Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Chrudim IVAN - B. 10.03.2009 19:34
Souhlas-navrhuji neanonymní diskuzi-co kdyby ste se k nám přidal......a nejenom vy...
Reagovat na tento příspěvek

Chrudim Agarwal 10.03.2009 18:58
Tak nevím, ale vždy jsem si myslel, že v demokracii si každý nemůže říkat co chce. Například nelze propagovat rasismus nebo třídní nenávist atp. Demokratická diskuze naopak klade na diskutující požadavky na určitou úroveň vedení takové diskuze. Není to o tom, že budu plácat co mě napadne a když se proti tomu někdo ohradí, tak začnu argumentovat tím, že si přece v demokracii můžu říkat co chci. (To samozřejmě můžete, ale nesmíte se pak divit, že se někdo ozve, případně vás zavře, pokud tím žvaněním porušíte zákon).

Chrudim godzila 10.03.2009 18:49
Ono to bylo trochu složitější, že?

Chrudim godzila 10.03.2009 18:48
Pane Baboráku, jestli je vaše znalost architektury na stejné úrovni jako vaše znalost češtiny, pak bych se raději trochu stáhl a začal se doučovat. V obojím:)

Chrudim IVAN - B. 10.03.2009 16:09
Vido--blbí co? Demokracie je o tom, že každý může říkat co chce-protože ono se nakonec vždycky přijde na to, kdo je obyčejnej šmejd. PS-podepsat se asi nechceš..... ivan baborák

Chrudim Pepin 10.03.2009 13:24
Dobrý den, mlčet by měli ti co buď nevědomě, nebo záměrně lžou. Přeložení silnice totiž není za 60 mil. To je mystifikace jako hrom. Na městě je studie a sítě jsou asi za 6 mil a rekonstrukce silnice za 15 mil. A část by se stejně musela investovat při výměně asfaltu za dlažbu. Když jsme v té památkové zóně, tak by si to asi zasloužilo.

Chrudim pavlicek 10.03.2009 12:11
Milý Vildo, když se bourala Kateřina, byl jsem na vojně. Máte pravdu, mlčel jsem. Pokud tehdy existovala nějaká opozice, pak jsem o ní nevěděl. Že by jste tehdy protestoval Vy, nebo Vaši předkové? Ovšem co se týče mého postavení k režimu - v roce 71 jsem dostal 10 měsíců za pobuřování a vyhazov ze všech škol (nejen té večerní průmky, kterou jsem tehdy studoval). Bylo to mj. za protesty proti okupaci - a to jsem neměl dělat, protože jako dělník jsem tomu přece nemohl rozumět a tudíž jsem měl mlčet. Aspoň podle vaší logiky. pp

Chrudim pavlicek 10.03.2009 11:59
Kiki2 má pravdu. Zahradníci nerozumnějí architektuře. Nerozumějí tomu ani kominíci, lékaři nebo prodavači. Jestliže se připravuje zásadním způsobem přetvoření (znetvoření) centra památkové zóny, tak tihle nerozumové k tomu nesmí mít připomínky. Jestliže se v rámci přeložení silnice nad náměstím o pár metrů doleva vyhodí 60 mega z obecní pokladny, pak tihle lidé musí mlčet, neboť to nejsou ekonomové. Kiki2 - ty jsi tomu dal... pp

Chrudim pepe 09.03.2009 23:00
Já názor nikomu neberu, jen jsem přesvědčen, že by to šlo napsat trošku jinak.Ok? Hezký den...

Hledám ILA 09.03.2009 19:51
Pěkný večer všem. Vím, že se to sem nehodí jen už nevím kam se obrátit.KOUPÍM zahrádku v Chrudimi. Všechny Vás prosím nevíte o nějaké. Moc předem všem děkuji. Ila

Chrudim MIREK 09.03.2009 18:40
A koho volil babička.Někoho jiného než soudruhy?A neučila náhodou dějepis?A kam že by to všechny poslala? A co dělat?Jít na houby.Ale máš volební právo.

Chrudim kiki2 09.03.2009 14:09
Klokaneskokane, já s Vildou souhlasím. Už kvůli tomu, že třeba zahradník Pavlíček na světě byl, nebylo to žádné dítě a mlčel. On totiž křičí tam, kde cítí publikum. Jinak architektuře nerozumí, kdo nevěří, ať se jde podívat na jeho rodinný domek.

Chrudim klokanskokan 09.03.2009 13:52
teda vildo... to jsem nečekal... jak zabránit soudruhům v bourání kateřiny, když jsem ještě v té době " na houbách" ??? Ale co dělat teď když jsem, dospělí člověk s volebním právem... to co se teď děje se mi, ale ani za mák nelíbí... Kdyby žila moje babička ( byla učitelka) tak by Vás všechny poslal do pr...

Chrudim klokanskokan 09.03.2009 13:37
sprostý je přejmenovat prostého na (s)prostý- vrchol alibismu je dát "s" do závorky.... mno...co čekat od lidí, kteří "hyzdí" Chrudim. Co naplat paneláky "králikárny" tu už jsou,a budou... ale proč pro boha uráží někdo lidi, co mají aspoň nějaký názor... Páni radní investujte raději do kruhového objezdu u nemocnice nebo do silnic celkově...

Výstavba "dětského domova" v Chrudimi ador 08.03.2009 19:56
myslím, že v "Dětském domově " za 140 milionu jim toho mnoho chybět nebude. Spíš je otázkou, jak si toho dokážou vážit a jaké pravomoce si na Ministertvu vymůže paní ředitelka, protože teď, jak sama píše ve výroční zprávě, téměř žádné nemá. A co s tím mají dělat občané ? Taky chci chránit své děti! Ale není jak. Nezletilí chovanci nejsou trestně odpovědní a ani Domov nenese žádnou odpovědnost. Co poradíš budoucím obětem trestných činů? Kam se mají obrátit?

Výstavba "dětského domova" v Chrudimi ador 08.03.2009 19:02
paní ředitelka při obhajobě výstavby tohoto zařízení v Chrudimi neustále tvrdila, že jde o Dětský domov. Lhala. Měla se spíš starat o získání větších pravomocí při uplatňování výchovy této problémové mláděže a pak jsme se mohli bavit o přemístění DD do Chrudimi. Takže pokud bude napaden někdo z mých blízkých, podám trestní oznámení na paní ředitelku. totéž radím ostatním.

Výstavba "dětského domova" v Chrudimi Civis Habitator 08.03.2009 17:45
... takto přesně to je. Tohle je zkrátka a bohužel skutečná realita. A kdo tvrdí něco jiného, tak si sám sobě lže ať už z nevědomosti, nebo jen proto, aby zde prezentoval jakýsi pseudoaltruistický názor či byl jen a pouze v názorové opozici. Nepřeji nikdy nikomu nic zlého, ale pokud radní a pár jedinců s "filantropickým cítěním" a falešným altruismem prahnou po zvyšování kriminality právě tímto "importem" kriminálnického dorostu do města, pak si rozhodně zaslouží sami stát se obětí loupežného přepadení těchto "šanci potřebujících dětí".

Chrudim tyrrelll 08.03.2009 15:46
... ano demokracie je o tom jít k volbám, dát hlas ODS a držet pusu a krok. A ty výše uvedené pány pokud možno nějak na dlouho umlčet, aby ti z nich nebylo smutno... Jsem rád, že už to naštěstí nejde.

Výzva všem poctivým lidem! milan šupa 08.03.2009 14:37

Chrudim IVAN - B. 08.03.2009 14:11
Vildo kde bereš tu drzost vydávat jiný názor za pomluvu. Demokracie je právě o tom, aby se voliči-obyvatelé města- zajímali o to, co se ve městě děje, aby se zapojili do diskuze o tom, jaké město chtějí. Ostatní tvé blinky komentovat nehodlám. Konstatuji. Jsi sprostý anonym. ivan baborák

Chrudim vilda 08.03.2009 13:12
Konečně moje gusto - musím s vámi Mirku souhlasit. V poslední době se vyrojilo v Chrudimi tolik odborníků na stavitelství - Pavlíček (kaktusář), Baborák (malíř), Shot (nesoudnej rejpal), že je z toho člověku smutno. Proto ať si raděj rejpou do hlíny barviček nebo hnoje a držej se svýho kopyta. Baborák v týhle diskuzi dlouho anonymně pomlouval až to na něj prasklo a musel s pravdou ven. To ukazuje jakej je to ryzí charakter, říká se ještě že lakomec a stará držgrešle. Shot v diskuzi exibuje na můj vkus otravně dlouho a Pavlíčka dohromady neznám i když kandiduje za kdekoho. Zajímavý je že za soudruhů tenhle povedenej spolek nebyl nikde vidět. Třeba když se boural historickej kus Kateřiny a vyrostla tam betonárka. Znovu taky souhlasím s názorem, že demokracie není o tom aby každý do všeho kecal.

Chrudim shot 07.03.2009 23:22
ZNOVU SE OPAKUJI, KOHO JSME SI ZVOLILI, TOHO TAM MÁME.

Výstavba "dětského domova" v Chrudimi shot 07.03.2009 23:21
Asi se dozvíš, že o výstavbě byla široká diskuze, kde se každý měl možnost vyjádřit a že nikdo neprotestoval. Ale vážně. Je to problém, ovšem je rozhodnuto. Doufám, že uznáš, že někam se ty děti dát musí. Jediný, kdo za to nemůže to jsou ty děti. Ano, bude zde záškoláctví, útěky a možná i s tím související přestupky. A děti z ústavu budou utíkat vždy, když se tam budou mít hůř než doma. Ovšem k tomu, aby se v ústavu měly lépe, nestačí jen postel, jídlo a teplo. A hlavně o to, aby se v ústavu měly lépe, o to by se společnost měla postarat především.

Restaurace na abiturientský sraz target 07.03.2009 16:31
Ahoj chrudimáci, v Chrudimi jsem studoval a hospůdky jsem znal Ok? , ale je tomu již dlouho a jistě se to hodně změnilo. Máme v plánu za dva měsíce uspořádat sraz, poradíte mi prosím, které hospůdky v Chrudimi nejen dobře vaří, ale je tam i ochotný personál, dlouhá otevírací doba a pojmou soukromou společnost přibližně 35 lidí? (případně aby byla možnost se po zavíračce posunout o jen o kousek dál a kam?) Díky za rady

Family centrum Chrudim ANO 07.03.2009 12:18
Mezi Kauflandem a nemocnicí (tedy mezi výpadovkami na Kočí a Vlčnov).

Family centrum Chrudim Jana Novotná 07.03.2009 10:57
a kde to má probůh vyrůst? Tato informace mi unikla...

Výstavba "dětského domova" v Chrudimi ador 06.03.2009 15:35
citace z výroční zprávy DD Hrochův Týnec za rok 2008: V lonském školním roce jsme se nejcasteji potýkali s úteky detí z našeho zarízení a zároven jejich záškoláctvím. Jedná se ponekud paradoxní situaci, nebot díky nedostatecné legislativní opore, se nedarí zabránit útekum a záškoláctví detí, které mnohdy z podobných duvodu, mají narízenou ústavní výchovu. Nekteré deti, které byly zvyklé na naprostou volnost, díky nedostatecné vuli a slabé motivaci vyplývající ze špatného rodinného zázemí, obtížne prijímají a posléze i snáší režimová opatrení s pevne stanovenými pravidly pro své chování. Práve problémy se zvládáním režimu jsou castým duvodem úteku detí pred danými povinnostmi. Jelikož nejsme detencním zarízením, máme k dispozici pouze bežné výchovné a pedagogické metody, které však v nekterých prípadech nejsou vubec úcinné. Toto však má velmi negativní dopad nejen na deti samotné, ale rovnež na spolecnost. Deti na úteku totiž casto páchají trestnou cinnost, aby zajistily své základní životní potreby. Jen v lonském školním roce bylo zjišteno, že se deti kvuli získání chybejících financních prostredku dopustily nekolika krádeží, jednoho loupežného prepadení a nekolika prípadu prostituce, které oficiálne nebyly prokázány. A toto nám naši radní přivedli do města. Děkujeme.

Ceny bytů v Chrudimi kocourek 06.03.2009 15:20
To si myslím,že nemáte pravdu.Dá se ušetřit hodně peněz když si budete prodávat nemovitost sám.Firmy zabívající se prodejem nemovitostí mají nemalé zisky z prodeje.

Ceny bytů v Chrudimi tohos 05.03.2009 15:14

Ceny bytů v Chrudimi cordell 05.03.2009 12:29
Primárně chci podotknout, že já osobně mám bydlení vyřešeno, a to na základě úspěšné strategie při pořízení, takže jsem spokojen. Ale vzhledem k tomu, že realitní trh na Chrudimsku z hlediska nabídek monitoruji a porovnávám na denní bázi, mohu skutečně prohlásit, že za určitou cenu jsou určité nemovitosti při stávající tržní konstalaci S vs D prostě neprodejné. Stačí se zaměřit na jeden konkrétní dražší byt a monitorovat vývoj jeho nabízení a ocenění v horizontu měsíce či dvou. Např. byt, který byl původně nabízen na 2,39 mio je nyní v nabídce za 2,269 mio, a dle mého soudu je to stále cena nadhodnocená a půjde dolů.A licitace při stanovení ceny nemovitosti (která je v řádech milionů) nemá dle mého soudu žádný charakter podomního smlouvání, to je naprosto odlišná situace. Setkají se dvě strany, které mohou mít odlišný názor na finální výši kupní ceny a buď se vzájemně dohodnou nebo se bez realizace rozejdou, to je dle mého názoru naprosto standardní trh v praxi.

Ceny bytů v Chrudimi zvedavec 05.03.2009 11:37
Výtka směřovala proti navádění k podomnímu smlouvání! Opravdu se domníváte, že je nabídka "enormně" vyšší než poptávka? Bydlení není jen o jeho pořizovací ceně, tam je vskutku ještě mnoho dalších faktorů. Asi Vám také bude více vyhovovat stav až dosáhne realitní trh parametry stávajícího trhu s auty, ne? Další diskuse nyní je proto smysluplná o kvalitních a solidních nabídkách, a tam ceny už rok stagnují a novostavby se v CR prodávají celkem hladce.

Ceny bytů v Chrudimi cordell 05.03.2009 10:58
Z vlastní zkušenosti vím, že žádná cena není pevně daná, vždy se může upravit (a u nemovitostí může jít skutečně o statisíce). Takže prosím bez uff a bez divení, v praxi se licituje docela běžně. A když je nabídka enormně vyšší než poptávka, je pak jasné, jakým směrem se cena upravuje. Ale (jak psáno dříve) pokud má nějaký kupující statisíce navíc a chce je v dnešní době prodávajícímu přeplatit, nemám s tím problém, každého volba.

Ceny bytů v Chrudimi zvedavec 05.03.2009 10:41
Uff mám problém s Vámi opakovaně zmiňovanou technikou podomního obchodu/smlouvání. To mě osobně vedlo k vstupu do diskuse. HRUBĚ se mě nelíbí a připomíná mi obchodování s nemovitostmi v době před 30 léty. Dle předcházející diskuse, ani Vás podle všeho nedovedla ke kýženému bytu, tak prosím zanechte její "propagace". Teoretikům odtrženým od praxe se doporučuje "take it or leave it" Ok? . Nedovedu si představit, že bych se jako prodávající vůbec s někým takovým bavil, maje podepsanou smlouvu s RK, která za mě jedná a nabízí. Objednal jsem si právě proto službu, která mě má přinést opt. řešení. Navíc ušetřená 3% nestojí za možné právní komplikace pro obě strany. Hezký den.

Ceny bytů v Chrudimi cordell 05.03.2009 10:29
Jakou propagaci máte na mysli? Jedná se vždy pouze o komparaci starý vs nový ve stejné lokalitě, o nic jiného nejde. S Kuštou nemám a nechci mít nic společného. Jinak, celkově je dle mého názoru při současných cenách neefektivní koupit si v Chrudimi jakýkoliv byt a považovat to za investici. A pokud někdo v dnešní době chce koupit starý byt na přehuštěném sídlišti a dát za něj více než 2 mio CZK, je to jeho volba. Podle mého soudu v takovém případě ovšem vyhodí z okna min 0,2-0,4 mio v porovnání se situací, kdy vydrží pár měsíců ve stávající bytové situaci. Ale třeba jsou i takoví lidé, kterým na pár set tisících nesejde, že?

Ceny bytů v Chrudimi qpc 05.03.2009 09:54
Prognóza: Ceny bytů sletí a vrátí se za pět let http://aktualne.centrum.cz/domaci/spolecnost/clanek.phtml?id=631151 Jinak, ta propagace nákupu "nového bytu v Chrudimi,nejlépe v centru města" mi přijde jako reklama na ty, zatím ještě nepostavené na Chrudimském náměstí. Celkově to vyznívá: Lidi v Chrudimi nekupujte staré, renovované byty, udělali byste chybu.Kupte si nový byt v centru-to je ta správná volba. Nedivím se, uvědomuji si, že toto je diskuzní forum na stránkách páně Kušty...

Ceny bytů v Chrudimi Civis Habitator 05.03.2009 09:19
ne, že bych Vám chtěl brát iluze. Ale podobných vyjádření "analytiků" na různá témata tu už bylo....jen jako příklad bych uvedl třeba ropu. Aktuálně.cz z 5.8.2008 :"Uznávaný analytik investiční banky Goldman Sachs Arjun Murti předpovídá, že do dvou let bude barel stát 200 dolarů." Idnes.cz z 20.11.2008: "Poté co začátkem září prolomily magickou hranici 100 dolarů za barel, zamířily nyní ceny ropy pod 50 dolarů. Jde o nejnižší cenu od ledna 2007.." Takže být Vámi až zase tak bych na anylýzy tohoto typu nespoléhal..Ok?

Ceny bytů v Chrudimi cordell 05.03.2009 08:34

Ceny bytů v Chrudimi cordell 05.03.2009 07:05
Přesně tak, dobře děláte. Ovšem myslím si, že je možné i zkusit zajít za prodávajícím bytu, který by se Vám libil, a rovnou mu navrhnout o 200 - 400 tis nižší cenu, u starých bytů si dneska už diktuje kupující a prodávající musí být ve většině případů vděčný, že vůbec kupce najde.

A co takhle nová ordinace pro duševní poruchy? pepe 04.03.2009 22:03
Jano, prosím, prosím, netahejte do všeho tu politiku nechutnou, copak je ji tady málo??

Ceny bytů v Chrudimi Jana Novotná 04.03.2009 21:37
myslím, že ceny teď půjdou rapidně dolů všude. Taky chci koupit byt, ale čekáme.

A co takhle nová ordinace pro duševní poruchy? Jana Novotná 04.03.2009 21:33
Pánové, krásný nadpis, souhlasím s vámi. Nová paní doktorka se evidentně rozhodla zahájit se svými známými nechutnou kampaň hodnou naší politické scény.. uvidíme, řekl slepý Úsměv

A co takhle nová ordinace pro duševní poruchy? pepe 04.03.2009 19:14
Copak Mirku, už ti z toho tady hrabe??HAHAHA! HAHAHA! Ani se nedivím, mě takyOk?

A co takhle nová ordinace pro duševní poruchy? MIREK 04.03.2009 18:17
Nevíte kde je nejlepší?A čistá?A levná? jEŠTĚ ŽE NEJSEM PES.

Ceny bytů v Chrudimi zvedavec 04.03.2009 16:43
V Chrudimi asi určitě nikdo moc "nevydélá". Dodal bych v intencích vaší poslední poznámky (na kterou hl. reaguji a naprosto s ní souhlasím), že bydlení není jen otázka ceny, nutno zvažovat ještě jeho kvalitu. Co mě těší už teď, že i v městě Chrudim, kde evidentně není zatím trh s byty ustaven, zcela platí běžná ekonomická pravidla. Ceny bytů na neatraktivních okrajových sídlištích (Větrník, Rozhledna) jdou pomalu dolů a kvalitní věci vesměs už po dobu roku stojí. Na druhou stranu mě vzhledem ke krizi a ceně za sqm překvapujeme hladký prodej bytů v projektu za nemocnicí. Budu se opakovat, aby byl ekonomicky výhodný nákup bytu na hypo je nutno mít naspořeno (v posledních dvou letech) minimálně 30% malého a 60% velkého bytu. Resp. typické 3+1 alespoň 40%, spíše více. Vycházím z ceny nájmu a nákladů na úrok. Poté nerozumím, že přes poměrnou rozmanitost (cenovou i kvality) nabídky je zájem o pronájmy rel. malý.

Chrudim Uživatel 03.03.2009 19:05
Vážený Vestro, souhlasím s Tvým hodnocením, stačí se zeptat Qui bono. To, co se chystá se zástavbou silnice od kostela ke škole, to je jen další křiklavá ukázka toho, jak se temná bratrstva dokážou dělit o majetky občanů (pardon, obce). Málo se však ví o tom, že jeden z odsouzených kriminálníků postavil dům v Poděbradově ulici(u FAMOS). Pak poblíž postavil druhý, odborníci žasnou, jak se mu to na tom místě vůbec podařilo, když máme obecního placeného architekta. Mezi oběma domy zůstal jen poměrně úzký dvorek, s málo místem pro (zákonem předepsaná!!!) parkovací místa. Údiv ovšem není na místě, podvodem vybraný obecní architekt Thér je členem Chrudimské volby, tím je řečeno vše. A jak temné bratrstvo vyřeší problém s parkováním? Jednoduše, vnukli zainteresovaným myšlenku, že nejlepším řešením je postavit most od FAMOS přes řeku na parkoviště, které vznikne na místě zrušeného letního kina. Bude to sice město stát pár desítek milionů, ale parkování bude vyřešeno a byty narostou na ceně. Také přeložka silnice nad náměstím spolkne desítky milionů. Ale kdo by to počítal? Něco dá EU, něco my (vlastně obec), a ty krásné volné pozemky, které tím na místě bývalé silnice v centru města vzniknou? Však oni si už radní poradí, aby dlouho volné nezůstaly.

Chrudim Andreas.Maier 03.03.2009 00:13
tak příjezd na náměstí by se mi taky líbil

Chrudim Andreas.Maier 03.03.2009 00:08
Líbí,ale chybí jí především obchvat (myšleno tím celý až za Slatinany, 1.etapa na Hrochův Týnec vyřeší tak 30%)!!! dočkáme se aspon letos "kopnutí do země" vážení páni radní ???

Ceny bytů v Chrudimi Andreas.Maier 03.03.2009 00:02
přes rok schánění a 10 km od Chrudimi, 1,6mil. za 3+1 (a na Větrníku) je dneska moc, velké byty se neprodávají....

Ceny bytů v Chrudimi Andreas.Maier 03.03.2009 00:00
do 10km nejsou .......

Výstavba Na Rozhledně Andreas.Maier 02.03.2009 23:55
Jiné byty budou (minimálně na 3 místech po celé Chrudimi) a ty bytovky se na Rozhlednu také bez problémů vejdou. Napadá mě jen jiná otázka, vadily by ty bytovky i kdyby je stavěl někdo jiny než p.Kušta?

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230  229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.