Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Obchvat se opět odkládá!!! brusvilis 09.07.2009 18:37
A tak to se omlouvám, nějak jsem ujel a blbě to napsal. Za jiný názor samozřejmě nikoho neodsuzovat nechci. Pokud ho tedy někdo nepřekove v činy, které omezují větší skupinu lidí než chrání. Toho, že se neskrýváte pod přezdívkou si velmi cením. I já jsem pro obchvat Chrudimi, jen jinými prostředky - spolupráce všech zainteresovaných. Věřím, že by to šlo, kdybychom se dokázali chovat jako rozumní dospělí lidé a ne bedny hnisu a nenávisti. Jinak pěkný klidný večer.
Reagovat na tento příspěvek

Obchvat se opět odkládá!!! brusvilis 09.07.2009 18:25
"Papírová" příprava není výkup pozemků, ale to nic. Z tvého příspěvku je pouze vidět nenávist ke zvoleným chrudimským zastupitelům, jinak nic. Dokážeš jen vždy a vše otočit. Už vidím soud mezi Městem Chrudim a ŘSD ČR, to bude asi dřív ten obchvat než pravomocné rozhodnutí, vzpamatuj se. Já mluvím taky jen sám za sebe, ale lidi, kteří odsuzují blokádu je v mém okolí nepoměrně víc, než těch, kteří ji schvalují. No a na Horákovou (přepokládám, že myslíš Dr. Horákovou) si raději založ nový vlákno, k této poznámce se ani nedá nic slušnýho napsat, tak raději mlčím. Někdy to chce trochu vydechnout, než člověk něco napíše na fórum. Přeji klidný, pěkný večer.

Obchvat se opět odkládá!!! brusvilis 09.07.2009 18:13
No jen si klidně křičte (možná křič), mě stejně nepřesvědčíte. Tyto anarchisticko demagogické výplody nemohou obyčejného člověka přesvědčit. To by přes žádnou zastavěnou oblast nemohla vést komunikace. Myslíte, že vy neobtěžujete občany menších obcí, když přes ně jezdíte svými automobily!? Taky se to dotýká občanů, jejich zdraví, možná je to taky obtěžuje. Jo a že ten provoz je menší? To přeci taky nikoho nemusí zajímat. Podle vás tedy všichni mohou blokovat všechno. Vám to bude vadit jen podle toho, na které straně "barikády" budete. Žít se má zdravěji všem, ne jen Chrudimi. Já opět znovu zdůrazňuji, že jsem pro obchvat Chrudimi na stopáďo procent, jen se mi nelíbí zhoršování již tak neblahé situace a její využívání pro své zviditelnění. Toť asi vše. Mějte se dobře.

Obchvat se opět odkládá!!! Jan Víšek 08.07.2009 21:38
Nevím kdo koho tvrdě obtěžuje. Mě obtěžuje brusvilis tím, že spolu s ostatními řidiči způsobuje, že v Chrudimi kolem průtahu městem jsou často překračovány limity polétavého prachu, oxidů dusiku a hluku. A toto obtěžování je podstatně nebezpečnější, než nějaká blokáda, která trvá pár minut. To obtěžování totiž trvá téměř stále a dotýká se zdraví občanů. Tak by brusvilis a jemu podobní mohli být tolerantnější k jiným občanům, kterým jde o to, aby se v Chrudimi žilo zdravěji.

Loutkárna ANO 08.07.2009 19:05
Ať k tomu měl jakýkoliv osobní důvod, je potřeba mu naznačit, že se kvůli němu nikdo na hlavu nepostaví. Stejně, jako kvůli tobě.

Obchvat se opět odkládá!!! shot 08.07.2009 19:03
Papírově je připravena? Tak proč ji odkládají? Vždyť to co říkáš znamená že vše je hotovo, peníze v rozpočtu zajištěny, stavební povolení vydáno, jen začít kopat. Nic není papírově připraveno. Pozemky nejsou vykoupeny, peníze chybí a stavební povolení je v nedohlednu. Jediné co je připraveno, to je čára v územním plánu. a jak říkáš:"Nezbyde nic jiného než důrazně apelovat na své volené zástupce v Parlamentu ČR a spojit se státní správou a samosprávou i občanskými sdruženími". No a jak se státní správa spojila s občanskými sdruženími, jak se volení zástupci (dokonce ti chrudimští) angažují? Znovu opakuji, jak se poslanec Libý (to slunko jasné) zasadil o obchvat při schvalování státního rozpočtu? Schválením dotace na golf? Jak se angažují zátupci Chrudimi - měří hluk, prašnost, podávají stížnosti za překročení povolených hodnot? Požadují na ŘSD nápravu třebas soudní cestou? Ne, nikdo nic nedělá. Proto ta blokáda, ačkoliv ji nijak moc neschvaluji. A s tím otravováním, já mluvím za sebe, ty mluvíš za všechny. A máš k tomu od těch všech souhlas za ně mluvit? Když soudili Horákovou také "všichni" pracující požadovali její smrt. Takže patříš mezy ty všechny?

Obchvat se opět odkládá!!! shot 08.07.2009 18:39
A co tedy mají zástupci dělat? Používat Chrudim jako léno a ždímat z její kasy co snese, či hospodařit s jejím majetkem s péčí řádného hospodáře? Zatím to spíše vypadá na to prvé. Sice výběrová řízení, ale šitá na míru, uzavřené smlouvy, které nerespektují podmínky výběrového řízení a dodatky ke smlouvám podstatně měnící podmínky výběrového řízení. Taková je realita. Udělat něco pro chrudimáky? Tak leda slávu na náměstí, při které se zdarma nají a napijí, předvedou se v místních novinách jací jsou kabrňáci. Naposledy něco zařídil p. Trávníček, postavil bytovky. Od té doby to jsou jen akce o kterých se lze domnívat, že jsou pochybného úmyslu. Mám dojem, že mafie někde v Palermu používá podobných metod. Já na přítele a přátele mých známých, oni mi do kapsy.

Loutkárna shot 08.07.2009 18:29
Možná mu právě zemřela manželka, nebo chcípl pes, či měl jiný problém a ta hudba mu přišla nesnesitelná. Neodsuzuj jiné dle sebe.

Monika Krpálková IvanaHan 08.07.2009 14:40
Dobrý den, jsem ráda, že vubec existuje tahle diskuze, jinak bych totiž nemohla popřát a říct mnoho úspěchů i tak úspěšné a krásné dívce, která se probovala jak do finále české miss tuším že to bylo 2007 a nyní se probovala i do finále Miss ČR. Moniku znám, ale už spolu neudržujeme kontakt, jsem z druhé strany ČR. Takže Mony! Chci Ti popřát mnoho úspěchů a to nejen v soutěži Miss.Seš moc sympatická, hodná, vzdělaná a dokážeš se pohybovat v jakýchkoli vrstvách společnosti...udržuj si svůj temperament dál!

58. LOUTKÁŘSKÁ CHRUDIM kodlcr 08.07.2009 11:08

Obchvat se opět odkládá!!! Lebduška Josef 07.07.2009 22:13
Moc Vám děkuji. Zařadil jste mne mezi neslušné. Proč? jen proto, že můj názor je poněkud jiný než Váš? Nebo proto, že se pod svůj názor podepíšu?

Loutkárna ANO 07.07.2009 18:06
Ne, nebude na tom nic. Celý článek je jen dokladem toho, že se vždycky najde nějaký rypák, který bude držkovat. Nejhorší, co lze v takové situaci udělat, je podvolit se jeho názoru. To, že si pán nemohl v klidu u telky udělat svých pár flaškových prostě jednoznačně nesmí být důvodem k omezení akce, která je povolena. Takhle tady (a nejen tady) už umřel nejeden projekt. Sedět na zadku a držkovat totiž umí každý. Ale udělat něco, co potěší ostatní umí málokdo. Nikdy nelze dosíci stavu, kdy budou všichni spokojení (ano, ono známé "Není na světě člověk ten, aby se zachoval lidem všem" platí i po 150 letech), ale upřednostnění zájmu těch, kteří jen kritizují, nad zájmy těch, jenž tvoří, je cesta špatná.

Loutkárna quido. 07.07.2009 17:41
Pseudokulturní hnus, stěžoval si muž na 'loutkárnu' Možná na tom něco bude:d http://chrudimsky.denik.cz/zpravy_region/pseudokulturni-hnus-loutkarna-mpcr20090707.html

Obchvat se opět odkládá!!! brusvilis 07.07.2009 16:36
Chudák Luboš, přišel k tomu jak slepý k houslím. Zvolili jsme zástupce - mají nám naslouchat - dělají si co chtějí, no to je pěkný kousek. Kdo vám dal právo na blokádu? Kdo vám dal právo omezovat ostatní lidi, kteří se nechtějí uchylovat k radikalismům? Kde to je popsáno v zákoně? Opravdu úžasné! S demagogií a křiklounstvím se nedá vyhrát, snad jen ve volbách a i o tom začínám pochybovat. Na tomto fóru mě nikdo baštit nemůže, protože ti slušní o něm ani neví nebo na ty výlevy nereagují, čímž jsem se pasoval na neslušné. Takže zatím končím a přeji všem hezký den a klidnou dopravu v Chrudimi, nikým a ničím nerušenou.

Obchvat se opět odkládá!!! IVAN - B. 07.07.2009 15:51
Luboši, tvá trapnost je neskonalá....Pokud zvolení zástupci nedokáží zařídit pro své voliče klidný život. Na což jim dali slib. Mají voliči nezadatelné právo použít zákoné prostředky k tomu, aby jim dali najevo svou vůli. V Chrudimi je to blokáda. Zvolili jsme si své zástupce a ti nám mají naslouchat. Ne si dělat, co chtějí. Tak přeci funguje demokracie. Mám radost, že už ti tvá účelová tvrzení jen málo kdo baští....

Obchvat se opět odkládá!!! brusvilis 07.07.2009 13:41
Nechápu pojem profláknutý nick, když jsem zde poprvé, ale to je jedno. A teď mi tedy sděl v čem se Chrpatu daří. Pokud v tom, že dělají ještě větší zmatky v dopravě, tak to máš pravdu, ale jinak jsem nepostřehl nic pozitivního. Jo a návrh na obchvat. Nejsem takový odborník abych dokázal načarovat 2 miliardy a začal stavět. Papírově ten obchvat připraven asi mají, jde jen o ty prachy. Že by někdo udělal sbírku jak na Národní divadlo, to taky asi nepůjde. Nezbyde nic jiného než důrazně apelovat na své volené zástupce v Parlamentu ČR a spojit se státní správou a samosprávou i občanskými sdruženími. Jde jen o to, kdo s kým chce mluvit a kdo s kým ne, komu jde o to problém opravdu řešit a komu pouze něco vytěžit. A pokud jde o mé otravování tebe, tak mé příspěvky nemusíš číst, ale pokud se ty rozhodneš blokovat silnici, tak mě tvrdě omezuješ! Dobré odpoledne. PS: Nevím, zda jsi se té taškařice 12.6.2009 v Chrudimi účastnil.

Obchvat se opět odkládá!!! shot 07.07.2009 12:11
Vildo, lžeš, až se ti od klávesnice práší. Prachy v kase nejsou jen proto, že je krize. Prachy v kase nejsou proto, že je poslanci z ODS a ČSSD rozházeli bez rozmyslu. V tučných létech nemysleli na roky hubené. Nikdo neříkal, že obchvat má financovat kraj. To co bylo napsáno, chápu jako ukázku toho, jak stát a kraje rozhazují peníze , ktaré pak chybí na důležité věci, jako obchvat. Libý je dost velký pán na to aby v parlamentu předložil nějaký návrh, třebas pří "porcování medvěda", návrh na financování dílčí části ( výkup pozemků a pod.). Nepředložil nic, naopak zvedl ruku pro peníze na golf. To tedy ano.

Obchvat se opět odkládá!!! shot 07.07.2009 12:01
Brusi, ty zase otravuješ mne. Když někdo řekne pravdu, tak se změníš na bruse, protože tvůj původní nick je profláknutý. Zkus argumentovat a ne kecat. Dej lepší návrh co pro obchvat dělat a nežárli na Chrpat, že se jim daří.

Obchvat se opět odkládá!!! shot 07.07.2009 11:53
Krmelče, zase přektucuješ fakta. Kdo tady vládnul? ODS! Kdo byl předsedou vlády a řídil ministra dopravy? Zase ODS. V jaké straně je emeritní poslanec Libý? ODS. A co udělal emeritní poslanec Libý pro obchvat? Ať již jako starosta , nebo poslanec za ODS. Jel za peníze města na výlet do Bruselu. Prostě kromě toho, že někde spořádal pár chlebíčků, tak neudělal nic. Staral se pouze jak prodat klášter za babku "kanadské univerzitě" a o akce typu katastr, kdy město vlastně odkladem a splátkami bezůročne půjčilo kupci na nákup. Opravdu vynikající výsledky. A pokud někdo může za to, že obchvat dosud není, tak jedině a jenom představitelé města Chrudim, poslanci v na kraji, v parlamentu a senátor za náš obvod. Schválně kdo si vzpomene na jméno? Nikdo jiný za to nemůže.

Obchvat se opět odkládá!!! Krmelec 07.07.2009 11:21
Že nenapsal? Tos asi nečet příspěvek Jana Víška. Chudák, asi si těsně před tím musel píchnout něco do žíly Úsměv

Obchvat se opět odkládá!!! ANO 07.07.2009 08:22
To nikdo nenapsal. Jenže ono někdy jen chtít nestačí.

Obchvat se opět odkládá!!! Krmelec 07.07.2009 01:31
No že nás to nenapadlo! Chudák ministerstvo dopravy a ředitelství silnic a dálnic, oni s tou problematikou nemají nic společného! Představte si, že by ně někdo chtěl přesouvat odpovědnost, když za to může Nový, Libý a Čechlovský.

Tomáš Klus Chrudim 5. července 2009 kodlcr 06.07.2009 09:14

Obchvat se opět odkládá!!! Jan Víšek 06.07.2009 00:11
To je zase blábol od Vildy! Libý a jeho modří soukmenovci tady vládnou cca 15 roků ( Nový, Libý, Čechlovský ). Takže měli dostatečně dlouhou dobu na to, aby zařídili postavení obchvatu. Je ubohé jejich neschopnost nyní omlouvat krizí a přesouvat jejich zodpovědnost na jiné, kteří s danou problematikou nemají nic společného.

Hotelová škola Bohemia Pan Kritik 05.07.2009 23:49
Jak to koukám, hodně lidí si zde myslí, že nějaké výkřiky do tmy jim asi pomůžou s timto problémem. Na hotelové škole musíte přeci využívat možnosti - jezdit do ruska ( po tom co si to sami zařídíte)a další a další věci, ze kterých se těží prachy. Čim víc budete škole pomáhat s těžbou, tím lepší známky budete dostávat od učitelů (protože si na vás nedovolí, jelikož ví, že nejste jen tak někdo komu stačilo dát škole pouze 16 000 za školné. ) a navíc se tolik nenadřete u maturitní zkoušky, aby jste dostali třeba za 2. Popravdě je to začarovaný kruh...Buď posloucháte názory žáků na vedení a názory vedení na žáky. Navíc máte absolutní bordel ve vzdělání, protože v pátek jdete do školy a v pondělí vás už učí někdo jiný Úsměv Tady se nehledí na nějakou rovnost všech. Čím více máte nabušený měšec penězi, Vítejte v klubu Úsměv Jinak současní studenti, svoje názory sem piště až po maturitě, budete mít za tu dobu daleko širší pohled na tuto školu a zniňovat se zde jestli je ta nebo tamta učitelka těhotná mi přijde padlý na hlavu. Aspoň sem nepište celá jména, bude to vypadat jinak.

jediné muzeum loutek ve střední Evropě ANO 05.07.2009 17:11
Za prvé si nemyslím, že máte pravdu, pokud píšete o jediném muzeu loutek ve střední Evropě - jen u nás je co vím muzeum loutek např. v Praze či Č. Krumlově. Za druhé pak si dovolím upozornit, že MLK CR má problémy s budovou, na kterou jaksi jednou jsou a jindy zase nejsou peníze. Takže chátrá a přestává vyhovovat. Exponátů se to ale netýká, ten problém není s expozicemi (tedy s vnitřním vybavením Muzea) ale s budovou (tedy tou krabicí, ve které loutky nyní jsou). Nejhorší, co se může stát je, že loutky budou převezeny jinam a Chrudim tak o jejich expozice přijde.

Ztratí Chrudim Muzeum loutek???? katyn 05.07.2009 14:01
Opět typický blábol. LCH se zavírat nebude. Proč taky. Zřejmě se jenom vymění zřizovatel. To je vše. Ale myslím, že se bude propouštět, slyšel jsem jak hejtman něco vykládal o optimalizaci činnosti a financování muzeí.

Ztratí Chrudim Muzeum loutek???? xxlch 05.07.2009 13:48
Pamatuji když se toto muzeum otevíralo.Jako loutkář a účastník se stydím a hlasitě křičím "Hej !páni konšelé,vyslyšte nevinný přání....na jiný hovadiny se peníze vždy najdou,proč tedy nenajít peníze na něco,co nám závidí půlka světa!Když může pan Knížák kupovat za velký peníz totální hovadiny,mohl by financovat i muzeum loutek!

jediné muzeum loutek ve střední Evropě xxlch 05.07.2009 13:40
Moc by mně zajímalo,co bude s exponáty muzea,pokud muzeum zanikne a nebudou na něj peníze!Byla to,svého času,chlouba naší země a evropská rarita.Tou raritou je dodnes a byla by velká škoda o toto muzeum přijít.Pokud pamatuji,je tam uložena téměř celá "historie loukářství" v naší zami.

Obchvat se opět odkládá!!! brusvilis 05.07.2009 12:26
Při vší úctě, s vašimi argumenty vám opravdu nic jiného nezbývá než si vzít píšťalku, mávátko a vyrazit. Leč bylo by dobré, aby místo vašich argumentací neotravovalo ostatní obyčejné lidi. Hezký den.

Tomáš Ujfaluši Městec 27.06.2009 Cenzura www.Chrudim.cz 05.07.2009 12:15
No a co tím chtěl autor říct?Mám si sednou na zadek,že nějaký vysloužilý kopálista přijel do blízké vsi na žranici.Oh my God!

Obchvat se opět odkládá!!! Cenzura www.Chrudim.cz 05.07.2009 12:12
Uďo nerozčiluj se.Kdyby každý magor co má do prdele díru nejezdil autem i za roh do sámošky,městu by se ulevilo i bez obchvatu.Vzhledem k tomu,že jsou lidé líní udělat navíc krok,nepomůžou obchvaty ani dva.

Obchvat se opět odkládá!!! vilda 05.07.2009 11:40
Souhlasím - Lebduška je další aspirant na blábolila v týhle diskusi. Ať počítám jak počítám první etapa obchvatu Chrudimě bude stát 1,7 miliardy korun a skoro miliardu ta druhá. Tohle ufinancuje jenom stát, žádnej kraj nebo město. Říkat, že Libej nezvedl ruku pro obchvat je naprostej žvást. Pokud vím - dotáhl obchvat až do vládního usnesení jako jednu z priorit. Že zrovna nejsou ve státní kase kvůli krizi prachy, že se letos třikrát změnil ministr dopravy a že je kvůli Paroubkovi a dalším vyžírkům před mimořádnejma volbama, který budou stát stovku milionů - tak na to je Libej opravdu malej pán aby to změnil. To je naprostý sci-fi který tady rozehrává několik úchylnejch rádobypolitiků. Věřím že dostanou v komunálkách výprask.

Obchvat se opět odkládá!!! katyn 04.07.2009 23:41
Ten Lebduška je snad nalitej. Takovej blábol jsem už dlouho nečetl:)

blokáda a obchvat občan chrudimě 04.07.2009 23:12
Vyprdněte se na blokádu na kruháku - jednodušší je shodit bagr z vleku a blokáda je jak víno. A Rada pro blokující - místo blokády zkuste přemluvit představitele ČSSD, ať si to dají jako prioritu do volebního programu. Neustále se kasají jak vyhrají volby a takhle by byla větší šance a ať se předvedou jak to umějí oni - i když při jejich politice zadlužování státu, by na to peníze mohli najít, ale bůh chraň naše děti a jejich děti, protože se to jednou musí otočit proti nim. A ještě abych předešel názoru přizpěvovatele modrýho ptáka - nevyhovují mně ani jedni, ale modří se aspoň snažejí něco dělat a né jak pan Ráth rozdávat z krajskýho na přízpěvky kamarádům. Ale to už je jiná písnička. Ted je uřednická vláda a ta rozhodně obchvat stavět nebude. Tak si přestaňte honit své ego a nechte to po volbách. Pak tam půjdu klidně taky.

Obchvat se opět odkládá!!! Lebduška Josef 04.07.2009 22:29
Problém je v tom, že poslanec Libý, který v předvolebním boji sliboval jako prioritu obchvat, má po volbách zcela jiné prioritya byl jedním z těch co zvedl ruku (možná i navrhl) po dodaci golfu. Nenavrhl dát peníze na obchvat. Ano, investorem má být ŘSD, ale co pro obchvat dělá vedení kraje? Má-li na dary v nemocnicích a lékárnách, proč nemá na dar pro obchvat. Nobo o problému neví? Nevím sice na co má kdo hupnout, ale celý můj příspěvek byl o tom, že státní peníze, a to jsou peníze nás všech, se vyhazují na zbytečnosti. Pro politické hrátky se vyhazují milióny, ačkoliv žádná z politických stran to v programu neměla. Proto říkám, že peníze jsou, jen se utrácejí jinak. Svalovat přerušení toku peněz na povodně je alibistické a zavádějící. O přerušení bylo rozhodnuto dávno před povodněmí a navíc pro takové účely jsou v rozpočtu jednotlivých ministerstvech rezervy. Takže povodně na to nemají vliv. Vy se říkáte, že o problému obchvatu se ví. Ano ví, ale kde? Kdyby se o problému vědělo tam kde je třeba, musel by se řešit. Protože se řeší hrozně pomalu, je potřeba něco dělat k urychlení. Chrudimští patrioti organizují blokádu. Co pro urychlení výstavby uděláte vy?

Obchvat se opět odkládá!!! brusvilis 04.07.2009 15:11
Jasně, máte kus pravdy, ale tak si proboha zvolte jiné poslance a ne ty, který zajímá pouze golf a tenis. Přeci kvůli tomu nemají ještě více trpět ti, pro které je již utrpením Chrudimí projíždět za "normálního" stavu. A nejsem si zcela jist, ale Pardubický kraj tuto stavbu asi financovat nemá. Investorem by mělo být Ředitelství silnic a dálnic ČR. Ale jako argument se Vám to určitě hodí a zcela určitě na to i někdo hupsne. No a právě proto, že se rozpočet plánuje, nikdo asi nepočítal s tak ničivými povodněmi,které budou stát jistě mnoho milionů. Pokud bych se naladil na vaši vlnu, tak doporučuji svolat tu partičku někam jinam a neobtěžovat v Chrudimi, kde to je hrozný již teď a domnívám se, že se o tom ví. Ale samozřejmě nikoho k ničemu nenavádím. Hezké odpoledne.

Koupaliště Chrudim Samík 04.07.2009 12:41
Zajímal mě pouze názor na výši vstupného.Jestli se mi zdá vysoké,tak tam prostě chodit nebudu,to je můj problém.Stačí,když Vaše děti budou mít za kamrády děti maminek,popř tet,babiček,které obsluhují vstup na koupaliště.Pak to máte zdarma......Díky za odpovědi.S

kodlcr kodlcr 04.07.2009 11:16

kodlcr kodlcr 04.07.2009 11:16

Obchvat se opět odkládá!!! Lebduška Josef 03.07.2009 22:50
Ano, jsou povodně, ano je hospodářská recese. Ovšem existuje také státní rozpočet, který se plánuje dopředu. A nalezly-li se v něm peníze na golfová hřisště a jiné nezbytnosti, a pokud je mi známo, žádný z poslanců za náš kraj nevystoupil proti, pak mám pocit, že chrudimáci mají stejné právo požadovat na státu - tj poslancích a MF - uvolnění prostředků na obchvat. Má-li Pardubický kraj na proplácení 30 korun v nemocnicích a lékárnách, zcela jistě má i peníze na obchvat. A svádět vše na ekonomickou situaci, to tedy obchvat nebude nikdy. Co který z poslanců ve sněmovně za náš kraj, politiků na krajské a místní úrovni udělal pro obchvat? Nejvýše se byl se zeptat na miniterstvu. Toť vše.

Obchvat se opět odkládá!!! IVAN - B. 03.07.2009 21:27
Zešílel jsi ty. Lenu neznám...Bohužel. Znám tebe. Nic nechápeš. A nyní naposled: kritika a odlišný názor doopravdy není pomluva. Já se podepisuju. Ty jsi zbabělý anonym, co se bojí....Jo, a dopadneme fšichni stejně................ PS Na toto téma nemám žádný příspěvek, přesto mě jmenuješ---dost ubohé........................... i.baborák

Obchvat se opět odkládá!!! brusvilis 03.07.2009 21:22
Hele "chrpatriote", jestli patříš k té skupině pořádající blokádky, tak asi nesouzníme na stejné vlně, leč vůbec mi nevadí se s Tebou normálně pobavit. Já totiž jen nemůžu zamindrákované demagogy. Jinak tvrzení Lény beru pouze jako vyzdvižení jména Luboš, což mě trochu mrzí, protože já to opravdu nejsem. Upřímně, není jedno, co si Léna myslí? Čusík.

Obchvat se opět odkládá!!! chrpatriot 03.07.2009 20:00
On ten Baborák-Léna už nadobro zešílel. Je to smutné, kam až se ten chlapec nakonec dostal. Pomlouvá vše a každého. Jsem docela zvědavý, jak dopadne. Hezký den :)

Obchvat se opět odkládá!!! brusvilis 03.07.2009 13:53
Já to věděl. První den na fóru a už jsem přejmenován. Luboš jsem se opravdu nikdy nejmenoval. A bacha na "hezký den" si dávat nemusím, protože jsem přál "hezký večer". O tom, ale toto vlákno vůbec není. No nic. Hezké ráno, hezký den a hezký večer pro všechny.

58. LOUTKARNA kodlcr 03.07.2009 10:43

Obchvat se opět odkládá!!! Léna 02.07.2009 21:19
Milé brusvilis,všichni,kdo kopou proti vám,už vás mají přečtené.Nic si nenamlouvejte.Dávejte si bacha na "hezký den" na konci příspěvků,to je taková šifra mistra Luboše...

Obchvat se opět odkládá!!! pepe 02.07.2009 21:13
To víš, tady je pár chytrých hlav, které studují rukopis každého pisatele a pak si jsou naprosto jistí,že ten a ten nick je tatáž osoba. Chjo, chtěl bych mít tolik času....S tím majáčkem máš asi bohužel pravdu,ale již jsem rezignoval na to doufat, že pro nás někdo z politiků něco udělá. A do politiky? Ani za nic, mám moc slabej žaludekBohužel, škoda

Obchvat se opět odkládá!!! brusvilis 02.07.2009 21:00
A čí, že to má být nezaměnitelný stylistický rukopis. Milé Léno - jste vedle, jak ta jedle.

Obchvat se opět odkládá!!! brusvilis 02.07.2009 20:58
Nejsem proti - chovat se v souladu s předpisy,ale transparenty, píšťalky apod. - to vypadá na něco jiného než je přecházení chodců přes přechod. Jinak přednost chodců zákon nenařizuje jako absolutní a taky se tam píše něco o ohleduplnosti a neohrožování života a zdraví. Já vůbec nepopírám potřebu a nutnosti výstavby obchvatu Chrudimi, jen ty prostředky a metody mi v současné době nepřipadají košér. A to nemluvím o tom, že na to asi stát nyní nemá. Panák v koloně si pustí majáček a pojede dál, tedy alespoň ten, který něco může ovlivnit, a ten kdo majáček na autě nemá, to není ten správný kalibr. Když nechci sám být volen, tak prostě nevolím ty, kteří pro mne nic neudělali a zkusím jiné. Já jsem jen velice nerad vstoupil do tohoto fóra, protože to co se tady dost často dočítám považuji za demagogické "vejblitky" rozumově omezených (hlásajících, kdo nejde s námi, jde proti nám), ale tak nějak mi to nedalo. Hezký večer.

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242  241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.