Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Lisabonská smlouva Ctitelka 15.10.2009 00:20
Pane Lebduško, mohla bych vás někdy pozvat na schůzku? Nesmírně obdivuji váš všeobecný rozhled a znalosti problematiky od výstavby obchvatu až po Lisabonskou smlouvu... muži, kteří rozumějí úplně všemu, mi imponují...
Reagovat na tento příspěvek

Lisabonská smlouva ANO 14.10.2009 21:28
Třeba kakat, ono je to totiž úplně jedno.

Lisabonská smlouva garnier 14.10.2009 13:42
..to tedy nemá, to je pouze žvást výrazné menšiny u nás i v Evropě...když tak čtu ty patetické výrazy pane prezidente vydržte atd, nevím zda se smát či brečet....

Lisabonská smlouva Kwajdan 13.10.2009 19:48
Tento příspévek sem nepatří, poslals to asi na špatnou adresu.

Lisabonská smlouva Max 13.10.2009 17:03
Ma stejnej kus pravdy jako ten, ktery si mysli, ze LS je pro CR/EU prinosem...

Lisabonská smlouva Lebduška Josef 13.10.2009 15:50
spidlova.blog.iDNES.cz Nevěřím Lisabonské smlouvě a tím pádem nevěřím Evropské unii, alespoň ne takové, jakou tu máme. To jest Evropské unii, ve které hraje prim Napoleon Sarkozy. Přiznávám, že jsem Lisabonskou smlouvu nečetla. A číst jí nebudu. Nejspíš proto, že nejsouc právník, rozuměla bych maximálně tak předložkám a spojkám. Doufala jsem, že v tomto případě rozhodnou za mě lidé mne zastupující, mnou volení. Samozřejmě po náležitém studiu daného dokumentu, po všemožném právním rozboru a po zralé úvaze. Rozhodli. Důvěřovala jsem jim a divila se panu prezidentovi, cože mu to zase přelétlo přes nos. Už se nedivím. Lehce mě varovalo už opakované irské referendum. Irové řekli ne, Brusel řekl - opakovat...zřejmě tak dlouho, než irský národ udeptán propagandou řekne ano. Dobrá, Irové se nechali zdeptat a bylo po překážce. Teď se Bruselu postavila překážka další - náš pan prezident. A já, jako řadový občan, se nestačím divit. Francouzský prezident na našeho prezidenta, potažmo na naši zemi dští síru a plameny a pravděpodobně by chtěl znovu stát v čele vojsk u Slavkova, německý diplomat volá po odstranění Klause, hledají se cesty, jak upravit v součinnosti s našimi "loajálními" politiky naší ústavu a prezidenta odvolat. Odvolat a nahradit. Nahradit kým? Někým manipulovatelnějším? Někým bez vlastního názoru? Nějakou evropskou figurkou? Možná by Sarkozymu vyhovovalo přifařit Čechy jako další departement k Francii, měl by po starostech.... Proč je tolik křiku kvůli jedné smouvě, potažmo má-li být ta smlouva vstupenkou a garancí evropského ráje na zemi? Proč křičí nejvíc Němci a Francouzi...respektivě jejich vlády? Proč se snaží diktovat nezávislému, samostatnému státu, jak má jeho prezident postupovat a co má a nemá dělat a proč, v případě že to neudělá, mu vyhrožují vyloučením z Unie? Je-li ta smouva tak výborná a dokonalá, je-li zárukou prosperity a rovnoprávnosti všech zemí Unie bez rozdílu, měla by svým zněním přesvědčit i tak zatvrzelého euroskeptika jako je pan Klaus. Tak proč ta hysterie, proč to nediplomatické a silové zasahování do vnitřních věcí suverénního státu...a to Česko pořád ještě je. Lisabonskou smlouvu jsem nečetla a číst nebudu. A přesto s ní nesouhlasím. Řev kolem jejího neschválení ze strany dvou největších evropských mocností mě dokonale přesvědčil o tom, že ta smouva tak nějak nepříjemně zapáchá....prostě je něco shnilého ve státě evropském. A tak si jenom přeju....pane prezidente Klausi, vydržte. Co vy na to? Nemá ta paní kus pravdy?

BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO Josef Jarkovský 12.10.2009 06:48
Nepravý shot se hlásí pod jménem Autor: shot. Evidentně chybka v programování...

BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO kocourek 11.10.2009 14:03
To by mě tedy zajímalo jak to můžeš zjistit.

BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO kocourek 11.10.2009 13:58
Jseš neskutečně trapnej.

BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO pepe 10.10.2009 21:20
Tady je to ale huuustýýý HAHAHA! HAHAHA! HAHAHA! HAHAHA! HAHAHA! HAHAHA! To je sranda :-D To je sranda :-D To je sranda :-D To je sranda :-D To je sranda :-D

BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO brusvilis 10.10.2009 20:26
Žádné jiné nicky nemám a opravdu končím. Věř nebo ne, tvůj problém. Jsou věci, které bych si nikdy nedovolil. A jestli mě znáš, tak se zastav, dáme kafe. Leč opravdu pochybuji. Nemám svatozář, ale vím co je slušnost. Zdar.

BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO shot2 10.10.2009 18:03
Dík, já již totiž vím, z jakého počítače to odešlo. a tak vím, kdo je brusvilis. Tak se odmlč a používej v klidu své další nicky. A ty slušné meze, to ti opravdu sedí.

BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO brusvilis 10.10.2009 13:13
No, mně k tobě to chvástání nějak nesedělo, ale i tak jsem reagoval (snažil jsem se, aby to nebylo neslušné přes míru). Je mi velice líto, ale tímto se z tohoto diskuzního fóra stala ta žumpa, jak mají nazváno chrpati na svých stránkách. Dokud se diskutovalo v nějakých slušných mezích, rád jsem se zapojil, ale nyní již nechci. Tak třeba zase na nějakém slušnějším vlákně, které bude o něčem, ona se ta blokáda nějak vytratila. Zatím tady končím. Mějte se krásně a přeji klidné a pohodové dny. Zdarec.

Pro administrátora bandita 10.10.2009 13:07
Co si ty buzerante zase bereš mojec jméno do nevymáchané-ubohé huby.Nečetl jsem tyto blbosti už asi dva roky.Zase jsi se probudil.Pozor na malér-úraz.Jistě žádný problém při podobném.!To ti ty průsery nestaší?Zatím vychází,že.

Pro administrátora p.Dolníček 10.10.2009 08:40
Toto diskuzní fórum by potřebovalo spíše rovnou odstranit. Je to k ničemu, copak to nevidíte?

Pro administrátora shot3 10.10.2009 01:07
Teď někdo zneužil ještě můj další nick shot2, takže příspěvky pravého shota berte prosím od nicku shot3. Už připravuji žalobu neznámého anonyma na neznámého pachatele. A to teprve uvidíte!

Hotelová škola Bohemia Lucinka 10.10.2009 00:51
Pro Bilbo: psal jsi sem 6.6.09, Zda ti vadi,ze p.Sarounova nema napsane obedy tak ji to povez ne a uvidime co ti na to odpovi. Jinak nevim kde jsi vzal to,ze schrabla nejake penize po manzelovi??? No zrejme jsi asi velmi dobre informovany co????? Nebo,ze by jsi mel dobreho informatora??? Pokud ano tak je to zrejme pekny debil. To co ty tu pises je dost ubohe nebo snad zavidis???????????????????????????????

Pro administrátora shot2 09.10.2009 20:27
Prosím o zrušení, či zablokování původního přihlašovacího jména shot, které bylo zneužito.

BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO shot2 09.10.2009 20:26
Původně bylo mé jméno na této diskuzi shot. Protože jej někdo zneužil, mám nyní jméno shot2. Můj poslední příspěvek byl opravdu dbe 08. 10. 2009 v 11:49 hod. Další byly jen reakce na zneužití jména. Chci jenom upozornit toho, kdo jej zneužil, že se dopouští trestního činu. Nyní mám jméno shot2.

vycházky visit.cz 09.10.2009 16:52
tak to, že si tu atmosféru liduprázdného či spíše vymřelého centra vychutnáváš a blažíš se tím dosyta..tomu plně věřím a přeji Ti to ze srdce..ale už si nejsem tak jistý..zda si tu atmosféru pustoprázdného centra města vychutnává někdo, kdo tam má jakýkoliv obchod, bar, či restauraci..)))

BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO shot 09.10.2009 15:16
I když líp bych to stejně asi nenapsala, takž je to vlastně jedno.

Chrudimské náměstí shot 09.10.2009 15:16
.......Bylo to o možnosti pracovního uplatnění, o možnosti studia dětí, o možnosti postavit si družstevní byt a podobně. Bylo to totiž i tak trochu o existenci...... Tak doufám, že svoje děti vychovám lépe a nebudou vstupovat do žádné strany jen kvůli tomu aby si postavily byt nebo se dostaly na lepší školu. Zvlášť ne pokud se bude jednat o stranu totalitní. To by se z nich jinak mohl stát poslanec Libý naše slunko jasné.

BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO Krmelec 09.10.2009 14:58
Omlouvám se všem, ani tento příspěvek není můj. Pravý Krmelec je v lese, teď jsem ho tam viděl, když jsem byl na bukvicích.

BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO Krmelec 09.10.2009 14:54
Takže když poslední, byl z 8.10. v 11.49 h, tak ani tenhle poslední není váš? Já zas prosím psychiatry, aby prověřili, jeslti shot není blázen Úsměv Nemyslím, že by se jednalo o hrátky s mezerama.. spíš o hrátky s alkoholem, práškama a nějakýma houbama Úsměv

BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO shot 09.10.2009 13:56
Můj poslední příspěvek byl 08. 10. 2009 v 11:49. Ostatní nejsou mé. Omlouvám se těm, kteří je považovali za můj výtvor.

BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO shot 09.10.2009 13:54
Hlavně tomu vůbec nerozumíte, co se do toho pletete pane chytrý. Tomu rozumím jenom já. Já Já Já. Opět se nejedná o můj příspěvek.

BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO shot 09.10.2009 13:50
Prosím administrátora, aby prověřil, jakým způsobem se někdo přihlásil pod mým jménem. Není to opět hrátka s mezerami?

BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO shot 09.10.2009 13:46
Bohužel tohle není můj příspěvek. Kdo a jak získal můj přístup, to nevím. Shot

Bára II video E-MRAK 09.10.2009 09:29
Krátký dokument o nové rozhledně. http://vimeo.com/6848440 Krásný den

BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO brusvilis 08.10.2009 19:29
Zlatej Ivan B., ten se zde alespoň vtipně projevil, ale ty jsi se zde jen trochu vyblinknul. Koukám, že tomu shote dáváš směr, který otráví každého. Jestli si ale myslíš, že píšeš chytře, tak opak je pravdou, okřikovat na diskuzním fóru někoho ať mlčí nebo ať tě kopíruje je ......, nemám slušných slov. Přeji hezké a duchaplné dny.

BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO brusvilis 08.10.2009 19:19
Nejsem odborník a ani ho ze sebe na rozdíl od někoho nedělám. Kdyby jsou chyby a když tak počítám, tak jsem měl zase pravdu, můžou za to bolšáni.

BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO brusvilis 08.10.2009 19:15
No hlavně, že ty tady rozumně mluvíš pod svým jménem. Když už jsme u toho anonymního žvatlání - vlastní názory zde uvádím, a že to je anonymní je moje věc. Vždyť ty jsi napsal úplnou blbost. Nechci urážet, ale cítíš se zdráv? Ta tvá sebechvála tu trošku páchne. A jen tak pro úplnost, podělaný nejsem, právě jsem se osprchoval. Ty jsi takový mimoň, že by tě snad do grupy nevzali ani kucí chrpatý.

vycházky pepe 08.10.2009 18:09
Tak nevím,na mě působí večerní prázdné centrum,namesti,Siroká,vsechny ty krasné stavby daleko lépe,než kdyby tam byly davy lidí.Já si tu atmosféru vychutnám daleko víc,když je zde klid a tichoÚsměv

BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO vilda 08.10.2009 14:47
Říkám dlouho že je shot zralej na chocholouška. Podívejte jak zase exhibuje všeználek kterej spadnul z měsíce...

BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO shot 08.10.2009 12:45
Vy už mě taky pěkně štvete. Takhle jim akorát nahráváte na smeč. Takhle je v diskuzi nezesměšníme. Když neumíte napsat nic chytrého jako já, tak raději buďte zticha!

vycházky shot 08.10.2009 12:11
Protože jste nekulturní ťulpas. Je jasné že vůbec nemáte rozhled jako já a jediné co vás zajímá je kus žvance.

BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO shot 08.10.2009 12:07
Hlavně tomu vůbec nerozumíte, co se do toho pletete pane chytrý. Tomu rozumím jenom já. Já Já Já.

BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO shot 08.10.2009 11:49
Och, další nick stejné osoby. Takže proč? Protože na stavdu jako celek peníze nejsou a v dohledné době nebudou, ty už naši poslanci za přispění pana Libého prošustrovali. Samozřejmě je nejlepší stavět větší celek, který bude navazovat na stávající propojení. Navíc jakékoliv oddálení přináší zdražování. A to nejenom vlivem nutností oprášení projektu a sovisejících prací, ale i vlivem inflace. Takže peníze nebudou, už dnes se zjišťuje schodek rozpočtu ne 164 miliard, ale 174. Avízuje se jeho skutečná výše na konci roku přes 200 miliard. Kde vezmeš na obchvat? Argument o zdražení logistiky? Jak? Je cena závislá na přepravní vzdálenosti a objemu? Pokud ano, tak cena přepravy 1000 tun je dvojnásobkem ceny přepravy 500 tun. Cena za obalovačku, štěrk a pod. je také stejná, dělá-li se 5 nebo 10k km. Pokud se obnovují práce narušené počasím, tak to bude vždy bez ohledu na počet etap a stavební zařízení (nevím co tím máš na mysli, snad zařízení staveniště), to může být společné. Kapacitně i technologicky nikdo nezvládne, aby na celém úseku probíhaly stejné práce na každém metru obchvatu. Jakákoliv stavba vždy má etapy, nelze současně stavět základy a střechu. Takže, ať se bude stavět v celku nebo po etapách, stroje se budou odvážet a přivážet. Už jenom proto, že na každou vrstvu vozovky se používá jiná mechanizace a technologie. Nebo mi snad chceš říci, že stavbu zahájí současně finišéry, skrejpry a budozery? Ale hlavně při rozdělení na etapy již bude něco stát, něco na co se dá navázat, něco co zatíží rozpočet méně, než jedou miliardou. Mám pocit, že tvé stavařské znalosti jsou tak na úrovni výstavby psí boudy.

BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO Kostelka 08.10.2009 09:05
Mohl byste mi prosím pane shote napsat, proč je jasné, že lepší je stavět postupně? Dle mých stavařských zkušenností, je to snad nejdražší způsob stavění. Zdražuje se logistika, využívání stavebních zařízení, převoz pracovních sil, přerušují se návaznosti v technologiích, informacích, stále se obnovují počasím narušené práce apod. ...

BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO shot 07.10.2009 22:07
Zato ty jsi zřejmě odborník na stavění. Je snad jasné, že je lépe pokračovat postupně a nakonec mít něco, než čekat až budou peníze. Na ty se čeká minimálně 50 let a stále nejsou. Kdyby se za tu dobu budoval ročně 1 km, bylo by dnes již hotovo.

BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO shot 07.10.2009 22:00
Jsi předem podělaný až za ušima. Kecat anonymně, to ti jde, ale vystoupit s vlastním názorem? Co na to naše slunko milované. A co vodič loutek, mohl by tě odložit do krabice, že ano?

BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO shot 07.10.2009 21:53
Jasně, on ten válec začne válcovat u Medlešic a pojede zhruba tři roky ke Kauflandu a obchvat bude hotov. Přes Chrudimku uválcuje vodu a je to. Prostě na vše jeden stroj, aby se nic nepřemisťovalo. Materiál nasypou na jednu hromadu a přivezu jej jedním autem. A po celé 3 roky co budou obchvat stavět se nikde jinde nic dělat nebude, technika a lidi budou přece u Chrudimi, že ano. Ono se nejedná o nějakých 100 m, takže stejně se bude stavět postupně, musí být několik etap, jedna z nich je most a na ten bude zcela jistě potřeba jiná technika, jiné profese a jiný materiál než na vlastní vozovku. Postačilo sledovat výstavbu křižovatky u Opatovic a je zcela jasné, že technika i lidé se budou přemisťovat. Hlavní problém je ale v tom, že nemohou stavět na cizích pozemcích a zákon o vyvlastňování neprošel. Jinak nevím k čému bude obchvat, který bude končit u Kauflandu, když doprava pojede poté ke Gulášku, bude to zase ucpané a mnoho řidičů si bude cestu zkracovat přes město. Takže proč ne celý obchvat, až za Slatiňany, bylo by to, dle tvé teze, nejlevnější a nejrychlejší.Prostě je to celé poněkud zpackané. A mohou za to námi volení poslanci, senátor i úředníci města.

Hotelová škola Bohemia Guláš 07.10.2009 19:00
Právnickou fakultu v Plzni dohnat a předehnat!

BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO brusvilis 07.10.2009 18:15
To jsem psal já!!!! A stojím si za tím. Ale kdo mi uvěří, když jsem nýčko místní opilec?! Sakra - to je prekérka. Jinak jsem si všimnul, že jsme zvaný na do Kostnice na "Sabbat Chrpatu", by jsme vysvětlili svoji víru a odvolali. Kdypa, že se to koná? Já tam ale raději nepůjdu, vzpomněl jsem na Husa a jeho poslední slova, tož raději to tý špeluňky a teplé pivo a studený párek.

BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO brusvilis 07.10.2009 18:00
Jé to je hezoučký. A tu funkcičku (místní opilec), kterou jsem dostal. Díky moc - alespoň nebudu mít žízeň. Konečně to někdo bere s nadhledem a námořnickou rozvahou. Abeli, tobě chybí už jen Kain. Hezký večer.

BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO vilda 07.10.2009 12:10
Abel faber jemine další křikloun jemine!!! dementní počteníčko

BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO vilda 07.10.2009 12:04
Pane Lebduško mýlka! Dá rozum že když se něco rozestaví na několik kusů že se to prodraží a zdrží. Líp se staví jeden úsek než když se musí na stavbu pořád přepravovat technika a materiál. Beru tenhle nápad chrpatu jako jeden z dalších nepovedenejch. K čemu nám bude rozestavěnej obchvat když nebude na nic navazovat??? K ničemu!!! Hlavní je že se něco začíná s obchvatem dít a že nás chrpat možná nebude zdržovat na silnicích mavátkama výkřikama a pískáním. Moc ale nevěřím že se tenhle nedůstojnej cirkus politickejch výběhovek na chrudimský křižovatky nevrátí. Jak tu někdo dobře napsal jde přece o to říct my jsme to voliči zařídili!!!

BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO Abel 07.10.2009 12:00
Zaručené zprávy ze žurnálu Jerevan - Peršing: V červnové blokádě došlo na pěsti s motoristy – pozdější policejní vyšetřování prokázalo, že viníkem byl místní opilec přezdívaný Bruce a někdy také Willis – čti Brusvilis.. V zářijové blokádě se z davu příznivců Patriotů ozývaly urážky policie a výkřiky o policejní brutalitě – jako původce byla později odhalena městská postavička Willy Vyskoč, zvaná místními poťouchlíky také prostě jen Vilda. Patrioti prý na frekventovanou křižovatku přišli s dětmi a podle mínění policistů je trestuhodně vystavili nebezpečí. Nutno dodat, že za demonstrantky převlečené pracovnice sociálky následně zjistily, že tato dítka byly většinou jen gumové napodobeniny, takže nedošlo na místě k žádnému odebrání ani k přemístění do dětských domovů. K přesunu na jiný rondel prý přítomné naváděl předseda ing. arch. Kopecký. Ani to není pravda, neboť k přemístění ponoukal zmatené demonstranty jatečně tučný muž s přiléhavým nickem Krmelec. Další dementi k těmto politováníhodným událostem pan Záhonek – jinak též redaktor Jerevan-Peršingu chystá, diskutující o nich budeme pravidelně informovat.

BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO brusvilis 06.10.2009 21:55
Já bych chtěl mít vaše informace a zkušenosti se stavěním silnic. Nicméně je dobře, že obchvat není zatracen, naše tlachy na tomto fóru tomu stejně nepomohou (a podle mého ani promedány na kruhácích) a na konkrétní dotazy se odpovědi člobrda nedočká (asi bobřík mlčení místních hochů). Jinak jen pro pořádek: silnice I. třídy jsou ŘSD, II. a III. třídy Pardubického kraje, místní komunikace (včetně chodníků) a některých účelových komunikací teprve města, a do těch posledních dvou může město investovat. Toť asi vše. Mějte se krásně.

BLOKADA DOPRAVY 07092009 VIDEO Lebduška Josef 06.10.2009 21:08
Vidíte, mně zase vyráží dech drzost námi volených zástupců v parlamentu "porcovat medvěda" při schvalování rozpočtu a cpát peníze na zbytečnosti typu dotace golfovému klubu. Dále mi vyráží dech tvrzení, že je nutno vystavět novou silnici k rozhledně Bára, protože ta stávající je křivolaká. A potom se v klidu dívat jak se v Chrudimi ve špičce nedá pomalu přejít ulice, jak jsou rozbité a neudržované chodníky, jak v Chrudimi místo zelené vlny máme červenou a svalovat vše na krizi.

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250  249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.