Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Bezpečné prázdniny? Občan bydlící na náměstí 21.06.2011 22:02
Mohl by mi prosím někdo vysvětlit smysl akce Bezpečné prázdniny? Stál jsem na prázdném náměstí na kterém bylo několik vojenských aur a koukám, jak vojáci náborují do armády a městská policie předvádí jak likviduje násilníka. Na to vše koukalo pár lidí. Kvůli tomuto předvádění bylo uzavřené celé náměstí, ucpané silnice v okolí a ztráty tržeb již tak těžko přežívajících obchodů v centru. Co tím radnice sleduje? Chce tak zlikvidovat poslední mohykány, kteří na náměstí zoufale konkurují supermarketům, kterých má Chrudim v přepočtu na 1 obyvatele snad nejvíc v republice?
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak skončil chrudimský hokej kokotek 21.06.2011 06:48
nevím jestli jsou všechny sny kluků stejné, ale když už bych chtěl být nej, tak sním o ledě Pardubic a vyprodané aréně, sním o reprezentaci a nhl. a když je někdo talent, tak půjde do pardubic jako žák a junior..jako dospělák nikoliv.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak skončil chrudimský hokej shot 20.06.2011 23:24
Ale byly VIP lístky zadarmo. Jinak opravdu nevím, proč město podporuje profesionální sportovce v soukromé s.r.o. Nebo se snad tyhle společnosti dělí z městem o své příjmy? Beru to, pokud by se přispívalo všem sportovním klubům na mládežnický sport, ale tohle? Vždyť v Chrudimi je mnoho různých s.r.o.,společností zaměstnávajících spoustu chrudimáků, takže proč nepřispět i jim na provoz? Možná, kdyby každá chrudimská s.r.o. zaměstnávající alespoň 10 chrudimáků, dostala od města ročně 2 milióny, tak by průmyslová zóna nezela prázdnotou.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hudební akce v Lázeňské ulici (letní kino) shot 20.06.2011 23:15
Není to tak docela pravda. V letňáku se konaly i koncerty.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hudební akce v Lázeňské ulici (letní kino) ledys 20.06.2011 23:14
Již nějakou dobu sleduji diskuzi o bývalém letním kině a jeho dnešním využití.Přestaňme reptat na netu a chtějme vrátit do Lázeňské ulice to, co tam patří. Tedy "leťák".Proč musí chrudimské letní kino kočovat po městě a okolí, když jsme pro něho měli a stále máme nádherné místo v centru města a přitom zasazené do krásné přírody.Metalové konzerty můžeme klidně přesunout k rozhledně Bára tam nikoho rušit nebudou. Před dvěma týdny jsem s rodinou navštívil Strakonice, kde jsme při prohlídce hradu narazili i na letní kino, které se podobá tomu našemu a normálně se v něm promítá.V loňském roce jsme byli v Beskydech a při návštěvě Valašského Meziříčí jsme vzámeckém parku opět narazili na letní kino podobné tomu našemu s tím rozdílem, že to to jejich prošlo rekonstrukcí za 42 mil.Takových by se v republice našlo určitě víc.Proč stále naši radní vymýšlí co v letním kině postavít, když je to docela prosté.Vraťme tam kino.Chápu,že pro někoho by to mohl být i lukrativní stavební pozemek.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hudební akce v Lázeňské ulici (letní kino) shot 20.06.2011 23:13
Veškeré produkce v Chrudimi ruší. Ruší vždy toho, kdo bydlí poblíž. Ať je to crudimská pouť, či diskotéky na plovárně, případně další hudební produkce, nebo návrat opilců z hospody. Ze spaní ruší i kamiony projíždějící městem, ruší i zvuky z průmyslové zóny. Bohužel v Chrudimi není místo, kde by jakákoliv produkce někoho nerušila. Co s tím? Zrušit veškeré produkce po 22.00? Dát před město závory a zamezit vjezdu kamiónů? Zakázat práci v noci? Osobně se domnívám, že řešení lze nalezt. Omezit hluk po 22.00 z produkcí ztlumením, použitím vhodnějších reproduktorů, hluk z dopravy omezit kladením tlumících asfaltových směsí a stavebními úpravami vozovky, hluk od opilců důslednější prací městské policie. A také aktivním přístupem stavebního úřadu, který by mohl požadovat u nově stavěných domů pasivní protihlukové opatření - použítí tlumících materiálů, protihlukových oken a pod.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hudební akce v Lázeňské ulici (letní kino) alena.nemcova 20.06.2011 21:08
Letiště Vám asi nepřestěhují ale kdyby v letník kině pouštěli filmy, tak by si tu nikdo nestěžoval, přesně jak píše soused/ka, kino trvalo max 2h. a rozhodně tak hlučné nebylo, nikoho neobtěžovalo zato pravidelné hudební koncerty ano, nejen že hlasitost je vysoká tak i délka je poněkud dlouhá 6h..
Reagovat na tento příspěvek
 
Hudební akce v Lázeňské ulici (letní kino) Sousedi 20.06.2011 17:55
Bydlíme v Lázeňské ulici 30 let a kino tam nikdy takový rámus nedělalo, navíc se promítalo jen l,5 max.2 hodiny. Pokuď tam byly koncerty tak vždy končily ve 22 hodin. Nikdy nikdo si nedovolil dělat takový randál od 18-24 hodin.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hudební akce v Lázeňské ulici (letní kino) emko 20.06.2011 16:49
Dovolím si jiný úhel pohledu (ačkoliv moc dobře vím co to je uspávat dítě Úsměv . Bydlím nadoslech letiště a pravidelné noční seskoky armády (jednou týdně) taky nejsou nic moc. Tipuju, že armáda s tím taky nehodlá přestat. Ostatně s tím, že je blízko letiště jsem počítal když jsem se stěhoval. Pokud se nastěhujete do těsného sousedství letního kina, asi těžko můžete předpokládat "svatý klid". Jestli to celé není o tom, kdo tam povolil výstavbu, když jste teď rušeni hlukem ze zařízení, které už tam bylo předtím. To že má Vámi zmiňovaný pán šťastnou ruku pro umisťování rezidencí je bez diskuze.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hudební akce v Lázeňské ulici (letní kino) alena.nemcova 20.06.2011 15:36
protože se domnívám, že by to bylo rychlejší a účinější než přímá stížnost radě města, ačkoliv jem dnes byla iniciativní hlavně po dalším výčtu koncertů na červenec a zaslala jse stížnost panu starostovi.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hudební akce v Lázeňské ulici (letní kino) Sousedi 20.06.2011 14:17
Paní Němcová, na internetu jsme našli na červenec inzerovano pět dalších koncertů, 15.7.,16.7,23.7.,29.7.,30.7- dále pak 5.8., 12.8. a27.8. Mezi tím se najde určitě něco dalšího. Tomu se teda říká VYJÍMKA.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hudební akce v Lázeňské ulici (letní kino) Sousedi 20.06.2011 08:47
Proč si chcete p. Němcová stěžovat p. Kuštovi, stěžovat bychom si měli na městském úřadu. Není snad ani v Chrudimi možné aby koncerty, kterých se účastní jen pár lidí, obtěžovaly obyvatele v okolí, podle ohlasů min. ve vzdálenosti 1 km. V kině je maximálně do 50 posluchačů.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak skončil chrudimský hokej fink 20.06.2011 07:50
... a pro další stovky malých kluků to byl důvod proč hrát hokej.
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak skončil chrudimský hokej kokotek 20.06.2011 07:08
ano byl to sen a nyní se rychle probuďme. Chrudim hrála hokej na krajské úrovni a pak se vznesla finanční injekcí do ligy. Obávám se, ale že město nemá povinnost podporovat/zachraňovat profesionální sport. To aby hokejky dostávali plat a nešli za jiným žoldem jinam je věcí majitele a vedení -tzn. sežente si peníze a město vám případně přispějě. byl to sen, na který chodilo cca do 500 lidí na zápas.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hudební akce v Lázeňské ulici (letní kino) sahel 20.06.2011 01:07
Tak s tím souhlasím. Slyšel jsem pana Herbsta, že ty koncerty tam bude dělat i kdyby se všichni okolo zbláznili.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hudební akce v Lázeňské ulici (letní kino) Valerin 20.06.2011 00:48
Bytové domy v Poděbradově ulici i jinde postavil pan Kušta pro byznys.To,že si byt koupil někdo s malým dítětem je náhoda.Chápu,že akce v letním kině je obtěžují. Ale je to v centru města a proto se dají předpokládat různé akce. Pokud vyžaduji naprostý klid, volím jinou lokalitu, např.někde na samotě. Když si koupím byt u nádraží, nemohu si stěžovat na vlaky a u letiště zase na letadla. Jinak souhlasím s tím, že by ta hudební produkce mohla končit ve 22.oo.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hudební akce v Lázeňské ulici (letní kino) fon2 19.06.2011 22:33
Paní Němcová, bojím se, že máte smůlu. Ty koncerty tam budou stále, protože to byl hlavní volební slib chrudimských Věcí veřejných. Ve volbách sice moc neuspěli, ale pořádání toho randálu se budou držet stále aby mohli říkat, že plní sliby. Jinak bydlím 1 kilometr od leťáku a ten rámus slyšíme v ložnici se zavřenými okny.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hudební akce v Lázeňské ulici (letní kino) alena.nemcova 19.06.2011 20:56
Potěšily mne vaše kladné názory na danou věc, jsem matka malého kojence bydlící v naprosté blízkosti leťáku a uspávání je pro nás noční můrou. Tento víkend jsme raději odjeli z města protože se měl konat metalový koncert a to už je příliš, nejvíc mě děsí, že budeme muset kvůli pár "alternativcům" jako je p.Herbst a jeho spolek odjíždět víkend co víkend mimo město abychom se vyspali. Nejlépe kdyby si obyvatelé domu v Poděbradově ul. stěžovali přímo investorovi (p.Kušta) a ten by to snad na radnici zařídil aby byl klid, jinak mě napadá jedině slzný plyn.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hudební akce v Lázeňské ulici (letní kino) Sousedi 17.06.2011 23:13
Lituju hlavně lidi bydlící v Poděbradově ul., ve dne rámus z husté silniční dopravy a když se večer provoz trochu zmírní, tak přijde p. Herbst s jeho kraválem. A to jsou domy plné mladých lidí s dětma. Jinak tak zvané VYJÍMKY o kterých mluví p. Hergst mě připomínají starý totalitní vtip-"co je jednotka dočastnosti-jeden furt", v Chrudimi bude jednotka VYJÍMKY taky asi jeden furt.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hudební akce v Lázeňské ulici (letní kino) Sousedi 17.06.2011 22:43
To co se děje v Chrudimi je přímo neskutečné, copak město má právo soustavně obcházet zákon např. 148/2006, proč se o věc nezajímá hygiena, to máme trpět celé léto. Pouť se v Chrudimi koná jednou do roka jediný víkend, kravál je v blízkosti letního kina srovnatelný s poutí na náměstí. Koncerty p. Herbsta víc lidí obtěžují, než je posluchačů. P. Herbst asi nikdy nemusel vstávat v 5 ráno a nikdy nedělal o víkendu. To ho neapadne, že tady může v okolí bydlet řidič, který musí zítra jezdit. Akce, které pořádá město končí ve 22.00, trvají max.2 hodiny. Budeme asi muset založit sdružení"Za Chrudim tichou", nebo se obrátit na právníky. V době, kdy se staví všude hlukové stěny se dějí v Chrudimi taková zvěrstva.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hudební akce v Lázeňské ulici (letní kino) Anonym.m 17.06.2011 22:20
Každopádně je velký paradox, že Pan Kušta postavil nové bytové domy pro mladé rodiny s dětmi zrovna v téhle části, která se díky Vašim akcím stává v nočních hodinách velmi rušnou. Mě osobně už nepřekvapí nic. Jinak si myslím, že Chrudim je dostatečné živým městěm - pořádá se mnoho akcí v Muzeu, za Chrudimí prosperuje klub Inferno, v létě se v prostorách koupaliště pořádá "benátská noc" samozřejmě také pro mladší generace a s výčtem akcí bych mohl vřele pokračovat. Nevím jak podle Vás vypadá takové "ospalé město", ale Chrudim takovým městem rozhodně není, když se zrovna nekonají Vaše akce v letním kině. Vyjímky Vám sice město udělit může, na to má plné právo, ale jestli s těmito vyjímkami souhlasí obyvatelé města, kteří bydlí v blízkosti letního kina, to Vás zřejmě už tolik netrápí. Každopádně Vaši reakci na dotaz paní Němcové ohledně této zábavy beru jako dobrou propagaci reklamy pro tyto Vaše akce a rozhodně se tam někdy zajdu podívat !
Reagovat na tento příspěvek
 
Hudební akce v Lázeňské ulici (letní kino) Anonym.m 17.06.2011 22:05
Vážený pane Herbste, To, že bydlíte na náměstí samo o sobě napovídá, že si na hudební akci o hlasitosti mnoha decibelů a mohutných zvukových basů opravdu stěžovat nemůžete. Na Vašem místě by mě to také nevadilo a neřešil bych to. Na Vašem místě by bylo dobré, kdybyste zaujal více úhlů pohledu na věc. Před několika lety pan podnikatel Milan Kušta postavil dva nové bytové domy v Poděbradově ulici, především jsou vhodné pro mladé rodiny s dětmi. Děti samozřejmě nemají možnost usnout dříve než skončí tyhle Vaše "super" akce. Já osobně proti nim nic nemám, ale podle Vašeho stylu psaní a jednání bych soudil, že děti určitě nemáte. Navíc, tyto akce uvítají hlavně mladí lidé, kteří se baví a nemají ani žádné rodiny, anebo bydlí mimo dosah decibelů této zábavy a také tam rádi zajdou. To je potom logické, že jim to nevadí a naopak to uvítají. Víte, my dospělí to nějak přežijeme, o nás tolik nejde. Také si myslím, že toto letní kino bylo vystavěno v této velmi obydlené části v centru Chrudimi za trochu jiných předpokladů a za jiným účelem, ale ne pro takovéhle rušné hudební koncerty.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hudební akce v Lázeňské ulici (letní kino) alena.nemcova 17.06.2011 21:08
Úklid letního kina nebyl rozhodně zadarmo, myslím si že drtivá většina obyvatel Šioké/Lázeňské ulice není nadšena z hudební produkce po 22 hodině i pouť se musí po 22h. "ztišit" aspoň v loňském roce tomu tak bylo. Mě nevadí že se v leťáku pořádají koncerty ikdyž nadšená z toho nejsem, přežiju to ale aby do toho třískali až do půlnoci to už je na mně moc. Pane Herbste, věřím že jste nadšený že se něco takového pořádá, protože Vám to pod okny to rozhodně neřve.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hudební akce v Lázeňské ulici (letní kino) alena.nemcova 17.06.2011 20:49
14.06.2011 01:03 Dobrý den, ráda bych se dotázala na průběh hudebních akcí pořádané v Lázeňské ul. v místě letního kina, do kolika hodin je povolena akce, rozumějte do kolika hodin můžou hrát? Minulou sobotu byla hudební produkce slyšet až do půlnoci, po půlnoci ztišena ale hrála dál. Děkuji za odpověď A.Němcová odpověď: 16.06.2011 08:11 Dobrý den, občanské sdružení MaChr za Chrudim malebnou požádalo Radu města o několik VÝJIMEK v souvislosti s pořádáním kulturních akcí v areálu letního kina MÍR,jedná se o povolení trvání akce do 24 00 hodin a tyto VÝJIMKY byly Radou města povoleny ,stejně tak jako u podniků pořádaných jinými subjekty, například promítání letního kina v různých částech města,pouťové veselice na Resselově náměstí do 01 00 hodin, některé koncerty na náměstí či u Divadla v rámci Loutkářské Chrudimi atd. Já sám bydlím na náměstí a nestěžuji si, jsem rád, že Chrudim těmito akcemi v létě ožívá a není ospalým městem . Rozhodně většina Chrudimáků tyto akce vítá, protože mi přišlo mnoho pozitivních ohlasů. Děkujeme za pochopení, toleranci a při některé akci v LEŤÁKU se těšíme s Vámi na shledanou. S pozdravem Richard Herbst, o.s. MACHr
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak skončil chrudimský hokej plava 17.06.2011 08:38
Vzhledem k tomu, že starosta Řezníček neustále vydává různá prohlášení o konci chrudimského hokeje, bude zajímavé přečíst si i názor z druhé strany: Usilovali jsme o spolupráci s občanským sdružením, městem i pardubickým hokejem. Bohužel nevyšla, lituje Pitter, prezident HC Chrudim Tisková zpráva HC Chrudim, 7. dubna 2011 Prezident a jednatel HC Chrudim, s. r. o., Vladimír Pitter se vyjádřil k nedávnému článku v Pardubickém deníku (6. 4. 2011), ve kterém komentuje starosta města Chrudimi Petr Řezníček a předseda výboru občanského sdružení HC Chrudim Miloš Vavřička spolupráci s HC Chrudim, s. r. o., a HC EATON Pardubice a čerpání dotace na činnost. „Nejsem zvyklý si přes média sdělovat jakákoliv stanoviska, ale tento článek mě k tomu donutil, protože řada skutečností je veřejnosti předkládána značně nepřesně,“ uvedl Vladimír Porter. V červnu 2010 se ještě spekulovalo o tom, jestli HC Chrudim vůbec do I. ligy ČR nastoupí. V této době jednali zástupci klubu a HC Eaton Pardubice na chrudimské radnici s tehdejším starostou Janem Čechlovským a místostarostou Petrem Řezníčkem o možném kapitálovém vstupu extraligového celku do HC Chrudim. Bylo dohodnuto, že v případě, že město bude pravidelně finančně podporovat klub v jeho činnosti, odkoupí HC Eeaton majoritní podíl v HC Chrudim. Podmínkou města bylo začlenění občanského sdružení HC Chrudim, pod které spadá mládež a B tým mužů, do celého projektu. Na zasedání zastupitelstva 21. června 2010 byla mimo jiné projednávána žádost HC Chrudim o dotaci ve výši dvou milionů korun. Zastupitelstvo většinovým poměrem hlasů vrcholový sport v Chrudimi podpořilo, a tím zachránilo prvoligový hokej ve městě. Vše tedy nahrávalo rozvoji zdejšího hokeje na profesionální bázi a pozvednutí sportovní úrovně mládežnického hokeje. „Nikdy jsem neřekl, že nám občanské sdružení hází klacky pod nohy, situace dalším jednání nenahrávala,“ myslí si Vladimír Pitter. Následně byly podmínky vstupu HC EATON Pardubice do HC Chrudim prezentovány zástupcům občanského sdružení na jednání v Pardubicích. „Občanské sdružení by získalo minoritní podíl v této společnosti a zástupce ve statutárních orgánech. Jednání se za občanské sdružení zúčastnil pan Vavřička a pan Formánek. Domlouvali jsme se na spolupráci, možném budoucím fungování a propojení s HC Eaton Pardubice. Za pardubický klub byl přítomný pan Šmidberský, pan Kusý a pan Heřman,“ popsal Vladimír Pitter, prezident HC Chrudim, s. r. o. „Jasně jsme se dohodli, že pokud bude dlouhodobá podpora ze strany města, nebude nic bránit sloučení HC Chrudim, s. r. o., s občanským sdružením a propojení s pardubickým klubem,“ vysvětlil Pitter závěr jednání zmiňovaných tří stran. Ambicemi vedení HC Chrudim, s. r. o., bylo více než vytvoření prvoligového týmu mužů. Postupně chtěli vybudovat klub, ve kterém by mohli působit chrudimští odchovanci. „V této sezóně jsme se pokusili udělat z Chrudimi plnohodnotnou farmu Pardubic. Geografická poloha je k tomuto velice příhodná. Plánovali jsme sloučení s občanským sdružením s pravidelnou podporou města Chrudimi. Občanské sdružení bereme jako partnera pro jednání, a tak jsme se k nim chovali. Plně jsme s nimi počítali a chtěli společně spolupracovat s extraligovým pardubickým klubem,“ zdůraznil Pitter. Volby zahýbaly nejen politickou scénou města, ale také situací HC Chrudim Říjnové komunální volby však dokázaly zahýbat politickými poměry v celé řadě měst. Chrudim nebyla výjimkou. „Již v předchozím období se nám zdálo, že tehdejší místostarosta Řezníček příliš nefandí vrcholovému sportu ve svém městě. Již v červnu se snažil zabránit hlasování o poskytnutí dotace pro HC Chrudim, když se hlasování o tomto bodu neúčastnil a jeho spolustraníci byli proti udělení dotace. Po komunálních volbách, kdy se stal starostou města, nám bylo jasné, že získat podporu zastupitelů bude velice obtížné, což potvrdil místostarosta Málek, se kterým v lednu 2011 proběhlo jednání o čerpání dotací. Bylo nám jasně sděleno, že vrcholový sport město finančně vůbec podporovat nebude. Dále jsme tedy jednali s panem Romanem Šmidberským a snažili se najít řešení, aby mohlo dojít ke spojení HC Eaton Pardubice a HC Chrudim jako celku, i bez přispění města. Nakonec jsme s HC EATON Pardubice, i v návaznosti na jasné signály ze strany chrudimské radnice, společnou cestu nenašli. Když bylo jasné, jak se současní političtí představitelé Chrudimi staví k vrcholovému sportu, a nedomluvili na spolupráci s panem Šmidberským, nemělo smysl pokračovat v jednání ani s občanským sdružením,“ vysvětlil zklamaný Pitter. V novinách se objevila informace o tom, že hokejový klub z dotace uhradil pouze dluhy, nikdo městu Chrudim nepoděkoval, ani nikdy nikde neprezentoval, že je jeho nejvýznamnějším partnerem. „Chtěl bych podotknout, že jakmile se rozhodlo, že HC Chrudim bude v sezóně 2010/2011 pokračovat, marketingový partner klubu poskytl finance na uhrazení všech závazků. Bezdlužnost řády Českého svazu ledního hokeje přímo nařizují, jinak se mužstvo nemůže přihlásit do soutěže. Možná je to málo, ale starosta, místostarostové a každý zastupitel obdržel před začátkem soutěže VIP vstupenku na veškerá domácí utkání HC Chrudim v sezóně 2010/2011. Například pan Řezníček poslal VIP vstupenku zpět s průvodním dopisem, jehož obsah raději nekomentuji. Město bylo významným partnerem, za což musíme poděkovat tehdejšímu starostovi Janu Čechlovskému a zastupitelům, kteří hlasovali pro udělení dotace. Město Chrudim bylo prezentováno prostřednictvím webových stránek klubu. Navíc prostřednictvím jedněch z nejvíce žádaných reklamních pozic – ve středním pásmu na ledové ploše a na mantinelu v pohledu TV kamer, a to dokonce i v předchozích sezónách zcela bezzištně,“ ujistil prezident klubu. HC Chrudim teď musí vracet část z poskytnuté dvoumilionové dotace na činnost pro rok 2010. „V prosinci jsme v řádném termínu na Městský úřad doručili vyúčtování dotace na činnost za rok 2010. Celkově jsme donesli doklady přibližně na dva a půl milionu. S Městským úřadem jsme plně spolupracovali, proto nás celkem zaskočilo, že nám část dokladů nebyla uznána. Rozporovali jsme tyto neuznané náklady, protože předložené doklady, dle našeho mínění, splňují smluvní podmínky. Přesto jsme ještě město požádali o možnost prodloužení čerpání dotace do konce sezóny 2010/2011, protože jsme si jisti, že za další 3 měsíce činnosti by vznikly další náklady, které by byly uznány. Bohužel žádost zastupitelstvo zamítlo,“ neskryl rozhořčení Pitter. Chrudimská radnice navíc prověřila účetnictví hokejového klubu auditem, kontrola nenalezla nic nového, pouze potvrdila předchozí rozhodnutí Městského úřadu Chrudim. „Přesto jsem přesvědčen, že jsme řádně doložili doklady za více než dva miliony korun, jen to chtělo více politické vůle. Budeme však výsledky auditu respektovat se všemi z toho plynoucími důsledky,“ uzavřel Pitter. ... a to je také konec velkého snu. Kdo se na něm podepsal, musí posoudit občané.
Reagovat na tento příspěvek
 
Místostarosta Málek - opět střet zájmu Pepin 16.06.2011 20:58
Když myslíš Shote. Jsem odstřiženej od penězovodů a ze zoufalství si tady s tebou píšu HAHAHA! )) Podstata věci je ale to, že čestný Málek, který byl mimochodem místostarosta i za minulé radnice podává vlastní nabídky do soutěže o městskou zakázku potom, co je známá cena konkurenční firmy. A ještě lže, že městu něco ušetřil.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hnus na náměstí kika 16.06.2011 18:24
Tohle může podporovat jenom úchyl, což rigidní katolící jsou. O gorilím mláděti je to známé dávno. ... Mrkněte taky na diskuzi do chrudimských novin ... http://chrudimsky.denik.cz/zpravy_region/vystava-stop-genocide-sokovala-i-nadchla20110614.html?diskuse=1#1032664
Reagovat na tento příspěvek
 
Hnus na náměstí pavlicek 16.06.2011 11:28
Pravdou je, že je to normální vývoj - všichni jsme se učili o tom, jak se ve starověku zacházelo s "podřadnými" novorozeňaty. Tehdy to bylo normální, dnes je to vražda. Vývoj spěje jasně tím směrem, že plod je živý člověk, a bylo by docela zajímavé znát procento lidí, kteří tento názor sdílejí. Možná bychom se divili, jak se většinový názor ve společnosti mění. Další čemu věřím je, že ať chceme nebo ne, posouzení našich činů po našem konci přijde. A co zpodobnil Dante může být jen slabým odvarem, co nás opravdu čeká.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hnus na náměstí tokey 16.06.2011 08:15
Co na tu výstavu říkají tisíce žen, které potratily? Bravo, Málku.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hnus na náměstí shot 15.06.2011 23:02
Nevím co dělají tvé děti. Ty mé nikoho nemasakrují ani z nikoho nevyrábí prejt. A co potraty ze zdravotních důvodů? Nejen těch případných matek, ale i těch nenarozených dětí. Souhlasím s těmi, kteří jsou proti potratům, ale respektuji vůli toho, kdo si potrat přeje. Nemyslím si, že to někdo považuje za druh antikoncepce. Domnívám se, že jsou i situace, kdy je lépe aby se dítě vůbec nenarodilo. A na tom náměstí mi chyběla už jenom ukázka toho, co tomu potratu předchází. Protože je přeci pokrytecké něco skrývat a dětem neukázat. A nejvíc to sedí, pokud to organizuje pokrytecká katolická církev.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hnus na náměstí pepe 15.06.2011 15:12
Co se vám pořád nelíbí? Ukazuje se zde pouze skutečnost. Pravdou je, že je to nechutné, ale vždyť tyto nechutnosti dělají naši spoluobčané dnes a denně a každému je to jedno. Je na čase podívat se pravdě do očí. A děti? Naše děti, které denodeně masakrují své imaginární nepřátelé v PC hrách, porcují je motorovými pilami, kuchají mačetami a vyrábí prejt sekačkami na trávu? Ty žádnou újmu mít nebudou, maximálně se rodičů zeptají proč to ti páni doktoři dělají.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hnus na náměstí rad 15.06.2011 07:52
Nejde o nic jiného než o akci bigotních katolíků, kterou organizuje smutně proslulý organizátor Jan Vrána. Se svým úchylným divadlem objíždí republiku, někde vystavuje, někde ho vyhodí, ale všude znechutí lidi. Bohužel i v Chrudimi se našel politik, který zvrhlou akci podpořil a sám velmi aktivně propagoval. Je to vedoucí odboru školství a kultury Roman Málek. Jeho motivace není zcela jasná, snad se chce vlísat ke katolíkům, kteří ho v poslední době ignorují, snad má podobný pohled na svět jako zmíněný Vrána. Prvním problémem je, že drastické a manipulující fotografie byly vystavovány ve veřejném prostoru a šokovaly tak desítky občanů včetně malých dětí. Dále je zajímavé, že tzv. sdružení STOP GENOCIDĚ, není nikde registrováno. Že by se pan Vrána něčeho bál? A do třetice, zajímalo by mě, jestli byla akce na veřejném prostranství povolena a zda byl zábor náměstí zaplacen. Vrána se všude ohání zákonem o právu shromažďovacím, Málek to papouškuje. To je ale nezbavuje povinnosti zaplatit za pronájem veřejného prostranství. Radnice neodpovídá, že by to zjistili novináři?
Reagovat na tento příspěvek
 
Hnus na náměstí Krmelec 14.06.2011 23:28
Milý Bohemunde, máme štěstí, že není středověk. Určitě bys nás poslal na hranici, abys z nás ty bludy dostal ven cestou očistného plamene.
Reagovat na tento příspěvek
 
ředitelka Malinová Georgina 14.06.2011 22:54
Bohužel, škoda Špatná zpráva na konci dne. Doufám, že to nebude nic vážného a připojuji se s přáním brzkého uzdravení. A fakt věřím, že na každou svini se vaří kotel...
Reagovat na tento příspěvek
 
pizzerie balustrada Pizzajemůjživot 14.06.2011 22:53
 
pizzerie balustrada Pizzajemůjživot 14.06.2011 22:52
Děkuji Maxi za návštěvu.Jsem rád,že jste byl spokojený. Dnes jsem zadal výrobu nové webovky.Bude daleko informovanější a přehlednější.Děkuji všem za zájem.
Reagovat na tento příspěvek
 
pizzerie balustrada Max 14.06.2011 21:45
Tenhle link: http://www.pizzerieuziznivehomnicha.com/ Je to v Tynci od Chrudimi -> pred tim "nadchodem," vlevo, nahoru, doleva za roh a do vrat. Po cichu trefis Úsměv Ten dum s nadhernym sklepenim je videt ze silnice, ale neni zatim oznacen.
Reagovat na tento příspěvek
 
ředitelka Malinová chrudimák 14.06.2011 21:36
ještě přidám - paní ředitelko hodně zdraví - stojíme za Vámi.
Reagovat na tento příspěvek
 
ředitelka Malinová chrudimák 14.06.2011 21:35
Tak pane Málku můžete si připsat řádný zářez na pažbě - díky Vaší aktivitě, kdy město ukázalo svoji moc a nelogičnost a totální lhostejnost k člověku co něco dokázal ve městě - zkolabovala paní ředitelka ze školky Svatopluka Čecha. Vy a anonym běžte ............ a můžete se držet přitom za ruku.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hnus na náměstí Bohemund 14.06.2011 21:26
Musí dívat? On je někdo nutí? Nevím, co je hrozného na tom, když se děcka odkojená akčními filmy plnými krve podívají na fotky plné krve ze skutečného života. Aspoň si navždy zapamatují, že lži, které jim později budou vtloukat do hlavy při hodinách sexuální výchovy ve škole (nenarozený člověk není člověk) nejsou nic, než lži.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hnus na náměstí Bohemund 14.06.2011 21:22
Vražda není zločin? Odkdy? Potrat je jedna z nejsprostších vražd, které je vůbec člověk schopen. Vražda na člověku, který není vinen ničím, než svým životem. Přemýšlet bolí a vaše reakce jen dokazují, že autoři výstavy tnuli do živého. Jak Málka nemusím, za toto mu dík.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hnus na náměstí Bohemund 14.06.2011 21:19
Klasická pokrytecká reakce českého maloměšťáka. Přerušení těhotenství? Jaké přerušení? Když něco přeruším, dá se to posléze obnovit. Když ale "přerušíte" těhotenství, zabité děcko už nikdo nevzkřísí. Je jen dobře, že se lidem, jako jste vy a většina naší společnosti ukazují fotky potracených dětí. Jen se dívejte na produkty té vaší demokracie. Svobody, ve které můžete odhlasovat, že bezbraní lidé nemají právo na život a musí být utraceni. Mimochodem, potraty zavedl Lenin a po něm Hitler, takže máte být opravdu na co hrdi. Problematikou pomoci matkám se u nás zabývá celé hnutí prolife http://www.prolife.cz/ Nechápu, jak soudný člověk může z úst vypustit, že dítě matky, která byla, Bohu žel, znásilněna, nemá právo na život! Copak ono mže za to, jak bylo počato?! Co jste to za člověka? Hlavně zamést někam do kouta, ať tu špínu naší civilizované, vyspělé a demokratické (konotace s odhlasováním Norimberských zákonů je markantní) společnosti nikdo nevidí. Fuj!
Reagovat na tento příspěvek
 
pizzerie balustrada steveck 14.06.2011 19:58
Můžete mi napapsat kde je ta picérka u žíznivýho mnicha,nejde mi rozkliknout jejich adresa,dík.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hnus na náměstí slamaj 14.06.2011 19:55
Podívejte se na ty vyděšené obličeje malých dětí, které se na ty strašné fotografie musí dívat. Proč tu výstavu nezrušíte? Proč ty fotky ještě propagujete? ... http://chrudimdnes.cz/stop-genocide/
Reagovat na tento příspěvek
 
Hnus na náměstí KR 14.06.2011 18:33
To si přečtěte odpověď pana Málka na stránkách města. Blábolí tam něco o tom, že výstava byla povolena na základě práva shromaždovacího. Skromně zapomněl dodat, že akci sám aktivně propagoval na svých www stránkách a rozesíláním tiskových zpráv na všechna media. Nebylo by načase takového člověka z radnice vyrazit? Vždyť má na starosti školství. A jak je vidět má velké problémy sám se sebou.
Reagovat na tento příspěvek
 
pizzerie balustrada Max 14.06.2011 18:10
Vcera jsem Ziznivyho mnicha z velky zvedavosti navstivil a hluboce smekam. Pizza byla proste skvela a chrudimske pizzerie prominou, ale jejich "babovky" ji nesahaj ani po kotniky. Vsechno akurat, taky prostredi, ve kterym si to muzete vychutnat, skvela obsluha - proste 1A. Jenom muzu litovat, ze pravidelne jezdime okolo a za tech 7 let jsem si "mnichova domu" nevsiml. Ale ted uz vime, kam na skvelou pizzu. Diky za skvely zazitek Ok? Max
Reagovat na tento příspěvek
 
Hnus na náměstí MIREK 14.06.2011 16:06
Jenom tam?Tak se připojte k socanské stávce.To je pane hnus.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hnus na náměstí RadkaK 14.06.2011 13:48
Dobrý den, já jsem byla včena naprosto zhnusena, když jsem zjistila, jak jsou demagogicky smíchány skutečné zločny proti lidskosti s problematickou interupcí. A to nemluvím o nepříjemném a arogantním agitátorovi, který se na mě nalepil a kterého jsem se ani pak nemohla zbavit. Takže jsem se zajímala, kdo stojí za touto zrůdností a na radnici jsme se dozvěděla, že Roman Málek. Podle mě musí být tento člověk úchylný. Připadá mi naprosto nepřijatelné, aby v našem městě takovýhle vyšinutý demagog řídil problematiku školství a mládeže.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hnus na náměstí J. Káles 14.06.2011 10:02
Dobrý den, mně vadí, že je tato petiční výstava propagována na oficiálních webových stránkách města - http://www.chrudim.eu/mesto/aktualne.html/14_1761-stop-genocide .
Reagovat na tento příspěvek
 
Hnus na náměstí kodlcr 14.06.2011 06:29
PUSTÍM VÁM K TOMU I VIDEO. DOGMATICI MI VADÍ - ANO, JE TO JEDNOSTRANNÉ, HNUSNÉ A PODIVNĚ ÚSTNĚ INTERPRETOVANÉ. JAK TADY NEDISKUTUJI, TAK MÁTE MŮJ NAPROSTÝ SOUHLAS. http://chrudimdnes.cz/stop-genocide/
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306  305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.