Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Fiasko blokády vilda 08.09.2009 17:23
Pane Ivane B. z Přestavlk souhlasím s váma že je stav automobilový dopravy v Chrudimi katastrofální. Souhlasím dokonce s váma že už nám toho politici za posledních 20 let naslibovali opravdu hodně, ale ani jednou jsem vás na blokádě vašich patriotů neviděl...asi je to na vás z Přestavlk do Chrudimi daleko a doprava taky není zadarmo... To taky vysvětluje proč se pomýleně oháníte výrazem důraznýho upozornění občanů Chrudimě zvoleným zástupcům když se toho vašeho důraznýho upozornění až na hrstku patriotů žádný občani Chrudimě nezúčastnili.
Reagovat na tento příspěvek
 
Fiasko blokády vilda 08.09.2009 17:11
Policajti to vysvětlovali v televizi že chtěli zabránit rvačkám jako posledně. Jinak to byla trapárna největšího kalibru - Chrudimáci Pavlíčkovu agitku ignorovali - jsou prostě chytrý - nejde o obchvat ale o politický ambice v příštích komunálkách. Přál bych si aby nám patrioti neotravovali život (jsou to stejně vesměs důchodci) a v tichosti si někde schůzovali nebo šli demonstrovat tam kde se to má - před ministerstvo dopravy do Prahy. Jako řidiče mě šokovalo že neposlouchali příkazy policisty - takhle se patrioti nechovaj - jen anarchisti.
Reagovat na tento příspěvek
 
Zkušenosti se stavebními firmami Cenzura www.Chrudim.cz 08.09.2009 16:28
Chybí tam a jak.Pokud něco platím,chci platit kvalitu a ne kvantitu.Klidně přimouřím oko,pokud práce bude trvat např. o 14 dnů déle,pokud tomu bude odpovídat kvalita odvedené práce.A to získám jen referenci od lidí,kteří mají s tou nebo onou firmou osobní zkušenost.
Reagovat na tento příspěvek
 
Tragedie mezi Chrudimi a Kocim 290809 Cenzura www.Chrudim.cz 08.09.2009 16:22
Tragédie je to,jak se řidiči dnes na silnicích chovají.Pokud by se zavedly povinné psychotesty-polovina z řidičů je bez řidičského oprávnění.Situace na dnešních silnicích mě utvrzuje v tom,že stále přibývá lidí,kteří při řízení motorového vozidla nechávají mozek doma .
Reagovat na tento příspěvek
 
Hotelová škola Bohemia Cenzura www.Chrudim.cz 08.09.2009 16:15
Tak nám zase o 500 Kč zvýšili školné.Beru to,že se zdražuje vše.Neberu to,že škola není za 17 500 Kč školného schopna informovat rodiče písemnou formou ani formou mailu jako tomu bylo v minulých letech.To mě docela nakrklo.Napsal bych něco jadrnějšího,ale nebudu se rozčilovat.Každopádně se mi toto chování nelíbí.
Reagovat na tento příspěvek
 
Zkušenosti se stavebními firmami jenda-benda 08.09.2009 16:11
taky jsem stavěl a vím, že než se začne s čímkoli je nutné vědět za kolik a za jak dlouho.
Reagovat na tento příspěvek
 
Zkušenosti se stavebními firmami Cenzura www.Chrudim.cz 08.09.2009 15:33
Nevím co se Vám na tom nelíbí.Na jednu stranu je dobře informovat ostatní o svých zkušenostech,ať už kladných nebo záporných.U stavebních firem obzvláště vzhledem k možnosti napáchání dost velkých nevratných škod.Já například využíval dost služeb stavební firmy Vertical a nemám vůči této firmě jedinou výtku.Jak na kvalitu práce,tak termíny plnění a to jsem u nich měl soukromou zákázku za 700 000Kč.Můžu jen doporučit. Na druhou stranu koho určitě nemohu doporučit je pan Jiří Modráček,který mi dělal revizi hromosvodu.Revizní zprávu napsal moc pěkně,ale nelíbí se mi jeho ceník.Na internetu jsem si projel pár firem a cena,kterou mi pan Modráček nakalkuloval za revizi jednoho hromosvodu odpovídá ceníku za revizi hromosvodu 5 (slovy pět)
Reagovat na tento příspěvek
 
Fiasko blokády občan chrudimě 08.09.2009 14:19
jak z vašeho, tak z přízpěvku pana Ivana je patrné, že narážíte na radnici, ale opět a po několikáté - obchvat je záležitost státu. Chrudimský starosta je jen další starosta v řadě na obchvat. Máte pravdu měl, se postarat pan Libý, jak sliboval - ale důraz by se spíše měl klást na kraj, ktarý je přecijenom více prodloužená ruka státu. Tak místo blokád udělejte velkou demonstraci před krajským úřadem a rád se ji zúčastním - to bude mít smysl (kor ted v období před volbami a v době škrtů) neustále se opakujícími blokádami můžete totiš docílit i opačného efektu.
Reagovat na tento příspěvek
 
Fiasko blokády ador 08.09.2009 13:50
Něco nechápu - proč při první blokádě Policie jen dohlížela na bezpečnost a do konání chodců nezasahovala a při druhé blokádě se akci snažila zabránit ? Plnila jen své povinnosti nebo to byl příkaz zhora? a kde byla u druhé blokády podpora představitelů města? Tentokrát s p.Baborákem souhlasím - dle mého názoru blokáda neměla ani tak za účel popohnat zahájení výstavby obchvatu, jako spíš ukázat na neschopnost vedení města.
Reagovat na tento příspěvek
 
Fiasko blokády IVAN - B. 08.09.2009 12:48
Pokud by mezi chrudimáky převládl názor, že není potřeba medializovat blokádou katastrofální stav aut. dopravy a tím i ovzduší ve městě, a také neschopnost politiků-kteří přes sliby, že obyvatelům města zajistí kvalitní život. Tak si současný zoufalý stav obyvatelé zaslouží. Neb za mnoho desetiletí spoléhání na politiky se nestalo téměř nic. Z tohoto důvodu si myslím, že blokáda je k důraznému upozornění občanů svým zvoleným zástupcům legitimním nástrojem. A souhlasím s ní. Práci policie nehodnotím--jen si myslím, že hry patří dětem........... I.baborák
Reagovat na tento příspěvek
 
Fiasko blokády zvedavec 08.09.2009 10:26
Myslím, že je třeba hl. začít hledat skutečně systémové řešení! Mýtné na silnicích se v Česku platí od ledna roku 2007, zatím pouze na dálnicích, rychlostních silnicích a malé části silnic první třídy. Mýtná povinnost se vztahuje na kamiony o hmotnosti 12 tun a těžší. Nutno tedy zahájit jednání o rozšíření mýtného systému také na silnice II. a III. tříd, které spravují kraje, tedy ne radnice! V souladu se zákonem (č. 13/1997 Sb) je pak možné už nyní zavést mýtné pro kamiony v úseku Pardubice - Slatiňy vč. Tedy podobně jako úsek Plotiště nad Labem – Náchod, Staré Město nad Metují (I/14) 23,5 km. 1.místopředseda Asociace krajů a hejtman Pardubického kraje Radko Martínek (ČSSD) by to měl vědět. Proč prosím nechodíte s transparenty pod jeho okna??? Pomoci ad hoc může opravdu nyní nejlépe on. Link pro silnice jejichž užití podléhá mýtnému: http://www.mdcr.cz/NR/rdonlyres/BB4A33F7-1E62-49A8-8054-38FBEEB5782A/0/SEZNAM_USEKU_EFC_2009.doc
Reagovat na tento příspěvek
 
Fiasko blokády kodlcr 08.09.2009 09:27
 
Fiasko blokády občan chrudimě 08.09.2009 08:07
PAne Pavlíčku asi jste zapoměl, že i chodec je účastník silniční dopravy a i on musí respektovat příkazy Polocie. Takže pokud příslušník řekl, že chodci mají stát, tak měli stát. Bylo mně ho líto, protože se snažil řešit situaci a účastníci vaší demonstrace z něj měli akorát tak srandu a nerespektovali ho - to bylo ubohý. Jinak se zamyslete - co můžou blokády v době, kdy se politické strany starají jen o termín voleb a u moci je šetřivá úřednická vláda něco zmoci. NIC. nechte to po volbách, teď jen ze sebe děláte "šašky".
Reagovat na tento příspěvek
 
Fiasko blokády pavlicek 08.09.2009 07:03
Moc nerozumím těm "právníkům" v řadách této diskuze. Nikdo totiž nemůže chodci zakázat pomalu přecházet po místech, která jsou pro přecházení chodců určená. Buďte si tím jistí, neboť pokud by se jednalo o přestupek, není pro policii nic jednodužšího, než si účastníky prolustrovat a pokutovat nebo si je pozvat na správní řízení. To zajišťuje město. Tj. stejný orgán, který akci podporuje (nejen) veřejnými prohlášeními. A že by některý řidič zmagořil tak, že by lidi rozjezdil na kaši? No - pane Brusvilisi, myslím, že Vaše myšlenkové představy by měly být zkoumány psychologem. Nebo máte za to, že jen šťastnou souhrou náhod některý z řidičů nezmagořil? On ten stav dopravy nejvíce zajímá, nebo by měl zajímat, právě ty rodiče s dítkama. Právě ta dítka jsou totiž současným stavem nejvíce ohrožena. A určitě ne blokádou. Ovšem, nejsnadnější je to vše řešit tak, že si sednem u TV, čekáme, že se snad něco stane samospádem. A sem tam někoho prostřednictvím této diskuze popliveme. Jak snadné... pp. PS - hned včera večer se výbor Chrudimských patriotů dohodl, že blokády budou pokračovat.
Reagovat na tento příspěvek
 
BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO kodlcr 08.09.2009 05:24
 
BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO quido. 07.09.2009 22:09
Jo to je fakt. Ale je to pouze jen přestupek.
Reagovat na tento příspěvek
 
Fiasko blokády brusvilis 07.09.2009 21:34
Ano jo, opravdu se to povedlo. Jen nevím co. Těch pár, mírně řečeno, nezodpovědných rodičů, kteří nasunovali svá dítka pod auta vedeni Chrpatem, přičemž kašlali na to, že jim policajt říká něco jiného. Jo tak to je vrchol úspěchu. Buďte rádi, že tam nějaký řidič nezmagořil a nerozjezdil ty lidi na kaši. Byla by to sice pastva pro média, ale jinak nic moc. Tudy cesta nevede. Ale jinak máš pravdu, za všechno můžou bolševici. Měli ten obchvat postavit oni a dnes by to bylo OK. Ten jeden hřích navíc by jim už neuškodil. Upřímně, já to vidím opravdu na fiasko. Je vidět, že lidi mají svých starostí až nad hlavu a blbnout se ve větší míře nenechají. Příjemný večer.
Reagovat na tento příspěvek
 
Fiasko blokády pepe 07.09.2009 21:09
Tak koukám, že od bolševika se v našem Českém Kocourkově vůbec nic nezměnilo. Většina sedí doma se založenýma rukama, čumí co vrchnost vymyslí, občas si zanadává, ale nejhůř je když se někdo vzepře a ukáže svůj názor formou nějaké dmonstrace, když už to nejde klidnější cestou. Je mi z toho docela smutnou číst posměšky lidí, kterých se šílená dopravní situace v Chrudimi týká stejně tak jako těch, kteří nechtějí nečině přihlížet jak se tu začínáme dusit. Jste borci vážení. Bolševika na vás, asi by se vám žilo nejlépe, kdyby vám opět diktovali co smíte a nesmíte!!! Všem zúčastněným moc dík, myslím, že i přes snahu zhora blokádu znemožnit, se to docela podařilo a přesun před plynárnu splnil svůj účel a blokáda se nakonec vydařila ikdyž na jiném místě než bylo původně plánováno. Demonstrace bohužel také ukázala, že pouze malá část Chrudimáků je opravdu znechucena dopravní situací zde a zbytek pouze tlachá.
Reagovat na tento příspěvek
 
Fiasko blokády Rosa 07.09.2009 20:54
Docela jsem se pobavil. Škoda, že policie nevyužila vysílaček, aby operativně přesměrovávala auta na příjezdu do Chrudimi. To by se ti Patrioti mezi Aralkou a Bídou docela naběhali:)
Reagovat na tento příspěvek
 
Fiasko blokády diskuter 07.09.2009 20:44
No policie vytvořila bandě s trasparenty klidne prostředí pro jejich vyřádění. Když se někdo chystá lehat na silnici je přeci pro něj bezpečnější nasměrovat auta tak aby se nestalo nějaké nestěstí.
Reagovat na tento příspěvek
 
BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO brusvilis 07.09.2009 19:16
A nejdříve motto: "...... Proto chceme navázat na první krátké zastavení dopravy na kruhovém objezdu Na Bídě a pokusíme společně říci, že sliby by se měly plnit. Zastavme opět dopravu na tomto kruháku a sdělme tak veřejnosti a politikům, že nechceme jen pasivně přihlížet.Udělejme to v klidu a s úsměvem !....." Jo tak v klidu a s úsměvem, a "Na Bídě", hmmm???!!!!???? Chrpate, neporušují náhodou účastníci vašeho shromáždění zákon? Měli byste se asi zamyslet. A jen tak pro úplnost, těch pár lidí možná zkomplikuje dopravu ve městě ještě víc než je, ale daleko víc lidí namíchnete a poštvete proti sobě, přičemž rychlost výstavby obchvatu stejně neovlivníte. Tak nazdááár a přestaňte blbnout. (a těm co neuposlechli výzvy alespoň naplácejte na zadek nebo jim vysvětlete, jak se mají chovat v silničním provozu, když jste tak velcí organizátoři - spletli si totiž křižovatku a porušovali zákon - předpokládám totiž, že jste měli vše pod kontrolou a hrdě se k tomu hlásíte)
Reagovat na tento příspěvek
 
BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO m.kusá 07.09.2009 19:04
Lidi, co blázníte. Chozením přes silnici určitě obchvat neurychlíte. A ty mámy s kočárkama, máte rozum? V takhle hysterický situaci se může stát lecos. Já bych tam s děckem nešla. Taky mi trochu vadilo, že půlka lidí byla z Gorkého ulice, kde žije hlavní pořadatel p. Pavlíček.
Reagovat na tento příspěvek
 
BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO diskuter 07.09.2009 18:37
Ano je zde krásně vidět neuposlechnutí výzvy policisty ze stranz chodců. Neuposlechnutí výzvy policisty je porušení zákona
Reagovat na tento příspěvek
 
BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO kodlcr 07.09.2009 17:08
 
patrioti Petr Pan 07.09.2009 16:48
Z Vašeho příspěvku dýchají léta totalitního výcviku. Takhle se ukřičel skoro celý národ, Jste asi dobře kovanej a vychovanej neomyl!
Reagovat na tento příspěvek
 
Fiasko blokády Jan Víšek 07.09.2009 15:20
Tak se dnes ta blokáda na Bídě vůbec nevydařila. Policajti odkláněli dopravu na vjezdu do města tak, aby se auta vůbec nedostala k Bídě. Takže kolem kruháku pochodovaly desítky lidí s transparenty a kolem pusto a prázdno. Myslím, že tento svinský nápad -odklánět dopravu mimo Bídu - se zrodil zřejmě na radnici. Místo toho, aby se město postavilo do čela těchto protestů, tak tenhle podraz. Kde byl starosta, místostarostové a další funkcionáři města? Proč se nezúčastnili této protestní akce? Zkrátka je jim úplně jedno, že se město dusí ve zplodinách aut. Přesně tak, jak to bylo napsáno na jednom transparentu: "Puch ve zdravém městě". Styďte se!
Reagovat na tento příspěvek
 
Obchvat se opět odkládá!!! Bublina 07.09.2009 14:48
Nelze než souhlasit,proto já nesouhlasím s blokádami silnice a myslím si,že se chce jen někdo zviditelnit.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby do poslanecké sněmovny samantha 07.09.2009 12:32
Tomu nerozumím. Kdybych odhalila nebývale rozsáhlý trestný čin, proč bych měla s jeho oznámením čekat? Já dotyčného pána znám, je to zahořklý, celoživotně neúspěšný matlal. Ovšem své neúspěchy zásadně svádí na jiné a v jeho očích je vše podplacené, zkorumované a domluvené. V případě SSO a jejího lídra musím říct, že jsi, shote, opravdu kápla na tu správnou stranu- přesně tenhle pohled na svět čtu v tvých příspěvcích.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby do poslanecké sněmovny samantha 07.09.2009 10:09
Docela jsem se zasmála nad kandidátkou. Nějak nejsou kádry, co? Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti krat 07.09.2009 09:40
Tak tohle tu ještě nebylo ... "Mnozí, kteří sem chodí a při setkání mě vyslovují podporu-říkají, že se bojí" ... píše pan Baborák. Jako by ně mně dýchla 70. léta. Takhle psal soudruh Kojzlar v Rudém Právu. A když jsme u těch různých nicků. Stačí si pročíst pár příspěvků zpět a hned jsem doma. Léna nahrávající Baborákovi, Baborák Léně ... To je krása. Prostě zloděj křičí, chyťte zloděje. Tak se mějte krasopisně pane Baboráku:) A hlavně to tak neprožívejte, zdraví máte jenom jedno ...
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti IVAN - B. 07.09.2009 09:08
Souhlas, asi bych měl mít radost-jenže.... to není konec. Tahle parta, která má na štítu-ÚČEL SVĚTÍ PROSTŘEDKY-, a která pasovala sama sebe na neomylné a vyvolené a pod různými nicky na zdejší diskusi a nejen zde, terorizuje jakýkoliv jiný názor. Což vede k tomu, že občani města, jejichž úhel pohledu by byl pro město zajímavý. Sem nenapíší ani řádek. A to je škoda...Mnozí, kteří sem chodí a při setkání mě vyslovují podporu-říkají, že se bojí- To také není legrace..... Snad se ti neteční Chrudimáci, ke kterým se tyto problémy velmi špatně dostávají-zdeší tisk se zajímá o jiné věci-vyjádří ve volbách. Snad.... Přeji krásný den--i.b.
Reagovat na tento příspěvek
 
Hyxovy děti jenda-benda 07.09.2009 08:44
bude ta petice? dnes od 5,30ráno již nastarovaný nákladní auta, bouchání čehosi, křik a nadávky, zkuste u toho spát!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Zkušenosti se stavebními firmami jenda-benda 07.09.2009 08:38
 
Obchvat se opět odkládá!!! pavlicek 06.09.2009 17:22
BLOKÁDA - UŽ ZA PÁR HODIN - TOTO PONDĚLÍ V 15 HODIN NA KRUHÁKU NA BÍDĚ! KOHO SITUACE S DOPRAVOU MÍCHNE, AŤ PŘIJDE A DÁ TO NAJEVO! pp.
Reagovat na tento příspěvek
 
Koho volit? shot 06.09.2009 15:22
Tak zde máme další volby. A opět ona otázka. Koho volit? Stran přehršel, kadidátů plno. Ti slibují třináctý důchod, tihle zase vyšší podpory, tamhleti potrestání zlodějů, jiní vybírají poslance v reality show. Jen jaksi tváře jsou stále stejné. ODS a pan emeritní starosta nám slibuje, jako vždy, dobudování obchvatu. Bohužel, za tu dobu co byl starostou a poslancem to nestihl, musel lobovat pro dotace na golf. Ale teď, bude-li zvolen, bude to jeho priorita, ostatně jako vždy před volbami. Kalousek a jeho TOP 09 nám slibuje málem modré z nebe. V hesle má tradici. Jen doufám, že to není ta tradice v jejímž duchu se rozkrádá na generálním štábu. ČSSD se svým sexy mozkem Paroubkem zase vyšší dávky, podpory, málem povinnost zaměstnavatele zaměstnat zaměstnance na doživotí. Jen všichni zapomínají dodat kde na to vzít. Státní kasa je na dně, není na důchody, reformy zdravotnictví a důchodů v nedohlednu, státní dluh v astronomické výši stále narůstá. Všichni politici si myslí, že voliče nachytají na různé příspěvky, zrušení třicetikoruny u doktora. K tomu aby mohli své volební sliby splnit a zaplatit úroky ze státního dluhu, budou muset buď zvýšit daně - to je těm co pracují sebrat více a nebo vytisknout nové peníze, to je zvýšit inflaci, tedy sebrat všem neboť za více peněz nakoupíme méně. Přitom by stačil jen jeden slib, snížit státní výdaje. Takže koho? Která strana nám tohle slíbí a doufám, že i splní? Kandidáti máte slovo.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby do poslanecké sněmovny shot 06.09.2009 14:56
Děkuji, zajímavý program. Myslím, že má smyslu volit Stranu Svobodných Občanů.
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti vilda 06.09.2009 12:52
Jelikož jsem Čech a Chrudimák - tak za všechny rozumný Čechy a Chrudimáky - ne šťouraly shote.
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti shot 06.09.2009 10:11
Doufám Vido, že mezi Patrioty nepatříš. Protože tvé lži a překrucování faktů patří spíše mezi mluvčí nějakých politiků a lobistů. Za kterou stranu nebo společnost tady kopeš? I když, zbytečná otázka, že ano?
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby do poslanecké sněmovny shot 05.09.2009 22:20
S tím trestním oznámením dočkejte času, jako husa klasu. A jedna připomínka. Dle směrnic EU lze prošetřit veškeré podezřelé transakce s obecním majetkem a to až o 10 let zpět. Aby se pak nedostal do problémů někdo úplně jiný. Možná pak pozornost médií mu nebude už tak příjemná.
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti Léna 05.09.2009 21:21
SALVE památkáři!Zdá se,že zatím nehrají loutkohru dle scénáristů studia Kuš+Jel.Budu se modlit,aby vydrželi neúplatní.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby do poslanecké sněmovny Oponent 05.09.2009 16:31
Nepíše se proto pane Kálesi, protože vaše strana nikde neinzeruje a tudíž o ní není ani slyšet. Váš příspěvek je však klasickým příkladem placené inzerce, za kterou jste, doufám, provozovateli tohoto webu zaplatil. Pokud ne, mohl byste ho dostat celkem snadno do problémů, nebo opačně on vás. A ještě jedna připomínka na závěr - z poslechu vašeho spotu na youtube vyplývá, že jste odhalil v Chrudimi korupci nebývalého rozsahu. Podal jste v této souvislosti už trestní oznámení nebo jde o pouhé předvolební vábení hlasů nespokojených voličů? Děkuji za odpověď a přeji vám, abyste si zasloužil pozornost médií.
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti pavlicek 05.09.2009 13:55
Tak Vildo, odborníci se jak jsem četl v článku MF Dnes - tentokrát shodli s náhledem té hloupé lůzy z podhradí. I když závěr článku ukazuje, že ještě vyhráno není, tak lidé se budou moci při referendu alespoň opřít o odborné stanovisko. Viz: http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=208&r=mfpardubice&c=1252417 A o jaké lži jde? Třeba o podsouvání toho, že plánovaná zástavba se vrací k historické podobě..., ale bylo toho víc. Zdravím Vás - pp.
Reagovat na tento příspěvek
 
Tragedie mezi Chrudimi a Kocim 290809 Tolpatsch 05.09.2009 13:01
Žádám všechny pozůstalé, kteří uctívají památku na místě nehody, aby nezapomínali na bezpečnost svoji i projíždějících!!! Jezdím tudy 2x denně a setkala jsem se s parkujícími auty těsně před i v zatáčce. Když Vám někdo zastaví v zatáčce těsne před nosem, není to nic příjemného, i když dodržujete bezpečnou vzdálenost. Když parkujete v odbočce, procházíte se po vedleší silnici a způsobujete problémy řidičům, kteří odbočují. Odbočit je tam potřeba svižně, kvůli autům jedoucím za Vámi a je problém dávat pozor na lidi, kteří nedbají na svoji bezpečnost. Ať se nestane další tragédie....Díky
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti Kwajdan 05.09.2009 12:55
Vůbec nechápu,jak někdo může přijít na tak hloupý nápad stavět nějaký dům za kostelem.Je tam pěkný parčík který bych popřípadě nechal prodloužit až ke kostelu a vybudovat tam kašnu s vodotryskem dát tam pár laviček a bylo by to pěkné posezení pro maminky s malými dětmi,a i pro důchodce kteří tam bydlí. Také by jistě měli radost i školáci jdoucí z nedaleké školy.
Reagovat na tento příspěvek
 
Tragedie mezi Chrudimi a Kocim 290809 shot 05.09.2009 11:16
Slávičko, a co ta rodina, která k tomu přišla naprosto nevinně? Zkus se vcítit do jejich pocitů, do pocitů jejich přátel a všech těch, kteří je měli rádi. Prostě jeden, možná fajnový kluk na diskotéce a ve škole, ale nezodpovědný hazardér v autě, zničil jiným život. A to nejen své rodině, ale i naprosto cizím lidem a malým dětem. Jenom doufám, že až mu budete vybírat na věnec vyberete alespoň na bomboniéru a kytku pro tu nevinnou rodinu. A také doufám, že na pomníčku u silnice bude nápis, asi tohoto typu: Zde se zabil fajn kluk a zničil při tom život jedné rodimě. Vy ostatní, dejte si pozor, ať neuděláte něco podobného.
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti shot 05.09.2009 11:08
To je logika. Nejprve tvrdit, že něco, o čem všichni vědí, není a poté pisatele shodit. Milé 123, lžeš jako Rudé Právo a tvůj příspěvek je demagogie nejvyššího řádu. V dnešní MFD, Pardubický kraj je článek o stanovisku památkářů k přeložce silnice a výstavbě za kostelem NPM. Jasně řekli NE! Že by si už i památkáři vymýšleli? Dokomnce si tedy vymýšlí i tvůj oblíbenec p. Čechlovský, starosta, který v článku říká: "debata o případném přeložení silnice se jen odsouvá". Prostě musíme si dávat i nadále pozor. Jak na p. Čechlovského, tak na naše zastupitele.
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti Lebduška Josef 04.09.2009 22:53
Nevím tedy, kdo z nás má pravdu. Studii zpracovanou p. architektem Kouckým (snad to jméno píši správně), jsem viděl na vlastní oči. A to, že existuje zadání o posouzení vhodnosti výstavby za kostelem (zde opravdu nevím přesný název), to jsem viděl na vlasní oči také. Takže buď píšete o něčem, o čem nic nevíte, nebo víte a překrucujete. Tomu co píšete se skutečně říká slušným výrazem demagogie. Zkuste mne kontaktovat, já Vám ukáži kopie. Takže ještě jednou, EXISTUJE.
Reagovat na tento příspěvek
 
Volby do poslanecké sněmovny Káles Josef st. 04.09.2009 19:55
Dobrý den, protože se o nás bohužel v novinách nic nepíše, chtěl bych Vás aspoň tímto způsobem informovat o tom, že i Svobodní kandidují ve volbách do sněmovny. Naše webová adresa je http://www.svobodni.cz. V Pardubickém kraji jsem se stal lídrem kandidátky. Moje webové stránky jsou zde - www.kales.cz. Můj blog - http://kales.blog.idnes.cz/c/99064/Konec-zarovek-v-Cechach.html a kandidátský videospot - http://www.youtube.com/watch?v=8o9TGu0Idrc Příjměte mé pozvání k volbám Káles Josef st.
Reagovat na tento příspěvek
 
patrioti vilda 04.09.2009 19:22
Všelidový hlasování o odborných věcech? To snad nemůžete Pavle Pavlíčku myslet vážně...to ste se minul dobou...a jaký lži máte na mysli? Můžete bejt aspoň jednou konkrétní??? Možná že to říkáte těm vašim patriotům ale tady jen mlžíte
Reagovat na tento příspěvek
 
Strašilky ika77 03.09.2009 19:40
dobrý den mate pořad strašilki na prodej
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246  245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.