Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Tragedie mezi Chrudimi a Kocim 290809 Sávička 03.09.2009 19:35
jo,ale je tam dulezite slovo malem a navic bejt tebou nez sem neco napisu, tak se skus vcitit do pocitu rodiny, pritelkyne a ostatnich pratel kreri ho meli radi. chtely bych videt kdyby toto nekdo psal o tvoji sestre ci kamaradovi.a tyhle stupidni vzkazy jim opravdu nepomahaji, to mi ver, radsi si to nech
Reagovat na tento příspěvek
 
Zkušenosti se stavebními firmami zygot 03.09.2009 11:01
Chtěl bych všechny potenciální stavebníky varovat před "kvalitou" prací firmy Radek Hendrych-STAVEX Chrudim a P.Koblasa t.č. fa STŘEKO Markovice. Kvalita jejich prací je otřesná, termíny neplněné a jednání o nápravě škod výše uvedených "pánů" je velmi neseriózní. Tímto příspěvkem chci varovat ostatní stavebníky, aby se nedostali do podobných obtíží jako já. Moje zkušenosti jsou s jejich činnostáí a jednáním jen ty nejhorší.
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti IVAN - B. 02.09.2009 21:58
Legrační 123, Já si myslím, že zástavba --Od kostela po Růžovku --je téma k široké občanské diskuzi ve městě Chrudim. Diskuze se nevede. Mlží se. Toť vše...
Reagovat na tento příspěvek
 
Tragedie mezi Chrudimi a Kocim 290809 Bublina 02.09.2009 11:29
Já teda nevím,ale super kluk,který málem zabil 4 lidi....to se mi nezdá
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti 123 02.09.2009 09:20
Pane Baboráku, zklamu vás. Žádné informace nejsou. Podezřelých věcí je na světě hodně, čestných investigativců málo, zkuste zase pátrat běkde jinde:)
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti 123 02.09.2009 09:17
Ale pane Lebduško, co ta logika? Na začátek nám vnutíte, že je "něco zadáno" (i když není), což vám vůbec nevadí a hned ze své spekulace vyvozujete morální ponaučení. Nebo se tomu říká demagogie? :) Perlami jsou vaše komentáře "je lhostejné, jak se zadání nazývá, důležité je to, co řeší. Ach, jo. Takže ještě jednou. Žádná studie pro stavění na náměstí neexistuje a územní plán stavění vedle kostela též neřeší. Zkuste si to párkrát zopakovat a jestli vás opravdu něco napadne, zase napište :)
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti IVAN - B. 02.09.2009 07:03
Člověče, není podezřelý už ten fakt, že ti, kteří se o výstavbu -od kostela po Růžovku-zajímají, že se nemohou v klidu a v pohodě dozvědět všechny informace. A nemohl bys ty, místo prudění a mlžení je poskytnout-jistě je máš....Celá mlha okolo dostavby svědčí o nechuti se zabývat diskuzí o tak razantní změně s obyvateli města.. i.baborák
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti Lebduška Josef 01.09.2009 21:45
Takže je něco zadáno. Ať již studie či zpracování územního plánu. Na základě toho pak má či nemá být dané území zastavěno. Souhlasím s p. Pavlíčkem, že takový zásah by měl být projednán v širší diskuzi. A co se týče předchozí diskuze na toto téma. Podle mne je lhostejné, jak se zadání nazývá, důležité je to, co řeší. A tím je řešení zástavby za kostelem. Proč ti co se zde ohání nevědomostí města, to znamená někdo velice dobře informovaný, zřejmě od investora, nebo z městského úřadu, nenapíše o co vlastně jde. A je pravda, že pokud město něco zadalo, pak to musí platit a hodlá něco takového povolit. Jinak by se problém smetl ze stolua nic by se nezadávalo. Domnívám se, že až budou protesty proti výstavbě, tak všichni ti, kteří dnes říkají "nic se neděje", budou říkat jako vždy: to jste si milánkové vzpoměli pozdě, to se řešilo před X lety. A to je jedna z věcí, které mě osobně vadí na našich zastupitelích.
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti ca12 01.09.2009 21:18
Další machr v diskusi. Pan Pavlíček neexistující a nepřipravovanou studii klido-pido zamění se zpracováním územního plánu. Ten jak známo, takový detail neřeší. Hlavně, že se na to s Patriotama podívaj. To je komedie ...
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti pavlicek 01.09.2009 20:12
Studii, jejíž součástí je i použití místa v prostoru současné silnice od začátku kostela až po školu Růžovku k zástavbě, zpracovává na objednávku radnice brněnská architektonická kancelář. Nechci řešit, kdo je v této diskuzi lhář, ale situace si určitě zaslouží zvýšenou pozornost. A znovu opakuji co se týče zástavby u kostela - jedná se o tak nesmírně závažný krok do podoby cenného historického centra města, že jako jeden z mála věcí ve městě si rozhodně zaslouží být rozhodován občanským referendem. Zejména proto, že skutečnosti o zástavbě jsou provázeny takovým množstvím lží a mlžení. Rozhodně je to vážné téma nejen pro chrudimské patrioty! pp
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti Agarwal 01.09.2009 13:36
To by mě docela zajímalo. O jakou studii přesně šlo? Byl to stavebně historický průzkum? Má tady o tom někdo nějaké konkrétní informace a ne jenom dohady?
Reagovat na tento příspěvek
 
Tragedie mezi Chrudimi a Kocim 290809 Terinka 31.08.2009 18:17
Všem co Páju znali ...UPŘÍMNOU SOUSTRAST.Budeš nám chybět.Byl si super kluk
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti ca12 31.08.2009 17:22
Jsi demagog. Nejdřív plácáš o "zadání studie", teď najednou zvolňuješ: "Město si zadalo k památkářům ...". Jestli mluvíš o regulačním plánu, tak ten se dotýká celého centra v mnoha bodech a není to žádná studie. Ten starosta byl vtip, který jsi nepochopil. Ale těch věcí nechápeš víc.
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti Oponent 31.08.2009 15:22
 
patrioti shot 31.08.2009 13:03
Žvaníš ty. Město si zadalo k památkářům, zda je možno za kostelem NPM stavět. A logicky to platí. A starosta patit za město něco ze svého? Dnes není Apríl.
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti ca12 31.08.2009 12:49
Jako vždy žvaníš šote. Na městě o žádném zadání a placení studie nikdo nic neví. Že by starosta ze svého? Jen na okraj. Plácá se tu hodně, ale takhle nehorázné lži jaké pouštíš ty, si nikdo nedovolil.
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti shot 31.08.2009 12:26
Tak proč město zadává a platí studie o vhodnosti takovéto výstavby, pokud se o ni nezajímá, vysvětli mi to.
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti Lebduška Josef 30.08.2009 23:16
Domnívám se, že úkolem architekta je ztvárnit myšlenku investora. Tudíž prvotní nápad musel vyjít od investora. A k tomu finacování: snad máme ve městě dost jiných problémů, které by si zasloužily přednostní financování. V některých částech Chrudimi nejsou třebas chodníky, chybí a nebo je nedostatečná kanalizace, je třeba opravit domy v majetku města a ne vytvářet nové nároky na financování přeložkou ulice. A pokud je mi známo na evropské peníze nelze sáhnout z takovýchto účelů, nebo se mýlím? Řekněte prosím, z jakého programu by měly být získány tyto finace.
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti občan chrudimě 30.08.2009 11:03
Tak to neznáte pana Architekta Koutckého, ten nedělá věci dle předložených not. To by bylo pod jeho úroveň. A k té přeložce - město jasně řeklo, že pokud by se tou myšlenkou mělo zajímat, bylo by to v kontextu evropských peněz. Když říkáte "A" řekněte i "B" - zas tak jednobarevné to není. I když určitě máte pravdu, že je 27zastupitelů, kteří mohou říci zaplatí to město, ale to by byla dokola omletá písnička o tom koho volíme a jestli ty co volíme tam opravdu něco dělají (čtou a přemýšlí o tom o čem se hlasuje) a nebo jen zvedají ruku. Stále dokola se nadává na moci pány, ale co dělá opozice ???? Je ji slyšet jen když se jedná o jejich zájmy - viz Rozhledna. Ale dle vašich příspěvků spolu asi shodu mít nebudem, a tak si budem každý držet tu svoji pravdu.
Reagovat na tento příspěvek
 
Tragedie mezi Chrudimi a Kocim 290809 kodlcr 30.08.2009 08:39
 
patrioti shot 28.08.2009 11:01
Jenomže ta vize se stává skutečností. Tu vizi nastínil pan architekt na základě požadavku investora při přestavbě katastru. Investor chce stavět bytové domy za kostelem NPM. No a to další platí město, Architektonickou studii, různé studie a posudky zda je možné v tomto místě stavět a když ano, tak bude platit přeložky sítí a silnice. Proč to platí město a ne investor?
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti shot 28.08.2009 10:50
Jasně. Platí nás západní(východní) reakce a znevažujeme vše, co naši pracující usilovnou prací vytvořili. Ale ty jsi nás prokoukl. Zřejmě tak nějak jsi to chtě říci. Ano, jsme všichi z jednoho hnízda. Z hnízda, kde se líhnou ti, jímž se nelíbí oblbování, rozkrádání a protekcionizmus. Z hnízda kde se sní alespoň o základní slušnosti. Proto se nelíbíme těm, co si myslí, že Chrudim je jejich léno a za volební období musí zbohatnout. Kteří si myslí, že Chrudim je jejich dojná kráva. Proto máme kritický pohled na různé akce zavánějící malou domů, na které doplácí město. Včetně mne. Jinak tě ubezpečuji, že s naprostou většinou z toho našeho hnízda se neznám a jen mě těší, že jsou lidé, kteří se nebojí ozvat.
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti vilda 26.08.2009 14:01
Shote ty seš naprostej úkaz ignorantství, lidově řečeno vopruz. Nejspíš pocházíš z jednoho hnízda který tady popichuje a plive na všechno v tomhle městě. Z komára dělat velblouda mi z tvýho pera připomíná Vokovickou sorbonu víc než vám občas připomenout, že vy všichni prudiči žijete mimo realitu.
Reagovat na tento příspěvek
 
DOPRAVA V CHRUDIMI - VIDEO kwaj 26.08.2009 07:33
_Já ale hovořím o konečné úpravě, ne o aktuálním stavu, nicméně od sídliště U stadionu, máte přenosnou dopravní značku zákaz odbočení vpravo. Jinak zde ještě budou vybudovány zábrany aby zde skutečně auta nemohla jezdit.
Reagovat na tento příspěvek
 
STEZKY PODHURA - POZVANKA NA BARU kodlcr 26.08.2009 06:12
 
DOPRAVA V CHRUDIMI - VIDEO Jan Víšek 25.08.2009 12:23
Včera osobně jsem po tom přechodu šel a viděl jsem na vlastní oči, jak jede auto z Píšťov podél řeky a vyjíždí na ten přechod. A téměř ve stejnou chvíli jelo další auto od sídliště u stadionu a v místě pro přechod pro chodce zabočilo doprava do Píšťov A nikde žádná dopravní značka, se zákazem vjet na tento přechod. Takže se nejedná o blábol. Můžete se vážený pane tam zajet podívat.
Reagovat na tento příspěvek
 
DOPRAVA V CHRUDIMI - VIDEO kwaj 25.08.2009 10:57
Do Píšťov se nebude moci z hlavní silnice odbočit a rovněž z Píšťov se nebude moci vyjet u tesca, podívejte se na plán. Tato část bude řešena pouze pro pěší a cyklisty. Než sem něco napíšee za blábol, zkuste si nejříve ověřit jak to doopravdy je :)
Reagovat na tento příspěvek
 
uzavírka u Muzea Cenzura www.Chrudim.cz 24.08.2009 20:19
Asi tam mělo být parkoviště.Jinak při obousměrném provozu v Široké ulici je centrum na můj vkus živé až moc.Pokud jede důchodce z přilehlé obce na poštu,tak při současném stavu krouží půl hodiny po náměstí než najde místo na zaparkování,čímž ještě dopravní situaci zhoršuje.Nemyslím,že je rozumné vézt jednu z dopravních tepen právě Širokou ulicí.Obchvat-mockrát omýlané nevyřešené téma.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hotelová škola Bohemia Korbis 24.08.2009 20:07
pro Tohos: cituji od jedne slecny, kterou znas moc dobre:,,Prachy jsou pekna vec, ale nedokazou vylecit aroganci a maly naradi namachrovanyho blbecka." Vsechno je samozrejme citace. S pozdravem od Korbis pro Tohos
Reagovat na tento příspěvek
 
Hotelová škola Bohemia cik-cik 24.08.2009 19:42
dovolím si ještě poopravit - problémy měli i ti, co nedokázali s p. Potůčkem jednat slušně a upřímně! J.P. je férový hráč a ke svým studentům se nechová/nechoval s nadřazeností, pokud si to nezasloužili. S těmi, kteří si zasloužili jeho důvěru jednal jako se sobě rovnými, což evidetně zde přitomný TOHOS nebyl, jinak by nemohl reagovat tak, jak reagoval. Pan Potůček je vynikající kantor a hlavně člověk.
Reagovat na tento příspěvek
 
DOPRAVA V CHRUDIMI - VIDEO Jan Víšek 24.08.2009 17:40
Tak to se skutečně nevidí! U kruháku u Tesca vjíždějí auta z Píšťov podél Chrudimky přímo na přechod pro chodce, který je na hlavní silnici u mostu a naopak z tohoto přechodu pro chodce na silnici do Píšťov. Kdo toto schválil a musel být úplný lempl.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hotelová škola Bohemia Noctua 24.08.2009 15:13
Není pravda, že ho tolik studentů nesnášelo. Byli to jen ti co nic neuměli. Ti co se učili s ním žádný problémy neměli. Jak to vypadá, tak si svoje IQ tykve musíš vylévat na někom jiným tohosi.
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti shot 24.08.2009 14:51
Kdežto toto je opravdu pádný argument.
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti shot 24.08.2009 14:49
Vildo, jen trochu historie, pro pročištění paměti. Havel byl svého času také pro některé, veřejně činné osoby, politický ztroskotanec. Tvůj slovník je pravdu velmi zajímavý. Velmi mi připomíná slovník absolventa Vokovické sorbony.
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti shot 24.08.2009 14:42
Přiznám se, že mi je jedno, zda pan Pavlíček zná cizí jazyky a zda má správný pravopis při psaní cizích slov. Nevím jak ty, ale já naprosto chápu to co chtěl sdělit. A nechápeš-li ty, pak prokazuješ jen to, že inteligence pana Pavlíčka je vyšší než ta tvá. Pro mne je opravdu důležitější obsah sdělení a než jeho forma.
Reagovat na tento příspěvek
 
uzavírka u Muzea shot 24.08.2009 14:35
Ovšem chrudímáci to nejsou jen obyvatelé centra, či zaměstnanci MěÚ parkující v centru. To jsou také starší občané a občané z přilehlých částí Chrudimi, Vlčnov, Medlešice a pod. Tito lidé potřebují dojít třebas na poštu. Bez auta je to velmi obtížné a je to pro ně výlet na celý den. A parkoviště v Chrudimi, ze kterých by bylo dostupné centrum jsou nedostačující a jiná prostě nejsou. Nic proti pěší zóně, ale ta pak vyžaduje přestěhovat úřady a poštu jinam. A pamatuji-li se dobře, tak celá řada těch, kteří byli proti obytné zóně v Široké ulici před zahájením přestaby na Široké schodiště, dnes volá po změně na pěší zónu. Pokud nebude pěší zóna navazovat na padkoviště s dostatečnou kapacitou, bude centrum vždy mrtvé.
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti občan chrudimě 22.08.2009 23:02
máš recht cecilko. o diskusi má pan Baborák asi představu jednotrané komunikace. Jinak ještě jste mi neodpověděl pane Baboráku jestli jste na té přednášce byl - koukal jsem na jednu malinkou vaši fotku z internetu (hlineckých stránek) a nevybavuji si vás tam.
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti candid 22.08.2009 08:46
Pane Baboráku, ale vaše rozesírání nelze opravdu nazvat argumentováním ...
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti IVAN - B. 22.08.2009 07:05
Tak mi tu nešavlujte pojmy.......Ztroskotanci....drž se svýho kopyta..... vildo, vildo, vildo..... Já proti hospodě nic nemám.Kde jsi na to přišel.? Trvalé bydliště mám v Chrudimi, snad jako ty. Na jednu stranu se vyjadřuješ k přednášce, na které jsi nebyl, na straně druhé, argumenty oponentů označuješ za rozdmíchávání vášní.Ty nevedeš vildo diskuzi....Ty manipuluješ--účelově argumentuješ, urážíš... PS Tykám ti proto, že jsi anonym.... bojíš se podepsat pod svůj názor......
Reagovat na tento příspěvek
 
Hotelová škola Bohemia Anit-Kabir 21.08.2009 22:19
Tohosovi Vymýšlíš si, Tohosi, báchorky o průmce, téměř magor z toho jsi, připomínáš tupce. Snad jsi spatřil z rychlíku průmyslovou školu, sedáváš však, balíku, u jiného stolu. znám tě dobře, Tohosi, uspávači hadů, zlikviduješ kohosi ve svém vlastním smradu. S Parúbkem a komouši, děvkami a Czepkem, k službám, mistře Hanouši! Já tě zovu - zmetkem.
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti vilda 21.08.2009 22:10
Pane Baboráku problém je, že se celá diskuse vede v rovině snílkovství a neukojený touhy vyjadřovat se snad ke všemu v Chrudimi (patrioti) a tvrdý reality, která je na míle vzdálená vašim nepraktickým obzorům. Já se ptám proč by nemohla být v muzeu restaurace a nepřispívala na provoz kultury, na kterou se v 99 procentech všude doplácí??? Proč bych jako návštěvník nebo turista nemohl v muzeu barokních soch posedět u občerstvení a musel šlapat třeba do zakouřený hospody na Růžku??? Vám je to v Přestavlkách jedno, vy to platit nebudete, ani se to od vás nečeká Úsměv Nepatřím mezi vyvolený v tomhle městě ale nemohu nevidět, že je opravdicky smutný číst vášně který v týhle diskusi rozmíchává pár jedinců. Vsaďte se že z patriotů bude strana. O nic jinýho těm pavlíčkovcům a jeho maminám nejde. Tak mi tu nešavlujte s pojmy o příběhu smutných lidí. Já mezi nimi spíš vidím vás a další ztroskotance chrudimský politiky který pořád bušej na vrata radnice a myslej si, že jsou lidi blbý a nemají paměť. Držte se radši svýho kopyta...
Reagovat na tento příspěvek
 
Náš místostarosta p. Roman Málek broskef 21.08.2009 21:22
pěkný on-line rozhovor s p. Málkem <a>http://chrudimsky.denik.cz/online_rozhovory/online_romanmalek.html</a>
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti občan chrudimě 21.08.2009 21:17
To už snad musí být paranoia, že jsou všichni proti Vám. Přečtěte si některé Vaše přízpěvky v jiných tématech a pak povídejte něco o diskusi. Vždy budou dva rozdílné názory na dané věci a hold některá vámi podaná témata se nelíbí jiným přispevovatelům a to nezměníte. Tak jako jiní oponují mým příspěvkům. Nejsme za bolševika aby všichni museli držet hu.. a krok. Ale vy za vším vidíte ufony. To chce jen klid a nohy v teple.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hotelová škola Bohemia tohos 21.08.2009 08:37
Timto prispevkem ste prave potvrdil, co sem psal o vasem chovani HAHAHA! Na to uz nejde ani reagovat Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Hotelová škola Bohemia Anit-Kabir 20.08.2009 20:14
Až vy budete, pane, svoji funkci vykonávat aspoň zpoloviny tak dobře, jak já umím učit, přijede vám předat sám pan Paroubek vyznamenání Za zásluhy o rozvoj socialistického školství. S neskutečně arogantním pozdravem Váš Jiřík
Reagovat na tento příspěvek
 
Hotelová škola Bohemia tohos 20.08.2009 14:14
Koukam, pane profesore Potucku, ze vam to lezi stale v zaludku Úsměv Me ste ucil na strojarne a tam vas nesnaselo 95% studentu a i kolegu (zadne vymysleni, jen konstatovani faktu) Ok? Tak okolo neplivejte, ze vas vyhodili z dalsi skoly. Treba se zase na chvili nekde uchytite. Preji hodne zdaru. Prece jen musim uznat, naucit umite, ale to vase vystupovani a arogantni chovani ke studentum bylo sileny. Hezky zbytek prazdnin Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Hotelová škola Bohemia Anit-Kabir 20.08.2009 13:04
Prázdniny se chýlí ke konci a je na čase sbírat síly pro nová kola diskuse, aby si lodivodi nemysleli, že kritika ustala.
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti IVAN - B. 20.08.2009 09:18
Dobrý den, celá tato diskuze se odvíjí od příspěvku občana chrudimě ze dne 5.8. 2009. A je klasickou ukázkou kdo ovládá mechanizmus diskuzní masáže a jak ho používá a v důsledku komu slouží. Pod projektem Muzea barokních soch je podepsán L. Jelínek a pan starosta J. Čechlovský. Neznám člověka, který by neocenil přínos muzea pro Chrudim. Zaznělo to i na besedě z úst T.Pavlíka, P.Pavlíčka i mých. Autorství nápadu na zbudování muzea jsme dosvědčili s P.Pavlíčkem oba, neb jsme byli u toho, když se v Chrudimské volbě rodil.Jen jsme vyjádřili výhrady k mechanizmu prosazování a to nejenom tohoto projektu.Dalo by se říci-nět problema. A přesto. T. Pavlík vznesl výhrady, že není vhodné vybudovat ve slepě, kde se pohřbývalo restauraci.Připoměl to P. Pavlíček v této diskuzi a vosy se slétly. Je škoda, že se v Chrudimi nevedou seriózní diskuze. Pár -vyvolených- došlo k názoru, že to není potřeba.Na svůj štít si dali haslo_Chceme spojovat lidi ve městě-.Je to smutný příběh smutných lidí..... i.baborák
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti vilda 19.08.2009 22:43
 
uzavírka u Muzea ador 19.08.2009 20:33
milá cenzuro - lidi nepředěláte - prostě to tak je, že jakmile někam nejde zajet autem, lidí tam razantně ubyde. navíc si myslím, že pokud se někdo bude chtít projít a pokochat historickým centrem , odpočinout si, neučiní tak v pracovní době, tj. přes den, kdy se Širokou ulicí (dle Vás) valí hromady smradlavého plechu se šílenci , ale navečer nebo o víkendu, kdy je situace naprosto odlišná. ale to se tady jen meleme mezi sebou, přitom mlet by se mělo někde jinde - na radnici a v senátu na židli pana Libého, který tam sedí především za slib realizace obchvatu. Přece se kvůli němu nebudeme hádat, za to mi ten panák opravdu nestojí.
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245  244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.