Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Bývalá zastupitelka paní Doležalová Barabáš 30.10.2009 14:41
Tak jsem Vám měl tu "čest" setkat se s bývalou zastupitelkou paní Doležalovou mající zahradnictví na konci Chrudimi směrem na Slatiňany.Tak se Vám ani nedivím,že její manžel chodí na psychiatrii.Taky bych to doma asi nevydržel.Máte s ní také někdo nějaké zkušenosti nebo jsem byl ve špatném rozpoložení já?
Reagovat na tento příspěvek

Prodejna s italskými potravinami.Co vy na to? alena.nemcova 30.10.2009 12:23
sama jsem o něčem takovém uvažovala ale nejsem si jistá zda to střední a ne moc početnou vyšší třídu v Chrudimi osloví. Osobně dle klientely to vidím spíš na Pardubice. Každopádně doporučuji milovníkům dobré domácí italské kuchyně obchod při italské rest. AROMI v Praze na Vinohradech.

Kavárna Balustráda a podloubí MV 30.10.2009 08:57
Pochybuju že by město povolilo montáž na celorok, spíš si myslím že to bude jen přes zimu a osobně mi to připadá jako dobrý nápad.

Kartel chrudimských pneuservisů pavlicek 30.10.2009 08:08
Neblbněme lidi. Vždyť ne všichni mají dvoje disky, takže logicky si na přezutí nosí vlastní disky. Srovnání s tím, že si do hospody poneseme vlastní vepřo knedlo v tomto případě hodně kulhá. pp

Prodejna s italskými potravinami.Co vy na to? nebetiunet 29.10.2009 20:05
Italská firma rozšiřuje své prodejny v Čechách a ráda by otevřela prodejnu i v Chrudimi.Jedná se o itaslké potraviny ,s kterými se sešel každý ,kdo navštívil Itálii.Co vy na to?Myslíte,že má šanci oslovit a uspět v Chrudimi?

Hledám nekuřáckou restauraci v CR pepe 29.10.2009 19:05
Příjemné a nekuřácké prostředí je v restauraci U kapličky,mile mě překvapiliÚsměv Je zde pouze kuřácký salonek, ale v nekuřácké části není po smradu z cigeret ani památky.Kuchyně je zde také na dobré úrovni a pivo 12°Pernštejn dobré chutiÚsměv

Kavárna Balustráda a podloubí Vaklaf 29.10.2009 16:33
Co si myslíte o tom, že kavárna Balustráda zabírá část podloubí v ulici Štěpánkova? Osobně si myslím, že je velký rozdíl mezi stolečky, usazenými ve volné části podloubí (to mají i v Litomyšli) a úplnému zabrání prostoru před kavárnou. Pokud město toto povolilo, může to být začátek úplného zániku podloubí, jako jednoho z určujících prvků Štěpánkovy ulice. Pakliže by se ale jednalo o zábor na zimní a jarní měsíce - čili demontovatelné stěny - pak by mi to až tak nevadilo. Poznámka - výše uvedeným nijak nezpochybňuji majetková práva k předmětné ploše - jde pouze o můj názor na fungování a historický vzhled podloubí.

Kartel chrudimských pneuservisů visit.cz 29.10.2009 14:41
nikdo nechce, aby někdo ze sebe dělal blbce..ale pokud si všichni začneme nosit vlastní pneumatiky do servisu..vlastní řízek s bramborovým salátem do restaurací..tak za pár let už tu možná opravdu zůstane leda jen tak tesco a lidl...s tím..že levnější už to nebude..))))

Kartel chrudimských pneuservisů ANO 27.10.2009 19:02
Nenechat ze sebe dělat blbce mu schvaluju. Ať si to spočítá a jde tam, kde je levněji. Proti tomu nemůžeš nic namítat, soudruhu.

Kartel chrudimských pneuservisů visit.cz 27.10.2009 16:03
nooo..než je ještě udáš..tak se nejdřív zastav alespoň na uličním výboru..či ještě lépe na OV KSČ..tam ti jistě poradí spoustu dalších pěkných věcí jak proti těm vykořisťovatelům bojovat..-))) jooo a jinak...nedochází ti alespoň trošičku..že když má někdo pneuservis..tak se tím asi i dokonce živí??? to si už můžeš rovnou nosit jídlo a pití do restaurací..nosit si mašinku k holiči a pokud bys jel někdy taxikem tak si vezmi s sebou rovnou 5litrů naturalu do kanystru..ať tě odveze za symbolickou cenu..)))jinak pro úplnost nevlastním ani pneuservis ani kadeřnictví...ani taxislužbu...)))

Nový územní plán města Chrudim Vaclav2 27.10.2009 14:54
Vážení diskutující, doporučuji Vám k nahlédnutí návrh změn a nový územní plán města Chrudim na stránkách Městského úřadu Chrudim. http://www.chrudim-city.cz/index.asp?p=20&s=238&id=249&u3=260 Tento plán obsahuje návrh závazných regulativ pro výstavbu ve městě pro příští léta. Osobně považuji za velmi diskutabilní plány na výstavbu golfového hřiště na Podhůře a předpokládanou zástavbu louky na Skřivánku vysokopodlažní výstavbou až do výše osmipatrových domů, tedy nový "Větrník" nad nádražím. Po zničení Kateřiny a úděsné výškové výstavbě Na Větrníku další rána Chrudimi.

Spalovna v Rybitvi Gregor 27.10.2009 12:14
ano urady byli proti, ale pak se urednici zaleteli podivat na ligu mistru do Milana a nejak si to kluci rozmysleli

Kartel chrudimských pneuservisů davyy 27.10.2009 11:57
záleží kde asi, ale tuto myšlenku mně nutil chlápek v Auto Moto Mixu ve Hniličkový, nejsem blázen abych mu tohle dal, v Mercii to bude do 500,-. Imho kdyz kupujete pneu na netu tak usetrite az nekolik tisic napr. ja za 4xGoodyeary jsem ušetřil 2800,- oproti tomu co mně bylo nabízeno a jinde je mají ještě daleko dražší. Já na netu i s dopravou dal za 1gumu 1210,- vedle Modrý hvězdy za ní i s 20%slevou chtěli něco přes 1800,-, jinde je ani neměli a někde v Pardubkách chtěli 2200 za jednu.

Kartel chrudimských pneuservisů MV 27.10.2009 11:24
Blbost.. pneumatiky jsem měl svoje nový a za přezutí na plecháče a sundání letních jsem neplatil víc než 700,-

Hledám nekuřáckou restauraci v CR davyy 27.10.2009 10:25
jo a jinak vsude jak jsem uvedl maji Plzeň, Na hradbách navíc Budvar a v Alfě taky něco ale už si nejsem jistý co ... A ještě jsem si vzpoměl na nekuřácký salonek na Borzně na Bowlingu maji, ale pivo nic moc co tak pamatuju jidlo dobry.

Hledám nekuřáckou restauraci v CR davyy 27.10.2009 08:20
v Alfě mají nekuřácký salonek, Na Hradbách mají sklípek a tam se také nekouří, ale asi funguje jen v létě; kavárna Balustráda (nevím jak se jmenuje přesně ale ta nad Myší dírou) zadní část je nekuřácká; U Dalibora je nekuřácký salonek.

Kartel chrudimských pneuservisů davyy 27.10.2009 07:15
Jak se Vám líbí tajné dohody chrudimských pneuservisů o tom, že pokud si koupíte pneumatiky jinde napr. na internetu tak vám napálí cenu výměny na min. 800,-? To už je minimálně na udání na ČOIku ne?

Spalovna v Rybitvi tyrrelll 26.10.2009 23:51
To už je jako jistá věc? Co vím tak byli proti i úřady v Pardubicích. Tak to nás potěš koště...

Spalovna v Rybitvi Gregor 24.10.2009 13:06
Ja nemam se spalovnou jako takovou problem. Mam problem s tim, ze se jedna o spalovnu TOXICKEHO odpadu z cele ceske republiky a podle poslednich informaci nejen z cech. Provozovatelem je rakouska spolecnost, ktera naprosto jasne rekla, ze v rakousku by jim toto postavit nikdy nepovolili. V Rybitvi fungovala spalovna komunalniho odpadu asi deset let a poruseni procesu, uniky skodlivin do ovzdusi a porusovani hygienickych predpisu tam bylo na dennim poradku.

Spalovna v Rybitvi pavlicek 24.10.2009 11:55
Myslím, že je to jediný způsob, jak s co nejmenšími dopady na životní prostředí likvidovat nebezpečný odpad. Jediný problém je, že to nechceme mít tady, chceme, aby to zatížilo některé vzdálenější sousedy. Jak je ostatně u nás dlouhověký problém. Pak přestaneme proti spalovně protestovat, ať si protestují jiní! pp

ERA PACK MA 3 BRAZILCE - VIDEO Curly 24.10.2009 11:33
misto 3 brazilcu by bylo rozumnejsi investovat do mladeze, ale ja tomu nerozumim

Hledám nekuřáckou restauraci v CR Jan Víšek 24.10.2009 09:24
Hledáme s kamarády nekuřáckou restauraci v Chrudimi, kde by točili dobré pivo. Poraďte někdo.

Spalovna v Rybitvi Kotlan 23.10.2009 12:58

Spalovna v Rybitvi Gregor 23.10.2009 11:54
Co rikate na to, ze nedaleko naseho mesta vyroste nejvetsi spalovna toxickeho odpadu v evrope?

Lisabonská smlouva ANO 21.10.2009 18:01
Vás samozvaných soudců se tu poslední dobou vyrojilo nějak moc. Naštěstí vy nerozhodujete o tom, co tu bude a co ne. Kdybyste zapojil tu věc, kterou máte na krku (a nemyslím řetízek), pak byste přišel na to, že téma, jež vás nezajímá, jednoduše nemá cenu číst. Natož do něj přispívat.

Lisabonská smlouva pepe 21.10.2009 17:20
Pane Lebduško, zde jste na diskusi Chrudimské.Diskusí o Lis. smlouvě je určitě na internetu spousta, tak se prosím odeberte tam.Tady s tím jen otravujete!!

Lisabonská smlouva Krmelec 21.10.2009 13:47
Ježíš, pane Lebduško, já se teda divím, že vy se zdržujete nějakým obchodováním s ložiskama. Vy byste měl dělat ministra zahraničních věcí Úsměv

Lisabonská smlouva Lebduška Josef 20.10.2009 21:39
20. října 2009 0:00 Další zajímavý názor od Pietera Cleppe šéfa bruselské kanceláře Open Europe. Zkráceno. Lisabonská smlouva znamená zásadní přesun moci na Evropskou unii. Usnadní přijímání legislativy na úrovni Bruselu na úkor tvorby zákonů v národních parlamentech včetně Parlamentu České republiky. Smlouva ruší ve více než šedesáti oblastech národní veto na nové návrhy evropské legislativy od trestního práva po řadu otázek týkajících se zahraniční politiky. Pokud ČR podepíše LS a nebude-li pak souhlasit s návrhy Komise, nebude to nic platné, protože po podpisu ČR nebude moci vetovat návrhy, které pro ni budou nežádoucí. Navíc hlas menších zemí zeslábne. Podle studie London School of Economics by Lisabonská smlouva snížila hlasovací sílu České republiky pro blokování navržených směrnic o celých 51 procent, zatímco možnost Německa bránit směrnicím, které mu nebudou vyhovovat, by se snížila o pouhá dvě procenta. Institut Open Europe spočítal, že náklady občanů a firem na plnění nařízení Evropské unie jen za posledních pět let vzrostly o více než polovinu, ze 108 miliard eur na více než 161 miliard eur ročně – po přijetí Lisabonu by tyto náklady rostly ještě rychleji. Pod Lisabonskou smlouvou by se náklady legislativy jen dále zvyšovaly. Pokud máme konkurovat silné Americe a sílící Číně, pak poslední, co evropské podniky potřebují, je usnadnit institucím Evropské unie s nedostatečnou mírou kontroly a odpovědnosti chrlení dalších a dalších byrokratických nařízení. Podpisem LS by Evropská unie získala pravomoc mluvit do oblastí, jako jsou zdravotnictví, doprava, sport. LS by také dala Evropské unii nové obrovské pravomoci v mimořádně citlivých oblastech, jako je spravedlnost a trestní právo. Evropský soudní dvůr v Lucemburku by se stal v těchto oblastech de facto nejvyšším soudem pro Českou republiku a nevolení soudci Evropského soudního dvora by postupně začali formovat české trestní právo na úkor vůle českých voličů a českých soudů. Je těžké předvídat, jak se Evropský soudní dvůr svých nových pravomocí chopí, proto český prezident Václav Klaus oprávněně žádá právní záruky. Navíc LS zavádí systém, kterým sebe samu učiní samopozměnitelnou. Evropští politici budou moci měnit smlouvy v postupných krocích bez nutnosti obracet se na své voliče a zákonodárce. Je často opakovaným mýtem, že Lisabonská smlouva zvýší pravomoci národních parlamentů. Ve skutečnosti budou mít národní parlamenty podstatně méně vlivu na legislativu než kdykoliv předtím, protože dojde k přesunu mnoha nových pravomocí na Evropskou unii, dojde k rozšíření počtu oblastí, kde už nebude platit možnost národního veta, a dojde k možnosti zvyšovat pravomoci Unie bez nutnosti ratifikace. Když už evropští politici dotlačili Irsko k druhému referendu poté, co Lisabonskou smlouvu voliči nejprve loni v červnu odmítli, jsou už zoufale nedočkaví, aby smlouva platila. Budou ochotní udělat cokoliv, aby českého prezidenta přiměli podepsat. Průzkumy ukazují, že většina lidí v Evropské unii by se chtěla referendem vyjádřit ke smlouvě, která přenáší národní pravomoci na EU, včetně 82 procent českých voličů. Tyto hlasy byly v celém schvalovacím procesu ignorovány. Ve Velké Británii lidé vyjadřují touhu po referendu dost hlasitě a Konzervativní strana, která pravděpodobně jarní volby vyhraje, vypsání referenda slíbila, pokud smlouva stále nebude v platnosti.

Lisabonská smlouva Lebduška Josef 20.10.2009 20:46
Vy jste zase opoměl, že ta vedoucí úloha KSČ byla uzákoněna někdy v 50 letech. A od té doby byla a bylo jedno, zda jedinec jdete k volbám či nikoliv. Nic tím neovlivnil a účast byla vždy 99,9%. Neúčast nic neovlivnila. A jak správně podotýkáte, konkrétnímu viníkovi. A aby byl někdo vinen, musí něco konkrétního provést. Já mohu dokázat, že jsem něco prováděl, ovšem to něco bylo proti té vedoucí úloze, něco, za co jsem tehdy mohl být zavřený. A proto mi jsou vždy proti srsti revolucionáři stojící za bukem a teprve když je po všem, tak kádrují a vynášejí moralizující soudy. Revolucionáři, kteří se klepali na to dostat rekreaci ROH a případně devizák do Jugošky. A proto byli ochotni udělat cokoliv, hlavně aby to nebylo na ně. Podepisovat petice, žádat pro zrádce trest smrti, manifestovat proti "chilské juntě", psát udavačské anonymy, zakládat a vést BSP. Ať Mirek ukáže jeden, jediný případ, kdy jsem svým jednáním poškodil jednoho jediného člověka. Ať vystoupí z anonymity a předvede jak on se zachoval v tom období. Ano, každý jsme zvolili svou cestu. A ti kteří zvolili cestu jako například pan Káles, ti vám jistě potvrdí, jak těžká to byla cesta. Já jsem si ji zažil u otce, který šel raději fárat. Ale tohle není téma o LS a proto k tomuto se již na tomto vláknu vyjadřovat nebudu.

Lisabonská smlouva zvedavec 20.10.2009 13:45
Asi je nutno 20 let poté něco málo připomenout ... Konkr. ve vaší argumentaci je zcela opomenut fakt, že až 29. 11. 1989 byla v ústavě zrušena vedoucí úloha KSČ ve státě! Mirek, pouze opakovaně připomíná konkr. viníkovi, že od 5.1969 se datuje nástup normalizace = obnovení "normálního" totalitního režimu => politický teror (perzekuce, vězení, ale již ne popravy). Nedílnou součástí politické perzekuce byl i váš příklad ohledně voleb, viz výše § ústavy z r. 1960 (tuším §4). Z hist. hlediska je tedy zcela nepřijatelné vaše srovnávání osudu obétí uzákoněné zvůle jedné strany a viníka! Ptám se, pokud je zde poměrně shoda, že KSČ byla zločinecká organizace - kde, kdo jsou/byli ti konkrétní zločinci? Moje úvaha, stejně jako u Mirka, se ubírá k odpovědnosti jednotlivých členů strany. Na závěr, pro odlehčení. Výjděte si nékdy na Větrník. Skutečně v každou roční dobu překrásný pohled na město, za zatáčkou mizí povlovně klesající, krásná víceproudá silnice. Láká se po ní pustit, avšak stejně jako bolševická ideologie, nikam nevede, končí v polích (zmaru, nesvobodě, ponížení, zlu a nenávisti) ... Hezký, optimistický podzim 2009.

EVONA zmenila majitele - video: kodlcr 20.10.2009 07:38

Lisabonská smlouva pavlicek 19.10.2009 16:27
Víte Mirku, ono není asi moc velkej rozdíl, mezi těmi, co u nich "jen tak" byly a mezi těmi, co tu partaj "jen tak" volili. Sáhněte si do svědomí, jak jste na tom byl vy, a pokud jste moc mladej na volební právo v těch letech, tak sáhněte do svědomí svých rodičů a příbuznejch, prostě těch, který máte rád. A pokud jste vy nebo oni patřili do toho jednoho promile, co k volbám nechodili a té zločinecké organizaci svůj hlas, bez kterých by existovat nemohla, nedali, pak se vám upřímně omlouvám. Vemte ale na vědomí, že odsuzujete 99.9 % národa...

Lisabonská smlouva ANO 19.10.2009 13:01
Vše vysvětleno, zapomeňme! Úsměv

Lisabonská smlouva Lebduška Josef 19.10.2009 12:51
Máte pravdu, mám nastaveno jiné zobrazení a tak ta poznámka tam není. Snad se na mne nebudete zlobit.

Lisabonská smlouva ANO 19.10.2009 08:40
Dost mne překvapuje, že ani vy jste po letech účinkování zde nedokázal odhalit, na koho jsem reagoval. Poradím vám: v záhlaví každého příspěvku je text "Příspěvek reaguje na..." - zkuste na něj kliknout, třeba to pomůže. Také si všímejte řazení příspěvků. Potom snad nebude docházet k nedorozumění - celý můj příspěvek, na který nyní reagujete, byl totiž určen subjektu "garnier". Ok?

Lisabonská smlouva Lebduška Josef 18.10.2009 22:39
JEŠTĚ JENA ZAJÍMAVÁ ZPRÁVA Publikováno: 16.10.2009, IDNES.CZ: Evropská média a politici se pustili do Klause. Líčí ho jako osamělého bojovníka, který nemá žádného spojence. Na evropské politické scéně se ale objevují i opačné reakce a iniciativy, které českého prezidenta mají povzbudit k odporu proti Bruselu. Demonstrovat za Klause se tak bude například v Dublinu, Paříži či v Londýně. Britští konzervativci svou podporu Klausovi vyjádřili už několikrát. Velká Británie tajně doufá, že Klaus nebude s podpisem dokumentu spěchat a ve hře se tak ocitne možnost britského referenda. Slova podpory ale přicházejí i z jiných zemí, například ze Švédska. To sice oficiálně předsedá EU a proto Stockholm tlačí na Prahu podobně jako Brusel, i zde jsou ale slyšet hlasy, které situaci vidí opačně. Petice s tisícovkami podpisů Tajemník švédské pravicové strany Švédští demokraté Kent Ekeroth například rozjel kampaň na podporu české hlavy státu. Za tím účelem založil on-line petici. "I když Irové v opakovaném referendu řekli smlouvě ano, stále existuje malá naděje, že by mohla být zastavena. Tou nadějí jste vy, Václav Klaus, český prezident," píší Švédští demokraté. Petice má k dnešku přes dvanáct tisíc podpisů ze všech koutů Evropy. Zároveň vznikla i zahraniční skupina podporující českého prezidenta na Facebooku. Slovenská KDS se za Klause postavila středeční tiskovou zprávou, pod kterou je podepsán exministr vnitra v Dzurindově vládě Vladimír Palko. "Český prezident Václav Klaus je v současnosti poslední hrází proti Lisabonské smlouvě, která významně omezuje suverenitu členských zemí EU a představuje rozhodující krok na cestě EU k jednotnému státu," píší poslanci Národní rady ve svém prohlášení. KDS v něm vyjadřuje podporu Václavu Klausovi v "jeho zápase proti Lisabonské smlouvě". Podle předsedy KDS Palka si Klaus zaslouží podporu vlastenecky cítících občanů i v jiných zemích EU, protože neobhajuje svrchovanost jen českého státu, ale i dalších členů Unie. Demonstrace na podporu Klause Za Klausem stojí i europoslanci z frakce Evropa svobody a demokracie. "Většina delegátů naší skupiny podporuje Václava Klause, zvláště dnes, kdy je pod tak velkým tlakem," napsal iDNES.cz generální sekretář skupiny, Francouz Emmanuel Bordez. Ta dokonce chystá akce na podporu českého prezidenta, včetně demonstrací před českými ambasádami. "Vím, že někteří členové UKIP (Nezávislá strana Velké Británie, pozn. red.) plánují vyjádřit podporu prezidentu Klausovi v Londýně příští pondělí 26. října a v evropském parlamentu během plenárního zasedání příští týden," uvedl Bordez. Europoslanci podle něj využijí veškeré možnosti, jak ve svých vystoupeních Klausovu podporu vyjádřit. Načasování není náhodné, protesty totiž proběhnou den před brněnským jednáním soudců o Lisabonské smlouvě. "Vím také o demonstracích, které jsou plánovány na neděli 25. října v Dublinu a následně v pondělí v Paříži," dodal tajemník frakce. Klaus získal i nepřímou podporou Vatikánu. Papež Benedikt XVI. totiž ústy kardinála Bertoneho při nedávné návštěvě v Česku diplomaticky naznačil, že obezřetnost vůči Chartě práv EU coby součásti Lisabonské smlouvy je na místě. IDNES.CZ - Adam BARTOŠ (zdroj: http://zpravy.idnes.cz/v-zahranici-se-chysta-podpora-pro-klause-bude-se-i-demonstrovat-psc-/domaci.asp?c=A091015_165251_domaci_adb)

Lisabonská smlouva Lebduška Josef 18.10.2009 22:20
Nevím jak bude za několik let vypadat Evropa a ani Chrudim. Jen se pokuším používat rozum a zkušenosti. A ty mi říkají, že když někdo slibuje něco zadarmo, pak je to obvykle velmi drahé. Vím, že když naši poslanci zadlužili ČR, tak to budeme muset jednu splatit. I s úroky. A když nám dnes politici slibují,jak se přidá na důchodech, na dávkách a pod., v době, kdy nás ekonomové a mezinárodní instituce varují před dluhy, tak vím že našim politikům je vše, kromě vlastní kapsy, buď fuk, nebo lžou. Vím, jak dopadly jiné státy, které utrácely a nešetřily, Vy to zcela jistě víte také. Postačí si pozorněji přečíst nějaké solidnější zpravodajství. Jak se snižují důchody o 50 až 70%, jak se snižují platy státních zaměstnanců a místních samospráv minimálně o 50%, jak se škrtají podpory v mateřství, nezaměstnanosti, jak se snižují výdaje na zdravotnictví, školství, jak rostou daně. Jak to dopadá na schopnosti splácet půjčky a hypotéky. A z toho si umím odvodit jak to asi bude vypadat v ČR v budoucnu, pokud co nejrychleji neprovedeme nějaké skutečné reformy a ne jen kosmetické úpravy typu janotova balíčku. Dokážu si spočítat, kolik zřejmě zbude státu na důchody a jak vysoký důchod mohu v budoucnu očekávat. Zkuste se nad tím trochu zamyslet a uvažovat, že náš stát se chová podobně jako některé rodiny, které vytloukají půjču další půjčkou s vyšším a vyšším úrokem. Podívejte se na výši a tempo růstu státního dluhu, podívejte se jaká výše dluhu se umořila v tučných letech. Bohužel nyní nastávají léta hubená a rezerva ve státních financích není ani nulová, je záporná. Těch 110 tisíc státního dluhu na občana bude muset každý z nás jednou zaplatit. A nebude je splácet nějaký stát, ale Vy i já a to i za ty, kteří nebudou schopni tolik zaplatit.

Lisabonská smlouva Lebduška Josef 18.10.2009 21:47
Jedno přísloví říká: Není na světě člověk ten, který by se zavděčil lidem všem. Tak mé příspěvky prosím nečtěte. Já, na rozdíl od Vás, mám zájem o názory jiných lidí a to i v případě, že jsou diametrálně odlišné od těch mých. Proti tomu si zase vyhražuji právo šířit a prezentovat názory mé. Napište zde prosím, pod Vaším pravým jménem, jaké máte názory třebas na onu LS a můžeme se bavit konkrétněji o tom, co je na ní dobrého a co špatného. A kdyby jste si dal tu práci, pak na tomto fóru naleznete jedno mé starší vyjádření k LS. Vyjádření z doby, kdy jsem si ji nepřečetl a neznal podrobněji její obsah. Ale z dosavadních příspěvků mám dojem, že Vy jste LS nečetl, mnoho o ní nevíte a jenom napadáte. V politice jsem se nijak neangažoval, takže páchnoucí stoky to není moje práce. Je to spíš práce některých anonymů zde mě napadajících.

Lisabonská smlouva Lebduška Josef 18.10.2009 21:22
Nevím, asi máte jiné informace než já, ale firma je pořád má. A to jakým způsobem ji řídím je opět moje věc. A pokud se firmě povede či nikoliv, tak vás se to nijak nedotkne. A hlavně to nemá žádný vliv na Lisabonskou smlovu. Nebo se Vám nelíbí, to že jsem zveřejnil jiný názor než můj či Váš?

vycházky visit.cz 18.10.2009 21:11
tak, to že si atmosféru liduprázdného či spíše tedy vymřelého centra..vychutnáváš naplno..tomu plně věřím a ze srdce Ti to přeji..ale teď jde i o to..zda si tu atmosféru liduprázdného centra vychutnávají i ti..co tam mají jakýkoliv obchod, bar či restauraci..-))

Lisabonská smlouva Kyncl 18.10.2009 12:42
To je pravda. Pan Lebduška rozumí všemu. Jenom vlastní firmě moc neporozuměl :) Jinak je tam teď mnohem lépe.

Lisabonská smlouva ANO 18.10.2009 09:43
Člověče, vy jste hotový vizionář! Byl jste s tím už někde? Je obdivuhodné, jak přesně víte, co kdo bude v budoucnu dělat, navíc rozumíte i mezinárodní politice, četl jste kompletní LS, atd. Jsem poctěn, že jste mezi nás zavítal a podělil se o vaše světonázory s námi, obyčejnými smrtelníky. Od člověka, který přesně ví, co se bude dít za několik let nejen v Evropě, ale také na Chrudimsku, je to skutečně šlechetné.

Lisabonská smlouva garnier 18.10.2009 09:32
..takže Lebduško, Vaše názory pro mě jsou již zcela bezcenné,nevadilo by mi že jste bývalý komouš a nestydíte se za to, ale vy jste v současnosti pravděpodobně členem další luzoiodní sebranky a též se opět nestydíte,velice pravděpodobně za nějaký čas znovu obrátíte a budete otravovat dalšímí zajímavými názory kterými budete zrovna okouzlen,jste jen dalším důkazem jací lidé u nás jsou přitahováni politikou, kterou pak pro ně zcela přirozeně mění ve stoku která je poté pro velké procento lidí natolik páchnoucí že se o ni nezajímá.A EU a LS nechte být,to je jen reakce Evropy na vývoj ve světě ke kterému jsme se dobrovolně přidali.Bohužel lidé Vám podobní v ní zcela záměrně hledají něco co v ní vůbec není a straší a straší.. ale pouze z vlastního strachu ze ztráty vlivu, přetrhání nitek za které v současnost tak kráásně tahají atd., atd..Ještě bych se chtěl vyjádřit k Vašim urážkám na mou osobu ale již nemám čas, snad někdy příště..

Lisabonská smlouva MIREK 18.10.2009 08:44
Já anonymy zásadně nepíšu a nikdy jsem nepsal. Proč bych se styděl za své jméno kterým se tady podepisuji.A to že jste nikomu nic? Členstvi v zločinecké organizaci je dostačující. Ale už to snad stačilo.Už mě to nebaví. Mirek

Lisabonská smlouva Lebduška Josef 17.10.2009 21:01
Samozřejmě, rád se s Vámi sejdu. Navrhněte prosím nějakou, nejraději nekuřáckou, kavárnu v Chrudimi, datum a hodinu. Kávu Vám za tu překrásnou lichotku zaplatím. Jen mám obavy, abychom si měli kam sednout. Nedomnívám se, že by čtenáři tohoto fóra byli tak zvědavi na mne, ale zřejmě bude mnohý zvědav na Vás.

Lisabonská smlouva Lebduška Josef 17.10.2009 20:55
Jsem rozhodně reálnější a skutečnější obyvatel tohoto města než Garnier. Zřejme na rozdíl od Vás mám na řadu věcí i svůj vlastní názor, který se nebojím prezentovat. Jaký je Váš názor na LS? Přesvěčte mne prosím o tom, že ten můj je špatný.

Lisabonská smlouva Lebduška Josef 17.10.2009 20:51
Dal jsem sem jen zajímavý názor někoho jiného. Nikomu jej nevnucuji. Jenom se domnívám, podobně jako autor toho příspěvku, že LS nás směřuje někam jinam, k něčemu co není tak výhodné, jak se tváří. Toť vše. To že jsem byl u komoušů, to jsem nikdy neskrýval a skrývat nebudu. Nemám proč. Nikdy jsem nic neukradl, nikoho nepodvedl a neudal. Nemám se za co stydět. Ale co jste dělal Vy za komoušů? Psal anonymy jako nyní? Pak toho máte zřejmě hodně na skrývání a máte se za co stydět a proto na rozdíl ode mne, musíte vystupovat jako anonym. Ale nic si z toho nedělejte, je vás takových hodně. A tací lidé mne nemohou urazit a ani nijak poškodit.

ERA PACK MA 3 BRAZILCE - VIDEO kodlcr 17.10.2009 15:13

Lisabonská smlouva MIREK 15.10.2009 08:22
Ano, byl jsem u komoušů a nijak to na rozdíl od jiných neskrývám. Tak to je pan Lebduška.Toto je část jeho staršího příspěvku.Co k tomu dodat. Přeji hezký den. Mirek

Lisabonská smlouva garnier 15.10.2009 07:42
Kdo je pan Lebduška???To je místní reálná postava?Nějaký OSVÍCENÝ....??? myslel jsem že je to přezdívka

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251  250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.