Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Chrudimské náměstí tohos 05.06.2009 19:35
Abych vyjadril svuj nazor MahulenoTo je sranda :-D
Reagovat na tento příspěvek

Hotelová škola Bohemia tohos 05.06.2009 19:32
To, co sem napsal, mi vyznelo z prispevku nade mnou. Jak sem psal jiz vyse, tato skola ma uspechy a ja ji to preju.

Chrudimské náměstí Raduz 05.06.2009 18:53
Proč sem teda lezete, sonic a tohos?

yanderov kif 05.06.2009 18:04
Dobře. Přiznávám, že ten chlap tam prej šel někomu doručit balíček trávy. Byl to hipík. Ale nevěřím, že jsou tam všichni takoví. Sám jsem tam byl vždycky jen chvilku, kouknout, jak to vypadá. Yanderov bráním, protože by i alternativní "umění" mělo dostat svůj prostor. Je to daleko od města a kdo nechce, nemusí tam chodit. Podobné úvahy o podivných individuích se objevovaly ve státním tisku i v dobách Plastic People of the Universe. Divil byste se, kolik významných kapel podobně začínalo.

Hotelová škola Bohemia rodič 05.06.2009 17:06
Tak,to se zde dočítám samé hezké věci.Moje dítko nastupuje na tuto školu.Je strašně natěšený a těší se hlavně na praxe.Podotykám,že nejsme žádný podnikatelé,ani pracháči.Našemu dítěti jsme chtěli splnit jeho přáni a tak uvidíme.Jsem optimista a slyšel jsem i hezké věci o této škole,tak jí prosím nešpinte.Na každé škole něco je.Pro nás je důležité s jakým nasazením tam jde a co bude, se uvidí.Každopádně se těšime a jsme rádi,že si naše dítě vybralo tuto školu.

Barbarství v Píšťovech Cenzura www.Chrudim.cz 05.06.2009 16:33
Jak jsem řekl,jedině na márách.HAHAHA!

Hotelová škola Bohemia Cenzura www.Chrudim.cz 05.06.2009 16:24
Já jsem jen upozornil,že pokud budete chtít dát dítě na tuto školu,abyste se více informovali nežli já a nenechali se ukolébat sladkým oblbováním panem ředitelem školy.A právě.že je tato škola soukromá s dobrým hodnocením na veřejnosti,mě zaráží co se děje za jejími zdmy.Čekal jsem bláhově to,že se budou snažit studenty něco naučit a ne na nich paratizovat.Třeba sliby,že škola bezproblému zajistí studentům praxe,jsou jen bohapustá lež.Z vlastní zkušenosti vím,že můj potomek a předestírám,že nemá žádné problémy co se týče chování a průměrné hodnocení z vysvědčení v pololetí je okolo 2,1 měl týden před odjezdem jet na praxi do Krkonoš.Dva dny před odjezdem do Prahy a nakonec myl nádobí ve školní jídelně.To nebylo poprvé,co to takto dopadlo.Přitom mám možnost zajistit praxi sám,jenomže nějaký dement na škole rozhodl,že praxe se započítává jen z těch hotelů a penzionů,které vybere škola.Takže mé dítě,místo aby třeba jelo na praxi do penzionu o 100 lůžkách myje 14 dnů nádobí ve školní jídelně.To mě na tom docela zaráží. P.S.To že je soukromá,ještě neznamená,že nedostává státní dotace.U většiny soukromých škol je její výše závislá na auditu hospodaření školy.

Hotelová škola Bohemia Cenzura www.Chrudim.cz 05.06.2009 16:05
A z čeho si myslíte,že se hradí pohoštění pro politické parazity a spřízněné podnikatelské duše,které pan Éda hostí na Garden party jako zrovna dnes.Myslíte,že všichni pozvaní dali sponzorský dar.Pochybuji.

Hotelová škola Bohemia Pan Kritik 05.06.2009 15:50
Pan Tohos je zdá se býti spokojen. Máte opravdu zajímavý názor, studenti mají peníze na jeden večírek co budou slavit společně a podle vás si peníze kradou navzájem ? To je sranda :-D Proč by to dělali. Aby byli nakonec všichni proti sobě ? To je sranda :-D Váš názor je jenom doměnka a naprosta pitomost.

yanderov quido. 05.06.2009 15:22
No vždyť to píšu že individua - 3 dny pěšky až někde od Hlinska - můžeš mi vysvětlit co to bylo zač?:)Jediný pozitivný na tom festivalu s letitou tradicí(samozřejmě že to vím) je, že je dál od města a nemůžou relativně napáchat moc škody. Jsem zvědavej jaký lidi budu potkávat druhý den ráno podél řeky až potáhnou do města na nádraží.

yanderov quido. 05.06.2009 15:16
Určitě. Nechci házet všechny do jednoho pytle.

yanderov kif 05.06.2009 13:53
A ještě dodatek: Ty máš taky blbý jméno a taky se z tebe asi pobliju. Takže v tom rozdíl nevidím.

yanderov kif 05.06.2009 13:51
Takže proto, že se ti (vám) nelíbí názvy skupin, je potřeba akci hned zarazit. Yanderov má už slušnou tradici. Vloni jsem náhodou potkal chlapíka, co šel 3 dny pěšky až někde od Hlinska, aby se ho mohl zúčastnit. A tak radši zakážeme všechny alternativní formy zábavy. Vždyť nejlepší je, když lidi tráví svůj volný čas v hypermarketu, posloucháním plné tašky Evy a Vaška, nebo s pivsonem u televize.

yanderov Marcoolia 05.06.2009 10:55
Milý quido, myslíš že pokud by to bylo jen o tom, co tady píšeš, že by do toho někdo investoval svoje peníze a čas? Ano, najdou se případy o kterých píšeš, ale převážná většina lidí tam chodí za muzikou a pobavit se. Nikoliv se ožrat, dělat bordel a fetovat.

yanderov quido. 05.06.2009 09:34
No jenže jsou festivaly a festivaly. Tohle mně přijde jak shromaždiště jistých individuí, který se zhulej, nějakou tu drogu do sebe loupnou, nalijou se, poblijou se a pak dělaj bordel. Již z názvů skupin je poznat, že jde spíš o komedii než festival:)

Chrudimské náměstí tohos 05.06.2009 06:06

Chrudimské náměstí Sonic 05.06.2009 04:34
No, vůbec se nedivím, že tam zvrací. Asi už dopředu věděla, jaké žvásty bude muset v téhle diskusi číst :)

Hotelová škola Bohemia tohos 04.06.2009 20:33
Nemam s touto skolou nic spolecneho. Ovsem z vaseho prispevku je jasne jedine - jeden znamy vi neco a necha to tak, co to je pak za znameho? Jestli mu vadi, ze se ztraci penize, at de na policii. Jinak tyhla, prominte mi to oznaceni, ZVASTY, ze NEKDO NECO vi a nic s tim nedela sou dost trapny. Jen pomlouvani pod anonymnim jmenem. Proste ubohostOk? Ja jen ctu o teto skole, jak se ji vede v soutezich a dalsich jejich cinnostech. At se ohradi rodice tech studentu, kdyz jim to tak vadi, ale zatim se jich tu moc neozvalo. A jak pisete o vybranych penezich studenty na ruznych akcich, jestli se jim tam penize ztrati, tak to smrdi, ze si to kradou mezi sebouOk? Nic jineho z vaseho prispevku nevypliva. Pokud studenti shani sponzorske dary, tak to musi byt pres smlouvu, tudiz i razitko dane skoly a to znamena, ze studenti k temto penezum nemuzou mit pristup, pouze vedeni skoly. Jen podotykam, ze nikoho nezastavam, je mi vicemen jedno jak to tam chodi, protoze ja nemam na to, dat tam svoje deti. vyjadruji tu svuj nazor, jako kazdy jiny. Kdybych mel stejnou zkusenost jako vy, tak to neresim na tomhle foru, ale primo pres policii, vedeni skoly, jejiho zrizovatele,.... Jen se opakuji, sem potesen prezentaci Chrudimi touto skolou. Tot vse.

Hotelová škola Bohemia Pan Kritik 04.06.2009 20:21
Já myslím, že nás pan Eduard má natolik zajištěné příjmy, že nemá zapotřebí bát se nějakého krachu a toho, jestli se urdží nad vodou, navíc co tak vím, podniká ještě v jiné sféře. Takže nemá ani zapotřebí brát peníze studentům.

Hotelová škola Bohemia podnikatel 04.06.2009 19:47
Jako podnikatel vím, že je opravdu těžké v součastné době se udržet nad vodou a vydělávat je opravdu těžké. Proto i organizace, jako je Hotelová škola v Chrudimi se snaží o to, co každá jiná společnost. Vydělat peníze. Ovšem co vím od jednoho známého, který měl na škole své dítě, mě jako podnikatele zaráží jedna věc, kterou asi nepochopí mnoho jiných lidí a to jak studenti na škole podnikají různé akce ( zahradní slavnosti, plesy, ...) a peníze, které si při těchto akcí vydělají se jim záhadně ztratí. Proto se ptám, připadá vám to v pořádku? Studenti svými silami shání sponzorské dary, z plesu si vydělají také nějaké ty drobné na večírek a peníze už nikdy neuvidí. Prosím vás můžete mi nějak vysvětlit? Docela mě to zarazilo. Díky

Hotelová škola Bohemia tohos 04.06.2009 19:17
Souhlasim, jen sem napsal, ze kdo ma prachy, tak muze dite dat kamkoliv na skolu, treba na specialni, kde je skolny treba i 100 tisic rocne. Proti hotelovce nic nemam. Perfektne prezentuje Chrudim kamkoliv prijede. Jen sem se vyjadril, ze vsude rozhoduji penize a sou AZ na privnim misteÚsměv

NEZAMĚSTNANOST Edward 04.06.2009 18:57
http://www.youtube.com/watch?v=sqwBTS1flnk toje něco pro Tebe ...ty budeš nějakej studentík co ví h*** o práci..a h**** vědět budeš

Hotelová škola Bohemia k.l. 04.06.2009 18:45
Dobrý den všem. Určitě rodiče nikdo nenutí, aby své děti dali právě na tuto školu, je to jen a jen na nich. Proto mě snad jen trochu zaráží, že své děti nekam šoupnete, nic si o škole nezjistíte, následně si dokážete jen stěžovat (potají), protože žádné dítě není svaté a místo nemá jisté ani na škole soukromé. To že je škola soukromá vědí od začátku, takže se chování HŠ "omlouvá" jelikož narozdíl od škol státních nemají jistou svou existenci. Jestli je tu někdo z vás podnikatel či živnostník, jistě pochopí co je slovo BYZNYS. A HŠ se nedá vytknout, že by ho dělala špatně.

Chrudimské náměstí Léna 04.06.2009 18:36
Ráda bych se mýlila, ale městský architekt je městským architektem právě proto, se kamarádí s klukama, co spolu choděj. A takový to býval nekonvenční a charakterní chlapec. A že jsem dnes obzvláště skeptická: chtít po zastupitelích, aby mysleli? To by je mohl Láskyplný Unikátní Boss Obrovsky Šlechetný(dále zkráceně LUBOŠ) zavrhnout a nepozvat už třeba na kávu. Myslí za ně přece on! Trochu i Kluk UŠatý Taky Angulární(dále jen KUŠTA), ale ten jen svojí peněženkou.

Hotelová škola Bohemia tohos 04.06.2009 16:47
Ale vzdyt je to takhle vsude. Kdo ma prachy, ma moc. To ste nezjistili uz driv??? No a jak ziskat prachy? Vyhrat nebo ukrast. A bohuzel ta prvni moznost je velice nepravdepodobna Ok?

Chrudimské náměstí tohos 04.06.2009 16:42
A jeste to vypada na chlapa v zenskych satechÚsměv Ze by nakej zastupitelÚsměv No a blije asi z toho, ze tusil, ze se dostane do tyhle diskuse, kde by nekdo treba boural domy na namesti v BretislavceTo je sranda :-D

Hotelová škola Bohemia Pan Kritik 04.06.2009 16:16
Když veškeré náklady jdou z kapes rodičů, to se pak dobře reprezentuje Úsměv

Chrudimské náměstí Léna 04.06.2009 15:57

Chrudimské náměstí Léna 04.06.2009 15:53
Dovolím se ohradit zcela od tématu naší milé besedy. Nemám pocit, že by se můj sexuální život hodil do do příspěvků o našem náměstí, ale když už jste na tuto notu zahrál...Tuším, že máte jistě velké a silné auto a jaké zajímavé jméno jste si zvolil pro tuto diskuzi. A jestli jste ještě nikdy neslyšel o tom, že na našich bližních se nám projektují naše vlastní chyby a nectnosti, můžu vám na toto téma doporučit nějakou literaturu. Nemusíte mi děkovat.

Chrudimské náměstí pavlicek 04.06.2009 14:47
Abychom tu historii poctili, co kdybychom ubourali pár baráčků a rozšířili Břetislavovu tak, aby vyhovovala dnešním požadavkům na obousměrný provoz? Vždy to tam (v historii) bylo, i když tam jezdily jen káry se zeleninou a hrnky do trhu..., pak se nemusíme starat o přeložku silnice a prostor mezi kostelem a farou lze dopravě uzavřít jako to bylo dříve a zastavět ho úplně celý. Nejlépe bych doporučoval okopírovat a postavit architektonicky cenné stavby -trojúdí na Větrníku. pp

yanderov Ema 04.06.2009 14:41
Ne víc, jak po Silvestru nebo 30.dubnu.

Chrudimské náměstí pavlicek 04.06.2009 14:28
Seriál v Perštejnu zamlčuje nehodící se informace. Například tu, že zastupitelé odsouhlasili obě variaty řešení pana Kouckého. A to vedení silnice tam kde je a nebo variantně její přeložku. Takže potlesk zastupitelů ve stoje nepatřil jen variantě, která je lidmi tolik kritizovaná. pp

Chrudimské náměstí pavlicek 04.06.2009 14:21
Výborný argument! Nechceme opilce a vandaly v parčíku za kostelem, tak tam nastavíme budovy. To mě teda Vildo dostalo. pp.

Chrudimské náměstí kif 04.06.2009 12:43
Na tom obrázku náměstí z druhého odkazu (strana 3) z toho jedna z postav v levém rohu zvrací. Všimli jste si?

yanderov kif 04.06.2009 12:29
To, že se tady pořádá kdejaká blbost, jako předvánoční asijské trhy na náměstí, to nikomu nevadí, ale jakmile je kus za Chrudimí hudební festival (navíc zadarmo), tak si hned každej odplivne. Sám tam zřejmě nepudu, ale čertit se kvůli nim nehodlám. Prosil bych o trochu tolerance.

Chrudimské náměstí Snapper 04.06.2009 11:07
Jasně, ta píše přesně... myslíš ty výrazy "občanská neposlušnost", "establishment si dělá, co chce", "diktatura peněz", kterou praktikuje "pár solventních a arogantních panáků... spíš mi to připomíná slovník Rudých Khmerů nebo Světlé stezky. Mám pro vás, dámo, dvě rady. Za rok jsou volby, tak se v nich předveďte, jak to budete dělat líp. A nebo víc souložte, nebudete pak mít takový pnutí

Chrudimské náměstí pavlicek 04.06.2009 07:51
Léna má svatou pravdu, navíc píše naprosto přesně. Články v Perštejnu na toto téma jsou placenou inzercí, např. pan Řezníček vyjádřil vícekrát jasně a nahlas, že tato varianta nemá jeho podporu, a že ani vedení města přeložku silnice nepodporuje. Jedinou podporu lze hledat jen u městského architekta a pár lidí okolo něj, a to nikoho nepřekvapuje. Obč. sdružení Chrudimští patrioti v těchto dnech posílají osobní dopis všem zastupitelům s prosbou, aby se velmi zamysleli nad schválením navrhovaných změn v regu. plánu historického centra. pp.

Chrudimské náměstí Léna 03.06.2009 22:11
A jak přinutíme letargické Chrudimany se toho referenda zúčastnit? To je přesně to, na co tady mocní, v čele s Všemocným Otcem Stvořitelem Estetiky Lubošem, zvaným též Srneček, hrají!! Kolik lidí se tady o něco zajímá? Kolik lidí ví, kdo tady vlastně tahá za nitky? Kdo chrastí našimi penězi v městské kase a utrácí je za nesmyslné silniční schody a ještě nesmyslnější přeložky silnic? Aby tady všude nechal své historicé stopy? To svojí apatií jsme dovolili jeho egu zbytnět až nad kostelní věže. Howgh.

NEZAMĚSTNANOST visit.cz 03.06.2009 20:59
tak ještě před 20ceti jsi možná mohl někomu, kdo se nebál říci svůj názor, zničit i život...))dnes naštěstí zůstává jen u toho tvého...trotle...))

Chrudimské náměstí Lebduška Josef 03.06.2009 17:51
V Chrudimi existuje celá řada občanských sdružení, což se pokusit spojit je? P. Řezníček zštiťuje program Chrudim zdravé město. Účastnil jsem se panelové dikuze pořádané v rámci tohoto programu, kde ve byl jako jeden z deseti problémů vybrán požadavek na zrušení zástavby za kostelem. Ovšem později tento bod záhadně z programu vypadl. Což se pokusit ve spolupráci s občanskými sdruženími předat petici p. starostovi, která by požadovala vypsání referenda o výstavbě za kostelem?

Chrudimské náměstí Léna 03.06.2009 17:50
Ale to je jen další z účelových zdůvodnění té zástavby za kostelem! K tomu se přece musí použít všechny argumenty. Mám další: výhodou třípatrových bytových domů za kostelem, které zakryjí parčík je kromě vytlačení zmíněné kriminality i to, že holubi už nebudou kálet v těchto místech na chodníky ale na střechy nových domů. Takže ten trus už nebude urážet vkus, zrovna tak jako ta stará ratejna Nanebevzetí pany Marie, protože nebudou vidět.S pozdravem světu mír!

Chrudimské náměstí Lebduška Josef 03.06.2009 17:38
Jistě Vás nebude mnoho obtěžovat, když nám sdělíte o jakou to kriminalitu v parku za kostelem Nanebevzetí Pany Marie se vlastně jedná. Mám pocit, že se tam žádná kriminalita vymykající se běžným událostem nekoná. Alespoň já jsem o žádné neslyšel a ani dením tisku nebyla zmiňována.

Chrudimské náměstí Lebduška Josef 03.06.2009 17:34
Nevím, jakou historickou dobu máte na mysli. Ale za kostelem byly historicky jen hradby a příkop. Cesta zde vedla na hřbitov (nynější park)a na klášterní zahrady. Do Chrudimi bylo možno se dostat z této strany jen Břetislavovou ulicí.

Stavba obchvatu Chrudimi Lebduška Josef 03.06.2009 17:27
Vždyť ani nejsou vykoupeny všecny pozemky, není stavební povolení a nejsou peníze. K čemu tedy výběrové řízení na dodavatele, když zahájit lze až v hodně daleké době. Není to zase jen nějaký podfuk?

Chrudimské náměstí Léna 03.06.2009 16:52
Děkujeme. Já vaše taky, když zrovna nemusíte odrážet útoky od cona, vilda a jejich marškumpačky. Plně se s váma ztotožňuju, ale pojďme opustit podmiňovací způsob, co by se mělo. Zkusme se domlouvat, jak to uděláme. To ale asi už někde jinde, aby nám to kluci, co spolu choděj, neprokládali nějakýma moudrama.

NEZAMĚSTNANOST Edward 03.06.2009 15:40
Tobě bych doporučil oční ušní a možná lepáka ....to ,aby ses probudil trotle

Chrudimské náměstí IVAN - B. 03.06.2009 06:09
Záměr to je-jak jinak. Koucký píše o diskuzi-žádná není-je masáž. Bylo by dobré nechat zhotovit model zástavby u kostela-varianty-vystavit je v divadle a vyvolat širokou diskuzi-nechat prostor pro kritiku-vše uveřejnit ve Zpravodaji--a vyvolat referendum. O tak velké změně musí být diskuze a měli by rozhodnout obyvatelé města. Takové řešení je demokratické a slušné. Mějte krásně...rád čtu vaše příspěfki... I.baborák

MP dnes podruhé ador 03.06.2009 01:02
nebýt na náměstí pošta, tak tam nechodím, jak je rok dlouhý - není důvod.

Chrudimské náměstí Léna 03.06.2009 00:18
Děkuju vám, propadala jsem už beznaději,že jsem tady sama, ale trochu jste odbočili, protože si troufám tvrdit, že to oč tu jde je zástavba centra, která vyžaduje přeložení vozovky. A to je třeba, pro nás blbce, zdůvodnit zklidněním dopravy v centru. Mizení obchodů z centra je zapříčiněno i zvyšujícím se počtem supermarketů, které byly do města vpuštěny. Drobní obchodníci nemají šanci jim konkurovat.Teda kromě Vietnamců. Ale to je jiná kapitola. Mě na tom všem nasírá to, že to otisknou v nějakém nicneříkajícím Pernštejně(kdo si to kupuje?),ale ve Zpravodaji(radničním!) ticho po pěšině. Není to nějak špatně, že se o tom nedozvíme všichni, co máme Zpravodaj každý měsíc ve schránce? Ve výše zmíněném plátku se probírá kdejaký psí exkrement a počet uložených pokut, ale to že se připravuje masivní změna centra města se zde nikdo nedozví. Anebo že by to byl záměr?

Chrudimské náměstí Kostka 02.06.2009 23:13
Já jsem jiného názoru. Schody na Široké jsou hrozné ... ale pouze pro řidiče. Sám píšete, že 85% aut je pouze průjezd, asi by to chtělo těch schodů víc:) Pro ty, co Širokou chodí a přecházejí je nová úprava zlepšení. Nemusíte uskakovat při přecházení před auty, nemusíte se bát, že vám přejedou dítě, prostě auta tam jedou pomalu a to se mě líbí. O snížení intenzity průjezdu jsem nikdy neslyšel a myslím, že průjezd aut se sníží až po vybudování obchvatu. Myslím, že není třeba žádné opatření dělat, jenom budeme muset počkat na ten obchvat.

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236  235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.