimi pekne v pici...

Chrudim Prosty Chrudimak 27.02.2009 16:09
Sem tu prvne a zajimavy...skoda ze nemam vic casu na tyhle kraviny, nebo spis asi bohu dik...na tech par blitek co tu vidim se snad ani reagovat neda...a na zbytek neni potreba reagovat. Pokud je ovsem pravda, ze nektere z vyplodu jsou z dilny nasich zastupitelu (a pomalu bych tomu i veril) tak to potes koste...snad bych jen vzkazal toto: Az nas kluci prestane bavit odvadet dane na to, aby banda takovejch kokotu mela jak se bavit, a kde hrabat, tak si za tech par sprliku co nam zbyvaj koupime konopny lano a tu Sirokou s vama vyzdobime... Co je moc, to je prilis...on totiz normalni clovek ma jen jedny nervy a jednu trpelivost, kdyby vam bylo aspon trochu hanba... No konstruktivitou myslim zapadam do diskuse a navic obcanum navrhuji rychly a laciny reseni...nebo si mozna jen delam srandu... Tak doufam, ze nas kluci nezklamete, protoze my pak budem chodit okolo, a taky budeme chtet jezdit autem a podobne. A kdyz to bude smrdet, tak to ucitime...uz ted to tam smrdi az beda...asi to tahne z radnice pres tu Balustradu nebo odkud... Tak si tu muzete zas dal honit trika, myspulini...a neslapnete vedle...

Chrudim dasdasd 27.02.2009 15:16
možná by stačilo zajít na : http://www.chrudim-city.cz/index.asp?p=20&s=217&id=220&u3=544 a tam to je všechno hozené už drahně dlouho, ale ono je jednodužší tlachat.

Chrudim IVAN - B. 27.02.2009 13:48
Ano kc, o to tady jde. Zveřejněním studií arch. K. by bylo jasno. Proč myslíte, že odhalený anonym-radní CONA se tak úporně brání zveřejněním studií-posílá nás do minulusti na nějaké zastupitelstvo a tak všeljak mlží a manipuluje? Zatlačte na radnici, či radního Conu ať studie uveřejní... ať je diskuse, nebo se něco tají?.... PS a ještě jednou si přečtěte, co píše pan Pavlíček.

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229  228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.